המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

פאפאלוקאס ביקש לעזוב את מכבי ת"א לפני סיום העונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פאפאלוקאס ביקש לעזוב את מכבי ת"א לפני סיום העונה

הודעהעל ידי asafb96 » 10 אפריל 2012, 10:52

פאשלה גדולה מאוד של בלאט. חד וחלק. כואב לי עליו
במשחק מול ז'אלגיריס פשוט אכלתי את עצמי והבנתי מה מכבי פספסה כל העונה. בדיוק מה שהיינו צריכים, רכז מנוסה, רגועה, שיודע לנהל משחק טוב ויודע לסדר את המשחק, בניגוד לשאר הגארדים של מכבי שהם שחקנים די מפוזרים של אחד על אחד.
שאראס היה נכשל פה כישלון גדול יותר מפאפאס, אני בטוח בזה ב99%. הבעיות של בלאט עם פאפאס זה מה שיש עם שאראס, ויותר.. בלאט היה מעיף אותו על זריקות קשות שהוא מוציא מידי פעם, בלאט היה צועק עליו שהיו עוברים אותו בהגנה, בלאט היה רותח עליו שהוא היה מנסה להיות יצירתי חלילה, ולא להיות רובוט כמו סמית', כמו שבלאט אוהב, ובלאט היה רותח עליו שהוא היה מעז לפתוח את הפה ולהעיר לשחקנים ולבלאט פה ושם.
לעומת זאת, ז'ליקו בנה את שאראס כמו גדול, ונתן לו ביטחון. אני בטוח שגם פאפאס היה מצליח בפאו
asafb96

הודעהעל ידי יוסי22 » 10 אפריל 2012, 10:54

asafb96 כתב:פאשלה גדולה מאוד של בלאט. חד וחלק. כואב לי עליו
במשחק מול ז'אלגיריס פשוט אכלתי את עצמי והבנתי מה מכבי פספסה כל העונה. בדיוק מה שהיינו צריכים, רכז מנוסה, רגועה, שיודע לנהל משחק טוב ויודע לסדר את המשחק, בניגוד לשאר הגארדים של מכבי שהם שחקנים די מפוזרים של אחד על אחד.
שאראס היה נכשל פה כישלון גדול יותר מפאפאס, אני בטוח בזה ב99%. הבעיות של בלאט עם פאפאס זה מה שיש עם שאראס, ויותר.. בלאט היה מעיף אותו על זריקות קשות שהוא מוציא מידי פעם, בלאט היה צועק עליו שהיו עוברים אותו בהגנה, בלאט היה רותח עליו שהוא היה מנסה להיות יצירתי חלילה, ולא להיות רובוט כמו סמית', כמו שבלאט אוהב, אבלאט היה רותח עליו שהוא היה מעז לפתוח את הפה ולהעיר לשחקנים ולבלאט פה ושם.
לעומת זאת, ז'ליקו בנה את שאראס כמו גדול, ונתן לו ביטחון. אני בטוח שגם פאפאס היה מצליח בפאו

מסכים בהכל רק עזוב את סמית שסתם את הפה גם לאחרוני המקטרגים בסדרה הזו כשהוא הוכיח את מה שנטען פה כל השנה , הוא שחקן הגנה יוצא מן הכלל , הוא קלעי הרבה יותר טוב ממה שמראים האחוזים שלו ביורוליג והוא מגיע למאני טיים , תמיד.
יוסי22

הודעהעל ידי asafb96 » 10 אפריל 2012, 10:56

יוסי22 כתב:
asafb96 כתב:פאשלה גדולה מאוד של בלאט. חד וחלק. כואב לי עליו
שאראס היה נכשל פה כישלון גדול יותר מפאפאס, אני בטוח בזה ב99%. הבעיות של בלאט עם פאפאס זה מה שיש עם שאראס, ויותר.. בלאט היה מעיף אותו על זריקות קשות שהוא מוציא מידי פעם, בלאט היה צועק עליו שהיו עוברים אותו בהגנה, בלאט היה רותח עליו שהוא היה מנסה להיות יצירתי חלילה, ולא להיות רובוט כמו סמית', כמו שבלאט אוהב, אבלאט היה רותח עליו שהוא היה מעז לפתוח את הפה ולהעיר לשחקנים ולבלאט פה ושם.

מסכים בהכל רק עזוב את סמית שסתם את הפה גם לאחרוני המקטרגים בסדרה הזו כשהוא הוכיח את מה שנטען פה כל השנה , הוא שחקן הגנה יוצא מן הכלל , הוא קלעי הרבה יותר טוב ממה שמראים האחוזים שלו ביורוליג והוא מגיע למאני טיים , תמיד.

מסכים איתך לגבי סמית'. הוא הראה בסדרה שהוא שחקן סופר יעיל, לפחות כשהוא רוצה, ויש מקום לתת לו עוד עונה. מה שאמרתי רק, זה שהוא לא שחקן יצירתי, אלא שחקן "אפור" אפשר לומר, שעושה עבודה יעילה מאוד אבל לא מבריקה.
asafb96

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 10 אפריל 2012, 11:25

אם אנשים כאן באמת עקבו אחרי פאפאלוקאס, אז הם ודאי זיהו את הירידה המאוד משמעותית שארעה ביכולותיו בעונה שעברה.
פאפאלוקאס של העונה שעברה היה שחקן בינוני ותו לא, ודוקא ברגעי ההכרעה בהם הוא היה אמור לספק את הנסיון והווינריות המפרוסמת שלו, הוא הכזיב ובגדול. פאפאלוקאס זכה לקרדיט עצום מאיבקוביץ' ברגעי האמת של העונה שעברה, הן בסדרת רבע גמר היורוליג מול סיינה והן בסדרת גמר הליגה היוונית מול פאו, בשתי הסדרות לא רק שפאפאלוקאס לא סיפק את הסחורה, אלא פשוט עשה במכנסיים והיה גורם משמעותי להפסדיה של אולימפיאקוס וזאת כאמור, למרות הנסיון המדובר אותו הוא רכש.
לא סתם אולימפיאקוס נראת טוב יותר ללא פאפאלוקאס, בדיוק כמו שפאו נראת ונראתה פחות טוב עם שאראס.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 אפריל 2012, 11:28

חביב אורנג'ד כתב:אם אנשים כאן באמת עקבו אחרי פאפאלוקאס, אז הם ודאי זיהו את הירידה המאוד משמעותית שארעה ביכולותיו בעונה שעברה.
פאפאלוקאס של העונה שעברה היה שחקן בינוני ותו לא, ודוקא ברגעי ההכרעה בהם הוא היה אמור לספק את הנסיון והווינריות המפרוסמת שלו, הוא הכזיב ובגדול. פאפאלוקאס זכה לקרדיט עצום מאיבקוביץ' ברגעי האמת של העונה שעברה, הן בסדרת רבע גמר היורוליג מול סיינה והן בסדרת גמר הליגה היוונית מול פאו, בשתי הסדרות לא רק שפאפאלוקאס לא סיפק את הסחורה, אלא פשוט עשה במכנסיים והיה גורם משמעותי להפסדיה של אולימפיאקוס וזאת כאמור, למרות הנסיון המדובר אותו הוא רכש.
לא סתם אולימפיאקוס נראת טוב יותר ללא פאפאלוקאס, בדיוק כמו שפאו נראת ונראתה פחות טוב עם שאראס.

:laugh1 :laugh1
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 10 אפריל 2012, 11:30

שאראס היה אחלה בסדרה הזאת, הצליח להפתיע אותי לטובה. לא האמנתי שבגיל 36 הוא יהיה כל כך טוב.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 אפריל 2012, 11:38

yarinsaky כתב:שאראס היה אחלה בסדרה הזאת, הצליח להפתיע אותי לטובה. לא האמנתי שבגיל 36 הוא יהיה כל כך טוב.

אותי זה בכלל לא הפתיע.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 10 אפריל 2012, 11:44

שמואל1 כתב:בלאט לא טיפש. אני חושב שאפשר לתת לאחד המאמנים הטובים באירופה קרדיט ואמון בכך שהוא יודע מה הוא עושה.
בלאט רוצה בטובת הקבוצה, ואם פאפאלוקאס היה טוב- הוא היה משחק. לא אנחנו ראינו את פאפאלוקאס באימונים, אלא בלאט. לא אנחנו יודעים באיזה כושר מצוי, אלא בלאט.
בסופו של דבר, רוב הזמן שפאפאלוקאס שיחק הוא הסריח את הפרקט.
לגבי אם היה תופס את הכדור שטל תפס- כל שחקן שהיה תופס את הכדור הזה היה עושה יותר מבורשטיין. לא חוכמה.

מעולם לא תמצא אותי אומר שבלאט טיפש או משהו בסגנון הזה, ולא חסר אמירות כאלה גם כאן בפורום.
אני יודע שבלאט עושה את מה שהוא מאמין בו, וזה מצויין, אבל לי ולכל אחד כאן, מותר שלא להסכים איתו.
יש כאלה שמבקרים אותו בעניין קרדיט מועט מדי לליאור ולפאפאס השנה, ולקרדיט מוגזם מדי לאוחיון, לבלו ולסמית', יש כאלה שמבקרים אותו בנושא של סופו,
יש כאלה שמבקרים אותו בנושא הגנת החילופים או ההתקפה השבלונית, ועוד 1001 דברים.

כל ביקורת היא לגיטימית, בתנאי שהיא מוסברת ומנומקת, ואני חושב שגם הביקורת שלי בנושא הזה היא כזאת, ככה שאתה לא יכול לפתור
את כל העסק בזה ש"בלאט רואה אותו באימונים". זה ברור לי, כמו שזה ברור לך, ועדיין אני חושב שאפשר היה להפיק מפאפאס יותר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yarinsaky » 10 אפריל 2012, 11:45

שמואל -
אולי לא היכולת בסופו של דבר, אבל הכושר הפיזי ואיך שהוא נע על המגרש זה בהחלט דבר לא מובן מאליו. אני בהחלט לא חושב שיש מקום להשוואה בינו לבין פאפאס.
שאראס שחקן אחר, עם יכולות אחרות. פיזית הוא שמור טוב יותר מהיווני, שכבר לא מסוגל לשמור כמו פעם ( וזו הייתה נקודה חזקה אצלו, שאראס אף פעם לא היה שומר טוב ), קולע הרבה יותר טוב והוא גם עם פאשן הרבה יותר רציני למשחק.
פאפאס באמת נראיהלי כמו שחקן שכבר רצה לפרוש וחזר בשל הפנייה למכבי, פיני דיבר על זה בזמן שהוחתם.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 אפריל 2012, 12:03

yarinsaky כתב:שמואל -
אולי לא היכולת בסופו של דבר, אבל הכושר הפיזי ואיך שהוא נע על המגרש זה בהחלט דבר לא מובן מאליו. אני בהחלט לא חושב שיש מקום להשוואה בינו לבין פאפאס.
שאראס שחקן אחר, עם יכולות אחרות. פיזית הוא שמור טוב יותר מהיווני, שכבר לא מסוגל לשמור כמו פעם ( וזו הייתה נקודה חזקה אצלו, שאראס אף פעם לא היה שומר טוב ), קולע הרבה יותר טוב והוא גם עם פאשן הרבה יותר רציני למשחק.
פאפאס באמת נראיהלי כמו שחקן שכבר רצה לפרוש וחזר בשל הפנייה למכבי, פיני דיבר על זה בזמן שהוחתם.

אתה צודק, אם יש בכל זאת משהו ששאראס הפתיע אותי זה הכושר הפיזי שלו. פשוט יוצא מן הכלל בשביל שחקן בגיל 36. זה מצביע על עבודה קשה ורצון להצליח גם אחרי שהשיג כל תואר אפשרי באירופה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 10 אפריל 2012, 12:29

שאראס נראה היום הרבה יותר רזה ממה שהיה במכבי , כנראה בשביל להעמיס פחות על הגוף שלו .
שאראס נמצא השנה בסיטואציה דומה למה שפאפאס היה שנה שעברה באולימפיאקוס , הרכז הוותיק כמחליף שלישי שכשיגיע הרגע שצריך את הניסיון שלו הוא יוכל לתת את הכל בגלל שיכל לשמור את עצמו רענן לרגעים האלו .
שאראס שיחק בסדרה 20 דק' לעומת 10-15 דק' במשך כל העונה . ולכן הגיע בכושר טוב לרגעים האלו .
לעומת זאת עונה קודמת פאפאס שיחק לפני השלב הזה בסביבות ה-22 דק' (שזה לא רחוק מה שהרבה חשבו שהוא צריך לשחק השנה ) ואז בטופ 8 הוא הגיע סחוט והיה נראה חרא...
זו הסיבה שאני חושב ששחקן בגיל הזה לא יכול לתפוס תפקיד מרכזי של 15-20 דקות לאורך כל העונה בשלוש מסגרות . אני בטוח שאם שאראס היה משחק במכבי 15-20 דק' כל העונה בשלוש מסגרות גם הוא היה נראה ככה בשלבים המכריעים...
מה גם שאם שאראס היה פה מתחילחת העונה אז אני בטוח שאחרי עזיבת פארמר היו אומרים פה שהוא צריך לשחק 20-25 דק' ואוחיון את השאר...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי where is the love? » 10 אפריל 2012, 13:24

חברים וחברות ראשית כל אני חייב לומר שאני מאוד מאוד אוהב את דיוויד בלאט גם כאדם וגם כמאמן, מאמן פנטסטי מוכשר ואדם צנוע חביב ואפילו גם פסיכולוג שצריך, ללא ספק המאמן הזה הוא אחד המאמנים הטובים באירופה ובטוח אחד האנשים שמכבי יקרה לו יותר מהכל.

דווקא בגלל שאני כל כך אוהב ומעריך את דיוויד, אני יותר מאוכזב ולוקח ללב את הנושא עם פאפאלוקאס.
לאורך העונה היו הרבה דברים מוזרים בהתנהלות שלו, זה התחיל עם ספסול ממושך שבא דווקא לאחר שני משחקים טובים, האחד במילאנו והשני בפרטיזן.
מאז קרה משהו, יש שיגידו שזה משהו מקצועי, יש שיגידו משהו בלתי מוסבר, יש שיגידו שאולי יש כאן ריב או משהו לא קשור לרקע מקצועי, אולי דבר חמור, אולי לא, אולי בעיות של אגו, והמון השארות. תחילה גרינוולד פרסם ערב המשחק מול מילאנו שפאפאלוקאס כנראה יעזוב את מכבי, דובר על איזה עסקה עם באמברג תמורת בראיין רוברטס.
אני זוכר שראיתי את זה וגם כאן בפורום מאוד הופתענו, ואחרי שפאפאלוקאס באותו ערב נתן משחק אדיר ומצויין הכתבה של גרינוולד הייתה נראית כמו טעות.
אבל אחרי הספסולים שבאו אותה כתבה התחילה להראות יותר הגיונית.
הגיע ערב מסויים במשחק אדריאטית שפאפאלוקאס ביקש הבהרות במצבו ואז כבר אמרו שהוא לא במצב רוח טוב, אחרי שפארמר עזב חשבנו שיקבל יותר דקות.
מה שהיינו צריכים אחרי פארמר זה לכוון את הקבוצה, לתת סדר שיטה והיררכיה, הרי אומרים שלמכבי יש השנה כשרון טוב רק צריך להפעיל אותו, אבל זה לא קורה סתם, זה קורה אחרי תהליכים של אימון שיטה והיררכיה. חשבתי לעצמי מזל שלמכבי יש רכז ברמה גבוהה כמו פאפאלוקאס, נכון הוא אולי לא חד ממה שהיה פעם, אבל בטוח מספיק טוב כדי להוציא את המצב מהטראומה שבאה אחרי פארמר. אבל במכבי רצו לחפש רכז והם למעשה היו צריכים, בלאט החליט להביא את מאלט, אמרנו כאן בזמנו פה אחד שאין טעם להביא שחקן מבוגר רק כדי להגיד הבאנו, ואז הגיע מאלט ונתן משחק מצויין נגד זלגיריס בחוץ, שאת זה חייבים לזכור לו למרות היכולת הלא משכנעת.
אחר כך מאלט היה פחות טוב ומכבי נראתה מבולבלת, ואז הגיע ערב המשחק מול קאנטו בחוץ. הייתה לי הרגשה שמשהו הולך להשתנות , הרגשתי שאולי היום אנחנו נשחק עם פאפאלוקאס, ובאמת פאפאלוקאס פתח את המשחק, חשבתי הנה יש סדר והיררכיה , הקבוצה לא הצליחה להתמודד עם קאנטו אבל פאפאלוקאס היחיד שלא רעד והצליח לחלק 2 אסיסטים כמדומני, אבל אז שוב בלאט החזיר אותו לספסל ומשם הוא לא עלה לשחק יותר.
במהלך המשחק מול קאנטו בבית, הוא נכנס והקהל דחף את מכבי לתצוגת כדורסל מאוד יפה ועם המון אופי, אני מנוי להיכל כבר שנה שלישית ותמיד השחקן שתמיד היו הכי שרים לו היה דרק שארפ שעשה במכבי דברים נפלאים שלא נשכח לעולם שירשמו לעד בדפי ההיסטוריה וההקרבה למועדון.
אבל שפאפאלוקאס עלה לשחק, כמות האהבה הייתה ענקית, מצאתי את עצמי ממש צורח את שמו, לידי אנשים חייכו ופשוט אמרו איזה תענוג, איזה מהלכים, אחרי זה שוב פאפאלוקאס נעלם מסיבה לא ידועה. היינו צריכים לנצח את זלגיריס ואף אחד לא הגיע למשחק ולמזלנו פאפאלוקאס ניצח לנו את המשחק, אז אני לא יודע מה קרה לבלאט, למה הוא לא הוציא אותו במשחק, כנראה שבאמת לא הייתה לו ברירה.
החידה הייתה כבר יותר מוזרה כי בפגרת היורוליג פאפאלוקאס שיחק יפה מאוד בליגה האדריאטית, ותגדיו מה שתגידו לדעתי הוא היה השחקן הכי אהוב בהיכל בשנה האחרונה, ועוד מדובר על שחקן שלקח לנו המון תארים שרק מלשמוע את שמו היינו רועדים, ואתה מסתכל ואי אפשר שלא להעריך כזה שחקן, ניגש ללחוץ את היד של השחקנים בכל רגע, מעודד , תומך ומרים את הקהל וכמובן מודה לקהל בצורה מאוד מרגשת כמו שאמר שהוא לא יודע אפילו אם זה מגיע לו, ובכן תיאו זה מגיע לך , אתה שחקן ענק ואדם ענק וללא ספק תמיד עזרת בקבוצה, יש דברים שאנחנו האוהדים רואים ומעריכים, ולא תמיד יש להם שורה סטטיסטית, ההוכחה לכך היא גם שפאפאס לקח את יוגב ובהחלט עזר לו , כמובן שהקרדיט לאוחיון ולבלאט אבל אני בטוח שפאפאלוקאס תרם לו המון, צריך לשאול את יוגב.

במהלך העונה המבולבלת הזאת עלתה השאלה מדוע בלאט לא נותן לפאפאלוקאס לשחק?
מבחינה מקצועית אמרו שהוא לא היה ממש טוב בהגנה, ואוקיי יכול להיות , אבל לא בפחות משחקנים אחרים...
דברו על איבודים וחוסר חדות, ובכן קשה מאוד גם לשחקן כמו פאפאלוקאס לשחק כשהמאמן נראה כאילו רק רוצה שהוא כבר יטעה כדי שיוכל להחזיר אותו לספסל.
איך אפשר לשחק ככה ? איך אפשר ליצור יציבות? קחו למשל את יוגב שהוא שחקן מצויין שעבר תהליך גדול העונה, וגם הוא עשה הרבה טעויות, כמה פעמים נאמר פה שהוא לא רכז ולא ברמה איך אמרנו העיקר שיוגב ישחק כמה פחות, ואיך עכשיו ? תראו איזה יופי , אז אתם רוצים להגיד שבכל פעם שיוגב עשה טעות הוא חזר לספסל? אני לא זוכר , להיפך בלאט נתן לו אמון. המון פעמים במשחק ההתקפה חסר יצירתיות של מכבי היא הלכה דרך סמית שלא היה טוב התקפית אבל היה מצויין הגנתית, זה נכון שהוא לא תרם התקפית, אבל בלאט השתמש בו הגנתית, בלאט חשב על מה שכן יש בו. וכולנו יודעים שבפאפאלוקאס יש המון המון יתרונות, אנחנו פשוט רואים את זה, המצב היה פשוט לא צועק לרכז כמוהו, אלא צורח לרכז כמוהו.
תחשבו רגע מה היה קורה עם פאפאלוקאס לא היה מגיע למכבי ואז היה מועמד בפגרת היורוליג, היינו אומרים זה בדיוק מה שאנחנו צריכים.
בקיץ שתיאו חתם צרחתי מרוב שמחה וממש לא תארתי לעצמי שהמצב יגיע למה שהוא היום.
מתחילים לשמוע שפאפאלוקאס לא במצב רוח טוב, אפילו אומר לחבריו לא להגיע לבקרו, ואז מגיעים למשחק העונה בסדרה מול פנאתינייקוס.
כמה ימים לפני הסדרה האפית הזאת פאפאלוקאס התראיין ואמר שמכבי תהיה בפיינל פור, יש שיגידו מלחמה פסיכולוגית ויש שיגידו , למה הוא אומר את זה זה לא מכובד, למה ולמה... אבל דבר אחד בטוח הוא האמין בקבוצה, קשה מאוד להאמין בקבוצה שאתה יושב בצד, אבל הוא בין היחידים שאמר שמכבי מסוגלת לכך, אולי אפילו היחיד שהאמין בזה.
שפאפאלוקאס הגיע לשחק במשחק באואקה ההיכל שרק לו בוז צורם וקילל, בלאט הכניס אותו ממש לקצת, הוא עשה טעות ושוב החזיר אותו לספסל, תוך כדי ממטרי קללות בלי סוף.
במשחק השני , בלאט הכניס את פאפאלוקאס ברגע אמת והחזיר לו עם 4 נקודות יקרות מפז, לא נשכח את הסל שלו על שאראס, ואיזה גדולה זאת לבוא בכזה משחק קר רוח להשתדל ולעשות את הדבר הנכון ביותר, זה פשוט מעורר את הרגש לרמות מטורפות ועוד אנחנו חוזרים מאואקה עם נצחון!
חוזרים לשחק בבית, הלחץ פה היה מטורף אבל אנחנו עכשיו בבית, הקהל דוחף את פאפאלוקאס ושר לו שירים בקולי קולות וגם הקהל שבדרך כלל לא מעודד הצטרף לחגיגה, פאפאלוקאס לוקח זריקה ל-3 כי היה פנוי, ובלאט מתעצבן ומחזיר אותו לספסל שוב.... אנחנו ראינו במשחק איך הוא התלהב ותמך באוחיון ואמר לו להכנס פנימה, איך במשחק החמישי הוא עודד מהספסל, ואיך בכלל לאורך כל העונה לא אמר מילה אחת רעה. אפילו לא מילה אחת רעה.
אנחנו מגיעים לעכשיו והמצב ממש עצוב אצל תיאו, הוא כבר מבין שלא ישחק יותר בליגה גם בגלל חוק 4 הזרים וגם לא רק אלא פשוט בלאט לא נתן לו לשחק, והוא יודע שבפיינל פור האדיראטית הוא לא יראה דקות אפילו עם הקהל יצרח את שמו בדציבלים יותר גבוהים ממש שצעק (אני לא יודע אם זה אפשרי בכלל).

ואז הגיע אתמול הוא ביקש להשתחרר ושוב כרגע המצב לא מובן לא מוסבר, לא ידוע מה יקרה.
אני חושב שמה שקרה פה לא מובן ולא מוסבר ואני ממש מקווה שיהיה הסבר, חברים וחברות, אנחנו קבוצת כדורסל, אנחנו לא במשחקי כוח כמו בימי התיכון של הברנשים והחתיכות של השכבה...עברנו את זה מזמן, אין לזה מקום גם בתיכון, אין לזה מקום בכלל, בטח ובטח שלא בקבוצת כדורסל מכבי ת"א... אם כבר זה מתאם למכבי ת"א בכדורגל.....שם זה דווקא להיט לצערנו הרב.

תגידו שאולי אני מגזים? אוקיי , אבל אני חושב שזאת פשוט שערוריה ומחדל, שחקן כזה שפשוט יושב בצד מבוייש על הספסל, ממש התעללות בו, זה פשוט עצוב, זה ממש מעציב אותי בתור אוהד, אנחנו אוהדים את מכבי ת"א בכדורסל, שיש בה ערכים וכבוד חשוב מאוד וזה מה שעושה אותה למיוחדת, ופתאום הערכים והכבוד הולכים לאיבוד? ואפילו אין הסבר אחד לרפואה?
אז אני שואל מה קורה כאן? ואני שוב שואל מה קורה כאן? ושוב ושוב ושוב ושוב.... ואני לא מקבל תשובות וככה אי אפשר להמשיך, זה פוגע בשחקן, אומרים שהקבוצה מעל לכל נכון? בוודאי אבל זה פוגע בקבוצה, שחקנים לא בטוח ירצו להגיע לכאן. בלאט אמר על שאראס אחרי המשחק הגדול שלו שהוא מאוד אוהב את שאראס ורצה אותו אבל אי אפשר להביא שחקן כמוהו ולתת לו לשבת על הספסל... והאם אפשר לשים את פאפאלוקאס בספסל? או יותר מזה חוץ מלשים עליו אזיקים , עשו לפאפאלוקאס עוול נוראי שפשוט מכעיס מעליב וקשה מאוד, וזה מעיב מאוד על העונה הזאת שגם ככה היא מסובכת. אנחנו רואים כמה שבלאט אימן בצורה הירואית את מכבי בסדרה, אנחנו רואים את האמון שלו בשחקנים, ואני אומר חבל שהוא לא נתן אמון בתיאו.
אחרי הכל זאת זכותו של בלאט לנהל את הקבוצה כמו שהוא חושב, ויש אפילו שיגידו שהיה משהו שפאפאלוקאס אמר לבלאט שפגע בו, דיוויד אמר אתמול שיש לו משהו מעניין לומר והוא יגיד אחרי העונה. חשוב לזכור שגם בלאט וגם תיאו יודעים להיות גנטלמנים ולא לפגוע דרך התקשורת אבל אני טוען שזה אפילו יותר מלחיץ כי זה כבר הפך להיות משהו מפחיד מבהיל וממש מוזר עד כדי גבול הביזאריות המטורפת.... אפשר להגיד המון דברים אבל אם הוא לא טוב ולא מוצא חן בעיני בלאט, למה הוא לא שחרר אותו? למה הוא לא משחרר אותו עכשיו?
מה קורה כאן ? ואגב מה עם גיא גודס? אין לו מילה בעניין להגיד לדיוויד, מה עם שארפ, האם הוא לא שם לב שמשהו כאן לא מתנהל כשורה? ומה עם ההנהלה? דווקא הם כן שמו לב אבל לא עשו בעיות , למשל במקרים אחרים הם עשו בעיות, כמו שרצו לשחרר את הנדריקס לבלאט... אני לא מבין את זה...
אני חייב להגיד שתמיד יש שני צדדים למטבע, בלאט הוא מאמן ענק ואדם ענק וכנ"ל גם מכבי ת"א כקבוצה אבל אני שואל שוב האם זה מכובד למועדון כזה להתייחס ככה לשחק?
ובכן לא ולא, ולכן לצערי הרב המועדון נפגע כאן פגיעה קשה , שפוגעת גם בתיאו גם בבלאט, גם בקבוצה וגם בנו האוהדים, זה פשוט גובל בטירוף פסיכוטי.
והנה פאפאלוקאס כבר מבקש להשתחרר, רק תנו לו ללכת , ופשוט לא נותנים.... ולמה? אני לא יודע ואולי יתנו גם בהמשך , אני פשוט מקווה שהסיוט הזה יגמר.
נאחל בהצלחה כמובן לנו וכמובן לתיאו פאפאלוקאס שכמעט בלי לשחק שבה את לב הקהל.
ובינתיים למרות שאנחנו לא אשמים , אני חושב שהמועדון שלנו פגע בעצמו בצורה מאוד קשה, אחד מהערכים של כבוד נפגעו ברמה גדולה, אפשר לא לאהוב שחקן , קורה שיש ריבים, יכול להיות שימים יגידו שגם תיאו לא היה בסדר, יכול להיות שבלאט בסדר גמור גם... אבל למה הקשות והקשיחות הזאת , מה עוד מכבי רוצה לעולל לשחקן הנפלא הזה.
ולא רק בלאט טועה כאן אלא גם הצוות המקצועי וההנהלה. למרות כל הטעויות האלו ממשיכים קדימה ואנחנו תומכים ואוהבים, אבל חשוב היום לקראת סוף העונה לשים את היד על הלב והאמת ולדעת שמשהו כאן משובש מאוד , עצוב מאוד ופוגע בנו.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי asafb96 » 10 אפריל 2012, 13:49

חביב אורנג'ד כתב:אם אנשים כאן באמת עקבו אחרי פאפאלוקאס, אז הם ודאי זיהו את הירידה המאוד משמעותית שארעה ביכולותיו בעונה שעברה.

על מה אתה מדבר?? פאפאס התחיל בירידה שלו שנה שעברה. בין היתר בגלל שהביאו לצידו את ספאנוליס, יחד עם תאודוסיץ' שחקנים שמתים על הכדור, יחד עם גורדון שגם הוא היה מוביל כדור, ופאפאס עמד הרבה פעמים כמו ניצב בהתקפה. זה לא אומר שזאת האשמה, הוא כבר לא פאפאס של צסק"א, אבל הוא עדיין היה שחקן טוב.
לגבי החלק השני, תשמע זה כבר סילוף המציאות. בסדרה נגד סיינה, היו לו 2 משחקים לא טובים, במשחקים שהוא קיבל מעט דקות יחסית (12 ו15), ו2 משחקים טובים מאוד.
את סדרת הגמר היוונית ראיתי במלואה, את כל המשחקים, ומה שאמרת זה כבר שקר. אין לי איך לקרוא לזה אחרת. עשה במכנסיים? על מה אתה מדבר? במאני טיים איבקוביץ' לא נתן לו לשחק, למעט משחק אחד, שבו הוא עשה פעולת הגנה נלפאה, חסימה על דיאמנטידיס או אחד הגארדים האחרים אם אני לא טועה. בסופו של דבר מי שבאמת השתין, זה תאודוסיץ' שנראה אומלל וחירב את המשחק.
פאו נראו יותר טוב בלי שאראס? אתה באמת רציני? איך ששאראס עלה למגרש הוא הרג את מכבי. היה פנטסטי בסדרה הזאת. בלעדיו לדעתי אנחנו עוברים אותם
asafb96

הודעהעל ידי orelzor » 10 אפריל 2012, 14:09

שמואל1 כתב:
jol9 כתב:
yellowaura כתב:
jol9 כתב:אני חושב שתיאו הוא פיספוס של דייויד.
ברור שלא מדובר באותו השחקן של לפני כמה שנים, אבל כמו שהראה לנו שאראס, השחקנים האלה לא שוכחים לשחק כדורסל.
דייויד היה יכול וצריך להוציא ממנו הרבה יותר, במיוחד בהתחשב בעובדה, שהרכז האמיתי היחיד שיש בסגל, פרט לפאפאס, הוא יוגב אוחיון.
ראינו שאוברדוביץ', היה מוכן להפקיר את ההגנה במקרים מסויימים, בשביל האיכויות ששאראס מביא בהתקפה. גם דייויד היה יכול לעשות את זה,
בהתחשב גם שפאפאס שחקן הגנה הרבה יותר טוב משאראס.

הקהל של מכבי לא מטומטם, ואם פאפאס זכה לכ"כ הרבה אהדה, סימן שיש בזה משהו.
דייויד הלך עם האמת שלו, והשחקנים שלו, ובסופו של דבר הוא הביא תוצאות יפות, ועם זה אי אפשר להתווכח, אבל זה ממש לא מופרך שפאפאס היה יכול
להיות חלק יותר משמעותי ממכבי בעונה הזאת

אתה צריך להבין משהו. פאפלוקאס תמיד היה שחקן של זריקה מחדירה מפיק אנד רול ודרכים אחרות. שאראס למשל שחקן של קליעה משלוש וחצי מרחק ככה שהוא הסתגל לירידה באתלטיות עם הגיל. פאפאס נפגע קשות ביכולת החדירה שלו. השנה גם ראינו שהכדרור שלו גבוה והוא לא ממש הסתגל לסגל של מכבי.
הסיבה שפאפאס לא שיחק לא הייתה קשורה להגנה שלו אחרת למה מאלט שיחק . הסיבה היא איבודי הכדור, אי איום על הסל וחוסר השתלבות

אני חושב שהפספוס של בלאט היה בהבאת מאלט למרות שאם נסתכל על האופציות שהיו אז לא היה ממש ניתן לעשות משהו.
בסדרה מול פאו הפספוס היה שאוחיון לא קיבל יותר דקות ברגעים המכריעים למרות שאם נהיה מציאותיים הקבוצה הטובה יותר עלתה.

בכל מקרה אני לא רואה קשר בין פאפלוקאס לשאראס. שאראס קיבל את ההזדמנות כי יש לו היום יכולות טובות מפפלוקאס. שאראס היה בתקופה טובה מאוד בליגה לפני הסדרה מול מכבי.

אני מכיר את פאפאלוקאס לא מהעונה, כך שאני יודע מה החוזקות שלו ומה החולשות שלו. זה שבקו האחורי שלנו לא היה אף שחקן עם קליעה יציבה משלוש,
זה נכון, אבל זאת לא הסיבה שבגללה פאפאס לא שיחק. הרי דייויד לא הביא אותו לכאן בגלל הקליעה שלו משלוש.
החדירה לסל נפגמה, אבל לא באופן קיצוני. לפאפאס עדיין מספיק גובה וכוח בשביל להיות מסוגל לקחת את הכדור עד הטבעת, או בשביל למסור.
הוא עשה את זה גם כל עוד קיבל את הקרדיט.

בספסול של פאפאס, הפסדנו לא רק שחקן שיודע לעשות דברים שאף אחד אחר בסגל לא יודע לעשות, אלא גם הפסדנו שחקן, שכן היה מקבל קרדיט מהשופטים,
בדומה למה שDD קיבל. תאמין לי שאם פאפאס היה תופס את הכדור שטל תפס, משהו היה קורה. או שריקה לעבירה, או מסירה טובה. משהו.
לאנג, טל, אוחיון, מאלט, סמית' ופניני לא קיבלו קרדיט בכלל בחדירות לסל.
בכל מקרה, ראינו מה פאפאס יודע לעשות כשהוא מקבל את ההזדמנות, וגם כשהוא טעה פעם או פעמיים, עדיין היה אפשר ללכת איתו.

בלאט לא טיפש. אני חושב שאפשר לתת לאחד המאמנים הטובים באירופה קרדיט ואמון בכך שהוא יודע מה הוא עושה.
בלאט רוצה בטובת הקבוצה, ואם פאפאלוקאס היה טוב- הוא היה משחק. לא אנחנו ראינו את פאפאלוקאס באימונים, אלא בלאט. לא אנחנו יודעים באיזה כושר מצוי, אלא בלאט.
בסופו של דבר, רוב הזמן שפאפאלוקאס שיחק הוא הסריח את הפרקט.
לגבי אם היה תופס את הכדור שטל תפס- כל שחקן שהיה תופס את הכדור הזה היה עושה יותר מבורשטיין. לא חוכמה.

מה הקשר טיפש או לא?
עוד לא הבנת שהסיפסול של פאפאס לא קשור ליכולת שלו? גם אם הוא היה משחק כמו ג'ורדן בלאט היה מוציא אותו אחרי טעות קטנה.
בלאט שונא אותו, בלאט פריק קונטרול והוא לא אוהב את זה שפאפאס לוקח פיקוד.
בלאט היה נכשל עם שאראס באותה המידה.
orelzor

הודעהעל ידי asafb96 » 10 אפריל 2012, 14:14

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 18929.html
צעד טוב. עדיף להשאיר אותו שיתן קצת מנוחה לאוחיון שלא יתעייף ויפול מהרגליים בפיינל פורים, שלפחות לא נסיים את העונה בכשלון.
asafb96

הודעהעל ידי orelzor » 10 אפריל 2012, 14:21

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2523978

יממה אחרי שביקש להשתחרר ממכבי תל אביב, מקורבו של הגארד מגלה: "בסדרה מול פאו, הוא היה כל כך מצוברח עד כדי כך שהוא ביקש לא להגיע למשחק בכלל
דיוויד בלאט חירב במו ידיו את הבן אדם, ממש הרג אותו.
יום לפני המשחק החמישי הוא היה כל כך מצוברח שהוא ביקש מהחברים שלו לא להגיע אפילו למלון כדי לבקר אותו, והעדיף ללכת לישון מוקדם. הוא ביקש מהחברים שלו לא להגיע בכלל למשחק מול פנאתינייקוס, ואמר כי במילא הוא לא מאמין שהוא ישחק".
"פפאלוקאס אמר שהוא מאוד מאוכזב מדיוויד בלאט ומכל המצב", המשיך אותו מקורב. "אבל הוא ג'נטלמן והוא אמר גם שהוא לא רוצה לדבר כדי לא לפגוע במכבי. הוא אמר שרק בסוף העונה הוא ידבר בחופשיות ויסביר את הצד שלו ואת הגירסה שלו.
orelzor

הודעהעל ידי asafb96 » 10 אפריל 2012, 14:25

orelzor כתב:http://sports.walla.co.il/?w=/151/2523978

יממה אחרי שביקש להשתחרר ממכבי תל אביב, מקורבו של הגארד מגלה: "בסדרה מול פאו, הוא היה כל כך מצוברח עד כדי כך שהוא ביקש לא להגיע למשחק בכלל
דיוויד בלאט חירב במו ידיו את הבן אדם, ממש הרג אותו.

אין מצב שנראה אותו יותר משחק טוב במכבי. אולי הוא ישחק, אבל הביטחון שלו, המורל שלו, והרצון שלו, בתחתונים.
בתילת השנה ראינו אותו משחק מצוין. אמרו פה שפאפאס גמור, לעומת שאראס ששמר על עצמו. ממש ממש לא נכון. בתחילת השנה פאפאס נראה חד מאוד, ורעב מאוד לעוד תואר. שאתה מקבל יחס כזה, ברור שהוא נראה כמו שהוא נראה. גם שאראס היה נראה כבד וחסר חדוות משחק עם יחס כזה. מי שמאמין ששאראס היה מצליח פה, טועה בגדול. הוא היה גומר כמו פאפאס. רק ששאראס לעומתו לא היה שותק, והוא היה בטוח פותח את הפה בתקשורת. אני מאמין שפאפאס מחכה לסוף השנה כדי להתפוצץ
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 אפריל 2012, 18:01

Macc TA's decision makers jus informed Theo Papaloukas' gang they're KEEPING him for the season, source jus told me.
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 10 אפריל 2012, 18:07

האהבה העוורת שפאפאס זכה פה מאוד מזכירה לי את האהבה שלה זכה חוסיין בשוק . שניהם נחשבו כישלון מיקצועי אבל הצלחה שיווקית אדירה .
לדעתי צריך להחתים את בודירוגה גם כן לעונת קאמבק במכבי , הקהל בטוח יהיה בטרוף...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 אפריל 2012, 18:27

yzafrir כתב:האהבה העוורת שפאפאס זכה פה מאוד מזכירה לי את האהבה שלה זכה חוסיין בשוק . שניהם נחשבו כישלון מיקצועי אבל הצלחה שיווקית אדירה .
לדעתי צריך להחתים את בודירוגה גם כן לעונת קאמבק במכבי , הקהל בטוח יהיה בטרוף...

אתה צודק.. כשמצבת הpg שלנו הייתה יוגב, מאלט(לא שאפשר לקרוא לדבר הזה רכז) ופאפא, זה הגיוני לייבש את תיאו על הספסל.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot], משה ו־30 אורחים