Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

1/8 גמר הגביע: בני השרון/הרצליה נגד מכבי - שני, 19:40, One

08 ינואר 2012, 17:15

שידור ישיר בערוץ ONE, ערוץ 50.

מכבי רשמה למשחק את מאלט, סמית', הנדריקס וג'יימס.

בלאט אמר לאחר המשחק: "ציפיתי שלנגפורד יחזור לשחק היום, אבל לפני המשחק הוא אמר שהוא לא מסוגל ואני מתחיל להיות מודאג".

לנגפורד עצמו הסביר: "נכון, היה עיכוב קטן אבל אין לי ספק שאהיה כשיר ליום שני. זו לגמרי היתה החלטה שלי שלא לשחק מול נובו מסטו.
ניגשתי להתחמם לפני המשחק והרגשתי מתיחה קלה בשריר התאומים ורק כדי להיות בטוח החלטתי שלא לשחק. הצוות הרפואי כאן הכין אותי כמו שצריך כדי שאשחק וכמו שאמרתי, זו היתה החלטה שלי כי בחימום לא הרגשתי שאני כשיר במאה אחוז".

"גם אני רציתי לשחק וגם אני הייתי מאוכזב ולכן אני מבין את בלאט. יש בינינו תקשורת טובה מאוד ואני יודע שהוא רצה שאשחק ובאמת עליתי למעלה עם כולם לפני המשחק בכוונה לשחק, אבל יש לנו עוד הרבה משחקים חשובים העונה ולא רציתי להסתכן בלהחמיר את הפציעה שלי. אני יכול להבטיח שעד יום שני למשחק הגביע אהיה כשיר".

למרות הדברים הללו של לנגפורד, בלאט החליט בכל זאת שלא להלבישו מחר. המאמן העדיף לכלול בסגל את דווין סמית' ובעמדת הרכז את דמונד מאלט על פניו של תיאו פפאלוקאס. גם סופוקליס שחורציאניטיס לא יתלבש מחר. הסנטר עדיין סובל מהפציעה בברכו ובלאט הבהיר כי הדקות שלו יחושבו בכובד ראש על מנת שיהיה כשיר למשחקים החשובים בטופ 16 של היורוליג. שני הזרים הנוספים יהיו ריצ'ארד הנדריקס ושון ג'יימס.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4172656,00.html

Re: 1/8 גמר הגביע: בני השרון/הרצליה נגד מכבי - שני, 19:40, O

08 ינואר 2012, 17:16

מעניין איך יהיה הצוות שידור של ONE ומעניין כמה שמות פיני יצליח לעוות..

09 ינואר 2012, 00:20

מעניין איך אוחיון ומאלט ינהלו את המשחק לבדם.. בפעם האחרונה שבלאט השאיר את אוחיון לבד זה נגמר לא טוב וגם הפעם הסיפור לא שונה בהרבה כיוון שמאלט עדיין צריך להתחבר לקבוצה.
מצד שני בני השרון לא ממש קבוצה, אין להם ישראלי אחד נורמלי והסיכוי שלהם להפתיע קלוש עד לא קיים. כנראה שזה יספיק :)

09 ינואר 2012, 00:40

מכביסט27 כתב:מעניין איך אוחיון ומאלט ינהלו את המשחק לבדם.. בפעם האחרונה שבלאט השאיר את אוחיון לבד זה נגמר לא טוב וגם הפעם הסיפור לא שונה בהרבה כיוון שמאלט עדיין צריך להתחבר לקבוצה.
מצד שני בני השרון לא ממש קבוצה, אין להם ישראלי אחד נורמלי והסיכוי שלהם להפתיע קלוש עד לא קיים. כנראה שזה יספיק :)

לא מוצא חן בעיניי עניין מאלט ואוחיון..
הייתי מעדיפה לרשום את מאלט ופאפאלוקאס ולהשאיר את סמית' בחוץ..

09 ינואר 2012, 08:54

Holiday_Armadillo כתב:
מכביסט27 כתב:מעניין איך אוחיון ומאלט ינהלו את המשחק לבדם.. בפעם האחרונה שבלאט השאיר את אוחיון לבד זה נגמר לא טוב וגם הפעם הסיפור לא שונה בהרבה כיוון שמאלט עדיין צריך להתחבר לקבוצה.

לא מוצא חן בעיניי עניין מאלט ואוחיון..
הייתי מעדיפה לרשום את מאלט ופאפאלוקאס ולהשאיר את סמית' בחוץ..

סמית חשוב מאוד בהגנה הקבוצתית ולכן בלאט משאיר אותו , לאנגפורד עם פציעונת ובלאט מעדיף לא לסכן אותו ורק בעניין מאלט/פאפס אני קצת לא מבין את בלאט אבל כנראה הוא בטוח בניצחון במשחק הזה ומעדיף לתת עוד דקות למאלט .

09 ינואר 2012, 10:10

אני מאמין שמול קבוצות קצת יותר טובות בלאט היה שם את פאפס במקום מאלט אבל בגלל שבני השרון היום הם אפילו לא קבוצה ברמת הליגה הראשונה פה אז מותר לו לנצל את ההזדמנות ולהכניס את מאלט עוד לעניינים , וזו גם הזדמנות טובה לתת לו יותר לרכז מאשר לשמש כסקורר ...
הבחירה במאלט היא גם הגיונית במיוחד בגלל שלאנגפורד לא משחק . אני חושב שכל פעם שלאנגפורד לא ישחק בליגה אז מאלט ישובץ וכל פעם שלאנגפורד כן ישחק אז פאפאס ישובץ וזאת כדי להפוך את מאלט יותר ויותר לכיוון עמדה 1 .
מה שכן זה היה נכון מצד בלאט להכניס את מאלט לעיניינים ע"י זה שהוא נותן לו לשחק יותר כסקורר בהתחלה כי ככה יותר קל להכניס שחקן לקבוצה מאשר לתת לו את הכדור ולהגיד לו תנהל את המשחק כשהוא עדיין לא מכיר את כל התרגילים....אבל כמו שאמרתי כנראה שזה הזדמנות לתת לו גם להתחיל לרכז כי קבוטצות ברמה של בני השרון מכבי לא תפגוש כל הזמן...

09 ינואר 2012, 17:37

למה לא פיני??

09 ינואר 2012, 17:41

חח איזה חמוד הנדריקס מלמל את התקווה

09 ינואר 2012, 17:51

יש למישהו לינק למשחק ?

09 ינואר 2012, 17:56

BIG sofo כתב:יש למישהו לינק למשחק ?

http://www.one.co.il/Article/193373.html

09 ינואר 2012, 18:01

הגנה פח

09 ינואר 2012, 18:09

שמישהו יעיר את הקבוצה כוסעמק. מה חשבו שבאו לאימון קליעות?

09 ינואר 2012, 18:11

שחף כתב:שמישהו יעיר את הקבוצה כוסעמק. מה חשבו שבאו לאימון קליעות?

כן. לגמרי לא בעניינים.
לא כיף לראות אותם היום.

09 ינואר 2012, 18:14

jol9 כתב:
שחף כתב:שמישהו יעיר את הקבוצה כוסעמק. מה חשבו שבאו לאימון קליעות?

כן. לגמרי לא בעניינים.
לא כיף לראות אותם היום.

כל משחק עד עכשיו שמאלט שותף בו מכבי נראתה מאוד מבולבלת עד שהוא יצא וזה טבעי רק שבלאט לקח קצת הימור במשחק הזה כשהלביש את מאלט בלי לאנגפורד או פאפלוקאס שיעזרו בעמדות האלו.

09 ינואר 2012, 18:15

איזה שיפוט מזעזע

09 ינואר 2012, 18:15

שמישהו יזכיר להם שזה לא משחק ליגה רגיל שלא יקרה בו כלום אם יפסידו!! :x

מאלט עושה עבודה נהדרת בהגנה.

09 ינואר 2012, 18:22

איך לעזאזל זו עבירה בלתי ספורטיבית?

09 ינואר 2012, 18:23

אני מינה שקופל כבר התחיל בעבודתו כראש האיגוד וגם משם הוא מעביר מעטפות לשופטים(לכאורה כמובן)

09 ינואר 2012, 18:24

אני חולה על הנדריקס. היחיד שבא לעבוד בכל ערב.

09 ינואר 2012, 18:31

אין PBP\סטטיסטיקה איפשהו כמו שיש במשחקים של הליגה?
פרסם תגובה