המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

ת'רד המלפפונים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים

הודעהעל ידי Jack55 » 27 יוני 2021, 11:51

ONE גם מצטרפים לחגיגה על וויליאמס - https://www.one.co.il/Article/387299.html
כמו שאמרתי, השחקן סגור פה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Itaycohen7 » 27 יוני 2021, 11:56

מאוד אוהב את וויליאמס מבחינה התקפית
מישהו יודע איך ההגנה שלו ?
Itaycohen7

הודעהעל ידי A.Parker » 27 יוני 2021, 12:01

לא. למדו. כלום.
A.Parker

הודעהעל ידי er79 » 27 יוני 2021, 12:04

Itaycohen7 כתב:מאוד אוהב את וויליאמס מבחינה התקפית

חרא בלבן. נבנית פה קבוצת הגנה פריכה מאוד וזה מדאיג.
er79

הודעהעל ידי Mitelka » 27 יוני 2021, 12:06

אין שום סיכוי לקבוצה הזו להגיע לטופ 8. אלה אם כן יביאו איזה גארד מטורף וזה לא יקרה.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי Jack55 » 27 יוני 2021, 12:08

Mitelka כתב:אין שום סיכוי לקבוצה הזו להגיע לטופ 8. אלה אם כן יביאו איזה גארד מטורף וזה לא יקרה.

צריך עוד גארד קילר בהגנה ורכז טוב
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי WendelA » 27 יוני 2021, 12:10

er79 כתב:
Itaycohen7 כתב:מאוד אוהב את וויליאמס מבחינה התקפית

חרא בלבן. נבנית פה קבוצת הגנה פריכה מאוד וזה מדאיג.

צודק!!! אך את מי זה מפתיע כששלישיית נאד אחראית על ההחתמות? בקונסטלציה הנוכחית כבר אייסי עדיף
עליו.
WendelA

הודעהעל ידי my man » 27 יוני 2021, 12:12

שיהיה לנו בהצלחה בהגנה..אשכרה בונים פה מילאנו..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Mitelka » 27 יוני 2021, 12:14

Jack55 כתב:
Mitelka כתב:אין שום סיכוי לקבוצה הזו להגיע לטופ 8. אלה אם כן יביאו איזה גארד מטורף וזה לא יקרה.

לא נראה לי ריאלי. יש לך את הטופ 5 שלך. אוונס, סקוטי, נאנלי, ווילימאס וזיזיץ'\ריינולדס.
אולי יביאו עוד איזה גארד משלים בכסף קטן.

עוד 2 שחקנים "מובילים" ? לא יקרה.

זאת עוד סתם קבוצה שתסיים במוקמות 10-12.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי אדם » 27 יוני 2021, 12:15

מה אם מיקי וצריך פוינט גארד פותח תותח .
אדם

הודעהעל ידי שמואל1 » 27 יוני 2021, 12:18

לא יודע על מה אתם מדברים. דריק ווליאמס שחקן נפלא, אני זוכר איך בכל קיץ כל הפורום רצה שמכבי תביא אותו.
אתלטי, חוסם, קולע מבחוץ. שחקן נהדר לעמדה 4.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 27 יוני 2021, 12:18

Mitelka כתב:
Jack55 כתב:

לא נראה לי ריאלי. יש לך את הטופ 5 שלך. אוונס, סקוטי, נאנלי, ווילימאס וזיזיץ'\ריינולדס.

אני אגיד לך מה, גם קמרון טיילור שהזכרתי פה אתמול יכול להספיק על המשבצת של גארד נוסף שיביא בעיקר הגנה, ואגב הוא באמת מועמד מאוד חזק
מספיק שתביא אותו בשכר נוח מאוד (200-300 אלף) ובנוסף לזה רכז טוב ואתה יכול לסגור את הפינה

הבעיה היחידה שאם קלויארו נשאר אז כביכול נשאר לך מקום רק לעוד זר אחד וזה אמור להיות רכז
אני מאוד מקווה שמכבי יהיו חכמים וישאירו את קלויארו כזר תשיעי שלא נרשם לליגה אלא רק ליורוליג, או שבכלל לא ישאירו אותו

שמע אני חושב שאם מביאים לפה עוד גארד ששומר מעולה כמו טיילור ומשאירים את קלויארו כזר תשיעי זה כבר מעלה לך משמעותית את הרמה ההגנתית בקבוצה
קצת מוזר לי שיאניס בונה קו קדמי עם שלישייה מובילה שיש לה כל כך הרבה בעיות בהגנה, אמנם מדובר על שלושה גבוהים סופר מוכשרים אבל מבחינה הגנתית השילוב שלהם ביחד לא רע
אבל שוב יש עוד עבודה לעשות, בוא נחכה לתמונה הסופית
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי TAYO » 27 יוני 2021, 12:26

כמו שחשבתי, מחתימים בשביל מנויים, אבל הגנה לא נראה כאן. מילאנו של לפני שנתיים אחד לאחד.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Mitelka » 27 יוני 2021, 12:33

Jack55 כתב:
Mitelka כתב:
Jack55 כתב:

אני אגיד לך מה, גם קמרון טיילור שהזכרתי פה אתמול יכול להספיק על המשבצת של גארד נוסף שיביא בעיקר הגנה, ואגב הוא באמת מועמד מאוד חזק
מספיק שתביא אותו בשכר נוח מאוד (200-300 אלף) ובנוסף לזה רכז טוב ואתה יכול לסגור את הפינה

הבעיה היחידה שאם קלויארו נשאר אז כביכול נשאר לך מקום רק לעוד זר אחד וזה אמור להיות רכז
אני מאוד מקווה שמכבי יהיו חכמים וישאירו את קלויארו כזר תשיעי שלא נרשם לליגה אלא רק ליורוליג, או שבכלל לא ישאירו אותו

שמע אני חושב שאם מביאים לפה עוד גארד ששומר מעולה כמו טיילור ומשאירים את קלויארו כזר תשיעי זה כבר מעלה לך משמעותית את הרמה ההגנתית בקבוצה
קצת מוזר לי שיאניס בונה קו קדמי עם שלישייה מובילה שיש לה כל כך הרבה בעיות בהגנה, אמנם מדובר על שלושה גבוהים סופר מוכשרים אבל מבחינה הגנתית השילוב שלהם ביחד לא רע

לא מכיר את טיילור שהצעת. ברור לי שיש עבודה, ותיאום , ונראה איך זה יהיה והכל טוב. אבל אני לא רואה שום אפסייד לקבוצה הזו המסתמנת. שמות מוכרים שנותנים פחות או יותר אותו דבר בשנים האחרונות ומוכרים לו רק לנו גם ליריבות שלנו. אוונס היחיד שאולי יעשה משהו לא צפוי אבל זה עדיין שחקן שהרשים בעיקר בליגה הישראלית. שאתה מביא איזה MVP של יורוקאפ סטייל איידסון או סקוטי אתה כבר מייצר איזה ציפיות למשהו שיכול להיות יצליח בגדול. שמביאים שמות שמתסובבים באירופה הרבה שנים ואנחנו יודעים את רמתם, והחיבור בינהים על פניו לא משהו מדהים לפחות מהמבט שלי, אז אני מסופק. דריק ווילימאס הפונטציאל העצום שעוד שנייה הופך להיות מפלצת באירופה לא הפך כזה בפנר וגם לא בולנסיה. הוא בסדר ותו לא, ורך הגנתית ומספרי ריבאונד מגוחכים לתפקידו. עמדה 5 פריכה מאוד וגם היא עם שחקן כמו ריינלודס שהצליח בעיקר שאף אחד לא ציפה ממנו בבאיירן. עכשיו מצפים. נאנלי, עושה רושם קצת אחרי השיא עם הסיבוב בסין ובנ.ב.א. אז שוב זה סקוטי ומי יודע מה אוונס יתן. כרגע עונת שיא מטורפת ופריצה של אוונס אולי תשים אותנו באמת לגרד 8-9. אבל בהנחה וזה לא יקרה - אין לי מושג איך נגרד טופ 8.

אני לא מבין גדול, אבל לפעמים מעדיפים אנשים שאני לא מכיר, נמצאים במגמת עלייה מחוץ ליורוליג (זה יכול להיות משהו שכיכב ביורוקאפ או מישהו שמגיע מה.נ.ב.א פעם ראשונה) מאשר הסטטיות של שחקנים שכבר שנים באירופה ופחות או יותר נותנים את אותו דבר. דריק וויליאמס הוא כזה בדיוק.

וכמו שאמרו פה - זה מריח קניות של למכור מנויים.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי A.Parker » 27 יוני 2021, 12:55

Mitelka כתב:
Jack55 כתב:
Mitelka כתב:
Jack55 כתב:

לא מכיר את טיילור שהצעת. ברור לי שיש עבודה, ותיאום , ונראה איך זה יהיה והכל טוב. אבל אני לא רואה שום אפסייד לקבוצה הזו המסתמנת. שמות מוכרים שנותנים פחות או יותר אותו דבר בשנים האחרונות ומוכרים לו רק לנו גם ליריבות שלנו. אוונס היחיד שאולי יעשה משהו לא צפוי אבל זה עדיין שחקן שהרשים בעיקר בליגה הישראלית. שאתה מביא איזה MVP של יורוקאפ סטייל איידסון או סקוטי אתה כבר מייצר איזה ציפיות למשהו שיכול להיות יצליח בגדול. שמביאים שמות שמתסובבים באירופה הרבה שנים ואנחנו יודעים את רמתם, והחיבור בינהים על פניו לא משהו מדהים לפחות מהמבט שלי, אז אני מסופק. דריק ווילימאס הפונטציאל העצום שעוד שנייה הופך להיות מפלצת באירופה לא הפך כזה בפנר וגם לא בולנסיה. הוא בסדר ותו לא, ורך הגנתית ומספרי ריבאונד מגוחכים לתפקידו. עמדה 5 פריכה מאוד וגם היא עם שחקן כמו ריינלודס שהצליח בעיקר שאף אחד לא ציפה ממנו בבאיירן. עכשיו מצפים. נאנלי, עושה רושם קצת אחרי השיא עם הסיבוב בסין ובנ.ב.א. אז שוב זה סקוטי ומי יודע מה אוונס יתן. כרגע עונת שיא מטורפת ופריצה של אוונס אולי תשים אותנו באמת לגרד 8-9. אבל בהנחה וזה לא יקרה - אין לי מושג איך נגרד טופ 8.

אני לא מבין גדול, אבל לפעמים מעדיפים אנשים שאני לא מכיר, נמצאים במגמת עלייה מחוץ ליורוליג (זה יכול להיות משהו שכיכב ביורוקאפ או מישהו שמגיע מה.נ.ב.א פעם ראשונה) מאשר הסטטיות של שחקנים שכבר שנים באירופה ופחות או יותר נותנים את אותו דבר. דריק וויליאמס הוא כזה בדיוק.

וכמו שאמרו פה - זה מריח קניות של למכור מנויים.

:like:
A.Parker

הודעהעל ידי Mitelka » 27 יוני 2021, 12:55

עמרי מנהיים מצנן את עניין וויליאמס - רושם שאכן יש משא ומתן, אבל שהפערים עדיין גדולים.
נערך לאחרונה על ידי Mitelka בתאריך 27 יוני 2021, 12:55, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי A.Parker » 27 יוני 2021, 12:55

במשפט אחד (כרגיל): בניה לא מאוזנת בעליל
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 27 יוני 2021, 13:04

Mitelka כתב:עמרי מנהיים מצנן את עניין וויליאמס - רושם שאכן יש משא ומתן, אבל שהפערים עדיין גדולים.

משה ברדה מקור יותר אמין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 27 יוני 2021, 13:15

A.Parker כתב:במשפט אחד (כרגיל): בניה לא מאוזנת בעליל

אתה לא יכול לומר זאת לפני שהסגל הושלם.

כפי שראינו מהחתמתם של ריינולדס ונאנלי, ההחתמות של מכבי לא בדיוק הולכות בהתאם לדיווחים בתקשורת. אז בוא נמתין ונראה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Adam » 27 יוני 2021, 13:17

למה למה למה
סופסוף כשחשבתי שמכבי יודעים מה הם עושים, הם חוזרים על טעויות עבר.
שילוב של וויליאמס וריינולדס יהיה פשוט מזעזע מבחינה הגנתית. ולא רק זה - חיבור הIQ כדורסל של שניהם ביחד לא מגיע לזה של האנטר..
כבר הייתי מעדיף אדיוט אחר בשם אייסי, לפחות הוא יודע לעשות הגנה.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־27 אורחים