המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

דייוויד,דייוויד בלו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דייוויד,דייוויד בלו

הודעהעל ידי jol9 » 18 נובמבר 2011, 08:14

felix_r כתב:עם כל הכבוד לבלו, ואני באמת ממש מרוצה מהשיפור במשחק שלו, חייבים לציין, שהוא עדיין לא למד לקחת ריבאונד. לפי סטטיסטיקה של היורוליג, בלו הוא השחקן הכי גרוע במכבי בריבאונד (אחרי לאנגפורד שכמעט ולא שיחק). בלו משחק 23 דקות למשחק בממוצע, ולוקח רק 1.6 ריבאונדים, שזה עלוב לכל הדעות לשחקן בעמדה שלו ובמימדים שלו.

זה נכון. זאת אולי נקודת התורפה הכי גדולה במשחק שלו. אבל רק עצם האמירה הזאת מספיקה בשביל להגיד כמה הוא נהיה חשוב לקבוצה.
הוא הקלע הכי טוב בקבוצה כבר כמה שנים, מוסר העבודה שלו מצויין, הוא ווינר, תמיד שם בדקות הגדולות, היה חתום על אינספור ניצחונות של מכבי בכמה העונות האחרונות
וחולק עם ליאור את אחד הציוותים הכי טובים בעמדה 4 באירופה בהתקפה, כששניהם קולעים 12 נק' למשחק באחוזים מאוד גבוהים מהשדה ומשלוש (בלו).

האמת שעם העמדה 3 היחסית מוחלשת שלנו כרגע, כשפניני לא פוגע וסמית' משחק סביר ולא יותר, אחד ההרכבים היותר טובים שדייויד שם על המגרש הוא עם ליאור ובלו ביחד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 18 נובמבר 2011, 08:27

jol9 כתב:
felix_r כתב:עם כל הכבוד לבלו, ואני באמת ממש מרוצה מהשיפור במשחק שלו, חייבים לציין, שהוא עדיין לא למד לקחת ריבאונד. לפי סטטיסטיקה של היורוליג, בלו הוא השחקן הכי גרוע במכבי בריבאונד (אחרי לאנגפורד שכמעט ולא שיחק). בלו משחק 23 דקות למשחק בממוצע, ולוקח רק 1.6 ריבאונדים, שזה עלוב לכל הדעות לשחקן בעמדה שלו ובמימדים שלו.

זה נכון. זאת אולי נקודת התורפה הכי גדולה במשחק שלו. אבל רק עצם האמירה הזאת מספיקה בשביל להגיד כמה הוא נהיה חשוב לקבוצה.
הוא הקלע הכי טוב בקבוצה כבר כמה שנים, מוסר העבודה שלו מצויין, הוא ווינר, תמיד שם בדקות הגדולות, היה חתום על אינספור ניצחונות של מכבי בכמה העונות האחרונות
וחולק עם ליאור את אחד הציוותים הכי טובים בעמדה 4 באירופה בהתקפה, כששניהם קולעים 12 נק' למשחק באחוזים מאוד גבוהים מהשדה ומשלוש (בלו).

האמת שעם העמדה 3 היחסית מוחלשת שלנו כרגע, כשפניני לא פוגע וסמית' משחק סביר ולא יותר, אחד ההרכבים היותר טובים שדייויד שם על המגרש הוא עם ליאור ובלו ביחד.

למה נזכרתי בריבאונד של בלו? רק בגלל שראיתי מעל 8 ריבאונד למשחק של מאצ'בן :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Euro_Basket » 18 נובמבר 2011, 10:07

בסטטיסטיקה לא כתוב מי עשה הגנה טובה יותר, מי קלע יותר נקודות של מאני טיים ומי קלע נקודות ששברו מומנטום של היריבה או כשההתקפה היתה תקועה.
בלו ואליהו ביחד לוקחים פחות ריבאונדים מפארמר. תמיד יש מי שיחפה על אחרים בריבאונד.
גם כריס היל משרלרואה רק 1.91 ולוקח 5.6 ריב' למשחק.

לגבי מצ'באן - אני מאוד אוהב את השחקן הזה, אבל כל עוד מכבי בקופליאדה הוא אמור להילחם על דקות בעמדה שמשחקים בה שני הישראלים הכי טובים כיום במכבי.
בעמדה מס' 5 הוא פשוט בזבוז.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי yzafrir » 18 נובמבר 2011, 12:02

בלו אחד השחקנים הכי אנדרייטד באירופה . הוא נותן לקבוצה הרבה הרבה יותר ממה שהוא מקבל (כסף) .
הבן אדם פשוט נותן את הגוף שלו במשחק לא משנה מול מי הוא משחק...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי LIAV10 » 18 נובמבר 2011, 12:11

עוד נקודה שאף אחד לא ציין, בלו שומר גארדים ברמה הכי גבוהה שיש..
לאחרונה הוא מקבל גארדים לשמור עליהם, את ולאדו אילייבסקי מאנאדולו הוא מחק כלא היה, גם אתמול שהוא קיבל את מאלט בחילופים הוא פשוט הרג אותו..
אני זוכר שהיה סוף שעון ובלו שמר עליו כ"כ טוב מה שאילץ אותו למסור למישהו בשנייה האחרונה לזריקה רעה..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי yellowaura » 22 נובמבר 2011, 12:30

הוא הרבה פעמים בעמדה 4 שומר על שחקנים גדולים ממנו והוא לא מספיק גדול גם לבלום שחקנים וגם לתפוס את הריבאונד.
מבחינתי אם מישהו נועל שחקן וגארד לוקח את הריבאונד זה שקול לריבאונד למרות שזה לא יופיע בסטטיסטיקה.

יש שחקנים מסויימים שהסטטיסטיקה הפשוטה לא משקפת אותם למשל סופו ובלו תמיד יהיו עם מדדים נמוכים יחסית לתרומה שלהם. לעומת שחקן כמו פקוביץ' שלרוב יהיו לו מדדים גבוהים לעומת התרומה האמיתית. אז אני לא אקח את בלו וסופו לקבוצת הפנטזי שלי אבל לקבוצת כדורסל אמיתית בלו שחקן 6 מהטובים באירופה ועל סופו אין בכלל על מה לדבר.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־43 אורחים