המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

קית' לאנגפורד

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: קית' לאנגפורד

הודעהעל ידי asafb96 » 11 אפריל 2012, 17:12

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:
וושינגטון לא רכז טבעי אבל הוא יודע לרכז ויודע לרכז לא רע..
דובי משחק כרגע במורסיה בספרד ולא עוצר את השטף הקבוצתי של הקבוצה..תחת בלאט שניהם יכולים ליצור קו אחורי דינמי מאוד..
החלום שלי זה לא ששניהם יגיעו,אני בתוך תוכי מקווה שנשמע שמות יותר טובים מאלה אבל הם שחקנים שיש להם יכולת חדירה אבל גם יכולת קליעה יותר טובה משל לאנגפורד מטווחים יותר ארוכים..

וושינגטון יודע לרכז בערך כמו שלאנגפורד יודע לרכז. מוביל כדור שמחפש את הזריקה שלו קודם.
דובי שחקן נחמד, אבל ממש לא ברמה הזאת. הוא לא עצר את שטף הקבוצתי, אז זה אומר שהוא שחקן קבוצתי? גם לאנגפורד לא עצר את ה"שטף" של מכבי (שלא ממש היה קיים).
הם שחקנים נחמדים אבל נראה לי ממש מיותר לוותר על לאנגפורד בשביל שניהם או אחד מהם. לאנגפורד שחקן הרבה יותר טוב מהם

אין לי שום דבר נגד לאנגפורד והוא לא מביא לי את העצבים כמו שאנדרסון הביא לי למשל אבל יש מספיק פעמים שלאנגפורד תקע את ההתקפה של מכבי וזה היה פשוט מתסכל..כידרר 20 שניות ובסוף חדר לסל..זה לא כיף לראות כדורסל כזה..

זה לא נכון. לאנגפורד ממש לא פוגע בשטף הקבוצתי, אלא רק שמכבי תקועה (מה שקורה כל השנה הזאת), אין רכז, ואין שום תרגיל, אז הוא לוקח ועושה נקודת יש מאין. ממה שאני זוכר את וושינגטון בגלא וברומא, הוא היה כל התקפה מכדרר 20 שניות ואז מחליט אם לחדור או לזרוק שלשה

אני לא רואה את לאנגפורד הופך להיות אפקטיבי עם רכז טוב לידו כי לאנגפורד הוא הרכז של עצמו..

נראה לי שאת קצת יותר מדי תקועה בדיעה שלך לפני שהוא בא. זה לא נכון. פשוט לא. הוא הראה שהוא שחקן קבוצתי, ורחוק מלהיות שחקן כמו אנדרסון או משהו כזה. הוא סקורר, נכון, אז? אז גם נבארו לא קבוצתי, כי הרי גם הוא סקורר במקצועו. איך הוא הצליח ליד שאראס, ורוביו, והוארטס? לאנגפורד הוא לא רכז, אבל הוא לא אגואיסט. הוא סקורר, ומצוין ככזה. לצד רכז שיעשה סדר במשחק הוא יהיה אפקטיבי. זה שהוא שחקן שחי על חידרה ועל ג'אמפ מחצי מרחק, לא אומר שהוא לא יסתדר ליד רכז, ואחד שחיי על קליעה מ3, כמו שאת אומרת, כן יסתדר. על וושינגטון ודובי המשחק יהיה לא פחות מפוזר ומבולגן
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 אפריל 2012, 17:16

אני רואה שאין מה להמשיך את הדיון הזה..אתה בדעתך ואני בדעתי וזה לא הולך להשתנות..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי orelzor » 11 אפריל 2012, 17:45

אני חושב שלאנגפורד הכי לא שחקן קבוצתי, זה פשוט מוזר, לדוגמא שפאפאס היה על המגרש וסידר לכולם כדורים, לאנגפורד לא יכל לעשות תנועה נורמלית בלי כדור או קאטינג או משהו אלא הוא תמיד צריך לקבל את הכדור בISO ושכולם ילכו לצד לעזאזאל וזה לא דרך נורמלית להתקפה(אם כי זה כלי חשוב, אבל לא כלי היחיד שצריך להיות לסקורר).
orelzor

הודעהעל ידי Allan Turing » 11 אפריל 2012, 18:08

orelzor כתב:אני חושב שלאנגפורד הכי לא שחקן קבוצתי, זה פשוט מוזר, לדוגמא שפאפאס היה על המגרש וסידר לכולם כדורים, לאנגפורד לא יכל לעשות תנועה נורמלית בלי כדור או קאטינג או משהו אלא הוא תמיד צריך לקבל את הכדור בISO ושכולם ילכו לצד לעזאזאל וזה לא דרך נורמלית להתקפה(אם כי זה כלי חשוב, אבל לא כלי היחיד שצריך להיות לסקורר).

הוא השתפר מאד העונה באספקט הזה. אני זוכר אותו בכמה דישים להנדריקס אחרי חדירות.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־35 אורחים