המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

תאו פאפאלוקאס ביקש לעזוב

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: תאו פאפאלוקאס ביקש לעזוב

הודעהעל ידי שחף » 28 נובמבר 2011, 22:19

את פארקר, ניקולה ושאראס אימן פיני בסופו של דבר ולא בלאט. קירלינקו לאורך הקריירה שלו עובדתית לא זכה בתארים. הוא כן כוכב גדול אבל הוא לא שחקן שחי עם הכדור ביד. מה גם שברוסיה אין חלופות לו ולהולדן. לבלאט היה את פארמר שאני חושב שגם פאפאס בשיאו לא היה זוכה ליותר דקות איתו.
שחף

הודעהעל ידי מקאדו » 28 נובמבר 2011, 22:19

בסוף המשחק בלאט חיבק ונישק את פפאס וגם אמר ש 'הוא הביא את הניצחון ' שזו קצת הגזמה , בכל אופן הכל תלוי ביכולת של פאפאס ואם הוא יהיה טוב בלאט יבלע גם את הברברת שלו.
מקאדו

הודעהעל ידי jol9 » 28 נובמבר 2011, 22:23

מקאדו כתב:בסוף המשחק בלאט חיבק ונישק את פפאס וגם אמר ש 'הוא הביא את הניצחון ' שזו קצת הגזמה , בכל אופן הכל תלוי ביכולת של פאפאס ואם הוא יהיה טוב בלאט יבלע גם את הברברת שלו.

זה נכון מאוד. אבל פאפאס הוא באמת טוב. ואם קצת הולך לו פחות יום אחד, עדיין הוא צריך להמשיך ולקבל את הדקות שלו.

פאפאס הוא סוג של סופו. כלומר זה שחקן שאין לו ממש ימים רעים. את הדברים שהוא יודע לעשות, הוא עושה בכל משחק ומשחק, ובדיוק כמו סופו
הוא גם תלוי בחברים שלו בקבוצה. עד כמה הם נעים ונותנים לו אפשרויות מסירה, עד כמה הם קולעים את המסירות שלו החוצה, וכו'.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 28 נובמבר 2011, 22:41

אני לא מבינה.
מה זה משנה הכבוד של בלאט או העובדה שפאפאס מדבר הרבה?
בסופו של דבר, רק דבר אחד שוב וזה ההצלחה של הקבוצה, ואם פאפאס יכול לתרום בזה (ואין ספק שהוא יכול), אז מצידי הוא יכול לדבר עד מחר!!

זה מעניין לי את הפטמה שפאפאס מקשקש הרבה, לא ראיתי שזה הפריע יותר מידי למסינה, אז זה לא אמור להפריע לבלאט.
אפשר לחשוב שמכבי הביאה איזה חתול בשק, או איזה שחקן לא מוכר שרק עכשיו מכבי מגלה שיש לו בעיות אופי.
הבחור משחק כבר מלא שנים באירופה, ולא זכור לי אף פעם שהיו לו בעיות משמעת או הסתכסכויות עם מאמנים. אז איך זה שדווקא אם בלאט, הבנאדם שהפך את סופו הבעייתי לכוכב על, הוא זה שמסתכסך עם פאפאס??
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי yarinsaky » 29 נובמבר 2011, 06:18

בהקשר לדו שיח שלי עם חביב אתמול, היום אלי סהר בישראל היום אומר שאכן הוא הופל על הראש של בלאט אחרי הפאניקה עם פארגו. ( כמו שחשבתי כל הזמן ).

אבל זה באמת לא משנה עכשיו. בלאט ישתמש בו הרבה כי אין לו ברירה ויש לו עדיין מה לתרום. נקווה לטוב.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי asafb96 » 29 נובמבר 2011, 11:02

yarinsaky כתב:בהקשר לדו שיח שלי עם חביב אתמול, היום אלי סהר בישראל היום אומר שאכן הוא הופל על הראש של בלאט אחרי הפאניקה עם פארגו. ( כמו שחשבתי כל הזמן ).

אבל זה באמת לא משנה עכשיו. בלאט ישתמש בו הרבה כי אין לו ברירה ויש לו עדיין מה לתרום. נקווה לטוב.

אלי סהר זה האדם האחרון עלי האדמות שהייתי מאמין לו בכל הקשר של מכבי
asafb96

הודעהעל ידי roy1000 » 29 נובמבר 2011, 11:31

הנה הסיפור שכולנו מנחשים. קרוב לוודאי שהכל מומצא, אבל זה נשמע קרוב למציאות:

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1880933
roy1000

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 29 נובמבר 2011, 11:32

yarinsaky כתב:בהקשר לדו שיח שלי עם חביב אתמול, היום אלי סהר בישראל היום אומר שאכן הוא הופל על הראש של בלאט אחרי הפאניקה עם פארגו. ( כמו שחשבתי כל הזמן ).

מעניין.
אני שוב טוען שלכל הידוע לי בלאט די רצה את פאפאלוקאס וגם היתה כתבה שגרסה שהוא רצה אותו כבר בתום העונה שעברה.

גם נראה לי קצת מוזר לקשור בין פאפאלוקאס לבין פארגו.
מדובר בשני שחקנים מאוד שונים, בשלבים שונים מאוד של הקריירה שלהם ושמביאים דברים מאוד שונים למשחק.
נוסף על-כך, פאפאלוקאס הגיעה מראש כשחקן ספסל שאינו מסוגל לשחק יותר מ 15 דקות למשחק, ואילו פארגו היה שחקן חמישיה שהיה זקוק לפחות ל 25 דקות בכל משחק נתון.

אם פאפאס באמת הונחת על ראשו של בלאט, אז אני באמת תוהה מדוע בחרו דוקא בו.
היו שחקנים הרבה יותר דומים לפארגו בקיץ וגם שחקנים בעלי ערך שיווקי גבוה יותר כמו שאראס שגם היו פנוי וגם לא דרש יותר מדי כסף.

אני עדיין בדעה לפיה בלאט רצה את פאפאלוקאס, אך הבין מאוחר מדי שעשה טעות.
אני גם לא רואה קשר בין ההברזה של פארגו להחתמתו של פאפאלוקאס.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 29 נובמבר 2011, 11:36

תראה את הכתבה בוואלה , זה דווקא מאוד הגיוני לגבי פאפלוקאס או שאראס, שבלאט לא רצה מאותה סיבה.

לי זה דווקא מסתדר מאוד בהגיון כל הסיפור הזה. אני כמעט בטוח שפאפלוקאס לא היה איזה שחקן שבלאט התאבד עליו, הוא פשוט היה פנוי אז הלכו עליו.
לבלאט יש אחרויות כמאמן על ההחתמה הזאת, אבל מכאן עד לזה שהוא רצה אותו בקיץ המרחק עדיין גדול.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 29 נובמבר 2011, 11:43

yarinsaky כתב:תראה את הכתבה בוואלה , זה דווקא מאוד הגיוני לגבי פאפלוקאס או שאראס, שבלאט לא רצה מאותה סיבה.

לי זה דווקא מסתדר מאוד בהגיון כל הסיפור הזה. אני כמעט בטוח שפאפלוקאס לא היה איזה שחקן שבלאט התאבד עליו, הוא פשוט היה פנוי אז הלכו עליו.
לבלאט יש אחרויות כמאמן על ההחתמה הזאת, אבל מכאן עד לזה שהוא רצה אותו בקיץ המרחק עדיין גדול.

תראה, אם בלאט לא רצה את שאראס ובסוף הצליח לטרפד את הבאתו, אז את אותו הדבר הוא יכל היה לעשות גם עם פאפלוקאס.

בניגוד לדעה הרווחת כאן, אני ממש לא מאמין שבלאט הוא איזה בובה של ההנהלה וכאשר הוא באמת לא רוצה שחקן, אז הוא יעמד על הרגליים האחוריות ולא יביא אותו.
בלאט נתן עונה מעולה בעונה שעברה וההנהלה רוכשת לו הרבה כבוד ואמון. אם באמת בלאט לא רצה את פאפאלוקאס, אז במקרה הכי גרוע, אני לא רואה מצב שבלאט לא אישר את הבאתו ואני די בטוח שהיתה לו את האפשרות גם למנוע את המהלך (שזה לא שונה בהרבה מכך שהוא רצה אותו).
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 29 נובמבר 2011, 11:48

אוקיי, אבל יש קצת שונות בין שני המקרים בגלל ההיסטריה המדוברת אחרי עזיבת פארגו. בלאט אולי יכל לטפרד גם את זה, אבל כנראה כבר השלים עם העניין בעקבות לחץ הזמן.
זה גם לא איזה אסון ספורטיבי פאפאלוקאס, אפשר להוציא ממנו דברים טובים אם יגיע סקורר אתלטי כקומבו גארד , 15 דקות הוא עדיין יכול לתת ולתת אותן טוב. לא ראיתי שהוא גמור פיזית.
לא מדובר כאן על החתמה מופרכת סטייל ג'ייסון וויליאמס או וויליאמס המסומם ההוא מסין, שחקנים ברמה הזאת. לא מקרה שאפשר להתגולל על בלאט.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 29 נובמבר 2011, 11:51

yarinsaky כתב:זה גם לא איזה אסון ספורטיבי פאפאלוקאס, אפשר להוציא ממנו דברים טובים אם יגיע סקורר אתלטי כקומבו גארד , 15 דקות הוא עדיין יכול לתת ולתת אותן טוב. לא ראיתי שהוא גמור פיזית.

עם זה אני מסכים. אני חושב שמכבי נפלה הרבה יותר חזק עם סמית' ועם שאייר מאשר עם פאפאלוקאס (שסה"כ, עומד בציפיות כאשר הוא משחק).
אני חושב שסה"כ בלאט בנה במכבי סגל טוב, אבל פשוט לא מספיק טוב.
טעויות כאלו קורות לכל מאמן וזה באמת לא נורא.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי קודי » 29 נובמבר 2011, 12:01

לא מאמין לכל התאוריות האלה. בלאט כבר הסתדר מצויין גם עם שאראס (תשאלו את שאראס אם הוא היה רוצה לשחק אצל בלאט או אצל גרשון) וגם עם שחקנים עם לא מעט אגו שאוהבים לצעוק ולתת הוראות דוגמת מקדונלד וקירילנקו. אני ממש לא חושב שזה העניין, אבל סביר מאוד להניח שעבר ביניהם איזה חתלתול שחרחר.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־43 אורחים