המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

דברי בלאט ביציע

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דברי בלאט ביציע

הודעהעל ידי rc4991 » 17 אפריל 2012, 14:31

איזה ראיון יפה בלאט נתן וביחד עם שרף רמת האינטליגנציה של התוכנית עלתה לשמיים
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי sweety » 17 אפריל 2012, 14:34

מרגע של עצבות נצא גדולים וחזקים
סמל אישי של המשתמש
sweety

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 17 אפריל 2012, 14:49

מדהים לראות את רון קופמן מעלים עין מיוגב אוחיון ובוחר להתיחס לפאפאלוקאס, אחרי שכל העונה הוא צועק שכל מה שמעניין אותו זה ישראלים ולא שכירי חרב זרים.
איזו צביעות.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 אפריל 2012, 15:14

חביב אורנג'ד כתב:מדהים לראות את רון קופמן מעלים עין מיוגב אוחיון ובוחר להתיחס לפאפאלוקאס, אחרי שכל העונה הוא צועק שכל מה שמעניין אותו זה ישראלים ולא שכירי חרב זרים.
איזו צביעות.

אפרופו צביעות, וסליחה שאני כותבת את זה פה אבל אין לי מקום אחר, הייתה כתבה ב-YNET על האם צריך לשדר את המשחק של ברצלונה ביום הזיכרון לשואה ולגבורה(שלא שונה לפי דעתי מיום הזיכרון לחללי צה''ל)..
הרוב המוחלט של התגובות היו בעד..
נימוקים כמו ''אנשים מתו בשביל שאנחנו נוכל לראות משחקים'',''צריך לשדר ושאנשים יחליטו אם הם רוצים לראות'',''סבא וסבתא שלי ניצולי שואה ואין להם בעיה לראות טלוויזיה ביום השואה'',''זאת כפייה חברתית''..כל התירוצים האפשריים למה צריך לשדר את המשחק..
תזכירו לי..אלו היו התגובות כשמכבי הייתה צריכה לשחק ביום הזיכרון? או שאמרו את כל התירוצים האפשריים בשביל שמכבי לא תשחק ביום הזיכרון?
אין לי שום ספק שכשדילמה כזאת עולה בהקשר של מכבי אז כולם מחפשים את כל התירוצים האפשריים למה אסור למכבי לשחק(''קבוצה ישראלית'',''בושה'' וכו')רק כי כולם שונאים את מכבי..כשזה מגיע לברצלונה ואין לאף אחד אינטרס לפה או לשם? ''כמובן שצריך לשדר!!!''
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 17 אפריל 2012, 15:20

Holiday_Armadillo כתב:
חביב אורנג'ד כתב:מדהים לראות את רון קופמן מעלים עין מיוגב אוחיון ובוחר להתיחס לפאפאלוקאס, אחרי שכל העונה הוא צועק שכל מה שמעניין אותו זה ישראלים ולא שכירי חרב זרים.
איזו צביעות.

אפרופו צביעות, וסליחה שאני כותבת את זה פה אבל אין לי מקום אחר, הייתה כתבה ב-YNET על האם צריך לשדר את המשחק של ברצלונה ביום הזיכרון לשואה ולגבורה(שלא שונה לפי דעתי מיום הזיכרון לחללי צה''ל)..
נימוקים כמו ''אנשים מתו בשביל שאנחנו נוכל לראות משחקים'',''צריך לשדר ושאנשים יחליטו אם הם רוצים לראות'',''סבא וסבתא שלי ניצולי שואה ואין להם בעיה לראות טלוויזיה ביום השואה'',''זאת כפייה חברתית''..כל התירוצים האפשריים למה צריך לשדר את המשחק..
תזכירו לי..אלו היו התגובות כשמכבי הייתה צריכה לשחק ביום הזיכרון? או שאמרו את כל התירוצים האפשריים בשביל שמכבי לא תשחק ביום הזיכרון?
אין לי שום ספק שכשדילמה כזאת עולה בהקשר של מכבי אז כולם מחפשים את כל התירוצים האפשריים למה אסור למכבי לשחק(''קבוצה ישראלית'',''בושה'' וכו')רק כי כולם שונאים את מכבי..כשזה מגיע לברצלונה ואין לאף אחד אינטרס לפה או לשם? ''כמובן שצריך לשדר!!!''

רק להבהיר משהו לגבי מה שכתבת - יש הבדל גדול בין קבוצה ישראלית שעולה לשחק ביום הזיכרון לשואה ולגבורה, לבין קבוצה מחו"ל כמו ברצלונה או ריאל שעולות לשחק ואנשים ספציפיים בוחרים אם לראות או לא.
הדיון במקרה של מכבי לא נסוב על נושא השידור עצמו כמו שהוא נסוב על עצם המציאות שקבוצה ישראלית שמייצגת מדינה עולה לשחק כדורסל ביום הזה.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 17 אפריל 2012, 15:23

לדעתי גם יום הזיכרון לחללי צהל הוא יום הרבה יותר משמעותי מיום הזיכרון לשואה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 אפריל 2012, 15:25

Mta_atic כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
איזו צביעות.

רק להבהיר משהו לגבי מה שכתבת - יש הבדל גדול בין קבוצה ישראלית שעולה לשחק ביום הזיכרון לשואה ולגבורה, לבין קבוצה מחו"ל כמו ברצלונה או ריאל שעולות לשחק ואנשים ספציפיים בוחרים אם לראות או לא.
הדיון במקרה של מכבי לא נסוב על נושא השידור עצמו כמו שהוא נסוב על עצם המציאות שקבוצה ישראלית שמייצגת מדינה עולה לשחק כדורסל ביום הזה.

אני יודעת שיש הבדל ועדיין אין הבדל..אני אסביר את עצמי :laugh2
חלק מהעניין של יום הזיכרון ויום השואה זה שאין שידורים נכון? או שאין בכלל או שיש שידורים שמתאימים לימי הזיכרון האלה..
קבוצה שמייצגת את המדינה עם הגופייה שעליה דגל ישראל ביום הזיכרון שבעיניי זאת המהות של המדינה הזאת(החופש לחיות והחופש שבשבילו נלחמו ונהרגו)..זה הדבר הכי נוראי שאפשר לעשות באותו יום? זה בעיניי דבר נהדר ופטריוטי..אבל לשדר קבוצה רק בגלל שזה חצי גמר ליגת האלופות זה יותר בסדר? אני חושבת שלא..
דווקא לשדר חצי גמר של קבוצה מחו''ל ביום השואה\הזיכרון זה יותר זילות של הימים האלה מאשר שקבוצה ישראלית תעלה לשחק..זאת דעתי..
אני דווקא חושבת שצריכה להיות זכות בחירה ביום כיפור שהוא יום דתי ולא ביום הזיכרון\השואה שזה יום לאומי..

MTA2311 כתב:לדעתי גם יום הזיכרון לחללי צהל הוא יום הרבה יותר משמעותי מיום הזיכרון לשואה.

אני לא מסכימה..אני לא יכולה להצביע על יום אחד שיותר חשוב מהשני..
ביום אחד אתה זוכר 6 מליון יהודים שנהרגו\שרדו והגיעו הנה בשביל לבנות המדינה הזאת וביום השני אתה זוכר את אלה שנהרגו בשביל להגן על המדינה הזאת..אין אחד שיותר חשוב מהשני לפי דעתי..
נערך לאחרונה על ידי Holiday_Armadillo בתאריך 17 אפריל 2012, 15:26, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 17 אפריל 2012, 15:26

איזו צביעות.

דווקא אני חושב שהוא שאל אותו, למה אוחיון לא שיחק במשחק 4 בדקות האחרונות. בכל מקרה, אני ממש לא חושב שיש בעיה. אוחיון נתן עונה גדולה, ואין פה מה לשאול. השאלות האמיתיות היו צריכות להיות על כל סימני השאלה. כמו הייבוש של פאפאס, מה עובר על ליאור, מה יהיה עם סופו, האם ריץ'/הנדריקס ישארו (לא שאלו את זה), מה עם מאצ'בן (גם על זה לא דיברו), וכו'...
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 אפריל 2012, 15:28

asafb96 כתב:
איזו צביעות.

דווקא אני חושב שהוא שאל אותו, למה אוחיון לא שיחק במשחק 4 בדקות האחרונות. בכל מקרה, אני ממש לא חושב שיש בעיה. אוחיון נתן עונה גדולה, ואין פה מה לשאול. השאלות האמיתיות היו צריכות להיות על כל סימני השאלה. כמו הייבוש של פאפאס, מה עובר על ליאור, מה יהיה עם סופו, האם ריץ'/הנדריקס ישארו (לא שאלו את זה), מה עם מאצ'בן (גם על זה לא דיברו), וכו'...

ריץ'\הנדריקס? :laugh2
שאלו דווקא על הנדריקס והוא אמר על זה כמה דברים..גם שהמשא ומתן איתו באמצע הסידרה לא היה טוב ומוצלח בכללי ולא היה טוב להנדריקס בשביל התפקוד שלו בסידרה..הוא גם אמר שיש פערים והוא עוד לא יודע אם הוא יישאר והוא מקווה שכן ושבשבלו זאת צריכה להיות המטרה הראשונה של הקבוצה(להשאיר אותו)
על מצ'באן הוא ענה בקטנה שהוא יותר זול מסופו ושזאת אופציה שהוא יהיה פה בעונה הבאה..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 17 אפריל 2012, 15:41

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:
איזו צביעות.

ריץ'\הנדריקס? :laugh2
שאלו דווקא על הנדריקס והוא אמר על זה כמה דברים..גם שהמשא ומתן איתו באמצע הסידרה לא היה טוב ומוצלח בכללי ולא היה טוב להנדריקס בשביל התפקוד שלו בסידרה..הוא גם אמר שיש פערים והוא עוד לא יודע אם הוא יישאר והוא מקווה שכן ושבשבלו זאת צריכה להיות המטרה הראשונה של הקבוצה(להשאיר אותו)
על מצ'באן הוא ענה בקטנה שהוא יותר זול מסופו ושזאת אופציה שהוא יהיה פה בעונה הבאה..

הכוונה היא לאנגפורד..
לא שאלו על הנדריקס, בלאט פשוט אמר את זה בלי שישאלו שניסו להחתים אותו באמצע העונה וזה לא הלך. גם על מאצ'בן לא ממש שאלו
asafb96

הודעהעל ידי חנו'ש » 17 אפריל 2012, 16:50

לגבי השידור של חצי הגמר של ליגת האלופות, לפי מה שזכור לי ספורט 5 אף פעם לא משדר ביום השואה וביום הזיכרון אז אני לא רואה שום סיבה למה בארסה צריכה לשנות את העובדה הזו (למרות שהיא ה"קבוצה של המדינה".... :D ).
אבל מכיוון שאנחנו חיים בעידן בו לא משנה מה משדרים בערוצים הישראלים ומה לא תמיד אפשר למצוא דרך לראות הכל, מי שבאמת רוצה לראות את המשחק ימצא איפה לראות, וזו כמובן זכותו של כל אחד לעשות מה שהוא רואה לנכון.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Allan Turing » 17 אפריל 2012, 19:54

מישהו מוכן להסביר לי איך מקבוצה עשירה במונחים אירופים (2004-2006), נהיינו נמושה פיננסית?
וכל זה עוד בתרופה של משבר כלכלי, שכמעט פסח על ישראל? מה אני מפספס כאן?
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 אפריל 2012, 20:00

Allan Turing כתב:מישהו מוכן להסביר לי איך מקבוצה עשירה במונחים אירופים (2004-2006), נהיינו נמושה פיננסית?

אתה לא מפספס כלום..זה לא שירדנו בתקציב פשוט קבוצות אחרות מעמידות תקציבים לא שפויים,הן משלמות ביורו ומכבי לא נגררת לטירוף הזה ובצדק..
זה נראה לך הגיוני ששחקן כמו אידסון מקבל 2.5 מליון יורו? שמציעים להנדריקס מליון יורו?
כל שחקן שרוצה אותו קבוצה טורקית\ספרדית\רוסית ועד לא מזמן גם יוונית יודע שהוא צריך לקנות ארנק יותר גדול כי הולכים לזרוק עליו כסף מטורף..
אתה מדבר על המשבר הכלכלי שכמעט פסח על ישראל אבל תסתכל על זה בהקשר של קבוצות הכדורסל..למה המשבר הזה פסח על מכבי? כי כבר שנים שמכבי מנסה להיות מועדון עם מנטרת ''ברייק איבן'',AKA לסיים את השנה עם סכום הכנסות ששווה לסכום ההוצאות..בגלל זה המועדון הזה לא מתפורר אבל אולימפיאקוס? פאו? תראה מה קרה להן בגלל ניהול לא אחראי בכל השנים האלה..
גם בארסה וריאל בחובות עצומים..

אני אומרת לכם את האמת ועם היד על הלב..אם עכשיו נותנים לי אפשרות להפוך למועדון מטורף ששופך כספים כמו הספרדיות אני לא רוצה..זה הייחוד של מכבי..
נכון שלפעמים זה מתסכל שאי אפשר להביא שחקן א' או שחקן ב' אבל אני אוהבת את הדרך שהמועדון הזה מתנהל כלכלית..אולי זה פשוט בגלל שאני בעד שפיות פיננסית גם בחיים האישיים :neutral
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 17 אפריל 2012, 20:21

Holiday_Armadillo כתב:
Allan Turing כתב:מישהו מוכן להסביר לי איך מקבוצה עשירה במונחים אירופים (2004-2006), נהיינו נמושה פיננסית?

אתה לא מפספס כלום..זה לא שירדנו בתקציב פשוט קבוצות אחרות מעמידות תקציבים לא שפויים,הן משלמות ביורו ומכבי לא נגררת לטירוף הזה ובצדק..
זה נראה לך הגיוני ששחקן כמו אידסון מקבל 2.5 מליון יורו? שמציעים להנדריקס מליון יורו?
כל שחקן שרוצה אותו קבוצה טורקית\ספרדית\רוסית ועד לא מזמן גם יוונית יודע שהוא צריך לקנות ארנק יותר גדול כי הולכים לזרוק עליו כסף מטורף..
אתה מדבר על המשבר הכלכלי שכמעט פסח על ישראל אבל תסתכל על זה בהקשר של קבוצות הכדורסל..למה המשבר הזה פסח על מכבי? כי כבר שנים שמכבי מנסה להיות מועדון עם מנטרת ''ברייק איבן'',AKA לסיים את השנה עם סכום הכנסות ששווה לסכום ההוצאות..בגלל זה המועדון הזה לא מתפורר אבל אולימפיאקוס? פאו? תראה מה קרה להן בגלל ניהול לא אחראי בכל השנים האלה..

אני אומרת לכם את האמת ועם היד על הלב..אם עכשיו נותנים לי אפשרות להפוך למועדון מטורף ששופך כספים כמו הספרדיות אני לא רוצה..זה הייחוד של מכבי..
נכון שלפעמים זה מתסכל שאי אפשר להביא שחקן א' או שחקן ב' אבל אני אוהבת את הדרך שהמועדון הזה מתנהל כלכלית..אולי זה פשוט בגלל שאני בעד שפיות פיננסית גם בחיים האישיים :neutral

אבל איך פתאום התחיל כל הטירוף הזה של המשכורות?
לפי מה שהבנתי עד לפני פחות מעשור מיליון דולר היה שכר נורא גבוה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 אפריל 2012, 20:26

rc4991 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

אבל איך פתאום התחיל כל הטירוף הזה של המשכורות?
לפי מה שהבנתי עד לפני פחות מעשור מיליון דולר היה שכר נורא גבוה

שילוב של כמה דברים..
משקיעים חדשים שהגיעו לקבוצות(בעיקר הטורקיות)
הרבה יותר הכנסות לקבוצות הכדורגל מחסויות,מכירת מוצרים,זכויות שידור וכו' שעזרו לתקציב של קבוצות הכדורסל(ריאל ובארסה)
והחלטה עקרונית לפמפם כסף בשביל להחזיר מועדונים לגדולתם(שוב,ריאל ובארסה)
ברגע שיש את כל הגורמים האלה ויש את האחים ביוון שרואים את הטירוף ומחליטים להצטרף אליו..זה כדור שלג..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 17 אפריל 2012, 21:07

עדיין מעצבן אותי הסיפור עם פאפאלוקאס...
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי yellowaura » 17 אפריל 2012, 21:11

אני אגיב לכמה דברים שנאמרו:

1. לא הזכרתי את העובדה שיהיה רכז זר כי מבחינתי זה goes without saying. מישהו רואה 2 רכזים ישראלים טובים בשוק ? מישהו חושב בהתחשב בכל העונה הזאת ולא רק השלב האחרון שאוחיון בשל להחזיק קבוצה כרכז ראשון ?

2. אני חושב שהנושא של פרקינס יסגר בסוף. סה"כ לא מדובר בכוכב אירופאי בימים אלה. מדובר בשחקן שגם לפני הפציעה היה שווה פחות ממקאלב ודומיו. היום אני לא רואה קבוצה שתהיה מוכנה לשלם לו 1 מיליון דולר נטו אחרי שיעשו עליו תחקיר.
אני גם לא חושב שמכבי יכולה לבנות עליו כרכז ראשון אחרי הפציעה הזאת גם ללא קשר לפציעה.
בכל מקרה בלאט הראה שהוא מאוד רוצה את פרקינס לכן כנראה שהנושא ייסגר (זה רק פרקינס) כל השאר זה הפשרה בין 500Kל 800K
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 אפריל 2012, 21:22

yellowaura כתב:אני אגיב לכמה דברים שנאמרו:

1. לא הזכרתי את העובדה שיהיה רכז זר כי מבחינתי זה goes without saying. מישהו רואה 2 רכזים ישראלים טובים בשוק ? מישהו חושב בהתחשב בכל העונה הזאת ולא רק השלב האחרון שאוחיון בשל להחזיק קבוצה כרכז ראשון ?

2. אני חושב שהנושא של פרקינס יסגר בסוף. סה"כ לא מדובר בכוכב אירופאי בימים אלה. מדובר בשחקן שגם לפני הפציעה היה שווה פחות ממקאלב ודומיו. היום אני לא רואה קבוצה שתהיה מוכנה לשלם לו 1 מיליון דולר נטו אחרי שיעשו עליו תחקיר.
אני גם לא חושב שמכבי יכולה לבנות עליו כרכז ראשון אחרי הפציעה הזאת גם ללא קשר לפציעה.
בכל מקרה בלאט הראה שהוא מאוד רוצה את פרקינס לכן כנראה שהנושא ייסגר (זה רק פרקינס) כל השאר זה הפשרה בין 500Kל 800K

לא מגיע לו 800K וגם לא קרוב לזה..מעל 500K יהיה שוד..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 17 אפריל 2012, 21:23

אני מאוד מחבב את פרקינס, אבל הבחור לא שווה 800K, אפילו לא בלחץ.
אין שום סיבה להביא את פרקינס בסכומים כאלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 17 אפריל 2012, 21:46

jol9 כתב:אני מאוד מחבב את פרקינס, אבל הבחור לא שווה 800K, אפילו לא בלחץ.
אין שום סיבה להביא את פרקינס בסכומים כאלה.

אני לא כך כך מחזיק ממנו ולא הכי אוהב אותו, לכן אני מרוצה שהוא דורש הרבה כסף, כי ככה הסיכוי שלו להיות כאן בשנה הבאה הוא נמוך
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־42 אורחים