המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל תל אביב, 17 ביוני, שני, 21:00

יאניס ספירופולוס - סיים את תפקידו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יאניס ספירופולוס - חתם ל 3 שנים נוספות

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 דצמבר 2021, 00:19

TAYO כתב:
שמואל1 כתב:
TAYO כתב:
שמואל1 כתב:איך יאניס לא פוטר עדיין?
לדעתי מאותה סיבה שלא הגיע חיזוק - מענק החילוץ והמגבלה שהוא מציב על התקציב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ההנהלה יודעת טוב מאוד לפטר מאמן כשצריך. אפילו לפטר 4 מאמנים בעונה. אל תדאג להם מהבחינה הזאת.
לדעתי הדבר היחיד שמחזיק אותו כאן הוא תמיכת האוהדים. אבל אני אישית לא רואה איך שורד הפסד גם למונאקו.
שוב, כל חריגה מהתקציב תעלה חריגה+החזר המענק. לא מדובר במאות אלפים… מדובר במיליונים.

לא ברור לי איך הגעת למספרים הללו.
כשמפטרים מאמן אפשר להגיע להסכם ג'נטלמני איתו. כמבון שיאניס יקבל פיצוי, אבל אין שום סיבה שימשיך לקבל מיליונים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי TAYO » 25 דצמבר 2021, 07:54

שמואל1 כתב:
TAYO כתב:
שמואל1 כתב:
TAYO כתב:
שמואל1 כתב:איך יאניס לא פוטר עדיין?
לדעתי מאותה סיבה שלא הגיע חיזוק - מענק החילוץ והמגבלה שהוא מציב על התקציב.

ההנהלה יודעת טוב מאוד לפטר מאמן כשצריך. אפילו לפטר 4 מאמנים בעונה. אל תדאג להם מהבחינה הזאת.
לדעתי הדבר היחיד שמחזיק אותו כאן הוא תמיכת האוהדים. אבל אני אישית לא רואה איך שורד הפסד גם למונאקו.
שוב, כל חריגה מהתקציב תעלה חריגה+החזר המענק. לא מדובר במאות אלפים… מדובר במיליונים.

כשמפטרים מאמן אפשר להגיע להסכם ג'נטלמני איתו. כמבון שיאניס יקבל פיצוי, אבל אין שום סיבה שימשיך לקבל מיליונים.
החזר המענק שמכבי קיבלה מהמדינה - זה מיליונים

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי RomanR » 25 דצמבר 2021, 13:54

לצערי זה נראה שהוא הולך לעלות לנו על העצבים עד סוף העונה.
אף מאמן ששווה משהו לא יבוא לחצי עונה שכבר די גמורה

Sent from my RMX2111 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי אליאור » 25 דצמבר 2021, 13:59

אני לא יודע אם זה כבר עצוב או מצחיק - אבל זה הפתיע אותי שבמהלך האחרון של המשחק נגד זניט שוב נתנו לווילבקין לכדרר את הכדור ולייצר משהו. אני חושב שזה אומר הכל.
אליאור

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 דצמבר 2021, 14:02

TAYO כתב:
שמואל1 כתב:
TAYO כתב:
שמואל1 כתב:
TAYO כתב:לדעתי מאותה סיבה שלא הגיע חיזוק - מענק החילוץ והמגבלה שהוא מציב על התקציב.

החזר המענק שמכבי קיבלה מהמדינה - זה מיליונים

עדיין לא הבנתי את הקשר בין פיטורי מאמן למענק שמכבי קיבלה מהמדינה.
קבוצות אחרות לא פיטרו מאמן והביאו שחקנים? הפועל ירושלים?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מילוס » 25 דצמבר 2021, 16:32

תירוצים יש תמיד ובשפע.
אנחנו לא יודעים כמה מכבי באמת קרובה לסף המספרים שמסכנים את המענק.
אנחנו לא יודעים אם לא מראש השאירו מרווח מסויים בקיץ, בידיעה שכ-ל דצמבר יש פה מקצה תיקונים (ואם לא השאירו, בייחוד כשזה לא שהביאו פה איזה שחקן עילוי שהיו חייבים למתוח בשבילו את התקציב, זה עוד פייל, בהכרתנו את המטרייה של דצמבר-ינואר במכבי כבר עשור לפחות. עכשיו תוסיפו לזה את הקורונה).
ואם באמת ההיערכות לעונה לא השאירה כמה גרושים בצד, זה עוד דבר שמישהו צריך לשלם עליו.

שורה תחתונה, הקבוצה הזו שוברת שיאי מבוכה, וחייב להיות פה שינוי, עכשיו. גם בשביל האוהדים, גם בשביל מה שנשאר מהרוח של טל ברודי וגם בשביל השם של המועדון הזה, שהמשך פגיעה בו פוגעת בהכנסות עתידיות וברצון של זרים לבוא לפה. הטיעון הזה של "זה גם ככה לא יעזור, בואו נחכה לקיץ" רק ממחיש את השבר ויישור הקו עם הבלופים של ההנהלה הזו. כאילו שמשהו ישתנה בקיץ..
מילוס

הודעהעל ידי TAYO » 25 דצמבר 2021, 17:42

מילוס כתב:תירוצים יש תמיד ובשפע.
אנחנו לא יודעים כמה מכבי באמת קרובה לסף המספרים שמסכנים את המענק.
אנחנו לא יודעים אם לא מראש השאירו מרווח מסויים בקיץ, בידיעה שכ-ל דצמבר יש פה מקצה תיקונים (ואם לא השאירו, בייחוד כשזה לא שהביאו פה איזה שחקן עילוי שהיו חייבים למתוח בשבילו את התקציב, זה עוד פייל, בהכרתנו את המטרייה של דצמבר-ינואר במכבי כבר עשור לפחות. עכשיו תוסיפו לזה את הקורונה).
ואם באמת ההיערכות לעונה לא השאירה כמה גרושים בצד, זה עוד דבר שמישהו צריך לשלם עליו.

שורה תחתונה, הקבוצה הזו שוברת שיאי מבוכה, וחייב להיות פה שינוי, עכשיו. גם בשביל האוהדים, גם בשביל מה שנשאר מהרוח של טל ברודי וגם בשביל השם של המועדון הזה, שהמשך פגיעה בו פוגעת בהכנסות עתידיות וברצון של זרים לבוא לפה. הטיעון הזה של "זה גם ככה לא יעזור, בואו נחכה לקיץ" רק ממחיש את השבר ויישור הקו עם הבלופים של ההנהלה הזו. כאילו שמשהו ישתנה בקיץ..
תחת הבעלים הנוכחי כל מה שאתה מקווה לו שווה לכוסות רוח למת.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Rampel » 25 דצמבר 2021, 17:44

אישית מיציתי אותו סופית עם החמישיה בסנט פטרבורג.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Blondjam » 25 דצמבר 2021, 17:47

לגמרי מסכים. המעט קרדיט שנשאר לי אליו נמוג סופית כשראיתי את כהן וטיילור בחמישייה.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי my man » 25 דצמבר 2021, 19:07

ביי
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי my man » 25 דצמבר 2021, 19:12

באמת שיעמידו שם עציץ.. לא יכול לראות אותו יותר..

מזכיר את התקופה שגודס היה חייב ללכת וחיכה שההנהלה תפטר אותו.

הייתה פה הזדמנות והוא פשוט לא מסוגל לקחת.
די!
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 25 דצמבר 2021, 20:59

אמרתי כבר שאני בספק כמה זה ישנה מבחינת סיכויי ההעפלה, אבל המאמן הזה כל כך גרוע ומעצבן שהוא פשוט חייב ללכת.
נערך לאחרונה על ידי A.Parker בתאריך 26 דצמבר 2021, 00:39, נערך פעם אחת בסך הכל.
A.Parker

הודעהעל ידי מילוס » 25 דצמבר 2021, 22:52

אני יכול לחשוב על כ"כ הרבה מקרים בתולדות מכבי שבהם חשיבה של "מה זה כבר ישנה?" היתה משנה את כל ההיסטוריה (לרעה)..
נס זלגיריס, נס מילאנו, עוד נס מילאנו, הדיאטה של סופו לפני שהגיע למכבי.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 25 דצמבר 2021, 23:54

מילוס כתב:אני יכול לחשוב על כ"כ הרבה מקרים בתולדות מכבי שבהם חשיבה של "מה זה כבר ישנה?" היתה משנה את כל ההיסטוריה (לרעה)..
נס זלגיריס, נס מילאנו, עוד נס מילאנו, הדיאטה של סופו לפני שהגיע למכבי.

כל הדוגמאות שנתת היו מקרים בהם לא בוצעו שינויים במהלך העונה, במיוחד ההחלפה של בלאט שהיה מרחק של הפסד אחד מלעוף באותה עונה של ניסי מילאנו. אז אם כבר, הוכחת פה את ההיפך מהטענה שלך.
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 26 דצמבר 2021, 00:33

לא, לא, לא לשם. הכוונה היא למנטליות של המועדון שכ"כ השתנתה.
פעם שיחקו פה עד הסוף, גם כשהעסק לגמרי גמור (ע"ע הדוגמאות), כי אין דבר כזה להפסיד, ובשנים האחרונות מוותרים פה על משחקים כבר ברבע השני ועל כל העונה כבר בדצמבר.
מילוס

הודעהעל ידי A.Parker » 26 דצמבר 2021, 00:40

מילוס כתב:לא, לא, לא לשם. הכוונה היא למנטליות של המועדון שכ"כ השתנתה.
פעם שיחקו פה עד הסוף, גם כשהעסק לגמרי גמור (ע"ע הדוגמאות), כי אין דבר כזה להפסיד, ובשנים האחרונות מוותרים פה על משחקים כבר ברבע השני ועל כל העונה כבר בדצמבר.

בגלל זה אני אומר שהוא בכל מקרה חייב לעוף. אני בספק אם זה יביא פלייאוף, אבל אי אפשר להמשיך להתבזות ככה.
A.Parker

הודעהעל ידי מילוס » 26 דצמבר 2021, 01:54

בדיוק. ברור שהסיכויים נגדנו עכשיו, אבל הוויתור הזה..
בסוף, בכל עונה יש איזה ז'לגיריס שעושה שינוי-שניים מדוייקים (ולא כל מני החתמות סתמיות) ונותנת איזה רצף שמחייה את העונה.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 26 דצמבר 2021, 01:56

מי מוותר על משחקים? לא יאניס ובטח לא השחקנים. הפסדים רבים העונה היו צמודים מאוד. עם שלוש נקודות לכיוון השני היית היום יכול להיות אחרי נצחונות חוץ על צסק"א, ריאל וזניט.

באותה מידה, העונה של נס מילאנו הייתה יכולה להסתיים אחרת לגמרי עם עוד שלוש נקודות לכיוון האחר בשלושה משחקים מסוימים.
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 26 דצמבר 2021, 12:34

עידן כתב:

מי מוותר על משחקים? לא יאניס ובטח לא השחקנים. הפסדים רבים העונה היו צמודים מאוד. עם שלוש נקודות לכיוון השני היית היום יכול להיות אחרי נצחונות חוץ על צסק"א, ריאל וזניט.

באותה מידה, העונה של נס מילאנו הייתה יכולה להסתיים אחרת לגמרי עם עוד שלוש נקודות לכיוון האחר בשלושה משחקים מסוימים.

זה בדיוק הוויתור. וככה מצדיקים הפסדים כיום במכבי, וכנראה ששכנעו גם חלק מהאוהדים. כי המשחקים הטובים העונה, כביכול (מלבד ברסה), היו צמודים - ונגמרו בהפסד.
ולהם מתווספים "הפסדים רבים עוד יותר שהיו מאוד לא צמודים" (הכוכב, מילאנו, פיראוס, פנר, פילזן), וגם "הפסדים שהיו כאילו צמודים, אבל בשום שלב לא זוהה רצון לנצח" (קאזאן, אלבה).
ובכללי, כיוון ה-20 הפסדים בעונה, או איזור ה-40% (!) הצלחה כמעט בכל עונה, זה משהו שלא היה פה עשרות שנים.
זה הוויתור. גם על משחקים, וגם על כל העונה כבר אחרי כמה הפסדים כאלה. אין לשחקנים שום רצון ושום דרייב, ורובם גם לא בסכנת החלפה.
סיפורי ה"היינו קרובים" מביאים להכלה של המערכת, השחקנים וחלחלו ללא מעט אוהדים, ובהתאם שינויים גדולים לא יהיו פה. 20 הפסדים או לא 20 הפסדים. וזה מה שהשתנה.
מילוס

הודעהעל ידי גיא » 26 דצמבר 2021, 12:46

צביקה שרף ביקר את יאניס בחריפות בטור די מפורט בספורט 1. בגדול לדרוש משחקנים לעשות דברים ספציפים.
הבעיה שלי במכבי היא רוח תבוסתנות של וויציץ׳. תמיד יש לו תרוצים, אבל כשמשווים אותו לשמעון שנוסע עדיין לכל משחק
רואים את ההבדל.
גיא

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, felix_r, Google [Bot], Shay_uzan, רנדי וייט ו־31 אורחים