המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

הודעהעל ידי Shay_uzan » 06 דצמבר 2021, 09:11

Runner30 כתב:לא הבנתם.
דני שיחק חולה*. פחדו למסור לו בשביל לא להידבק.

*לא קורונה
לא להידבק במשחק קבוצתי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי עידן » 06 דצמבר 2021, 10:43

עידן כתב:עם זאת - הלוואי שיוכיח יציבות ויקלע עכשיו בכמה משחקים ברצף בספרות כפולות, זה כבר באמת יכול להצביע על מגמה חיובית בליגה שהמספרים בה חשובים. הבעיה היא שעד עכשיו בקריירה שלו בנבא הוא הראה אפס יציבות.

כאמור - אפס יציבות. התירוצים כבר מזמן לא רלוונטיים, ולא יעניינו אף אחד בליגה הזו כשמסתכלים על השורה התחתונה.
עידן

הודעהעל ידי Shay_uzan » 06 דצמבר 2021, 10:48

מבין שלא ראית את המשחק?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי עידן » 06 דצמבר 2021, 10:58

Shay_uzan כתב:מבין שלא ראית את המשחק?

לא, אבל ראיתי מספיק משחקים מלאים שלו כדי לדעת שזה לא משנה. כמו שאמרתי, התירוצים מזמן הפסיקו לעניין. גם אם היה קולע 4 נקודות זה לא היה משנה.
עידן

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 06 דצמבר 2021, 11:44

אין ספק שהוויזארדס עושים עבודה מזעזעת באופן השימוש שלהם והפיתוח של דני, אבל זה מצב נתון כבר הרבה זמן. סבבה, לא משתמשים בך נכון, לא משרטטים תרגילים שנועדו שתיגע בכדור באופן קבוע, ועדיין, רשמת לפני יומיים את משחק ההתקפה הכי טוב שלך העונה, במקום לייצר מומנטום ולהגדיל את הביטחון, מה שקיבלנו ממנו זה מופע חירבון במכנסיים מהמגעילים שראיתי. קיבלת 16 דקות, זריקה אחת, זה מה שאתה לוקח? פאקינג זריקה אחת יא יצור מהתחת?

כמו שאמרתי לפני כמה ימים, הוא (לפני אנסלד ג'וניור ולפני כל אחד אחר, קודם הוא) רואה בעצמו שחקן שמיני בחשיבותו ברוטציה ומשחק בצורה שמאפיינת שחקנים שמיניים ברוטציה. הוא לא רואה בעצמו שחקן חשוב בהתקפה, שפת הגוף שלו היא לא של שחקן חשוב בהתקפה, והוא מרשה לעצמו לשוטט על המגרש במשך דקות שלמות מבלי שהוא בכלל מראה עניין לקחת חלק בהתקפה. סמרטוט ריצפה כזה גדול הרבה זמן לא ראיתי. סורי על הבוטות בהודעה הזו. אני כותב ככה רק כי כואב לי כי אני יודע שהוא מסוגל להרבה יותר והמנטליות שלו לוקחת אותו 7 צעדים אחורה. אגב לא היה לי ספק שאחרי המשחק הטוב הקודם שלו הוא יבוא על מי מנוחות ולא בגישה של להמשיך את המומנטום.
נערך לאחרונה על ידי ~Box & 1~ בתאריך 06 דצמבר 2021, 11:49, נערך פעם אחת בסך הכל.
~Box & 1~

הודעהעל ידי Shay_uzan » 06 דצמבר 2021, 11:49

עידן כתב:

לא, אבל ראיתי מספיק משחקים מלאים שלו כדי לדעת שזה לא משנה. כמו שאמרתי, התירוצים מזמן הפסיקו לעניין. גם אם היה קולע 4 נקודות זה לא היה משנה.
תקציר זה לא מספיק... אף אחד לא יכניס לך לתקציר את העובדה שברבע הראשון לבד דני היה פנוי מתחת לסל ב3 מקרים שונים בזמן שנטו לקח זריקת התאבדות או פשוט השליך את הכדור לידי היריבה כי הוא לא מצא את בארטנס...
תראה את המשחק ואז תיתן ביקורת, תהיה הגון לפחות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי עידן » 06 דצמבר 2021, 11:56

Shay_uzan כתב:
עידן כתב:

תקציר זה לא מספיק... אף אחד לא יכניס לך לתקציר את העובדה שברבע הראשון לבד דני היה פנוי מתחת לסל ב3 מקרים שונים בזמן שנטו לקח זריקת התאבדות או פשוט השליך את הכדור לידי היריבה כי הוא לא מצא את בארטנס...

ראיתי מספיק משחקים מלאים שלו. כמה אפשר להמשיך עם התירוצים האלו שהוא היה פנוי ולא מסרו לו? את מי זה מעניין? למה שחקנים פחות מוכשרים ממנו על הנייר מצליחים להוציא יותר (זריקות, לפחות!) בפחות זמן על המגרש? הוא לא חיבר שני משחקים טובים בשום שלב בקריירה שלו בליגה.

כמו שאמרתי בעבר, הוא צריך לבוא בטענות קודם כל לעצמו, גם אם אף אחד לא מוסר לו ואף אחד לא שם עליו. זו הליגה שהוא נמצא בה, ולצערי נראה שהוא עדיין לא מבין לאיפה הגיע.
עידן

הודעהעל ידי Shay_uzan » 06 דצמבר 2021, 11:58

~Box & 1~ כתב:אין ספק שהוויזארדס עושים עבודה מזעזעת באופן השימוש שלהם והפיתוח של דני, אבל זה מצב נתון כבר הרבה זמן. סבבה, לא משתמשים בך נכון, לא משרטטים תרגילים שנועדו שתיגע בכדור באופן קבוע, ועדיין, רשמת לפני יומיים את משחק ההתקפה הכי טוב שלך העונה, במקום לייצר מומנטום ולהגדיל את הביטחון, מה שקיבלנו ממנו זה מופע חירבון במכנסיים מהמגעילים שראיתי. קיבלת 16 דקות, זריקה אחת, זה מה שאתה לוקח? פאקינג זריקה אחת יא יצור מהתחת?

כמו שאמרתי לפני כמה ימים, הוא (לפני אנסלד ג'וניור ולפני כל אחד אחר, קודם הוא) רואה בעצמו שחקן שמיני בחשיבותו ברוטציה ומשחק בצורה שמאפיינת שחקנים שמיניים ברוטציה. הוא לא רואה בעצמו שחקן חשוב בהתקפה, שפת הגוף שלו היא לא של שחקן חשוב בהתקפה, והוא מרשה לעצמו לשוטט על המגרש במשך דקות שלמות מבלי שהוא בכלל מראה עניין לקחת חלק בהתקפה. סמרטוט ריצפה כזה גדול הרבה זמן לא ראיתי. סורי על הבוטות. אגב לא היה לי ספק שאחרי המשחק הטוב הקודם שלו הוא יבוא על מי מנוחות ולא בגישה של להמשיך את המומנטום. יש לו בעיה מנטלית ענקית.

זה נראה שגם אתה לא ראית המשחק...
תרגילים זה יפה וטוב אבל זאת לא הדרישה... הדרישה שאם הוא עומד לבד בצבע או במתפרצת וצועק "ball!" ימסרו לו, במיוחד שזאת האופציה היחידה בהתקפה.
פעם אחר פעם נטו *בחר* לאבד את הכדור ולא למסור לדני לבד, מה הציפיה, שיזרוק את מה? שיעלה ללייאפ בלי כדור? דני עשה את כל מה שהוא יכל לעשות וקיבל את הכדור פעמיים בכל המשחק חוץ מפעם או פעמיים שהוא היה מעורב בתרגיל שמשורטט אחרי הטיימאוט...

מי שמצפה שדני יזרוק במשחק כזה הוא חי באשליות, דני לא רכז ואפילו ריבאונדים לא היו כי הגנה קבוצתית לא הייתה, הוא לא יכול לזרוק יש מאין... הוא יכל לסיים את הרבע הראשון עם 6 נקודות קלות אם נטו היה בוחר שהוא רוצה שדני יקלע, זה לא קרה, אין מה לבוא לדני בתלונות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 06 דצמבר 2021, 12:02

עידן כתב:
Shay_uzan כתב:
עידן כתב:

ראיתי מספיק משחקים מלאים שלו. כמה אפשר להמשיך עם התירוצים האלו שהוא היה פנוי ולא מסרו לו? את מי זה מעניין? למה שחקנים פחות מוכשרים ממנו על הנייר מצליחים להוציא יותר (זריקות, לפחות!) בפחות זמן על המגרש? הוא לא חיבר שני משחקים טובים בשום שלב בקריירה שלו בליגה.

כמו שאמרתי בעבר, הוא צריך לבוא בטענות קודם כל לעצמו, גם אם אף אחד לא מוסר לו ואף אחד לא שם עליו. זו הליגה שהוא נמצא בה, ולצערי נראה שהוא עדיין לא מבין לאיפה הגיע.

תראה את המשחק הזה ותדבר... שחקנים אחרים לא שיחקו כמעט בבלעדיות עם נטו, מי ששיחק פחות ממנו עלה בגארבז אחרי שנטו סופסל. כאשר הרכז שאתה משחק איתו בוחר לאבד על חשבון הנקודות שלך, אין מה לעשות, אני לא מבין מה קשה לכם להבין את הדבר הפשוט הזה
זה לא היה כמו משחקים אחרים שהוא בחר למסור, דני מסר פעמיים שלוש כל המשחק

אגב שאני אומר לך תראה את המשחק זה כדי שתהיה הגון,אבל אם אתה הולך לראות תתכונן לאבד אמונה בכדורסל
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 דצמבר 2021, 12:40

הוא צודק. אם לא ראיתם את המשחק, על מה אתם כותבים?
אתם לוקחים את הפרובנציאליות (שיש לה שני צדדים) לקיצון השני.
אחדשיודע

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 06 דצמבר 2021, 12:45

Shay_uzan כתב:זה נראה שגם אתה לא ראית המשחק...
תרגילים זה יפה וטוב אבל זאת לא הדרישה... הדרישה שאם הוא עומד לבד בצבע או במתפרצת וצועק "ball!" ימסרו לו, במיוחד שזאת האופציה היחידה בהתקפה.
פעם אחר פעם נטו *בחר* לאבד את הכדור ולא למסור לדני לבד, מה הציפיה, שיזרוק את מה? שיעלה ללייאפ בלי כדור? דני עשה את כל מה שהוא יכל לעשות וקיבל את הכדור פעמיים בכל המשחק חוץ מפעם או פעמיים שהוא היה מעורב בתרגיל שמשורטט אחרי הטיימאוט...

מי שמצפה שדני יזרוק במשחק כזה הוא חי באשליות, דני לא רכז ואפילו ריבאונדים לא היו כי הגנה קבוצתית לא הייתה, הוא לא יכול לזרוק יש מאין... הוא יכל לסיים את הרבע הראשון עם 6 נקודות קלות אם נטו היה בוחר שהוא רוצה שדני יקלע, זה לא קרה, אין מה לבוא לדני בתלונות

ראיתי את כל המשחק שי, למעשה לא פיספסתי דקה אחת שלו העונה. תאמין לי שזיהיתי מיד את המקרה המדובר שנטו הוציא כדור חוץ והתעלם ממנו לחלוטין כשהיה כמה שניות מתחת לסל, אפילו צילמתי מסך בזמן אמת למקרה שדני יתן משחק טוב ואז אוכל להעלות את זה לטוויטר או לרדיט כדי להראות עד כמה בלתי נסבל נטו, אבל אחרי משחק כזה אנמי שלו את אף אוהד וושינגטון לא יעניין שהתעלמו מדני. וזו בדיוק הבעיה, דני עדיין לא עשה לעצמו שם של שחקן התקפה, לכן לא יזיז לאף אחד גם אם לא ספרו אותו. כל משחק של דני זו הזדמנות לשנות את הרושם הזה, להתחיל להוכיח שהוא כן מסוגל להיות עוגן התקפי, כפי שמצופה משחקן בחירה 9 בדראפט, וכל משחק הוא עוד יותר מבסס את העציצות שלו. אתה חייב להבין שהגישה שאתה מציג של "דני לא יכול לעשות יש מאין, ומי שחושב שהוא יזרוק במשחק כזה חי באשליות" זו גישה שמציגה אותו בתור שחקן מוגבל ופחדן בטירוף שתלוי לחלוטין בשחקנים אחרים. זה לא מציג אותו טוב, ואני לא מסכים איתך שהוא עד כדי כך תלוי באחרים כדי לרשום משחק טוב.

כבר מהדקה הראשונה שלו על המגרש כמעט שברתי את המסך מרוב עצבים על הנאיביות והאדישות שלו. ברומא תהיה רומאי, אתה רואה שבמשך שנה וחצי הסגנון הזה של מסירות רוחביות בתקווה שמישהו ימסור לך בחזרה לא מובילות את הכדור אליך, תעשה דברים אחרת, תפגין ביטחון בדרישת כדור ולא בשפת גוף רפויה (זה קרה לו הרבה הלילה), אתן לך דוגמא שחוזרת על עצמה הרבה: במחצית השניה עשו על ביל דאבל טים, הוא היה נואש למסור למישהו את הכדור והסתכל על דני כדי לבחון האם למסור לו, דני עמד רפוי, שפת גוף עייפה (התאמץ בהגנה פוזישן לפני כן), לא ממש רצה את הכדור, אז הוא בחר למסור למישהו אחר שדרש בצורה אגרסיבית את הכדור. שחקנים נמשכים כמו מגנטים לביטחון עצמי. אם פעם אחר פעם מתעלמים משחקן מסויים ולא מוסרים לו, כנראה שחוסר הביטחון שלו זועק מקילומטרים. אין בכלל קשר ליכולת שלו. ראה ערך ברטנס שנמצא בכושר מזעזע כל העונה וגם במשחק הזה החטיא בלי הפסקה ועדיין המשיכו לחפש אותו, רק בגלל שהוא משדר ביטחון בדרישה לקבל כדור.

יש לי המון ביקורת גם על הוויזארדס ועל אנסלד ג'וניור. אשמור את זה לפוסט אחר.
נערך לאחרונה על ידי ~Box & 1~ בתאריך 06 דצמבר 2021, 12:55, נערך פעם אחת בסך הכל.
~Box & 1~

הודעהעל ידי Shay_uzan » 06 דצמבר 2021, 12:54

אגב פיני אומר ששומעים את נטו דורש מדני להפסיק לבקש את הכדור אחרי שהוא היה לבד... מה יותר מזה צריך בשביל להסביר מה קורה...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 06 דצמבר 2021, 13:27

Shay_uzan כתב:אגב פיני אומר ששומעים את נטו דורש מדני להפסיק לבקש את הכדור אחרי שהוא היה לבד... מה יותר מזה צריך בשביל להסביר מה קורה...

אמר את זה על סמך הדמיון שלו בלבד. לי זה נראה סתם ויכוח של "למה לא מסרת" ו-"לא יכולתי למסור".

בכלל פיני נוטה יותר מדי פעמים להסיר אשמה מדני. אם דני צופה בזה, זה רק עושה נזק.

אומר זאת שוב: דני הוא מסוג השחקנים שצריכים לקבל בראש מהתקשורת כדי לצאת מהשוקיסטיות שלו. הוא לא מסוג השחקנים שלוקח מחמאות למקום של צבירת ביטחון אלא למקום של שאננות. אם המסר שהוא מקבל זה שזה בסדר לסיים עם 0 נק' (מכל סיבה שהיא) זה יעודד אותו להמשיך להיות פסיבי. אם המסר שהוא מקבל זה שהוא עשה את שלו כשקלע 16 נק' בגארבג' טיים, הוא נכנס לשאננות. אם נותנים לו בראש ודורשים ממנו יותר יוזמה בהתקפה הוא בא חד ואגרסיבי יותר. הוא סוג שחקן שצריך לדחוף אותו לצאת מאיזור הנוחות ולא להנציח את הנוחות הזו.
~Box & 1~

הודעהעל ידי Blazergun » 06 דצמבר 2021, 13:43

אני מבין פה את התגובות על דני אבל זה פשוט לא קשור למשחק ואנשים פשוט רוצים להאשים אותו בכל דבר.

במשחק הזה ספציפית אף אחד בקבוצה לא שם על דני וזו חד משמעית לא הייתה אשמתו פה - לפחות תהיו אובייקטיביים ותצפו במשחק ולא בתקצירים.

כאילו בחייאת אפילו אוהדים של וושינגטון רואים את אותו הדבר אבל משום מה האוהדים הישראלים בשלהם.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי Blazergun » 06 דצמבר 2021, 13:54

~Box & 1~ כתב:
Shay_uzan כתב:זה נראה שגם אתה לא ראית המשחק...

ראיתי את כל המשחק שי, למעשה לא פיספסתי דקה אחת שלו העונה. תאמין לי שזיהיתי מיד את המקרה המדובר שנטו הוציא כדור חוץ והתעלם ממנו לחלוטין כשהיה כמה שניות מתחת לסל, אפילו צילמתי מסך בזמן אמת למקרה שדני יתן משחק טוב ואז אוכל להעלות את זה לטוויטר או לרדיט כדי להראות עד כמה בלתי נסבל נטו, אבל אחרי משחק כזה אנמי שלו את אף אוהד וושינגטון לא יעניין שהתעלמו מדני. וזו בדיוק הבעיה, דני עדיין לא עשה לעצמו שם של שחקן התקפה, לכן לא יזיז לאף אחד גם אם לא ספרו אותו. כל משחק של דני זו הזדמנות לשנות את הרושם הזה, להתחיל להוכיח שהוא כן מסוגל להיות עוגן התקפי, כפי שמצופה משחקן בחירה 9 בדראפט, וכל משחק הוא עוד יותר מבסס את העציצות שלו. אתה חייב להבין שהגישה שאתה מציג של "דני לא יכול לעשות יש מאין, ומי שחושב שהוא יזרוק במשחק כזה חי באשליות" זו גישה שמציגה אותו בתור שחקן מוגבל ופחדן בטירוף שתלוי לחלוטין בשחקנים אחרים. זה לא מציג אותו טוב, ואני לא מסכים איתך שהוא עד כדי כך תלוי באחרים כדי לרשום משחק טוב.

כבר מהדקה הראשונה שלו על המגרש כמעט שברתי את המסך מרוב עצבים על הנאיביות והאדישות שלו. ברומא תהיה רומאי, אתה רואה שבמשך שנה וחצי הסגנון הזה של מסירות רוחביות בתקווה שמישהו ימסור לך בחזרה לא מובילות את הכדור אליך, תעשה דברים אחרת, תפגין ביטחון בדרישת כדור ולא בשפת גוף רפויה (זה קרה לו הרבה הלילה), אתן לך דוגמא שחוזרת על עצמה הרבה: במחצית השניה עשו על ביל דאבל טים, הוא היה נואש למסור למישהו את הכדור והסתכל על דני כדי לבחון האם למסור לו, דני עמד רפוי, שפת גוף עייפה (התאמץ בהגנה פוזישן לפני כן), לא ממש רצה את הכדור, אז הוא בחר למסור למישהו אחר שדרש בצורה אגרסיבית את הכדור. שחקנים נמשכים כמו מגנטים לביטחון עצמי. אם פעם אחר פעם מתעלמים משחקן מסויים ולא מוסרים לו, כנראה שחוסר הביטחון שלו זועק מקילומטרים. אין בכלל קשר ליכולת שלו. ראה ערך ברטנס שנמצא בכושר מזעזע כל העונה וגם במשחק הזה החטיא בלי הפסקה ועדיין המשיכו לחפש אותו, רק בגלל שהוא משדר ביטחון בדרישה לקבל כדור.

יש לי המון ביקורת גם על הוויזארדס ועל אנסלד ג'וניור. אשמור את זה לפוסט אחר.

ליטרלי הפוסט הראשון ברדיט של וושינגטון זה על כמה השחקנים התעלמו מדני וכולם שם קולטים את זה חוץ ממך ועוד מישהו אחר פה - אשכרה מדהים.

כמה ביטחון הוא צריך להפגין כשהוא כמה פעמים פנוי ומתחת לסל אלוהים ישמור - איך זה לעזאזל אשמתו? אני לגמרי איתך בהרבה מאוד מהמשחקים של דני אבל זה לא אחד מהם - אתה פשוט לא בכתובת הנכונה.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי עידן » 06 דצמבר 2021, 13:56

Blazergun כתב:כאילו בחייאת אפילו אוהדים של וושינגטון רואים את אותו הדבר אבל משום מה האוהדים הישראלים בשלהם.

קודם כל, רוב האוהדים הישראלים שאתה מדבר עליהם הם בעדו, ובצורה קיצונית גם כשהוא לא קולע או לא זורק לסל.

ובכל מקרה, יש את השורה התחתונה. השורה התחתונה היא שצריך לספק מספרים כלשהם כדי לשרוד בליגה הזו. אם לא נקודות, אז לפחות ריבאונדים והגנה. הוא לא מצליח להראות יציבות באף אחד מהמדדים האלו וזו בעייה רצינית.

אפשר להמשיך להאשים את כל מי שמסביב. עונה קודמת זה היה ווסטברוק וברוקס, העונה זה נטו ואנסלד ג'וניור. אני לא יודע מי זה יהיה בעונה הבאה, אבל אם הוא ימשיך בקצב הזה, בעוד שתי עונות מי שיהיה אשם זה ווילבקין במכבי, ועוד שלוש עונות זה יהיה פניני בחולון.
עידן

הודעהעל ידי Blazergun » 06 דצמבר 2021, 14:08

עידן כתב:
Blazergun כתב:כאילו בחייאת אפילו אוהדים של וושינגטון רואים את אותו הדבר אבל משום מה האוהדים הישראלים בשלהם.

קודם כל, רוב האוהדים הישראלים שאתה מדבר עליהם הם בעדו, ובצורה קיצונית גם כשהוא לא קולע או לא זורק לסל.

ובכל מקרה, יש את השורה התחתונה. השורה התחתונה היא שצריך לספק מספרים כלשהם כדי לשרוד בליגה הזו. אם לא נקודות, אז לפחות ריבאונדים והגנה. הוא לא מצליח להראות יציבות באף אחד מהמדדים האלו וזו בעייה רצינית.

אפשר להמשיך להאשים את כל מי שמסביב. עונה קודמת זה היה ווסטברוק וברוקס, העונה זה נטו ואנסלד ג'וניור. אני לא יודע מי זה יהיה בעונה הבאה, אבל אם הוא ימשיך בקצב הזה, בעוד שתי עונות מי שיהיה אשם זה ווילבקין במכבי, ועוד שלוש עונות זה יהיה פניני בחולון.

אני מדבר עליכם, לא על כלל האוהדים הישראלים (ואם לומר את האמת אני אפילו לא מסכים עם זה אבל זה לפעם אחרת )

תתמקד במה שאנחנו מדברים עליו - אתה לא תראה אף אחד שלא מסכים איתך על העובדה שדני בהרבה מאוד מקרים פסיבי ולא לוקח על עצמו מספיק - אבל במשחק הזה לא היה לו מה לקחת כי הוא פשוט לא קיבל את הכדור. האמת היא שאפילו כשהוא קיבל הוא לא שיחק באותה צורה שהוא משחק בדכ ואפילו דילג על מסירות לשחקנים שהיו פנויים בשביל לנסות ליצור לעצמו.

כל מה שאנחנו מדברים עליו קשור ספציפית לגבי המשחק הזה ולא בכללי.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 06 דצמבר 2021, 14:18

Blazergun כתב:
ליטרלי הפוסט הראשון ברדיט של וושינגטון זה על כמה השחקנים התעלמו מדני וכולם שם קולטים את זה חוץ ממך ועוד מישהו אחר פה - אשכרה מדהים.

כמה ביטחון הוא צריך להפגין כשהוא כמה פעמים פנוי ומתחת לסל אלוהים ישמור - איך זה לעזאזל אשמתו? אני לגמרי איתך בהרבה מאוד מהמשחקים של דני אבל זה לא אחד מהם - אתה פשוט לא בכתובת הנכונה.

דני זה הספורט היחיד שאני צופה בו כיום, אפילו במכבי הפסקתי לצפות, אז אם אני מבקר אותו תהיה בטוח שזה בא מהמקום הכי טהור ומתוך מחשבה 5 צעדים קדימה. רוצה לראות אותו מצליח יותר מכל דבר אחר. עד כאן ההקדמה.

לגבי רדיט, קח בחשבון שהרבה אוהדים שם שהם פרו-דני הם ישראלים בעצמם. אם אתה רוצה לקרוא עליו דיונים אובייקטיביים של אוהדי וויזארדס אני ממליץ על Bullets Forever. יש שם קהילה גדולה ומתחת לכל כתבה יש דיונים פוריים. רק קח בחשבון שבשביל לראות את כל התגובות צריך להירשם, משום מה למשתמשים לא רשומים רק חלק מהתגובות מופיעות.

לגבי דני, כשאני צופה במשחק שלו מה שמעניין אותי זה שהוא יראה דברים שיעלו את המנייה שלו בליגה. לא מעניין אותי שהוא בגיל 20 ישחק כמו שחקן בן 35 שכל הזמן עושה רק את הפעולות הנכונות כדי שהקבוצה תנצח, זה התפקיד של הותיקים, אותי מעניין שדני ייזום, ישחק בתעוזה ונועזות, יפגין שפת גוף של מישהו שרוצה כדור בכל חלון הזדמנות אפשרי, כשהוא תקוע בפינה שיזוז וינסה להזכיר לחברים שלו שהוא שם, וכשהוא כבר כן מקבל את הכדור- זה בדיוק הרגע שבו הוא צריך לקנות את עולמו, להפגין כדרור טוב, להפגין מובים התקפיים שיגרמו לשחקנים לחפש אותו יותר. בגלל הפסיביות שלו הוא בקושי מקבל כדורים. אבל עד שהוא מקבל כדור לתת אקסטרה פס לנטו או ברטנס זה כבר לירות לעצמו סופית ברגליים. זה לנסות להבליט את השחקנים הכי אנטי כדורסל בקבוצה במקום להבליט את עצמך. איזה סיבה תהיה לקבוצה לחפש את דני במשחק עומד כשהוא מראה להם שהוא לא בוטח בכדרור שלו וביכולת שלו ליצור לעצמו? דני בסגנון הזה מנציח את עצמו כשחקן קאץ' אנד שוט, ובמקרה כזה ברור שהם יעדיפו כבר לחפש את ברטנס.
~Box & 1~

הודעהעל ידי Blazergun » 06 דצמבר 2021, 14:25

~Box & 1~ כתב:
Blazergun כתב:

דני זה הספורט היחיד שאני צופה בו כיום, אפילו במכבי הפסקתי לצפות, אז אם אני מבקר אותו תהיה בטוח שזה בא מהמקום הכי טהור ומתוך מחשבה 5 צעדים קדימה. רוצה לראות אותו מצליח יותר מכל דבר אחר. עד כאן ההקדמה.

לגבי רדיט, קח בחשבון שהרבה אוהדים שם שהם פרו-דני הם ישראלים בעצמם. אם אתה רוצה לקרוא עליו דיונים אובייקטיביים של אוהדי וויזארדס אני ממליץ על Bullets Forever. יש שם קהילה גדולה ומתחת לכל כתבה יש דיונים פוריים. רק קח בחשבון שבשביל לראות את כל התגובות צריך להירשם, משום מה למשתמשים לא רשומים רק חלק מהתגובות מופיעות.

לגבי דני, כשאני צופה במשחק שלו מה שמעניין אותי זה שהוא יראה דברים שיעלו את המנייה שלו בליגה. לא מעניין אותי שהוא בגיל 20 ישחק כמו שחקן בן 35 שכל הזמן עושה רק את הפעולות הנכונות כדי שהקבוצה תנצח, זה התפקיד של הותיקים, אותי מעניין שדני ייזום, ישחק בתעוזה ונועזות, יפגין שפת גוף של מישהו שרוצה כדור בכל חלון הזדמנות אפשרי, כשהוא תקוע בפינה שיזוז וינסה להזכיר לחברים שלו שהוא שם, וכשהוא כבר כן מקבל את הכדור- זה בדיוק הרגע שבו הוא צריך לקנות את עולמו, להפגין כדרור טוב, להפגין מובים התקפיים שיגרמו לשחקנים לחפש אותו יותר. בגלל הפסיביות שלו הוא בקושי מקבל כדורים. אבל עד שהוא מקבל כדור לתת אקסטרה פס לנטו או ברטנס זה כבר לירות לעצמו סופית ברגליים. זה לנסות להבליט את השחקנים הכי אנטי כדורסל בקבוצה במקום להבליט את עצמך. איזה סיבה תהיה לקבוצה לחפש את דני במשחק עומד כשהוא מראה להם שהוא לא בוטח בכדרור שלו וביכולת שלו ליצור לעצמו? דני בסגנון הזה מנציח את עצמו כשחקן קאץ' אנד שוט, ובמקרה כזה ברור שהם יעדיפו כבר לחפש את ברטנס.

אני יודע שיש שם ישראלים - אבל זה די ברור שזה לא כל הרדיט ואני לא חושב שהם מהווים 98% מהאנשים שכותבים שם (כי אף אחד שם לא מסכים איתך )

עכשיו עוד פעם, אתה מתעקש להתווכח על דברים שאני מסכים איתך עליהם - כמו שאמרתי קודם - תתמקד בנושא הדיון - דני ליטרלי ניסה לעשות חלק מהדברים שאתה אומר והוא שם זין על ברטאנס שהיה פנוי לחלוטין לזריקה בשביל לנסות ליצור לעצמו.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 06 דצמבר 2021, 14:47

Blazergun כתב:
אני יודע שיש שם ישראלים - אבל זה די ברור שזה לא כל הרדיט ואני לא חושב שהם מהווים 98% מהאנשים שכותבים שם (כי אף אחד שם לא מסכים איתך )

עכשיו עוד פעם, אתה מתעקש להתווכח על דברים שאני מסכים איתך עליהם - כמו שאמרתי קודם - תתמקד בנושא הדיון - דני ליטרלי ניסה לעשות חלק מהדברים שאתה אומר והוא שם זין על ברטאנס שהיה פנוי לחלוטין לזריקה בשביל לנסות ליצור לעצמו.

יש שם המון ישראלים. לדעתי מאות. אומנם הרוב לא פעילים בתגובות, אבל לתת לייק לפוסט הרבה יותר פשוט מלהגיב.

מה הוא ניסה בדיוק לעשות מהדברים שאמרתי? עקבתי אחרי כל פעולה שלו, ולא, ברוב המוחלט של הזמן הוא לא הפגין ביטחון ברצון שלו לקבל כדור. יש לו נטייה מרגיזה לסמוך התקפה אחרי התקפה ששחקנים אחרים ייצרו נקודות, ופעם בכמה פוזישנים הוא יעמוד על קו השלוש ויסמן שהוא רוצה כדור כמו ילד קטן שמבקש שאח שלו הגדול ימסור לו, ככה לא מפגינים ביטחון. זה נקרא לזייף ביטחון. ביטחון מפגינים בניואנסים הקטנים. אשאל אותך ככה, איזה סיבה יש לכולם לא לספור אותו? הם הרי מוסרים אחד לשני מחוסר ברירה, אז למה דני הוא זה שאף אחד לא מוסר לו? פעם ראיתם שחקן התקפה טוב שבמכוון שחקנים לא מוסרים לו? אם כן אשמח לדוגמא.

בואו נשאל שאלה אחרת, אם אנתוני אדוארס שהוא קלעי לא יותר טוב מדני היה נבחר 9 בדראפט והיה בסיטואציה של דני בוויזארדס, הם היו מתעלמים ממנו באותה צורה?
~Box & 1~

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־62 אורחים