המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

פארמר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פארמר

הודעהעל ידי Allan Turing » 13 נובמבר 2011, 20:59

yarinsaky כתב:ד"א, פארמר עד עכשיו הוא השחקן הכי חשוב של מכבי ביורוליג ורואים את זה בססטיסטיקה ( וגם לא בסטטיסטיקה ) :
נקודות למשחק - 15.5
ריבאונדים : 4
אסיסטים: 4.8
חטיפות: 1.8

בכל התחומים האלו -קליעה, ריבאונד, אסיסטים וחטיפות הוא מוביל את מכבי, בעיקר מעניין תחום הריבאונד. ( חולשה של סופו ואליהו באופן מסורתי ).

בקיצור - שחקן שאין לו תחליף כנראה. מכבי לא רצתה שחקן נ.ב.א כשחקן מרכזי, אבל הוא כנראה שחקן הנ.ב.א הכי מרכזי באירופה היום. בטח בקבוצות עם שאיפות .
להתפלל שהשביתה לא תיגמר לעולם.

שלא יגמר לעולם. הוא לא רק טוב, הוא גם מתאים למכבי כמו כפפה, בלי פוזה של כוכב.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי מקאדו » 13 נובמבר 2011, 21:32

מעניין לעקוב אחריי הדינמיקה של התרד הזה ולקבל קצת מושג על סבלנות והיסתגלות של שחקן זה התחיל ב 'בא להעביר את הזמן ' ועכשיו זה הגיע ל 'אין לו תחליף ' ... מה ששבועיים שלושה יכולים לעשות לשחקן .

בכל אופן חבל שהשחקן הזה כנראה יעלם מפה ממש בתוך רגע וישאיר חור עצום בעמדה כל כך חשובה , בכל מקרה קשה לי להאמין שיבוא מחליף ברמה כזו גבוהה.
מקאדו

הודעהעל ידי refael » 13 נובמבר 2011, 21:42

יש מצב נראה אותו בשנים הבאות לובש את המדים הצהובים ? מה הערכות שלכם לגבי העתיד שלו - NBA או שהוא התאהב במקום פה ?
תמונה
refael

הודעהעל ידי LIAV10 » 13 נובמבר 2011, 21:48

6 לב צהוב כתב:יש מצב נראה אותו בשנים הבאות לובש את המדים הצהובים ? מה הערכות שלכם לגבי העתיד שלו - NBA או שהוא התאהב במקום פה ?

קשה שלא להתאהב במועדון הזה ובקהל הזה..
אבל גם קשה שלא להתאהב ב-4 מיליון דולר (במונחים של לפני השביתה)..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי roy1000 » 24 נובמבר 2011, 22:55

אני חייב להגיד שפארמר עולה על כל הציפיות שהיו ל ממנו. הוא פשוט מתעלה על עצמו ומראה דברים שהוא לא הראה עד עכשיו בקריירה שלו. זה קשה מאוד לשחקן כמו פארמר שרגיל להיות שחקן משלים להפוך לפתע למוציא לפועל המרכזי. פארמר קיבל על עצמו לחלוטין את תפקיד ה"איש" במכבי והוא עושה את זה בקלאסה אדירה. למרות הלחץ העצום במכבי, הוא לא מתרגש ולא מפחד לקחת על עצמו את המשחק ולעשות גם דברים שלא הכי טבעיים לו כשצריך (כמו לעלות לשלשות קשות). הוא גם לא מתרגש מטעוית ואיבודי כדור.

אין מה להגיד - הבחור מתעלה על עצמו והוא עושה את זה בצניעות ובלי מאניירות של כוכבות.
roy1000

הודעהעל ידי yzafrir » 24 נובמבר 2011, 23:00

פארמר חווה את הקולג' מחדש ונראה שהוא נהנה מיזה...
אגב אף אחד לא אמר עליו שהוא בא להעביר פה את הזמן ויותר מיזה הוא הגיע לפה עם מחוייבות הרבה יותר גדולה מכמעט כל השחקנים שחתמו בקבוצות האחרות ולראייה הסכום המצחיק שהוא מקבל פה....
אין ספק שהוא עושה דברים שלא ראינו ממנו אף פעם בNBA....אבל מסתבר שיש לו אותם לפחות ברמה האירופאית הגבוהה....
מפחיד היום שהוא יאלץ לעזוב !!!
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jol9 » 24 נובמבר 2011, 23:00

roy1000 כתב:אני חייב להגיד שפארמר עולה על כל הציפיות שהיו ל ממנו. הוא פשוט מתעלה על עצמו ומראה דברים שהוא לא הראה עד עכשיו בקריירה שלו. זה קשה מאוד לשחקן כמו פארמר שרגיל להיות שחקן משלים להפוך לפתע למוציא לפועל המרכזי. פארמר קיבל על עצמו לחלוטין את תפקיד ה"איש" במכבי והוא עושה את זה בקלאסה אדירה. למרות הלחץ העצום במכבי, הוא לא מתרגש ולא מפחד לקחת על עצמו את המשחק ולעשות גם דברים שלא הכי טבעיים לו כשצריך (כמו לעלות לשלשות קשות). הוא גם לא מתרגש מטעוית ואיבודי כדור.

אין מה להגיד - הבחור מתעלה על עצמו והוא עושה את זה בצניעות ובלי מאניירות של כוכבות.

:thumbup

לגמרי. כמו שסופו היה הכוכב הגדול היום, כך, גם לפארמר יש לא פחות מניות בניצחון הזה.
אני באמת מקווה שג'ורדן יישחק קצת פחות בליגות המשניות, כדי שיהיה תמיד במצב אופטימלי ליורוליג.

אני גם מקווה שיוציעו לו כבר אזרחות. הגיע הזמן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי where is the love? » 24 נובמבר 2011, 23:03

פארמר מדהים וסופו מדהים כמו בשיר שפרסמתי באשכול המשחק...צריך להשים את הכל מאחורה, ומשנה מה שניקח!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי misha » 24 נובמבר 2011, 23:04

jol9 כתב:אני גם מקווה שיוציעו לו כבר אזרחות. הגיע הזמן.

אני חושב שמחכים לראות מה יהיה עם השביתה. אם העונה תתבטל (ובעוד חודש פלוס מינוס נדע סופית), מכבי יפעלו בעניין.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 24 נובמבר 2011, 23:04

אני חושבת שהלקח מהמשחק היום,הוא שפארמר צריך לשחק יותר כ-2 מאשר כעושה משחק..
נכון הוא יודע להפעיל את סופו..אבל לא על זה שופטים עושה משחק אלא על שיתוף כלל הקבוצה..ובזה אוחיון יותר טוב מפארמר..
היום ראינו את פארמר לוקח על עצמו את תפקיד השוטינג ברבע הרביעי ועושה 11 נקודות מתוך ה-21 שלו ב-10 הדקות האחרונות..שימשיך ככה..כי עד שהוא החליט שהוא הסקורר הוא איבד 6 כדורים כעושה משחק..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 24 נובמבר 2011, 23:05

misha כתב:

אני חושב שמחכים לראות מה יהיה עם השביתה. אם העונה תתבטל (ובעוד חודש פלוס מינוס נדע סופית), מכבי יפעלו בעניין.

כן. תוך שבוע-שבועיים נדע מה קורה. אמרו שפארמר מקבל משהו כמו 40 אלף דולר לחודש, ככה שעניין האזרחות לא בדיוק ימוטט את מכבי.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 24 נובמבר 2011, 23:06

misha כתב:

אני חושב שאין טעם לחכות. לא מדובר כאן בכספים כ"כ גדולים. הדבר הזה יאפשר לו לנוח באדריאטית ואולי לתת אפשרות לשלב את שאייר קצת יותר,
אבל ייתן הדמנות לעוד זר להתלבש למשחקי הליגה.

העניין הוא שצריך לנסות לסגור את זה, לפני משחקי הגביע, שם אסור לקחת צ'אנסים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 24 נובמבר 2011, 23:13

Holiday_Armadillo כתב:אני חושבת שהלקח מהמשחק היום,הוא שפארמר צריך לשחק יותר כ-2 מאשר כעושה משחק..
נכון הוא יודע להפעיל את סופו..אבל לא על זה שופטים עושה משחק אלא על שיתוף כלל הקבוצה..ובזה אוחיון יותר טוב מפארמר..
היום ראינו את פארמר לוקח על עצמו את תפקיד השוטינג ברבע הרביעי ועושה 11 נקודות מתוך ה-21 שלו ב-10 הדקות האחרונות..שימשיך ככה..כי עד שהוא החליט שהוא הסקורר הוא איבד 6 כדורים כעושה משחק..

אני חושב שיש בעיה בציוות של פארמר עם לנגפורד כרגע. איבודי הכדור היו סתמיים ולא משהו שקשור לעמדה על המגרש לדעתי. העובדה שאחרי 3 רבעים די בינוניים מבחינתו הוא פשוט השתלט לחלוטין על הרבע הרביעי היא מדהימה מבחינתי כי זה לא שחקן שעשה דברים כאלו עד עכשיו בקריירה שלו.
roy1000

הודעהעל ידי felix_r » 24 נובמבר 2011, 23:17

Holiday_Armadillo כתב:אני חושבת שהלקח מהמשחק היום,הוא שפארמר צריך לשחק יותר כ-2 מאשר כעושה משחק..

במיוחד כשאוחיון על המגרש. כי אוחיון הוא לא 2 בשום צורה שהיא, אז אם פארמר לא נותן לו לנהל את ההתקפה, אוחיון סתם עומד בלי שום תועלת.
כשאוחיון על הספסל - זה משהו אחר
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שחף » 24 נובמבר 2011, 23:18

מה גם פה התחילו לקנות את הבולשיט של שלח? פארמר מוביל את מכבי באסיסטים והזין מצויין את סופו בחצי הראשון. ראינו איך זה נראה כשיוגב ניהל לבד את העסק.
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 24 נובמבר 2011, 23:20

שחף כתב:מה גם פה התחילו לקנות את הבולשיט של שלח? פארמר מוביל את מכבי באסיסטים והזין מצויין את סופו בחצי הראשון. ראינו איך זה נראה כשיוגב ניהל לבד את העסק.

פארמר מוביל את מכבי באסיסטים כי הכדור אצלו רוב הזמן וכי הוא שחקן טוב מדי לאירופה..אבל אל תסתכל רק על האסיסטים..תסתכל גם על האיבודים..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 24 נובמבר 2011, 23:22

שחף כתב:מה גם פה התחילו לקנות את הבולשיט של שלח? פארמר מוביל את מכבי באסיסטים והזין מצויין את סופו בחצי הראשון. ראינו איך זה נראה כשיוגב ניהל לבד את העסק.

פארמר רכז טבעי - זו העמדה שהוא משחק בכל הקריירה שלו. בלי קשר - אם רוצים שיקלע 30 נקודות למשחק, צריך לעזור לו בהובלת הכדור.
לגבי שלח - הוא יצא די אדיוט כשאמר שצריך לתת לגאלינרי לזרוק משלוש (למעשה רק דביל יגיד דבר כזה), ושניה אחרי זה גאלינרי קלע שלשה.
roy1000

הודעהעל ידי yzafrir » 24 נובמבר 2011, 23:29

פארמר יודע מצויין לחלק את הכוח שלו במהלך המשחק ולהגיע במצב טוב לרגעים המכריעים....
אגב דווקא מאוד אהבתי את הפתיחה של פארמר עם לאנגפורד (שמאוד השתדל לשחק קבוצתי בהתקפה ) , הם נתנו הגנה מצויינת ושיתקו את הגארדים של מילאנו לגמרי בהתחלה...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Angelstrong » 24 נובמבר 2011, 23:34

גם אתם שמים לב שהשופטים לא נותנים לפארמר שום כבוד?למשל בכניסה המשוגעת שלו לסל שבוקשי נכנסה היה בבירור פאול עליו וזה לא רק המשחק הזה זה הרבה משחקים ולעומת זאת עם רק מלטפים את גלינארי הוא מקבל עברה
Angelstrong

הודעהעל ידי yzafrir » 25 נובמבר 2011, 00:06

כי גאלינרי אירופאי ופארמר אמריקאי...זה ידוע שהשופטים באירופה נותנים יותר כבוד לאירופאים מאשר לאמריקאים...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־28 אורחים