המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

מחשבות לקראת עונת 2022/23

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2022/23

הודעהעל ידי מילוס » 08 מרץ 2022, 10:55

גל אני מבין את פנזטיית אוקובו, אבל בוא ריאליטי צ'ק..
מתי בפעם האחרונה ה-כוכב העולה של היורוליג הגיע למכבי (או אפילו היה באמת רלבנטי)? רמז, לפני 21 שנה. לא יקרה שוב.
אם הוא כזה טוב, למה שיגיע למכבי הכושלת והמבולבלת ולא ל-NBA, ל-ACB, מילאנו או פנר וירוויח 3 מיליון ויותר?
למכבי מגיעים השאריות של אלה.
מילוס

הודעהעל ידי גל גל » 08 מרץ 2022, 14:37

נכון, אבל הוא היחידי שיכול להחליף את סקוטי ולתת את אותה תפוקה לדעתי, או שמכבי מביאים נגיד במקום סקוטי את פאנגוס ובונים את הסגל בצורה אחרת.
פאנגוס,אוונס כרכזים
וממשיכים משם
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Rampel » 08 מרץ 2022, 15:10

על מה אנחנו מתבססים? על וואלה? זה רק גורם לי להאמין יותר ששניהם ישארו פה בסוף. בטח כשרשום שם ששניהם אוהבים את תל אביב וישארו אם יקבלו אי אלו הבטחות לגבי העונה הבאה. זה ממש לא מדאיג אותי, מכבי יודעת להבטיח מצוין. השאלה היחידה היא האם מכבי באמת מעוניינת להשאיר אותם.

לסקוטי יש חוזה לעונה הבאה. למה שהטורקיות ירוצו לשלם באייאאוט על החוזה שלו? כי יש לו דרכון טורקי? ולמה שסקוטי יעדיף אותן? פנר בעונה רעה, אנאדולו ככל הנראה מתפרקת בקיץ. מה לרוץ הקיץ לקבוצה אחרת ייתן לו? כשיגמר החוזה בקיץ הבא, במידה והקבוצה שוב תיכשל, הוא יהיה חופשי לחתום איפה שבא לו בלי שום הגבלה.

הישארות של ז'יז'יץ' תלויה בהישארות וויצ'יץ'. לצערי אני לא רואה את וויצ'יץ' הולך לאנשהו בקרוב. אז ההישארות של ז'יז'יץ', אם וכאשר, היא המחשת אליה וקוץ בה בעולם הכדורסל.
אם ז'יז'יץ' עוזב בקיץ, אז זו תעודת עניות נוספת ואולי העלובה ביותר של וויצ'יץ' כ-GM. אני עוד זוכר איך בתחילת הדרך פימפמו כמה שהוא הופך את מכבי ליעד אטרקטיבי לשחקנים ממדינות הבלקן.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 08 מרץ 2022, 15:47

למה שסקוטי יעדיף את הטורקיות? קודם כל השפת גוף שלו, כבר בעונה שעברה היה נראה לי שדי מיצה פה.
הטורקיות קבוצות הישגיות יותר בשנים האחרונות, עשירות יותר, עם פוטנציאל גבוה יותר, וכנראה שירוויח הרבה יותר מבמכבי. עזוב עונה פחות טובה (ועדיין שתיהן התעללו העונה את מכבי, כן?), יש להן כסף לתקן, יש יומרות ויש הסקת מסקנות, והוא יכול להיות בול מסוג השחקנים שמרעננים את עמדות הגארדים אצל שתיהן.
"סקוטי אוהב את ת"א" זה שיקול שאחרי 4 שנים כבר פחות תופס.. הוא ספורטאי שמתקרב לגיל 30 ולא מגיע להישגים, הוא יאהב גם את איסטנבול וגם את מדריד כשישחק שם.
לא מאמין שלקבוצות כאלה תהיה בעיה להציע ביי-אאוט של כמה מאות אלפים כדי לקבל את אחד השחקנים הטובים והאנדר-אצ'יברים ביבשת, וגם לא מאמין שמכבי תצא מגדרה לוותר על הכסף.
מילוס

הודעהעל ידי Rampel » 08 מרץ 2022, 16:12

אין לי ספק שאם תהייה הצעת בייאאוט וסקוטי ירצה ללכת מכבי תיקח את הכסף.

אני טוען שאף קבוצה לא תרצה לשלם עליו את הבייאאוט במקום לחכות לקיץ. התירוץ היחיד שיכול להיות למהלך כזה הוא הדרכון הטורקי שלו. אם הטורקיות יתאבדו עליו, שיהיה להן בהצלחה :)

אמרת את זה נכון הוא אנדראצ'יבר. ובוא לא נוריד ממנו את החלק שלו בעובדה הזו. אם היו אומרים לך "קח, תהייה אלפא. תעשה מה שבא לך" ואתה נכשל פעם אחר פעם ומפטרים את המאמן שנתן לך את אותה היד החופשית, אז גם אתה היית משדר שפת גוף מאוכזבת. בין אם מעצמך או מהמערכת או גם וגם. כנראה שגם וגם. שוב, גם הדיווח הזה מדבר על זה שהוא "מאוכזב", אבל "רוצה לראות לאיזה כיוון הקבוצה הולכת". הכל תלוי במאמן הבא. בניגוד לז'יז'יץ' יש לו פה חוזה.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 08 מרץ 2022, 17:22

יש לי תחושה שה"רוצה לראות לאיזה כיוון הקבוצה הולכת" זה בלבול מוח של כתב שקרא יותר מדי אייטמים על בראדלי ביל :)
כאילו שלסקוטי יש יותר מדי מקורבים, או אינטרס כלשהו לשחרר לאיזה כתב משפט סתמי כזה כשיש לו חוזה ביד. גם לי וגם לך זה די ברור שאם יראה שנבנית פה קבוצה רצינית, תהיה לו הרבה יותר מוטיבציה להישאר..

ונכון שהוא על הפרצוף בפוטו פיניש, אבל אני מניח שזה בעיקר קשור לזה שכל המשחק של מכבי עליו. כשהיריבות ראו שמתוך 100 כדורים אחרונים של מכבי, ב-90 הוא הלך לבד וב-10 הוא הכניס כדור לשחקן פנים, קל להתכונן למכבי. צפוי לחלוטין..
אצל הטורקיות והספרדיות זה יהיה שונה כי הוא יהיה חלק מקבוצה.
מילוס

הודעהעל ידי omerk » 08 מרץ 2022, 17:33

מילוס כתב:למה שסקוטי יעדיף את הטורקיות? קודם כל השפת גוף שלו, כבר בעונה שעברה היה נראה לי שדי מיצה פה.
הטורקיות קבוצות הישגיות יותר בשנים האחרונות, עשירות יותר, עם פוטנציאל גבוה יותר, וכנראה שירוויח הרבה יותר מבמכבי. עזוב עונה פחות טובה (ועדיין שתיהן התעללו העונה את מכבי, כן?), יש להן כסף לתקן, יש יומרות ויש הסקת מסקנות, והוא יכול להיות בול מסוג השחקנים שמרעננים את עמדות הגארדים אצל שתיהן.
"סקוטי אוהב את ת"א" זה שיקול שאחרי 4 שנים כבר פחות תופס.. הוא ספורטאי שמתקרב לגיל 30 ולא מגיע להישגים, הוא יאהב גם את איסטנבול וגם את מדריד כשישחק שם.
לא מאמין שלקבוצות כאלה תהיה בעיה להציע ביי-אאוט של כמה מאות אלפים כדי לקבל את אחד השחקנים הטובים והאנדר-אצ'יברים ביבשת, וגם לא מאמין שמכבי תצא מגדרה לוותר על הכסף.

אם מכבי בזמנו שילמו בייאאוט על בולדן של 600 אלף ושחררו בתמורה ל750 ועל אלייזה ברייאנט גזרו 600 אלף גם כן, אז לטעמי יסגרו על ווילבקין במיליון צפונה (או משהו שקרוב למיליון).
אני לא מתיימר להיות מעריך שווי, אבל באופן יחסי לבייאאוט על עסקאות אחרות באירופה, על שחקן כמו סקוטי צריך לדרוש לא מעט.

בכל מקרה קשה לי להאמין שהוא יצא בשנת חוזה. זו כנראה הדרך של הסוכן שלו לקבל חוזה משודרג ולאותת למכבי שאם הם רוצים שחקן ברמתו, צריך לשלם.

בקשר לזיזיץ אני לא דואג כי אני בטוח שוויציץ יתאבד על זה כי הוא נואש להישגים ואין לו מה למכור חוץ מהקשר שלו עם זיזיץ. מבטיח לכם שאחרי החתימה נראה בכל חור כתבה על איך הכל בזכות הקשרים של וויצ'יץ' והחיבה שיש לזיזיץ אליו.
omerk

הודעהעל ידי Rampel » 08 מרץ 2022, 18:03

מילוס כתב:יש לי תחושה שה"רוצה לראות לאיזה כיוון הקבוצה הולכת" זה בלבול מוח של כתב שקרא יותר מדי אייטמים על בראדלי ביל :)
כאילו שלסקוטי יש יותר מדי מקורבים, או אינטרס כלשהו לשחרר לאיזה כתב משפט סתמי כזה כשיש לו חוזה ביד. גם לי וגם לך זה די ברור שאם יראה שנבנית פה קבוצה רצינית, תהיה לו הרבה יותר מוטיבציה להישאר..

ונכון שהוא על הפרצוף בפוטו פיניש, אבל אני מניח שזה בעיקר קשור לזה שכל המשחק של מכבי עליו. כשהיריבות ראו שמתוך 100 כדורים אחרונים של מכבי, ב-90 הוא הלך לבד וב-10 הוא הכניס כדור לשחקן פנים, קל להתכונן למכבי. צפוי לחלוטין..
אצל הטורקיות והספרדיות זה יהיה שונה כי הוא יהיה חלק מקבוצה.

שוב, בוא לא נוריד מווילבקין את החלק שלו בזה. הוא גם בוחר לקחת את המשחק עליו. הוא שבר כמה תרגילים בשנים האחרונות כדי שהכדור האחרון יהיה אצלו ובמקום להתחרפן עליו, המאמן שלו אמר שהייתה לו זריקה טובה והוא עצמו אמר בסיומי משחקים שהוא לא חושב שמישהו אחר צריך לקחת את הזריקה הזו כי הוא המנהיג.
אבל מה הפלא, כשהמאמן שלו מצדיק את זה ואומר שהוא יחיה וימות עם סקוטי.
מה שסקוטי צריך זה מאמן שידע לתת לו מספיק חופש אבל ידע גם לרסן ולהראות לו שזה נכון לו ולקבוצה. ואז הוא יהיה גם חלק מקבוצה ולא מעל הקבוצה. אני לא יודע אם זה יקרה פה או בקבוצה אחרת, אבל שוב, אני כן יודע שיש לו פה חוזה בעונה הבאה.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Rampel » 08 מרץ 2022, 18:04

omerk כתב:
מילוס כתב:למה שסקוטי יעדיף את הטורקיות? קודם כל השפת גוף שלו, כבר בעונה שעברה היה נראה לי שדי מיצה פה.

אם מכבי בזמנו שילמו בייאאוט על בולדן של 600 אלף ושחררו בתמורה ל750 ועל אלייזה ברייאנט גזרו 600 אלף גם כן, אז לטעמי יסגרו על ווילבקין במיליון צפונה (או משהו שקרוב למיליון).
אני לא מתיימר להיות מעריך שווי, אבל באופן יחסי לבייאאוט על עסקאות אחרות באירופה, על שחקן כמו סקוטי צריך לדרוש לא מעט.

בכל מקרה קשה לי להאמין שהוא יצא בשנת חוזה. זו כנראה הדרך של הסוכן שלו לקבל חוזה משודרג ולאותת למכבי שאם הם רוצים שחקן ברמתו, צריך לשלם.

בקשר לזיזיץ אני לא דואג כי אני בטוח שוויציץ יתאבד על זה כי הוא נואש להישגים ואין לו מה למכור חוץ מהקשר שלו עם זיזיץ. מבטיח לכם שאחרי החתימה נראה בכל חור כתבה על איך הכל בזכות הקשרים של וויצ'יץ' והחיבה שיש לזיזיץ אליו.
מסכים עם הכל

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 08 מרץ 2022, 20:46

הסיטואציה עם בולדן (פוטנציאל) ובראיינט (צורך מיידי של הבאקס) די שונה פה.
סקוטי לא בגיל, בסיטואציה וברמה שקבוצות נבא יסתערו עליו עם ביי-אאוט של מיליון+ (או בכלל). תראה מה לארקין, סופרסטאר באירופה, עשה (או לא עשה) בקדנציות שלו בנבא. יש שם מיליון כמותם.
ובשוק האירופאי לא כ"כ בקלות מעיפים סכומים כאלה. בטח לא על שחקן בשנת חוזה..
מהמר שתמורת 500K+חסכון חוזה של 1.8M על מישהו שלא רוצה להיות פה (באם יבקש לעזוב), יקחו את הכסף ויתנו לו להמשיך..
מילוס

הודעהעל ידי אחדשיודע » 08 מרץ 2022, 21:01

מילוס כתב:הסיטואציה עם בולדן (פוטנציאל) ובראיינט (צורך מיידי של הבאקס) די שונה פה.
סקוטי לא בגיל, בסיטואציה וברמה שקבוצות נבא יסתערו עליו עם ביי-אאוט של מיליון+ (או בכלל). תראה מה לארקין, סופרסטאר באירופה, עשה (או לא עשה) בקדנציות שלו בנבא. יש שם מיליון כמותם.
מהמר שתמורת 500K+חסכון חוזה של 1.8M על מישהו שלא רוצה להיות פה (באם יבקש לעזוב), יקחו את הכסף ויתנו לו להמשיך..

1) מכבי שילמה על ווילבקין מיליון דולר בשנת חוזה. אבל... היא עשתה זאת בחישוב כולל עם השכר שהיא תצטרך לשלם לו. חוזה של מיליון דולר לעונה ל-3 שנים + מיליון דולר בייאאוט בפריסה ל-3 שנים = כ-1.333 מיליון דולר נטו בעונה. סביר סה״כ (אם כי גם אז הבייאאוט היה נראה מעט מופרז). היום לשלם עליו מיליון דולר בייאאוט + 2 מיליון דולר נטו בעונה, זה קצת פחות משתלם. בטח כשהוא מבוגר ב-4 שנים. אבל אין לדעת.
עריכה: ככל הנראה טעיתי בסכום ההשתכרות ההתחלתי שלו במכבי (1.3 מיליון דולר ולא מיליון), אבל אין מקור חד משמעי.
2) להגיד שיש מיליון כמוהו או כמו לארקין ב-NBA - זה לא נכון. הם לא שם בעיקר כי הם לא רוצים (בטח לארקין, שבדק את הכיוון הזה וקיבל הצעות לחזור) לקבל תפקיד של רכז שני/שלישי ב-NBA. הם רוצים לשחק הרבה ולהוביל קבוצה. עניין של אופי והתאמה לתפקיד. והפוך. אי אפשר להפוך כל רכז שלישי ב-NBA שממעט לשחק לשחקן טופ יורוליג.
3) קבוצת NBA לא יכולה לשלם מיליון דולר בייאאוט, אלא מקסימום של 800 אלף דולר בעונה הבאה (22/23). אם שחקן עובר ל-NBA בסכום גדול יותר, זה מכיסו (כלומר - מהמשכורת שהוא מקבל מהקבוצה).
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 09 מרץ 2022, 03:52, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מילוס » 08 מרץ 2022, 22:54

יאס, יאס. משחק של מספרים שקל יותר לעשות עם ווילבקין צעיר וזול יחסית. וגם זה היה מהלך נדיר מאוד בין קבוצות יורוליג (לא רק במכבי).
בעונה הבאה, בגיל 30, מניח שקצת פחות יקרה ביי-אאוט כזה.

להיות רכז שני\שלישי, זה אומר שיש ש.ם מיליון גארדים כמותו.. לארקין כן חווה בכמה קבוצות, כולל אחרי העונה המעולה בבסקוניה, וזה לא היה זה.. הגיוני שיעדיף להיות כוכב באירופה.

ולא הכרתי את החוק האמריקאי. זכרתי שריאל קיבלה כמה מיליונים על קמפאצו, זה מוזר אם 80% מזה היה עליו. מעניין.
מילוס

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 מרץ 2022, 01:03

מילוס כתב:להיות רכז שני\שלישי, זה אומר שיש ש.ם מיליון גארדים כמותו.. לארקין כן חווה בכמה קבוצות, כולל אחרי העונה המעולה בבסקוניה, וזה לא היה זה.. הגיוני שיעדיף להיות כוכב באירופה.

אני מבין מה אתה אומר, אבל רוצה לדייק את זה. הם לא כמותו. הוא מבחינתו בנוי להוביל קבוצה ולא להיות על תקן שחקן רוטציה (בעוד שהשחקנים שנמצאים על תקן רכז שלישי ב-NBA במשך מספר שנים, רובם כנראה לא יכולים לעשות את מה שהוא עושה באירופה בתור שחקן מוביל). זה לא באופי שלו. ואגב, בתור אחד שראה אותו משחק ב-NBA, אני יכול להגיד שהוא היה שחקן לגיטימי שם. הוא פשוט לא רצה להמשיך בתפקיד המשלים.

מילוס כתב:ולא הכרתי את החוק האמריקאי. זכרתי שריאל קיבלה כמה מיליונים על קמפאצו, זה מוזר אם 80% מזה היה עליו. מעניין.

כן. ריאל קיבלה מדנבר 750 אלף דולר (כל שנה זה קופץ ב-25 אלף). כל השאר על קאמפצו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 09 מרץ 2022, 01:57

אם משחררים את וילבקין (אני לא דורש שיעזוב, רק מדבר על אפשרות), אפשר ללכת על גריגוניס, שעזב את צסקא. גריגוניס יותר 2, פחות שומר אצלו את הכדור. הוא גם ווינר. מי שזוכר בעונה שעברה בז'לגיריס ניצח כמה משחקים בקליעות עם הבאזר.

במקרה כזה אפשר ללכת על רכז דומיננטי כמו לורננזו בראון, בלי לפחד שהוא יפריע לוילבקין, וגם בלי לפחד שהקליעה מבחוץ תפגע.

עוד גארד שיפלט מהרוסיות ואפשר לשקול את צירופו הוא ג'ורדן לויד
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 09 מרץ 2022, 09:35

יש פה כאלה שבאמת רוצים שסקוטי יעזוב ? עד שיש את אחד הגארדים הטובים באירופה ? ואחרי זה נתבכיין שלכל קבוצה יש את האס שלה ולנו אין , זה לא שלארקין או מייק גיימס יבואו במקומו יש גם חסרונות אבל קבוצה שפויה צריכה לעשות הכל שגארד שהוא טופ 5 קל ישאר פה , בטח שאנחנו כבר יודעים איך מכבי מתנהלת ובמקומו יביאו איזה עבמ מהגי ליג ויספרו לנו שהוא בחירה 40 בדראפט והוא כישרון אדיר שרק צריך לפרוץ במכבי .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי Neo » 09 מרץ 2022, 10:15

felix_r כתב:אם משחררים את וילבקין (אני לא דורש שיעזוב, רק מדבר על אפשרות), אפשר ללכת על גריגוניס, שעזב את צסקא. גריגוניס יותר 2, פחות שומר אצלו את הכדור. הוא גם ווינר. מי שזוכר בעונה שעברה בז'לגיריס ניצח כמה משחקים בקליעות עם הבאזר.

במקרה כזה אפשר ללכת על רכז דומיננטי כמו לורננזו בראון, בלי לפחד שהוא יפריע לוילבקין, וגם בלי לפחד שהקליעה מבחוץ תפגע.

ג'ורדן לויד כ ו כ ב כדורסל , לא מספיק מוערך בקהילת הכדורסל
היו לו השנה גם לא מעט משחקנים עם הרבה אסיסטים, מאוד אהבתי את זה
כמו שכתבתי בעבר הייתי לוקח מזניט גם את ג'ורדן מקי.... נכון שהוא שיחק כבר במועדונים ענקיים באירופה ומספריו היו צנועים
אבל מקי בסיטואציה נכונה יכול להיות שחקן מפלצתי ולדפוק מספרים מספרים

כל זה בהנחה שסקוטי נפרד מאיתנו אחרת מיותר להזכיר שמות כמו אוקובו , לויד , בראון , דריוס טומפסון
הברנשים האלה לא מתאימים לראות את סקוטי מקפיץ 23 וחצי שניות
נ.ב. אני מאוד אוהב את טיילר דורסי טהייתי רוצה לראות אותות חזרה ....... יאניס השנוק הזה כיבה את הכישרון שלו
Neo

הודעהעל ידי Rampel » 09 מרץ 2022, 10:42

Neo כתב:
felix_r כתב:אם משחררים את וילבקין (אני לא דורש שיעזוב, רק מדבר על אפשרות), אפשר ללכת על גריגוניס, שעזב את צסקא. גריגוניס יותר 2, פחות שומר אצלו את הכדור. הוא גם ווינר. מי שזוכר בעונה שעברה בז'לגיריס ניצח כמה משחקים בקליעות עם הבאזר.

ג'ורדן לויד כ ו כ ב כדורסל , לא מספיק מוערך בקהילת הכדורסל
היו לו השנה גם לא מעט משחקנים עם הרבה אסיסטים, מאוד אהבתי את זה
כמו שכתבתי בעבר הייתי לוקח מזניט גם את ג'ורדן מקי.... נכון שהוא שיחק כבר במועדונים ענקיים באירופה ומספריו היו צנועים
אבל מקי בסיטואציה נכונה יכול להיות שחקן מפלצתי ולדפוק מספרים מספרים

כל זה בהנחה שסקוטי נפרד מאיתנו אחרת מיותר להזכיר שמות כמו אוקובו , לויד , בראון , דריוס טומפסון
הברנשים האלה לא מתאימים לראות את סקוטי מקפיץ 23 וחצי שניות
נ.ב. אני מאוד אוהב את טיילר דורסי טהייתי רוצה לראות אותות חזרה ....... יאניס השנוק הזה כיבה את הכישרון שלו

לויד הוא קומבו עם קליעה בעייתית שיוצר בעיקר לעצמו. לא בשר ולא חלב. אם כבר גארד עם קליעה בעייתית, רצוי שהוא יהיה באמת רכז.

אהבתי שיאניס אחראי לכיבוי הכשרון של דורסי (שמפגין חוסר יציבות, הגנה בעייתית ומספרים דומים באולימפיאקוס. ברוך שפטרנו), אבל לא לכדררת של סקוטי.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 09 מרץ 2022, 11:49

מקאדו 3 כתב:יש פה כאלה שבאמת רוצים שסקוטי יעזוב ? עד שיש את אחד הגארדים הטובים באירופה ? ואחרי זה נתבכיין שלכל קבוצה יש את האס שלה ולנו אין , זה לא שלארקין או מייק גיימס יבואו במקומו יש גם חסרונות אבל קבוצה שפויה צריכה לעשות הכל שגארד שהוא טופ 5 קל ישאר פה , בטח שאנחנו כבר יודעים איך מכבי מתנהלת ובמקומו יביאו איזה עבמ מהגי ליג ויספרו לנו שהוא בחירה 40 בדראפט והוא כישרון אדיר שרק צריך לפרוץ במכבי .

אני לא בעד או נגד.
אני חושב שכל השאלה היא מה עושים איתו.
אם מישהו במכבי עדיין חושב שהוא סופרמן, ומתכנן להרים פה עוד מאותו דבר ולחזור על אותן טעויות השנים האחרונות, אין לו מה לחפש פה, ואין לנו מה לעשות איתו. חבל על הקריירה שלו, חבל על הכסף שמשלמים לו, חבל על התסכול של האוהדים.
סקוטי+4 לא עבד, לא עובד, לא יעבוד. כבר עדיף ללכת לכיוונים אחרים שייאלצו את מכבי להשתחרר מתלות בשחקן בודד - ולשחק קבוצתי. זה לא שיש הרבה יותר נמוך מהמקום שמכבי הגיעה אליו בשנים האלה.

אם יקרה מה שאני ואתה ורוב האוהדים פה, שמשום מה רואים את מה שהצוות ה"מקצועי" של מכבי מפספס כבר שנים, ויבנו לידו (ולא סביבו) קבוצה מאוזנת, עם שחקנים מחוייבים, עם אייקיו משחק גבוה, עם רכז דומיננטי, עם אופציות הגנתיות, עם שטף התקפי, עם ורסטיליות התקפית, עם אופציות מהספסל, חייב להישאר.
מילוס

הודעהעל ידי omerk » 09 מרץ 2022, 12:58

מילוס כתב:הסיטואציה עם בולדן (פוטנציאל) ובראיינט (צורך מיידי של הבאקס) די שונה פה.

שמע זה פשוט לא משתלם בשום צורה למכבי לשחרר אותו בפחות ממיליון לדעתי, בין אם זה מוצדק או לא. בסוף אפילו ההנהלה הכושלת של מכבי יודעת שצריך למכור מינויים וסקוטי הוא אחד האהובים שהיו פה ולא ישחררו את הכוכב של הקבוצה בשביל שכר שנתי של קלויארו.

אמנם בבניית קבוצה הם לא מוצלחים במיוחד, אבל במינוף סיטואציות כדי לסחוט עוד כסף הם מעולים.
לא ירצה להיות פה וקבוצות לא יסכימו לשלם מיליון? הוא מוזמן לשלם את ההפרש ולצאת מהחוזה. גם ככה הדלתא בין השכר שיקבל בקבוצה אחרת לבין מה שמקבל במכבי הוא כנראה הרבה יותר גבוה מההפרש שיצטרך להוציא מהכיס כדי להשתחרר.
omerk

הודעהעל ידי מילוס » 10 מרץ 2022, 19:55

הכל נכון תשמע,
אבל אם שחקן שכל המועדון הזה בנוי עליו וגם יושב על רבע מתקציב השחקנים שלך יעשה קולות של לא רוצה להיות פה, גם אתה לא רוצה שהוא יהיה פה.. אפילו בלי ביי-אאוט.
מילוס

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־12 אורחים