המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

מכבי תל אביב-קבוצה לפיינל פור?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מכבי תל אביב-קבוצה לפיינל פור?

הודעהעל ידי שחף » 31 ינואר 2014, 12:07

roy1000 כתב:
toja27 כתב:
roy1000 כתב:למכבי אין סגל לפיינל פור, אבל 4 - 1 בטופ 16מדבר בעד עצמו. כל עוד זה לא יהיה פנר או ברצלונה יש סיכוי.

יש סיכוי מול כל קבוצה כולל ברצלונה ובטח שפנר'.

אני לא חושב שיש סיכוי ממשי מול הקבוצות האלה בסדרה. מכבי של בלאט הוכיחה שוב ושוב שהיא יכולה לנצח (כמעט) כל קבוצה במשחק אחד, אבל היא מתקשה מאוד מול קבוצות טובות יותר בסדרות.

פנר שלך הפסידה היום במילאנו והיא 1-4 בטופ 16. קבוצה עבירה בהחלט בסדרה, גם בלי ביתיות(משהו כמו 60-40 לטובתם, אבל בהחלט לא בלתי אפשרי)
שחף

הודעהעל ידי roy1000 » 31 ינואר 2014, 12:16

שחף כתב:פנר שלך הפסידה היום במילאנו והיא 1-4 בטופ 16. קבוצה עבירה בהחלט בסדרה, גם בלי ביתיות(משהו כמו 60-40 לטובתם, אבל בהחלט לא בלתי אפשרי)

אני לא מתרשם מכמה הפסדים בטופ 16. לפנר יש סגל מצויין ומאמן טוב. מנסיון העבר, לא הקבוצה עם המאזן הכי טוב בטופ 16 בסופו של דבר בהכרח לוקחת את היורוליג. צריך להגיע לשיא בזמן הנכון.

שוב, מנסיון העבר, מכבי נראית הרבה יותר טוב בפורמט של משחק אחד מאשר בפורמט של סדרה, ששם הייתרון של בלאט קטן יותר.
roy1000

הודעהעל ידי שחף » 31 ינואר 2014, 12:45

מכבי עשתה המון המון צרות בסדרה מול פאו, קבוצה שהייתה עדיפה כמעט בכל עמדה מול מכבי. למעשה, היא לא הייתה רחוקה מלעלות לפיינל פור. השנה שעברה היא לא מדד כי הקבוצה הייתה פח אמיתי. לגבי "לא מתרשם מכמה הפסדים". אומנם הטופ 16 ארוך אבל הוא עדיין סך הכל 14 משחקים. עוד הפסד או שניים ופנר תהיה בסכנה מוחשית של אי עלייה לרבע הגמר.
שחף

הודעהעל ידי MTA2311 » 31 ינואר 2014, 12:54

זה לא משנה מה המאזן של פנר עכשיו. אף אחד לא רוצה לפגוש את ז'ליקו בהצלבה( אני יודע שבלאט ממש לא).
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שחף » 31 ינואר 2014, 13:00

ממש לא. אבל פנר זה לא משוחה בלתי עבירה
שחף

הודעהעל ידי Allan Turing » 31 ינואר 2014, 13:45

בתשובה פשוטה לשאלה, כן.
מכבי השנה בפיינל-פור. להערכתי נסיים את הבית הזה בשני המקומות הראשונים, ומשם אני לא ואה מצב שאנחנו לא עוברים.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי roy1000 » 31 ינואר 2014, 13:54

שחף כתב:ממש לא. אבל פנר זה לא משוחה בלתי עבירה

אוקיי. למרות ה- 4 - 1 של מכבי ולמרות המשחק הטקטי המצויין אתמול במדריד, אני עדיין סקפטי. לפי התוצאות עד עכשיו אפשר לחשוב שהפיינל פור כמעט ודאי, אבל בשביל זה צריך להאמין שמכבי יכולה להמשיך ולנצח באופן עקבי קבוצות עם שחקנים הרבה יותר טובים משלה, ומנסיון העבר, אני לא קופץ על העגלה הזו. לפחות בינתיים. אם מכבי תנצח את צסק"א בשבוע הבא, אולי אשנה את דעתי.
roy1000

הודעהעל ידי itay92 » 31 ינואר 2014, 15:16

roy1000 כתב:

אוקיי. למרות ה- 4 - 1 של מכבי ולמרות המשחק הטקטי המצויין אתמול במדריד, אני עדיין סקפטי. לפי התוצאות עד עכשיו אפשר לחשוב שהפיינל פור כמעט ודאי, אבל בשביל זה צריך להאמין שמכבי יכולה להמשיך ולנצח באופן עקבי קבוצות עם שחקנים הרבה יותר טובים משלה, ומנסיון העבר, אני לא קופץ על העגלה הזו. לפחות בינתיים. אם מכבי תנצח את צסק"א בשבוע הבא, אולי אשנה את דעתי.

שבוע הבא גביע,אחרי זה פוגשים את באיירן בבית ורק אז את צסקא
itay92

הודעהעל ידי yzafrir » 01 פברואר 2014, 01:47

עצם זה שנפתח תרד כזה בשלב כזה אומר הכל .
על הנייר מכבי לא קבוצה לפיינלפור עם מנתחים שחקן שחקן . אבל מדובר בקבוצה , ומדובר במאמן שמוכיח שוב בפעם המי יודע כמה שהוא מסוגל להוציא הרבה יותר מסך החלקים שלו . אבל כרגיל לא הרבה יפרגנו לו (כולל הבוס שלו ) .

כמו שכתבו פה . דבר אחד בטוח , מה שטענתי (ועוד כמה חברה פה ) , הקבוצה השנה טובה יותר מעונה קודמת זה בטוח...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי שחף » 01 פברואר 2014, 21:30

roy1000 כתב:

בוקר טוב. אני מציע לך לראות את שני הפיינל פורים האחרונים בהקשר של קבוצה שמנצחת קבוצות עם שחקנים הרבה יותר טובים משלה. את צסק''א עושה במכנסיים מול אולימפיאקוס לפני שנתיים, ואת אותה ריאל חוטפת 100 נקודות בגמר, הכי הרבה מאז סקיפר. תקופת קבוצות העל באירופה נגמרה. כל מי שטוב מגיע ל-NBA, שם נמצאים גאלינרי, פקוביץ', טלטוביץ' וכו'. אז בסדרה זה סיפור קצת אחר, אבל בשני משחקים, אחד מהם ביד אליהו? אתה מגזים
שחף

הודעהעל ידי roy1000 » 02 פברואר 2014, 06:38

שחף כתב:
roy1000 כתב:

בוקר טוב. אני מציע לך לראות את שני הפיינל פורים האחרונים בהקשר של קבוצה שמנצחת קבוצות עם שחקנים הרבה יותר טובים משלה. את צסק''א עושה במכנסיים מול אולימפיאקוס לפני שנתיים, ואת אותה ריאל חוטפת 100 נקודות בגמר, הכי הרבה מאז סקיפר. תקופת קבוצות העל באירופה נגמרה. כל מי שטוב מגיע ל-NBA, שם נמצאים גאלינרי, פקוביץ', טלטוביץ' וכו'. אז בסדרה זה סיפור קצת אחר, אבל בשני משחקים, אחד מהם ביד אליהו? אתה מגזים

במשחק אחד אפשר לנצח כל קבוצה, אבל זה קשה מאוד לעשות בסדרה וזה קשה מאוד לעשות בטופ 16 של 14 משחקים. כל מי שטוב ב- NBA, אבל לריאל יש 2-3 שצריכים להיות להיות שם והם לא שם כרגע (מירוטיץ', פרננדז, רודריגז ואפילו יול). בוא נראה איך מכבי עומדת מול צסק"א בנוקיה ואז אולי יהיה לנו קנה מידה יותר טוב למה שהולך לקרות בהצלבה.
roy1000

הודעהעל ידי LIAV10 » 02 פברואר 2014, 15:12

האופטימיות של האוהדים לגבי פיינל פור מוכיחה לי שדייויד בלאט למרות המגרעות חייב להשאר מעבר לעונה הזאת.
הוא אמר בתחילת העונה שמכבי יכולים להגיע לפיינל פור וקראו לו משוגע (בצדק, לא סגל לפיינל פור, על הנייר), שנה שעברה לאחר הפתיחה הנוראית בטופ 16 הוא אמר שנגיע להצלבה, אבל כולם אמרו שהוא חי בסרט, בסוף הגענו למרחק של שלשה על הבאזר משמונה מטרים של דייויס לסדרה נגד אנאדולו אפס החלשים וכנראה מפיינל פור (למרות סגל רע על הנייר).
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי dod » 02 פברואר 2014, 15:27

LIAV10 כתב:האופטימיות של האוהדים לגבי פיינל פור מוכיחה לי שדייויד בלאט למרות המגרעות חייב להשאר מעבר לעונה הזאת.
הוא אמר בתחילת העונה שמכבי יכולים להגיע לפיינל פור וקראו לו משוגע (בצדק, לא סגל לפיינל פור, על הנייר), שנה שעברה לאחר הפתיחה הנוראית בטופ 16 הוא אמר שנגיע להצלבה, אבל כולם אמרו שהוא חי בסרט, בסוף הגענו למרחק של שלשה על הבאזר משמונה מטרים של דייויס לסדרה נגד אנאדולו אפס החלשים וכנראה מפיינל פור (למרות סגל רע על הנייר).

קצת נסחפת לגבי שנה שעברה.
בטופ 16 אולימיפיאקוס סיימה שניה עם 9 ניצחונות. מכבי סיימה שלישית עם 8 ניצחונות.
אין שום קשר לשלשה של דיוויס.
dod

הודעהעל ידי מקובי » 02 פברואר 2014, 17:51

dod כתב:
LIAV10 כתב:האופטימיות של האוהדים לגבי פיינל פור מוכיחה לי שדייויד בלאט למרות המגרעות חייב להשאר מעבר לעונה הזאת.

קצת נסחפת לגבי שנה שעברה.
בטופ 16 אולימיפיאקוס סיימה שניה עם 9 ניצחונות. מכבי סיימה שלישית עם 8 ניצחונות.
אין שום קשר לשלשה של דיוויס.

עוד ניצחון למכבי והיא עם 9 נצחונות,כמו אולימפיאקוס... ולמי היה יתרון בהפרשים? למכבי...

אם מכבי היתה מנצחת עוד ניצחון אחד היא היתה מסיימת שנייה.
מקובי

הודעהעל ידי felix_r » 02 פברואר 2014, 18:20

rc4991 כתב:שלב הטופ 16 ובמיוחד המשחק הערב נותנים לי כבר את ההרגשה שהפיינל פור ממש אפשרי
מה דעתכם? עד לאין מכבי יכולה להגיע השנה?

אני לא יודע לגבי שאר חברי הפורום הזה, אבל לי זה נראה די מוזר לפתוח אשכול כזה אחרי הפסד... :huh
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי yzafrir » 02 פברואר 2014, 18:29

felix_r כתב:
rc4991 כתב:שלב הטופ 16 ובמיוחד המשחק הערב נותנים לי כבר את ההרגשה שהפיינל פור ממש אפשרי

אני לא יודע לגבי שאר חברי הפורום הזה, אבל לי זה נראה די מוזר לפתוח אשכול כזה אחרי הפסד... :huh

זה בדיוק העניין , זה הפסד שכולו ניצחון . זה לא רק התוצאה אלא הדרך שהיא הושגה . מכבי הייתה צמודה לריאל כל הדרך ואפילו עלתה ליתרון של 8 בשלב מסוים .
זה לא כמו משחקים שאתה בפיגור 20 ורק בגארבז' מצמצם את ההפרש כשבכל מקרה אתה לא נראה כמו קבוצה שיכולה לסכן את ריאל .
במשחק הזה מכבי נראתה כמו יריבה שווה לריאל כשההפרש הוא באמת קריטי לריאל כי מכבי יכולה לסגור אותו בבית לפי איך שהיא שחקה ....

אם אני דני , אני מרים טלפון לבלאט ומתחנן שימשיך שנה הבאה לפחות...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי roy1000 » 02 פברואר 2014, 20:16

yzafrir כתב:זה בדיוק העניין , זה הפסד שכולו ניצחון . זה לא רק התוצאה אלא הדרך שהיא הושגה . מכבי הייתה צמודה לריאל כל הדרך ואפילו עלתה ליתרון של 8 בשלב מסוים .
זה לא כמו משחקים שאתה בפיגור 20 ורק בגארבז' מצמצם את ההפרש כשבכל מקרה אתה לא נראה כמו קבוצה שיכולה לסכן את ריאל .
במשחק הזה מכבי נראתה כמו יריבה שווה לריאל כשההפרש הוא באמת קריטי לריאל כי מכבי יכולה לסגור אותו בבית לפי איך שהיא שחקה ....

אי אפשר להסיק מסקנות ממשחק אחד. מכבי הייתה במשחק לא בגלל שהיא שיחקה משחק גדול, אלא בגלל משחק טקטי מצויין שהוציא את ריאל משמשחק שלה. האם אפשר לשחזר את זה? לא יודע. האם אפשר לעשות את זה מול צסק"א והקו הקידמי הענק שלה? אני בספק.

בלי קשר לכלום, בלאט שוב מוציא 300% מסגל השחקנים שלו ועושה בי"ס לכל מאמן שהוא פוגש באירופה. ככה או ככה, אני לא חושב שהוא ממשיך במכבי.
roy1000

הודעהעל ידי toja27 » 02 פברואר 2014, 20:38

yzafrir כתב:
felix_r כתב:

זה בדיוק העניין , זה הפסד שכולו ניצחון . זה לא רק התוצאה אלא הדרך שהיא הושגה . מכבי הייתה צמודה לריאל כל הדרך ואפילו עלתה ליתרון של 8 בשלב מסוים .

שמע אני כבר אמרתי לפני שמההתחלה האמנתי שמכבי יכולה לנצח את ריאל אפילו בחוץ, אבל גם בוא לא נסחף יותר מדי ומוקדם מדי. למכבי יש עוד מה להוכיח. ולא צריך להרים שום טלפון לבלאט, לפחות לא עכשיו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שחף » 02 פברואר 2014, 21:18

רודריגז ממש לא צריך להיות ב-NBA. הוא נראה שם כמו גל מקל
שחף

הודעהעל ידי roy1000 » 02 פברואר 2014, 21:41

שחף כתב:רודריגז ממש לא צריך להיות ב-NBA. הוא נראה שם כמו גל מקל

הוא היה ב- NBA והיה קצת יותר מוצלח מגל מקל. עם כל הכבוד למקל ולנחישות לו, הוא לא רודריגז. דרך אגב - רודריגז קיבל הצעות לחוזים מובטחים ב- NBA אחרי העונה הקודמת, אבל הוא לא ממש מעוניין לחזור לסיבוב נוסף.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־18 אורחים