המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

הקהל של מכבי- בושה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הקהל של מכבי- בושה

הודעהעל ידי yzafrir » 03 אפריל 2012, 04:20

Lirca כתב:
מקובי כתב:נתחיל בכך שאני לא אוהב את אלה שהולכים לפני סיום המשחק.
באותה נשימה אני יכול להגיד שאי אפשר לשפוט אף אחד שעושה את זה. אפשר לשיר- מי שלא נשאר אדום וכד' אבל אנחנו לא יודעים מה עומד מאחורי זה.
בסופו של דבר האנשים האלה מחזיקים יפה יפה את התקציב שלנו (לכל הרואי חשבון כאן בפורום :) ) ועוזרים לגרום להיכל להיות אחד מהאולמות הכי ביתיים באירופה.

בואו נסכם שאני מאחל למי שהולך לפני שהמשחק מסתיים שיפסיד מהפך גדול של מכבי (אהממ נס ז'לגיריס אהממ)

ו

לדעתי עם השיפוץ שעבר ההיכל, נעשה שיפוץ גם אצל אוהדי מכבי. לפני כן באמת היו יושבים אוהדים אמיתיים ופחות אנשים ברחו לפני הזמן.
מאז השיפוץ, השיווק של מכבי נעשה מצועצע ואמריקאי מדי. ישנה פניה גדולה יותר לקהל העשירים ולא סופרים את האוהדים האמיתיים שצובעים שלטים ותפאורות ושרים לאורך כל המשחק.
אני גם לא זוכר לפני השיפוץ שהיו יושבים למטה באולם כ"כ הרבה ילדים קטנים (ואני מדבר על בני 7-8) שאין להם מושג מה זה מכבי ורק מחפשים להצטלם עם דוני ומתלהבים מסלים של שתי הקבוצות.
שלא לדבר על זה שבאמצע משחק צמוד ילד קטן משחק בפלייסטיישן בתא הצפיה.
כל אלה ועוד רבות הן הסיבות להתפוררות המבצר שלנו. עד שההיכל לא יחזור לעממיות שלו ויפנה גם למעמד הביניים (לא אומר שצריכים לקרוא לערסים וחסרי תרבות אחרים אבל כן לאנשים שהקבוצה באמת יקרה להם, ולא מבחינה כספית) או לחילופין שייבנה היכל חדש וגדול עם יציעים רחבים יותר לגושי העידוד, אני לא רואה שינוי באופק.

לא מסכים איתך בכלל , השיפוץ לא שינה את סוג האוהדים וזה אותם 10000 איש שהיו פה קודם , רק שאליהם נוספו עוד 1000 מנויים חדשים שהם כנראו אלו שיוצאים מוקדם....
הילדים הקטנים האלו הם אלו שתראה בעוד כמה שנים בשער 11 , אין מה לעשות כבר בגיל כזה מגדלים אוהדים. זה מין סגירת מעגל , אתה מגיע בגיל צעיר ויושב עם אבא ביציע של ה"עשירים" ובגיל 14-15 אתה עובר לשער 11 או 7 ואז כשאתה מזדקן ומתברגן אתה חוזר ליציע ה"עשירים"....
עם המשפט שלך " עד שההיכל לא יחזור לעממיות שלוויפנה למעמד הבניים..." אני בכלל בכלל לא מסכים . אתה בכלל יודע מה זה אומר מעמד הביניים ? זו מחמאה ענקית בשבילי שאני מעל מעמד הביניים ....
הזילזול שלך ביושבי ההיכל הוא מגעיל ותאמין לי שמכבי חשובה לי ולהם לא פחות ואולי אף יותר מלך , אם אני מוכן לשלם את מחיר המנוי למרות שזה בא על חשבון דברים אחרים אז כנראה שזה באמת חשוב לי ולעוד לפחות 9000 אחרים....תמיד יש את אלו שבאים בשביל להראות אבל בגללם אתה עושה הכללה מטופשת .
רוצה לראות היכל עממי וקבצה עממית , יש מעבר לגדר קבוצה אדומה שהעם גם מנהל אותה וכך היא ניראת....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Lirca » 03 אפריל 2012, 08:08

yzafrir כתב:
Lirca כתב:
מקובי כתב:נתחיל בכך שאני לא אוהב את אלה שהולכים לפני סיום המשחק.
באותה נשימה אני יכול להגיד שאי אפשר לשפוט אף אחד שעושה את זה. אפשר לשיר- מי שלא נשאר אדום וכד' אבל אנחנו לא יודעים מה עומד מאחורי זה.
בסופו של דבר האנשים האלה מחזיקים יפה יפה את התקציב שלנו (לכל הרואי חשבון כאן בפורום :) ) ועוזרים לגרום להיכל להיות אחד מהאולמות הכי ביתיים באירופה.

בואו נסכם שאני מאחל למי שהולך לפני שהמשחק מסתיים שיפסיד מהפך גדול של מכבי (אהממ נס ז'לגיריס אהממ)

ו

לדעתי עם השיפוץ שעבר ההיכל, נעשה שיפוץ גם אצל אוהדי מכבי. לפני כן באמת היו יושבים אוהדים אמיתיים ופחות אנשים ברחו לפני הזמן.
מאז השיפוץ, השיווק של מכבי נעשה מצועצע ואמריקאי מדי. ישנה פניה גדולה יותר לקהל העשירים ולא סופרים את האוהדים האמיתיים שצובעים שלטים ותפאורות ושרים לאורך כל המשחק.
אני גם לא זוכר לפני השיפוץ שהיו יושבים למטה באולם כ"כ הרבה ילדים קטנים (ואני מדבר על בני 7-8) שאין להם מושג מה זה מכבי ורק מחפשים להצטלם עם דוני ומתלהבים מסלים של שתי הקבוצות.
שלא לדבר על זה שבאמצע משחק צמוד ילד קטן משחק בפלייסטיישן בתא הצפיה.
כל אלה ועוד רבות הן הסיבות להתפוררות המבצר שלנו. עד שההיכל לא יחזור לעממיות שלו ויפנה גם למעמד הביניים (לא אומר שצריכים לקרוא לערסים וחסרי תרבות אחרים אבל כן לאנשים שהקבוצה באמת יקרה להם, ולא מבחינה כספית) או לחילופין שייבנה היכל חדש וגדול עם יציעים רחבים יותר לגושי העידוד, אני לא רואה שינוי באופק.

לא מסכים איתך בכלל , השיפוץ לא שינה את סוג האוהדים וזה אותם 10000 איש שהיו פה קודם , רק שאליהם נוספו עוד 1000 מנויים חדשים שהם כנראו אלו שיוצאים מוקדם....
הילדים הקטנים האלו הם אלו שתראה בעוד כמה שנים בשער 11 , אין מה לעשות כבר בגיל כזה מגדלים אוהדים. זה מין סגירת מעגל , אתה מגיע בגיל צעיר ויושב עם אבא ביציע של ה"עשירים" ובגיל 14-15 אתה עובר לשער 11 או 7 ואז כשאתה מזדקן ומתברגן אתה חוזר ליציע ה"עשירים"....
עם המשפט שלך " עד שההיכל לא יחזור לעממיות שלוויפנה למעמד הבניים..." אני בכלל בכלל לא מסכים . אתה בכלל יודע מה זה אומר מעמד הביניים ? זו מחמאה ענקית בשבילי שאני מעל מעמד הביניים ....
הזילזול שלך ביושבי ההיכל הוא מגעיל ותאמין לי שמכבי חשובה לי ולהם לא פחות ואולי אף יותר מלך , אם אני מוכן לשלם את מחיר המנוי למרות שזה בא על חשבון דברים אחרים אז כנראה שזה באמת חשוב לי ולעוד לפחות 9000 אחרים....תמיד יש את אלו שבאים בשביל להראות אבל בגללם אתה עושה הכללה מטופשת .
רוצה לראות היכל עממי וקבצה עממית , יש מעבר לגדר קבוצה אדומה שהעם גם מנהל אותה וכך היא ניראת....

צפריר,
לא התכוונתי לפגוע או לזלזל, אבל אני כן חושב שבתור מי שנמצא בהיכל והולך לכל משחק כבר 13 שנים מותר לי להעביר ביקורת על חלק מהאוהדים.
כוונתי במילה "עממי" (ואם תקרא שוב את אותה השורה שנכתבה בנושא תראה את החידוד) היא שמכבי ובעיקר אנשי השיווק שלה צריכים לפנות לקהל האמיתי של הקבוצה ומותר גם פחות ללקק ולטפח את אלה שיושבים למטה. אני לא מדבר עליך ספציפית, אני לא מכיר אותך ואם אתה מעיד על עצמך שאתה מעודד ורועש אז אשריך. מה שכן, רוב (!!!) האוהדים למטה מדברים וחושבים שמכבי חייבת להם משהו. הם לא מתביישים להגיד שהם באים לראות הצגה וזה מה שמרתיח כי כשחלקם מביאים את הילדים שלהם הם גם מחנכים אותם עפ"י אותה משנה. זאת מבלי להזכיר את אלה שלפעמים ברוב טיפשותם באים עם חולצה אדומה.
בשנותיי הראשונות בהיכל ישבתי בשערים 10 ו-4 למעלה. ההורים שלי לא ממש התלהבו מהרעיון שאעבור לשבת ב-11 (לא משנה שאח"כ התגלגלתי ל-7 - האירגון, לא היציע עצמו) אז תאמין לי שגם לא כל הילדים האלה יעברו ל-7 או 11.
השיפוץ גרם להעלאת מחירי המנויים ומכאן שהרבה מאוד אוהדים ותיקים ואמיתיים לא חידשו את שלהם.

בגלל כל אלה ועוד הרבה סיבות אחרות בחיים לא נראה אולם ביתי כמו שהיה לנו לפני השיפוץ, בגלל כל אלה לא נראה קהל פאנטי ומטורף בכל היציעים כמו באואקה או בפיוניר בבלגרד.

אני מזכיר שוב שאין כוונה לפגוע בך ספציפית אלא בסה"כ להביע את אכזבתי ואכזבתם של אוהדים (!!!) רבים אחרים מהקהל שנמצא בהיכל בשנים האחרונות שרוב אנשיו באים רק כדי לראות ולהיראות ולתפוס חולצות או כדורים שזורקים לעברם.
Lirca

הודעהעל ידי yzafrir » 03 אפריל 2012, 10:44

אני לא מכיר בן אדם אחד חדש איפה שאני יושב , כולם זה חברה שאני יושב איתם כבר המון שנים . הגדלת האולם גרמה לכך שהצטרפו מנויים חדשים שהם באמת אינם האוהדים הטיפוסיים שאתה מתכוון אילהם אבל זה לא אומר שהם אוהבים את הקבוצה פחות ממך או ממני , כל אחד מביע את הרגשות שלו בצורה אחרת...
תמיד יש את היוצא מהכלל אבל אל תהפוך את זה לכלל .
אני יכול לאגיד לך שדווקא האכזבה הגדולה שלי היתה מהחברה בשער 7 שאני יושב מתחתם כי בחלקים גדולים הם אלו ששתקו במקום להדליק את ההיכל . השערים העליונים תמיד נתנו את הטון וסחפו אחריו את התחתון אבל היו רגעים שהם לא עשו את זה .
אני יושב ליד כמה מהאוהדים היותר שרופים של המועדון שאתה בטוח מכיר ואני יכול לאגיד לך שאפילו הם ניתפסים באדישות מידי פעם בזמן משחק....אין מה לעשות אבל הגיל עושה את שלו...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 03 אפריל 2012, 13:01

לא יודע אם זה השיפוץ, אבל הדברים היום נראים אחרת לגמרי.
כבר 10 שנים שאין לי מנוי וכשאני מגיע להיכל בשנים האחרונות (ואני עושה זאת לפחות 2-3 פעמים מדי עונה), פשוט אין את אותן אנרגיות שהיו פעם.
פעם אחרי כל סל של מכבי הקהל השתולל בטירוף, שריקות הבוז בעת התקפות היריבה החרישו אזניים ואף אחד לא העיז לעזוב את ההיכל שניה לפני סוף המשחק.
אני חושב שהעלאת מחירי המנויים והעובדה שמכבי נהייתה פתאום קבוצה מצליחה ופיבוריטית, הם הסיבות למצב שנוצר.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי גל גל » 03 אפריל 2012, 13:08

יש עוד בעיה בקהל אני חושב ואותי זה אישית נורא מעצבן...למה אנשים א באים עם חולצה צהובה למשחק? מה הבעיה לפחות שזה יראה צהוב עם אתה יושב ולא עושה כלום
מעניין אותי עם במשחקים גדולים של מכבי מחלקים חולצות צהובות לקהל? המון המון המון אנשים לא לובשים צהוב וזה מטריף אותי
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי yzafrir » 04 אפריל 2012, 04:07

חביב אורנג'ד כתב:לא יודע אם זה השיפוץ, אבל הדברים היום נראים אחרת לגמרי.
כבר 10 שנים שאין לי מנוי וכשאני מגיע להיכל בשנים האחרונות (ואני עושה זאת לפחות 2-3 פעמים מדי עונה), פשוט אין את אותן אנרגיות שהיו פעם.
פעם אחרי כל סל של מכבי הקהל השתולל בטירוף, שריקות הבוז בעת התקפות היריבה החרישו אזניים ואף אחד לא העיז לעזוב את ההיכל שניה לפני סוף המשחק.
אני חושב שהעלאת מחירי המנויים והעובדה שמכבי נהייתה פתאום קבוצה מצליחה ופיבוריטית, הם הסיבות למצב שנוצר.

ממה שאני מרגיש , רמת העידוד היא בהתאם לרמת הכדורסל שמציגה הקבוצה .
למשל שנה שעברה היה טרוף שאני לא זוכר כמותו מאז עונות השושלת . אבל בעונות שהקבוצה ניראת רע אז גם רמת העידוד....
לי יש מדד לרמת העידוד שנקרא מדד הגרעינים .
לפי כמות הקליפות אני יודע מה היה רמת המשחק , כלומר במשחק משעמם וגרוע אתה עסוק יותר בלפצח גרעינים מאשר לעודד לעומת משחק חשוב וטוב שאז אני כמעט ולא רואה מסביבי מפצחי גריעינים....
והעונה מצאתי את עצמי יותר מידי פעמים יושב ומפצח גריעינים על מנת לא להרדם....

לגבי לבישת חולצות בצבע צהוב , זה דווקא בדיוק הפוך למה שהיה פעם וזה דווקא אני נותן קרדיט לאלקטרה . מאז שמחלקים חלוצות לקהל אז רואים הרבה יותר חלוצות צהובות ביציע , ובטוח יותר לעומת שנים קודמות .
אני הייתי הולך תמיד עם חולצה של מכבי שקניתי אבל הרבה לידי לא קנו חולצות אז או שהיו מחפשים משהו שיש בו קצת צהוב ובאים איתו או שלא שמים בכלל , אבל היום אותם אנשים באים עם החולצה של מכבי שתפסו במהלך אחת העונות האחרונות.....
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי אלמוג » 04 אפריל 2012, 04:12

גל גל כתב:יש עוד בעיה בקהל אני חושב ואותי זה אישית נורא מעצבן...למה אנשים א באים עם חולצה צהובה למשחק? מה הבעיה לפחות שזה יראה צהוב עם אתה יושב ולא עושה כלום
מעניין אותי עם במשחקים גדולים של מכבי מחלקים חולצות צהובות לקהל? המון המון המון אנשים לא לובשים צהוב וזה מטריף אותי

בגלל ה"שיק" והחרטה הזה בעלון של מכבי שמחולק לפני המשחק, אנשים רוצים להתלבש יפה.
לא אבל ברצינות, אנשים שוכחים שזה משחק ולא תצוגת אופנה לפעמים. וזה חבל, כי כולנו(חוץ מבר רפאלי שבאה מדי פעם, ולה מותר) מכוערים גם ככה.
תמונה
אלמוג

הודעהעל ידי where is the love? » 04 אפריל 2012, 17:54

אלמוג כתב:
גל גל כתב:יש עוד בעיה בקהל אני חושב ואותי זה אישית נורא מעצבן...למה אנשים א באים עם חולצה צהובה למשחק? מה הבעיה לפחות שזה יראה צהוב עם אתה יושב ולא עושה כלום

לא אבל ברצינות, אנשים שוכחים שזה משחק ולא תצוגת אופנה לפעמים. וזה חבל, כי כולנו(חוץ מבר רפאלי שבאה מדי פעם, ולה מותר) מכוערים גם ככה.

למה ? דווקא יש הרבה אנשים חתיכים ובנות נפלאות וצהובות, אפילו לפעמים גם הכירו שם זוגות וזה מאוד רומנטי ככה לתת נשיקה למישהי אחרי סל של בלו מה-3... נחמד...דברים טובים...בהחלט גם רובם אנשים ונשים מקסימים..מחייכים....דברים טובים..
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי LIAV10 » 04 אפריל 2012, 22:15

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי BIG sofo » 04 אפריל 2012, 22:39

where is the love? כתב:
אלמוג כתב:

למה ? דווקא יש הרבה אנשים חתיכים ובנות נפלאות וצהובות, אפילו לפעמים גם הכירו שם זוגות וזה מאוד רומנטי ככה לתת נשיקה למישהי אחרי סל של בלו מה-3... נחמד...דברים טובים...בהחלט גם רובם אנשים ונשים מקסימים..מחייכים....דברים טובים..

:clap2

:worship
BIG sofo

הודעהעל ידי where is the love? » 05 אפריל 2012, 09:25

BIG sofo כתב:
where is the love? כתב:
אלמוג כתב:

סוףסוף מפרגנים לי קצת חחח, אבל באמת זה נכון יש חתיכים וחתיכות בהיכל!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי אלמוג » 05 אפריל 2012, 09:58

where is the love? כתב:
BIG sofo כתב:
where is the love? כתב:
אלמוג כתב:

סוףסוף מפרגנים לי קצת חחח, אבל באמת זה נכון יש חתיכים וחתיכות בהיכל!

:laugh3
תמונה
אלמוג

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־19 אורחים