המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

אדריאטית: הכוכב האדום בלגרד נגד מכבי - שבת, 19:00, ספורט 5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אדריאטית: הכוכב האדום בלגרד נגד מכבי - שבת, 19:00, ספורט

הודעהעל ידי asafb96 » 03 דצמבר 2011, 19:36

Angelstrong כתב:
asafb96 כתב:
Angelstrong כתב:
asafb96 כתב:איאיאי.. איזה אוהדים.. רק תלונות..
לא יודע מה אתם רוצים מלאנגפורד. ממש לא מבין. כל החטאה שלו הוא אגואסיט מסריח. פארמר נכנס גם הוא כל משחק הרבה פעמים ראש בקיר, וגם פארמר לקח שלשות קשות. מה אתם רוצים??? מכבי צריכה שהוא יהיה סקורר. אתם ציפיתם לשחק שיקלע 20 נקודות ב100% מהשדה עם 8 אסיסטים? לקח על עצמו מהלכי בידוד (ולרוב סיים אותם), והכניס כדורים יפים מאוד לסופו בחצי הראשון. בלאט צריך להכניס לו לראש שהוא לא צריך לזרוק את הסטפ-בק שלו מה3, אלא רק ג'מפ שוטים חופשיים, ויהיה בסדר
ממה שאני רואה מתחילת השנה, לדעתי מכבי חייב להאריך את החוזה של הנדריקס לעוד 3-4 שנים. תענוג של שחקן.

נכון מאוד לנגפורד הראה שיפור היום קלע באחוזים טובים וגם מסר כדורים טובים לסופו.
בקשר להנדריקס אני גם מסכים השחקן האהוב עליי במכבי כי הוא לעומת סופו משחק הגנה חזקה אבל בהתקפה מכבי לא משתמשים בו מספיק,הוא לא מקבל מספיק כדורים בפוסט וזה פשוט לא מובן לי למה כי עם תסימו לב כמעט כל התקפה העונה שהלכה להנדריקס בפוסט הסתיימה או בסל של הנדריקס או במסירה טובה שלו לשחקנים חותכים או לשחקנים שמיתיצבים בפינות

לו יודע אם הוא יקלע ככה בפוסט מול שחקנים כמו פקוביץ', בורוסיס, באראץ, ושאר המגדלים ביורוליג, אבל הוא כן מאוד מאוד יעיל. אגרסיבי מאוד ליד הסל, חושב קודם כל דאנק, פיק-אנד-רול טוב מאוד, וריבאונדר מצוין. על ההגנה אין מה לדבר, שחקן שחקן.
מאצ'בן לטעמי טוב ממנו, אבל אם ישמרו אותו, ישאירו את מאצ'בן, וגם סופו ישאר, יחד עם אליהו ובלו, למכבי יש את הקוו הקדמי ההתקפי הטוב באירופה, ובכלל, אחד הטובים שזכורים לי במכבי. מגוון ויעיל

הבעיה עם מאצ'בן זה הרכות וחוסר האתלטיות שלו וכמו סופו הוא צריך שישחקו עליו אז מיבחנתי אני עדיין מעדיף את הנדריקס אבל מאצ'בן שחקן מעולה ועם מכבי שנה הבאה יבנו עליו בעמדה 4 לפי דעתי הוא יתן את מה שמצפים ממנו

מאצ'בן בכלל לא רך. הוא אחד הPF הטובים באירופה, והוא רק בן 22. עם הנדריקס, סופו, אליהו ובלו, אני לא רואה שום קוו קדמי באירופה ברמה הזאת. אולי אולי אולי רק של צסק"א
asafb96

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 03 דצמבר 2011, 20:17

וברצלונה
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי rc4991 » 03 דצמבר 2011, 20:38

גל גל כתב:דרך אגב מה אתם אומרים על השחקן שהיה מועמד למכבי נמניה נדוביץ?

שיחק די טוב,הרשים אותי במהירות שלו בחדירות שלו לסל
אולי שנה הבאה הוא יהיה במכבי...
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 03 דצמבר 2011, 21:03

JasonWilliams12 כתב:וברצלונה

גם לא של בארסה. לרובק, וואסקז, פרוביץ', וואלאס. זה אחלה שחקנים, אבל לא ברמה הזאת. בעיקר בשחקני הגנה. בקוו הקדמי של בארסה לורבק בעיקר תורם בהתקפה, שהשאר נותים עבודת הגנה. הקוו האחורי שלהם, עם נבארו, הוארטאס, אידסון ומיקל הוא החזק יותר בחלק ההתקפי
asafb96

הודעהעל ידי yarinsaky » 03 דצמבר 2011, 21:10

קודם שילמדו לתפוס ריבאונד הקו הקדמי המפואר באירופה הזה. כל כך הרבה כישרון וכל כך הרבה אפסות בתחום הזה. למזלם בשנה שעברה היה את פרקינס ואיידסון שעזרו קצת.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 03 דצמבר 2011, 21:14

yarinsaky כתב:קודם שילמדו לתפוס ריבאונד הקו הקדמי המפואר באירופה הזה. כל כך הרבה כישרון וכל כך הרבה אפסות בתחום הזה. למזלם בשנה שעברה היה את פרקינס ואיידסון שעזרו קצת.

מאצ'בן מקום 2 ביורוליג בריבאונד בממוצע (ואחרי שקירי יחזור לNBA, הוא יהיה מקום ראשון, לפחות בנתיים), וגם הנדריקס הוא ריבאונדר נפלא, אבל אין ספק שיש בעיה בתחום הזה.
סופו הוא ריבאונדר התקפה טוב, אבל בהגנה הוא פחות סוגר לריבאונד. אליהו צריך לעזור יותר בתחום הזה, כי עם האורך והאתלטיות שלו, הוא יכול לקחת המון ריבאונדים. בלאט חייב להחדיר לו את זה לראש, ואם הוא לא יעשה את זה, פשוט שיצא. עד שילמד
asafb96

הודעהעל ידי roy1000 » 03 דצמבר 2011, 21:37

Holiday_Armadillo כתב:משחק נחמד של שייר..מכבי שיחקה יותר טוב דווקא כשהוא היה על המגרש ולא לאנגפורד..בנוסף לשתי השלשות שלו הוא גם לקח 5 ריבאונדים..יותר מליאור למי שתהה..
אני אהבתי בעיקר את הכדורים שהוא הכניס לסופו..חדים כאלה ולא דרד'לה על הריצפה כמו של אוחיון(שלא נרשם לו אפילו איבוד אחד איכשהו!!)

שייר לא שייך לרמה של מכבי. הוא קיבל קצת דקות היום, קלע שתי שלשות חופשיות בזריקות חסרות ביטחון, החטיא בצורה רעה עוד שתי שלשות חופשיות והיה חור ענקי בהגנה. הוא לא יכול לתרום כלום במכבי. בורשטיין כמה וכמה רמות מעליו.

בסה"כ עוד משחק שמכבי נראית רע מאוד בלי פארמר מול קבוצה שהשחקנים שלה כמה רמות מתחת למכבי.
roy1000

הודעהעל ידי Runner30 » 03 דצמבר 2011, 21:40

ההגנה הקבוצתית של מכבי לא דומה לכלום.
לנגפורד, אליהו, פאפאלוקאס, סמית' לא שמים *** על בלאט.
התקשורת בונה ומפתחת לנו פה אלטרנטיבה, כי מבינים שמול ההגנה הזאת כל נעימי הוא תותח-על.
Runner30

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 03 דצמבר 2011, 21:44

asafb96 כתב:

גם לא של בארסה. לרובק, וואסקז, פרוביץ', וואלאס. זה אחלה שחקנים, אבל לא ברמה הזאת. בעיקר בשחקני הגנה. בקוו הקדמי של בארסה לורבק בעיקר תורם בהתקפה, שהשאר נותים עבודת הגנה. הקוו האחורי שלהם, עם נבארו, הוארטאס, אידסון ומיקל הוא החזק יותר בחלק ההתקפי

תן לי את לורבק וואסקז פרוביץ' ואני נותן להם את בלו שאני מת עליו הנדריקס שון אליהו ומילאן מבלי למצמץ
זה שהמאמן שלהם מטומטם ולא יודע להשתמש בהם לא אומר שהם לא שחקנים מצוינים
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי קודי » 03 דצמבר 2011, 21:48

משחק רע של מכבי נגד קבוצה חלשה מאוד, אחת החלשות באדריאטית (שכוכבה הגדול עזב אותה לפני מספר ימים) עם מאזן של 2 נצחונות ו-8 הפסדים. בליגה שלנו יש לא מעט קבוצות שטובות ממנה בהרבה. אני מקווה שאף אחד במכבי לא באמת חושב שיוגב יכול לחדור כל כך בקלות את ההגנות ביורוליג ולהגיע לליי אפים כל כך בקלות.
נערך לאחרונה על ידי קודי בתאריך 03 דצמבר 2011, 21:52, נערך פעם אחת בסך הכל.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי LIAV10 » 03 דצמבר 2011, 21:52

JasonWilliams12 כתב:
asafb96 כתב:

תן לי את לורבק וואסקז פרוביץ' ואני נותן להם את בלו שאני מת עליו הנדריקס שון אליהו ומילאן מבלי למצמץ
זה שהמאמן שלהם מטומטם ולא יודע להשתמש בהם לא אומר שהם לא שחקנים מצוינים

:o :eek
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי yzafrir » 04 דצמבר 2011, 05:44

חייבים להבין משהו על המצב של לאנגפורד כרגע ( או בעצם על המצב של כל סקורר שמגיע במהלך העונה לקבוצה כשהוא לא בכושר...) , הרך היחידה שלו להיכנס לכושר משחק ולתפוס ביטחון היא לעשות את מה שהוא עושה וזה לקחת את הכדור בכוח לטבעת . כשזה יתחיל להיכנס באחוזים גבוהים הוא גם יקבל יותר ביטחון ויתחיל לפגוע גם יותר מרחוק . זה עדיף משחקן שעומד בפינה כמו עציץ ומחכה לכדור .
אי אפשר בקבוצה שכולם יהיו שחקנים קבוצתיים לגמרי ולאנגפורד הובא בדיוק בשביל לשבור את הבעיה הזאת במכבי אחרי שהיה חסר שחקן שיקח על עצמו מהלכים של בידוד . פעם היה את פארגו שעשה את זה והשנה זה כנראה יהיה לאנגפורד שככל שיכנס יותר לכושר אישי הוא גם ידע יותר טוב לווסט את היכולת שלו גם לקטע הקבוצתי ...
לגבי שייר , אני שמח מאוד על המשחק של היום אבל עדיין אני חושב שבלאט לא משתמש בו נכון ודווקא עכשיו כפארמר עזב הוא צריך לנסות אותו כרכז ולא לתת ללאנגפורד לרכז...
סמית' כמו סמית' , שחקן סולידי . לא יתן משחקים ענקיים אבל גם לא יהרוס משחקים עם שטויות מטורפות . לא מה שפיללנו אחרי איידסון אבל הוא לא הבעיה הכי גדולה שלנו העונה .

מילה על נמאניה נדוביץ' , בתחילת הקיץ הוא הוזכר כמעומד (להשקעה) לקבוצה (היה ראשון ברשימת המלפפונים) , אמרתי אז שמאוד כדאי להחתים אותו ואני עדיין חושב כך רק שאז חשבתי שאם נחתים אותו מוקדם והוא ישחק בקבוצה ויקבל דקות ליד הרכז המוביל (כשדיברו עליו פארמר עוד לא היה חתום ) אז הוא יוכל לתת תפוקה כבר העונה . לגבי להחתים אותו עכשיו , אין טעם כי בשלב כזה משחקן צעיר לא נקבל תפוקה אבל הוא אחלה השקעה לעתיד . הבחור אתלט אדיר ומהיר ויש לו פוטנציאל להיות אחד הרכזים המובלים באירופה בעתיד ואולי אפילו להגיע ל NBA , הוא מזכיר לי את דרגיץ'...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי jol9 » 04 דצמבר 2011, 11:35

yzafrir כתב:חייבים להבין משהו על המצב של לאנגפורד כרגע ( או בעצם על המצב של כל סקורר שמגיע במהלך העונה לקבוצה כשהוא לא בכושר...) , הרך היחידה שלו להיכנס לכושר משחק ולתפוס ביטחון היא לעשות את מה שהוא עושה וזה לקחת את הכדור בכוח לטבעת . כשזה יתחיל להיכנס באחוזים גבוהים הוא גם יקבל יותר ביטחון ויתחיל לפגוע גם יותר מרחוק . זה עדיף משחקן שעומד בפינה כמו עציץ ומחכה לכדור .
אי אפשר בקבוצה שכולם יהיו שחקנים קבוצתיים לגמרי ולאנגפורד הובא בדיוק בשביל לשבור את הבעיה הזאת במכבי אחרי שהיה חסר שחקן שיקח על עצמו מהלכים של בידוד . פעם היה את פארגו שעשה את זה והשנה זה כנראה יהיה לאנגפורד שככל שיכנס יותר לכושר אישי הוא גם ידע יותר טוב לווסט את היכולת שלו גם לקטע הקבוצתי ...
לגבי שייר , אני שמח מאוד על המשחק של היום אבל עדיין אני חושב שבלאט לא משתמש בו נכון ודווקא עכשיו כפארמר עזב הוא צריך לנסות אותו כרכז ולא לתת ללאנגפורד לרכז...
סמית' כמו סמית' , שחקן סולידי . לא יתן משחקים ענקיים אבל גם לא יהרוס משחקים עם שטויות מטורפות . לא מה שפיללנו אחרי איידסון אבל הוא לא הבעיה הכי גדולה שלנו העונה .

מילה על נמאניה נדוביץ' , בתחילת הקיץ הוא הוזכר כמעומד (להשקעה) לקבוצה (היה ראשון ברשימת המלפפונים) , אמרתי אז שמאוד כדאי להחתים אותו ואני עדיין חושב כך רק שאז חשבתי שאם נחתים אותו מוקדם והוא ישחק בקבוצה ויקבל דקות ליד הרכז המוביל (כשדיברו עליו פארמר עוד לא היה חתום ) אז הוא יוכל לתת תפוקה כבר העונה . לגבי להחתים אותו עכשיו , אין טעם כי בשלב כזה משחקן צעיר לא נקבל תפוקה אבל הוא אחלה השקעה לעתיד . הבחור אתלט אדיר ומהיר ויש לו פוטנציאל להיות אחד הרכזים המובלים באירופה בעתיד ואולי אפילו להגיע ל NBA , הוא מזכיר לי את דרגיץ'...

לגבי לאנגפורד אתה צודק, ואני חושב שהרוב כאן מבינים את זה, וגם אמרו שבסה"כ הוא מתחיל להראות כיוון חיובי. זה לא נראה יפה, אבל
כל עוד זה לא נגמר ביותר מדי החטאות ואיבודי כדור, אז זה בסה"כ בסדר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־23 אורחים