המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

גמר טורניר כרתים: מכבי ת"א נגד אולימפיאקוס, ראשון, 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: גמר טורניר כרתים: מכבי ת"א נגד אולימפיאקוס, ראשון, 21:00

הודעהעל ידי MM3 » 25 ספטמבר 2017, 19:46

אני חושב שהדיבור על בנייה מחדש וזה שצריך זמן מפספס את הנקודה .. ההערות שעולות פה לא קשורות לשטף הקבוצתי .. או לאיך שהקבוצה משחקת .. אלא על השחקנים לגופם .. אין ספק שזה מאוד מוקדם .. אבל אפשר להעריך דיי טוב את הגבול העליון של השחקנים האלה .. וכרגע הוא נראה נמוך מאוד. יכול להיות שזה עניין של תיאום ציפיות.
MM3

הודעהעל ידי roy1000 » 25 ספטמבר 2017, 19:50

anthony כתב: אבל רבאק, הקבוצה לא שיחקה משחק רשמי אחד ואנשים פה כבר סגרו את העונה עם כישלון.

תנשמו עמוק, קחו את משחקי האימון בפרופורציה המתאימה ותנו להם לעבוד!

גם אם היו מביאים לך סגל של קטסל היה צריך "לנשום עמוק"? את אף אחד לא מעניינים משחקי האימון. מכבי הרכיבו את ההרכב הכי חלש של הקבוצה בהיסטוריה המודרנית שלה. אין לך בסגל אפילו שחקן יורוליג לגיטימי אחד. אז אם "תנשום" ותחכה לתבוסות באוקטובר-נובמבר זה ישנה משהו? אתה מחכה לניסים?

למכבי יש את ההרכב הכי חלש ביורוליג (מחוץ לליטא וסרביה). אם למישהו בא לו לחיות באשליות ופנטזיות עוד שבועיים שיהיה לו לבריאות. שום נס לא עומד לקרות לך עם הסגל הזה ושום "עבודה" או תפילה לא תהפוך את פייר ג'קסון ללוקה דונציץ' או את כארם משעור לדריק בראון.
roy1000

הודעהעל ידי reuelc » 25 ספטמבר 2017, 20:32

roy1000 כתב:
anthony כתב: אבל רבאק, הקבוצה לא שיחקה משחק רשמי אחד ואנשים פה כבר סגרו את העונה עם כישלון.

תנשמו עמוק, קחו את משחקי האימון בפרופורציה המתאימה ותנו להם לעבוד!

גם אם היו מביאים לך סגל של קטסל היה צריך "לנשום עמוק"? את אף אחד לא מעניינים משחקי האימון. מכבי הרכיבו את ההרכב הכי חלש של הקבוצה בהיסטוריה המודרנית שלה. אין לך בסגל אפילו שחקן יורוליג לגיטימי אחד. אז אם "תנשום" ותחכה לתבוסות באוקטובר-נובמבר זה ישנה משהו? אתה מחכה לניסים?

למכבי יש את ההרכב הכי חלש ביורוליג (מחוץ לליטא וסרביה). אם למישהו בא לו לחיות באשליות ופנטזיות עוד שבועיים שיהיה לו לבריאות. שום נס לא עומד לקרות לך עם הסגל הזה ושום "עבודה" או תפילה לא תהפוך את פייר ג'קסון ללוקה דונציץ' או את כארם משעור לדריק בראון.

למכבי אכן אין סגל להצלבה, אבל אני לא מסכים שזה הסגל "החלש בתולדות מכבי" אחרי עונה שהיה לנו את מקל ואוחיון.
נערך לאחרונה על ידי reuelc בתאריך 25 ספטמבר 2017, 20:32, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
reuelc

הודעהעל ידי jol9 » 25 ספטמבר 2017, 20:32

roy1000 כתב:
jol9 כתב:אופטימי מהמחצית הראשונה שהיתה טובה. מול הרכב שלישי או שני של אול', זה לא ממש משנה (בייחוד שהם די שיחקו
8 על 5).
זה כמובן לא אומר כלום. עוד מוקדם מאוד, והקבוצה עוד לא מחוברת, אבל יש כיוונים שאהבתי, כמו למשל את המשחק המרווח
עם ארבעה קלעים, יכול לתת לג'קסון לנוח.

זה לא שאני חושב שמכבי הולכת לדרוס את אירופה. די הפוך מזה, אבל כמו שאמרתי הציפיות שלי מלכתחילה לא ממש גבוהות.

לפחות שלא נסבול כמו בעונה שעברה...

להיות אופטימי ממשחק בין שחקנים שבכלל לא ישחקו ביורוליג זה קצת מוזר. זה שג'ייק כהן חגג מול החמישייה השלישית של אוליפיאקוס זה לא באמת מעניין.

ביורוליג אתה לא יכול לעשות נקודות בלי שאתה שובר את ההגנה או ע"י גארד שחודר ומוציא כדור או ע"י הכנסת כדור פנימה לגבוה. "המשחק המרווח" שאתה מדבר עליו לא רלוונטי לכלום.

אתה עוד לא מבין את זה, אבל אתה הולך להתגעגע מאוד לעונה שעברה. אירופה הולכת לדרוס אותך כמו שמכבי לא נדרסה אי פעם בהסטוריה שלה.

אתה מגזים לגמרי.
קודם כל היו חסרים לאול' כולה 2-3 שחקנים. ממש לא חמישייה שלישית.
דבר שני אתה יכול לעשות נקודות במגוון דרכים, ומשחק מרווח זאת בהחלט אפשרות לגיטימית. ג'קסון הוא שחקן ששובר הגנות,
ואני מעריך שגם קול הוא כזה. כשפראחוסקי יתחבר אולי יהיה לך גם גבוה בצבע.

לא מבין למה אתה צריך להתנבא בצורה כ"כ חד צדדית? מה גורם לך לחשוב שהעונה הזאת תהיה פחות טובה?
המאמן יותר טוב, הישראלים יותר טובים, אני מעריך שחלק מהזרים גם יהיו טובים יותר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי reuelc » 25 ספטמבר 2017, 20:34

הדבר המדאיג ביותר מהמשחק הזה זה הרבע השלישי שג'קסון היה על הספסל ואף שחקן במכבי לא היה מסוגל לשים סל.
סמל אישי של המשתמש
reuelc

הודעהעל ידי שועל » 25 ספטמבר 2017, 20:42

jol9 כתב:
roy1000 כתב:
jol9 כתב:אופטימי מהמחצית הראשונה שהיתה טובה. מול הרכב שלישי או שני של אול', זה לא ממש משנה (בייחוד שהם די שיחקו
8 על 5).
זה כמובן לא אומר כלום. עוד מוקדם מאוד, והקבוצה עוד לא מחוברת, אבל יש כיוונים שאהבתי, כמו למשל את המשחק המרווח
עם ארבעה קלעים, יכול לתת לג'קסון לנוח.

זה לא שאני חושב שמכבי הולכת לדרוס את אירופה. די הפוך מזה, אבל כמו שאמרתי הציפיות שלי מלכתחילה לא ממש גבוהות.

לפחות שלא נסבול כמו בעונה שעברה...

להיות אופטימי ממשחק בין שחקנים שבכלל לא ישחקו ביורוליג זה קצת מוזר. זה שג'ייק כהן חגג מול החמישייה השלישית של אוליפיאקוס זה לא באמת מעניין.

ביורוליג אתה לא יכול לעשות נקודות בלי שאתה שובר את ההגנה או ע"י גארד שחודר ומוציא כדור או ע"י הכנסת כדור פנימה לגבוה. "המשחק המרווח" שאתה מדבר עליו לא רלוונטי לכלום.

אתה עוד לא מבין את זה, אבל אתה הולך להתגעגע מאוד לעונה שעברה. אירופה הולכת לדרוס אותך כמו שמכבי לא נדרסה אי פעם בהסטוריה שלה.

אתה מגזים לגמרי.
דבר שני אתה יכול לעשות נקודות במגוון דרכים, ומשחק מרווח זאת בהחלט אפשרות לגיטימית. ג'קסון הוא שחקן ששובר הגנות,

לא מבין למה אתה צריך להתנבא בצורה כ"כ חד צדדית? מה גורם לך לחשוב שהעונה הזאת תהיה פחות טובה?

הישראלים לא יותר טובים, וודאי לא בפער משמעותי. מלבד טיוס כמובן, שהוא זר לכל דבר מבחינת האיכות אבל גם מבחינת העלות והמעמד בסגל.
לא בטוח גם לגבי הזרים. מכבי לקחה כמה הימורים, כמו בולדן לבדו בעמדה 4 וג'קסון, שלפחות לגביהם יש סיבה טובה להיות מודאגים. אם נצרף לזה החתמות גרועות כמו תומאס וקיין אז גם ביחס לעונה הקודמת מצבנו לא משהו.

הפלוס של הסגל הזה לעומת העונה הקודמת זה שיש כמה מובילי כדור זרים שהם בבירור טובים יותר ממקל ואוחיון, וזה המנוע של כל קבוצה. מעבר לזה לא בטוח שמצבנו טוב יותר.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי jol9 » 25 ספטמבר 2017, 20:47

שועל, אתה שותף לדעתו של רוי שמכבי הולכת לחטוף תבוסות על ימין ועל שמאל, ושאירופה הולכת לדרוס אותנו like never before?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 25 ספטמבר 2017, 20:52

jol9 כתב:שועל, אתה שותף לדעתו של רוי שמכבי הולכת לחטוף תבוסות על ימין ועל שמאל, ושאירופה הולכת לדרוס אותנו like never before?

מוקדם לקבוע את זה בצורה נחרצת.
אני כן חושב, שאפשר לומר כבר עכשיו שהתקרה נמוכה, ולפי מה שנראה עכשיו המצב בפועל עוד יהיה גרוע יותר מהתקרה. יש סיבות וסממנים לדאגה, עם ובלי קשר לשורת משחקי ההכנה שראינו.

מוקדם לקבוע, אבל אני מעריך שהעונה הזו לא תהיה טובה בהרבה מהעונה הקודמת. מקום 11 ומטה ביורוליג, ועליונות לא מספיק משמעותית בליגה.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי jol9 » 25 ספטמבר 2017, 20:54

שועל כתב:
jol9 כתב:שועל, אתה שותף לדעתו של רוי שמכבי הולכת לחטוף תבוסות על ימין ועל שמאל, ושאירופה הולכת לדרוס אותנו like never before?

אני כן חושב, שאפשר לומר כבר עכשיו שהתקרה נמוכה, ולפי מה שנראה עכשיו המצב בפועל עוד יהיה גרוע יותר מהתקרה. יש סיבות וסממנים לדאגה, עם ובלי קשר לשורת משחקי ההכנה שראינו.

מוקדם לקבוע, אבל אני מעריך שהעונה הזו לא תהיה טובה בהרבה מהעונה הקודמת. מקום 11 ומטה ביורוליג, ועליונות לא מספיק משמעותית בליגה.

אוקיי. זאת תחזית סבירה בעיניי.

אני חושב שמכבי תהיה באיזור של ההצלבה. אם תגיע או לא, זה תלוי בהמון גורמים.
לגבי הליגה, אני מסכים לצערי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 25 ספטמבר 2017, 20:59

jol9 כתב:
שועל כתב:

אוקיי. זאת תחזית סבירה בעיניי.

אני חושב שמכבי תהיה באיזור של ההצלבה. אם תגיע או לא, זה תלוי בהמון גורמים.
לגבי הליגה, אני מסכים לצערי.

לא חושב שנהיה באזור של ההצלבה.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 26 ספטמבר 2017, 03:07

אנחנו ממש לא בטופ8 של היורוליג כרגע.
בשלוף,
צסק"א
ריאל
פנרבחצ'ה
ברצלונה
פנאתינייקוס
אולימפיאקוס
באסקוניה

נראות לי כמו באנקר, וזה כבר 7. אנחנו יותר טובים מאפס? מילאנו? חימקי עם הסגל המפלצתי שהעמידה? לא בטוח בכלל.
גם ולנסיה, מלאגה, הכוכב, ז'לגיריס ובאמברג לא העמידו סגלים שנופלים משלנו בכלום.
זה יכול ללכת למקום ה16 בקלות, ואם ילכו על הגישה הסלחנית זה גם יגיע לשם.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי roy1000 » 26 ספטמבר 2017, 05:06

jol9 כתב:אתה מגזים לגמרי.

אוליפיאקוס שיחקו בחלק גדול מהמשחק עם חמישיה שלישית (זה בסדר, גם מכבי) מה שהופך את המשחק ללא ממש רלוונטי.

אתה לא יכול לעשות נקודות ביורוליג עם שחקנים שעומדים מעבר לקשת ה-3 ובלי שחקן שישבור הגנה. ג'קסון יכול לעבור את השחקן שלו בכדרור, אבל ברגע שהוא נכנס לצבע הוא מתקשה בגלל הסייז שלו. קול במצבו הנוכחי לא יכול עבור גם ילדה בת 6.

אמרתי לך למה אני מתנבא. הסגל חלש בצורה חסרת תקדים. הישראלים ממש לא יותר טובים וגם החלוקה של ישראלים/זרים לא רלוונטית ליורוליג. הזרים חלשים בצורה מחרידה ובכלל הסגל פשוט חלש בצורה בלתי נתפסת. זה כל הסיפור.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 26 ספטמבר 2017, 08:07

בסדר גמור. דעתך מובנת.
אני חושב שהתחזית שלך מוקצנת.

ג'קסון, קול, טיוס, פראחוסקי ותומאס הם שחקני יורוליג או ברמת יורוליג.

הישראלים עדיין צעירים וקשה לדעת לאן יתפתחו. פחות טובים מפניני, מקל ואוחיון של העונה האחרונה
הם לא יהיו.

בולדן, קיין ורול הם סימני שאלה גדולים. מסכים עם זה וזה הימור אולי גדול מדי לעונה הזאת.
אבל עדיין נראה לי שהתחזית שלך מוקצנת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 26 ספטמבר 2017, 08:38

jol9 כתב:בסדר גמור. דעתך מובנת.

הישראלים עדיין צעירים וקשה לדעת לאן יתפתחו. פחות טובים מפניני, מקל ואוחיון של העונה האחרונה
הם לא יהיו.

בולדן, קיין ורול הם סימני שאלה גדולים. מסכים עם זה וזה הימור אולי גדול מדי לעונה הזאת.

קול לא שחקן יורוליג בשום צורה. טיוס/פארחובסקי/תומאס הם גבוליים (רמה של שחקנים מחליפים). לגבי ג'קסון - כאן הדעות חלוקות. ממה שראיתי עד עכשיו יכול ללכת לשני הכיוונים אבל יהיה לו מאוד קשה להסתגל בשנה הראשונה לדעתי. כוכב גדול הוא לא יהיה לדעתי.

שום דבר לא יתפתח מדיברתולומיאו, כהן או שגב. משעור במקסימום יהיה שחקן לכמה דקות. וכן, הם פחות טובים מאוחיון, מקל, אלכסנדר ופניני של שנה שעברה.

התחזית שלי זה שמכבי תסיים במקומות 13-16. שום דבר בתחזית הזו הוא לא קיצוני. תקציב השחקנים של מכבי הוא באזור הזה של 13-14 וזה מה שהסגל הזה שווה.

על בסיס מה אתה חושב שהסגל של מכבי שווה יותר מהתקציב שהושקע בו? בזכות יכולת הסקאוטינג הגאונית של אבי אבן ויכולת ה- GM של דני וניקולה? מכבי שמה פה תקציב של בערך 5.5 מליון דולר נטו. למה אתה חושב שהיא תנצח קבוצות עם תקציבים כפולים ומשולשים מזה? באמת. למה?
roy1000

הודעהעל ידי ankram » 26 ספטמבר 2017, 09:32

roy1000 כתב:
jol9 כתב:בסדר גמור. דעתך מובנת.

הם לא יהיו.

קול לא שחקן יורוליג בשום צורה. טיוס/פארחובסקי/תומאס הם גבוליים (רמה של שחקנים מחליפים). לגבי ג'קסון - כאן הדעות חלוקות. ממה שראיתי עד עכשיו יכול ללכת לשני הכיוונים אבל יהיה לו מאוד קשה להסתגל בשנה הראשונה לדעתי. כוכב גדול הוא לא יהיה לדעתי.

שום דבר לא יתפתח מדיברתולומיאו, כהן או שגב. משעור במקסימום יהיה שחקן לכמה דקות. וכן, הם פחות טובים מאוחיון, מקל, אלכסנדר ופניני של שנה שעברה.

התחזית שלי זה שמכבי תסיים במקומות 13-16. שום דבר בתחזית הזו הוא לא קיצוני. תקציב השחקנים של מכבי הוא באזור הזה של 13-14 וזה מה שהסגל הזה שווה.

על בסיס מה אתה חושב שהסגל של מכבי שווה יותר מהתקציב שהושקע בו? בזכות יכולת הסקאוטינג הגאונית של אבי אבן ויכולת ה- GM של דני וניקולה? מכבי שמה פה תקציב של בערך 5.5 מליון דולר נטו. למה אתה חושב שהיא תנצח קבוצות עם תקציבים כפולים ומשולשים מזה? באמת. למה?

אז אתה אומר , לא לראות מכבי העונה? שנוותר? אם אחרי הניתוח האכזרי שהקבוצה הזאת עברה בקיץ , אתה לא מסוגל לראות אפילו משהו חיובי אחד , אולי באמת אפשר כבר לסגור את הבסטה?
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי roy1000 » 26 ספטמבר 2017, 09:59

ankram כתב:אז אתה אומר , לא לראות מכבי העונה? שנוותר? אם אחרי הניתוח האכזרי שהקבוצה הזאת עברה בקיץ , אתה לא מסוגל לראות אפילו משהו חיובי אחד , אולי באמת אפשר כבר לסגור את הבסטה?

אני לא חושב שאני אראה את מכבי הרבה העונה. כמו שאמרתי, יש גבול לכל תעלול.

אין שום דבר חיובי בקבוצה עם הכנסות של עשרות מליוני דולרים שמעמידה תקציב שחקנים בתחתית של התחתית של היורוליג. אתה מבין שתקציב השחקנים שנה נמוך מזה של ירושלים?

אני חושב שאנחנו מתקרבים בצעדי ענק לסגירת הבאסטה. דבר איתי אחרי המשחק בגרמניה ותסביר לי איזה דברים חיוביים אתה רואה אז.
roy1000

הודעהעל ידי jay » 26 ספטמבר 2017, 11:23

זה דיי ברור שנסיים במקומות 11-16. זה מה שהסגל שווה. זאת תהיה עונה טובה אם נשתחל לטופ 10. ועונה מדהימה אם נשתחל לטופ 8. לא צריך להיות גאון גדול כמו הנביא שלנו פה.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 26 ספטמבר 2017, 13:06

הייתי מסתכל על גלבוע/גליל של אריאל בית הלחמי בשנה שעברה בתור המודל שלנו ביורוליג כרגע. לא צוחק.
המון שחקנים בינוניים ואנדרסייזד, ג'קסון על תקן סקוורר, קול על תקן סיגרס ובולדן על תקן אריק גריפין. זה הספיק להם למקום 10 מ12, המון מחמאות, אבל תכל'ס נגריה.
מכבי תל אביב זה לא.

הקהל לא יכול לשאת כשלונות והפסדים. סימפטיה זה קול, אבל אנחנו נרקומנים של נצחונות.

עם יד על הלב- מישהו פה יקבל בהבנה הפסד בגביע ווינר?
כולם מחכים עם הסכין מאחורי הגב...
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי ankram » 26 ספטמבר 2017, 13:56

החציל האצטקי כתב:הייתי מסתכל על גלבוע/גליל של אריאל בית הלחמי בשנה שעברה בתור המודל שלנו ביורוליג כרגע. לא צוחק.
המון שחקנים בינוניים ואנדרסייזד, ג'קסון על תקן סקוורר, קול על תקן סיגרס ובולדן על תקן אריק גריפין. זה הספיק להם למקום 10 מ12, המון מחמאות, אבל תכל'ס נגריה.
מכבי תל אביב זה לא.

הקהל לא יכול לשאת כשלונות והפסדים. סימפטיה זה קול, אבל אנחנו נרקומנים של נצחונות.

עם יד על הלב- מישהו פה יקבל בהבנה הפסד בגביע ווינר?
כולם מחכים עם הסכין מאחורי הגב...

מה שבתכלס אתה אומר שאנחנו קהל של הצלחות בלבד. אישית אני לא מסכים.
ואם נפסיד בגביע ווינר, אז מה? אפילו אם נפסיד מול הגועל תל אביב, אז מה?
מה יעשו? יפטרו את המאמן ב3 לפנות בוקר? ישחררו שחקנים?
אם אין במועדון הזה סבלנות אחרי שהחליפו את כל הסגל וצוות האימון בקיץ, כבר בתחילת אוקטובר, אז זה באמת לא משנה מי או מה יגיע לפה. בסקוניה מחליפים חמשייה פותחת כמעט כל קיץ, בהתחלה לא תמיד זה הולך חלק, גם שם ממהרים להעיף מאמן ושחקנים אחרי משחקים? לא.
ד״א אני די בטוח שאם מכבי לא תתרומם העונה , הפורום הזה יהפך להיות לא רלוונטי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

Re: גמר טורניר כרתים: מכבי ת

הודעהעל ידי roy1000 » 26 ספטמבר 2017, 14:51

ankram כתב:מה שבתכלס אתה אומר שאנחנו קהל של הצלחות בלבד. אישית אני לא מסכים.
ואם נפסיד בגביע ווינר, אז מה? אפילו אם נפסיד מול הגועל תל אביב, אז מה?
מה יעשו? יפטרו את המאמן ב3 לפנות בוקר? ישחררו שחקנים?
אם אין במועדון הזה סבלנות אחרי שהחליפו את כל הסגל וצוות האימון בקיץ, כבר בתחילת אוקטובר, אז זה באמת לא משנה מי או מה יגיע לפה. בסקוניה מחליפים חמשייה פותחת כמעט כל קיץ, בהתחלה לא תמיד זה הולך חלק, גם שם ממהרים להעיף מאמן ושחקנים אחרי משחקים? לא.
ד״א אני די בטוח שאם מכבי לא תתרומם העונה , הפורום הזה יהפך להיות לא רלוונטי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אנחנו קהל שלא אמור להיות מוכן לקבל תקציב שחקנים של 5.5 מליון דולר. אני לא יודע מה בדיוק מעניין בלראות חבורה של אמריקאים דרג ז' שלובשים צהוב חוטפת תבוסות ביורוליג? אם מכבי רוצים להעמיד סגלים ברמה הזו או שיעברו לשחק ביורוקאפ ששם אפשר להתמודד בכבוד עם תקציב כזה או שיהפכו להיות ז'לגיריס/הכוכב ויעמידו סגל של 7-8 ישראלים צעירים ועוד שני זרים. אני לא רואה שום סיבה שמישהו יראה את מכבי בפורמט הנוכחי.

גם הקבוצה וגם הפורום בדרך למוות. כרגע נראה שרק חילופי בעלים יביאו לשינוי.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], where is the love? ו־69 אורחים