פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: האלטרנטיבה הירושלמית

01 אפריל 2014, 20:46

זה מדהים. אם הייתי קורא את הת'רד הזה בצ'ה לא הייתי מופתע.

בינתיים, הם עפו בגביע והפסידו ברבע גמר היורוקאפ. הם עדיין לא אלטנטיבה לשום דבר. לפחות עד שיזכו באליפות.

Re: ההכנות לעונה הבאה

01 אפריל 2014, 20:50

roy1000 כתב:
LIAV10 כתב:
שמואל1 כתב:
חנו'ש כתב:לפי ספורט 5 י-ם כנראה הולכת להכפיל את תקציבה בעונה הבאה.
אני רוצה לנסות להיות אופטימית לרגע ולקוות שאולי דווקא זה מה שייתן למכבי את התמריץ להגדיל גם כן התקציב.
אולי מה שלא עשתה הבריחה התקציבית של צמרת היורוליג ממכבי, תעשה דווקא מגדל והחשש ממנה.

זה היה רגע של אופטימיות... עבר... :cool

לא ידיעה חדשה, כבר ידוע שהתקציב יוכפל.
זה אומר שתקציב השחקנים של ירושלים הולך להיות קרוב מאוד לזה של מכבי.

מה התקציב שחקנים שלהם נטו?

נראה לי שסביב ה- 4.5 מליון. אם הם מכפילים את זה, הם משתווים או עוברים את מכבי.

אני דווקא מאוד התחברתי למה שכתבת בשרשור אחר כאן. שבעצם התקציב הריאלי של י-ם הוא גבוה יותר ממה שהוא באמת...

אלא ש, הדבר הזה עובד גם הפוך. פתאום כשיש כסף, אז שחקנים (כמו ליאור למשל) לא יבואו בשביל 300K, ושחקנים כמו דאנקן לא יסתפקו בסכום דומה.
תקציב עולה, גם המשכורות של השחקנים (אותם שחקנים ממש) עולות.

מה זה אומר? עדיין שזה מהלך גדול של מגדל. אין ספק. הבעלים שם חבר'ה רציניים שבאו לעבוד בשקט ולא לקנות דקות מסך בחדשות הספורט.
מה זה אומר לגבי מכבי? לצערי כלום ושום דבר.
מכבי תחסוך בהוצאה על המאמן כנראה, ותוכל אולי להנחית כאן את פארגו ולהשאיר את סופו. מעבר לזה אני לא צופה גדולות לקיץ הזה, על אף שהוא צפוי להיות מותח ומעניין,
לפחות ברמת השמועות.

01 אפריל 2014, 20:50

אגב, סוף סוף נפתח פה ת'רד על האלטרנטיבה.
עושה רושם שהכתבה על הכפלת התקציב פתחה לכם את העיניים. אני כבר מתחילת העונה צועק את זה, אבל כולם היו כאן אדישים ולא לקחו ברצינות את הפרוייקט שמתפתח בבירה.
היום, הכל נראה אחרת.
ואני לא מדבר רק על חברי הפורום, אלא גם על התקשורת. מספיק לראות יציע העיתונות כדי להבין- שלמה שרף, אבי נימני ועוד פרשנים לא מבינים בכדורסל (מייצגים את האוהד הפשוט), מבחינים בתהליך ונותנים פידבקים חיוביים בכל אייטם הקשור לנושא.

01 אפריל 2014, 20:54

MTA2311 כתב:זה מדהים. אם הייתי קורא את הת'רד הזה בצ'ה לא הייתי מופתע.

בינתיים, הם עפו בגביע והפסידו ברבע גמר היורוקאפ. הם עדיין לא אלטנטיבה לשום דבר. לפחות עד שיזכו באליפות.

אף אחד (למעט שמואל) לא חושב שירושלים כרגע יותר טובה ממכבי
הקטע הוא שהפערים מצטמצמים בקצב גבוה בגלל ההנהלה שלנו ובזכות ההנלה שלהם
בקצב הזה אני לא אתפלא אם עוד שנה-שנתיים הם יעמידו תקציב כמו שלנו

01 אפריל 2014, 21:01

שמואל1 כתב:אגב, סוף סוף נפתח פה ת'רד על האלטרנטיבה.
עושה רושם שהכתבה על הכפלת התקציב פתחה לכם את העיניים. אני כבר מתחילת העונה צועק את זה, אבל כולם היו כאן אדישים ולא לקחו ברצינות את הפרוייקט שמתפתח בבירה.
היום, הכל נראה אחרת.
ואני לא מדבר רק על חברי הפורום, אלא גם על התקשורת. מספיק לראות יציע העיתונות כדי להבין- שלמה שרף, אבי נימני ועוד פרשנים לא מבינים בכדורסל (מייצגים את האוהד הפשוט), מבחינים בתהליך ונותנים פידבקים חיוביים בכל אייטם הקשור לנושא.

דבר ראשון - למה אתה מבזבז זמן יקר מהחיים שלך בלצפות ביציע העיתונות? אני כבר מזמן הפסקתי. לא מעניין יותר.
דבר שני - המהלך של י-ם הוא בהחלט ירייה לכיוון של אלטרנטיבה, אבל צריך לזכור, שכל העניין הזה מתאפשר בעיקר בגלל עוזלת היד של מכבי, ולא בגלל
עבודה מדהימה שלהם (שהיא לא רעה חייבים להודות).
דבר שלישי - אור ציין שעדיין ראינו שDNA של מועדון לא משתנה בקלות, גם כשבא כסף. הם הפסידו בגביע ועפו ברבע הגמר ביורוקאפ. אני מזכיר לך שכבר היו להם קבוצות נהדרות בעבר,
שגם הצליחו מאוד באירופה, והיוו יריבה ראוייה למכבי, אלא שמכבי של אז זאת היתה קבוצה אדירה, עם מחוייבות וזרים מהטובים ביבשת שונה מאוד ממה שיש היום.

אולי לאור העלייה של י-ם, נראה סופסוף את הליגה משנה את החוקים לסדרות, ואז נראה אם הם מסוגלים לקחת אליפות אמיתי ולא איזו וריאציה מוזרה של ליגת האלופות.

01 אפריל 2014, 21:11

jol9 כתב:
שמואל1 כתב:אגב, סוף סוף נפתח פה ת'רד על האלטרנטיבה.
היום, הכל נראה אחרת.

דבר ראשון - למה אתה מבזבז זמן יקר מהחיים שלך בלצפות ביציע העיתונות? אני כבר מזמן הפסקתי. לא מעניין יותר.
דבר שני - המהלך של י-ם הוא בהחלט ירייה לכיוון של אלטרנטיבה, אבל צריך לזכור, שכל העניין הזה מתאפשר בעיקר בגלל עוזלת היד של מכבי, ולא בגלל
עבודה מדהימה שלהם (שהיא לא רעה חייבים להודות).
דבר שלישי - אור ציין שעדיין ראינו שDNA של מועדון לא משתנה בקלות, גם כשבא כסף. הם הפסידו בגביע ועפו ברבע הגמר ביורוקאפ. אני מזכיר לך שכבר היו להם קבוצות נהדרות בעבר,
שגם הצליחו מאוד באירופה, והיוו יריבה ראוייה למכבי, אלא שמכבי של אז זאת היתה קבוצה אדירה, עם מחוייבות וזרים מהטובים ביבשת שונה מאוד ממה שיש היום.

אולי לאור העלייה של י-ם, נראה סופסוף את הליגה משנה את החוקים לסדרות, ואז נראה אם הם מסוגלים לקחת אליפות אמיתי ולא איזו וריאציה מוזרה של ליגת האלופות.

ההישגים שלהם העונה בכלל לא רלוונטיים.
מה שרלוונטי זה הדרך. לירושלים יש דרך מרשימה מאוד, שהתחילה העונה. כשאורי אלון נכנס לקבוצה בקיץ, הוא לא דיבר בכלל על העונה הקרובה. כל המטרות שלו היו לעוד שנתיים-שלוש.
אני דווקא חושב שיש להם הישגים מרשימים העונה- רבע גמר יורוקאפ זה הישג לא רע בכלל בהשוואה לשנים האחרונות.
הם יסיימו מקום ראשון בליגה, דבר שלא קרה 15 שנים.
הם הנחילו למכבי את התבוסה הגדולה ביותר בתולדותיה.
ומעל הכל, יש להם את סגל הקבוצה המרשים והאיכותי ביותר בהיסטוריה שלהם, כולל שני הישראלים הטובים ביותר בישראל שחתומים על חוזים ארוכי טווח.
אני חושב שגם אורי אלון עצמו מופתע מההישגים המהירים שהשיגה הקבוצה.
יש כאן תהליך ברור של נסיקה, מול צלילה מחרידה של מכבי ת"א.

01 אפריל 2014, 21:16

האמת היא שאנחנו לא צריכים להתעסק יותר מידי בי-ם כמו שאנחנו צריכים להלין על מצבינו.
זה שמגדל מתחזקת והולכת בכיוון טוב זה לא מה שאמור היה להאיר את עינינו.
המצב שהיה עד היום בליגה והפערים בין מכבי לשאר הקבוצות זה לא מצב בריא או תקין.
זו כמובן לא היתה אשמת או בעייתה של מכבי עד כה, כמו שאדומים למיניהם נוהגים לטעון, אלא בעיית ואשמת שאר הקבוצות כמובן.
זה שבאה קבוצה אחת והחליטה לשנות את המצב עבורה והחליטה להשתנות זה יפה מאוד עבורם - אבל במצב תקין זה היה אמור רק לתת תמריץ למכבי להתחזק גם כן.
כמו שבימים היפים של היווניות, כל פעם שאולי' הגדילה את התקציב, פאו נבהלה והגדילה גם כן והיתה תחרות עצומה להראות למי יש יותר גדול.
ובדיוק כמו שכל פעם שקבוצת הכדורגל של ריאל מחתימה איזה כוכב גדול גם קבוצת הכדורגל של בארסה עושה אותו הדבר וההיפך.
זה מה שתחרות בריאה אמורה לעשות - לתת תמריצים כך שהיריבות רק מתחזקות מזה.

הבעיה שלנו היא לא עם מגדל שבניהול בריא ונכון של מכבי דווקא היה יכול לעבוד לטובת מכבי.
הבעיה היא שכולנו יודעים שהניהול כל כך עלוב שאפילו ההתחזקות הזו של מגדל לא תעזור.

01 אפריל 2014, 21:19

שמואל1 כתב:ומעל הכל, יש להם את סגל הקבוצה המרשים והאיכותי ביותר בהיסטוריה שלהם, כולל שני הישראלים הטובים ביותר בישראל שחתומים על חוזים ארוכי טווח.

אני חושבת שהסגל שלהם בעונת הזכייה ביול"ב היה יותר מרשים, וגם אז היה להם את דורון שפר שהיה מהישראלים המובילים והטובים באותם ימים (והיה דעתי שחקן טוב יותר מהלפרין ואליהו).

01 אפריל 2014, 21:19

איזו דרך בדיוק? דרך של עונה אחת?
די עם השטויות. בינתיים, כל הדיבורים בת'רד הזה מבוססים על כתבה בערוץ הספורט על הכפלת התקציב. זה פורום של מכבי. ספקולציות על העתיד הורוד של ירושלים לא צריך לעשות פה. אם אני המנהל האשכול הזה נסגר כבר לפני שעה.
שני הישראלים הכי טובים בארץ, חתמו שם כי מכבי לא רצתה אותם. עם יותם היא טעתה, אבל ליאור? לא נראה לי שאפילו יוני מצטער היום שהוא לא משחק פה.

01 אפריל 2014, 21:22

חנו'ש כתב:
שמואל1 כתב:ומעל הכל, יש להם את סגל הקבוצה המרשים והאיכותי ביותר בהיסטוריה שלהם, כולל שני הישראלים הטובים ביותר בישראל שחתומים על חוזים ארוכי טווח.

אני חושבת שהסגל שלהם בעונת הזכייה ביול"ב היה יותר מרשים, וגם אז היה להם את דורון שפר שהיה מהישראלים המובילים והטובים באותם ימים (והיה דעתי שחקן טוב יותר מהלפרין ואליהו).

אין ספק בכלל שהיה יותר מרשים. הם ניצחו את ריאל בגמר.
גם הקבוצה עם ג'נקינס, טפירו, אוסטין וכו' לא נופלת מהקבוצה הזאת.

01 אפריל 2014, 21:22

שמואל,
קודם כל ההישגים הם תמיד רלוונטיים. לא רק שהם רלוונטיים, הם הכי רלוונטיים וחשובים.
מצד שני, התהליך הוא כמובן גם חשוב וכאן אתה צודק.
זה בערך הדבר האחרון שאתה צודק בו בפוסט שלך.

אני יודע שבטח היית קטן אז אבל לא יכול להיות שאתה לא זוכר את הקבוצות עם צ'ורה, קני וויליאמס, טפירו בשיאו, שפר וכמובן אם נלך אחורה אז עדי גורדון, בילי תומפסון ואחרים.
הקבוצות ההן השיגו תארים גדולים, וחלק מהזמן מול מכבי הגדולה של אז.

שני הישראלים הכי טובים היום הם לא אליהו והלפרין. אוחיון כרגע משחק רע, אבל בתקופות הטובות שלו, הוא עדיף על הלפרין אם מסתכלים על זה מזווית אירופאית.
בלו עדיף על אליהו של העונה, למרות ששניהם לא ממש יציבים... גם פניני עדיף.
היום אין ישראלי שבולט וטוב יותר מהאחרים.

בכל אופן, התהליך הוא באמת חיובי מבחינתם.

אור,
לשרשור הזה יש מטרה אחת ויחידה, ואתה יודע מהי... :taunt

01 אפריל 2014, 21:24

חנו'ש כתב:

מחוץ מדורון שפר היו עוד שני שחקנים מצויינים- סולומון ומקארתי, אבל זהו בערך. מאמן די גרוע (דרוקר). כקבוצה, הפועל ירושלים של עונת 13-14 טובה יותר.

01 אפריל 2014, 21:30

jol9 כתב:קודם כל ההישגים הם תמיד רלוונטיים. לא רק שהם רלוונטיים, הם הכי רלוונטיים וחשובים.
מצד שני, התהליך הוא כמובן גם חשוב וכאן אתה צודק.
זה בערך הדבר האחרון שאתה צודק בו בפוסט שלך.

אני יודע שבטח היית קטן אז אבל לא יכול להיות שאתה לא זוכר את הקבוצות עם צ'ורה, קני וויליאמס, טפירו בשיאו, שפר וכמובן אם נלך אחורה אז עדי גורדון, בילי תומפסון ואחרים.
הקבוצות ההן השיגו תארים גדולים, וחלק מהזמן מול מכבי הגדולה של אז.

שני הישראלים הכי טובים היום הם לא אליהו והלפרין. אוחיון כרגע משחק רע, אבל בתקופות הטובות שלו, הוא עדיף על הלפרין אם מסתכלים על זה מזווית אירופאית.
בלו עדיף על אליהו של העונה, למרות ששניהם לא ממש יציבים... גם פניני עדיף.
היום אין ישראלי שבולט וטוב יותר מהאחרים.

בכל אופן, התהליך הוא באמת חיובי מבחינתם.

הבנייה של ירושלים היא לטווח ארוך, ולכן העונה ההישגים לא רלוונטיים.
אם תזכה העונה באליפות או לא, את ההצלחה של אורי אלון נוכל למדוד רק בעוד שנתיים-שלוש.
יכול להיות שההישגים שלהם העונה יהיו מדהימים והם יזכו באליפות, אבל בעונה הבאה יקרסו. צריך לבחון אותם בטווח הארוך ולא המיידי.

לגבי הישראלים הכי טובים- יוני זה נראה כמו ניסיון לא מוצלח שלך לגמד את ההצלחה שלהם בזירה הזאת.
זה כואב, אבל לירושלים יש עליונות ישראלית מוחלטת העונה. האיכות של הלפרין ואליהו ביחד עולה על כל הסגל הישראלי של מכבי. אוחיון, גם בשיאו, שחקן פחות טוב מהלפרין.
בלו עדיף על אליהו העונה? באמת? בלו מסריח את הפרקט כבר חודש וחצי.

01 אפריל 2014, 21:32

MTA2311 כתב:איזו דרך בדיוק? דרך של עונה אחת?
די עם השטויות. בינתיים, כל הדיבורים בת'רד הזה מבוססים על כתבה בערוץ הספורט על הכפלת התקציב. זה פורום של מכבי. ספקולציות על העתיד הורוד של ירושלים לא צריך לעשות פה. אם אני המנהל האשכול הזה נסגר כבר לפני שעה.
שני הישראלים הכי טובים בארץ, חתמו שם כי מכבי לא רצתה אותם. עם יותם היא טעתה, אבל ליאור? לא נראה לי שאפילו יוני מצטער היום שהוא לא משחק פה.

דרך שבה התקציב עלה וימשיך לעלות בזכות בעלים עשיר שאוהד את הקבוצה ומחזיק בשותפות עם אנשים נוספים כשהמעניין שבהם הוא סוכן שחקנים גדול
דרך שבה מתקנים ומשפרים את הסגל במהלך העונה בשתי החתמות גדולות וניצול הזדמנויות-בזמן שמכבי הביאה את זיזיץ' במקום ג'יימס, ירושלים הביאה את רייט ואליהו ונפטרה מהר מכדיר,קולמן ורוזן
בזמן שאצלנו מחפשים את הפיתרון הכי זול,בירושלים הלכו על גארד איכותי ואף הגדילו לעשות כשניצלו הזדמנות והוציאו עוד סכום כסף גבוה עבור שחקן שהם לא באמת היו חייבים
גם הארנה תעזור להם וכמובן שפדרמן ורקאנטי שימשיכו לדחוף את מכבי לתחתית

ירושלים בונה לטווח הרחוק,אני לא חושב שהם מצויניים השנה אבל בשנים הבאות הם בהחלט עשויים להתחזק בזמן שאנחנו נופלים עם פדרמן

01 אפריל 2014, 21:35

rc4991 כתב:

דרך שבה התקציב עלה וימשיך לעלות בזכות בעלים עשיר שאוהד את הקבוצה ומחזיק בשותפות עם אנשים נוספים כשהמעניין שבהם הוא סוכן שחקנים גדול
דרך שבה מתקנים ומשפרים את הסגל במהלך העונה בשתי החתמות גדולות וניצול הזדמנויות-בזמן שמכבי הביאה את זיזיץ' במקום ג'יימס, ירושלים הביאה את רייט ואליהו ונפטרה מהר מכדיר,קולמן ורוזן
בזמן שאצלנו מחפשים את הפיתרון הכי זול,בירושלים הלכו על גארד איכותי ואף הגדילו לעשות כשניצלו הזדמנות והוציאו עוד סכום כסף גבוה עבור שחקן שהם לא באמת היו חייבים

ירושלים בונה לטווח הרחוק,אני לא חושב שהם מצויניים השנה אבל בשנים הבאות הם בהחלט עשויים להתחזק בזמן שאנחנו נופלים עם פדרמן

תסתכל במילון על המילה דרך. מה שהם עושים העונה זה בסדר, אבל זאת לא דרך. זה נקודתי.
אתם רוצים להלל את ירושלים העונה? תעשו את זה על סמך ההישגים שלהם, כי דרך אין פה בינתיים.

01 אפריל 2014, 21:41

MTA2311 כתב:
rc4991 כתב:

תסתכל במילון על המילה דרך. מה שהם עושים העונה זה בסדר, אבל זאת לא דרך. זה נקודתי.
אתם רוצים להלל את ירושלים העונה? תעשו את זה על סמך ההישגים שלהם, כי דרך אין פה בינתיים.

הדרך של ירושלים מתבטאת בהמון רבדים- החתמת סגל שחקנים איכותי על חוזים ארוכי טווח בדגש על בסיס ישראלי חזק (בנייה לטווח הרחוק), הגדלת התקציב,
מעבר לאולם מודרני של 11 אלף צופים, שאיפות גבוהות, בעלים עשיר ורציני, הצלחות יפות יחסית לעונה ראשונה ועוד.

01 אפריל 2014, 21:42

MTA2311 כתב:
rc4991 כתב:

אור,אני מקווה שאתה נותן לי את הקרדיט כאוהד שרוף של הקבוצה וכבן אדם עם ראש על הכתפיים
אני ממש לא אוהד הפועל וגם לא פרנואיד אבל אי אפשר להתכחש לתהליך שהם עוברים

מה שהם עושים זה בהחלט דרך כי התקציב שלהם עלה וימשיך לעלות והם בעצמם אומרים שהמטרות שלהם נוגעות לעוד שלוש שנים
אז או שאתה חושב שהתקציב שלהם לא יעלה או שיש לך יותר מדי ביטחון עצמי וזלזול בהם
אם זה היה רק תהליך שלהם אז גם אני לא הייתי כל כך מתרגש ואפילו אולי הייתי שמח על הגבר התחרותיות אבל אתה כנראה שוכח שגם אנחנו נמצאים בתהליך...של נפילה.

01 אפריל 2014, 21:47

שמואל1 כתב:
MTA2311 כתב:
rc4991 כתב:

הדרך של ירושלים מתבטאת בהמון רבדים- החתמת סגל שחקנים איכותי על חוזים ארוכי טווח בדגש על בסיס ישראלי חזק (בנייה לטווח הרחוק), הגדלת התקציב,
מעבר לאולם מודרני של 11 אלף צופים, שאיפות גבוהות, בעלים עשיר ורציני, הצלחות יפות יחסית לעונה ראשונה ועוד.

"הגדלת התקציב"- גם בתקופת גאידמק וגומא התקציב גדל. עוד לא נגמרה העונה הראושנה שלהם בתפקיד, ואתה כבר קובע שזה יחזיק? לא דרך.
"שאיפות גבוהות"- אתה צוחק איתי נכון? זה הדבר הכי אמורפי שמישהו אמר בהקשר כלשהו אי פעם. לא דרך.
"בעלים עשיר ורציני"- גם גאידמק וגומא היו עשירים. את עניין הרצינות נוכל, שוב, לבדוק עוד כמה שנים. לא דרך.
"הצלחות יפות יחסית לעונה הראשונה"- יחסית למה? אם הם לא זוכים באליפות, זאת עונה רעה. לא דרך.
"החתמת סגל..."- לאליהו יש סעיף יציאה לאירופה. לא שאני חושב שמישהו ביורוליג יגע בו, אבל אני גם לא פוסל את זה על הסף. מה עם הזרים? לדאנקן יש חוזה? ברייסי רייט? פרחובסקי?

איפה נשמע כזה דבר, שמדברים על דרך, לפני שהעונה הראשונה נגמרה? הזוי.

01 אפריל 2014, 21:49

שמואל,
אני תמיד אתפעל מהיכולת שלך לדבר באופן בטוח לחלוטין על דברים שאין לך שום מושג עליהם.

איך אפשר להשוות את הקבוצה הזאת, לקבוצות הגדולות שלהם מהעבר שאני ציינתי? ראית אותם בכלל משחקים? ראית לאיזה הישגים הם הגיעו?

מה יש בקבוצה הספציפית הזאת שגורם לך לבטל בכזאת קלות קבוצה מצויינת שלהם שזכתה ביורוקאפ וניגפה רק מול אחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה של הכדורסל האירופאי?

01 אפריל 2014, 21:52

MTA2311 כתב:
שמואל1 כתב:
MTA2311 כתב:
rc4991 כתב:

"הגדלת התקציב"- גם בתקופת גאידמק וגומא התקציב גדל. עוד לא נגמרה העונה הראושנה שלהם בתפקיד, ואתה כבר קובע שזה יחזיק? לא דרך.
"שאיפות גבוהות"- אתה צוחק איתי נכון? זה הדבר הכי אמורפי שמישהו אמר בהקשר כלשהו אי פעם. לא דרך.
"בעלים עשיר ורציני"- גם גאידמק וגומא היו עשירים. את עניין הרצינות נוכל, שוב, לבדוק עוד כמה שנים. לא דרך.
"הצלחות יפות יחסית לעונה הראשונה"- יחסית למה? אם הם לא זוכים באליפות, זאת עונה רעה. לא דרך.
"החתמת סגל..."- לאליהו יש סעיף יציאה לאירופה. לא שאני חושב שמישהו ביורוליג יגע בו, אבל אני גם לא פוסל את זה על הסף. מה עם הזרים? לדאנקן יש חוזה? ברייסי רייט? פרחובסקי?

איפה נשמע כזה דבר, שמדברים על דרך, לפני שהעונה הראשונה נגמרה? הזוי.

בתקופת גאידמאק וגומא התקציב של ירושלים היה בערך כמו התקציב הנוכחי שלהם העונה. בעונה הבאה התקציב שלהם יוכפל ויגיע לזה של מכבי. מעולם לא הייתה קבוצה בליגה הישראלית עם תקציב שווה לזה של מכבי.
שאיפות גבוהות מצביעות על דרך, ואני בכלל לא צוחק. עד עכשיו קבוצות בליגה הישראלית פחדו לשאוף גבוה, כי תמיד הייתה את מכבי הגדולה. היום מכבי כבר לא גדולה, וירושלים באה וקובעת שאיפות גבוהות. היא לא מפחדת ממכבי, ומתעסקת בעצמה.
מתי בפעם האחרונה הייתה קבוצה בישראל שמנהלת במהלך כל העונה שיחות כדי להצטרף ליורוליג? בשנים האחרונות, כל קבוצה ישראלית שהייתה לא אפשרות לשחק ביורוליג, סירבה בסופו של דבר.
ירושלים שואפת להגיע לרמות הגבוהות ביותר של אירופה, וזה מצביע על כיוון ודרך.

לגבי הסגל- עד כמה שאני זוכר, לרוב הזרים יש חוזה לעונה הבאה. חוץ מזה, בעקבות הגדלת התקציב, יהיה להם הרבה יותר קל לשמור על השחקנים.
פרסם תגובה