המשחק הקרוב: ENG נגד 1345891214151617181920212432455015 ביונינגד13 ביונינגד7 ביונינגד5 ביונינגד2 ביונינגד31 במאינגד28 במאינגד26 במאינגד24 במאינגד22 במאינגד19 במאינגד16 במאינגד10 במאינגד7 במאינגד4 במאינגד2 במאינגד30 באפרילנגד25 באפרילנגד23 באפרילנגד20 באפרילנגד18 באפרילנגד16 באפרילנגד13 באפרילנגד11 באפרילנגד9 באפרילנגד7 באפרילנגד4 באפרילנגד1 באפרילנגד30 במרץנגד27 במרץנגד24 במרץנגד22 במרץנגד19 במרץנגד16 במרץנגד14 במרץנגד10 במרץנגד7 במרץנגד4 במרץנגד29 בפברוארנגד27 בפברוארנגד18 בפברוארנגד16 בפברוארנגד13 בפברוארנגד11 בפברוארנגד8 בפברוארנגד5 בפברוארנגד3 בפברוארנגד1 בפברוארנגד30 בינוארנגד27 בינוארנגד25 בינוארנגד22 בינוארנגד20 בינוארנגד18 בינוארנגד15 בינוארנגד12 בינוארנגד10 בינוארנגד4 בינוארנגד2 בינוארנגד28 בדצמברנגד25 בדצמברנגד23 בדצמברנגד21 בדצמברנגד19 בדצמברנגד14 בדצמברנגד11 בדצמברנגד8 בדצמברנגד6 בדצמברנגד30 בנובמברנגד28 בנובמברנגד23 בנובמברנגד16 בנובמברנגד14 בנובמברנגד9 בנובמברנגד31 באוקטוברנגד26 באוקטוברנגד20 באוקטוברנגד18 באוקטוברנגד5 באוקטוברנגד1 באוקטוברנגד28 בספטמברנגד26 בספטמברנגד23 בספטמברנגד22 בספטמברנגד17 בספטמברנגד15 בספטמברנגד7 בספטמברנגדArt-Up,

יוגב אוחיון

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יוגב אוחיון

הודעהעל ידי jol9 » 20 נובמבר 2011, 23:21

roy1000 כתב:
misha כתב:+1. היה יומרני מדי להשאיר את פאפא מחוץ לסגל ביום שנותנים מנוחה לפארמר ולתת ליוגב לנהל את העסק לבד. היו כבר כמה משחקים כמו נגד מילאנו ואשקלון שפאפא משך את הקבוצה לבד כשכמעט כלום לא עבד.

אני לחלוטין לא מבין מאיפה באה ההקפאה של פאפאס לטובת אוחיון. פאפאס היה אחד הטובים במכבי לפני ההקפאה. לא מבין מה קרה בינו לבין בלאט.

אולי באמת קרה משהו. זה לא מתאים לא לבלאט ולא לפאפאס. הקבוצה קודמת לכל, ואוחיון, יכול להיות מחליף חביב לאי אילו דקות, אבל לא יותר מזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 20 נובמבר 2011, 23:28

roy1000 כתב:
misha כתב:+1. היה יומרני מדי להשאיר את פאפא מחוץ לסגל ביום שנותנים מנוחה לפארמר ולתת ליוגב לנהל את העסק לבד. היו כבר כמה משחקים כמו נגד מילאנו ואשקלון שפאפא משך את הקבוצה לבד כשכמעט כלום לא עבד.

אני לחלוטין לא מבין מאיפה באה ההקפאה של פאפאס לטובת אוחיון. פאפאס היה אחד הטובים במכבי לפני ההקפאה. לא מבין מה קרה בינו לבין בלאט.

תשמע, שמשחקים מול גארדים מאוד זריזים, לפעמים אין מה לעשות, כי פאפאס לא יכול לשמור אותם. זה לא כמו שנה שעברה, שגם פרקינס, גם איידסון וגם פארגו (קצת פחות) היו שומרים טוב, ואם מישהו היה לא מצליח, אז היו מחליפים בשמירה ביניהם. היום אם פאפאס נכנס במקום פארמר, והוא לא מסוגל לקחת את השחקן שלו, יש הרבה פחות אפשרויות להחליף בשמירה (כל עוד לאנגפורד לא בכושר משחק וכמעט לא משותף).

אבל דיוויד ממש מגזים עם זה. זה לא שכל גארד שמשחק מולנו הוא זריז כמו בו מקאלב, וזה לא שפאפאס הוא עד כדי כך איטי. היום בלאט גם חשש כנראה מנעימי. אבל אם הוא במילא תיכנן לשחק הרבה עם לאנגפורד, אז הוא יכל לשמור את נעימי ע"י לאנגפורד או אוחיון.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי roy1000 » 20 נובמבר 2011, 23:47

felix_r כתב:תשמע, שמשחקים מול גארדים מאוד זריזים, לפעמים אין מה לעשות, כי פאפאס לא יכול לשמור אותם. זה לא כמו שנה שעברה, שגם פרקינס, גם איידסון וגם פארגו (קצת פחות) היו שומרים טוב, ואם מישהו היה לא מצליח, אז היו מחליפים בשמירה ביניהם. היום אם פאפאס נכנס במקום פארמר, והוא לא מסוגל לקחת את השחקן שלו, יש הרבה פחות אפשרויות להחליף בשמירה (כל עוד לאנגפורד לא בכושר משחק וכמעט לא משותף).

אבל דיוויד ממש מגזים עם זה. זה לא שכל גארד שמשחק מולנו הוא זריז כמו בו מקאלב, וזה לא שפאפאס הוא עד כדי כך איטי. היום בלאט גם חשש כנראה מנעימי. אבל אם הוא במילא תיכנן לשחק הרבה עם לאנגפורד, אז הוא יכל לשמור את נעימי ע"י לאנגפורד או אוחיון.

אולי פספסתי משהו, אבל לא ראיתי שחוגגים יותר מדי על פאפאס בהגנה. אני לא חושב שהוא היה עושה עבודה פחות טובה מיוגב על נעימי. נעימי חגג על כולם במכבי.
להוציא את פאפאס מהרוטציה אחרי המשחקים הטובים שהוא נתן וכשאין למכבי שום רכז פרט לאוחיון זה תמוה ואני באמת לא מבין מה קרה שם.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 20 נובמבר 2011, 23:52

roy1000 כתב:
felix_r כתב:תשמע, שמשחקים מול גארדים מאוד זריזים, לפעמים אין מה לעשות, כי פאפאס לא יכול לשמור אותם. זה לא כמו שנה שעברה, שגם פרקינס, גם איידסון וגם פארגו (קצת פחות) היו שומרים טוב, ואם מישהו היה לא מצליח, אז היו מחליפים בשמירה ביניהם. היום אם פאפאס נכנס במקום פארמר, והוא לא מסוגל לקחת את השחקן שלו, יש הרבה פחות אפשרויות להחליף בשמירה (כל עוד לאנגפורד לא בכושר משחק וכמעט לא משותף).

אולי פספסתי משהו, אבל לא ראיתי שחוגגים יותר מדי על פאפאס בהגנה. אני לא חושב שהוא היה עושה עבודה פחות טובה מיוגב על נעימי. נעימי חגג על כולם במכבי.
להוציא את פאפאס מהרוטציה אחרי המשחקים הטובים שהוא נתן וכשאין למכבי שום רכז פרט לאוחיון זה תמוה ואני באמת לא מבין מה קרה שם.

נכון. מדברים על זה לא מעט כאן, אבל תכלס, פאפאס הוא בסדר גמור.
הוא לא עשה שום דבר שהצדיק 4 דק' משחק בשני משחקי היורוליג האחרונים. למעשה, נגד אפס, הוא אפילו שיחק טוב בדקות המעטות שלו.

העניין הזה חייב להסתדר, כי פאפאס טוב מאוחיון ב-5 דרגות, גם כשהוא לא שומר כביכול.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 21 נובמבר 2011, 05:17

ולחשוב שבפוסטים הראשונים פה כתבו שאוחיון מנהל משחק טוב יותר מפארמר...גווואעלט !!!!
אוחיון שחקן משלים טוב שנכנס לנישה של שחקן הגנה לוחץ וטו לו . פעם היה לנו את שארפ בתפקיד הזה רק שדריק ידע גם לעשות נקודות ואוחיון בנתיים זורק לבנים על הסל...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי refael » 21 נובמבר 2011, 06:10

אי אפשר אחרי כל משחק להפוך את הטענות שלכם על שחקן כזה או אחר אז היה משחק לא טוב אתמול פתאום כל שחקני מכבי גרועים ? קצת שפיות,כן מכבי לא משחקת טוב בזמן האחרון אבל דווקא במצב הזה צריך לתמוך בקבוצה ולראות אם לקבוצה יש את יש את ! אם היא יכולה לקום עכשיו מהקרשים ולצאת לדרך חדשה.
לא קל בליגה הישראלית שם חצי קבוצה לא משחקת,קשה להתכונן בטח גם אחרי משחק בשבת ככה שצריך לחכות קצת ולראות מה יהיה נגד מילאנו .
אוחיון פאפאס סמית שחקנים בסדר גמור רק קצת יציבות תעזור להם.
תמונה
refael

הודעהעל ידי קודי » 21 נובמבר 2011, 07:05

באמת לא ברור העניין הזה עם פאפאס. אם בלאט חושב שאוחיון רכז טוב ממנו (אחרת אין סיבה שהוא לפניו בהיררכיה ומשחק הרבה יותר דקות) אז אין שום סיבה להחזיק את הפאפאס בקבוצה. לדעתי פאפאס, גם בשלב הזה של הקריירה שלו, טוב בהרבה מאוחיון וצריך לשחק הרבה יותר. קצת מטריד אותי שבלאט בחר לא להלביש אתמול את פאפאס למרות שפרמאר היה פצוע ואוחיון (שקטש מכיר היטב את מגרעותיו) היה הרכז היחיד שלו. מטריד אותי מאוד העניין הזה ועוד יותר מטריד אותי שבלאט מפקיד קבוצה של 20 מיליון דולר בידיים של רכז כל כך בינוני, ששנתיים לא הצליח להוביל את ירושלים לכלום ובשני הקייצים האחרונים נתן תרומה אפסית בנבחרת למרות שהיה גבוה ברוטציה. עם כל הכבוד לאנרגיות ולהתלהבות של אוחיון בהגנה, זה מתקזז עם היכולת ההתקפית האפסית שלו, וניהול ההתקפה העומדת החלש שלו.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2011, 08:18

6 לב צהוב כתב:אי אפשר אחרי כל משחק להפוך את הטענות שלכם על שחקן כזה או אחר אז היה משחק לא טוב אתמול פתאום כל שחקני מכבי גרועים ? קצת שפיות,כן מכבי לא משחקת טוב בזמן האחרון אבל דווקא במצב הזה צריך לתמוך בקבוצה ולראות אם לקבוצה יש את יש את ! אם היא יכולה לקום עכשיו מהקרשים ולצאת לדרך חדשה.
לא קל בליגה הישראלית שם חצי קבוצה לא משחקת,קשה להתכונן בטח גם אחרי משחק בשבת ככה שצריך לחכות קצת ולראות מה יהיה נגד מילאנו .
אוחיון פאפאס סמית שחקנים בסדר גמור רק קצת יציבות תעזור להם.

לא כל שחקני מכבי גרועים, וזה לא על סמך משחק אחד.
סמית' מאכזב מאוד מתחילת השנה. פרט למשחק אחד מצויין מול ריאל, או יותר נכון רבע התקפי מדהים אחד מול ריאל, הוא ממש לא פוגע.
פה ושם יש לו משחקים לא רעים של הגנה, ריבאונדים, קצת חטיפות וכו', אבל בכללי, זה לא נראה טוב.

אוחיון הוא אוחיון. זה לא שההגעה שלו למכבי, תהפוך אותו פתאום לתאודוסיץ'. כולנו מכירים אותו כבר כמה שנים טובות. הוא אתלט, זריז, יש לו שליטה
טובה בכדור, והוא יודע לנהל יפה את המתפרצות, אבל זה פחות או יותר הכל.

סה"כ הביקורת היא לגיטימית ודי קונסיסטנטית.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 21 נובמבר 2011, 08:30

אני חושב שעיקר הביקורת היא נגד הכושר ששחקנים נימצאים , סך הכל גם פניני וגם סמית קולעים בדרך כלל טוב מאוד מבחוץ ועכשיו לא הולך להם...קורה...
לגבי סמית' אותי הוא לא מאכזב כי לא ציפיתי ממנו להרבה . היה ברור שהוא לא ברמה של איידסון אבל כרגע אנחנו לא מקבלים ממנו את הדברים השונים שהוא הראה לנו שהוא יודע לתת וזה היד הרכה מבחוץ....

יוגב פשוט מצא את עצמו במצב שאולי קצת גדול עליו והאמת שהוא שם די במקרה . מרכז שלישי הוא הופך להיות רכז שני ואולי אפילו ראשון אם נמצא את עצמינו ללא פארמר...זה קצת מלחיץ
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 נובמבר 2011, 08:33

אם לא שמת לב, אוחיון רכז ראשון לכל דבר כבר היום. הוא פותח בחמישייה בכל משחקי היורוליג , והוא בטח לא סקנד גארד - קלעי.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי yzafrir » 21 נובמבר 2011, 08:42

yarinsaky כתב:אם לא שמת לב, אוחיון רכז ראשון לכל דבר כבר היום. הוא פותח בחמישייה בכל משחקי היורוליג , והוא בטח לא סקנד גארד - קלעי.

מה שמבליט את מצבינו ....אני לא הייתי פוסל לפתוח כבר ביום חמישי עם לאנגפורד. בדקות הראשונות ששיחק בשני המשחקים הוא עשה מהלכים טובים...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2011, 08:44

yarinsaky כתב:אם לא שמת לב, אוחיון רכז ראשון לכל דבר כבר היום. הוא פותח בחמישייה בכל משחקי היורוליג , והוא בטח לא סקנד גארד - קלעי.

לא רק רכז ראשון, אלא גם השחקן שמשחק הכי הרבה דקות במכבי. הבעיה עם שחקני נשמה ולחימה היא שזה עובד למספר דקות מוגבל.
אח"כ זה כבר ממצה את עצמו.

אוחיון קנה את עולמו ברבע אחד טוב מול ריאל. זה עדיין לא מספיק בשביל לשים אותו במרכז הבמה, כשחקן חמישייה וכרכז יחיד במשחק נגד מגדל.

צפריר - סמית' לא יכול להיות לא מאכזב. זה לא משנה מה ציפית ממנו בהתחלה. אני בטוח שלא אתה וגם לא פליקס שמחזיקים עליו דעה שלילית
מהתחלה, לא חשבתם שהוא יתהדר במשחקים משובחים כמו זה של אתמול, ולכן ברור שגם אצלך יש אכזבה מהיכולת הנוראית שלו.
יש אמצע גדול בין להיות אידסון 2.0 לבין להיות גרסת בטא לקאמינגס.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 21 נובמבר 2011, 08:54

לא רק זה, אלא שמשחקן אנמי - לפחות בהתקפה - הוא פתאום הפך לגו טו גאי של מכבי... אתמול הוא זרק לסל יותר מכל שחקן אחר בקבוצה, קצת הזוי.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yzafrir » 21 נובמבר 2011, 09:06

יוני , אני דווקא לא חושב שהוא מתקרב עדיין לרמת הגריעות (אם יש כזאת מילה ) של קאמניגס...סך הכל חוץ מלקלוע כרגע הוא סביר , עוזר בריבאונד שומר סביר עד כמה שהוא יכול והכי חשוב לא עושה נזק .
הוא גם לא כלכך שיחק רצוף כך שקשה לדעת באיזה מצב הוא .
הוא צריך לחזור לרוטציה מלאה , לפתוח בחמישייה ולקבל דקות משמעותיוית כדי שנוכל לדעת אם יש לו את זה או לא . מה שבטוח גם אם יש לו , זה לא הרבה...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קודי » 21 נובמבר 2011, 09:12

yzafrir כתב:יוני , אני דווקא לא חושב שהוא מתקרב עדיין לרמת הגריעות (אם יש כזאת מילה ) של קאמניגס...סך הכל חוץ מלקלוע כרגע הוא סביר , עוזר בריבאונד שומר סביר עד כמה שהוא יכול והכי חשוב לא עושה נזק .
הוא צריך לחזור לרוטציה מלאה , לפתוח בחמישייה ולקבל דקות משמעותיוית כדי שנוכל לדעת אם יש לו את זה או לא . מה שבטוח גם אם יש לו , זה לא הרבה...

סמית מקבל הרבה יותר דקות ממה שהוא אמור לקבל לפי יכולתו, אז אתה רוצה לתת לו עוד?!
חוץ מלא לקלוע הוא לא עושה הרבה - לא לוקח כמעט ריבאונדים ולא מוסר אסיסטים. גם בהגנה הוא בעיניי פיקציה וראינו את זה היטב אתמול מול נעימי שעשה ממנו צחוק. הוא שומר אישי סביר אבל לא מעבר לכך.
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2011, 09:29

קודי כתב:
yzafrir כתב:יוני , אני דווקא לא חושב שהוא מתקרב עדיין לרמת הגריעות (אם יש כזאת מילה ) של קאמניגס...סך הכל חוץ מלקלוע כרגע הוא סביר , עוזר בריבאונד שומר סביר עד כמה שהוא יכול והכי חשוב לא עושה נזק .

סמית מקבל הרבה יותר דקות ממה שהוא אמור לקבל לפי יכולתו, אז אתה רוצה לתת לו עוד?!
חוץ מלא לקלוע הוא לא עושה הרבה - לא לוקח כמעט ריבאונדים ולא מוסר אסיסטים. גם בהגנה הוא בעיניי פיקציה וראינו את זה היטב אתמול מול נעימי שעשה ממנו צחוק. הוא שומר אישי סביר אבל לא מעבר לכך.

הוא אולי עדיין לא בגריעות (אהבתי את המילה :grin ) של קאמינכס, אבל הוא גם לא רחוק מזה. הוא ממש מזכיר לי את התהליך שעבר קאמינגס.
הבטחה גדולה, משחקי הכנה מצויינים, משחק אחד או שניים טובים בחלק הראשון של העונה והדרדרות קבועה עד להגעה לרמה נמוכה במיוחד
איפשהו באמצע העונה.
אני מאוד חיבבתי את סמית' בהתחלה, אבל אתמול הוא ממש ממש עיצבן וגרם לי לתחושה מאוד לא נעימה לגביו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 21 נובמבר 2011, 09:33

jol9 כתב:
קודי כתב:

הוא אולי עדיין לא בגריעות (אהבתי את המילה :grin ) של קאמינכס, אבל הוא גם לא רחוק מזה. הוא ממש מזכיר לי את התהליך שעבר קאמינגס.
הבטחה גדולה, משחקי הכנה מצויינים, משחק אחד או שניים טובים בחלק הראשון של העונה והדרדרות קבועה עד להגעה לרמה נמוכה במיוחד
איפשהו באמצע העונה.
אני מאוד חיבבתי את סמית' בהתחלה, אבל אתמול הוא ממש ממש עיצבן וגרם לי לתחושה מאוד לא נעימה לגביו.

אתה שופט אותו קצת בחומרה בחסות העליהום הכללי , כמעט בלתי אפשרי לחזור ממחלה לתוך 3 משחקים רצופים בלי יכולת לנוח כשאתה משחק על אדי הדלק האחרונים .

תן לו עוד כמה משחקים ונראה מה הוא שווה , אני אוהב את השקט והביטחון במשחק שלו ובעיני בכל מה שקשור לקליעה הוא הרבה יותר טוב מאיידסון וזה בסופו של דבר מה שמכבי צריכה מהעמדה הזו עם ההרכב הנוכחי.
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 21 נובמבר 2011, 09:37

מאיפה, מאיפה אתה מביא את זה שהוא יותר טוב בקליעה מאידסון ? הקריירה שלו לא בדיוק מראה את זה לאורך השנים.

מה זאת אומרת ששחקן בעמדה הזאת צריך להביא קליעה ? עמדה 3 היא עמדה סופר חשובה בכדורסל המודרני. זה לא מקרי שמכבי נראתה הכי טוב בתקופת פארקר ובתקופת איידסון, עם כל ההבדלים המתבקשים ברמה.
כמו שאמר פליקס, מי שלא בין מה הביא איידסון למכבי לא באמת מבין כדורסל.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי קודי » 21 נובמבר 2011, 09:42

yarinsaky כתב:מאיפה, מאיפה אתה מביא את זה שהוא יותר טוב בקליעה מאידסון ? הקריירה שלו לא בדיוק מראה את זה לאורך השנים.

מה זאת אומרת ששחקן בעמדה הזאת צריך להביא קליעה ? עמדה 3 היא עמדה סופר חשובה בכדורסל המודרני. זה לא מקרי שמכבי נראתה הכי טוב בתקופת פארקר ובתקופת איידסון, עם כל ההבדלים המתבקשים ברמה.
כמו שאמר פליקס, מי שלא בין מה הביא איידסון למכבי לא באמת מבין כדורסל.

מבחינת הקליעה סמית קלע משלוש באחוזים סבירים ביורוקאפ אבל בעונה היחידה בה שיחק ביורוליג הוא עמד על 23% וזה נמוך בהרבה מהאחוזים של אידסון באותו המפעל. כך שאי אפשר לטעון שסמית קלע טוב ממנו. מעבר לכך, בכל אספקט אחר של המשחק אידסון עולה על סמית ובהרבה - בהובלת כדור, במסירה, בחדירה לסל, בריבאונד ובהגנה. פשוט אין מה להשוות בין אידסון - אחד השחקנים הורסאטיליים ביבשת - לבין סמית שהוא חד גוני בצורה מדהימה.
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2011, 09:43

יוסי22 כתב:
jol9 כתב:
קודי כתב:

איפשהו באמצע העונה.

אתה שופט אותו קצת בחומרה בחסות העליהום הכללי , כמעט בלתי אפשרי לחזור ממחלה לתוך 3 משחקים רצופים בלי יכולת לנוח כשאתה משחק על אדי הדלק האחרונים .

תן לו עוד כמה משחקים ונראה מה הוא שווה , אני אוהב את השקט והביטחון במשחק שלו ובעיני בכל מה שקשור לקליעה הוא הרבה יותר טוב מאיידסון וזה בסופו של דבר מה שמכבי צריכה מהעמדה הזו עם ההרכב הנוכחי.

זה באמת נשמע כמו תירוצים. מחלה, לא מחלה. הבחור לא פוגע ולא תורם הרבה. אפשר להגיד שב10% מהמשחקים עד עכשיו הוא היה טוב ומעלה וב10% רע ומטה.
ז"א בשאר הזמן הוא פשוט בינוני. זה לא מספיק טוב בעיני.
איפה הוא ואיפה אידסון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־24 אורחים