המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

שופטים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: שופטים

הודעהעל ידי חנו'ש » 05 אפריל 2012, 21:59

שמואל1 כתב:
יוסי22 כתב:
שמואל1 כתב:
מכביסט27 כתב:
שמואל1 כתב:בכל אופן אני כמעט בטוח שבורשטיין היה מחטיא את שתי הזריקות ופאו בכל זאת הייתה מנצחת.

זה פשוט טמטום להגיד דבר כזה. אני בטוח שאמרת בדיוק אותו דבר כשפניני עמד על הקו ל-3 זריקות מכריעות. אני גם בטוח שנהנית לאכול את מטעמי הלוזריות שלך..

ממש לא, הייתי בטוח שפניני יקלע. איזו לוזריות? אני הייתי מהאופטימיים פה. אני פשוט לא מאמין בטל בורשטיין.

מילא בהובלת כדור אבל בקליעות עונשין שם הניסיון וקור הרוח מדבר וטל שחקן גדול כשזה מגיע לקור רוח, יש לו מספיק קבלות לאורך הקריירה מהשלשה מול סקיפר ב-04 ועד המחצית השניה מול ירושלים בגמר הפיינל פור ב-07 .

זה לא אותו שחקן. בורשטיין היום שחקן של 50% מעונשין.

מבחינתך שאראס שחקן מצוין גם היום כי הדברים שהוא נותן לא פוחתים עם הגיל, אבל זריקות עונשין כן??
תשים גם היום את מיקי על הקו ואני בטוחה שהוא יקלע לך באחוזים מצוינים.
זריקות עונשין לא יורדים עם הגיל!!
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Maccabikid » 05 אפריל 2012, 22:01

להרבה היו טענות על השיפוט בסדרה אז החלטתי לבדוק את העבירות וזריקות העונשין בסדרה כולה של שתי הקבוצות.
הממצאים מזעזים:
המשחק הראשון היה מאוד מאוד קרוב מבחינת העבירות עם הפרש עבירה אחת בלבד, 16 זריקות עונשין לכל אחת.
אבל פה נגמר הדמיון.
137 עבירות נשרקו לטובת פאו בסדרה לעומת 109 למכבי. 142 זריקות עונשין לפאו לעומת 92 למכבי.
בממוצע זה אומר שבכל משחק פאו עמדה על הקו מעט יותר מ28 פעמים בעוד מכבי רק 18..
זה בהחלט עשה את ההבדל.
Maccabikid

הודעהעל ידי קובי » 05 אפריל 2012, 22:14

תפסיקו להיות אוהדי הפועל. היו טעויות שיפוט, אבל דווקא הטענות על עבירה ברורה על בורשטיין בסוף ? אני לא ראיתי שם שום עבירה, אלא את בורשטיין, במקום לטוס לצד השני, עושה פלופ ולא מקבל כלום בתמורה. כמה חבל שהכדור לא נפל לידיים של אוחיון. הייתה מגיעה לנו לפחות עוד זריקה אחת במשחק הזה...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי where is the love? » 05 אפריל 2012, 22:55

ברור שזה מתסכל, ואני מבין את האכזבה, אבל חברים וחברות אל תתנו להם להרוס את ההרגשה ההירואית של הערב! בואו ננוח קצת נבנה עונה הבאה!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי ori b » 05 אפריל 2012, 23:06

אכלנו זובור על הקדמת הגמר בעונה שעברה.

ובמספרים:

עבירות - מכבי-137, פאו-109
זריקות עונשין - מכבי-92, פאו-142
ori b

הודעהעל ידי קובי » 05 אפריל 2012, 23:21

פשש... אנשים פה חיים בסרט...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי MTA2311 » 05 אפריל 2012, 23:25

לא הייתה שום עבירה על בורשטיין. הטענות צריכות להיות על השיפוט ב4 המשחקים הראשונים, דווקא היום השיפוט היה בסדר גמור ביחס לשאר הסדרה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 05 אפריל 2012, 23:30

קובי כתב:פשש... אנשים פה חיים בסרט...

מי שחי בסרט זה כנראה אתה.
אני ראיתי את המשחק בטלויזיה 50 אינץ' בערוץ HD ואני אומר לך שהשיפוט היה בושה.
לדוגמא, ברבע השלישי, כשהמשחק היה צמוד היתה סידרה של שריקות (או אי שריקות) מוטעות לגמרי:
1) דיאמנטידיס חודר לסל, הכדור פוגע לו ברגל ויוצא לחוץ. השופטים נותנים את הכדור לפאו.
2) בהתקפה הבאה של פאו מכבי מצליחה לחטוף את את הכדור, לאנגפורד רץ למתפרצת, מנסה לקלוע ליי-אפ ומקבל פיצוץ ברור לחלוטין על היד מדיאמנטידיס, ללא שריקה.
3) שתי התקפות אחר כך שוב לאנגפורד חודר לסל, שוב מקבל פיצוץ על היד הפעם משחקן אחר של פאו (כבר שכחתי מי), ושוב אין שום שריקה.

רק בדוגמא הזאת השופטים שדדו אותנו ב 4-6 נקודות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי קובי » 05 אפריל 2012, 23:47

לגבי הסרט, התכוונתי לזה:
ori b כתב:אכלנו זובור על הקדמת הגמר בעונה שעברה.

ופליקס, אני לא אומר שלא היו טעויות שיפוט במשחק ואפילו מרגיזות, אבל זה חלק מהמשחק ואין מה לעשות. מה שכן, לא ראיתי משהו מגמתי בולט כנגד מכבי במשחק היום.
בסופו של דבר, מכבי הגיעה לישורת האחרונה של המשחק בשיוויון ומההילוך החוזר שראיתי, על בורשטיין לא בוצעה עבירה. בנוסף, בורשטיין שהתראיין לחדשות הספורט אמר בסיום שלא הייתה צריכה להישרק על זה עבירה והוא לא התלונן על העניין כלל, לא בסיום המשחק וגם לא בראיון שלאחר מכן.

מבאס והכל - אני חושב שהיטפלות לשופטים דווקא במשחק הזה, היא התנהגות הפועל נטו. היה בהחלט סיום טראגי, אבל אם נשים את הדברים על השולחן - הפסדנו לקבוצה טובה יותר ויכולת הירואית של מכבי בסיום כמעט והביאה לסנסציה.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי ori b » 06 אפריל 2012, 00:00

ori b

הודעהעל ידי Allan Turing » 06 אפריל 2012, 08:11

oriya כתב:על כל נגיעה קטנה בדיאמנטידיס הייתה שריקה אבל 3 עבירות ברורות על בורשטיין שהכריעו את המשחק - שום דבר !!!! היה פה פשוט שוד

זאת הנקודה. לא אם שרקו או לא שרקו לעבירה על טל. אי-אפשר לסלוח על זה שהם הולכים עשרים פעם יותר לקו מאיתנו.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2012, 10:14

ד"א הטעות הכי מרגיזה, שמבחינתי היא באחריות הבלעדית של שמעון (סתם, לא באמת), היא שהם לא הפכו את החץ כשבלאט קיבל טכנית.
השריקה לביניים היתה איזה שתי דקות לפני הטכנית. שום קשר בין שני הדברים.
הדבר הזה היה צריך לתת למכבי פוזשן נוסף, שאיבדנו אותו על פארש.

היתה גם עבירה ברורה של DD על אוחיון בכדור שעף לחוץ, אבל כאן היתה טעות של יוגי שבכלל הסתער על הכדור. בכל אופן, אם זה היה הפוך, ברור שDD היה מקבל שריקה.

בכלל, DD שחקן עצום. באמת, אולי הטוב באירופה היום, אבל גם הוא וגם נבארו, מקבלים קרדיט לא סביר מהשופטים, ששחקנים אחרים אפילו לא קרובים לזה.
זה לא הכי הוגן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי ankram » 06 אפריל 2012, 10:42

קובי כתב:לגבי הסרט, התכוונתי לזה:

ופליקס, אני לא אומר שלא היו טעויות שיפוט במשחק ואפילו מרגיזות, אבל זה חלק מהמשחק ואין מה לעשות. מה שכן, לא ראיתי משהו מגמתי בולט כנגד מכבי במשחק היום.
בסופו של דבר, מכבי הגיעה לישורת האחרונה של המשחק בשיוויון ומההילוך החוזר שראיתי, על בורשטיין לא בוצעה עבירה. בנוסף, בורשטיין שהתראיין לחדשות הספורט אמר בסיום שלא הייתה צריכה להישרק על זה עבירה והוא לא התלונן על העניין כלל, לא בסיום המשחק וגם לא בראיון שלאחר מכן.

מבאס והכל - אני חושב שהיטפלות לשופטים דווקא במשחק הזה, היא התנהגות הפועל נטו. היה בהחלט סיום טראגי, אבל אם נשים את הדברים על השולחן - הפסדנו לקבוצה טובה יותר ויכולת הירואית של מכבי בסיום כמעט והביאה לסנסציה.

אין שום צורך לפרשן את הדקות האחרונות , המגמות שלן השיפוט הם ברבעים 1-2 , שם הם מוציאים את הגבוהים של מכבי בשיטטיות בעבירות. בעוד כל שחקן אחר של פאו , אם הוא לא מנקז דם משחקן של מכבי לא שורקים נגדו.
השיפוט היה מגמתי לאורך כל הסדרה , בצורה מאד שיטטית רבעים ראשון ושני , הם רבעים בהם פאו מפעילה הרבה לחץ על השופטים , דיא , הוא שחקן תיאטרון מוכשר מאד , זה לא כדורסל זה בלט עם שופטים מהבית , אין שום סיבה שדיא יקבל כ"כ הרבה שריקות , על מגע פיסי , על לאנגפורד וסופו לא שורקים אלא אם במכוון משהו מפוצץ אותם.

בכינות או לא פאו קבוצה סופר אגרסיבית ופיסית , באאואקה עם הלייזרים והריצות לשופטים , לבלאט מגיע טכנית ובכל הסדרה לאובראדוביץ' שחוץ מלנגוח בשופט עושה הכל , לא שורקים אפילו טכנית אחת זה מגמה.

אין שום סיכוי לנצח את פאו במשחק צמוד באואקה , לא אולימפיאקוס , לא ברצלונה , ובטח לא מכבי , אני לא אתפלא אם מדובר פה בדברים שנסגרים לפני משחקים , דופקים את כל שיטת המשחק של מכבי מוציאים לה שחקנים מרכזיים בעבירות , עצם העובדה שמכבי מגיעה למשחק צמוד זה נס מכבי , משהו נושף על באטיסט זה פאול , לנגפורד מפזז ליד דיא , לא נוגע בו מעיפים אותו על עבירה חמישית , הנדריקס נשחט מתחת לסל , השופטים בולעים משרקית , מגמה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2012, 11:06

ankram כתב:
קובי כתב:לגבי הסרט, התכוונתי לזה:

אין שום צורך לפרשן את הדקות האחרונות , המגמות שלן השיפוט הם ברבעים 1-2 , שם הם מוציאים את הגבוהים של מכבי בשיטטיות בעבירות. בעוד כל שחקן אחר של פאו , אם הוא לא מנקז דם משחקן של מכבי לא שורקים נגדו.
השיפוט היה מגמתי לאורך כל הסדרה , בצורה מאד שיטטית רבעים ראשון ושני , הם רבעים בהם פאו מפעילה הרבה לחץ על השופטים , דיא , הוא שחקן תיאטרון מוכשר מאד , זה לא כדורסל זה בלט עם שופטים מהבית , אין שום סיבה שדיא יקבל כ"כ הרבה שריקות , על מגע פיסי , על לאנגפורד וסופו לא שורקים אלא אם במכוון משהו מפוצץ אותם.

בכינות או לא פאו קבוצה סופר אגרסיבית ופיסית , באאואקה עם הלייזרים והריצות לשופטים , לבלאט מגיע טכנית ובכל הסדרה לאובראדוביץ' שחוץ מלנגוח בשופט עושה הכל , לא שורקים אפילו טכנית אחת זה מגמה.

אין שום סיכוי לנצח את פאו במשחק צמוד באואקה , לא אולימפיאקוס , לא ברצלונה , ובטח לא מכבי , אני לא אתפלא אם מדובר פה בדברים שנסגרים לפני משחקים , דופקים את כל שיטת המשחק של מכבי מוציאים לה שחקנים מרכזיים בעבירות , עצם העובדה שמכבי מגיעה למשחק צמוד זה נס מכבי , משהו נושף על באטיסט זה פאול , לנגפורד מפזז ליד דיא , לא נוגע בו מעיפים אותו על עבירה חמישית , הנדריקס נשחט מתחת לסל , השופטים בולעים משרקית , מגמה.

ולמרות הכל היינו מרחק של מסירה אחת טובה מניצחון...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי itay92 » 06 אפריל 2012, 12:57

הכי מעצבן זה שהייתי בטוח שנקבל גם איזשהן הטבות שיפוט כנשחק בבית,מסתבר שג'ורדי מעדיף את פאו כנראה...
itay92

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־15 אורחים