המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 7 במאי, שלישי, 21:15

פלייאוף היורוליג, משחק 2: פנאתנייקוס נגד מכבי - חמישי 21:15

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פלייאוף היורוליג, משחק 2: פנאתנייקוס נגד מכבי - חמישי 21

הודעהעל ידי Blazergun » 25 אפריל 2024, 23:13

A.Parker כתב:רק אני לא מבין על מה הטענות נגד השיפוט?

שיפוט יותר ביתי מהמשחק הקודם אבל בהחלט לא משהו ברמה של מונאקו משחק 2.

בואו לא נהיה כמו הבכיינים הירוקים.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי Jazzman » 25 אפריל 2024, 23:15

אני מציע לא לשגות באשליות. בלי וויד לא עוברים את הסדרה הזו. ולאור מצבו הפיזי של דיבה תומאסון היה צריך לשחק. מה עוד שהוא שומר לא רע.
Jazzman

הודעהעל ידי אליאור » 25 אפריל 2024, 23:16

לא צריך להשוות למשחק 2 במונאקו, אבל השיפוט היה ביתי, וברבע האחרון - מאוד מאוד ביתי.
זה לא מה שגמר למכבי את המשחק. מה שגמר אותו זה בעיקר העדר פתרון לסלוקאס וחוסר יכולת להוציא ממנו עבירה חמישית ברבע הרביעי. חבל כי היה נראה שאפשר לנצח את זה בדקות מסוימות.

מקווה, מאוד, שבולדווין יחזור בדרך נס למשחק הבא כי איתו אני חושב שהסיכויים היו לטובתנו היום עם איך שהמשחק התפתח.
אליאור

הודעהעל ידי יוסי22 » 25 אפריל 2024, 23:16

מכבי הראתה היום המון אופי .
כדי לעבור מכבי תצטרך את בולדווין לצד בראון , שני השחקנים שסוחבים את הקבוצה כבר שנתיים .
אף אחד מהם לא יכול לסחוב את הקבוצה לבד .
בלאט הפתיע אותי מאוד במשחק הזה , הראה שהוא יכול לקבל דקות .
ווב קצת פחות .
ניבו וריברו חייבים להתאושש מהמשחק החלש הזה .
ואולי לא פחות חשוב שתהיה כמות קהל משמעותית במשחקים בבלגרד .
יוסי22

הודעהעל ידי עידן » 25 אפריל 2024, 23:17

Jazzman כתב:אני מציע לא לשגות באשליות. בלי וויד לא עוברים את הסדרה הזו. ולאור מצבו הפיזי של דיבה תומאסון היה צריך לשחק. מה עוד שהוא שומר לא רע.

אני לא חושב שיש מה לתת לתומאסון לשחק, הוא לא ברמת יורוליג, כנראה גם לא ברמת יורוקאפ. גם במצבו הגרוע הנוכחי של דיבה הוא כנראה עדיף עליו בכמה רמות.

לגבי זה שאין סיכוי לעבור את הסדרה בלי וויד - אכן אפסי. נצטרך הרבה ניסים ונפלאות כדי להצליח בלעדיו.
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 25 אפריל 2024, 23:18

אם נעזוב לרגע את השיפוט הביזיוני, אז הפסדנו את המשחק בניהול המשחק של קטש ברבע האחרון.

זוכרים את ההפסד האחרון בברצלונה, שם החמישייה השנייה הובילה ברבע האחרון, אבל קטש החליט להחזיר את בראון, שהפסיד את המשחק?

ככה בדיוק היום. בלאט שיחק מצוין, וההרכב ששיחק בהנהגתו, סגר את כול ההפרש כמעט. ואז קטש החליט להושיב את בלאט והחזיר את בראון...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Gevaudan » 25 אפריל 2024, 23:19

בסוף זה וויד.
הנקודות שחסרות זה וויד
סחיטת העבירות וההליכה לקו
האמת היא, גם ההגנה ברגעים המכריעים

אני מניח שתוצאות הסדרה הזו יהיו תלויות אך ורק בו. אם הוא לא יצליח לחזור בשלישי, אפשר לבטל את הטיסות לברלין
Gevaudan

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 אפריל 2024, 23:21

felix_r כתב:אם נעזוב לרגע את השיפוט הביזיוני, אז הפסדנו את המשחק בניהול המשחק של קטש ברבע האחרון.

זוכרים את ההפסד האחרון בברצלונה, שם החמישייה השנייה הובילה ברבע האחרון, אבל קטש החליט להחזיר את בראון, שהפסיד את המשחק?

ככה בדיוק היום. בלאט שיחק מצוין, וההרכב ששיחק בהנהגתו, סגר את כול ההפרש כמעט. ואז קטש החליט להושיב את בלאט והחזיר את בראון...
הריצה של מכבי נעצרה ברגע שסלוקאס חזר. לא חושב שזה היה משנה אם בלאט היה נשאר.
מה שהיה צריך לעשות זה ללכת כל התקפה על סלוקאס ולהוציא ממנו את העבירה החמישית. בלעדיו פאו לא קיימים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 25 אפריל 2024, 23:23

בעיני מכבי הפגינה הרבה אופי למשך דקות רבות. הופיעו בצורה די מרשימה ללא בולדווין.
A.Parker

הודעהעל ידי עידן » 25 אפריל 2024, 23:24

felix_r כתב:אם נעזוב לרגע את השיפוט הביזיוני, אז הפסדנו את המשחק בניהול המשחק של קטש ברבע האחרון.

השיפוט היה ביתי אבל לא ביזיוני. מספיק עם ההגזמות האלו, למה כל פעם יורדים לרמה הנמוכה של היריבה בטענות על השיפוט? מכבי ממש לא הפסידו בגלל השיפוט היום.

וגם אני חושב שסלוקאס ניצח את המשחק ברגע שחזר, לא חושב שזה היה משנה אם בלאט היה נשאר. וזה לא שבראון היה חושך, הוא היה בסדר גמור.
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 25 אפריל 2024, 23:26

שמואל1 כתב:

מה שהיה צריך לעשות זה ללכת כל התקפה על סלוקאס ולהוציא ממנו את העבירה החמישית. בלעדיו פאו לא קיימים.

שכחת מי סחט מסלוקאס את העבירה שלישית והרביעית? בלאט.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 25 אפריל 2024, 23:27

עידן כתב:

השיפוט היה ביתי אבל לא ביזיוני. מספיק עם ההגזמות האלו, למה כל פעם יורדים לרמה הנמוכה של היריבה בטענות על השיפוט? מכבי ממש לא הפסידו בגלל השיפוט היום.

וגם אני חושב שסלוקאס ניצח את המשחק ברגע שחזר, לא חושב שזה היה משנה אם בלאט היה נשאר. וזה לא שבראון היה חושך, הוא היה בסדר גמור.

אבל זה בגלל שבראון כול הזמן ריכז ולא בלאט (גם לאחר שחזר). במקום לתת לבלאט לתקוף את סלוקאס עם 4 עבירות, כול הזמן בראון ריכז נגד גראנט.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 אפריל 2024, 23:29

felix_r כתב:
שמואל1 כתב:

שכחת מי סחט מסלוקאס את העבירה שלישית והרביעית? בלאט.
גם בראון וקליבלנד יכולים לסחוט עבירות. ואם לא היו מצליחים אז לפחות היו מגיעים לסל.
לא ראיתי התקפה אחת שניסו לתקוף את סלוקאס. זאת הוראה שצריכה להגיע מהמאמן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מרסר » 25 אפריל 2024, 23:40

עתמן ממשיך לדבר שטויות, טוען שכולם ראו מי הקבוצה הטובה יותר, בחיי שהחזקתי ממנו כאיש יותר רציני עד אתמול, ובכלל תמיד היה כבוד בין שתי המועדונים לא היה דם רע כמו עכשיו שבא רק מהצד של פאו'.
מרסר

הודעהעל ידי A.Parker » 26 אפריל 2024, 00:02

בן אדם זחוח וחוצפן. גם יאנקופולוס הבן. חבל שהכבוד שלי לפאו צונח דרמטית בסדרה הזאת.
A.Parker

הודעהעל ידי Avi1508 » 26 אפריל 2024, 00:06

לדעתי הטעות שיפוט הכי קריטית היא כשפסלו את השלשה של ג׳ונדי כשמכבי מובילה 36-30 ומאז הכל התחיל להתדרדר
בהילוך החוזר רואים בבירור שלא היתה דריכה
IMG_0054-compressed.jpeg
IMG_0054-compressed.jpeg (53.48 KiB) נצפה 184 פעמים
Avi1508

הודעהעל ידי מרסר » 26 אפריל 2024, 00:06

A.Parker כתב:בן אדם זחוח וחוצפן. גם יאנקופולוס הבן. חבל שהכבוד שלי לפאו צונח דרמטית בסדרה הזאת.

יש להם מזל שהם לא באים לת"א, עתמן הפך לארדואן.
מרסר

הודעהעל ידי A.Parker » 26 אפריל 2024, 00:08

עכשיו הוא מתקרבן במסע"ת. ממש יכול לעבור לעזה.
A.Parker

הודעהעל ידי מרסר » 26 אפריל 2024, 00:14

A.Parker כתב:עכשיו הוא מתקרבן במסע"ת. ממש יכול לעבור לעזה.

הוא צרח על איזה מקורב של שמעון מזרחי, בפאו' חושבים שמכבי זה איזה קבוצה של סמרטוטים שהם צריכים לעבור בלי בעיות ועם עזרה של השופטים בגלל שהם סיימו מקום שני, זה לא ספורט מה שהם עושים הלכו רחוק מאוד בסדרה הזאת מבחינת התנהלות, מקווה שיקבלו קנס ענקי על כול זה .
מרסר

הודעהעל ידי Cobra » 26 אפריל 2024, 00:35

הרבה עצבים, פשוט לא מגיע לנו, כלכך חוסר מזל עם הפציעה. של בולדווין שאיתו היינו מנצחים היום , כלכך מגיע לשחקנים ולאוהדים הפיינל פור הזה וזה מתסכל ברמות מטורפות.
אבל אין ספק שלצערי ההפסד על זה כולו על קטש שניהל את המשחק בצורה מחפירה ולא עמד בלחץ, הרי היה ברור שאחרי הלחץ של עתמאן וגינקאפוליס הזה ה******, השיפוט יהיה לטובתם אבל קטש עשה לאורך כל המשחק טעויות , לא הגיוני שבונזי קולסון לא מקבל את הכדורים בפוסט ולא זורק כמעט לסל בחייאת ראבק גריגוניס לא יכול לשמור על סבתא שלו בפוסט , תן לו כבר את הכדור.
התעקש ברבע השני על הרכב כלכך רע של סורקין וריברו שהחזיר אותם למשחק, לאורך כל העונה אני אומר שקטש מתעקש על ההרכב שהוא לדעתי עם הפלוס מינוס הכי נמוך במכבי, סורקין כבד לשמור 4 ובלי קליעה לשלוש אמינה וזה תוקע את המשחק ברמות ולהוסיף להרכב הזה את ווב בשלוש , קטש פשוט הרג אותנו עם ההרכב הזה, התקופה הכי טובה של מכבי הייתי בסוף העונה שסורקין נפצע וקטש לא יכל להתעקש על ההרכב הזה וירד לבונזי ב4.
ואחרי כל זה שאיכשהו חזרנו וסלוקאס עם 4 עבירות איך זה הגיוני שלא התקיפו אותו פעם אחת , פעם אחת כל הרבע האחרון עודד פשוט נרדם ולא עמד בלחץ, מוריד את קליבלנד שהחזיר אותך למשחק ואת בלאט פשוט החלטה שערוריית לצערי ההפסד על זה כולו על עודד ואם הוא קצת יותר חד ועומד בלחץ אנחנו מנצחים ומרחק נגיעה מהפיינל פור שאני מחכה לו כבר עשור, פשוט מתסכל אחרי כל החרא שעברנו כלכך מגיע לנו וזה כואב כי ברור שבעונה רגילה אנחנו עושים פיינל פור.
צריכים לתת הכל בבלגרד ולעלות למרות שהסדרה הזאת יותר מדי מזכירה לי את הסדרה של מונאקו, משחק 5 אין סיכוי לנצח באואקה , צריכים לעשות הכל ולנצח 2 בבלגרד ושיהיה נס שבולדווין יהיה כשיר .
Cobra

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־17 אורחים