המשחק הקרוב: עירוני נס ציונה נגד מכבי Playtika ת"א, 31 במאי, שישי, 16:15

האם יצטרף בעלים חדשים למכבי?

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: האם יצטרף בעלים חדשים למכבי?

הודעהעל ידי bublil » 03 ינואר 2012, 22:14

מי האיש?
bublil

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 03 ינואר 2012, 22:36

הלוואי שמישהו יגיע ויזרים יותר כסף ולא נצטרך להסתפק בשחקנים כמו סמית' ואוחיון
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי jol9 » 03 ינואר 2012, 22:43

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
יוסי22 כתב:הטראומה מכץ זה כי הוא פגע במכבי אנושות בתקופה שלפני העזיבה שלו עם האכלת הכלבלב מוואלה בידיעות שעוררו מהומה אחרי מהומה במועדון שהיה ידוע לאורך השנים בשמירה קנאית על הפרטיות שלו ופתאום בא נודניק הזוי ועורר מהומה אחרי מהומה .

אני בטח לא צריך להזכיר את הראיונות המגלומנים ואמרות השפר של מי שהיה בעלים במכבי לצד אנשים עם קלאסה שמתמחים בהתנהלות מול קהל.

מכבי פשוט לא יכולה להרשות לעצמו עוד טיפוס מסוגו כלומר כץ , גאיידמק , אגייאר ... אנשים עם כסף אבל מסובבים על כל הראש.

לא ראיתי שגרינוולד פשט את הרגל מאז שכץ לא במועדון.. לא מעט פרטים הודלפו גם אחרי העזיבה שלו

בוא נגיד שעיקר הפרסומים שלו היום הם הבלוג שלו. בטח לא כתבה בשלושה חלקים מהסוג שפורסמה עם צילומים של חוזים.

אני חושב שכמו שאף אחד מאתנו לא היה רץ להכניס כל אחד עם כסף גדול, לביזנס שלו, אלא היה בודק את זה טוב טוב לפני, ככה לא צריך לצפות
שהבעלים הנוכחיים של מכבי יעשו את זה. גם אנחנו האוהדים צריכים לקוות שזה ייעשה בצורה נכונה ושקולה.

אבל אם המהלך הוא אמיתי, אז בהחלט הכיוון הוא לוותר על ליגה נוספת, ולהגדיל את התקציב (או לכל הפחות לא להקטין אותו) באופן הזה של צירוף בעלים נוסף.

אם אני לא טועה הוא חשף את החוזה של מצ'באן, את הקטע שמכבי סגרה עם אידסון עוד לפני סוף העונה ואפילו השנה את הקטע עם פאפלוקאס. אבל עזוב, זה לא העניין..
ודאי שהם צריכים לבדוק טוב לפני שהם מצרפים עוד משקיע, אבל אני מקווה שהקריטריונים שלפיהם הם עושים את הבדיקה הם לא "בן אדם שקט, שלא יתערב לנו בהחלטות".. במידה וכן, זה רק ממשיך את ההתנהלות המגעילה של ההנהלה מהזמן האחרון עם הכנסת הילדים למערכת כאילו מכבי היא מדינה ערבית..

זה נכון. הקטע עם הבנים של באמת מעצבן...
מצד שני, ה"זקנים" הרוויחו ביושר את הקרדיט שלהם, ואם אחד הקריטריונים שלהם זה לשמור על סטטוס קוו ושקט, אז אני מכבד את זה.

אני די בטוח גם שזה קריטריון שקיים. נראה לי שאחרת זה לא יכול להיות אחרי כץ, וכל הערימה ההזויה שהשתלטה על כל מיני קבוצות ישראליות בשנים האחרונות,
כולל שני הליצנים שהיו כאן למשך יום צילומים ואז ברחו חזרה לארה"ב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 03 ינואר 2012, 22:44

JasonWilliams12 כתב:הלוואי שמישהו יגיע ויזרים יותר כסף ולא נצטרך להסתפק בשחקנים כמו סמית' ואוחיון

עוד לא הבנת שאין דבר כזה ארוחות חינם?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 03 ינואר 2012, 22:59

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
יוסי22 כתב:הטראומה מכץ זה כי הוא פגע במכבי אנושות בתקופה שלפני העזיבה שלו עם האכלת הכלבלב מוואלה בידיעות שעוררו מהומה אחרי מהומה במועדון שהיה ידוע לאורך השנים בשמירה קנאית על הפרטיות שלו ופתאום בא נודניק הזוי ועורר מהומה אחרי מהומה .

אני בטח לא צריך להזכיר את הראיונות המגלומנים ואמרות השפר של מי שהיה בעלים במכבי לצד אנשים עם קלאסה שמתמחים בהתנהלות מול קהל.

מכבי פשוט לא יכולה להרשות לעצמו עוד טיפוס מסוגו כלומר כץ , גאיידמק , אגייאר ... אנשים עם כסף אבל מסובבים על כל הראש.

לא ראיתי שגרינוולד פשט את הרגל מאז שכץ לא במועדון.. לא מעט פרטים הודלפו גם אחרי העזיבה שלו

בוא נגיד שעיקר הפרסומים שלו היום הם הבלוג שלו. בטח לא כתבה בשלושה חלקים מהסוג שפורסמה עם צילומים של חוזים.

אני חושב שכמו שאף אחד מאתנו לא היה רץ להכניס כל אחד עם כסף גדול, לביזנס שלו, אלא היה בודק את זה טוב טוב לפני, ככה לא צריך לצפות
שהבעלים הנוכחיים של מכבי יעשו את זה. גם אנחנו האוהדים צריכים לקוות שזה ייעשה בצורה נכונה ושקולה.

אבל אם המהלך הוא אמיתי, אז בהחלט הכיוון הוא לוותר על ליגה נוספת, ולהגדיל את התקציב (או לכל הפחות לא להקטין אותו) באופן הזה של צירוף בעלים נוסף.

אם אני לא טועה הוא חשף את החוזה של מצ'באן, את הקטע שמכבי סגרה עם אידסון עוד לפני סוף העונה ואפילו השנה את הקטע עם פאפלוקאס. אבל עזוב, זה לא העניין..
ודאי שהם צריכים לבדוק טוב לפני שהם מצרפים עוד משקיע, אבל אני מקווה שהקריטריונים שלפיהם הם עושים את הבדיקה הם לא "בן אדם שקט, שלא יתערב לנו בהחלטות".. במידה וכן, זה רק ממשיך את ההתנהלות המגעילה של ההנהלה מהזמן האחרון עם הכנסת הילדים למערכת כאילו מכבי היא מדינה ערבית..

אני לא נוהג לקרוא את ביב השופכין שלו בוואלה כי אני לא מזוכיסט ואני מעדיף לא להתעצבן סתם אבל ממה שרץ פה בשמו נדמה שהוא בעיקר הוזה בהקיץ עם "חשיפות" הזויות שלא היו ולא נבראו , מבחינתו מכבי כבר היו בדרך לשחרר חצי סגל כולל בלאט בשלב מסוים ואני כבר לא מדבר על ה"ניתוחים" בחצי שקל כשכל מה שהוא אומר זה בלה בלה בלה ... מכבי גרועה ... בלה בלה בלה ... מכבי לא שווה ומפשל כל שנה מחדש.

ואני מעדיך שיכניסו את הבנים שלהם למערכת כל עוד העסק מתנהל בסדר מופתי וגם מוכיח את עצמו בשנים האחרונות מאשר איש הזוי ממיאמי שלא מותיר רגע דל והמערכת עסוקה 24 שעות ביממה בכיבוי שריפות , זה פשוט לא שווה את הנזק .
יוסי22

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 03 ינואר 2012, 23:02

jol9 כתב:
JasonWilliams12 כתב:הלוואי שמישהו יגיע ויזרים יותר כסף ולא נצטרך להסתפק בשחקנים כמו סמית' ואוחיון

עוד לא הבנת שאין דבר כזה ארוחות חינם?

בוודאי שיש :eek
אם הוא לא מזרים עוד כסף למכבי אני לא חושב שצריך אותו אם הוא מזרים שבלאט יבחר את השחקנים והוא ופדרמן ישתקו
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

האם יצטרף בעלים חדשים למכבי?

הודעהעל ידי צהוב בנשמה » 03 ינואר 2012, 23:45

אם בעלים חדשים יצטרף זה מבורך חוץ מיזה צריך לשים את הכתבה הזו בפרופוציות כל עוד אין אישור מהמועדון וחתימה סופית של שני הצדדים.
לדעת כץ היה בעלים בסדר אי אפשר לבוא ולצפות ולומר לו לא להיתערב בעינינים של הקבוצה.
תמונה
דף מחאה בפייסבוק נגד שלטון הניהול של דיוויד פדרמן במכבי
http://www.facebook.com/MTA.Anti.Federman
סמל אישי של המשתמש
צהוב בנשמה

הודעהעל ידי yzafrir » 04 ינואר 2012, 05:09

אני מאמין שהמעומד הוא חבר של שלושת הבעלים הנוכחי ולא איזה אדם אלמוני , כתוב שם שהוא מקובל על שלושתם כך שסביר להניח שזה מישהוא שהם מכירים היטב .
בטח עיקר המשא הומתן הוא על אחוז המניות בקבוצה...
לגבי תקציב , זה לא בהכרח יגדיל את התקציב אבל יאפשר חריגות הרבה יותר גדולות ויותר בקלות אם יזדקקו לזה אפילו במהלך הקיץ (אם יבוא שם אטרקטיבי פתאום כמו פארמר !!??)

לגבי כץ , לא אהבתי את דרך ההתנהלות שלו מול התקשורת אבל אי אפשר לקחת ממנו את זה שהוא מכביסט בנשמה ורצה באמת לתרום לקבוצה מכספו האישי כשהיה הבעלים . אני לא יודע אם אנשים יודעים את זה אבל בתקופה שהיה הבעלים הוא הציע להוסיף מהכסף שלו 2 מליון דולר לתקציב לרכש בלי שהבעלים האחרים יצטרכו להוסיף גם כן אבל הם סירבו כי פחדו שזה יגרום לו להיות יותר מעורב בניהול הקבוצה .
כץ פשוט לא יכול להיות בעלים של קבוצה במשותף אלא רק לבד .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי argof » 04 ינואר 2012, 13:31

למי שעוד לא הבין:
ככל הנראה יש גירעון, שצריך לסגור אותו בהשקעת בעלים.
ככל הנראה מגייסים משקיע חיצוני על-מנת לדלל את מזרחי.
ככל הנראה לא סתם מנסים להריץ את שמעון לראשות האיגוד.
היכונו לשלטון הילדים של..
argof

הודעהעל ידי קודי » 04 ינואר 2012, 13:43

argof כתב:למי שעוד לא הבין:

כנראה שפספסת, אבל מזרחי לא מנהל את מכבי כבר כמה שנים טובות. הוא כרגע במקרה הטוב נשיא כבוד של המועדון ולכן לא יזיק שילך לאיגוד וימנע מקופל (שההישגים הכי גדולים שלו בקריירה היו עריכת מופעי מעודדות בהיכל, שינוי שיטת האליפות להטלת מטבע וניהול כושל של בית"ר תל-אביב) להמשיך ולהתעלל במכבי, כי אני לא רואה את הגמד הקטן הזה יושב בשקט עד שמכבי תתרסק. קופל כבר מזמן הרים ידיים מהנסיון (שאני בכלל לא בטוח שהוא עשה) להרים את יתר הקבוצות לכיוון של מכבי והנסיון שלו כרגע הוא להוריד את מכבי לכיוון של היתר, ואת זה אסור לתת לו לעשות.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 04 ינואר 2012, 16:25

שמעון דיבר עכשיו אצל מאיר איינשטיין ברדיו ואמר שאין שום מגעים בנושא הזה.

לא רלוונטי.

יובל, יו"ר האיגוד לא מזיק למכבי ולא מועיל לה. הוא מתעסק עם דברים אחרים. מי שמשפיע הוא בעיקר יו"ר המנהלת, ולא הייתי רוצה לראות את שמעון שם.
שמעון צריך להמשיך ולטרום למכבי. אולי עוד כמה שנים, שווה יהיה לחשוב על שינוי כיוון, כששמעון יהיה ראש הכדורסל בארץ, על מנת להוציא אותו מידי העסקנים ולשים אותו
בידי אנשי מקצוע כמו צביקה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 ינואר 2012, 16:29

jol9 כתב:שמעון דיבר עכשיו אצל מאיר איינשטיין ברדיו ואמר שאין שום מגעים בנושא הזה.

לא רלוונטי.

יובל, יו"ר האיגוד לא מזיק למכבי ולא מועיל לה. הוא מתעסק עם דברים אחרים. מי שמשפיע הוא בעיקר יו"ר המנהלת, ולא הייתי רוצה לראות את שמעון שם.
שמעון צריך להמשיך ולטרום למכבי. אולי עוד כמה שנים, שווה יהיה לחשוב על שינוי כיוון, כששמעון יהיה ראש הכדורסל בארץ, על מנת להוציא אותו מידי העסקנים ולשים אותו

מצטערת אבל לא הבנתי למה אתה מתכוון..הוא אמר שאין שום מגעים בנושא של יו''ר האיגוד או שאין שום מגעים בנושא צירוף בעלים למכבי?
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 04 ינואר 2012, 16:38

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:שמעון דיבר עכשיו אצל מאיר איינשטיין ברדיו ואמר שאין שום מגעים בנושא הזה.

לא רלוונטי.

מצטערת אבל לא הבנתי למה אתה מתכוון..הוא אמר שאין שום מגעים בנושא של יו''ר האיגוד או שאין שום מגעים בנושא צירוף בעלים למכבי?

הוא אמר שאין שום מגעים בנושא צירוף בעלים חדש, ושאין שום סיכוי שהוא לוקח על עצמו את תפקיד יו"ר האיגוד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 04 ינואר 2012, 16:42

קודי כתב:

כנראה שפספסת, אבל מזרחי לא מנהל את מכבי כבר כמה שנים טובות. הוא כרגע במקרה הטוב נשיא כבוד של המועדון ולכן לא יזיק שילך לאיגוד וימנע מקופל (שההישגים הכי גדולים שלו בקריירה היו עריכת מופעי מעודדות בהיכל, שינוי שיטת האליפות להטלת מטבע וניהול כושל של בית"ר תל-אביב) להמשיך ולהתעלל במכבי, כי אני לא רואה את הגמד הקטן הזה יושב בשקט עד שמכבי תתרסק. קופל כבר מזמן הרים ידיים מהנסיון (שאני בכלל לא בטוח שהוא עשה) להרים את יתר הקבוצות לכיוון של מכבי והנסיון שלו כרגע הוא להוריד את מכבי לכיוון של היתר, ואת זה אסור לתת לו לעשות.

לא רק שזה לא נכון, אלא כנראה שההפך הוא הנכון. מעמדו של שמעון חזק כמעט כמו שהיה מתמיד.
הוא זה שהביא לכאן לבדו את ג'ף פוט, הוא סלל את דרכו של ליאור אליהו חזרה לקבוצה והוא אחד מהאחראים הבלעדיים להצטרפות לליגה האדריאטית.

מעמדו של שמעון אולי נחלש מעט עם השנים, אבל הוא עדיין האיש המשפיע ביותר בקבוצה.
הדבר שכן השתנה מהלך השנים הוא גישתם של האוהדים; רובם מייחסים יותר משמעות לפרדמן (במיוחד בכל דבר שלילי שקשור להתנהלות הקבוצה) מאשר לזה שמעון.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 04 ינואר 2012, 17:52

חביב אורנג'ד כתב:
קודי כתב:

לא רק שזה לא נכון, אלא כנראה שההפך הוא הנכון. מעמדו של שמעון חזק כמעט כמו שהיה מתמיד.
הוא זה שהביא לכאן לבדו את ג'ף פוט, הוא סלל את דרכו של ליאור אליהו חזרה לקבוצה והוא אחד מהאחראים הבלעדיים להצטרפות לליגה האדריאטית.
הדבר שכן השתנה מהלך השנים הוא גישתם של האוהדים; רובם מייחסים יותר משמעות לפרדמן (במיוחד בכל דבר שלילי שקשור להתנהלות הקבוצה) מאשר לזה שמעון.

שמעון אחד מהאחראיים להצטרפות לאדריאטית? מאיפה הבאת את זה? לא רק שבכל הכתבות על הנושא צויין שהוא התנגד למהלך, הוא גם היחיד מבין הבעלים (והיורשים) שאמר שמבחינתו שנה הבאה יחזרו למתכונת של 2 ליגות.
נניח שהוא הביא את פוט לבד(אני מבין שאנחנו מאמינים לכל שטות של גרינוולד עכשיו) זאת ההוכחה שהמעמד שלו חזק מתמיד? להתחיל למנות לך פה את ההחתמות של פדרמן?
צריך להיות עיוור בשביל לא לראות שהמעמד של שמעון נחלש בשנים האחרונות,ובטח כשמאזן המניות לא משאיר הרבה מקום לספקות.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 ינואר 2012, 18:48

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

לא רלוונטי.

הוא אמר שאין שום מגעים בנושא צירוף בעלים חדש, ושאין שום סיכוי שהוא לוקח על עצמו את תפקיד יו"ר האיגוד.

מוזר כי היום בלאט התראיין ולא ממש הכחיש את עניין הבעלים..
"אני עדיין לא בקיא בחומר אבל בטוח שהנהלת מכבי יודעת מה היא עושה", אמר המאמן בתגובה על הידיעה, "מי שיגיע יהיה בסדר, אני לא מודאג"
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 04 ינואר 2012, 18:52

קודי כתב:

מבחינתי שקופל ילך לנהל לו את איגוד הכדורסל ויהרוס את המעט שעוד נותר להרוס מהכדורסל הישראלי.
אני על שמעון במכבי לא מוכנה לוותר!!!
הכדורסל הישראלי אומנם חשוב לי ואני בטוחה ששמעון יוכל לעשות רק טוב בתפקיד, אבל לי אישית מכבי חשובה יותר כך שקופל יכול להנות לו בתפקיד עד מחר.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 04 ינואר 2012, 19:11

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

לא רלוונטי.

מוזר כי היום בלאט התראיין ולא ממש הכחיש את עניין הבעלים..
"אני עדיין לא בקיא בחומר אבל בטוח שהנהלת מכבי יודעת מה היא עושה", אמר המאמן בתגובה על הידיעה, "מי שיגיע יהיה בסדר, אני לא מודאג"

לא רלוונטי.
בלאט לא מתעסק עם זה וזה לא תפקידו. אני לא אומר שמה ששמעון אמר זה קדוש, אבל נקודת ההנחה צריכה להיות שזה מה שקורה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 05 ינואר 2012, 00:25

MTA2311 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
קודי כתב:

שמעון אחד מהאחראיים להצטרפות לאדריאטית? מאיפה הבאת את זה? לא רק שבכל הכתבות על הנושא צויין שהוא התנגד למהלך, הוא גם היחיד מבין הבעלים (והיורשים) שאמר שמבחינתו שנה הבאה יחזרו למתכונת של 2 ליגות.
נניח שהוא הביא את פוט לבד(אני מבין שאנחנו מאמינים לכל שטות של גרינוולד עכשיו) זאת ההוכחה שהמעמד שלו חזק מתמיד? להתחיל למנות לך פה את ההחתמות של פדרמן?
צריך להיות עיוור בשביל לא לראות שהמעמד של שמעון נחלש בשנים האחרונות,ובטח כשמאזן המניות לא משאיר הרבה מקום לספקות.

אם שמעון באמת היה רוצה, הוא היה מבטל את ההצטפרות לאדריאטית. אין לי שום צל של ספק בכך.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yzafrir » 05 ינואר 2012, 05:21

יוני , אתה באמת מצפה ששמעון יגיד בתקשורת כן אנחנו מנהלים מגעים למכירת חלק מהבעלות על הקבוצה ??? הרי כתוב בפרוש שזה נעשה בחשאיות וכנראה שהייתה איזה הדלפה אבל שמעון תמיד יכחיש דברים גם אם הם נכונים במאת האחוזים .
הרי מדובר בעורך דין שמעון מיזרחי , אנחנו מכירים אותו מספיק זמן בשביל לדעת שכשהוא אומר שאין כלום אז כנראה שמתבשל משהו...
אגב, עיקר הדילול של הבעלות יהיה מהצד של פדרמן ורקאנטי שיחד מחזיקים ברוה הבעלות על הקבוצה כי הם אלו שקנו את החלק של כץ
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־12 אורחים