המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

סקאוטינג V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סקאוטינג V2

הודעהעל ידי Naor116 » 26 יולי 2017, 15:26

החציל האצטקי כתב:D-MO זו אופציה מעניינת לשחקן שהצהיר שאם לא יחתום בNBA עד חודש אוגוסט, ישקול חזרה ליורוליג.
הוא אמנם רך בהגנה ובריבאונד (פחות נורא בסטנדרטים אירופאים), אבל הוא שחקן פנים-חוץ מעולה. מישהו שאפשר להשען על היכולות שלו בפוסט, ועדיין יספק לקבוצה המון ורסטיליות.

בלי הפציעות היה שחקן רוטציה בנבא בקלות
Naor116

הודעהעל ידי felix_r » 26 יולי 2017, 15:27

החציל האצטקי כתב:D-MO זו אופציה מעניינת לשחקן שהצהיר שאם לא יחתום בNBA עד חודש אוגוסט, ישקול חזרה ליורוליג.
הוא אמנם רך בהגנה ובריבאונד (פחות נורא בסטנדרטים אירופאים), אבל הוא שחקן פנים-חוץ מעולה. מישהו שאפשר להשען על היכולות שלו בפוסט, ועדיין יספק לקבוצה המון ורסטיליות.

הוא שיפר את אחוזי העונשין שלו? אני שואל, כי בעונתו האחרונה באירופה הם היו קרובים לאחוזים שלו משלוש :laugh2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 26 יולי 2017, 15:29

felix_r כתב:

הוא שיפר את אחוזי העונשין שלו? אני שואל, כי בעונתו האחרונה באירופה הם היו קרובים לאחוזים שלו משלוש :laugh2

הוא בינוני. 60% בערך.
מה שהוא שיפר ביוסטון, והראה בצורה יציבה מאוד, זה את היכולת להשיג נקודות בפוסט ביעילות. הכינוי שלו היה "קפטן הוק" :D
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 26 יולי 2017, 15:39

ארון אפללו חתם בלייקרס תמורת 2.1 מיליון.
היה שווה להביא אותו ולרשום כישראלי? :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 26 יולי 2017, 15:46

החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:

הוא בינוני. 60% בערך.
מה שהוא שיפר ביוסטון, והראה בצורה יציבה מאוד, זה את היכולת להשיג נקודות בפוסט ביעילות. הכינוי שלו היה "קפטן הוק" :D

בישראל לא יודעים לשפוט סנטרים, כי סנטרים אמיתיים לא מגיעים לפה כמעט. מה גם שהשופטים מחפשים לנטרל את שחקני המפתח של מכבי "כדי שהמשחק יהיה יותר מעניין". לכן, וזו דעתי הסובייקטיבית בלבד, לא שווה להשקיע בסנטרים גדולים ויקרים
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי my man » 26 יולי 2017, 15:54

felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:

הוא בינוני. 60% בערך.

בישראל לא יודעים לשפוט סנטרים, כי סנטרים אמיתיים לא מגיעים לפה כמעט. מה גם שהשופטים מחפשים לנטרל את שחקני המפתח של מכבי "כדי שהמשחק יהיה יותר מעניין". לכן, וזו דעתי הסובייקטיבית בלבד, לא שווה להשקיע בסנטרים גדולים ויקרים

הטיעון האחרון שלך הוא מיותר..הליגה פה מעניינת את..אתה יודע מה..

איזה אוהד מגדל אמר את זה בצורה נכונה..בסה"כ הליגה פה דורשת חמישה ניצחונות במשחקים שמתחילים רק במאי..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי איתי-שגב » 26 יולי 2017, 16:00

my man כתב:
felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:

הוא בינוני. 60% בערך.

הטיעון האחרון שלך הוא מיותר..הליגה פה מעניינת את..אתה יודע מה..

איזה אוהד מגדל אמר את זה בצורה נכונה..בסה"כ הליגה פה דורשת חמישה ניצחונות במשחקים שמתחילים רק במאי..
יכולים לבוא בטענות לעצמם שזה המצב :).
סמל אישי של המשתמש
איתי-שגב

הודעהעל ידי cannon » 26 יולי 2017, 21:42

מכבי פספסה את טי ג׳יי קליין, הבן של ננסי ליברמן, שהיה יכול להיות אחלה במקום ג׳ייק כהן למשל. מניח שיש סיכוי שיגיע לכאן בהמשך...
חתם בגאלאטסראיי.
cannon

הודעהעל ידי A_P_18 » 26 יולי 2017, 22:26

cannon כתב:מכבי פספסה את טי ג׳יי קליין, הבן של ננסי ליברמן, שהיה יכול להיות אחלה במקום ג׳ייק כהן למשל. מניח שיש סיכוי שיגיע לכאן בהמשך...
חתם בגאלאטסראיי.

דווקא יהיה מעניין לראות מה הוא שווה ביורוקאפ , הם באותו בית יחד עם ירושלים.
סמל אישי של המשתמש
A_P_18

הודעהעל ידי A_P_18 » 27 יולי 2017, 00:17

cannon כתב:מכבי פספסה את טי ג׳יי קליין, הבן של ננסי ליברמן, שהיה יכול להיות אחלה במקום ג׳ייק כהן למשל. מניח שיש סיכוי שיגיע לכאן בהמשך...
חתם בגאלאטסראיי.

פיק-
Source: Terms of the TJ Cline, Galatasaray deal is a one-year, $100,000 agreement. He'll come off the bench.
סמל אישי של המשתמש
A_P_18

הודעהעל ידי arel123 » 27 יולי 2017, 00:20

A_P_18 כתב:
חתם בגאלאטסראיי.

פיק-
Source: Terms of the TJ Cline, Galatasaray deal is a one-year, $100,000 agreement. He'll come off the bench.

וכהן 200 והוא 100, אתה מבין...
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הודעהעל ידי felix_r » 27 יולי 2017, 01:52

אתם בטוחים ש TJ Cline הוא יהודי?

שם המשפחה היהודי קליין (כמו של ראלף קליין) כותבים אחרת: Klein
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שועל » 27 יולי 2017, 01:57

felix_r כתב:אתם בטוחים ש TJ Cline הוא יהודי?

אמרו לך שהוא בן של ננסי ליברמן
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי felix_r » 27 יולי 2017, 02:18

שועל כתב:
felix_r כתב:אתם בטוחים ש TJ Cline הוא יהודי?

אמרו לך שהוא בן של ננסי ליברמן

אולי הוא מאומץ :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jk518008 » 30 יולי 2017, 02:47

מועדמדים אפשריים עמדת הסנטר:

לאחר בדיקה קצרה של לוח השחקנים החופשיים בנבא גיבשתי רשימה קצרה של מועמדים אפשריים וגם פחות אפשריים למכבי:

(2.06) Lavoy Allen - אינדיאנה לא מימשה עליו את האופציה. סנטר עם נסיון של 6 שנים בנבא, אבל קצת כבד ומוגבל התקפית.

(James Michael Mcadoo (2.06 - ידוע כגבוה מקצה הספסל של הוורירוס בשנים האחרונות, אבל שחקן צעיר ורעב שיכול להיות אדיר לאירופה. מאמין שימצא חוזה בנא.

(Jordan Mickey (2.03 - חימם את הספסל של בוסטון בשנתיי האחרונות, אבל אמור להיות שחקן הגנתי אתלטי ונלחם. יכול להיות אופציה טובה וריאלית למרות הגובה היחסית נמוך לסנטר.

(Maurice Ndour (2.06 - שחקן סנגלי שהעביר את העונה האחרונה בניקס ולפני זה עונה בריאל מדריד. יותר פאוור פורוורד מסנטר. באופן אישי לא תופס ממנו כמישהו שיכול לתרום בעמדת הסנטר.

(2.08) Adreian Payne - שחקן מוכשר מאוד שהעביר את השנים אחרונות בנבא ובדי-ליג. יותר פאוור פורוורד עם קליעה מסנטר. הבעיה שלעמדת הסנטר הוא עלול להיות רך מדי.

(Jeff Withey (2.13 - בשנתיים האחרונות שיחק ביוטה. ראיתי כמה משחקים טובים שלו בשנה שעברה. יכול להיות אופציה מעולה וריאלית להשלים את טיוס כסנטר פותח בעיקר בגלל שהוא כבר בן 27 ומאמין שיחפש דקות אחרי שלא שיחק הרבה בנבא.

(Rakeem Christmas (2.06 - שיחק בשנתיים האחרונות סאינדיאנה ובדי-ליג. בן 25 אתלטי מאוד ושוט בלוקר נהדר.

(Christian Wood (2.11 - נחשב כשרון גדול אבל לא קיבל הזדמנויות כמעט בשנתיים האחרונות שלו בנבא. שחקן אתלטי וריבאונדר נהדר. הבעיה היא שהוא צעיר מאוד בן 21. זה יהיה הימור לקחת שני שחקנים צעירים כמו בולדן ו-ווד ביחד.

באופן אישי אני חושב האופציות הכי ריאליות ונכונות למכבי מבחינה מקצועית וכלכלית מהשחקנים שזכרתי הם Jeff Withey, Christmas או Mickey. כמובן שיש עוד מספר אופציות של שחקנים ששיחקו באירופה בשנים האחרונות ויכול להיות שיהיו יותר מתאימים מבחינת נסיון והבנת המשחק האירופאי.
סמל אישי של המשתמש
jk518008

הודעהעל ידי arel123 » 30 יולי 2017, 02:54

jk518008 כתב:מועדמדים אפשריים עמדת הסנטר:

לאחר בדיקה קצרה של לוח השחקנים החופשיים בנבא גיבשתי רשימה קצרה של מועמדים אפשריים וגם פחות אפשריים למכבי:

(2.06) Lavoy Allen - אינדיאנה לא מימשה עליו את האופציה. סנטר עם נסיון של 6 שנים בנבא, אבל קצת כבד ומוגבל התקפית.

(James Michael Mcadoo (2.06 - ידוע כגבוה מקצה הספסל של הוורירוס בשנים האחרונות, אבל שחקן צעיר ורעב שיכול להיות אדיר לאירופה. מאמין שימצא חוזה בנא.

(Jordan Mickey (2.03 - חימם את הספסל של בוסטון בשנתיי האחרונות, אבל אמור להיות שחקן הגנתי אתלטי ונלחם. יכול להיות אופציה טובה וריאלית למרות הגובה היחסית נמוך לסנטר.

(Maurice Ndour (2.06 - שחקן סנגלי שהעביר את העונה האחרונה בניקס ולפני זה עונה בריאל מדריד. יותר פאוור פורוורד מסנטר. באופן אישי לא תופס ממנו כמישהו שיכול לתרום בעמדת הסנטר.

(2.08) Adreian Payne - שחקן מוכשר מאוד שהעביר את השנים אחרונות בנבא ובדי-ליג. יותר פאוור פורוורד עם קליעה מסנטר. הבעיה שלעמדת הסנטר הוא עלול להיות רך מדי.

(Jeff Withey (2.13 - בשנתיים האחרונות שיחק ביוטה. ראיתי כמה משחקים טובים שלו בשנה שעברה. יכול להיות אופציה מעולה וריאלית להשלים את טיוס כסנטר פותח בעיקר בגלל שהוא כבר בן 27 ומאמין שיחפש דקות אחרי שלא שיחק הרבה בנבא.

(Rakeem Christmas (2.06 - שיחק בשנתיים האחרונות סאינדיאנה ובדי-ליג. בן 25 אתלטי מאוד ושוט בלוקר נהדר.

(Christian Wood (2.11 - נחשב כשרון גדול אבל לא קיבל הזדמנויות כמעט בשנתיים האחרונות שלו בנבא. שחקן אתלטי וריבאונדר נהדר. הבעיה היא שהוא צעיר מאוד בן 21. זה יהיה הימור לקחת שני שחקנים צעירים כמו בולדן ו-ווד ביחד.

באופן אישי אני חושב האופציות הכי ריאליות ונכונות למכבי מבחינה מקצועית וכלכלית מהשחקנים שזכרתי הם Jeff Withey, Christmas או Mickey. כמובן שיש עוד מספר אופציות של שחקנים ששיחקו באירופה בשנים האחרונות ויכול להיות שיהיו יותר מתאימים מבחינת נסיון והבנת המשחק האירופאי.

תודה רבה על הרשימה כל הכבוד
יש ברשימה כמה שמות שחלק ממשתמשי הפורום מפנטזים שיגיעו כמו פיין ומיקי
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הודעהעל ידי שועל » 09 אוגוסט 2017, 10:04

קאנן חתם איפשהו?
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 אוגוסט 2017, 10:11

לא, למה?
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 09 אוגוסט 2017, 10:16

אין לי תשובה מספיק טובה...
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 09 אוגוסט 2017, 16:35

סימנתי שלושה פייבוריטים בתחילת הקיץ: פיין, מקדניאלס ומקריי.
עם השלישי לא כל כך הלך, אבל השניים האחרים בקיץ שקט לחלוטין.

מישהו שמע משהו?
(מלבד ציוץ על כך שלמקדניאלס יש סיכוי להשתחל לסגל של ברוקלין, שבינתיים העמיסה אותו בכל טוב?)

אחדש?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־35 אורחים