המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

יוגב אוחיון

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יוגב אוחיון

הודעהעל ידי קודי » 21 נובמבר 2011, 09:46

לא יודע מחלה או לא (אני זוכר את מיקי ברקוביץ נותן את המשחקים הכי גדולים שלו כשעלה לשחק עם חום גבוה, או כך לפחות טען...). הוא משחק רע ולא מסוף השבוע האחרון. היתה לו הבלחה חד פעמית ברבע השלישי נגד ריאל אבל חוץ מזה יש ממנו בעיקר חושך. הייתי יכול לקבל זאת בהבנה אם היינו רואים ממנו תרומה באספקטים אחרים דוגמת ריבאונד, מסירה או הובלת כדור, אבל אין כלום.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי יוסי22 » 21 נובמבר 2011, 09:53

קודי כתב:
yarinsaky כתב:מאיפה, מאיפה אתה מביא את זה שהוא יותר טוב בקליעה מאידסון ? הקריירה שלו לא בדיוק מראה את זה לאורך השנים.

מה זאת אומרת ששחקן בעמדה הזאת צריך להביא קליעה ? עמדה 3 היא עמדה סופר חשובה בכדורסל המודרני. זה לא מקרי שמכבי נראתה הכי טוב בתקופת פארקר ובתקופת איידסון, עם כל ההבדלים המתבקשים ברמה.
כמו שאמר פליקס, מי שלא בין מה הביא איידסון למכבי לא באמת מבין כדורסל.

מבחינת הקליעה סמית קלע משלוש באחוזים סבירים ביורוקאפ אבל בעונה היחידה בה שיחק ביורוליג הוא עמד על 23% וזה נמוך בהרבה מהאחוזים של אידסון באותו המפעל. כך שאי אפשר לטעון שסמית קלע טוב ממנו. מעבר לכך, בכל אספקט אחר של המשחק אידסון עולה על סמית ובהרבה - בהובלת כדור, במסירה, בחדירה לסל, בריבאונד ובהגנה. פשוט אין מה להשוות בין אידסון - אחד השחקנים הורסאטיליים ביבשת - לבין סמית שהוא חד גוני בצורה מדהימה.

אני לא חסיד של היורוקאפ אבל בעיני בכל מה שקשור לאחוזי קליעה משלוש זה פחות משנה הליגה שבה משחקים ומה לעשות שבשנתיים האחרונות הוא שיחק ביורוקאפ וזה בעיני מדד יותר טוב מעונה איומה לפני 3 שנים שהוא לא ממש הצליח להשתלב , בכל מקרה כרגע גם בזריקות פנויות הוא קולע פחות מ-40% , תן לי 40% בזריקות אחרי תרגיל שעובר דרך סופו ויחד עם ההגנה והשטף הקבוצתי זה מספיק לי .

דרך אגב אידסון קלע ביורוקאפ ב-32% ודווקא ביורוליג 37.5% בזכות העונה עם ריטאס שבה הוא קלע ב-48% , אם נוציא את העונה הזו הוא קלע באותם אחוזים בשני המפעלים .
יוסי22

הודעהעל ידי יוסי22 » 21 נובמבר 2011, 09:54

קודי כתב:לא יודע מחלה או לא (אני זוכר את מיקי ברקוביץ נותן את המשחקים הכי גדולים שלו כשעלה לשחק עם חום גבוה, או כך לפחות טען...). הוא משחק רע ולא מסוף השבוע האחרון. היתה לו הבלחה חד פעמית ברבע השלישי נגד ריאל אבל חוץ מזה יש ממנו בעיקר חושך. הייתי יכול לקבל זאת בהבנה אם היינו רואים ממנו תרומה באספקטים אחרים דוגמת ריבאונד, מסירה או הובלת כדור, אבל אין כלום.

במשחק האחרון שבו הוא היה כשיר הוא נתן תרומה אדירה בהגנה ועובדתית כל פעם שהוא ירד חטפנו מבול שלשות על הראש.

וחוץ מזה כולם פה גיבורים , אני לא יודע מה היה לו אבל כשיש לי חום גבוהה ותחושה לא טובה קצת קשה לעשות פעילות ספורטיבית , בווודאי פעילות מקצועית.
יוסי22

הודעהעל ידי jol9 » 21 נובמבר 2011, 09:58

יוסי22 כתב:
קודי כתב:
yarinsaky כתב:מאיפה, מאיפה אתה מביא את זה שהוא יותר טוב בקליעה מאידסון ? הקריירה שלו לא בדיוק מראה את זה לאורך השנים.

מה זאת אומרת ששחקן בעמדה הזאת צריך להביא קליעה ? עמדה 3 היא עמדה סופר חשובה בכדורסל המודרני. זה לא מקרי שמכבי נראתה הכי טוב בתקופת פארקר ובתקופת איידסון, עם כל ההבדלים המתבקשים ברמה.

מבחינת הקליעה סמית קלע משלוש באחוזים סבירים ביורוקאפ אבל בעונה היחידה בה שיחק ביורוליג הוא עמד על 23% וזה נמוך בהרבה מהאחוזים של אידסון באותו המפעל. כך שאי אפשר לטעון שסמית קלע טוב ממנו. מעבר לכך, בכל אספקט אחר של המשחק אידסון עולה על סמית ובהרבה - בהובלת כדור, במסירה, בחדירה לסל, בריבאונד ובהגנה. פשוט אין מה להשוות בין אידסון - אחד השחקנים הורסאטיליים ביבשת - לבין סמית שהוא חד גוני בצורה מדהימה.

אני לא חסיד של היורוקאפ אבל בעיני בכל מה שקשור לאחוזי קליעה משלוש זה פחות משנה הליגה שבה משחקים ומה לעשות שבשנתיים האחרונות הוא שיחק ביורוקאפ וזה בעיני מדד יותר טוב מעונה איומה לפני 3 שנים שהוא לא ממש הצליח להשתלב , בכל מקרה כרגע גם בזריקות פנויות הוא קולע פחות מ-40% , תן לי 40% בזריקות אחרי תרגיל שעובר דרך סופו ויחד עם ההגנה והשטף הקבוצתי זה מספיק לי .

דרך אגב אידסון קלע ביורוקאפ ב-32% ודווקא ביורוליג 37.5% בזכות העונה עם ריטאס שבה הוא קלע ב-48% , אם נוציא את העונה הזו הוא קלע באותם אחוזים בשני המפעלים .

יוסי, זה לא משנה. אידסון הוא שחקן ברמה אחרת מסמית'. סמית' הוא עוד שחקן שעבר במכבי, ואח"כ יחזור למקומות יותר טבעיים לו. אידסון
היה MVP של היול"ב, לקח את היול"ב עם ריטאס, היה בגמר הפיינל פור של היורוליג והיום משחק בבארסה כשחקן משמעותי ומוביל.

זה שחקנים בלבל שונה. אידסון אולי לא אהוב ע"י כולם כאן, אבל התרומה שלו למכבי היתה גדולה מאוד, וגם כשלא הלך לו בקליעה
או כשהיה פסיבי מאוד התקפית, הוא עדיין עשה המון דברים על המגרש. חלק מהתרומה של סופו רשומה על אידסון, גם חלק גדול מההגנה הקבוצתית
הנפלאה של מכבי בשנה שעברה רשומה על שמו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 21 נובמבר 2011, 09:59

יוסי22 כתב:
קודי כתב:

אצל אידסון זה אולי דומה כי הוא לא סט שוטר שצריך את השניה לזריקה מאחר שהוא זורק הרבה מכדרור. סמית הוא אכן סט שוטר וביורוליג יש לך הרבה פחות זמן לזרוק. עובדה שהוא הסתובב באחוזים לא רעים ביורוקאפ ובעונה וקצת שלו ביורוליג הוא צנח למספרים עלובים.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי קובי » 21 נובמבר 2011, 10:00

אני אסכם את נושא אוחיון ככה: קודם כל, הוא לא מפתיע אותי ביכולת שלו ולא מאכזב אותי. what u see is what u get. תמיד היה לוחמני בהתקפה ומנהל משחק לא רע. תמיד היה קלעי חלש וזה לא השתנה.

מבחינתו, הוא הגיע למכבי בסיטואציה הכי טובה מבחינתו - קו אחורי לוקה בחסר ואשראי גדול מהמאמן, שחייב להתאים את עצמו לחוק הרוסי בקופליאדה מחד ושהאג'נדה שלו היא הגנתית, מנגד.

לתפיסתי, הישראלים שצריכים לשחק במכבי, הם הישראלים הטובים ביותר שיש. בעמדות הגארד, אוחיון נמצא באותה הליגה של נעימי המוכשר אף הוא ואולי גם של מקל, שלא במקרה נבחר לצהוב, עוד לפני אוחיון. בורשטיין, ניסים, רוט ולימוד מעט אחריהם וגם פה זה עניין של טעם. שיבק לדוגמא, העדיף דווקא את הנסיון של בורשטיין וניסים. בכל מקרה, איך שלא תדרגו את החבר'ה האלו, ההבדלים הם דקים.

מי שנמצא ברמה גבוהה יותר מאלו הם לאנדסברג והלפרין. לאנדסרג מראה ומוכיח כבר עונה שנייה איכויות של זר לכל דבר ועניין, הן מבחינת החשיבות שלו בקבוצה והן מבחינת הסטטיסטיקה המרשימה. במקרה של חיפה, מדובר גם על קבוצה מעוטרת בזרים, ככה שברירת מחדל ישראלית שם, הוא לא.
את הלפרין אנחנו מכירים על מעלותיו וחסרונותיו. בהחלט שחקן שנוי במחלוקת, אך עם כל המחלוקת לגביו, הוא נמצא רמה אחת מעל החבר'ה שהוזכרו כאן קודם.

לכן, אולי לאוחיון יש מקום בסגל של מכבי לשנים הבאות, אבל בהחלט לא כשחקן מוביל, כפי שקורה איתו בעונה הזו. לאורך זמן אני לא חושב שזה יכול להוכיח את עצמו, עם כל הסימפטיה האמיתית והכנה לרוח הלחימה של הבחור, דבר שבהחלט מוערך וגם נותן סיבה מוצדקת לאהדה מהקהל.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי קודי » 21 נובמבר 2011, 10:02

יוסי22 כתב:
קודי כתב:לא יודע מחלה או לא (אני זוכר את מיקי ברקוביץ נותן את המשחקים הכי גדולים שלו כשעלה לשחק עם חום גבוה, או כך לפחות טען...). הוא משחק רע ולא מסוף השבוע האחרון. היתה לו הבלחה חד פעמית ברבע השלישי נגד ריאל אבל חוץ מזה יש ממנו בעיקר חושך. הייתי יכול לקבל זאת בהבנה אם היינו רואים ממנו תרומה באספקטים אחרים דוגמת ריבאונד, מסירה או הובלת כדור, אבל אין כלום.

במשחק האחרון שבו הוא היה כשיר הוא נתן תרומה אדירה בהגנה ועובדתית כל פעם שהוא ירד חטפנו מבול שלשות על הראש.

וחוץ מזה כולם פה גיבורים , אני לא יודע מה היה לו אבל כשיש לי חום גבוהה ותחושה לא טובה קצת קשה לעשות פעילות ספורטיבית , בווודאי פעילות מקצועית.

לא יודע איזו תרומה הגנתית גדולה הוא נתן נגד פילזן, במיוחד שכשהיו מטחי השלשות של וויאצ'יץ זה היה גם איתו וגם בלעדיו. זה היה עוד משחק אנמי של סמית שבו הוא קלע 3 נקודות ולא תרם כלום באספקטים האחרים (2 ריבאונדים, אסיסט ואיבוד).
קודי

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 21 נובמבר 2011, 12:27

קובי, אהבתי את תאוריית ה WYSIWYG, ואני גם חושב שאוחיון הוא אחד מהשחקנים הישראלים הטובים ביותר כיום.
אם נכנס קצת לדקויות, אז לדעתי אוחיון עדיף על מקל, בורשטיין וניסים, ואם באמת מכבי מעוניינת ברכז ישראלי, אז כנראה שאוחיון הוא הכתובת הנכונה.

לגבי הביקורת, אני חושב שמאוד מחמירים כאן עם אוחיון.
כרגע, הוא נראה כגארד הטוב ביותר במכבי חוץ מפארמר והוא לבטח החוליה החזקה מבין הגארדים הישראלים של מכבי.
גם אני לא חושב שהוא צריך להיות שחקן מוביל וגם אין הרבה מה לצפות ממנו כרכז בודד כפי שהוא תופקד אתמול, אבל עדיין מדובר בשחקן ישראלי טוב שהוא לכל הפחות טוב יותר מכל שאר הגארדים הישראלים בקבוצה.
לפני שמפנים אצבע מאשימה לאחויון, הייתי מציע קודם להתבונן בשחקנים כמו סמית' ה"פרופסור", לנגפורד שהיגע לכאן בכל תרועה רמה, שאייר שעדיין נחשב כאן להבטחה וגם בקפטן שהולך וקמל.
מכל הגארדים הישראלים (ולמעשה, כמעט מכל הגארדים בכלל בקבוצה), אוחיון נמצא במצב הכי טוב והוא מהאחרונים שיש לבוא אליהם בטענות.

אני מאוד מסכים עם כך שהלפרין ולנדסברג נמצאים רמה מעל כל שאר השחקנים הישראלים וזו כבר סיבה מודע כדאי להחתים אותם (או לפחות אחד מהם) במכבי.
לצערי, מכבי העדיפו הקיץ ללכת על כמות ולא על איכות ונוצר מצב בו ישנם ששה גארדים שמתוכם לפחות ארבעה שהם לא בדיוק פקטור במשחק ההתקפה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yellowaura » 22 נובמבר 2011, 12:18

כמו שקטלתי את לאנגפורד כך אני משבח את אוחיון.

אוחיון מתאים למכבי יותר מנעימי, מקל ולנדסברג. הוא שומר, חוטף, קבוצתי, מזהה שחקנים בהתקפת מעבר, אופי יציב.
אוחיון מתאים לקבוצה חזקה ששחקני פנים הם העיקר אצלה. מקל לא זריז כמו אוחיון, נעימי חלש בהגנה ואוהב לייצר מצבים לעצמו ולנדסברג שקול לעוד אחד מהרבה זרים שמשחקים באותו סגנון משחק.
אוחיון צריך להמשיך לעבוד על הזריקה לשלוש אבל סה"כ הוא עושה מעל ומעבר עד עכשיו. כמובן שאף אחד מהשחקנים הישראלים שהזכרתי לא יכול לסחוב בקו האחורי קבוצה בדרגה כמו מכבי לבדו כמו שנתנו לאוחיון לעשות במשחק מול ירושלים שגם פארמר וגם פפלוקאס לא שיחקו.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי felix_r » 22 נובמבר 2011, 18:32

jol9 כתב:
יוסי22 כתב:
קודי כתב:

יוסי, זה לא משנה. אידסון הוא שחקן ברמה אחרת מסמית'. סמית' הוא עוד שחקן שעבר במכבי, ואח"כ יחזור למקומות יותר טבעיים לו. אידסון
היה MVP של היול"ב, לקח את היול"ב עם ריטאס, היה בגמר הפיינל פור של היורוליג והיום משחק בבארסה כשחקן משמעותי ומוביל.

זה שחקנים בלבל שונה. אידסון אולי לא אהוב ע"י כולם כאן, אבל התרומה שלו למכבי היתה גדולה מאוד, וגם כשלא הלך לו בקליעה
או כשהיה פסיבי מאוד התקפית, הוא עדיין עשה המון דברים על המגרש. חלק מהתרומה של סופו רשומה על אידסון, גם חלק גדול מההגנה הקבוצתית
הנפלאה של מכבי בשנה שעברה רשומה על שמו.

מחזק.
באופן לא מפתיע לחלוטין אפשר לראות שבארסה ספגה העונה הכי פחות נקודות ביורוליג, וזה למרות שחבריו של איידסון לקו האחורי (הוארטס ונבארו לא ממש ידועים כמצטיינים בהגנה)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 22 נובמבר 2011, 19:04

אני פחות או יותר מסכים עם יוני ופליקס.
אני לא חסיד גדול של אידסון ואני חושב שהפסיביות וחוסר היוזמה שלו בהתקפה הזיקו לעיתים למכבי, אבל לזכותו יאמר, שכאשר הוא לא קלע ולא התבלט יותר מדי בהקתפה, הוא ידע לתרום באספקטים אחרים ואפילו בהרבה אספקטים אחרים.

סמית' הוא פוני של טריק אחד; כל מה שהוא יודע לעשות זה לזרוק מבחוץ וגם את זה הוא לא עושה יותר מדי טוב.
אז הוא שומר לא רע ולפעמים גם עוזר ברבאונד, אבל בגדול, כמעט כל המשחק שלו מבוסס על קליעה (או על אי-קליעה כמו שאנחנו רואים).
אם הוא היה איזה עילוי התקפי או קלעי מטורף, אני לא חושב שהיינו סובלים יותר מדי מהחד-גוניות שלו ובמצב כזה, הוא כנראה היה גם עדיף על אידסון, אבל כל עוד הוא לא קולע (וכאמור, רוב הזמן זה המצב) אין לו הרבה מה למכור.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 22 נובמבר 2011, 19:23

חביב אורנג'ד כתב:אני פחות או יותר מסכים עם יוני ופליקס.
אני לא חסיד גדול של אידסון ואני חושב שהפסיביות וחוסר היוזמה שלו בהתקפה הזיקו לעיתים למכבי, אבל לזכותו יאמר, שכאשר הוא לא קלע ולא התבלט יותר מדי בהקתפה, הוא ידע לתרום באספקטים אחרים ואפילו בהרבה אספקטים אחרים.

סמית' הוא פוני של טריק אחד; כל מה שהוא יודע לעשות זה לזרוק מבחוץ וגם את זה הוא לא עושה יותר מדי טוב.
אז הוא שומר לא רע ולפעמים גם עוזר ברבאונד, אבל בגדול, כמעט כל המשחק שלו מבוסס על קליעה (או על אי-קליעה כמו שאנחנו רואים).
אם הוא היה איזה עילוי התקפי או קלעי מטורף, אני לא חושב שהיינו סובלים יותר מדי מהחד-גוניות שלו ובמצב כזה, הוא כנראה היה גם עדיף על אידסון, אבל כל עוד הוא לא קולע (וכאמור, רוב הזמן זה המצב) אין לו הרבה מה למכור.

הזכירו כאן את יסאייטיס. גם הוא היה סוג של פוני כזה, אבל איזה פוני זה היה. יד זהב היתה לו. סמית' לא נותן את הביטחון הזה, שכל כדור שהוא זורק ייכנס פנימה, כמו סימאס בזמנו, או בלו היום.

אני חייב לציין שסמית' יודע לרוץ לא רע בכנפיים, אבל אם נניח שבעוד חודש יגיע שחקן שיכול הריצה בכנפיים שלו היא ברמה הגבוהה ביותר שיש, אז גם העניין הזה של סמית'
יחוויר.
עניין נוסף שאפשר לציין בחיוב אצל סמית' בקטע המקצועי, זאת היכולת שלו לשחק בשתי עמדות 2 ו-3. בגלל זה, אם הוא יחזור לקלוע, אז השילוב שלו בחמישייה עם פניני, בלו, פארמר וסופו
למשל, יכול להיות קטלני.

הוא חייב למצוא את היד שלו - זה המפתח מבחינתו, כי הדברים הקטנים שהוא עושה לא מספקים בשביל יותר מ-5 דקות יורוליג.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו » 22 נובמבר 2011, 19:58

סימאס יסאיטיס? אני דווקא זוכר אותו לא כאיזה הצלחה גדולה אולי אפילו נפילה אבל את האמת בעונה הזו דווקא פחות עקבתי בפאנטיות אחריי מכבי.
מקאדו

הודעהעל ידי jol9 » 22 נובמבר 2011, 20:03

מקאדו כתב:סימאס יסאיטיס? אני דווקא זוכר אותו לא כאיזה הצלחה גדולה אולי אפילו נפילה אבל את האמת בעונה הזו דווקא פחות עקבתי בפאנטיות אחריי מכבי.

הכל יחסי בעניין. כשאתה רואה את סמית' היום או רודני ביופורד לפני כמה שנים, אז יסאייטיס פתאום לא נראה כמו נפילה. בכל מקרה
שחקן שסיים עונה של 10 נק' בממוצע במכבי ביורוליג, לא ממש יכול להיחשב כנפילה, בטח לא נפילה גדולה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 22 נובמבר 2011, 20:07

מי שנהנה בעיקר מיאסייטיס היו הבחורות והבארים בת"א . שחקן שלא ממש התפתח עם השנים ונשאר עם מה שהוא יודע. לקלוע מהמקום בעיקר.
זו הייתה עונה קשה למכבי, וואקום רציני של אחרי התפרקות השושלת והמלחמה בלבנון.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 22 נובמבר 2011, 21:24

yarinsaky כתב:מי שנהנה בעיקר מיאסייטיס היו הבחורות והבארים בת"א . שחקן שלא ממש התפתח עם השנים ונשאר עם מה שהוא יודע. לקלוע מהמקום בעיקר.

יאסייטיס נשוי ואם לבת (לפחות ככה הוא היה בזמן ששיחק במכבי) וכל הסיפורים סביב חיי הבליינות שלו היו ככל הנראה שמועות חסרות ביסוס.
לגבי היכולת שלו, גם אני לא זוכר אותו בדיוק כסיפור הצלחה, אבל כפי שיוני אמר, הכל יחסי, והייתי לוקח היום שחקן כמוהו ע"ח סמית'.

שוב, אם סמית' באמת היה מצטיין בקליעה ושומר על על יציבות בנושא, אז אני לא חושב שחוסר הגיוון שלו היה מפריע יותר מדי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 נובמבר 2011, 21:29

חביב אורנג'ד כתב:
yarinsaky כתב:מי שנהנה בעיקר מיאסייטיס היו הבחורות והבארים בת"א . שחקן שלא ממש התפתח עם השנים ונשאר עם מה שהוא יודע. לקלוע מהמקום בעיקר.

יאסייטיס נשוי ואם לבת (לפחות ככה הוא היה בזמן ששיחק במכבי) וכל הסיפורים סביב חיי הבליינות שלו היו ככל הנראה שמועות חסרות ביסוס.
לגבי היכולת שלו, גם אני לא זוכר אותו בדיוק כסיפור הצלחה, אבל כפי שיוני אמר, הכל יחסי, והייתי לוקח היום שחקן כמוהו ע"ח סמית'.

שוב, אם סמית' באמת היה מצטיין בקליעה ושומר על על יציבות בנושא, אז אני לא חושב שחוסר הגיוון שלו היה מפריע יותר מדי.

מה? :eek
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 22 נובמבר 2011, 21:52

Holiday_Armadillo כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

מה לא ברור? שחקן כדורסל בערב ואמא מסורה בלילה...
אני מכיר עשרות כאלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 22 נובמבר 2011, 21:54

Holiday_Armadillo כתב:
חביב אורנג'ד כתב:

:duh
הכוונה אב לבת.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 22 נובמבר 2011, 22:35

חביב אורנג'ד כתב:

אז אתה לא צודק. הסיפורים על יאסייטיס היו נכונים, ואפילו צנועים יותר ממה שהיה באמת. קראתי שבליטא הוא היה ידוע כחובב של מסיבות סווינגרים (כן, אלה שמחליפים נשים). כששיחק אצל ספאחיה בוולנסיה בזמנו פורסם שהוא נפצע בתעונת דרכים עם עוד חבר לקבוצה, כשחזרו מאיזו מסיבה פרועה בבילבאו...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־42 אורחים