המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 נובמבר 2021, 00:03

עידן כתב:לא רע

Opponents are shooting 34.9% when guarded by Deni Avdija, the lowest mark in the league by any player with 150+ shots defended.

That’s 9.1% lower than the opponent’s normal FG%, also the best mark in the league.

The Wizards have the 5th best defensive rating in the NBA.

https://twitter.com/statmuse/status/1463536794130010115
לא מרשים אותי. סטטיסטיקה שאף אחד לא יזכור.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 נובמבר 2021, 13:29

אתמול שיחק כל הרבע הרביעי עם החמישייה השלישית בגראבג' טיים ולא עשה כלום
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 25 נובמבר 2021, 13:42

דיברתי על המקובעות של המאמן הזה עוד כשהקבוצה עשתה תוצאות טובות. מאמן שאין לו תחושה למשחק זו בעיה. זה מדהים איך פעם אחר פעם הוא רואה את החמישיה הראשונה שלו משחקת כדורסל עצלני עם הגנה רעה והוא פשוט לא מגיב. כל פעם רוטציות קבועות. כל פעם השחקנים הלא נכונים מקבלים הרבה דקות. כל פעם יכניס אחרי 5 דקות את נטו הזוועתי חילוף ראשון, וכל פעם יתן לקוזמה קרדיט לא משנה כמה גרוע ייראה. איזה מסר זה משדר לחמישיה הראשונה? שאין להם שום תחרות על דקות, לא משנה כמה גרוע הם ישחקו. ההברקה החדשה שלו היא לתת הרבה דקות לברטנס שהוא שחקן שאם הוא לא ביום קליעה מטורף הוא נזק בלתי הפיך. מאכזב מאוד אנסלד ג'וניור. אין לי ספק שהוא יתן הרבה דקות להאצ'ימורה כשיחזור. למרות הטיקט של "מאמן הגנתי", הוא סומך הרבה יותר על שחקני התקפה טיפשים מאשר על שחקני הגנה.

אם להתייחס בנפרד לדני, גם לו מגיעה הרבה ביקורת. הוא נמצא אומנם בסיטואציה לא קלה, מאמן שלחלוטין נותן עדיפות לשחקנים פחות טובים, ולא משנה כמה טוב דני ישחק הוא הוא משמש עבור אנסלד ג'וניור כשחקן שעושה את העבודה השחורה בשביל החמישיה הראשונה ותו לא. קשה להתקדם בהיררכיה ככה. אבל מגיעה לו הרבה ביקורת דווקא בגלל שהוא נמצא במצב שהוא חייב לטרוף כל פוזישן ולגרום למאמן להבין שהוא טועה לגביו, ודני פשוט לא נותן לו את הסיבה הזו. דווקא בתקופה שבה החמישיה הראשונה לא פוגעת ציפיתי שדני ינסה לבלוט ולהראות מה הם מפסידים שלא משתמשים בו והוא, כמו פחדן מצוי, מיישר קו עם הרמה הנמוכה של החמישיה הראשונה וממשיך להתחבא מכדורים במקום לבלוט ולטרוף את ההזדמנות הזו. עד הגארבג' טיים הוא בכלל לא חשב בכיוון של לזרוק לסל או לייצר לעצמו. הרבה יותר חשוב לעמוד כמו עציץ כדי שקוזמה וברטנס יידו לבנים. הרי את החוזה הבא שלו הוא יקבל בזכות מדד הפלוס מינוס ולא בזכות המספרים שלו. הסוכן והמעטפת שלו הפכו אותו לאחד השחקנים הכי פסיביים בליגה.
נערך לאחרונה על ידי ~Box & 1~ בתאריך 25 נובמבר 2021, 14:11, נערך פעם אחת בסך הכל.
~Box & 1~

הודעהעל ידי מילוס » 25 נובמבר 2021, 14:11

אנסלד לא אשם. זה שהוא נותן דקות לשחקן כזה או אחר, אפשר להיות בעד או נגד, אבל במבחן התוצאה - בשלב הזה בעונה שעברה הם היו בערך הקבוצה הכי גרועה בליגה, ותראה איפה הם היום.
אבדיה קיבל ומקבל את כל הצ'אנסים בעולם, לא מגיע לו כ"כ הרבה קרדיט, והוא לא קרוב לרמה הזאת. אמנם אנחנו כישראלים מצפים ממאמן לעשות את שיקוליו סביב טובת הילד הישראלי, אבל זו מחשבה תלושה כמובן.
אני לא זוכר מתי היה אפשר להגיד באמת ובתמים ש"אבדיה בתקופה טובה", הוא לא היה מאז תקופה מסויימת במכבי. המקסימום זה רצף של כמה התקפות טובות.. את זה גם לגל מקל היה בדאלאס.
ואני מסכים שברטאנס שחקן רע, עקיצת המילניום בנבא. באסה לוויזארדס..
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 25 נובמבר 2021, 14:29

אני באמת לא חושב שיש מה לבוא בטענות למאמן שבינתיים הוביל את הקבוצה לפתיחת עונה מצוינת. נכון, הוויזארדס הפסידו 4 מ-5 המשחקים האחרונים שלהם, אבל בואו נודה שהם לא קבוצה ברמת מקום ראשון במזרח. אם יצליחו להיאבק עד סוף העונה הסדירה על ביתיות זה יהיה מצוין.

בינתיים גם המתחרות הישירות שלהן הבולס וההיט הפסידו, וגם הן הפסידו לנמושות בליגה. זה הנבא. לא על סמך זה צריך לתת יותר קרדיט לדני החלש. ובכלל, הוא מקבל כמות דקות מספקת בהחלט כדי להראות הרבה יותר.
עידן

הודעהעל ידי Shay_uzan » 27 נובמבר 2021, 16:58

מחצית ראשונה נהדרת וזה למרות ששוב שהתעלמו ממנו לא מעט כאשר היה פנוי לגמרי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי גיא » 27 נובמבר 2021, 17:54

Shay_uzan כתב:מחצית ראשונה נהדרת וזה למרות ששוב שהתעלמו ממנו לא מעט כאשר היה פנוי לגמרי

אבל נראה שהוא מפנים את המנטאליות של לקחת כדור וליצור בעצמו (לפעמים על חסימה)
כולם עושים את זה - עכשיו גם הוא.
גיא

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 28 נובמבר 2021, 00:15

דינווידי לא משחק הלילה מול דאלאס, הזדמנות לראות מאיזה חומר עשוי אנסלד ג'וניור, פחדן שמנסה לרצות את הותיקים ולכן יעלה במקומו את הולידיי/נטו שמשחק אחרי משחק עושים יותר נזק מתועלת, או שיעשה את הדבר הנכון ויעלה את דני שישמור על דונצ'יץ'.

ו..האם נראה סוף סוף משחק עם ביטחון גבוה של דני או שהוא ימשיך לשחק בלי ביצים?
~Box & 1~

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 28 נובמבר 2021, 13:37

משחק חלש של דני. על השניה הראשונה שדרך על הפרקט עשה עבירה של שוקיסט. עומד קפוא בפינה כל המשחק, רואה פעם אחר פעם את לוקה עובר אותו בחסימות ולא השכיל להקדים את החסימה בצעד. נכנס דקה לסיום כדי לשמור על הארדווי ג'וניור והלך לחיפוי מיותר שאיפשר לו לקלוע עליו שלשה קריטית. הכי מרגיז אצלו זה שהוא לא בא לבלוט, כל שחקן שעולה בוויזארס לשחק מנסה להבליט את עצמו באיזושהי צורה, נטו הבלתי נסבל כל הזמן מחפש את הסל, קולדוול פופ בחיים לא מוסר לדני (תבדקו את זה) כי הוא בתחרות איתו על דקות, קוזמה רואה רק את הסל, קיספרט רואה רק את הסל, ברטנס רואה רק את הסל, הראל רואה רק את הסל, הולידיי רואה רק את הסל, רק דני הילד טוב ירושלים ממשיך להיות המעודדת שמחלקת לכולם כדורים כדי שכולם חוץ ממנו יבלטו. הוא רואה שהמאמן לא סופר אותו עם גישה כזו והוא ממשיך כמו מזוכיסט בגישה הנאיבית הזו. נשבע שאני לא מצליח להיכנס לראש שלו. הוא אשכרה לא רוצה לקבל יותר דקות? כבר עברו 20 משחקים, מספיק זמן בשביל שהוא יבין על מה המאמן הזה יתן לו יותר דקות (אגרסיביות בהתקפה), והוא פשוט מסרב ליישם. ממשיך עם הקיפאון למרות כל כך הרבה פעמים שמישהו נתקע בהתקפה ודני יכל לנוע ולבקש את הכדור, אפילו לריבאונד הוא לא הלך היום. יש לו חוסר ביטחון מבחיל.
~Box & 1~

הודעהעל ידי מילוס » 28 נובמבר 2021, 14:10

אני מופתע שאתה מופתע :)
דווקא בלא מעט משחקים, מורגש שאבדיה מקבל כדור וכן מנסה להיות "רע". זה פשוט יוצא מאולץ, מהוסס, צפוי ומאוד מכוער, כי הוא פשוט לא כזה. זה כמו שזוסמן מנסה להיות באדאסס.. (נקרעתי מצחוק כשהוא בא על נאנלי).
אני לא אוהב שאחרי 3 סלים במחצית אחת מגדירים אותו כ"מעולה", ופחות מזה כ"נורא". בוא נגיד את הדברים, עוד לא היה לו משחק אחד באמת "מעולה" בוויזארדס.
הוא כבר שנים תקוע בתפקיד הילד המתרוצץ על הפרקט של גיל 17 במכבי, זה שלא באמת מצפים ממנו - ומדי פעם מגרד כמה פוזשנים טובים, מדי פעם כמה חצים אקראים פוגעים במטרה, אבל אין פה באמת איזה ערך מוסף. לדעתי, בטוטאל, הוא היום שחקן פחות טוב מזה שהיה במאי 2020.
מילוס

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 28 נובמבר 2021, 14:41

מילוס כתב:זה כמו שזוסמן מנסה להיות באדאסס.. (נקרעתי מצחוק כשהוא בא על נאנלי).

:laugh1

אני לא מסכים שהוא בלא מעט משחקים מנסה להיות רע. לצערי זה כמעט ולא קורה. יכול לספור משחקים כאלה על יד אחת.

שייראה מגוכח, שזה ייראה מוזר, אבל לפחות שינסה. הוא עכשיו בגיל שעדיין סולחים על זה. הבעיה היא שהוא כמעט ולא מנסה.

אפס סיכוי להתפתח כשחקן ככה.

הבר שלו כל כך נמוך כרגע שאחרי משחקים עלובים של 9 נקודות קוראים לזה אצלו משחק טוב. הכיוון מדאיג מאוד. לא כי אין לדני את הכישרון, אלא בעיקר כי הוא כל הזמן נשאר באיזור הנוחות. 4-7 זריקות למשחק, כמעט ולא מייצר בכדרור למרות שהוא בהחלט יכול, כמעט אף פעם לא לוקח ריבאונד ודוהר באגרסיביות עד הטבעת, למרות שהוא בהחלט יכול עם המהירות שלו. הוא חייב גורם מקצועי מבחוץ שיוציא אותו מהפסיביות הקיצונית שלו. וכשאני אומר גורם מקצועי אני מתכוון למישהו שלא היה חלק מהמעטפת שלו עד עכשיו, כי כל אלו שהיו איתו עד עכשיו עשו עבודה גרועה בלהקנות לו ביטחון על הפרקט.
~Box & 1~

הודעהעל ידי גיא » 28 נובמבר 2021, 17:24

שאלה:
סוג הכדורסל הזה של לקחת כדור ולדהור לסל מעניין את אבדיה כשחקן, כאישיות?
אני לא משלה את עצמי: גם בכדורסל קבוצתי כמו בסאן אנטוניו צריך אסרטיביות אישית.
מקווה שעם הזמן (אם תהיה סבלנות לליגה עבורו )הוא יימצא את האיזון.
גיא

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 30 נובמבר 2021, 13:48

סטטיסטיקה מעניינת שראיתי בטוויטר:
כשהוויזארדס משחקים עם דינווידי ובלי ביל, הם במאזן ניצחונות 0-3.
כשהוויזארדס משחקים עם ביל ובלי דינווידי, הם במאזן ניצחונות 1-2.

מאזן ניצחונות 1-5 כשרק אחד מהם משחק.

כששניהם משחקים ביחד, הם במאזן ניצחונות 8-7.

שלוש מסקנות מהירות: 1) ביל אוברייטד 2) דינווידי הרבה יותר קבוצתי 3) שניהם לא מתאימים לשחק ביחד

------------------

גיא, שאלה טובה. אם היית שואל אותי לפני האן בי איי הייתי אומר שאין לי צל של ספק שהוא סוג של שחקן של לדהור לסל ולחפש את הסטטיסטיקה האישית. באן בי איי הוא הפך לשחקן שאני לא מכיר. פחדן, שפת גוף מתנצלת, מעופף, משחק כל הזמן ב20% ביטחון. אין שום נועזות במשחק שלו.
~Box & 1~

הודעהעל ידי עידן » 30 נובמבר 2021, 14:50

~Box & 1~ כתב:סטטיסטיקה מעניינת שראיתי בטוויטר:
כשהוויזארדס משחקים עם דינווידי ובלי ביל, הם במאזן ניצחונות 0-3.
כשהוויזארדס משחקים עם ביל ובלי דינווידי, הם במאזן ניצחונות 1-2.

מאזן ניצחונות 1-5 כשרק אחד מהם משחק.

כששניהם משחקים ביחד, הם במאזן ניצחונות 8-7.

שלוש מסקנות מהירות: 1) ביל אוברייטד 2) דינווידי הרבה יותר קבוצתי 3) שניהם לא מתאימים לשחק ביחד

מסקנות כאלו אפשר להסיק, אולי, בסוף השנה. בטח לא כששלושת הנצחונות ללא ביל היו נגד שלוש נמושות.
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 30 נובמבר 2021, 15:31

זה נכון..
במקבץ כ"כ קטן אפשר גם למצוא סטטיסטיקה שמוכיחה שברטאנס יעיל יותר מדוראנט :)
באמת שיהיה לזה כיוון אולי בסוף העונה. גם אז, לא בטוח שכיוון מייצג.
אני בעד שורות תחתונות. וויזארדס פתחה חזק, אבל סטטיסטיקות מתיישרות כמובן, והם מתקרבים בחזרה למקום שרובנו היינו מצפים מהם (שהוא לא רע), איזור מקום 7-10 במזרח.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 30 נובמבר 2021, 16:50

מילוס כתב:זה נכון..
במקבץ כ"כ קטן אפשר גם למצוא סטטיסטיקה שמוכיחה שברטאנס יעיל יותר מדוראנט :)
באמת שיהיה לזה כיוון אולי בסוף העונה. גם אז, לא בטוח שכיוון מייצג.
אני בעד שורות תחתונות. וויזארדס פתחה חזק, אבל סטטיסטיקות מתיישרות כמובן, והם מתקרבים בחזרה למקום שרובנו היינו מצפים מהם (שהוא לא רע), איזור מקום 7-10 במזרח.

חחח להוכיח שברטאנס יעיל יותר מדוראנט, עם איך שהוא נראה העונה, זה כבר באמת קשה :D

לגבי המיקום של הוויזארדס - כן, כבר אמרתי את זה קודם כשלא הבנתי את התלונות נגד המאמן. אני כן חושב שעם הפתיחה החזקה הם צריכים לכוון לאזור מקומות 4-6, אבל 7-8 זה בסה"כ מיקום ריאלי. להיות מחוץ לפלייאוף אחרי פתיחה כזו יהיה כבר כישלון.
עידן

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 02 דצמבר 2021, 14:14

אתם צודקים שאי אפשר להסיק מסקנות על סמך 22 משחקים, אבל מסקנה אחת אני כן מרשה לעצמי להסיק אחרי שנה וחצי של צפייה בהם: הם צריכים להכריע בקיץ האם להחתים את ביל על חוזה מקסימום או לא, ולדעתי אם הם נותנים לו את החוזה הזה זו תהיה טעות גדולה שלהם שתגביל מאוד את התקרה שלהם. סקורר נהדר ותו לא. מאבד כדורים בסיטונות, לא יודע להפוך את השחקנים סביבו לטובים יותר אלא אם כן הם סנטרים, ראיית משחק מוגבלת, הוא לא סופרסטאר ששווה חוזה כזה.

-------------

אסימון שנפל לי, דני משחק במיינדסט של שחקן שמיני ברוטציה. המאמן קולט את זה ומתייחס אליו בהתאם. אפשר לדבר עד מחר על הדברים הטכניים שהוא צריך לשפר, אבל עד שהוא לא יראה בעצמו שחקן חשוב וימשיך לשחק במיינדסט העלוב שהוא משחק בו כרגע, הוא ימשיך להיות מתסכל מאוד לצפייה. אף אחד בקבוצה לא יבוא ויגיד לו "דני, בוא תהיה שחקן בולט שלנו", אם הוא לא יבין שזה צריך לבוא ממנו, ויש לו בהחלט את ההזדמנויות לעשות את זה, אז חבל על הזמן שלו ושלנו. סיים עם 9 נק' ו-7 ריב' אבל ממש סבלתי לצפות בו היום. שיחק כמו רכיכה בהתקפה. הבעיה המנטלית שלו הרבה יותר גדולה מהבעיות הטכניות.
~Box & 1~

הודעהעל ידי אנטוניו » 02 דצמבר 2021, 18:16

מסכים איתך לגמרי
הוא נראה חסר ביטחון ומהוסס גם כשהוא לבד מתחת לסל.
עצוב אבל יש עוד זמן להשתפר זה הכל מנטלי
סמל אישי של המשתמש
אנטוניו

הודעהעל ידי שמואל1 » 03 דצמבר 2021, 20:33

"אבדיה זעם כשהוחלף, השחקנים הרגיעו אותו"
הישראלי בספק לקליבלנד. וגם: וושינגטון התאהבה בלביבות

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... _235138062
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות