המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

טופ 16, מחזור 12: מכבי נגד ריאל - חמישי, 20:45, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טופ 16, מחזור 12: מכבי נגד ריאל - חמישי, 20:45, ערוץ 10

הודעהעל ידי מקובי » 28 מרץ 2014, 01:49

שבוע לא קל עבר השבוע, אני חושב שיובל רשם כאן השבוע שהוא היה שמח אם העונה היתה נגמרת אחרי ירושלים כי קצת ירד מהם, והסכמתי איתו ואני שמח שהם יצאו מזה כ"כ מהר ומהרגשה של די, שינו את זה להרגשה של עוד ועוד ועוד.
היה די צפוי שמכבי תבוא להילחם על הכבוד ותתן הצגה, הבעיה היתה שמהצד השני היה את אחת הקבוצות הטובות באירופה (לדעת רבים הטובה מכולם)

יש הרבה דברים שאפשר לקחת מהמשחק הזה:
גם ביום חלש מהשלוש הצלחנו להישאר צמודים צמודים (והזריקות ברובן הגדול היו טובות)
היתה שוב הרגשה שיש לנו 2 סנטרים טובים עם 2 סגנונות שונים של משחק ובשניהם ליריבות יהיו בעיות לעצור אותנו (הפעילו נהדר את אלכס)
הצלחנו לחתוך את ההגנה של ריאל שוב ושוב, לא זוכר כ"כ הרבה ליי אפים של מכבי במשחק. אם זה במסירות (יופי גיא) ואם זה ביכולות אישיות (רק לשפר את הסיומת ריקי)
ההגנה שלנו לפרקים היתה נהדרת, השופטים לא כ"כ נתנו לשמור (ברבע השלישי תוך 2 דקות וחצי לשתי הקבוצות היו 5 עבירות) אבל מכבי עדיין עצרה את ריאל בצורה נהדרת.
מאוד פחדתי איך הקהל של מכבי יגיב אחרי יום ראשון, בהתחלה חשבתי עוד שיהיו קרחות אבל ככל שהמשחק התקדם ההיכל יותר ויותר התפוצץ. אני מנוי כבר משהו כמו 10 שנים וההיכל היום חזר לימים היפים שלו (אני לא נוהג להשוות אבל היו רגעים של בלומפילד מלא. האוזניים שלו צרחו מרוב שריקות בוז, מרוב עידוד וכד')

והכי חשוב- המלחמה והרצון חזרו.
אז אמנם הפסדנו, אבל אי אפשר לבוא ולומר מילה אחת על התצוגה שהם נתנו. רק לעמוד ולמחוא כפיים.

ב"ה ננצח אותם בפגישה השלישית שלנו איתם השנה...
מקובי

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 מרץ 2014, 01:51

LIAV10 כתב:
MTA2311 כתב:ליאב, בדרך כלל כשמחזיקים בדעת מיעוט, בטח כשהיא כל כך פרובוקטיבית, משתדלים להימנע מהודעות מתלהמות ומתנשאות.

סליחה? פרובוקטיבית?

כן, להגיד אחרי המשחק היום שהיקמן היה טוב, למרות שהוא אפילו לא יכול להתחבא כרגיל מאחורי הסטטיסטיקה, זה סוג של פרובוקציה. או טיפשות. תבחר מה שבא לך.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי LIAV10 » 28 מרץ 2014, 01:54

מדהים, אור אף פעם לא טועה.
תודה שנתת לי שתי אופציות, אני אשן על זה לילה.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 מרץ 2014, 01:56

אז האופציה השנייה...
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי LIAV10 » 28 מרץ 2014, 02:06

היום כשמכבי שיחקו שווה בשווה עם הקבוצה הכי טובה באירופה הקהל היה פשוט מדהים, לא זוכר הרבה זמן את הקהל ככה, זה רק מוכיח כמה פוטנציאל יש לקבוצה הזאת כל שנה ללכת עד הסוף רק אם ישימו על השולחן תקציב ראוי.
הקהל קשהקבוצה טובה + מסורת של המועדון שווים לא מעט, עוד 2-3 מיליון דולר לתקציב שחקנים הנוכחי יהפוך את הקבוצה לקונטנדרית ברורה בכל שנה, לא צריך 40 מיליון יורו של צסק״א, עוד 3 מיליון דולר, זהו.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי roy1000 » 28 מרץ 2014, 03:51

לאנשים יש פה אובססיה עם היקמן. אז נכון, הוא לא דוויין ווייד בשיאו ואפילו לא קית' לנגפורד, אבל פרט לסופו, הוא השחקן היחידי במכבי שיכול לייצר לעצמו מצד קליעה. אז היקמן הוא אולי לא השחקן הכי חכם בעולם, אבל לפחות הוא מחוייב, שומר ומנסה.

מצד שני, שחקנים אחרים שהיו היום כמעט 25 דקות על המגרש, לא קולעים, לא לוקחים ריבאונד ולא שומרים (כולל לחטוף על הראש את הסל המכריע במשחק) מקבלים דברי הלל, ומי שאומר מילה על רום הודו, שחקן העל האוסטרלי "מדבר שטויות" או "לא מבין בכדורסל". אז יכול להיות שאני "לא מבין בכדורסל" כשאני אומר ששחקן הגנה לא יכול פשוט לעבור ליד קלעי ולתת לו שלשה חופשית במצב של שוויון דקה לסיום המשחק. יכול להיות שזו באמת הייתה ההוראה של בלאט - לבור ליד רודי ולא להפקיע לו. כנראה שאני באמת מדבר שטויות.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 28 מרץ 2014, 08:29

roy1000 כתב:לאנשים יש פה אובססיה עם היקמן. אז נכון, הוא לא דוויין ווייד בשיאו ואפילו לא קית' לנגפורד, אבל פרט לסופו, הוא השחקן היחידי במכבי שיכול לייצר לעצמו מצד קליעה. אז היקמן הוא אולי לא השחקן הכי חכם בעולם, אבל לפחות הוא מחוייב, שומר ומנסה.

מצד שני, שחקנים אחרים שהיו היום כמעט 25 דקות על המגרש, לא קולעים, לא לוקחים ריבאונד ולא שומרים (כולל לחטוף על הראש את הסל המכריע במשחק) מקבלים דברי הלל, ומי שאומר מילה על רום הודו, שחקן העל האוסטרלי "מדבר שטויות" או "לא מבין בכדורסל". אז יכול להיות שאני "לא מבין בכדורסל" כשאני אומר ששחקן הגנה לא יכול פשוט לעבור ליד קלעי ולתת לו שלשה חופשית במצב של שוויון דקה לסיום המשחק. יכול להיות שזו באמת הייתה ההוראה של בלאט - לבור ליד רודי ולא להפקיע לו. כנראה שאני באמת מדבר שטויות.

רוי, אתה מדבר מדבר שטויות.
אתה כ"כ מעוור מהשנאה לאינגלס, שאתה לא רואה מה קורה על המגרש, וד"א בניגוד אליי עם היקמן, אתה גם היחידי שטוען את מה שטוען כלפי אינגלס.

אף אחד לא אמר שלהיקמן אין יכולות. יש לו. ולעבור שחקן הוא יכול. אבל מה זה עוזר, כשלמעלה ממחצית הזריקות שהוא לוקח עפות החוצה, ומייצרות מתפרצות לריאל?
בנוסף זה גם מוציא את השחקנים האחרים מהקצב.
כ"כ קל לבוא ולזרוק - לאינגלס יש +/- הכי נמוך בקבוצה, וכשציינתי שלרודריגז יש גם את ה+/- הכי נמוך בקבוצה שלו, נעלמת דום.

יש כאן דבר אובייקטיבי וסובייקטיבי. הכדורסל של היקמן זה דבר סובייקטיבי לחלוטין. אפשר להתחבר אליו אפשר שלא, ושתי הדעות לגיטימיות. מצד שני, אי אפשר להתעלם מכך
שמהרגע שהיקמן יצא, מכבי התחילה לשחק כמו קבוצת כדורסל והיתה מאוד מאוד קרובה לנצח (לייאפ של סמית' והחטאת עונשין של טיוס).

עוד דבר - אם היקמן כ"כ טוב, אז איך זה שמכבי מובסת בצורה מכפירה בהיכל, מפסידה 3 משחקים צמודים ברצף ביורוליג, מובסת ללא תנאי בהצלבה בעונה שעברה ומפסידה אליפות
וכל זה כשהיקמן הוא הכוכב הגדול בקו האחורי?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 28 מרץ 2014, 08:44

jol9 כתב:רוי, אתה מדבר מדבר שטויות.
אתה כ"כ מעוור מהשנאה לאינגלס, שאתה לא רואה מה קורה על המגרש, וד"א בניגוד אליי עם היקמן, אתה גם היחידי שטוען את מה שטוען כלפי אינגלס.

אף אחד לא אמר שלהיקמן אין יכולות. יש לו. ולעבור שחקן הוא יכול. אבל מה זה עוזר, כשלמעלה ממחצית הזריקות שהוא לוקח עפות החוצה, ומייצרות מתפרצות לריאל?
כ"כ קל לבוא ולזרוק - לאינגלס יש +/- הכי נמוך בקבוצה, וכשציינתי שלרודריגז יש גם את ה+/- הכי נמוך בקבוצה שלו, נעלמת דום.

יש כאן דבר אובייקטיבי וסובייקטיבי. הכדורסל של היקמן זה דבר סובייקטיבי לחלוטין. אפשר להתחבר אליו אפשר שלא, ושתי הדעות לגיטימיות. מצד שני, אי אפשר להתעלם מכך
שמהרגע שהיקמן יצא, מכבי התחילה לשחק כמו קבוצת כדורסל והיתה מאוד מאוד קרובה לנצח (לייאפ של סמית' והחטאת עונשין של טיוס).

עוד דבר - אם היקמן כ"כ טוב, אז איך זה שמכבי מובסת בצורה מכפירה בהיכל, מפסידה 3 משחקים צמודים ברצף ביורוליג, מובסת ללא תנאי בהצלבה בעונה שעברה ומפסידה אליפות

יוני, נראה לי שאתה מונע יותר מהשנאה להיקמן. אתה מתאר מצב דמיוני שבו ב- 8 דקות שהיקמן לא היה על המגרש מכבי קלעה יותר נקודות מריאל, אבל מפספס את זה שעובדתית, זה פשוט לא נכון.
אני ממש לא מחסידי היקמן. אני חושב שהוא שחקן בינוני לחלוטין, אבל בהשוואה לאינגלס הוא בערך כמו ריי אלך לעומת דגן יבזורי.

אין שחקן במכבי שגורם יותר נזק מאינגלס. הוא לא נותן נקודות, לא ריבאונד והנזק שהוא גורם בהגנה הוא כל כך גדול שפשוט אי אפשר לשחק איתו. אתה מוזמן שוב להתעלם מזה שאינגלס אפשר בעצלנות את השלשה של פרננדז שהכריע את המשחק. היקמן בחיים לא היה נותן לזה לקרות. אז כן, אני שונא שחקנים שלא עושים כלום ושלא בא להם להתאמץ בשביל לסגור את קו ה- 3.

לגבי הפלוס מינוס של רודריגז - יש סיבה שרודריגס לא ב- NBA היום, והסיבה הזו היא שהוא לא משחק הגנה. אז כן, הוא נתן משחק התקפי מצויין, אבל הוא החזיר למכבי לא מעט בצד השני.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 28 מרץ 2014, 11:05

roy1000 כתב:
jol9 כתב:רוי, אתה מדבר מדבר שטויות.

יוני, נראה לי שאתה מונע יותר מהשנאה להיקמן. אתה מתאר מצב דמיוני שבו ב- 8 דקות שהיקמן לא היה על המגרש מכבי קלעה יותר נקודות מריאל, אבל מפספס את זה שעובדתית, זה פשוט לא נכון.
אני ממש לא מחסידי היקמן. אני חושב שהוא שחקן בינוני לחלוטין, אבל בהשוואה לאינגלס הוא בערך כמו ריי אלך לעומת דגן יבזורי.

אין שחקן במכבי שגורם יותר נזק מאינגלס. הוא לא נותן נקודות, לא ריבאונד והנזק שהוא גורם בהגנה הוא כל כך גדול שפשוט אי אפשר לשחק איתו. אתה מוזמן שוב להתעלם מזה שאינגלס אפשר בעצלנות את השלשה של פרננדז שהכריע את המשחק. היקמן בחיים לא היה נותן לזה לקרות. אז כן, אני שונא שחקנים שלא עושים כלום ושלא בא להם להתאמץ בשביל לסגור את קו ה- 3.

לגבי הפלוס מינוס של רודריגז - יש סיבה שרודריגס לא ב- NBA היום, והסיבה הזו היא שהוא לא משחק הגנה. אז כן, הוא נתן משחק התקפי מצויין, אבל הוא החזיר למכבי לא מעט בצד השני.

אתה מונע משנאה לאינגלס הרבה יותר ממני. אני לפחות מוכן להודות שלהיקמן יש יכולות.
ומה עם 7 זריקות העונשין שהיקמן נתן בדקה אחת לרודריגז? זה לא נחשב? אינגלס רץ לרודי, קפץ, ההוא עשה הטעיה וקיבל שלשה נוחה (שד"א לא כל קלעי יודע לקלוע שלשה כזאת
אחרי שאיבד את המומנטום הראשוני לזריקה).
להגיד שהיקמן ביחס לאינגלס זה כמו אלן ביחס ליבזורי זה לעג ליחס. ממציאי היחס מתהפכים בקברם לאור ההשוואה הזאת.
כשהיקמן יהיה שחקן לגיטימי בברצלונה, אז נדבר. עד אז, היקמן הוא סתם עוד שכונה שהתגלגל בטעות למכבי ת"א במקום למכבי ראשון.

וכן, אם היית קצת פחות מעוור משנאה לאינגלס, היית שם לב שמרגע שאינגלס נכנס והיקמן החל לרכז (שבשבילו זה לעבור את החצי ולמסור את הכדור), מכבי החלה לשחק כדורסל בהתקפה.

וד"א גם אינגלס הוא שחקן בינוני במקרה הטוב, שסינוור אותנו (לפחות אותי) בפתיחה הטובה שלו, ואין לו מקום במכבי. רק שלעומת היקמן, הוא לפחות כן חושב על הקבוצה לפני
שהוא חושב על טור הנקודות שלו בסוף המשחק.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 28 מרץ 2014, 12:12

jol9 כתב:אתה מונע משנאה לאינגלס הרבה יותר ממני. אני לפחות מוכן להודות שלהיקמן יש יכולות.
ומה עם 7 זריקות העונשין שהיקמן נתן בדקה אחת לרודריגז? זה לא נחשב? אינגלס רץ לרודי, קפץ, ההוא עשה הטעיה וקיבל שלשה נוחה (שד"א לא כל קלעי יודע לקלוע שלשה כזאת
אחרי שאיבד את המומנטום הראשוני לזריקה).
להגיד שהיקמן ביחס לאינגלס זה כמו אלן ביחס ליבזורי זה לעג ליחס. ממציאי היחס מתהפכים בקברם לאור ההשוואה הזאת.
כשהיקמן יהיה שחקן לגיטימי בברצלונה, אז נדבר. עד אז, היקמן הוא סתם עוד שכונה שהתגלגל בטעות למכבי ת"א במקום למכבי ראשון.

וכן, אם היית קצת פחות מעוור משנאה לאינגלס, היית שם לב שמרגע שאינגלס נכנס והיקמן החל לרכז (שבשבילו זה לעבור את החצי ולמסור את הכדור), מכבי החלה לשחק כדורסל בהתקפה.

וד"א גם אינגלס הוא שחקן בינוני במקרה הטוב, שסינוור אותנו (לפחות אותי) בפתיחה הטובה שלו, ואין לו מקום במכבי. רק שלעומת היקמן, הוא לפחות כן חושב על הקבוצה לפני
שהוא חושב על טור הנקודות שלו בסוף המשחק.

היקמן שחקן טיפש - אני לא חושב שיש בזה ספק ורודריגז עשה ממנו צחוק. בכל זאת, רודריגז הוא הרכז הכי טוב באירופה היום. אבל מה, לפחות היקמן מתאמץ ואם לא היה במכבי, הוא לא היה בראשון, אלא באיזו קבוצת יורוקאפ כי משם הוא הגיע.

הבעיה שלי עם אינגלס זה לא רק שהוא שחקן מאוד מוגבל ואיטי בצורה מחרידה, זה גם העובדה שרמת המאמץ שלו שווה לאפס. אתה מוזמן לראות איך יוגב, סמית' והיקמן סוגרים את קו השלוש. אף אחד לא קופץ כמו אדיוט כי ברגע שאתה קופץ, אתה נתון לחסדי השחקן התוקף. ולא, הקליעה של רודי ממש לא הייתה מזריקה קשה. הוא עשה כדרור אחד, עצר וזרק זריקה חופשית לגמרי שהרבה מאוד שחקנים קולעים בלי בעיה. כן, אני מעוור משנאה לשחקנים עצלנים, איטיים וחסרי תועלת שלא מוכנים ולא מסוגלים לעשות דבר פשוט כמו לסגור את קשת השלוש. שחקנים כאלה לא צריכים לעלות על המגרש. אינגלס ממש לא חושב על הקבוצה, הוא חושב רק איך להתאמץ פחות.
roy1000

הודעהעל ידי מקובי » 28 מרץ 2014, 12:25

לא נמאס לכם לדבר על היקמן ואינגלס כל שבוע מחדש?

לא חושב שאחד מכם יצליח לשכנע את השני, אחד חושב שאינגלס פח והשני שהיקמן פח.
הבנו את זה כבר לפני חודש-חודשיים...
מקובי

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 מרץ 2014, 12:33

מקובי כתב:לא נמאס לכם לדבר על היקמן ואינגלס כל שבוע מחדש?

האמת הנכונה היא ששניהם פח.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 28 מרץ 2014, 12:37

שמואל1 כתב:

עם זה אני מסכים, רק שהפח האוסטרלי הרבה יותר מעצבן. עם טיפשות אין מה לעשות, אבל שחקן שלא מוכן לעשות מאמץ בשביל סגירה הגנתית זה לא מתקבל על הדעת.
roy1000

הודעהעל ידי LIAV10 » 28 מרץ 2014, 12:56

roy1000 כתב:
שמואל1 כתב:

עם זה אני מסכים, רק שהפח האוסטרלי הרבה יותר מעצבן. עם טיפשות אין מה לעשות, אבל שחקן שלא מוכן לעשות מאמץ בשביל סגירה הגנתית זה לא מתקבל על הדעת.

אתמול זה היה זוועה.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי MTA2311 » 28 מרץ 2014, 13:04

רק כדי שכולם יבינו על מה מדובר- מכבי שמרה איזורית, אינגלז צופף לסטרונג סייד, רודי קיבל כדור, אינגלז רץ אליו ואכל את הפייק.

בסוג ההגנה הזה, אין אף שחקן שלא קופץ כמו שאינגלז קפץ. דווקא על זה להידבק? אין ספק שהיקמן היה דופק לו גג.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 28 מרץ 2014, 13:06

אני מציע שתראה איך כל גארד אחרי במכבי עושה את הסגירה הזו. רודי לא מקבל את השלשה הזו על אף אחד אחר חוץ מאינגלס.
roy1000

הודעהעל ידי LIAV10 » 28 מרץ 2014, 13:35

MTA2311 כתב:רק כדי שכולם יבינו על מה מדובר- מכבי שמרה איזורית, אינגלז צופף לסטרונג סייד, רודי קיבל כדור, אינגלז רץ אליו ואכל את הפייק.

בסוג ההגנה הזה, אין אף שחקן שלא קופץ כמו שאינגלז קפץ. דווקא על זה להידבק? אין ספק שהיקמן היה דופק לו גג.

ההדבקות של רוי למהלך הספציפי הזה לא מובנת גם לי, הבעיה שאתמול נפלו לידו כדורים והוא לא זז לכיוונם, אם זה לא נוחת לו בול ביד הוא לא לוקח את הריבאונד.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי LIAV10 » 28 מרץ 2014, 13:40

i don't understand why an asian team plays in europe !!! with 10000 americans and an australian and only 2 zionistes ( there is no israel ) !!! free palestine !! y Hala madrid !!! hasta el final vamos a ganarlo todo !!

לא ידעתי שהם כבר הגיעו ליורוליג.

או שזה אוהד הפועל...
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי חנו'ש » 28 מרץ 2014, 14:48

LIAV10 כתב:
i don't understand why an asian team plays in europe !!! with 10000 americans and an australian and only 2 zionistes ( there is no israel ) !!! free palestine !! y Hala madrid !!! hasta el final vamos a ganarlo todo !!

לא ידעתי שהם כבר הגיעו ליורוליג.

או שזה אוהד הפועל...

או אחד מ"פרשני הכדורסל" המהוללים שלנו שחושבים אותו דבר בערך ( למעט העניין של שחרור פלסטין... )

אגב, ספרדי מעז לדבר? אפשר לחשוב שספרד זה באירופה :tongue1
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי LIAV10 » 28 מרץ 2014, 15:17

את ברצינות חושבת שספרד זה לא באירופה?
זאת צורת חשיבה של כדורגלן..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.