פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: היורוליג פשוט הרסו את היופי בכדורסל

07 אפריל 2012, 18:46

רועי כתב:תנוח. השיפוט היה רגיל, שום דבר חריג. נכון, היה אפשר לשרוק עבירה בסוף - אבל ברגעים כאלו השופטים פשוט לא שורקים. מכבי נתנו סדרה הירואית, רבה מעבר למצופה ועל זה מגיע לה שאפו. מכבי לא שווה פיינל-פור.

אני בכלל לא מדבר על הרבע הרביעי. שם תתפלא, היה שיפוט מוטה, אבל סביר. למען האמת, גם אני לא חושב שצריך היה לשרוק עבירה על בורשטיין.
עם זאת, הגבוהים שלנו לא יותר, ולא פחות אגרסיביים מבטיסט, וויוקאס ומקיאמאקוגלו. למה הם תמיד בבעיית עבירות כבר ברבע שני?
אולי צפייה נוספת תשכנע אותך כמו ששכנעה אותי.
הנקודה הכי משמועתית היא דיאמנטידיס. הבנאדם מפוצץ, ושורקים לו כל עבירה שלישית.
העזת לדבר אליו לא יפה כשהוא הולך לסל? קבל פאול.

07 אפריל 2012, 20:26

Allan Turing כתב:
רועי כתב:תנוח. השיפוט היה רגיל, שום דבר חריג. נכון, היה אפשר לשרוק עבירה בסוף - אבל ברגעים כאלו השופטים פשוט לא שורקים. מכבי נתנו סדרה הירואית, רבה מעבר למצופה ועל זה מגיע לה שאפו. מכבי לא שווה פיינל-פור.

אני בכלל לא מדבר על הרבע הרביעי. שם תתפלא, היה שיפוט מוטה, אבל סביר. למען האמת, גם אני לא חושב שצריך היה לשרוק עבירה על בורשטיין.
עם זאת, הגבוהים שלנו לא יותר, ולא פחות אגרסיביים מבטיסט, וויוקאס ומקיאמאקוגלו. למה הם תמיד בבעיית עבירות כבר ברבע שני?
אולי צפייה נוספת תשכנע אותך כמו ששכנעה אותי.
הנקודה הכי משמועתית היא דיאמנטידיס. הבנאדם מפוצץ, ושורקים לו כל עבירה שלישית.
העזת לדבר אליו לא יפה כשהוא הולך לסל? קבל פאול.

זה שהגבוהים של מכבי נכנסו לבעיית עבירות זה לא בגלל השופטים, אלא בלאט. החילופים האוטומטיים משאירים את הגבוהים לשמור על גארדים של פאו, וכן, הם עשו פאולים. מה לעשות, לא סופו ולא הנדריקס מסוגלים לשמור על דיאמנטידיס, שסחט עבירות, ולא קיבל שריקות סתם כמו שאומרים פה. מה שכן, הם פוצצו את מכבי מתחת לסל, בעיקר את הנדריקס, סופו, ולאנגפורד, והיה גם פעם אחת על פאפאס, ומכבי לא קיבלו שריקות

07 אפריל 2012, 21:19

כבר הרבה שנים שפאו שולטים בשופטים בליגה היוונית, הדרך שלהם היא לשלוח עסקנים לכל מקום, וזה עובד גם ביורוליג. השיפוט במשחק הרביעי ובחלק מהחמישי היה זוועה, אבל אין מה לעשות. הם יותר טובים, ובלאט עשה טעויות של ילד קטן.

07 אפריל 2012, 21:30

Allan Turing כתב:מה שמצחיק הוא, שעד הסדרה הזאת דווקא סימפטתי את פנא. זה עבר לי. רישמית.

לי לא,
מבחינתי אחרי מכבי, פאו היא הקבוצה שאני הכי מעריכה באירופה והסדרה הזו לא שינתה את דעתי.
לפי הראוי, צסקא צריכה לנצח בחצי כי היא קבוצה טובה יותר מפאו השנה (ובכלל מכל אירופה), אבל בגדול, צסקא היא קבוצה שאני לעולם לא אוכל להיות בעדה בניגוד לפאו.

אני גם חושבת שהשיפוט המוטה בסדרה קשור לזה שיש נטייה של השופטים באירופה לתת כבוד לשחקנים לפי המעמד, השם והוותק שלהם.
מכיוון שלפאו יש הרבה יותר שחקנים עם שם ומעמד וותק מאשר למכבי, זה גם יכול להסביר את כמויות העבירות חסרות הפרופורציה.

09 אפריל 2012, 18:39

חנו'ש כתב:
Allan Turing כתב:מה שמצחיק הוא, שעד הסדרה הזאת דווקא סימפטתי את פנא. זה עבר לי. רישמית.

לי לא,
מבחינתי אחרי מכבי, פאו היא הקבוצה שאני הכי מעריכה באירופה והסדרה הזו לא שינתה את דעתי.
לפי הראוי, צסקא צריכה לנצח בחצי כי היא קבוצה טובה יותר מפאו השנה (ובכלל מכל אירופה), אבל בגדול, צסקא היא קבוצה שאני לעולם לא אוכל להיות בעדה בניגוד לפאו.

אני גם חושבת שהשיפוט המוטה בסדרה קשור לזה שיש נטייה של השופטים באירופה לתת כבוד לשחקנים לפי המעמד, השם והוותק שלהם.
מכיוון שלפאו יש הרבה יותר שחקנים עם שם ומעמד וותק מאשר למכבי, זה גם יכול להסביר את כמויות העבירות חסרות הפרופורציה.

כל מה שאני מאחל להם זה שיפסידו במשחק על המקום השלישי לאולימפיאקוס.

10 אפריל 2012, 07:02

לפני תחילת הסדרה כתבתי את זה שהשופטים יכולים להכריע את הסדרה ושיש לי הרגשה שבאמת לא רוצים את מכבי בפיינל פור בגלל כל נושאי ההבטח וכו' . עכשיו אני יכול לאגיד שזה באמת הרגיש כך לאורך כל הסדרה....
זה לא רק השריקות ששרקו לטובת פאו אלא גם מה שהם לא שרקו .
אני יכול לאגיד לכם שבלאט קיבל עברה טכנית על תלונה לשופט אבל במשחקים בהיכל זה היה פשוט בזיון , אחרי כל שריקה אוברדוביץ' קפץ והשתולל ועשה שיחות "נפש" עם השופטים שהזהירו אותו כמה פעמים ולא נתנו לו טכניות ושלא לדבר על השחקנים עצמם שכל פעם הלכו לדבר עם השופטים (לרוב זה לא צולם..) והתלוננו...זה היה קיצוני ברמות קשות...
למרות זאת מכבי הפסידה לקבוצה טובה ממנה ולכן אני לא כלכך מאוכזב, בגלל הדרך...

אגב , לעומת שנה שעברה שהזזת המשחק הייתה בעיה כספית בעיקר , השנה בעיית האבטחה היא הרבה הרבה הרבה יותר מסובכת כי מדובר בחיי אדם...
פרסם תגובה