המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

וויד בולדווין חתם במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: וויד בולדווין חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי מילוס » 15 אוקטובר 2022, 11:16

גל גל כתב:לא היה ריווח בכלל היום וזה הקשה עליו לחדור.

זה לא יקרה רק היום, ככה שלא יאמר להגנתו, כי עם הסגל הנוכחי של מכבי - זה בדיוק מה שקבוצות יעשו מול מכבי לאורך כל העונה.
יסתמו את הצבע ויאלצו את בולדווין ופויתרס לנסות לנצח את המשחק משלוש.
מילוס

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 אוקטובר 2022, 11:19

אי אפשר לבוא בטענות לבולדווין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 15 אוקטובר 2022, 21:30

מילוס כתב:
גל גל כתב:לא היה ריווח בכלל היום וזה הקשה עליו לחדור.

זה לא יקרה רק היום, ככה שלא יאמר להגנתו, כי עם הסגל הנוכחי של מכבי - זה בדיוק מה שקבוצות יעשו מול מכבי לאורך כל העונה.
יסתמו את הצבע ויאלצו את בולדווין ופויתרס לנסות לנצח את המשחק משלוש.

אם רק היו אנשים שהצביעו על זה כבר בקיץ...
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 19 אוקטובר 2022, 00:36

הוא פסיכופת רציני, הראה שכשהוא נכנס לזה הוא יכול לקחת את כל הקבוצה על הגב ולהוביל לניצחון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Mitelka » 19 אוקטובר 2022, 09:35

מטורף אתמול במשחק הפוך לגמרי מהסגנון שלו. הוא שחקן שחודר והולך עד הטבעת וסוחט המון עבירות. אתמול בעיקר תפר שלשות. יופי.

ועוד משהו (ידענו כי אנחנו מכירים אותו בכל זאת ועדיין) - לא נבהל. לא בורח. מאני טיים פלייר. לוקח על עצמו שהרבה מתחבאים. בפן הזה זה הסקוטי שלי אם תרצו. הרבה יותר מלורנזו (שיש לו את האיכויות שלו). נצטרך אותו יציב. אתמול היה מדהים.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי TAYO » 19 אוקטובר 2022, 10:18

Mitelka כתב:מטורף אתמול במשחק הפוך לגמרי מהסגנון שלו. הוא שחקן שחודר והולך עד הטבעת וסוחט המון עבירות. אתמול בעיקר תפר שלשות. יופי.

ועוד משהו (ידענו כי אנחנו מכירים אותו בכל זאת ועדיין) - לא נבהל. לא בורח. מאני טיים פלייר. לוקח על עצמו שהרבה מתחבאים. בפן הזה זה הסקוטי שלי אם תרצו. הרבה יותר מלורנזו (שיש לו את האיכויות שלו). נצטרך אותו יציב. אתמול היה מדהים.
אבל זה בדיוק העניין, ביום חמישי יש סיכוי לא רע שתראה אותו עושה 1 מ-7 לשלוש. ככה זה היה עד עכשיו בקריירה שלו. מה שכן, הוא שחקן מאד מאד צעיר, יש לו עוד המון לאן להתפתח.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

Re: וויד בולדווין חתם במכבי ת

הודעהעל ידי עידן » 19 אוקטובר 2022, 10:24

TAYO כתב:
Mitelka כתב:מטורף אתמול במשחק הפוך לגמרי מהסגנון שלו. הוא שחקן שחודר והולך עד הטבעת וסוחט המון עבירות. אתמול בעיקר תפר שלשות. יופי.

אבל זה בדיוק העניין, ביום חמישי יש סיכוי לא רע שתראה אותו עושה 1 מ-7 לשלוש. ככה זה היה עד עכשיו בקריירה שלו. מה שכן, הוא שחקן מאד מאד צעיר, יש לו עוד המון לאן להתפתח.

לא הייתי מגדיר אותו מאוד מאוד צעיר, זה לא שהוא בן 21.

אבל הוא כן בגיל הנכון בסה"כ, ואני מקווה שהוא יראה גרף שיפור מבחינת יכולת ואחוזים העונה הזו, כי מכבי הנוכחית מאוד תצטרך את זה אם אנחנו רוצים סיכוי לעשות משהו העונה.
עידן

הודעהעל ידי TAYO » 19 אוקטובר 2022, 14:18

עידן כתב:
TAYO כתב:

אבל הוא כן בגיל הנכון בסה"כ, ואני מקווה שהוא יראה גרף שיפור מבחינת יכולת ואחוזים העונה הזו, כי מכבי הנוכחית מאוד תצטרך את זה אם אנחנו רוצים סיכוי לעשות משהו העונה.
הדוגמה אולי הכי טובה זה מקרה לורנזו בראון שבגיל 26 לא היה אפילו קרוב לרמה הנוכחית שלו.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי עידן » 19 אוקטובר 2022, 14:25

TAYO כתב:
עידן כתב:
TAYO כתב:

הדוגמה אולי הכי טובה זה מקרה לורנזו בראון שבגיל 26 לא היה אפילו קרוב לרמה הנוכחית שלו.

לא יודע כמה זו דוגמה נכונה, הוא שיחק בנבא בתקופה הזו, קשה להעריך ככה את היכולת לעומת אירופה.
עידן

הודעהעל ידי גל גל » 19 אוקטובר 2022, 14:26

בולדווין אתמול גם יחסית ניהל את המשחק בסדר
זה גם לא הרגיש שהוא כופה את עצמו על המשחק ויחסית עושה את זה בשטף

הכי אהבתי לראות שהוא ירד לפוסט והוציא החוצה לדיבה לשלשה חופשית לגמרי שהורידה ל 4 הפרש
זה היה כיף מאוד לראות
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי עידן » 19 אוקטובר 2022, 14:37

גל גל כתב:בולדווין אתמול גם יחסית ניהל את המשחק בסדר
זה גם לא הרגיש שהוא כופה את עצמו על המשחק ויחסית עושה את זה בשטף

הכי אהבתי לראות שהוא ירד לפוסט והוציא החוצה לדיבה לשלשה חופשית לגמרי שהורידה ל 4 הפרש
זה היה כיף מאוד לראות

כן, הוא לגמרי ניהל בסדר את המשחק, לדעתי גם במשחקים קודמים הוא היה בסה"כ בסדר גמור באספקט הזה.
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 19 אוקטובר 2022, 15:03

- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Runner30 » 19 אוקטובר 2022, 15:17

הוא אקטיבי ומוסר, שזה יפה.
הוא חדר לצבע אבל לא הוציא מזה נקודות ולא סחט עבירות כי היה ריווח נוראי של מכבי.
השלשות שלו נכנסות כן, אבל לרוב הוא הכריח זריקות קשות.
זה מה שרוב הקבוצות ירצו שיעשה.
השילוב שלו עם בראון לא קיים עדיין.
Runner30

הודעהעל ידי אחדשיודע » 20 אוקטובר 2022, 00:56

עידן כתב:לא יודע כמה זו דוגמה נכונה, הוא שיחק בנבא בתקופה הזו, קשה להעריך ככה את היכולת לעומת אירופה.

לורנזו היה אחלה גם אז. אבל אין ספק שעכשיו הוא יותר מנוסה, בטח באירופה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 21 אוקטובר 2022, 03:03

מדהים שלמרות 0/6 לשלוש עדיין דפק הצגה והוביל את הקבוצה, סיים היום עם 12 נק', 5 ריב', 7 אס' ומדד 12 (ירד בעיקר על איבודים והחטאות לשלוש)

הוא באמת שחקן מעולה, ובעיניי אנדרייטד רציני בצד ההגנתי
רק שימשיך ככה ולא יחטוף איזה סיבוב במהלך העונה והרווחנו פה באמת שחקן פצצה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Runner30 » 23 אוקטובר 2022, 22:51

מכריח דברים ולא מוסר.
שומר מצויין אבל.
Runner30

הודעהעל ידי Jack55 » 28 אוקטובר 2022, 02:46

גם בולדווין בדומה לבראון פתח את העונה בצורה נפלאה ומעמיד מספרים מצוינים לאחר 5 מחזורים - 15.2 נק', 4.4 ריב', 4.4 אס', 1.4 חטיפות ומדד 15

2 נקודות חיוביות מאוד לגביו - במתפרצות הוא פשוט פסיכופת, אחד השחקנים הכי מהירים שהיו פה בשנים האחרונות ובנוסף לזה חשוב לי לציין שיש לו כל משחק לפחות פעם אחת שהוא מספק איזה מסירה אחת מטורפת, מפתיע ומעודד מאוד

דבר אחד שקצת מפריע לי - נוטה לפעמים קצת להתפרע ולהיכנס לבעיית כדררת, קצת מזכיר את מחלת ווילבקין משנים קודמות, אבל כשיש לידו עוד גארד שיכול להוביל כדור (בראון\אדאמס) זה נראה בסדר גמור
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 28 אוקטובר 2022, 02:48

ההגנה שלו חזקה מאוד ומשחק הריצה שלו קטלני (אחד השחקנים המהירים באירופה). בינתיים אני גם די מתרשם מהאופי, אם כי הוא לוקח על עצמו יותר מדי לפעמים.
A.Parker

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 אוקטובר 2022, 02:49

Jack55 כתב:גם בולדווין בדומה לבראון פתח את העונה בצורה נפלאה ומעמיד מספרים מצוינים לאחר 5 מחזורים - 15.2 נק', 4.4 ריב', 4.4 אס', 1.4 חטיפות ומדד 15

2 נקודות חיוביות מאוד לגביו - במתפרצות הוא פשוט פסיכופת, אחד השחקנים הכי מהירים שהיו פה בשנים האחרונות ובנוסף לזה חשוב לי לציין שיש לו כל משחק לפחות פעם אחת שהוא מספק איזה מסירה אחת מטורפת, מפתיע ומעודד מאוד

דבר אחד שקצת מפריע לי - נוטה לפעמים קצת להתפרע ולהיכנס לבעיית כדררת, קצת מזכיר את מחלת ווילבקין משנים קודמות, אבל כשיש לידו עוד גארד שיכול להוביל כדור (בראון\אדאמס) זה נראה בסדר גמור

כמה איבודים?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Jack55 » 28 אוקטובר 2022, 02:53

MTA2311 כתב:
Jack55 כתב:גם בולדווין בדומה לבראון פתח את העונה בצורה נפלאה ומעמיד מספרים מצוינים לאחר 5 מחזורים - 15.2 נק', 4.4 ריב', 4.4 אס', 1.4 חטיפות ומדד 15

כמה איבודים?

רק 1.8 למשחק

למעשה מה שהקפיץ את הממוצע זה 5 איבודים נגד וילרבאן בשבוע שעבר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־12 אורחים