המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

שאפו למכבי! משחק לחימה הירואי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: שאפו למכבי! משחק לחימה הירואי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 אפריל 2012, 16:21

Mta_atic כתב:טור יפה על התקשורת הישראלית והסדרה ביוון:
http://sports.walla.co.il/?w=//2523343

הייתה לי את התחושה הזאת דווקא לפני שנה..
כל משחק בהיכל היה חגיגה(כי את רובם ניצחנו)ובמשחק הרביעי נגד קאחה כשהיה ברור שכבר ניצחנו שלח אמר משפט יפה:''היו קבוצות יותר טובות כבר במכבי אבל ספק אם הייתה קבוצה כל כך משמחת''..אני חושבת שזה הרבה מאוד קשור לבלאט..גם אם העונה לא הייתה את הקבוצה הטובה ביותר עדיין יש איזשהו שקט וממלכתיות שהמועדון משדר וזה מתחיל במאמן..
ניסיתם פעם לקלל מישהו ''יא חרא! בן זונה!'' כשהוא עומד מולכם ואומר ''אוקיי,זאת הדעה שלך,אני מכבד אותה לחלוטין''? לא כזה פשוט..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 08 אפריל 2012, 16:41

asafb96 כתב:
MTA2311 כתב:כמה אתה חושב שמאריץ יעלה? סופו שהיה שחקן גמור עלה 800 אלף.
אני לא מבין את הקטע הזה שלך בנוגע להזדמנויות של שחקנים. לא יכול להיות ששאייר הוא בלוף? לא יכול להיות שמאריץ מתאים רק לקבוצות קטנות? חסרים מקרים כאלה? הנטייה הזאת שלך לתת לכל שחקן להנות מחמת הספק, רק כי הואלא קיבל מספיק הזדמנויות לטעמך, היא לא פחות ממגוחכת.
באטיסט שחקן מצויין, שכבר נמצא הרבה אחרי שיאו(מעניין איך תגיב אם יחתימו אותו במכבי) ועד הסדרה שלו מול מכבי הוא היה מאוד בינוני.
עזוב את זה שמה שאמרת לגבי פקוביץ לא נכון, ואז זה שעברו שנתיים מאז, הכוונה שלי הייתה שהביאו את מאריץ בשביל להיות סנטר מוביל, ובפועל הוא כבר שנתיים לא כזה.
אני מת על וויוקאס ומאוד רציתי שהוא יחתום במכבי בזמנו, אבל הסדרה עם מכבי היא לא מדד לכלום מבחינתי. גם אני ממרומי ה1.96 שלי, הייתי מצליח לעשות סל על לנגפורד ויוגב אחרי הפיק אנד רול. וגם שכבר לא שיחקו פיק אנד רול, הוא היה צריך להתמודד רק מול הנדריקס הגמד.
אתה עוד פעם חוזר לסוגיית השחקן המוכח, כשבינתיים אתה היחיד שמדבר על זה שמאריץ הוא שחקן מוכח. אני לא חושב שמועדון כמו מכבי, צריך לאסוף את השאריות של פאו, אפשר למצוא יותר טוב מזה.

מאריץ' יעלה פחות משרמדיני לדעתי. לא משנה מה היה עם סופו, מאריץ' קיבל 800 אלף יורו, שהוא בא כשם החם באירופה. היום המחיר שלו ירד, ב100%
יכול להיות ששאייר בלוף. יכול להיות שלא. יכול להיות שמאריץ' מתאים ל"קבוצות קטנות" (כי מרכאות כי פרטיזן אז ממש לא הייתה קבוצה קטנה), יכול להיות שלא. אבל איך אפשר לדעת? על לאזמה אפשר לומר שהוא מתאים לקבוצות קטנות, כי הוא היה טוב בפרטיזן, ולא טוב במכבי, למרות ששיחק. אבל עד שמאריץ' לא יקבל מעמד של שחקן בכיר, ויקבל דקות בקבוצה גדולה, ויהיה רע, אי אפשר לומר את זה.
את יכול לומר שאתה חושב שהוא מתאים לקבוצות קטנות, זה דעתך וזה בסדר. לדעתי, הוא יכול להיות גניבת השנה, כי לדעתי הוא סנטר מאוד איכותי
מה זה משנה איך באטסיט משחק?? אני באמת לא מצליח להבין איך אתה חושב. גם אם הוא הסנטר הכי חלש ביורוליג, הוא מקבל קרדיט מאוברדוביץ', כמו שבלו לודגמא, מקבל מבלאט. רק שבאטיסט שחקן אדיר ומוכח.
מי אמר לך שהביאו את מאריץ' להיות הסנטר המוביל? אוברדוביץ' מתייעץ איתך לפני כל החתמה? הוא הביא אותו כי הוא שחקן טוב. לא משנה מה ייעדו לו, משנה זה שהוא לא משחק. זה לא שהוא שיחק עונה שלמה והראה שהוא רע. הוא משחק מעט, וגם במעט הזה הוא נראה טוב מאוד, לפחות לטעמי.
וויקאס ממש לא קלע רק על לאנגפורד ואוחיון. הוא קלע גם על הנדריקס וסופו, במגוון דרכים, כמו בפיק-אנד-רול יעיל, הוק שוט, פיזיות וסחיטת עבירות, ואפילו עשה פיידאוואי מצוין מעל הנדריקס ואליהו
חוץ מזה, הוא ממש לא מצוין רק מול מכבי בסדרה. לאורך כל השנה. נגד צסק"א לדוגמא, הוא עשה 17 נקודות באחוזים מצוינים. ונראה לי מיותר להזכיר מה יש לצסק"א מתחת לסל. הוא נותן כמעט 8 נקודות למשחק, בפחות מ13 דקות, ומביא המון פיזית והגנה מצוינת. כמה סנטרים מחליפים באירופה עושים דברים כאלה?
לגבי עניין ה"מוכח"-מאריץ' לא מוכח מבחינתך? נכון שזה רק עונה אחת, אבל זה לא סתם עונה, וזה לא קרה לפני 100 שנה. הוא סחב קבוצה מרחק נגיעה מגמר היורוליג, והתעלל שבוע אחר שבוע מול כל סנטר שעמד מולו, גם הטובים ביותר. אם הוא היה ממשיך בדרך הזאת כמו מקאלב, הוא היה חלום לא מציאותי. אבל בגלל שהוא בתקופה לא טובה, אפשר לעשות פה גניבה גדולה.
אפשר להשיג יותר טוב? אני בספק גדול

זאת אומרת, שכל שחקן שהגיע למכבי אחרי עונה טובה\מצויינת\מעולה ולא קיבל דקות, הוא בגדר פספוס של הקבוצה? כל שחקן כזה, הוא תותח עד שיוכח אחרת? אתה באמת מאמין בזה?
מה זה מי אמר לי שהביאו את מאריץ בשביל להיות סנטר מוביל? בשביל מה נראה לך שהביאו אותו ב800 אלף יורו? בשביל 7 דקות למשחק?
זה שלדעתך גם במעט זמן שהוא שיחק הוא נראה טוב, זה משהו אחד, אבל אתה לא יכול להגיד שהוא אותו שחקן מפרטיזן, שיכול לשחזר את אותן היכולות, אבל אובראדוביץ' פשוט העדיף לתת לשחקן אלמוני כמו וויוקאס לשחק לפניו. זה לא עובד ככה.
בקשר לבאטיסט, היכולת שלו היא הקריטריון הכי משמעותי בדיון הזה. אם היכולת שלו היא בינונית ברוב שלבי העונה, ואובראדוביץ' עדיין מעדיף לתת לו לשחק על חשבון מאריץ', זה אומר הכל. אז נכון, יש פה פונקציה של אהבה סובייקטיבית של מאמן לשחקן, אבל אנחנו האוהדים צריכים לצאת מנקודת הנחה, שאף פעם לא מתייבש איזה מייקל ג'ורדן על הספסל, מי שטוב, בסופו של דבר ישחק.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי asafb96 » 08 אפריל 2012, 20:34

MTA2311 כתב:
asafb96 כתב:
MTA2311 כתב:כמה אתה חושב שמאריץ יעלה? סופו שהיה שחקן גמור עלה 800 אלף.
אני לא מבין את הקטע הזה שלך בנוגע להזדמנויות של שחקנים. לא יכול להיות ששאייר הוא בלוף? לא יכול להיות שמאריץ מתאים רק לקבוצות קטנות? חסרים מקרים כאלה? הנטייה הזאת שלך לתת לכל שחקן להנות מחמת הספק, רק כי הואלא קיבל מספיק הזדמנויות לטעמך, היא לא פחות ממגוחכת.
באטיסט שחקן מצויין, שכבר נמצא הרבה אחרי שיאו(מעניין איך תגיב אם יחתימו אותו במכבי) ועד הסדרה שלו מול מכבי הוא היה מאוד בינוני.
עזוב את זה שמה שאמרת לגבי פקוביץ לא נכון, ואז זה שעברו שנתיים מאז, הכוונה שלי הייתה שהביאו את מאריץ בשביל להיות סנטר מוביל, ובפועל הוא כבר שנתיים לא כזה.
אני מת על וויוקאס ומאוד רציתי שהוא יחתום במכבי בזמנו, אבל הסדרה עם מכבי היא לא מדד לכלום מבחינתי. גם אני ממרומי ה1.96 שלי, הייתי מצליח לעשות סל על לנגפורד ויוגב אחרי הפיק אנד רול. וגם שכבר לא שיחקו פיק אנד רול, הוא היה צריך להתמודד רק מול הנדריקס הגמד.
אתה עוד פעם חוזר לסוגיית השחקן המוכח, כשבינתיים אתה היחיד שמדבר על זה שמאריץ הוא שחקן מוכח. אני לא חושב שמועדון כמו מכבי, צריך לאסוף את השאריות של פאו, אפשר למצוא יותר טוב מזה.

מאריץ' יעלה פחות משרמדיני לדעתי. לא משנה מה היה עם סופו, מאריץ' קיבל 800 אלף יורו, שהוא בא כשם החם באירופה. היום המחיר שלו ירד, ב100%
יכול להיות ששאייר בלוף. יכול להיות שלא. יכול להיות שמאריץ' מתאים ל"קבוצות קטנות" (כי מרכאות כי פרטיזן אז ממש לא הייתה קבוצה קטנה), יכול להיות שלא. אבל איך אפשר לדעת? על לאזמה אפשר לומר שהוא מתאים לקבוצות קטנות, כי הוא היה טוב בפרטיזן, ולא טוב במכבי, למרות ששיחק. אבל עד שמאריץ' לא יקבל מעמד של שחקן בכיר, ויקבל דקות בקבוצה גדולה, ויהיה רע, אי אפשר לומר את זה.
את יכול לומר שאתה חושב שהוא מתאים לקבוצות קטנות, זה דעתך וזה בסדר. לדעתי, הוא יכול להיות גניבת השנה, כי לדעתי הוא סנטר מאוד איכותי
מה זה משנה איך באטסיט משחק?? אני באמת לא מצליח להבין איך אתה חושב. גם אם הוא הסנטר הכי חלש ביורוליג, הוא מקבל קרדיט מאוברדוביץ', כמו שבלו לודגמא, מקבל מבלאט. רק שבאטיסט שחקן אדיר ומוכח.
מי אמר לך שהביאו את מאריץ' להיות הסנטר המוביל? אוברדוביץ' מתייעץ איתך לפני כל החתמה? הוא הביא אותו כי הוא שחקן טוב. לא משנה מה ייעדו לו, משנה זה שהוא לא משחק. זה לא שהוא שיחק עונה שלמה והראה שהוא רע. הוא משחק מעט, וגם במעט הזה הוא נראה טוב מאוד, לפחות לטעמי.
וויקאס ממש לא קלע רק על לאנגפורד ואוחיון. הוא קלע גם על הנדריקס וסופו, במגוון דרכים, כמו בפיק-אנד-רול יעיל, הוק שוט, פיזיות וסחיטת עבירות, ואפילו עשה פיידאוואי מצוין מעל הנדריקס ואליהו
חוץ מזה, הוא ממש לא מצוין רק מול מכבי בסדרה. לאורך כל השנה. נגד צסק"א לדוגמא, הוא עשה 17 נקודות באחוזים מצוינים. ונראה לי מיותר להזכיר מה יש לצסק"א מתחת לסל. הוא נותן כמעט 8 נקודות למשחק, בפחות מ13 דקות, ומביא המון פיזית והגנה מצוינת. כמה סנטרים מחליפים באירופה עושים דברים כאלה?
לגבי עניין ה"מוכח"-מאריץ' לא מוכח מבחינתך? נכון שזה רק עונה אחת, אבל זה לא סתם עונה, וזה לא קרה לפני 100 שנה. הוא סחב קבוצה מרחק נגיעה מגמר היורוליג, והתעלל שבוע אחר שבוע מול כל סנטר שעמד מולו, גם הטובים ביותר. אם הוא היה ממשיך בדרך הזאת כמו מקאלב, הוא היה חלום לא מציאותי. אבל בגלל שהוא בתקופה לא טובה, אפשר לעשות פה גניבה גדולה.
אפשר להשיג יותר טוב? אני בספק גדול

זאת אומרת, שכל שחקן שהגיע למכבי אחרי עונה טובה\מצויינת\מעולה ולא קיבל דקות, הוא בגדר פספוס של הקבוצה? כל שחקן כזה, הוא תותח עד שיוכח אחרת? אתה באמת מאמין בזה?
מה זה מי אמר לי שהביאו את מאריץ בשביל להיות סנטר מוביל? בשביל מה נראה לך שהביאו אותו ב800 אלף יורו? בשביל 7 דקות למשחק?
זה שלדעתך גם במעט זמן שהוא שיחק הוא נראה טוב, זה משהו אחד, אבל אתה לא יכול להגיד שהוא אותו שחקן מפרטיזן, שיכול לשחזר את אותן היכולות, אבל אובראדוביץ' פשוט העדיף לתת לשחקן אלמוני כמו וויוקאס לשחק לפניו. זה לא עובד ככה.
בקשר לבאטיסט, היכולת שלו היא הקריטריון הכי משמעותי בדיון הזה. אם היכולת שלו היא בינונית ברוב שלבי העונה, ואובראדוביץ' עדיין מעדיף לתת לו לשחק על חשבון מאריץ', זה אומר הכל. אז נכון, יש פה פונקציה של אהבה סובייקטיבית של מאמן לשחקן, אבל אנחנו האוהדים צריכים לצאת מנקודת הנחה, שאף פעם לא מתייבש איזה מייקל ג'ורדן על הספסל, מי שטוב, בסופו של דבר ישחק.

לא בדיוק. יש כאלה שמתאימים ויש כאלה שלא. לדוגמא, יש כאלה שהיו נחמדים בקבוצות קטנות, עברו לקבוצה גדולה, שיחקו קצת, היו לא טובים, והפכו לנערי פוסטר. כמו ווילצ'קוביץ' אולי... מאריץ' לא כזה. הוא נתן עונה אדירה, באמת אדירה, בקבוצה שהגיע מרחק נגיעה מהגמר, עבר לקבוצה גדולה, פתח מצוין, נפצע, חזר, נפצע, והופ הלכה שנה. בשנה השנייה הוא ממעט לשחק, אבל ממה שאני אישית ראיתי, הוא עדיין סנטר נפלא. עדיין נותן תפוקה מצוינת, אבל כמובן ביחס לדקות שלו, כך שזה לא נראה לעין.
בפאו יש גם שחקנים שמקבלים הרבה יותר והם לא "מובילים". כמו בבארסה ובשאר הגדולות. 800 אלף יורו זה ממש לא סכום גדול עבורם. לא אתה עם כל הכבוד, זה שתקבע בשביל מה הביאו אותו. הביאו אותו, אבל לצידו יש סנטרים נפלאים כמו וויקאס ובאטיסט. לא שיחק, כי אוברדוביץ' החליט שהוא לא ישחק. זה לא אומר כלום מבחינתי. זה לא אומר שהוא יהפוך להיות איזה מנייה בטוחה שנה הבאה אם יבוא למכבי, אבל לדעתי יש סיכוי גבוה מאוד לעשות איתו גניבה גדולה.
ההשוואה לזה שאף מאמן לי ייבש את ג'ורדון וזה זה ממש לא קשור ורחוק מהמציאות. יש אהבה של מאמן לשחקן. כמו שבלאט מת על בלו, ונותן לו קרדיט עצום ובלתי נגמר, לעומת ליאור או פאפאס, שכל שטות הוא צורח עליהם ומעיף אותם לספסל. אוברדוביץ' אוהב את באטסיט, ולא סתם בזמנו הוא שיחק גם יותר מפקוביץ'. אז היום הוא לא אותו סנטר כמו בעבר, לפחות מבחינת מספרים, אבל הוא הביא אותו מצוין למאני טיים, כמו שהביא את שאראס, ונתן לו את הקרדיט והביטחון. ומבחינתו זה השתלם שהוא נתן לו את הדקות, כי הוא היה מצוין רוב הסדרה.
נערך לאחרונה על ידי asafb96 בתאריך 08 אפריל 2012, 20:46, נערך 2 פעמים בסך הכל.
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 08 אפריל 2012, 20:42

jol9 כתב:
asafb96 כתב:
אסף, אתה מגזים קצת עם ההאדרה, גם של וויוקאס וגם של מאריץ'.
אמנם שניהם שחקנים טובים, אבל לא משהו שלא ראינו כאן. אף אחד מהם לא יהיה סנטר ברמה של האפמן או ניקו ואפילו לא סופו של השנה שעברה.
וויוקאס שחקן נחמד, אבל לא יותר טוב מהנדריקס, שגם נתן מספרים יותר טובים ממנו לאורך העונה. כנ"ל מאריץ'.

הכל כאן עניין של כסף. אם מכבי יכולה לשים יד על מאריץ' בשכר של 600K פלוס מינוס, אז הוא בהחלט יכול להתבר כמציאה.
אחרת, זה פשוט לא הימור נכון.

ברור שאף אחד לא יהיה ברמה של ניקו והאפמן. וכדי לך לא לצפות בשנים הקרובות למישהו שיהיה קרוב ברמתו אליהם.
לגבי סופו של שנה שעברה-לדעתי מאריץ' בשיאו לא פחות טוב.
וויקאס בהחלט שחקן טוב מהנדריקס. והוא הראה את זה בסדרה, שעשה לו בית ספר ב2 צידי המגרש. גם מאריץ' טוב מהנדריקס לדעתי
ב600 אלף אני חושב שיהיה אפשר להביא אותו

שניהם פחות טובים מהנדריקס ופחות השפיעו על הקבוצה שלהם ממנו. לא ראיתי שויוקאס עשה בית ספר למישהו בסדרה. בכלל, כמו שכבר נאמר כאן,
הגבוהים משני הצדדים, היו פחות משמעותיים (פרט לבטיסט אולי).
אצל פאו זאת היתה שלישיית הגארדים המעולה שלהם, ואצל מכבי אלה היו אוחיון, לאנגפורד, בלו וסמית'.

לגבי הציפייה - אז זהו, שאני לא בטוח. האם אתה לא מצפה לראות את מאריץ' שראית בפרטיזן? המאריץ' הזה, שחקן לא בהרבה פחות טוב מניקו והאפמן.
ז"א שגם אתה מצפה לסנטר על שיפגין נוכחות ודומיננטיות.
אם ב600K אפשר הביא את מאריץ', אז אני בפנים.

זה לא נכון, עובדתית. לגבי מאריץ', נכון, הנדריקס השפיע על מכבי הרבה יותר מאשר מאריץ' על פאו. אבל זה לא פוסל מבחינתי את זה שאני לוקח היום את מאריץ' לפני הנדריקס בלי לחשוב בכלל פעמיים, בין היתר בגלל שמאריץ' יהיה יותר זול, וגם בגלל שלדעתי הוא עדיין שחקן יותר טוב
לגבי וויקאס, זה לא נכון עובדתית מה שאתה אומר. מבחינה סטטיסטית, הנדריקס בסדרה עשה 8 ראנקינג ב22 דקות. וויקאס עשה 9 ראנקינג ב9 וחצי דקות. כך שממש ממש אי אפשר לומר שהנדריקס השפיעה יותר מוויקאס.
אם לא ראית שוויקאס עשה לנו בית ספר אז זה כבר בעיה שלך. אבל אני ראיתי את וויקאס במעט דקות יחסית, בדקות שבאטיסט נח, עושה בית ספר לכל גבוה של מכבי שעמד מולו, ב2 צידי המגרש. הנדריקס שבא אחרי טופ 16 אדיר פשוט השתתק מולו ומול באטיסט בהתקפה, ובהגנה, וויקאס ובאטיסט די חגגו בצבע.
אני לא יודע אם נקבל את מאריץ' של פרטיזן, אולי, כי אם כן זה יהיה אדיר. אבל גם אם הוא יהיה קצת פחות טוב, עדיין הרווחנו סנטר פנטסטי, שמביא חבילה כמעט שלמה לסנטר ב2 צידי המגרש. ב600 אלף דולר יכול להיות שיהיה אפשר להביא אותו לפה. מבחינתי זה יהיה נהדר. לא שאני פוסל שחקנים כמו שרמדיני והטשמייר שעלו פה, העניין הוא, שהם יהיו יותר יקרים, לפחות שרמדיני, ואני לא חושב שהפוטנציאל שלהם גבוה כמו של מאריץ', ואני ממש לא חושב שהם יותר "בשלים" ממאריץ', שכבר עבר את זה והביא קבוצה לטופ.

אתה יכול להמשיך להגיד לעצמך שלפאו יש את שלושת הסנטרים הטובים בעולם..
אל תתפלא אם הצוות המקצועי לא יחשוב ככה ואז שנה הבאה לא תפרגן לסנטר שיבוא ותוריד אותו על כל טעות קטנה..כמו שאתה עושה עם הנדריקס בערך..

אני כבר רואה את זה קורה..

מה שיביאו זה עניין אחר. אני סך הכל אומר שמאריץ' שחקן מצוין, שיכול להיות גניבה, וגם וויקאס ובאטיסט מצוין. אם יביאו סנטר אחר אני ממש ממש לא אפסול אותו, כמו שאני לא פוסל את הנדריקס. אולי אתה רואה מה שבא לך, אבל כל משחק טוב של הנדריקס, אני תמיד נותן לו קרדיט ומשבח אותו, כמו שאני מבקר אותו שצריך.
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 08 אפריל 2012, 21:00

asafb96 כתב:זה לא נכון, עובדתית. לגבי מאריץ', נכון, הנדריקס השפיע על מכבי הרבה יותר מאשר מאריץ' על פאו. אבל זה לא פוסל מבחינתי את זה שאני לוקח היום את מאריץ' לפני הנדריקס בלי לחשוב בכלל פעמיים, בין היתר בגלל שמאריץ' יהיה יותר זול, וגם בגלל שלדעתי הוא עדיין שחקן יותר טוב
לגבי וויקאס, זה לא נכון עובדתית מה שאתה אומר. מבחינה סטטיסטית, הנדריקס בסדרה עשה 8 ראנקינג ב22 דקות. וויקאס עשה 9 ראנקינג ב9 וחצי דקות. כך שממש ממש אי אפשר לומר שהנדריקס השפיעה יותר מוויקאס.
אם לא ראית שוויקאס עשה לנו בית ספר אז זה כבר בעיה שלך. אבל אני ראיתי את וויקאס במעט דקות יחסית, בדקות שבאטיסט נח, עושה בית ספר לכל גבוה של מכבי שעמד מולו, ב2 צידי המגרש. הנדריקס שבא אחרי טופ 16 אדיר פשוט השתתק מולו ומול באטיסט בהתקפה, ובהגנה, וויקאס ובאטיסט די חגגו בצבע.
אני לא יודע אם נקבל את מאריץ' של פרטיזן, אולי, כי אם כן זה יהיה אדיר. אבל גם אם הוא יהיה קצת פחות טוב, עדיין הרווחנו סנטר פנטסטי, שמביא חבילה כמעט שלמה לסנטר ב2 צידי המגרש. ב600 אלף דולר יכול להיות שיהיה אפשר להביא אותו לפה. מבחינתי זה יהיה נהדר. לא שאני פוסל שחקנים כמו שרמדיני והטשמייר שעלו פה, העניין הוא, שהם יהיו יותר יקרים, לפחות שרמדיני, ואני לא חושב שהפוטנציאל שלהם גבוה כמו של מאריץ', ואני ממש לא חושב שהם יותר "בשלים" ממאריץ', שכבר עבר את זה והביא קבוצה לטופ.

אתה יכול להמשיך להגיד לעצמך שלפאו יש את שלושת הסנטרים הטובים בעולם..
אל תתפלא אם הצוות המקצועי לא יחשוב ככה ואז שנה הבאה לא תפרגן לסנטר שיבוא ותוריד אותו על כל טעות קטנה..כמו שאתה עושה עם הנדריקס בערך..

אני כבר רואה את זה קורה..

מה שיביאו זה עניין אחר. אני סך הכל אומר שמאריץ' שחקן מצוין, שיכול להיות גניבה, וגם וויקאס ובאטיסט מצוין. אם יביאו סנטר אחר אני ממש ממש לא אפסול אותו, כמו שאני לא פוסל את הנדריקס. אולי אתה רואה מה שבא לך, אבל כל משחק טוב של הנדריקס, אני תמיד נותן לו קרדיט ומשבח אותו, כמו שאני מבקר אותו שצריך.

אצלך העובדות כנראה קצת שונות ממה שהן אצלי.
אצלי, סנטר שקולע יותר, לוקח יותר ריבאונדים, חוסם יותר ומשחק יותר דקות, הוא גם משפיע יותר. אתה יודע שבסדרה בינונית, הנדריקס עדיין חסם יותר ולקח יותר ריבאונדים
ממאריץ' ווויוקאס ביחד? וגם בקליעה הוא בסה"כ קלע לבדו 2 נקודות פחות משניהם ביחד.

אני הייתי אומר שאם מכבי מצליחה להשאיר את ריצ' ב800K-מליון אז זה עדיף על כל אחד מהסנטרים שמדברים עליהם היום. אם ריצ' ירצה יותר, אז מוטב למכבי לבדוק אופציות אחרות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 08 אפריל 2012, 21:07

אצלי, סנטר שקולע יותר, לוקח יותר ריבאונדים, חוסם יותר ומשחק יותר דקות, הוא גם משפיע יותר. אתה יודע שבסדרה בינונית, הנדריקס עדיין חסם יותר ולקח יותר ריבאונדים

אני הייתי אומר שאם מכבי מצליחה להשאיר את ריצ' ב800K-מליון אז זה עדיף על כל אחד מהסנטרים שמדברים עליהם היום. אם ריצ' ירצה יותר, אז מוטב למכבי לבדוק אופציות אחרות.

עזוב וויקאס ומאריץ' יחד. הבאתי לך עובדה מאוד פשוטה וברורה לכל אדם נורמלי. עובדתית, וויקאס עשה בממוצע ראנקינג אחד יותר מהנדריקס, אבל שיחק הרבה הרבה הרבה פחות. כך שאי אפשר בכלל לומר שהנדריקס השפיעה יותר. אז אם נשים את ג'ף פוט ל40 דקות, והיה גרוע, זה אומר שהוא היה יותר טוב משחק X ששיחק 10 דקות והיה סביר?
לדעתי הנדריקס ידרוש יותר, כי הוא יודע שהוא הולך לקבל הרבה יותר. כנראה שאת עמדת הסנטר נבנה מחדש עם 2 סנטרים. אני הייתי הולך על מאריץ' יחד עם עוד מישהו. וויקאס מסיים חוזה, ואם פאו אכן תרד טוטלית מנכסייה, כמו אולי', אז אולי יש צ'אנס להביא גם אותו. חוץ ממנו, יש עוד כמה אופציות שעלו פה, כמו הטשמייר, שמרדיני (שיהיה יקר ואיתו זה בעייתי), פול דיוויס, או פישר שלדעתי מאוד מתאים להשלים קוו קדמי שכולל את מאצ'בן, ליאור ומאריץ', בגלל הקליעה היעילה שלו מחצי מרחק, שיכולה לפתוח את הצבע למאצ'בן ואליהו שאוהבים לשחק בצבע ובפוסט, ויכולת החסימה שחסרה.
בסופו של דבר, לא משנה מה כל אחד חושב, מה שבטוח זה שהולך להיות קיץ ארוך מאוד עם יש של שמות
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 08 אפריל 2012, 21:18

asafb96 כתב:

עזוב וויקאס ומאריץ' יחד. הבאתי לך עובדה מאוד פשוטה וברורה לכל אדם נורמלי. עובדתית, וויקאס עשה בממוצע ראנקינג אחד יותר מהנדריקס, אבל שיחק הרבה הרבה הרבה פחות. כך שאי אפשר בכלל לומר שהנדריקס השפיעה יותר. אז אם נשים את ג'ף פוט ל40 דקות, והיה גרוע, זה אומר שהוא היה יותר טוב משחק X ששיחק 10 דקות והיה סביר?
לדעתי הנדריקס ידרוש יותר, כי הוא יודע שהוא הולך לקבל הרבה יותר. כנראה שאת עמדת הסנטר נבנה מחדש עם 2 סנטרים. אני הייתי הולך על מאריץ' יחד עם עוד מישהו. וויקאס מסיים חוזה, ואם פאו אכן תרד טוטלית מנכסייה, כמו אולי', אז אולי יש צ'אנס להביא גם אותו. חוץ ממנו, יש עוד כמה אופציות שעלו פה, כמו הטשמייר, שמרדיני (שיהיה יקר ואיתו זה בעייתי), פול דיוויס, או פישר שלדעתי מאוד מתאים להשלים קוו קדמי שכולל את מאצ'בן, ליאור ומאריץ', בגלל הקליעה היעילה שלו מחצי מרחק, שיכולה לפתוח את הצבע למאצ'בן ואליהו שאוהבים לשחק בצבע ובפוסט, ויכולת החסימה שחסרה.
בסופו של דבר, לא משנה מה כל אחד חושב, מה שבטוח זה שהולך להיות קיץ ארוך מאוד עם יש של שמות

ראנקינג הוא מדד בעייתי. אצל הנדריקס הוא נמוך יחסית בגלל אחוזים לא משהו מהשדה. בכל מקרה, אני הבאתי לך גם עובדה מאוד פשוטה וברורה - הנדריקס עשה ממוצעים
טובים יותר בנקודות, ריבאונדים וחסימות. חוץ מזה, כולנו ראינו את המשחקים. מאריץ' ווויוקאס היו השחקנים שנכנססו בשביל להעביר את הדקות ולעמוד בצבע ולהרביץ.
כל המשחק של היוונים התבסס על הגארדים המצויינים שלהם, על בטיסט ועל הקלעים.
בוא נגיד זאת כך, בלי וויוקאס פאו היתה עדיין מנצחת את הסדרה, אבל בלי הנדריקס, אני לא מאמין שמכבי היתה מצליחה לנצח 2 משחקים, ואולי אפילו לא אחד.

הקו הקדמי יהיה שונה כנראה, מסכים איתך. אני רק מקווה שלפחות באחורי נראה את לאנגפורד ממשיך.
אמרתי באיזשהו שלב בעונה, שאם מבין לאנג, סופו והנדריקס, יוכלו להשאיר רק שחקן אחד, אז אני מקווה שזה יהיה לאנגפורד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 08 אפריל 2012, 21:34

jol9 כתב:
asafb96 כתב:

ראנקינג הוא מדד בעייתי. אצל הנדריקס הוא נמוך יחסית בגלל אחוזים לא משהו מהשדה. בכל מקרה, אני הבאתי לך גם עובדה מאוד פשוטה וברורה - הנדריקס עשה ממוצעים
טובים יותר בנקודות, ריבאונדים וחסימות. חוץ מזה, כולנו ראינו את המשחקים. מאריץ' ווויוקאס היו השחקנים שנכנססו בשביל להעביר את הדקות ולעמוד בצבע ולהרביץ.
כל המשחק של היוונים התבסס על הגארדים המצויינים שלהם, על בטיסט ועל הקלעים.
בוא נגיד זאת כך, בלי וויוקאס פאו היתה עדיין מנצחת את הסדרה, אבל בלי הנדריקס, אני לא מאמין שמכבי היתה מצליחה לנצח 2 משחקים, ואולי אפילו לא אחד.

הקו הקדמי יהיה שונה כנראה, מסכים איתך. אני רק מקווה שלפחות באחורי נראה את לאנגפורד ממשיך.
אמרתי באיזשהו שלב בעונה, שאם מבין לאנג, סופו והנדריקס, יוכלו להשאיר רק שחקן אחד, אז אני מקווה שזה יהיה לאנגפורד.

הראנקינג ממש לא בעייתי. זה שהנדריקס קלע באחוזים נמוכים לא מוריד בעשירית האחוז את האמינות של זה. גם וויקאס יכל לקחת 20 זריקות כל משחק, וגם אם היה קולע ב30-40% מהשדה, הוא היה קולע יותר. אז מה? העניין הוא לקלוע וגם באחוזים טובים. וויקאס והנדריקס קלעו כמעט את אותו מספר נקודות, רק שוויקאס עשה את זה באחוזים יותר טובים, ובהרבה פחות דקות.
מאריץ' היה השחקן הזה שנכנס להרביץ' ולתת אוויר למובילים, אבל וויקאס לא. הוא לא שיחק הרבה, והיה מחליף, אבל ממש לא היה ניצב. ופאו הלכו אליו לא מעט בזמן שהיה במגרש, וגם הרוויחו מזה. יצא לי לראות השנה את המשחק בין פאו לצסק"א, וראיתי שם את וויקאס עושה מה שהוא רוצה גם לקרסטיץ' וקאון.
יכול להיות שמה שאתה אומר לגבי זה שמכבי לא היו מנצחים בלי הנדריקס, לעומת זה שפאו עדיין היו מנצחים בלי וויקאס, זה נכון. וגם יכול להיות שלא. זה דברים תאורתיים שאנחנו ממש לא יכולים לדעת, וגם אין טעם לדבר עליהם. זה שהנדריקס הוא הסנטר הראשון במכבי, לא אומר שהוא בהכרח יותר טוב מהסנטר השני והשלישי בפאו. זה לא שההבדלים הם כאלה גדולים, וזה עניים של טעם. אני אישית הייתי לוקח גם את וויקאס וגם את מאריץ' לפני הנדריקס. זה הכל. הנדריקס הראה בסדרה שהוא לא בנוי להיות שחקן מוביל ברמות האלה. בניגוד למאריץ' שכן הראה, גם אם זה קרה בעבר, ובניגוד לוויקאס שהיה סופר יעיל ביחס לכמות הדקות שקיבל, שמר פנטסטי את הנדריקס וסופו בצבע, והיה נפלא בהתקפה עם קרוב לנקודה לדקה. הנדריקס לעומתם, למרות טופ 16 פנטסטי, קיבל קרדיט מאוד גדול, והיה מאוד חלש בסדרה הזאת. הוא אחלה שחקן, אבל לא בנוי להוביל. וקשה קשה לראות אותו מקבל את הסכומים המדוברים, ולא מקבל את תפקיד הסנטר הראשון. כי קשה לראות את מכבי מביאה איזה שרמדיני לצידו
asafb96

הודעהעל ידי Maccabikid » 08 אפריל 2012, 21:59

אגב וויקאס הוא גם גומר חוזה?? כמה בערך החוזה שלו היום?
Maccabikid

הודעהעל ידי asafb96 » 08 אפריל 2012, 23:47

Maccabikid כתב:אגב וויקאס הוא גם גומר חוזה?? כמה בערך החוזה שלו היום?

כן, הוא מסיים חוזה
asafb96

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־18 אורחים