המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 אוגוסט 2021, 18:37

רשמית - ראול נטו ממשיך בוויזארדס
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 16 אוגוסט 2021, 01:53

קורי קיספרט נראה טוב בליגת הקיץ.
לא טוב לדני.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי BIG sofo » 16 אוגוסט 2021, 02:42

שמואל1 כתב:קורי קיספרט נראה טוב בליגת הקיץ.
לא טוב לדני.

7 מ20 לשלוש זה טוב? (ב3 משחקים)
BIG sofo

הודעהעל ידי שמואל1 » 16 אוגוסט 2021, 08:56

BIG sofo כתב:
שמואל1 כתב:קורי קיספרט נראה טוב בליגת הקיץ.
לא טוב לדני.

7 מ20 לשלוש זה טוב? (ב3 משחקים)
כן. ודיברתי בעיקר על משחקו האחרון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 17 אוגוסט 2021, 17:58

מנסה להבין מה לעזעזל עובר בראש של הג'נרל מנג'ר טופי שפארד ולא מצליח. על פניו הוא קפץ משמחה ביום שהוויזארדס השיגו את אבדיה, אבל דווקא עכשיו בשנה השנייה שבה הוא אמור לפרוץ ואין יותר את ווסטברוק הוא מנחית על העמדה שלו שלושה שחקנים עם תקרה בינונית שיכולים בכל יום נתון לקחת ממנו דקות ולפגוע בהתפתחות שלו. שונא אנשי מקצוע זגזגנים.
~Box & 1~

הודעהעל ידי עידן » 17 אוגוסט 2021, 18:45

~Box & 1~ כתב:מנסה להבין מה לעזעזל עובר בראש של הג'נרל מנג'ר טופי שפארד ולא מצליח. על פניו הוא קפץ משמחה ביום שהוויזארדס השיגו את אבדיה, אבל דווקא עכשיו בשנה השנייה שבה הוא אמור לפרוץ ואין יותר את ווסטברוק הוא מנחית על העמדה שלו שלושה שחקנים עם תקרה בינונית שיכולים בכל יום נתון לקחת ממנו דקות ולפגוע בהתפתחות שלו. שונא אנשי מקצוע זגזגנים.

שני שחקנים. ולא הייתי מזלזל וקורא לתקרה שלהם בינונית, במיוחד לא לשחקן כמו קוזמה שהוא לפני שיא הקריירה ועם ממוצעים יפים מאוד עד עכשיו.
עידן

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 אוגוסט 2021, 21:41

עידן כתב:
~Box & 1~ כתב:מנסה להבין מה לעזעזל עובר בראש של הג'נרל מנג'ר טופי שפארד ולא מצליח. על פניו הוא קפץ משמחה ביום שהוויזארדס השיגו את אבדיה, אבל דווקא עכשיו בשנה השנייה שבה הוא אמור לפרוץ ואין יותר את ווסטברוק הוא מנחית על העמדה שלו שלושה שחקנים עם תקרה בינונית שיכולים בכל יום נתון לקחת ממנו דקות ולפגוע בהתפתחות שלו. שונא אנשי מקצוע זגזגנים.

שני שחקנים. ולא הייתי מזלזל וקורא לתקרה שלהם בינונית, במיוחד לא לשחקן כמו קוזמה שהוא לפני שיא הקריירה ועם ממוצעים יפים מאוד עד עכשיו.
לא הייתי חושש מקוזמה, הוא אוברייטד לטעמי.
דווקא KCP יותר מלחיץ אותי כי הוא D&3.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 17 אוגוסט 2021, 22:15

עידן כתב:

שלושה: קיספרט, KCP וקוזמה.

לא עקבתי אחרי קוזמה לאורך הקריירה, והמספרים שלו על פניו טובים אבל הדעות לגביו שליליות בקרב רוב חובבי אן בי איי, לפחות ממה שיצא לי לראות בשהות שלי בפורומי האן בי איי השונים בשנים האחרונות. זה חייב להיות מסיבה מוצדקת. הוא מבוגר ב6 שנים מאבדיה ככה שרוב הסיכויים שהשחקן שהוא עכשיו זה כנראה מה שהוא יהיה גם בהמשך. דני זה שחקן עם אייקיו כדורסל גבוה, משהו שאי אפשר ללמד, אם הוא יפותח נכון יהיה לדעתי שחקן איכותי יותר מקוזמה ו KCP בשיאם. אותי אישית המהלך הזה של שפארד מרגיז כי זה מהלך של אדם שהוא או צבוע או שקרן. אם אתה באמת מאמין בדני כמו שרקדת בליל הדראפט ואמרת בפלטפורמות השונות שלדעתך יש לו פוטנציאל אול סטאר, אל תנחית על העמדה שלו 3 שחקנים כבר בעונה השנייה שלו, כשבראשונה לא היתה לו באמת אפשרות להתפתח לצד ווסטברוק.
~Box & 1~

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 אוגוסט 2021, 22:36

~Box & 1~ כתב:
עידן כתב:

שלושה: קיספרט, KCP וקוזמה.

לא עקבתי אחרי קוזמה לאורך הקריירה, והמספרים שלו על פניו טובים אבל הדעות לגביו שליליות בקרב רוב חובבי אן בי איי, לפחות ממה שיצא לי לראות בשהות שלי בפורומי האן בי איי השונים בשנים האחרונות. זה חייב להיות מסיבה מוצדקת. הוא מבוגר ב6 שנים מאבדיה ככה שרוב הסיכויים שהשחקן שהוא עכשיו זה כנראה מה שהוא יהיה גם בהמשך. דני זה שחקן עם אייקיו כדורסל גבוה, משהו שאי אפשר ללמד, אם הוא יפותח נכון יהיה לדעתי שחקן איכותי יותר מקוזמה ו KCP בשיאם. אותי אישית המהלך הזה של שפארד מרגיז כי זה מהלך של אדם שהוא או צבוע או שקרן. אם אתה באמת מאמין בדני כמו שרקדת בליל הדראפט ואמרת בפלטפורמות השונות שלדעתך יש לו פוטנציאל אול סטאר, אל תנחית על העמדה שלו 3 שחקנים כבר בעונה השנייה שלו, כשבראשונה לא היתה לו באמת אפשרות להתפתח לצד ווסטברוק.
לדעתי הוא לא צבוע ולא שקרן, אלא פשוט טיפש.
הוא אולי ה GM הכי גרוע ב NBA.
הוא בחר את דני מבלי להבין בכלל איזה שחקן הוא דני, בקבוצה שהוא לא יכול להתפתח ולהביא את האיכויות שלו.
לצערי אני חושב שגם שפרד וגם אנסלד לא ממש מחזיקים ממנו, ודני לא יראה הרבה דקות העונה. הלוואי ואתבדה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 18 אוגוסט 2021, 10:46

הוא בהחלט טיפש, הוא עושה את אותן טעויות פעם אחר פעם עם הרוקיז שלו.
מצד אחד הוא מאמין בבחירות שלו ואומר כל הזמן שהם יהיו חלק מרכזי מהקבוצה והוא לא מוותר עליהם, מצד שני, עושה הכל כדי להחתים שחקנים בנוניים על העמדה שלהם שהמאמנים אוהבים להעריך יתר על המידה ולהשים 0 תשומת לב לסגל שיש לו בזמן שהוא בונה אותו
חוץ מהצימורה, הרוקיז האחרונים של הוויזארס מסיימים באותה צורה, שנה טובה אבל שנה אחרי זה לא רואים דקות, הייתה תקווה שעם הדיבורים של שפרד על כמה אכפת לו שהשנה יהיה אכפת לו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 אוגוסט 2021, 15:58

Shay_uzan כתב:הוא בהחלט טיפש, הוא עושה את אותן טעויות פעם אחר פעם עם הרוקיז שלו.
מצד אחד הוא מאמין בבחירות שלו ואומר כל הזמן שהם יהיו חלק מרכזי מהקבוצה והוא לא מוותר עליהם, מצד שני, עושה הכל כדי להחתים שחקנים בנוניים על העמדה שלהם שהמאמנים אוהבים להעריך יתר על המידה ולהשים 0 תשומת לב לסגל שיש לו בזמן שהוא בונה אותו
חוץ מהצימורה, הרוקיז האחרונים של הוויזארס מסיימים באותה צורה, שנה טובה אבל שנה אחרי זה לא רואים דקות, הייתה תקווה שעם הדיבורים של שפרד על כמה אכפת לו שהשנה יהיה אכפת לו

דני הולך להיות טרוי בראון ג'וניור 2.
מקווה שלא יחלוף זמן רב עד הטרייד עליו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Runner30 » 19 אוגוסט 2021, 00:27

דני הוא כשרון על שצריך יד מכוונת.
אנסלד הוא מומחה לפיתוח שחקנים, לא?
תכלס, עדיף 10 דק גרבג׳ טיים בתור פליי מייקר+אימונים אישיים אינטנסיביים, מ35 דק בתור עציץ בהתקפה וגופה בהגנה ושברי מאמץ אחרי חצי שנה.
Runner30

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 ספטמבר 2021, 11:52

השקט סביב אבדיה מטריד.
יש מידע כלשהו על האימונים שלו בפגרה? האם הוא מתאמן עם מאמן אישי? בדרך כלל התקשורת הישראלית מדווחת על כל דבר ובקיץ הזה אין כלום
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 09 ספטמבר 2021, 11:55

שמואל1 כתב:השקט סביב אבדיה מטריד.
יש מידע כלשהו על האימונים שלו בפגרה? האם הוא מתאמן עם מאמן אישי? בדרך כלל התקשורת הישראלית מדווחת על כל דבר ובקיץ הזה אין כלום
ממשיך עם חיו כרגיל אני מנחש...
אין הרבה מה לדווח, אם היה, זה מה שהיה גורם לחשוש, הוא כנראה קם בבוקר, אוכל, מתאמן, אוכל, עוד מתאמן והולך לישון, תוציא מזה כתבה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 ספטמבר 2021, 11:57

Shay_uzan כתב:
ממשיך עם חיו כרגיל אני מנחש...
אין הרבה מה לדווח, אם היה, זה מה שהיה גורם לחשוש, הוא כנראה קם בבוקר, אוכל, מתאמן, אוכל, עוד מתאמן והולך לישון, תוציא מזה כתבה
השאלה אם הוא עושה צעד משמעותי לפיתוח האישי שלו. למשל כספי בפגרות התאמן תחת מאמן בעל מוניטין בפיתוח שחקנים, אני זוכר את הכתבות שהיו עליו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Mitelka » 09 ספטמבר 2021, 12:36

יש פגרה , הוא מתאמן - מה אמור להיות?

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 ספטמבר 2021, 14:56

Mitelka כתב:
יש פגרה , הוא מתאמן - מה אמור להיות?

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
קצת פרטים על האימונים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Runner30 » 12 ספטמבר 2021, 07:41

מדי פעם מופיעים ציטוטים כגון "דני הוא ג'וקר שיעלה מהספסל",
"יצבור ביטחון מהספסל" , "יקבל 18-20 דק' מהספסל" וכו'
Runner30

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 ספטמבר 2021, 22:47

Rui Hachimura will miss the start of training camp due to personal reasons. Hachimura’s absence has been excused and the team will provide further updates when appropriate.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 28 ספטמבר 2021, 03:00

היה היום המדיה דיי, הדבר אולי הכי מעניין שדני דיבר עליו זה על כך שהאימונים שלו בקיץ התמקדו בעיקר בשלשות וכידרור (במיוחד ביד שמאל), בנוסף הוא שמח על האנרגיות עם הצוות אימון החדש.
אתמול במסיבת העיתונאים עם המאמן נראה כיאלו התפקיד שמיועד לדני הוא מוביל כדור משני שייצר לשחקנים שלידו ופחות 3&D כמו שנב שעברה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־92 אורחים