המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

אדריאטית: פרטיזן נגד מכבי - שבת, 19:00, ספורט 5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אדריאטית: פרטיזן נגד מכבי - שבת, 19:00, ספורט 5

הודעהעל ידי MaccabiTA » 21 ינואר 2012, 21:22

חנו'ש כתב:
felix_r כתב:
חנו'ש כתב:אגב, מעניין שפרטיזן ניצחה היום את מכבי באחוזים ל-2 (ומהקו אבל זו לא חוכמה...), בריבאונדים, באסיסטים וגם ברנקינג הכללי, ועדיין הצליחה להפסיד למכבי.... :unsure

נכון. אבל הם איבדו 7 כדורים יותר, וגם האחוז הטוב שלהם ל-2 נקודות הוא ממספר זריקות קטן. הם החטיאו הרבה בהפצצות משלוש.

זה גם נכון, אבל די ברור שלא היה משחק טוב במיוחד של מכבי.
ללאנגפורד, אגב, די ברח האנדרסוניות שבו היום והוא נכנס יותר מידי פעמים ראש בקיר, בעיקר ברגעים הקריטיים, למרות שבסטטיסטיקה יש לו 4 אסיסטים.

לא מסכים, הוא לא עשה את זה יותר מדי וכשהוא הבין שזה לא הולך הוא הפסיק, לא המשיך לכפות את עצמו על המשחק בניגוד לאנדרסון
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הודעהעל ידי חנו'ש » 21 ינואר 2012, 21:34

הוא הפסיק כשבלאט הוריד אותו לספסל...
שמע, אני אוהבת את לאנגפורד ואני ממש לא חושב שהוא אנדרסון, אבל לפעמים זה קצת יוצא לו והיום היה אחד הפעמים הללו.
למרות שיש לציין שרוב הקבוצה שיחקה היום רע ולא קבוצתי יותר מידי, 12 אסיסטים זה מעט מידי ובכלל נראה שרוב השחקנים החליטו היום ברגע שקיבלו כדור, להוריד את הראש ולהיכנס ליער יהיה מה שיהיה.
אז מול פרטיזן זה הספיק, אבל חסר להם אם ישחקו ככה מול בארסה. עם ההגנה שלהם זה ממש לא יעבוד!!

אגב, גם למאצ'בן היה משחק די חלש היום, הוא כבר הוכיח את שלו במשחק הקודם?? :whistle
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי yzafrir » 22 ינואר 2012, 05:18

אי אפשר ללמוד מהמשחק הזה כלום כי מכבי פשוט באה להעביר את הזמן ואם היא תנצח אז מה טוב...
מי שהיה חלש במיוחד היה פאפאס שנראה בכושר פיזי ומנטאלי גרוע במיוחד . אני חושב שכבר אין תרוצים לגביו ואפילו שייר שמקבל מעט דקות כבר נראה יותר מחובר ממנו למשחק...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי יוסי22 » 22 ינואר 2012, 06:37

yzafrir כתב:אי אפשר ללמוד מהמשחק הזה כלום כי מכבי פשוט באה להעביר את הזמן ואם היא תנצח אז מה טוב...
מי שהיה חלש במיוחד היה פאפאס שנראה בכושר פיזי ומנטאלי גרוע במיוחד . אני חושב שכבר אין תרוצים לגביו ואפילו שייר שמקבל מעט דקות כבר נראה יותר מחובר ממנו למשחק...

למה הוא צריך תירוצים ? הוא היה מצוין בחודש האחרון עד שבלאט החליט שהוא הרגב פנאן החדש במשחק מול הליטאים עם 20 שניות בסוף כל רבע .

ההתנהלות של בלאט מולו היא מבישה וטוב שכותבים על זה שוב ושוב , זה לא שאוחיון היה טוב בחמישי , להיפך הוא היה גרוע למדי וכמה דקות של סדר עם פאפס היו יכולות בהחלט להועיל.
יוסי22

הודעהעל ידי yzafrir » 22 ינואר 2012, 07:18

יוסי22 כתב:
yzafrir כתב:אי אפשר ללמוד מהמשחק הזה כלום כי מכבי פשוט באה להעביר את הזמן ואם היא תנצח אז מה טוב...

למה הוא צריך תירוצים ? הוא היה מצוין בחודש האחרון עד שבלאט החליט שהוא הרגב פנאן החדש במשחק מול הליטאים עם 20 שניות בסוף כל רבע .

ההתנהלות של בלאט מולו היא מבישה וטוב שכותבים על זה שוב ושוב , זה לא שאוחיון היה טוב בחמישי , להיפך הוא היה גרוע למדי וכמה דקות של סדר עם פאפס היו יכולות בהחלט להועיל.

אסור לשכוח מול מי שיחקנו בחודש האחרון ... וגם להגדיר את המשחק שלו כמצויין בחודש הזה זה לא רציני . משחקן עם ניסיון כמו שלו אתה מצפה ליותר ריכוז ולא איבודי כדור כאלו . ועל ההגנה שלו אני בכלל לא מדבר . לפחות הוא לא שומר את העברות שלו למשחק הבא ואם עוברים אותו הוא ישר עושה פאול....כל הזמן כולם מדברים על הסדר שעושה פאפאס אבל בנתיים אני לא כל קח רואה את זה ממנו .... אם היה נכנס ולא מאבד ישר כדור או חודר ראש בקיר כמו שעשה אתמול וגם שומר יותר טוב , אני מניח שגם היה מקבל יותר דקות....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 22 ינואר 2012, 08:51

yzafrir כתב:
יוסי22 כתב:

אסור לשכוח מול מי שיחקנו בחודש האחרון ... וגם להגדיר את המשחק שלו כמצויין בחודש הזה זה לא רציני . משחקן עם ניסיון כמו שלו אתה מצפה ליותר ריכוז ולא איבודי כדור כאלו . ועל ההגנה שלו אני בכלל לא מדבר . לפחות הוא לא שומר את העברות שלו למשחק הבא ואם עוברים אותו הוא ישר עושה פאול....כל הזמן כולם מדברים על הסדר שעושה פאפאס אבל בנתיים אני לא כל קח רואה את זה ממנו .... אם היה נכנס ולא מאבד ישר כדור או חודר ראש בקיר כמו שעשה אתמול וגם שומר יותר טוב , אני מניח שגם היה מקבל יותר דקות....

גם אם דיאמנטידיס היה מקבל יחס הזוי שכזה, והיה עולה כנער פוסטר, גם הוא היה חסר ביטחון ולא עושה סדר
להאשים את פאפאס במצב שנוצר זה הזוי. הוא היה מצוין בחודש האחרון, ולא מעניין אותי מול מי שיחקנו. אוחיון לעומתו, גם מול היריבות החלשות האלה, היה איום ונורא, ועדיין קיבל קרדיט גדול יותר מפאפאס.לא יודע מה עובר על בלאט. אולי הוא מאמין שאוחיון יהפוך לאיזה כוכב, בנתיים הוא נראה מחריד רוב הזמן, ופאפאס שמשחק טוב כשהוא עם ביטחון, פתאום יורד ליהיות נער פוסטר, ומתפלאים עוד שהוא חסר ביטחון ולא טוב
asafb96

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 22 ינואר 2012, 09:19

יוסי22 כתב:

ההתנהלות של בלאט בזמן האחרון היא פשוט יוצאת מן הכלל; ניהול משחק מצויין כמכט בכל המשחקים (ובפרט במשחק מול ז'לגיריס), הכנסת מאלט לרוטציה בפרק זמן מאוד קצר ושילובם של כמעט כל השחקנים באמצעות שינוי הרוטציה בין המסגרות.
בכלל, בלאט מראה שהוא מאמן גדול ואפילו שחקנים כמו בורשטיין ושייר מצליחים לבוא לידי ביטוי בזכותו.

לגבי פאפאלוקאס, קשה להאשים אותו.
הוא לא מוצא את עצמו ברוטציה לא בגלל שהוא שחקן לא טוב (למרות שהביקורת על היכולת שלו היא מוצדקת לטעמי), אלא בעיקר כי הוא לא מתאים.
פאפאלוקאס פשוט לא היה צריך להגיע למכבי והבאתו היתה אחת הטעויות שנעשו בקיץ.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי עפר » 22 ינואר 2012, 09:21

ברמות הגבוהות צריך נסיון, קור רוח וגם כבוד מהשופטים. כל זה יש בפאפא.
הוא חייב לשחק הרבה ביום שני בכדי שביום חמישי יהיה לבלאט רכז טבעי עם התכונות הללו
עפר

הודעהעל ידי jol9 » 22 ינואר 2012, 09:37

חביב אורנג'ד כתב:
יוסי22 כתב:

ההתנהלות של בלאט בזמן האחרון היא פשוט יוצאת מן הכלל; ניהול משחק מצויין כמכט בכל המשחקים (ובפרט במשחק מול ז'לגיריס), הכנסת מאלט לרוטציה בפרק זמן מאוד קצר ושילובם של כמעט כל השחקנים באמצעות שינוי הרוטציה בין המסגרות.
בכלל, בלאט מראה שהוא מאמן גדול ואפילו שחקנים כמו בורשטיין ושייר מצליחים לבוא לידי ביטוי בזכותו.

לגבי פאפאלוקאס, קשה להאשים אותו.
הוא לא מוצא את עצמו ברוטציה לא בגלל שהוא שחקן לא טוב (למרות שהביקורת על היכולת שלו היא מוצדקת לטעמי), אלא בעיקר כי הוא לא מתאים.
פאפאלוקאס פשוט לא היה צריך להגיע למכבי והבאתו היתה אחת הטעויות שנעשו בקיץ.

מסכים מאוד. בלאט עושה ניסים ונפלאות בינתיים. לצד משחקים בהם הוא קצת שוגה (כמו כל מאמן), הוא הצליח לחבר את הקבוצה הזאת, על שחקניה השונים. הוא הצליח
להעביר את הקבוצה דרך משבר עזיבת פארמר, לשנות את סגנון המשחק של לאנגפורד, להפוך את ריצ' לשחקן של מליון דולר, וגם לקבל תפוקה יפה משחקני הספסל
מהדרג השני שיש לו כמו שייר, ג'יימס ובורשטיין.

גם פאפאס נמנע על אותה רשימה של שחקני ספסל. כנראה שדייויד חושב שביורוליג, עדיף לו לא להשתמש בו. זה לא נעים אבל הוא המאמן והוא קובע,
ואנחנו צריכים לקבל את זה, בטח כל עוד הקבוצה מצליחה מבחינה מקצועית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 22 ינואר 2012, 11:19

חביב ויוני מסכים עם שניכם , בלאט עושה עבודה מדהימה עם הסגל הזה שלדעתי הוא פחות טוב מהסגל של העונה הקודמת . מגיע לו כל הקרדיט על יכולת האימון שלו אם כי השנה הוא קצת פישל בבחירת שחקנים למרות שהוא מצליח לכסות על זה ע"י חיבור טוב בין השחקנים.
אני גם מסכים לגבי פאפאס , לדעתי זאת הייתה טעות להחתים אותו ואמרתי את זה בקיץ . אם היו מחתימים מראש שחקן צעיר יותר ומוכשר אז סביר להניח שלא היינו נימצאים במשברון אחרי עזיבת פארמר ואולי אפילו לא היינו ניזקקים להחתים רכז נוסף ....
אני התנגדתי בזמנו להחזיר את שאראס מאותה סיבה בדיוק , אני לא רוצה שחקנים הרבה מעבר לשיא שלהם....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Cobra, Google Adsense [Bot] ו־25 אורחים