המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת

הודעהעל ידי toja27 » 02 אוקטובר 2018, 09:58

פתטי זה לבוא בדעה קדומה ולהישאר איתה. אני מתערב שכמעט כל אחד כאן שמעביר ביקורת לגביו נמצא בדיוק בדעה שהוא היה נמצא ברגע הראשון ששמע את השם שלו -מי לעאזל זה קלויארו(קולורבי, קלוריה שמענו הכל) ולמה הוא הוחתם?" בלי קשר איך הוא יתפקד על המגרש.
בכל אופן לא מסכים עם דעתך, לא הקביעות שלך לגביו ולא תיאורך אותי. אני אמשיך ברשותך.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 02 אוקטובר 2018, 10:10

דרך אגב, אני היחידי כאן בפורום שחושב שבדקות שקלויארו שיחק הוא בסדר גמור ואף טוב, שהוא עדיף על כהן וכרגע יש דברים יותר חשובים לשפר בקבוצה ?
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי ankram » 02 אוקטובר 2018, 10:23

toja27 כתב:דרך אגב, אני היחידי כאן בפורום שחושב שבדקות שקלויארו שיחק הוא בסדר גמור ואף טוב, שהוא עדיף על כהן וכרגע יש דברים יותר חשובים לשפר בקבוצה ?

קלויארו לא היה הבעיה של מכבי אמש , להשאיר את ג'ונדי על מרקיז , אחרי 2 שלשות , זאת חלמאות (נראה מה היה קורה לו אבדיה או זוסמן היו חוטפים ככה) , לתת לפארגו להמשיך לחרב את המשחק של מכבי עם האיבודים המחורבנים שלו , ולספסל את ווילביקין , זאת חלמאות , להמשיך עם כהן הרכרוכי , אחרי שאונסים אותו בריבאונד , זה לא ניהול משחק , קלויארו? היה סביר.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי toja27 » 02 אוקטובר 2018, 10:27

ankram כתב:
toja27 כתב:דרך אגב, אני היחידי כאן בפורום שחושב שבדקות שקלויארו שיחק הוא בסדר גמור ואף טוב, שהוא עדיף על כהן וכרגע יש דברים יותר חשובים לשפר בקבוצה ?

קלויארו לא היה הבעיה של מכבי אמש , להשאיר את ג'ונדי על מרקיז , אחרי 2 שלשות , זאת חלמאות (נראה מה היה קורה לו אבדיה או זוסמן היו חוטפים ככה) , לתת לפארגו להמשיך לחרב את המשחק של מכבי עם האיבודים המחורבנים שלו , ולספסל את ווילביקין , זאת חלמאות , להמשיך עם כהן הרכרוכי , אחרי שאונסים אותו בריבאונד , זה לא ניהול משחק , קלויארו? היה סביר.

לגמרי מסכים איתך.
סמל אישי של המשתמש
toja27

Re: אנג'לו קלויארו חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Rampel » 02 אוקטובר 2018, 10:35

אני איתך

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי נשרקה » 02 אוקטובר 2018, 10:37

האמת שההרכב של קוליארו זוסמן ורול לקראת הסיום היה מצויין וסגר תהפרש...לא הבנתי למה העלו את דיבה במקום זוס והוציאו את קוליארו.
מוזר.
נשרקה

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 אוקטובר 2018, 10:56

toja27 כתב:פתטי זה לבוא בדעה קדומה ולהישאר איתה. אני מתערב שכמעט כל אחד כאן שמעביר ביקורת לגביו נמצא בדיוק בדעה שהוא היה נמצא ברגע הראשון ששמע את השם שלו -מי לעאזל זה קלויארו(קולורבי, קלוריה שמענו הכל) ולמה הוא הוחתם?" בלי קשר איך הוא יתפקד על המגרש.
בכל אופן לא מסכים עם דעתך, לא הקביעות שלך לגביו ולא תיאורך אותי. אני אמשיך ברשותך.

גם אתה נשארת בדיוק באותה דעה קדומה שהייתה לך עליו מהקיץ. כנל לגבי סילי וכו'. זה עובד לשני הכיוונים.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי toja27 » 02 אוקטובר 2018, 11:15

MTA2311 כתב:
toja27 כתב:פתטי זה לבוא בדעה קדומה ולהישאר איתה. אני מתערב שכמעט כל אחד כאן שמעביר ביקורת לגביו נמצא בדיוק בדעה שהוא היה נמצא ברגע הראשון ששמע את השם שלו -מי לעאזל זה קלויארו(קולורבי, קלוריה שמענו הכל) ולמה הוא הוחתם?" בלי קשר איך הוא יתפקד על המגרש.

גם אתה נשארת בדיוק באותה דעה קדומה שהייתה לך עליו מהקיץ. כנל לגבי סילי וכו'. זה עובד לשני הכיוונים.

זה נכון בגדול, אבל הדעה שלי עליו התחילה להתבסס עליו אחרי שראיתי אותו במשחק לא אחרי ששמעתי את שמו האלמוני מקבוצה בינונית בטורקיה. גם את הדעה שלי על ריי התחלתי לבסס לאחר שראיתי אותו משחק. שניהם לכאורה היו החתמות בקאליבר זהה אבל את האחד מבחינתי "אישרתי" ואת השני לא.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 אוקטובר 2018, 11:22

toja27 כתב:
MTA2311 כתב:

זה נכון בגדול, אבל הדעה שלי עליו התחילה להתבסס עליו אחרי שראיתי אותו במשחק לא אחרי ששמעתי את שמו האלמוני מקבוצה בינונית בטורקיה. גם את הדעה שלי על ריי התחלתי לבסס לאחר שראיתי אותו משחק. שניהם לכאורה היו החתמות בקאליבר זהה אבל את האחד מבחינתי "אישרתי" ואת השני לא.

שמע, בסופו של דבר אני מסכים איתך. הוא שחקן חיובי והוא בוודאות לא הבעיה של מכבי. גם לא בטופ 3 של הבעיות. אבל זה שהוא לא שחקן רע לא אומר שהוא צריך להיות כאן. גם סילי לצורך העניין לא היה שחקן רע, אבל ראינו שמאז מכבי אף קבוצת יורוליג לא נגעה בו. בכל מקרה, זה דיון די מפגר לעשות בהתבסס על המשחק של אתמול. אם מישהו ראה אותו, ומצא לנכון לבוא להתלונן דווקא על קלוירו.. מוזר קצת.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי toja27 » 02 אוקטובר 2018, 11:26

MTA2311 כתב:
toja27 כתב:
MTA2311 כתב:

שמע, בסופו של דבר אני מסכים איתך. הוא שחקן חיובי והוא בוודאות לא הבעיה של מכבי. גם לא בטופ 3 של הבעיות. אבל זה שהוא לא שחקן רע לא אומר שהוא צריך להיות כאן. גם סילי לצורך העניין לא היה שחקן רע, אבל ראינו שמאז מכבי אף קבוצת יורוליג לא נגעה בו. בכל מקרה, זה דיון די מפגר לעשות בהתבסס על המשחק של אתמול. אם מישהו ראה אותו, ומצא לנכון לבוא להתלונן דווקא על קלוירו.. מוזר קצת.

השורה התחתונה שלך היא זאת ש"הדליקה" אותי אתמול. העיתוי רמז לי שלא משנה מה הוא יעשה , השם שלו יעלה. זה הדבר שהפריע לי.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי קובי » 02 אוקטובר 2018, 12:45

מסכים. הוא היה בסדר ובטח שלא היה הבעייה של הקבוצה אמש.

אבל הת׳רד הוא של קלויארו - בהמשך לתגובה האחרונה שלי: נכון למה שראינו עד כה, אתה רואה אותו מהווה יתרון מאץ׳ אפ על איזשהו 4 ביורוליג העונה?
בכל זאת, הפורוורד היחיד שמכבי החתימה העונה ושכנראה אמור להיות בעל תפקיד משמעותי בקבוצה הזו השנה...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי felix_r » 02 אוקטובר 2018, 12:58

toja27 , אני איתך. גם לדעתי קלויארו הוא שחקן חיוני.

כשהוא על המגרש, משחק ההתקפה מתנהל בצורה הרבה יותר זורמת, כי הוא מקבל החלטות טובות ומהירות מאוד מבלי לחשוב שעה על כל דבר.

גם בהגנה הוא בסדר גמור בלחץ על מובילי הכדור שמכבי עושה העונה. בגלל אינטלגנצית המשחק שלו הוא יודע מתי ללכת לדאבל טים ולסגור את היריב בין קו הרוחב לקו האמצע.

מצד שני כשהוא נאלץ לשמור על 4 יריב מתחת לסל, הוא לא עושה את זה בצורה טובה, כי הוא לא מספיק פיזי או לא מספיק אתלטי או סתם כי הוא לא טוב בזה.

לדעתי האישית עדיף לשים אותו בעמדה 3. הכי אהבתי אותו בחמישיה ביחד עם דני אבדיה בעמדות 3-4. שני פורווארדים חכמים וניידים שרצים את המגרש, ויודעים לקלוע מבחוץ.

נ.ב. לגבי השוואה לכהן. הם לא בדיוק באותה העמדה, וגם כהן הוא ישראלי. זה חשוב בליגה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי toja27 » 02 אוקטובר 2018, 13:48

קובי כתב:

אבל הת׳רד הוא של קלויארו - בהמשך לתגובה האחרונה שלי: נכון למה שראינו עד כה, אתה רואה אותו מהווה יתרון מאץ׳ אפ על איזשהו 4 ביורוליג העונה?
בכל זאת, הפורוורד היחיד שמכבי החתימה העונה ושכנראה אמור להיות בעל תפקיד משמעותי בקבוצה הזו השנה...

כרגע אובראיינט הוא ה4 הפותח של מכבי. תשאל אותי אם אני יכול לראות את קלויארו נותן עונה טובה יותר מ- השחקנים האחרים בקבוצות יורוליג שמשחקים בעמדת 4 מחליף , אני בהחלט רואה.
אבל, אני לא חושב שזאת הנקודת המבט הנכונה, אני הייתי מסתכל על כמה הוא יכול להפוך את מכבי לקבוצה טובה יותר, עד כמה הוא יכול להשתלב כחתיכה נכונה בפאזל ולתת את שלו לקבוצה, בלי להשוות לאחרים. בעיני הוא מביא דברים , הוא שחקן חיובי בעיני.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 02 אוקטובר 2018, 13:51

felix_r כתב:toja27 , אני איתך. גם לדעתי קלויארו הוא שחקן חיוני.

כשהוא על המגרש, משחק ההתקפה מתנהל בצורה הרבה יותר זורמת, כי הוא מקבל החלטות טובות ומהירות מאוד מבלי לחשוב שעה על כל דבר.

גם בהגנה הוא בסדר גמור בלחץ על מובילי הכדור שמכבי עושה העונה. בגלל אינטלגנצית המשחק שלו הוא יודע מתי ללכת לדאבל טים ולסגור את היריב בין קו הרוחב לקו האמצע.

מצד שני כשהוא נאלץ לשמור על 4 יריב מתחת לסל, הוא לא עושה את זה בצורה טובה, כי הוא לא מספיק פיזי או לא מספיק אתלטי או סתם כי הוא לא טוב בזה.

לדעתי האישית עדיף לשים אותו בעמדה 3. הכי אהבתי אותו בחמישיה ביחד עם דני אבדיה בעמדות 3-4. שני פורווארדים חכמים וניידים שרצים את המגרש, ויודעים לקלוע מבחוץ.

נ.ב. לגבי השוואה לכהן. הם לא בדיוק באותה העמדה, וגם כהן הוא ישראלי. זה חשוב בליגה.

לגבי כהן, ספאחיה שם אותו אם אני לא טועה לא מעט פעמים ב 4, תקן אותי אם אני טועה.
כן יש יותר לגיטימציה לשחק עם כהן בליגה הישראלית, אבל עושה לי רושם שהוא לא חייב לשחק כל כך הרבה עם כהן כשיש לך ישראלים נוספים ראויים .
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי קובי » 02 אוקטובר 2018, 14:54

toja27 כתב:
קובי כתב:

כרגע אובראיינט הוא ה4 הפותח של מכבי. תשאל אותי אם אני יכול לראות את קלויארו נותן עונה טובה יותר מ- השחקנים האחרים בקבוצות יורוליג שמשחקים בעמדת 4 מחליף , אני בהחלט רואה.
אבל, אני לא חושב שזאת הנקודת המבט הנכונה, אני הייתי מסתכל על כמה הוא יכול להפוך את מכבי לקבוצה טובה יותר, עד כמה הוא יכול להשתלב כחתיכה נכונה בפאזל ולתת את שלו לקבוצה, בלי להשוות לאחרים. בעיני הוא מביא דברים , הוא שחקן חיובי בעיני.

מסכים שהוא חיובי.
לא בטוח אם יש לו את היכולת לתת דקות יורוליג איכותיות.

לגבי אובראיינט ובאותו הקשר, בלאק וטיוס - לתפיסתי, ספאחיה יצטרך להיות יצירתי ולהשתמש בציוותים לא טבעיים של שניים מהם ברוב דקות המשחק ביורוליג, כי אני חושב שכל מי שאחריהם ברשימה לעמדות הפנים, וביניהם גם קלויארו, הוא ברמת איכות נמוכה משמעותית.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי itai7 » 16 אוקטובר 2018, 22:59

יש כשרון ומוח
itai7

הודעהעל ידי reuelc » 16 אוקטובר 2018, 23:00

כל הסלים שלו נראו לי מאוד מקריים
סמל אישי של המשתמש
reuelc

הודעהעל ידי toja27 » 16 אוקטובר 2018, 23:04

עוד טרול לרשימה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 16 אוקטובר 2018, 23:11

אם ימשיך ככה הולך להתברר כאחת הגניבות הכי טובות שעשינו פה .
הוא פשוט תורם בהכל - קולע טוב, זז בלי כדור בצורה מעולה, נותן הגנה סבירה, ריבאונד, האסל טוב .
שימשיך ככה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 16 אוקטובר 2018, 23:21

Jack55 כתב:אם ימשיך ככה הולך להתברר כאחת הגניבות הכי טובות שעשינו פה .
הוא פשוט תורם בהכל - קולע טוב, זז בלי כדור בצורה מעולה, נותן הגנה סבירה, ריבאונד, האסל טוב .
שימשיך ככה

אניש ראיתי אותו שומר מעולה היום
הוא אקטיבי מאוד ומוסר מעולה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים