המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2022/23

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2022/23

הודעהעל ידי שמוליק » 29 יוני 2022, 13:51

אחדשיודע כתב:ברונו קבוקלו, אהוב הפורום, זוכרים? שיחק עם לורנזו בראון לא מעט בעונה שבראון זכה ב-MVP של הג'י-ליג.

חייב להיות מוחתם בעמדה 4. מרגיש לי נכון יותר מאנטוני גיל
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Rampel » 29 יוני 2022, 13:55

אני מאוד אוהב את היקס וקבוקלו.

היקס כביכול היה בסין, למרות שאני לא באמת רואה לזה עדויות ואין לי מושג מה הוא עשה שם.

קבוקלו אחרי עונה מאוד תמוהה בסאו פאולו הברזילאית.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Cobra » 29 יוני 2022, 13:59

Rampel כתב:אני מאוד אוהב את היקס וקבוקלו.

היקס כביכול היה בסין, למרות שאני לא באמת רואה לזה עדויות ואין לי מושג מה הוא עשה שם.

היקס לא היה בסין , היה בדרום קוריאה בשנתיים האחרונות לא יודע אם אני רוצה להמר על מישהו משם .
קבוקלו היה בברזיל ולקח את הmvp של הbcl של אמריקה אך הפסיד את האליפות.
Cobra

הודעהעל ידי my man » 29 יוני 2022, 14:06

קבוקלו זה מישהו שהייתי רוצה
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Rampel » 29 יוני 2022, 14:12

Cobra כתב:
Rampel כתב:אני מאוד אוהב את היקס וקבוקלו.

היקס לא היה בסין , היה בדרום קוריאה בשנתיים האחרונות לא יודע אם אני רוצה להמר על מישהו משם .
קבוקלו היה בברזיל ולקח את הmvp של הbcl של אמריקה אך הפסיד את האליפות.

סבבה, דרום קוריאה.
זכרתי אסיה והראש עשה השלמה אוטומטית לסין. האמת שאין לי מושג מה הרמה בליגה הקוריאנית אבל אני מניח שהם לא הלכו רחוק מהסינים.

על קבוקלו אני יודע. רשמתי את זה בעצמי איפושהו בפורום.

שניהם שחקנים טובים, אבל הבאה של מי מהם זה וואחד הימור.

בכל אופן, אם אחד מהם יהיה פה, כל הסגל הזר של מכבי זה שמות שרצו פה בפורום בשנים האחרונות :)

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 29 יוני 2022, 14:29

Rampel כתב:סבבה, דרום קוריאה.
זכרתי אסיה והראש עשה השלמה אוטומטית לסין. האמת שאין לי מושג מה הרמה בליגה הקוריאנית אבל אני מניח שהם לא הלכו רחוק מהסינים.

בכל אופן, אם אחד מהם יהיה פה, כל הסגל הזר של מכבי זה שמות שרצו פה בפורום בשנים האחרונות :)

אולי אחד החבר'ה פה הוא אבי אבן בקאבר של אוהד מתוסכל.
מי זה, מי זה, מי זה.
מילוס

הודעהעל ידי Cobra » 29 יוני 2022, 15:03

היקס לא נראלי כבר בראש של לשחק כדורסל ברמות גבוהות עושה את הכסף בקוריאה , לדעתי גם מאריך שם חוזה או שיחתום ביפן.
Cobra

הודעהעל ידי SirCharles » 29 יוני 2022, 15:57

לכל חובבי הברזילאי ארוך הגפיים, אתם מודעים לכך שהוא שיחק בעונת 20-21 בלימוז' הצרפתית והעולם לא עצר מלכת?
19 משחקים (מאזן 10-9 חיובי), 22 דק' בממוצע, 10.8 נק' (53% ל-2, 45% מ-3, 65% מהקו) 5.2 כ"ח 0.8 אס' 0.6 חט' 0.5 חס'.
מספרים לא רעים אבל שמים קצת בפרופורציה את המספרים מדרום אמריקה.
SirCharles

הודעהעל ידי Neo » 29 יוני 2022, 16:16

SirCharles כתב:לכל חובבי הברזילאי ארוך הגפיים, אתם מודעים לכך שהוא שיחק בעונת 20-21 בלימוז' הצרפתית והעולם לא עצר מלכת?
19 משחקים (מאזן 10-9 חיובי), 22 דק' בממוצע, 10.8 נק' (53% ל-2, 45% מ-3, 65% מהקו) 5.2 כ"ח 0.8 אס' 0.6 חט' 0.5 חס'.
מספרים לא רעים אבל שמים קצת בפרופורציה את המספרים מדרום אמריקה.

חבר אתה מבין כדורסל .... שחרר את מספרים מצרפת, לא מעניין
ברונו שחקן עצוםםםםםםםםם

אנטוני פארקר הגדול מכולם לא הסתדר באירופה שלושה חודשים ואמר שזה משחק שונה לחלוטין... לוקח זמן
המספרים שלו בצרפת לא מעניינים כי הוא פשוט הסתובב לו שם מאמצע העונה 4 חודשים וגם בצפרת היו משחקים אדירים
ברונו שחקן נבא יותר מלגיטימי
צפיתי במשחקים שלמים פעם של נבחרת ברזיל ששם ברונו היה פשוט רמה מעל כולם , כולל בהגנה
אף אחד לא מדבר על ההגנה שלו כי מסתכלים על הקליעה היפה שלו מבחוץ
Neo

הודעהעל ידי Rampel » 29 יוני 2022, 16:39

דיברנו פה גם על ההגנה של קאבוקלו.

במשחקי מוקדמות המשחקים האולימפיים הוא היה הכי טוב בנבחרת ברזיל בפער.

פארקר ואני פימפמנו אותו פה בלי הפסקה קיץ שעבר.. בסוף גמרנו עם וויליאמס.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אנטוניו » 29 יוני 2022, 19:55

טי ג'י ליף אמור להיות 4 פותח עם גיבוי של קולסון
נראה לי שמוארמן יכול לסגור מצויין את הפינה
15 דקות של ניסיון של אלוף אירופה
סמל אישי של המשתמש
אנטוניו

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יוני 2022, 20:00

יש לנו כבר אלוף אירופה אחד בסגל. מספיק. הגיע הזמן להתמקד באיכות ולא בטייטל, לא?
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמוליק » 29 יוני 2022, 20:09

Rampel כתב:דיברנו פה גם על ההגנה של קאבוקלו.

במשחקי מוקדמות המשחקים האולימפיים הוא היה הכי טוב בנבחרת ברזיל בפער.

פארקר ואני פימפמנו אותו פה בלי הפסקה קיץ שעבר.. בסוף גמרנו עם וויליאמס.

חבל שהסקאוט המהולל לא קורא אתכם מעט
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Adam » 29 יוני 2022, 20:20

עכשיו כשהסתכלתי על הכתבה של קבוצות ביורוליג מספורט 5, שמתי לב שפאפאגיאניס של פנאתינייקוס סיים חוזה העונה (עם אופציה, לא יודע של מי בדיוק) - היה יכול להשלים מצוין את פוייתרס במקום ג'וש ניבו, חבל.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי Mitelka » 29 יוני 2022, 20:49

אגב אני חייב להגיד שלטעמי חלק מהשילובים פה גם במחשבה על הליגה. זוכרים את החוזה של עודד? להכנס לשמינייה הראשונה ביורליג או אליפות והחוזה ממשיך אוטמטית לשנה שנייה.

אז ברור שכולם מסתכלים על היורוליג אבל אני חושב שיש פה מחשבה על הסגלים של הליגה גם. אם בשנה שעברה כל הקליעה נפלה על סקוטי ושהוא לא נרשם לליגה כי הוא סחוט או וואטאבר מכבי מפסידה, גם כי הוא השחקן המוביל שלה וגם כי המשחק שלה שונה לגמרי בלעדיו וגם אם יש שחקנים אחרים זה נראה כאילו אין להם מושג מה לעשות.
כנל זיזיץ שאחרי הפציעה מול חיפה ובמשחקים שהוא לא שיחק (ומן הסתם לא היה קרוב ליכולת שלו אחרי הפציעה הקשה) מכבי הייתה בלי שום איום התקפי נורמלי בצבע.
וויליאמס נותן קליעה ואתלטית אבל אם הוא לא נרשם נגמר הסיפור מבחינת התקפה בעמדה 4 ויש האסל וקצת הגנה של קלויארו. זה או זה או זה.

עכשיו יש קצת יותר גיוון. פויתרס וניבו מביאים דברים דומים יחסית (בהבדלים כאלה ואחרים) ואחד מהם שנרשם או לא נרשם לא אמור לרסק את הצבע של מכבי. הילארד/הולינס גם מביאים דברים באיזורים דומים. פעם ההוא ירשם ופעם השני וזה אמור "לזרום" בסדר. בראון/בולדווין - בראון ינוח ובולדווין יי
היה רכז שגם קולע. לא רע.

הכוונה היא שמבנה הקבוצה ישאר דומה גם בליגה וגם באילוצים שלה והקבוצה לא תראה אחרת לגמרי בשני המפעלים.

בטוח קטש חושב על זה.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי Blazergun » 29 יוני 2022, 20:56

מילוס כתב:

מי זה, מי זה, מי זה.

עליתם עליי - נו אז איך אני בתור מאמן? אהבתם? בקרוב חוזר.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יוני 2022, 20:56

Mitelka כתב:אגב אני חייב להגיד שלטעמי חלק מהשילובים פה גם במחשבה על הליגה. זוכרים את החוזה של עודד? להכנס לשמינייה הראשונה ביורליג או אליפות והחוזה ממשיך אוטמטית לשנה שנייה.

אז ברור שכולם מסתכלים על היורוליג אבל אני חושב שיש פה מחשבה על הסגלים של הליגה גם. אם בשנה שעברה כל הקליעה נפלה על סקוטי ושהוא לא נרשם לליגה כי הוא סחוט או וואטאבר מכבי מפסידה, גם כי הוא השחקן המוביל שלה וגם כי המשחק שלה שונה לגמרי בלעדיו וגם אם יש שחקנים אחרים זה נראה כאילו אין להם מושג מה לעשות.
כנל זיזיץ שאחרי הפציעה מול חיפה ובמשחקים שהוא לא שיחק (ומן הסתם לא היה קרוב ליכולת שלו אחרי הפציעה הקשה) מכבי הייתה בלי שום איום התקפי נורמלי בצבע.
וויליאמס נותן קליעה ואתלטית אבל אם הוא לא נרשם נגמר הסיפור מבחינת התקפה בעמדה 4 ויש האסל וקצת הגנה של קלויארו. זה או זה או זה.

עכשיו יש קצת יותר גיוון. פויתרס וניבו מביאים דברים דומים יחסית (בהבדלים כאלה ואחרים) ואחד מהם שנרשם או לא נרשם לא אמור לרסק את הצבע של מכבי. הילארד/הולינס גם מביאים דברים באיזורים דומים. פעם ההוא ירשם ופעם השני וזה אמור "לזרום" בסדר. בראון/בולדווין - בראון ינוח ובולדווין יי
היה רכז שגם קולע. לא רע.

הכוונה היא שמבנה הקבוצה ישאר דומה גם בליגה וגם באילוצים שלה והקבוצה לא תראה אחרת לגמרי בשני המפעלים.

בטוח קטש חושב על זה.

הבעיה בשנים האחרונות היא שלא הייתה שום שיטה התקפית. בלי קשר לשחקן כזה או אחר. אם תסתכל על הרייטינג ההתקפי של הקבוצה תחת יאניס (ותחת ממשיכו, שספק אם עשה משהו) - אמצע ומטה. בעונת הקורונה מה שהביא אותנו למעלה הוא הרייטינג ההגנתי - שבו הובלנו את הליגה. בהתקפה, התבססנו על כישרון וזהו. אז כשלא היה ווילבקין או ז'יז'יץ', מן הסתם שהקבוצה הייתה נפגעת מאוד בחלק ההתקפי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 יוני 2022, 20:58

Blazergun כתב:
מילוס כתב:

מי זה, מי זה, מי זה.

הידד :laugh1
אחדשיודע

הודעהעל ידי מילוס » 29 יוני 2022, 22:00

אחדשיודע כתב:
Blazergun כתב:
מילוס כתב:

מי זה, מי זה, מי זה.

הידד :laugh1

נו, אז תן קצת ג'וס.. ניקולה ומוני.. כמה ביצים הוא מצליח להחזיק ביד אחת?
מילוס

הודעהעל ידי Runner30 » 30 יוני 2022, 11:31

אחדשיודע כתב:
Mitelka כתב:אגב אני חייב להגיד שלטעמי חלק מהשילובים פה גם במחשבה על הליגה. זוכרים את החוזה של עודד? להכנס לשמינייה הראשונה ביורליג או אליפות והחוזה ממשיך אוטמטית לשנה שנייה.

היה רכז שגם קולע. לא רע.

בטוח קטש חושב על זה.

הבעיה בשנים האחרונות היא שלא הייתה שום שיטה התקפית. בלי קשר לשחקן כזה או אחר. אם תסתכל על הרייטינג ההתקפי של הקבוצה תחת יאניס (ותחת ממשיכו, שספק אם עשה משהו) - אמצע ומטה. בעונת הקורונה מה שהביא אותנו למעלה הוא הרייטינג ההגנתי - שבו הובלנו את הליגה. בהתקפה, התבססנו על כישרון וזהו. אז כשלא היה ווילבקין או ז'יז'יץ', מן הסתם שהקבוצה הייתה נפגעת מאוד בחלק ההתקפי.

היה אחלה שיטה התקפית.
שורט רול עם האנטר. חיתוכים בצבע. באק דור ג'ונס-בריאנט.
האנד-אוף סקוטי זיזיץ' (לפחות 20% הצלחה).
חצי מרחק של ריינולדס (לפחות 35% דיוק).
פוסט אפ של ננאלי על גמדים.
פיק אנד רול של סקוטי ושעון 24.
Runner30

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], אדם ו־37 אורחים