המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

הודעהעל ידי Blazergun » 06 דצמבר 2021, 16:38

מילוס כתב:
Blazergun כתב:
אחדשיודע כתב:אתה מצייר תמונה מאוד חד ממדית. לפי מה שאתה אומר, אם עושים שינוי X בקבוצה, אז אוטומטית השחקן המשלים חסר הביטחון אמור לזרוח ולהפוך לשחקן מוביל. אבל זה לא עובד ככה. אבדיה הגיע לליגה הזאת בחיסרון מול שחקני מכללות או שחקנים מקבוצות קטנות באירופה/אוסטרליה. הוא לא קיבל את הבמה להוביל קבוצה לפני שהגיע לליגה (וכן, זה לגמרי עליו ועל הסובבים אותו), וכשהגיע ל-NBA - הוא קיבל מנה כפולה של שניים מהשחקנים הסוליסטיים ביותר שיש. לעשות סוויץ׳ מהמקום הזה, זה לא קל. ולא בטוח כבר שנראה אותו עושה את הסוויץ׳ הזה בליגה הזאת. אבל זה בטח לא משהו שקורה תוך מספר חודשים, על אחת כמה וכמה שהקבוצה שאתה משחק בה שואפת להשיג את המקום פלייאוף יותר מאשר לפתח את השחקנים הצעירים שלה. ואז ברור שהם יעדיפו לשלב את השחקנים הבשלים/טובים יותר כשאפשר.

גם ארצה להוסיף על העניין של המכללות וקבוצות מחוץ לארה"ב.

אתם לא מבינים כמה יתרון ענק יש למישהו שהוא כוכב קולג'ים. כל הכוכבים של האן בי איי עוקבים אחרי השחקנים האלה והם כבר מייצרים קשרים אחד עם השני - תשוו את זה לדני שתמיד בסוף משחק אולי יגיד שלום לפוקו או מלדון שאותם הוא מכיר מאירופה ותוכלו לראות גם את ההבדל בדברים האלה(ואפשר לומר שזה גם מתקשר לשאלה שהייתה פה על אדוארדס ) . בסופו של דבר שאתה שחקן שמגיע מבחוץ הרבה יותר קשה להשתלב כי אתה פשוט בא ממקום אחר ותוסיפו על זה את העובדה שהבן אדם רק יהיה בן 21 בינואר!!

נהפוך הוא, אני חושב שלהאשים את הסיטואציה הרעה של דני בוויזרדס זו טעות, ולראייה - הסיטואציה השתנתה כמה פעמים - והבעיה לא. כי הבעיה היא אך ורק באבדיה לדעתי. אני גם לא מצפה שיהפוך משחקן אבוד לכוכב בתוך יומיים, אני כן מצפה לראות שיפור הדרגתי, וזה פשוט לא בכיוון. חצי צעד קדימה, ושני צעדים אחורה. זה כבר לא כאבי גדילה, ולא הסיטואציה, ולא ווסטברוק, ולא נטו.

אבדיה נבנה כל חייו הצעירים להיות שחקן הכי מוביל שיש. הוא הגיע גם במובן הזה מוכן יותר מכל שחקן אחר. מגיל 16 מתאמן ומשחק מול ועם כוכבי יורוליג ואקס-NBA,
ובעונה האחרונה שלו במכבי, בזמן שזרים נחו בליגה, הוא שיחק קרוב ל-30 דק' למשחק, והיה אחד השחקנים המובילים בקבוצה. וזו פאקין מכבי, קבוצה של מדינה, עם לחץ שבני 17-19 בקולג'ים לא יחוו אולי בשארית חייהם.
בעתודה, במשך שני קמפיינים, מגיל 17, שחקן מוביל\כוכב.
בנוער, כוכב.
ניצח משחקים, לקח תארים, עמד בלחצים. כמה שחקני קולג'ים מגיעים כ"כ מוכנים ל-NBA?

אינספור שחקנים ואנשי כדורסל מחוץ לקלחת שלנו מדברים כבר שנים על היתרון של נסיון אירופאי לפני ה-NBA, בטח ביחס לקולג', שעם כל הכבוד, קשה להשוות למקצוענים אפילו מדרג ג'. יותר מזה, אחד הטיקטים הכי מדוברים בימי הדראפט שלו, הוא שהנסיון באירופה הופך אותו לאחד השחקנים הכי מוכנים בדראפט.

לצד זה, גם יש כ"כ הרבה דוגמאות של שחקנים שהיו כלום באירופה - והפכו למפלצות או שחקנים לגיטימיים בליגה. אז בסוף הכל שטויות, והכל אובר-רייטד, כנראה. הכל עניין של כישרון ואופי\מנטליות.

כרגע, אבדיה רחוק מלממש את הכישרון, והאופי נראה כרגע כאחד הדברים שדווקא מזיקים לו.

על פנים כשמסתכלים על וושינגטון של תחילת העונה הייתי מסכים איתך ב-100% ובאמת זו הייתה קבוצה אחרת שדני היה צריך להיות יותר אסרטיבי בה ולראות למה הוא מסוגל.

אבל - זו לא וושינגטון העכשווית . זו אותה גברת בשינוי אדרת. אין את ווסטברוק - אבל אין לך מנהל משחק אחד נורמלי על המגרש (ולפחות ווסטברוק הוא חיית סטטיסטיקה אז הוא לפחות כן ייחפש את האסיסטים הפשוטים ) וכל אחד עושה מה שבראש שלו.

מה אתה היית עושה אם אתה לחלוטין פנוי מתחת לסל או מחוץ לקו השלוש ושחקנים פשוט מתעלמים מהקיום שלך? ועוד פעם - זה לא רק דני במשחק הזה. תראה כמה סיטואציות בהן ביל או נטו הולכים ראש בקיר כשיש מסביבם כל כך הרבה אופציות למסירה (שהן לא בהכרח אפילו לדני ) והם פשוט מעדיפים לקחת את הזריקה הקשה כי YOLO.

אני מסכים לחלוטין שדני צריך להיות יותר אסרטיבי ולהראות את מה שכולנו יודעים שהוא יודע לעשות אבל יש משחקים כמו בסגנון הזה שפשוט בלתי אפשרי להצליח בהם - הדרך היחידה זה אם הוא יחליט לעשות אצבע שלישית לביל ולעשות מה שבא לו וכמו שאמרתי זה לא משהו הגיוני בליגה היררכית כמו האן בי איי (ואתה גם תראה שכשחקן אגואיסט כמו נטו על המגרש גם הוא מתחיל למסור את הכדור כשביל נמצא איתו ).

כמו שאמרתי כבר כמה פעמים בדיון הזה- אף אחד מכם לא טועה לגבי הביקורת שיש לכם כלפיי דני והחוסר אסרטיביות שלו - אבל אני חושב שאתם צריכים להסתכל בצורה יותר אובייקטיבית ולהבין שיש משחקים שבאמת זה לא באשמתו ואין לו מה לעשות יותר מדי.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 דצמבר 2021, 17:13

מילוס כתב:אבדיה נבנה כל חייו הצעירים להיות שחקן הכי מוביל שיש. הוא הגיע גם במובן הזה מוכן יותר מכל שחקן אחר. מגיל 16 מתאמן ומשחק מול ועם כוכבי יורוליג ואקס-NBA,
ובעונה האחרונה שלו במכבי, בזמן שזרים נחו בליגה, הוא שיחק קרוב ל-30 דק' למשחק, והיה אחד השחקנים המובילים בקבוצה. וזו פאקין מכבי, קבוצה של מדינה, עם לחץ שבני 17-19 בקולג'ים לא יחוו אולי בשארית חייהם.
בעתודה, במשך שני קמפיינים, מגיל 17, שחקן מוביל\כוכב.
בנוער, כוכב.
ניצח משחקים, לקח תארים, עמד בלחצים. כמה שחקני קולג'ים מגיעים כ"כ מוכנים ל-NBA?

אינספור שחקנים ואנשי כדורסל מחוץ לקלחת שלנו מדברים כבר שנים על היתרון של נסיון אירופאי לפני ה-NBA, בטח ביחס לקולג', שעם כל הכבוד, קשה להשוות למקצוענים אפילו מדרג ג'. יותר מזה, אחד הטיקטים הכי מדוברים בימי הדראפט שלו, הוא שהנסיון באירופה הופך אותו לאחד השחקנים הכי מוכנים בדראפט.

לצד זה, גם יש כ"כ הרבה דוגמאות של שחקנים שהיו כלום באירופה - והפכו למפלצות או שחקנים לגיטימיים בליגה. אז בסוף הכל שטויות, והכל אובר-רייטד, כנראה. הכל עניין של כישרון ואופי\מנטליות.

כל מה שכתבת פה - רחוק מתיאור האמת.

אבדיה שיחק כשחקן שולי במכבי (והתבזבזו לו בצורה הזאת שנתיים), גם בעונתו האחרונה בקבוצה. הוא תופקד כשחקן משלים וקיבל במה כשחקן מוביל בליגת הפח רק לאחר פגרת הקורונה - כאשר למכבי לא היו שחקנים אחרים להעמיד. וכן, זה היה יכול לעזור לו אם היה מדובר בתקופה ארוכה יותר (כולל במסגרת אירופית), ולא תקופה של חודש. ז״א, לפחות שנה שלמה בתפקיד של שחקן מוביל. ובנקודה הזאת אנחנו חוזרים לשחקני מכללות, אלו שנבחרים בדראפט. ברוב המקרים הם מובילים קבוצות (לשנה או יותר), בטח אלו שאח״כ גם מובילים קבוצות ב-NBA. לגבי ״שחקנים שהיו כלום באירופה - והפכו למפלצות או שחקנים לגיטימיים בליגה״ - זה בדיוק העניין. הם היו בקבוצות ״כלום״ באירופה, קיבלו תפקיד משמעותי, והתפתחו כשחקנים מובילים או לכל הפחות שחקנים עם יוסג׳ משמעותי. חלקם אפילו שיחקו בליגה השנייה ביוון/ספרד/איטליה, אבל קיבלו את מלוא הבמה כדי לטעות ולהשתפר.

זה לא נכון רק לגבי דני. איזה עוד שחקן צעיר התפתח כשחקן מוביל מתוך מכבי בשנים האחרונות (ובכלל)? אף אחד. אי אפשר להתפתח במסגרת הזאת כשחקן מוביל בלי שמביאים לך את המפתחות ומוכנים להקריב בתוצאות של הקבוצה. במכבי (בצדק) זה לא קורה.

וברור שיש עניין של אופי בתוך כל זה. הראש הוא מרכיב מרכזי בכל הקיום שלנו. אבל ברגע שאתה מתרגל לשחק בצורה x, אז יותר קשה לך לשנות. יעידו כל השחקנים הצעירים ש(לא)התפתחו במכבי.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 06 דצמבר 2021, 17:26, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי עידן » 06 דצמבר 2021, 17:26

לא חושב שזה נכון לומר שלדני "התבזבזו" שנתיים מהחיים כי היה במכבי. קודם כל בגלל שהוא כן שיחק, גם אם לא היה שחקן מוביל רוב התקופה, ודבר שני בגלל כל המעטפת והתמיכה מסביב (שגם דני עצמו מודה עליה לעיתים קרובות).

מי יודע איפה היה נבחר בדראפט, אם בכלל, אם היה משחק בקבוצת תחתית בליגה לאורך כל השנים, בלי חשיפה באירופה ובלי כלום.
עידן

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 דצמבר 2021, 17:30

עידן כתב:לא חושב שזה נכון לומר שלדני "התבזבזו" שנתיים מהחיים כי היה במכבי. קודם כל בגלל שהוא כן שיחק, גם אם לא היה שחקן מוביל רוב התקופה, ודבר שני בגלל כל המעטפת והתמיכה מסביב (שגם דני עצמו מודה עליה לעיתים קרובות).

מי יודע איפה היה נבחר בדראפט, אם בכלל, אם היה משחק בקבוצת תחתית בליגה לאורך כל השנים, בלי חשיפה באירופה ובלי כלום.

״דני עצמו מודה״? נו באמת. הוא ואבא שלו יכולים להודות עד מחר. עובדתית, הוא לא הוביל את מכבי. למעט כאמור תקופה של חודש, שבה ״הוביל״ את הקבוצה בלית ברירה (בליגת הפח), ביחד עם ווילבקין. וזה, בניגוד לשחקנים אחרים בגילו שנבחרים בדראפט, ואח״כ מובילים קבוצות ב-NBA - ששולטים בקבוצות שלהם במכללות. עם זה אי אפשר להתווכח. הוא התפתח כשחקן משלים. כמו שחקנים אחרים (פחות מוכשרים) שגדלו במכבי.

אז כן, בעיניי, הוא ביזבז שנתיים חשובות בהתפתחות שלו. לחלוטין. ואמרתי זאת בזמן אמת לגביו ולגבי זוסמן (ואחרים). אבדיה עוד יכל לצלוח את זה אם היה נשאר שנה נוספת, אבל קשה לשים מיליוני דולרים על הולד.

ומבחינה חשיפתית - הסקאוטים של ה-NBA מגיעים היום לכל מקום. ואם לצורך העניין היה מושאל ממכבי, הוא היה מקבל כמעט את אותה רמת מעקב. תשאל את פוקושבסקי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי עידן » 06 דצמבר 2021, 17:52

נו, ומה הקשר פוקושובסקי? איזו קבוצה הוא הוביל? לאיפה הוא הושאל? למה שלא תהיה לו חשיפה? הוא שיחק כל הקריירה שלו באירופה באולימפיאקוס.
עידן

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 דצמבר 2021, 17:55

עידן כתב:נו, ומה הקשר פוקושובסקי? איזו קבוצה הוא הוביל? לאיפה הוא הושאל? למה שלא תהיה לו חשיפה? הוא שיחק כל הקריירה שלו באירופה באולימפיאקוס.

אז כנראה שאתה לא מכיר את העובדות. הוא שיחק רוב הזמן בליגה השנייה ביוון, באולימפיאקוס ב׳ (אולימפיאקוס אז לא הייתה בליגה הראשונה, כזכור). ובנוסף, החמיץ 3 חודשים בגלל פציעה, ולא חזר אחרי פגרת הקורונה כמו אבדיה. אז למרות שהוא היה במחשכים, היה עליו מעקב צמוד של סקאוטים. הוא לא שיחק ביורוליג למעט בערך 8 דקות במצטבר בשנתיים (אחרי שהוקפץ לקבוצה הראשונה בעקבות פציעות שהיו להם כדי להשלים את הרוסטר).

אם אבדיה היה מושאל ממכבי, עדיין היה עליו מעקב רציני. כמו שיש מעקב כמעט לכל כישרון באירופה, לא משנה איפה הוא משחק. העובדה ששיחק במכבי לא באמת עזרה לו מבחינת חשיפה. דווקא הביצועים בעתודה עזרו לו יותר.

ולא אמרתי שפוקושובסקי הגיע מוכן לליגה. ההיפך, הוא הגיע צעיר בכמעט שנה מאבדיה ובקושי שיחק בעונה שקדמה לבחירתו בדראפט (אבל כשהיה כשיר לשחק, כן קיבל אפשרות להוביל ולפתח כישורים). מה שכן, הוא הגיע לקבוצה ב-NBA שבה הוא יכול לנסות ולטעות, בניגוד לאבדיה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי עידן » 06 דצמבר 2021, 18:15

אחדשיודע כתב:
עידן כתב:נו, ומה הקשר פוקושובסקי? איזו קבוצה הוא הוביל? לאיפה הוא הושאל? למה שלא תהיה לו חשיפה? הוא שיחק כל הקריירה שלו באירופה באולימפיאקוס.

אז כנראה שאתה לא מכיר את העובדות. הוא שיחק רוב הזמן בליגה השנייה ביוון, באולימפיאקוס ב׳ (אולימפיאקוס אז לא הייתה בליגה הראשונה, כזכור). ובנוסף, החמיץ 3 חודשים בגלל פציעה, ולא חזר אחרי פגרת הקורונה כמו אבדיה. אז למרות שהוא היה במחשכים, היה עליו מעקב צמוד של סקאוטים. הוא לא שיחק ביורוליג למעט בערך 8 דקות במצטבר בשנתיים (אחרי שהוקפץ לקבוצה הראשונה בעקבות פציעות שהיו להם כדי להשלים את הרוסטר).

אם אבדיה היה מושאל ממכבי, עדיין היה עליו מעקב רציני. כמו שיש מעקב כמעט לכל כישרון באירופה, לא משנה איפה הוא משחק. העובדה ששיחק במכבי לא באמת עזרה לו מבחינת חשיפה. דווקא הביצועים בעתודה עזרו לו יותר.

ולא אמרתי שפוקושובסקי הגיע מוכן לליגה. ההיפך, הוא הגיע צעיר בכמעט שנה מאבדיה ובקושי שיחק בעונה שקדמה לבחירתו בדראפט (אבל כשהיה כשיר לשחק, כן קיבל אפשרות להוביל ולפתח כישורים). מה שכן, הוא הגיע לקבוצה ב-NBA שבה הוא יכול לנסות ולטעות, בניגוד לאבדיה.

אני לא רואה פה איפה הסתירה, אני יודע שהוא שיחק באולמפיאקוס בליגה השנייה. גם אם מכבי הייתה בליגה השנייה ואבדיה היה משחק שם היה עליו מעקב. אני באמת לא חושב שיש מה להשוות את זה אם אבדיה היה משחק בליגה השנייה בישראל בקבוצה אחרת.

לגבי הקבוצה שאליה הגיע - זה שוב אותו דבר שחוזרים עליו כבר לעייפה. גם אם כל זה נכון, אבדיה יכול וצריך להיראות הרבה יותר טוב מאיך שהוא נראה, בטח כשהוא כבר בעונה השנייה והקבוצה שבה הוא נמצא עברה מתיחת סגל משמעותית (ועוד בלי האצ'ימורה וברטאנס בחלקים נכבדים מהעונה שיכולים לקחת לו פוקוס).
עידן

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 דצמבר 2021, 18:26

עידן כתב:
אחדשיודע כתב:

אני לא רואה פה איפה הסתירה, אני יודע שהוא שיחק באולמפיאקוס בליגה השנייה. גם אם מכבי הייתה בליגה השנייה ואבדיה היה משחק שם היה עליו מעקב. אני באמת לא חושב שיש מה להשוות את זה אם אבדיה היה משחק בליגה השנייה בישראל בקבוצה אחרת.

לגבי הקבוצה שאליה הגיע - זה שוב אותו דבר שחוזרים עליו כבר לעייפה. גם אם כל זה נכון, אבדיה יכול וצריך להיראות הרבה יותר טוב מאיך שהוא נראה, בטח כשהוא כבר בעונה השנייה והקבוצה שבה הוא נמצא עברה מתיחת סגל משמעותית (ועוד בלי האצ'ימורה וברטאנס בחלקים נכבדים מהעונה שיכולים לקחת לו פוקוס).

אתה רוצה שאני אמנה לך שחקנים שהגיעו מקבוצות פח באירופה לבחירה בסיבוב הראשון בדראפט? אני לא מבין את הטיעון שלך. הסקאוטינג ב-NBA מגיע לכל מקום. בטח כשלא צריך לטוס לכל חור כמו פעם, ואפשר לצפות באינטרנט/טלוויזיה. אז בוודאי ששחקן שזכה פעמיים ברציפות בעתודה, כולל בתואר ה-MVP פעם אחת, היה זוכה למעקב צמוד מהסקאוטים ב-NBA - לא משנה איפה. יותר מזה, גם אם היה מחמיץ את כל העונה האחרונה שלו בעקבות פציעה - קרוב לוודאי שהיה נבחר גבוה בדראפט (לאור ההישגים בגילאים המוקדמים יותר כאמור).

עם הטענה שאבדיה יכול/צריך לשחק טוב יותר בוושינגטון - אף אחד לא מתכווח. אני לא מבין למה אתה חוזר על שוב ושוב. זה ברור לכולם. עדיין, לא צריך להתעלם מהסיטואציה שלו לעומת הסיטואציה של אחרים. הוא כן נכנס לליגה הזאת בנקודת פתיחה פחות טובה מהשחקנים הבכירים האחרים בדראפט (מבחינת בשלות להוביל וכישורי משחק) וכן נקלע לסביבה בעייתית. כמו במכבי, קשה להתפתח בקבוצה שמכוונת פלייאוף ולא מכונה להקריב משחקים. בטח כשלידך אחד כמו ווסטברוק (שצעירים רבים פרצו רק אחרי שעזבו אותו). לא צריך לשפוט אותו יותר מידי לחומרה רק בגלל שהוא ישראלי (שזו פרובנציאליות כלשעצמה, אגב). כן יש לו תירוצים (זה לא עוזר ולא יעזור לו לחשוב עליהם, אבל יש לו). ודברים לא משתנים בלחיצת כפתור (אם בכלל).
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 06 דצמבר 2021, 18:33

~Box & 1~ כתב:
Shay_uzan כתב:אגב פיני אומר ששומעים את נטו דורש מדני להפסיק לבקש את הכדור אחרי שהוא היה לבד... מה יותר מזה צריך בשביל להסביר מה קורה...

אמר את זה על סמך הדמיון שלו בלבד. לי זה נראה סתם ויכוח של "למה לא מסרת" ו-"לא יכולתי למסור".

בכלל פיני נוטה יותר מדי פעמים להסיר אשמה מדני. אם דני צופה בזה, זה רק עושה נזק.

אומר זאת שוב: דני הוא מסוג השחקנים שצריכים לקבל בראש מהתקשורת כדי לצאת מהשוקיסטיות שלו. הוא לא מסוג השחקנים שלוקח מחמאות למקום של צבירת ביטחון אלא למקום של שאננות. אם המסר שהוא מקבל זה שזה בסדר לסיים עם 0 נק' (מכל סיבה שהיא) זה יעודד אותו להמשיך להיות פסיבי. אם המסר שהוא מקבל זה שהוא עשה את שלו כשקלע 16 נק' בגארבג' טיים, הוא נכנס לשאננות. אם נותנים לו בראש ודורשים ממנו יותר יוזמה בהתקפה הוא בא חד ואגרסיבי יותר. הוא סוג שחקן שצריך לדחוף אותו לצאת מאיזור הנוחות ולא להנציח את הנוחות הזו.

לא כזה דמיון, היה מאוד קל לשמוע את השיחות של השחקנים במשחק הזה, זוכר ששמעתי משהו אבל לא התעמקתי בו כדי לא להעיר את כל הבית
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 06 דצמבר 2021, 18:37

נדיר שאני מגיב פה כי לרוב זה לדבר לקיר אבל לא ברור לי מה יש לא לסמוך על שחקן שנמצא 3 שניות מתחת לסל לבד... או על שחקן במתפרצת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 06 דצמבר 2021, 18:38

~Box & 1~ כתב:
אחדשיודע כתב:לא הבנתי את הדיון הזה. יש פה מישהו שחושב שאבדיה לא צריך לשנות גישה כדי למצות את הפוטנציאל שלו ולהצליח בליגה הזאת? זה ברור מאליו.

נטען פה (ובעיקר בתגובות במעקבדיה) שדני לא נגע בכדור ולא זרק הלילה כי לא מסרו לו, ולא בגלל הפסיביות שלו. משם התפתח הדיון.
הדיון התחיל אתמול בלילה, מה קשור מעקבדיה?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 06 דצמבר 2021, 19:18

Blazergun כתב:

איזה ביטחון צריך להראות שחקן שנמצא מתחת לסל לבד? תפסיק לחזור על הסיסמאות האלו ותראה את המשחק שוב - כי זה באמת מרגיש שאתה לא אובייקטיבי והולך לקיצון של "רק דני אשם לא משנה מה " .
אתה מוזמן לראות תגובות קודמות שלי על דני ותראה שאני ביקורתי בדיוק כמוך לגביו, אבל יש סיטואציות שבהם באמת אין לו מה לעשות והמשחק הזה הוא דוגמה לכך.

אחי, אדוארדס משחק כנראה בשביל המועדון הכי מחורבן באן בי איי שרק משווע לכל כוכב שיגיע לשם - וושינגטון זה קבוצת פלייאוף ולפני כמה משחקים גם היו אחת מהקבוצות הטובות ביותר - גם עונה שעברה דני שיחק עם שני סופרסטארים שידועים בתור כאלה שמאוהבים בכדור. עכשיו כן, הלוואי שהוא יהיה יותר אסרטיבי וייקח יותר על עצמו וכמו שאמרתי מקודם אף אחד פה לא באמת חושב אחרת, פשוט אני חושב שאתם רואים את הדברים בצורה צרה ולא בתור משהו יותר מסובך כמו שזה באמת.

שחקן לא יכול לשנות את המעמד שלו בשנייה באן בי איי - בסופו של דבר יש היררכיה ברורה וושינגטון מלכתחילה הייתה בראש של הצלחה קודם ופיתוח שחקנים אחרי זה (ואם לומר את האמת זו לא הפעם הראשונה - אתה מוזמן לראות את השחקנים האחרים שוושינגטון בחרה במהלך ההיסטוריה ותראה את אותה התבנית כמובן חוץ ממקרים מסוימים כמו וול וביל ).

ועוד פעם - אני לא חושב שבן אדם צריך להתחנן בשביל לקבל כדור כשהוא פנוי לחלוטין כמו שהיה במשחק הזה.

ועוד דבר אחרון שיש לי להוסיף - כל הטענה הזו שלא מוסרים לו בגלל שהוא פסיבי היא חסרת היגיון כי בדרך הזו אתה רק מקבע את זה שהוא יהיה פסיבי. אם הקבוצה לא מרוצה מדני הם בכיף יכולים לקחת לו את הדקות ולשלוח אותו לג'י ליג אבל אם אתה נותן לשחקן 20 דקות בערב אני מצפה גם שימסרו לו כשהוא פנוי לחלוטין.

את המהלך שהוא היה פנוי מתחת לסל ונטו התעלם ממנו ציינתי בעצמי שצילמתי מסך וזה היה מזעזע מצד נטו. לא על המהלך הזה דיברתי אלא על ההתנהלות הפסיבית שלו לאורך רוב המשחק.

בשביל שהדיון הזה לא יילך למקום של התנצחויות מעייפות, אציג את השאלה העיקרית שלי: זו הסיטואציה, דני נמצא בקבוצה ששמה בעדיפות עליונה ניצחונות, שאין בה גארדים שחושבים מסירה, עם מאמן טירון שלא חי את המשחק ונותן דקות על סמך החלטות מובנות מראש ולא על סמך מה שקורה על המגרש, הכל נכון. מה דני בסיטואציה הזו ובמסגרת מה שתלוי בו צריך לעשות כדי לסיים עם מספרים משביעי רצון ולהראות מספיק ניצוצות בהתקפה כדי שבמקרה שהקבוצה תלך לריבילד, הם יראו ממנו מספיק כדי לבנות עליו כחלק מרכזי בבנייה? זו השאלה שצריכה להישאל. כי עם מה שדני הראה עד עכשיו, גם אם הקבוצה תשנה מסלול, הוא לא הראה מספיק בשביל שיבנו עליו בהתקפה. וזה סטטוס רע מאוד להיות בו כשחקן צעיר שעוד לא ביסס את עצמו בליגה. מתישהו ישכחו לו שהוא בחירה 9 בדראפט ויתחילו לשפוט אותו רק על סמך מה שהוא מראה. זו גם הסיבה שאני מאשים בעיקר אותו בהודעות האחרונות שלי (מתוך רצון שיצליח), כי להאשים את הוויזארדס זה כמו להאשים את השמיים. זה לא בשליטתו. האם דני עושה את המקסימום במה שכן בשליטתו?
~Box & 1~

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 06 דצמבר 2021, 19:24

Shay_uzan כתב:נדיר שאני מגיב פה כי לרוב זה לדבר לקיר אבל לא ברור לי מה יש לא לסמוך על שחקן שנמצא 3 שניות מתחת לסל לבד... או על שחקן במתפרצת

קודם כל תגיב יותר, נעלמת קצת לאחרונה. עד לא מזמן אני הייתי על תקן זה שמגן עליו והרגשתי לבד :laugh1

שני המקרים שציינת לא קשורים ללא לסמוך, טיפשות טהורה של ראול נטו. לא על זה הביקורת.

Shay_uzan כתב:הדיון התחיל אתמול בלילה, מה קשור מעקבדיה?

את התגובות של מעקבדיה ציינתי כדרך אגב בסוגריים כי הרבה שם השמיעו את אותה טענה. לא התכוונתי שהדיון כאן התבסס עליהן.
~Box & 1~

הודעהעל ידי Shay_uzan » 06 דצמבר 2021, 20:14

~Box & 1~ כתב:
Shay_uzan כתב:נדיר שאני מגיב פה כי לרוב זה לדבר לקיר אבל לא ברור לי מה יש לא לסמוך על שחקן שנמצא 3 שניות מתחת לסל לבד... או על שחקן במתפרצת

קודם כל תגיב יותר, נעלמת קצת לאחרונה. עד לא מזמן אני הייתי על תקן זה שמגן עליו והרגשתי לבד :laugh1

שני המקרים שציינת לא קשורים ללא לסמוך, טיפשות טהורה של ראול נטו. לא על זה הביקורת.

Shay_uzan כתב:הדיון התחיל אתמול בלילה, מה קשור מעקבדיה?

את התגובות של מעקבדיה ציינתי כדרך אגב בסוגריים כי הרבה שם השמיעו את אותה טענה. לא התכוונתי שהדיון כאן התבסס עליהן.
מרוב עומס אין אנרגיות לדיונים האלה...
בסוף כולם מסכימים שהוא צריך להיות יותר אגרסיבי, יש כאלה שיותר ויש כאלה שפחות (אגב לדעתי העונה היו לו לא מעט משחקים שהוא היה בהם אגרסיבי כמו דאני מצפה ממנו בשלב הזה, בחלקם הוא קלע ובחלקם לא, אבל זה לא רלוונטי לדיון) בסוף, הדיון על אם יש לדני אשמה במה שקרה ספציפית אתמול והתשובה היא לא, דני נגע אתמול מעט מאוד בכדור (אפשר לספור על יד אחת) וזה למרות שהיה פנוי לגמרי ושהוא נגע בכדור פעמיים* הוא חשב סל (אגב, באחד מהפעמים הוא היה צריך למסור והוא לא עשה את זה), פעם אחת מסר אסיסט ופעם או פעמיים מסר לפי התרגיל.
קבוצתית המשחק אתמול היה יותר גרוע משנה שעברה בכמה רמות, למעשה הכי גרוע עד היום, שנה שעברה דני היה מקבל את הכדורים האלה כי ראסל ונטו עוד הסתכלו על אסיסטים קלים כמפרמטר שחשוב בסטטיסטיקה, אז צריך להפריד בין מקרים שזה בשליטתו למקרים שזה לא, זה לא מקרה שבשליטתו וצריך לעבור הלאה. הבעיה היא שהשחקנים הבינו שלמאמן לא באמת אכפת, הם יקבלו את אותם כמות דקות גם אם הם ישבו על הפרקט וישירו שירי עם, שזה המצב נטן מרשה לעצמו לשחק ככה וכל עוד זה לא ישתנה דני מבחינתי צריך לברוח משם.
*ספרו לו זריקה אחת אבל בתאכלס הוא הלך פעמיים, פשוט איבד שליטה על הכדור
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Blazergun » 06 דצמבר 2021, 21:12

~Box & 1~ כתב:
Blazergun כתב:

איזה ביטחון צריך להראות שחקן שנמצא מתחת לסל לבד? תפסיק לחזור על הסיסמאות האלו ותראה את המשחק שוב - כי זה באמת מרגיש שאתה לא אובייקטיבי והולך לקיצון של "רק דני אשם לא משנה מה " .
אתה מוזמן לראות תגובות קודמות שלי על דני ותראה שאני ביקורתי בדיוק כמוך לגביו, אבל יש סיטואציות שבהם באמת אין לו מה לעשות והמשחק הזה הוא דוגמה לכך.

אחי, אדוארדס משחק כנראה בשביל המועדון הכי מחורבן באן בי איי שרק משווע לכל כוכב שיגיע לשם - וושינגטון זה קבוצת פלייאוף ולפני כמה משחקים גם היו אחת מהקבוצות הטובות ביותר - גם עונה שעברה דני שיחק עם שני סופרסטארים שידועים בתור כאלה שמאוהבים בכדור. עכשיו כן, הלוואי שהוא יהיה יותר אסרטיבי וייקח יותר על עצמו וכמו שאמרתי מקודם אף אחד פה לא באמת חושב אחרת, פשוט אני חושב שאתם רואים את הדברים בצורה צרה ולא בתור משהו יותר מסובך כמו שזה באמת.

שחקן לא יכול לשנות את המעמד שלו בשנייה באן בי איי - בסופו של דבר יש היררכיה ברורה וושינגטון מלכתחילה הייתה בראש של הצלחה קודם ופיתוח שחקנים אחרי זה (ואם לומר את האמת זו לא הפעם הראשונה - אתה מוזמן לראות את השחקנים האחרים שוושינגטון בחרה במהלך ההיסטוריה ותראה את אותה התבנית כמובן חוץ ממקרים מסוימים כמו וול וביל ).

ועוד פעם - אני לא חושב שבן אדם צריך להתחנן בשביל לקבל כדור כשהוא פנוי לחלוטין כמו שהיה במשחק הזה.

ועוד דבר אחרון שיש לי להוסיף - כל הטענה הזו שלא מוסרים לו בגלל שהוא פסיבי היא חסרת היגיון כי בדרך הזו אתה רק מקבע את זה שהוא יהיה פסיבי. אם הקבוצה לא מרוצה מדני הם בכיף יכולים לקחת לו את הדקות ולשלוח אותו לג'י ליג אבל אם אתה נותן לשחקן 20 דקות בערב אני מצפה גם שימסרו לו כשהוא פנוי לחלוטין.

את המהלך שהוא היה פנוי מתחת לסל ונטו התעלם ממנו ציינתי בעצמי שצילמתי מסך וזה היה מזעזע מצד נטו. לא על המהלך הזה דיברתי אלא על ההתנהלות הפסיבית שלו לאורך רוב המשחק.

בשביל שהדיון הזה לא יילך למקום של התנצחויות מעייפות, אציג את השאלה העיקרית שלי: זו הסיטואציה, דני נמצא בקבוצה ששמה בעדיפות עליונה ניצחונות, שאין בה גארדים שחושבים מסירה, עם מאמן טירון שלא חי את המשחק ונותן דקות על סמך החלטות מובנות מראש ולא על סמך מה שקורה על המגרש, הכל נכון. מה דני בסיטואציה הזו ובמסגרת מה שתלוי בו צריך לעשות כדי לסיים עם מספרים משביעי רצון ולהראות מספיק ניצוצות בהתקפה כדי שבמקרה שהקבוצה תלך לריבילד, הם יראו ממנו מספיק כדי לבנות עליו כחלק מרכזי בבנייה? זו השאלה שצריכה להישאל. כי עם מה שדני הראה עד עכשיו, גם אם הקבוצה תשנה מסלול, הוא לא הראה מספיק בשביל שיבנו עליו בהתקפה. וזה סטטוס רע מאוד להיות בו כשחקן צעיר שעוד לא ביסס את עצמו בליגה. מתישהו ישכחו לו שהוא בחירה 9 בדראפט ויתחילו לשפוט אותו רק על סמך מה שהוא מראה. זו גם הסיבה שאני מאשים בעיקר אותו בהודעות האחרונות שלי (מתוך רצון שיצליח), כי להאשים את הוויזארדס זה כמו להאשים את השמיים. זה לא בשליטתו. האם דני עושה את המקסימום במה שכן בשליטתו?

אתה ממציא לעצמך שהוא התנהג פסיבית כשפעם אחרי פעם אפשר לראות שבמשחק הזה הוא כן ניסה ליצור מההזדמנויות הקטנות שניתנו לו - זה כאילו אתה צפית במשחק אחר לחלוטין ואני גם חושב שלא צפית בכלל כי אני באמת לא מבין איך אפשר להגיע למסקנה הזו על סמך המשחק נגד טורונטו.

שאר התגובה באמת חוזרת על כל הדברים שאנשים פה כבר חזרו ואמרו שהם מסכימים איתם והנקודה שלנו מאוד ברורה - דני חייב להשתפר ולהיות אסרטיבי אבל גם צריך להיות ריאליסטי ולהבין שלא הכול תלוי בו ושהוא לא יכל לעשות כלום במשחק שבו כל הקבוצה משחקת כמו חבורה של ילדים בבית ספר והשחקן הכי חכם שלה זה הוא.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי מילוס » 06 דצמבר 2021, 23:07

אחדשיודע כתב:כל מה שכתבת פה - רחוק מתיאור האמת.

אבדיה שיחק כשחקן שולי במכבי (והתבזבזו לו בצורה הזאת שנתיים), גם בעונתו האחרונה בקבוצה. הוא תופקד כשחקן משלים וקיבל במה כשחקן מוביל בליגת הפח רק לאחר פגרת הקורונה - כאשר למכבי לא היו שחקנים אחרים להעמיד. וכן, זה היה יכול לעזור לו אם היה מדובר בתקופה ארוכה יותר (כולל במסגרת אירופית), ולא תקופה של חודש. ז״א, לפחות שנה שלמה בתפקיד של שחקן מוביל. ובנקודה הזאת אנחנו חוזרים לשחקני מכללות, אלו שנבחרים בדראפט. ברוב המקרים הם מובילים קבוצות (לשנה או יותר), בטח אלו שאח״כ גם מובילים קבוצות ב-NBA.

רק אוסיף לדיון הארוך הזה, בו מסתמן שמלבד השאלה אם דני אשם במצבו ב-100% או ב-62%, באמת יש הסכמה,
שאני לא מסכים איתך :)
1. גם לוקה דונצ'יץ' בעיקר חימם ספסל בגיל 16-17.. אז באותה עונה דני כיכב בנוער מול מפלצות בגילו ביורוליג. זה גם נהדר.
2. הוא התחיל לתת בראש בדצמבר, כשהתחילו פציעות, וקיבל ערימות של זמן מסך וכדור גם לפני כן. הרבה לפני שהנגיף המלוכסן עשה עליה - ולמעשה רוב העונה.
3. שיחק בעונה הזו 28 דק' לערב, כולל יותר מדי מהלכים ששוחקו עליו וסביבו. את הצ'אנסה להוביל הוא קיבל, לפעמים יותר מדי. מה עשה עם זה? על זה אפשר לריב.
4. בסופו של דבר, עונה של 28 דק עם 13.5נק\6ריב\3אס. לפחות התקפית, אני לא ראיתי בן 18 וחצי שנותן מספרים כאלו במכבי, ולא בטוח שבקבוצות אחרות פה. אני חושב שבנדר אפילו לא התקרב לזה כשחקן של רמת גן (הנה, ליגה שניה!) ואח"כ במכבי.
5. כשהוא כן מקבל כזה צ'אנס, וכן הוא שחקן דומיננטי בקבוצה, ועל הדרך לומד ממקצוענים מנוסים בסגל, איך להיות שחקן משמעותי במכבי ולהיאבק על תארים ב"ליגת פח" (חזקה פי כמה מהמכללות, בוא), פחות מועיל לו מאשר אם היה, לצורך העניין, מעדיף להיות שחקן משמעותי במ.ס. בני שמעון בליגה ז' מחוז רהט והפזורה?
6. בנוער, בעתודה, במכבי - משחק תחת לחץ ענק וזוכה בתארים לאורך כל הקריירה הקצרה. נסיון חשוב שיש או יהיה למעטים מפליטי ה-NCAA.

בכל מקרה, לא מאמין שעונה נוספת בהפועל גבת יגור היתה עושה שינוי גדול, וכך או כך מעטים השחקנים שהגיעו לליגה עם כ"כ הרבה נסיון בגיל 19 וחצי. לא שם הבעיה, לא שם הבעיה.
מילוס

הודעהעל ידי Blazergun » 07 דצמבר 2021, 03:57

דני עושה שתי נקודות ומהלך אחרי זה לוקח ריבאונד הגנה ולוקח את זה עד הסוף ונתן אסיסט מעולה לקוזמה. המאמן בתגובה? מוריד אותו.
אין מילים.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי אחדשיודע » 07 דצמבר 2021, 05:13

מילוס כתב:
אחדשיודע כתב:כל מה שכתבת פה - רחוק מתיאור האמת.

אבדיה שיחק כשחקן שולי במכבי (והתבזבזו לו בצורה הזאת שנתיים), גם בעונתו האחרונה בקבוצה. הוא תופקד כשחקן משלים וקיבל במה כשחקן מוביל בליגת הפח רק לאחר פגרת הקורונה - כאשר למכבי לא היו שחקנים אחרים להעמיד. וכן, זה היה יכול לעזור לו אם היה מדובר בתקופה ארוכה יותר (כולל במסגרת אירופית), ולא תקופה של חודש. ז״א, לפחות שנה שלמה בתפקיד של שחקן מוביל. ובנקודה הזאת אנחנו חוזרים לשחקני מכללות, אלו שנבחרים בדראפט. ברוב המקרים הם מובילים קבוצות (לשנה או יותר), בטח אלו שאח״כ גם מובילים קבוצות ב-NBA.

רק אוסיף לדיון הארוך הזה, בו מסתמן שמלבד השאלה אם דני אשם במצבו ב-100% או ב-62%, באמת יש הסכמה,
שאני לא מסכים איתך :)
1. גם לוקה דונצ'יץ' בעיקר חימם ספסל בגיל 16-17.. אז באותה עונה דני כיכב בנוער מול מפלצות בגילו ביורוליג. זה גם נהדר.
2. הוא התחיל לתת בראש בדצמבר, כשהתחילו פציעות, וקיבל ערימות של זמן מסך וכדור גם לפני כן. הרבה לפני שהנגיף המלוכסן עשה עליה - ולמעשה רוב העונה.
3. שיחק בעונה הזו 28 דק' לערב, כולל יותר מדי מהלכים ששוחקו עליו וסביבו. את הצ'אנסה להוביל הוא קיבל, לפעמים יותר מדי. מה עשה עם זה? על זה אפשר לריב.
4. בסופו של דבר, עונה של 28 דק עם 13.5נק\6ריב\3אס. לפחות התקפית, אני לא ראיתי בן 18 וחצי שנותן מספרים כאלו במכבי, ולא בטוח שבקבוצות אחרות פה. אני חושב שבנדר אפילו לא התקרב לזה כשחקן של רמת גן (הנה, ליגה שניה!) ואח"כ במכבי.
5. כשהוא כן מקבל כזה צ'אנס, וכן הוא שחקן דומיננטי בקבוצה, ועל הדרך לומד ממקצוענים מנוסים בסגל, איך להיות שחקן משמעותי במכבי ולהיאבק על תארים ב"ליגת פח" (חזקה פי כמה מהמכללות, בוא), פחות מועיל לו מאשר אם היה, לצורך העניין, מעדיף להיות שחקן משמעותי במ.ס. בני שמעון בליגה ז' מחוז רהט והפזורה?
6. בנוער, בעתודה, במכבי - משחק תחת לחץ ענק וזוכה בתארים לאורך כל הקריירה הקצרה. נסיון חשוב שיש או יהיה למעטים מפליטי ה-NCAA.

בכל מקרה, לא מאמין שעונה נוספת בהפועל גבת יגור היתה עושה שינוי גדול, וכך או כך מעטים השחקנים שהגיעו לליגה עם כ"כ הרבה נסיון בגיל 19 וחצי. לא שם הבעיה, לא שם הבעיה.

יאללה, אני אלך איתך סעיף סעיף, למרות שיש כאן חזרה על דברים.
1. עכשיו אתה משווה את מה שעשה לוקה דונצ׳יץ׳ בריאל לפני שיצא ל-NBA למה שעשה דני אבדיה במכבי? נו באמת. דונצ׳יץ׳ השלים שנה שלמה בתור ה-שחקן ה-מוביל של ריאל מדריד ב-יורוליג. יותר מזה? אם אבדיה לצורך העניין היה נשאר שנה נוספת באירופה, יכול להיות שהוא היה עושה רבע/חצי מזה ומגיע בשל יותר לשלב הבא בקריירה שלו. אבל הוא לא.
2. הוא קיבל את הבמה בליגה, כן. אבל הפך לשחקן מוביל, כזה שהקבוצה על הגב שלו, רק אחרי פגרת הקורונה. לפני זה, הוא שיחק נטו (לא ראול) כשחקן משלים. והראייה על כך היא משחקי היורוליג. מה הוא עשה שם? את זה אתה יודע להגיד לי? אני אעזור לך. הוא עשה שם פחות ממה שהוא עושה עד עכשיו ב-NBA. במשך עונה שלמה, רשם 4 נק׳ ואסיסט ב-14 דק׳ בממוצע. שחקן מוביל בהיררכיה הקבוצתית הוא לא היה.
3. 27 דקות בממוצע בליגה. ביורוליג זה קוצץ בחצי. ככה שהממוצע הוא בערך 20 דקות (פלוס מינוס כמו בוושינגטון כרגע). להגיד שהוא קיבל צ׳אנס להוביל ולא הוביל (להזכיר - היה בן 18/19 באותה תקופה)? אוקיי, נגיד. מעשית, הוא לא הוביל את הקבוצה הזאת, אלא היה כינור שמיני במקרה הטוב. זה שהוא קיבל דקות בליגה, לא אמור שהוא הוביל את הקבוצה באיזשהי צורה.
4. שמע, פישלת פה בצורה רצינית. אמרת שאתה לא זוכר נתונים כמו של אבדיה בגיל 18 וחצי, אפילו הזכרת את רמת גן - ולא העלת את השם של דורון ג׳מצי׳ (18 נק׳ למשחק במכבי רמת גן בגיל הזה בדיוק). ולעניינו - לא הבנתי איך בנדר בגיל 16/17 קשור לעניין הזה. גם בגיל 18/19 הוא לא היה קשור. גם כי הוא שיחק פה על תקן זר (עם חוק רוסי) וגם כי הוא היה פחות טוב. על זה שאבדיה מהמוכשרים שהיו פה - אין וויכוח. הטענה היא שהוא הגיע ל-NBA בלי האפשרות להוביל קבוצה לפני כן לתקופה ממושכת.
אבל בלי קשר לגיל, היו ישראלים אחרים שסטטיסטית כביכול הובילו את מכבי בליגה לאורך השנים האחרונות - אם זה ג׳ונדי או אפילו גל מקל. ואף אחד לא טוען כמובן שהם הובילו את הקבוצה, שכן היו במקרה הטוב 8-9 ברוטציה. זה בערך כמו שאטען עכשיו שבלייזר קיבל מושכות להוביל את הקבוצה רק בגלל שסטטיסטית הוא מוביל את מכבי במשחקים האחורנים בליגת הפח. הקשר בין זה למציאות עדיין רחוק.
5. ליגת הפח היא ליגת פח. זורקים בהגנה במשך חצי עונה לפחות (או כל העונה הסדירה פחות או יותר) ובעיקר מעבירים את הזמן עד הפלייאוף. המכללות? מעבר לזה שאתה אשכרה מוביל קבוצה (לא חצי קבוצה במשחקים הלא חשובים שלה), אתה מתמודד מול בני גילך הטובים ביותר בעולם וצובר ביטחון. ועל הדרך, מפתחים את יכולות המשחק שלך. הפסד במכבי? סוף העולם. במכללות אתה יכול להפסיד חצי עונה ועדיין להיכנס לטורניר המכללות בסוף העונה. ובכל מקרה, אם אתה מספיק מוכשר, נותנים לך להוביל ולטעות (כי בסוף, כולם שם צעירים חסרי ניסיון). שלא לדבר על התנאים שאתה מקבל בין המשחקים. יש ים כסף בכדורסל מכללות, ובניגוד לכדורסל מקצועני - הוא לא הולך למשכורות של שחקנים.
ואין סיבה שתיקח את זה לקיצון. אבדיה של גיל 18, יכל לשחק בכל קבוצת ליגה (ראשונה) או אפילו קבוצה קטנה-בינונית באירופה, ולקבל את המושכות להוביל אותה. וכן, אין בכלל ספק שזה היה מועיל פי כמה להתפתחות שלו כשחקן. אם הוא היה נשאר שנה נוספת באירופה, הוא יכול לעשות זאת גם במכבי להערכתי. אבל הוא לא נשאר ויצא לדראפט בגיל 18 בואכה 19.
6. לחץ ענק? אתה משווה את משחקי הנוער/עתודה שלו למה שחווים שחקני מכללות בכירים עד בחירתם בדראפט? או בכלל, כל אמריקאי שמסומן? מה שהוא חווה במכבי, שווה כקליפת השום (להוציא את החודש האחרון שלו בקבוצה - אבל זה מעט מידי) לעומת מה שחווים שחקני מכללות בכירים, שמיליונים צופים בהם בשידורים מחוף לחוף. ואם כבר מדברים על חשיפה, אז חשיפה במכללות הייתה נותנת לאבדיה הרבה יותר. אבל זה מעבר לזה כמובן. לדעתי, ההתפחות כשחקן מוביל הרבה יותר חשובה מאשר הלחץ שאתה חווה או לא חווה כשחקן שמיני ברוטציה. הרעיון הוא להתפתח כשחקן יוצר/מוביל, ולפתח את האזורים במשחק שאתה חלש בהם (ובמכבי קשה לעשות זאת - כי רוצים את הכאן ועכשיו).
7. עונה נוספת באירופה (או במכבי) הייתה עוזרת לו מאוד. בלי צל של ספק בכלל. אבל עוד קודם, אם היה משחק במקום אחר ומוביל קבוצה (בליגה הראשונה בישראל, בקבוצה קטנה באירופה או בכל מקום תחרותי אחר) - זה היה עדיף לו. יכול להיות שאתה לא רואה את המשחקים שלו ב-NBA, אבל אם כן, קשה לפספס שהוא מקובע בתפקיד השחקן המשלים. וזה המשך ישיר של ההתפתחות שלו כשחקן במכבי (כמו רבים אחרים). למעט החודש וקצת האחרונים בצהוב, הוא לא שיחק כשחקן יוצר ולא הוביל את מכבי בשום שלב. וזה פשוט מעט מידי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי גיא » 07 דצמבר 2021, 12:08

Blazergun כתב:דני עושה שתי נקודות ומהלך אחרי זה לוקח ריבאונד הגנה ולוקח את זה עד הסוף ונתן אסיסט מעולה לקוזמה. המאמן בתגובה? מוריד אותו.
אין מילים.

לנו יש את זה שלוש פעמים כל משחק עם יאניס :laugh1
גיא

הודעהעל ידי Shay_uzan » 07 דצמבר 2021, 16:21

Blazergun כתב:דני עושה שתי נקודות ומהלך אחרי זה לוקח ריבאונד הגנה ולוקח את זה עד הסוף ונתן אסיסט מעולה לקוזמה. המאמן בתגובה? מוריד אותו.
אין מילים.
אין מה להיות מופתע... זה ככה מתחילת העונה, הקשר בין יכולת השחקנים לדקות שבהם הם משתתפים לא קיים, זה גם למה הוויזארדס נראים ככ
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Google [Bot] ו־38 אורחים