פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: ליגת העל מחזור 31: הפועל חולון נגד מכבי ת"א, שבת, 21:00

05 מאי 2024, 01:11

Jazzman כתב:
עידן כתב:
Jazzman כתב:קטש נוהג פה בשכל מאחר והמטרה היחידה היא לשמור על בריאות השחקנים ולא המשחק המיותר הזה. ולטעמי חבל שהוא לא ניסה קצת את תומאסון מול פאו לאור מצב הסגל.

די נו, לא עושים ניסויים כאלו בשלב קריטי, זה לא משחק מחשב. תומאסון לא ברמת יורוליג, להכניס אותו היה כמו להכניס את יפתח זיו.

עשית ניסוי עם הרגל של בולדווין. לחילופין אם להיות פחות ציני, עשו ניסוי בפיינלפור עם קומאטוס. ותומאסון היה שחקן לגיטימי בליגה הספרדית.

מקרה אחד יוצא דופן לא מעיד על הכלל - אבל להבדיל, קומאטוס שיחק לאורך כל העונה. לא המון, אבל הוא קיבל 10 דקות בערך בממוצע, מה שאי אפשר לומר על תומאסון שקיבל כמה דקות בודדות בסה"כ (ביורוליג). לצפות משחקן שלא שיחק בכלל, שפתאום ייתן תפוקה - זה לא ריאלי בלשון המעטה.

בוא נגיד שאני מקווה שלא יצטרכו לנסות אותו, כי אם הוא ייכנס, זה אומר שמכבי כנראה תהיה על הקרשים בפיגור עצום/בעיית עבירות קיצונית/פציעות חלילה, וכבר זה לא ישנה בשלב הזה.

05 מאי 2024, 09:40

קומאטוס, עד כמה שזכור לי, היה מלך הסלים של הליגה היוונית לפני שבא למכבי

05 מאי 2024, 12:06

felix_r כתב:קומאטוס, עד כמה שזכור לי, היה מלך הסלים של הליגה היוונית לפני שבא למכבי

מה שמשנה זו העונה הנוכחית ביורוליג, לא הביצועים בעונה שעברה וגם לא הביצועים בליגה. תומאסון שיחק אולי 10 דקות ביורוליג (בסה"כ). להכניס אותו למגרש במשחק הכי חשוב של העונה זה לחלוטין יהיה צעד של ייאוש.

שחקן לא פתאום יודע איך לתפקד בסיטואציה שהוא לא מכיר, לא עם החברים שלו לקבוצה ולא מול השחקנים שמנגד. אם מהלך כזה יצליח זה נס בפני עצמו...

05 מאי 2024, 14:47

עידן כתב:
felix_r כתב:קומאטוס, עד כמה שזכור לי, היה מלך הסלים של הליגה היוונית לפני שבא למכבי

מה שמשנה זו העונה הנוכחית ביורוליג, לא הביצועים בעונה שעברה וגם לא הביצועים בליגה. תומאסון שיחק אולי 10 דקות ביורוליג (בסה"כ). להכניס אותו למגרש במשחק הכי חשוב של העונה זה לחלוטין יהיה צעד של ייאוש.

שחקן לא פתאום יודע איך לתפקד בסיטואציה שהוא לא מכיר, לא עם החברים שלו לקבוצה ולא מול השחקנים שמנגד. אם מהלך כזה יצליח זה נס בפני עצמו...

אני רק אומר, שקומאטוס היה סקורר מוכשר ומוכח (גם אם היה מתאים יותר לקבוצות קטנות, ולא למכבי). טומאסון מצידו אף פעם לא הצטיין בקליעה בשום מקום. שחקן נחמד, אבל לא מוכשר במיוחד.
פרסם תגובה