המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

ליגת לוטו: חיפה נגד מכבי - שני, 19:35, 5+ LIVE

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת לוטו: חיפה נגד מכבי - שני, 19:35, 5+ LIVE

הודעהעל ידי asafb96 » 28 נובמבר 2011, 21:08

roy1000 כתב:
yarinsaky כתב:הבעייה האמיתית היא הסקור הנמוך של שחקני הקו האחורי של מכבי , אי אפשר לחיות לאורך זמן עם 8 נקודות של סמית' ( ממוצע ), 4 של אוחיון ו 5 של פאפאלוקאסו ו 4 של לאנגפורד. עם ניהול משחק אולי אפשר להתסדר קצת ל 15 דקות עם פאפלוקאס.
זה צריך להיות כפול במספרים עד שיגיע מחליף.

זו לא הבעיה היחידה. בת'כלס אין למכבי שום פליימייקר בקו האחורי. אוחיון לא מספיק טוב. לנגפורד נראה רע מאוד כשהוא מנסה וזה מוריד מהיעילות של הקו הקידמי.

לא לא. הגזמת. אפשר להגיד הרבה מאוד דברים על הקוו האחורי של מכבי, אבל אין פליימקר, ממש לא. פאפאס ואוחיון הם פליימקרים נטו. פאפאס הוא אחד הגדולים באירופה בתחומו, בכל ההיסטוריה לטעמי. בשורה אחת עם קורבלן, שאראס, ינאקיס והשאר.
הבעיה זה יכולת הסקור, שתשתפר עם כניסתו לעניינים של לאנגפורד, שמירה על יציבות יותר מסמית' (שהתחיל להתייצב יופי במשחקים האחרונים), ופניני, ופחות דקות לבורשטיין ואוחיון.
asafb96

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 נובמבר 2011, 21:19

Chen כתב:
asafb96 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
Chen כתב:לדעתי כל הבלאגן הזה הוא תוצר של ההתנהלות האיטית של מכבי בקיץ. אם היו מתקתקים סגל עד תחילת העונה הכל היה בסדר.

מה הקשר להתנהלות בקיץ??

הכל קשור. פדרמן אשם ביכולת הרעה של מכבי, באסונות הטבע, בגרעין האירני, ובבלגאן במזרח התיכון

פאפאלוקאס ישב על הספסל במשחקים האחרונים, בשביל מה הוא יושב על הספסל אני לא יודע הוא שחקן נהדר, מכבי הביאה אותו תחת לחץ שפארגו ברח, אם היו מביאים מישהו קודם עוד שפארגו היה נמצא, לא היה לחץ למהר להביא שחקן שפארגו הלך.
עם פארמר היה צריך להמתין ולהביא אותו רק בסוף אחרי שיודעים שהוא באמת בונוס, גם נתנו להלפרין לעכב אותנו שבועות ובסוף הוא לא הגיע ולא החתמנו אף אחד בזמן הזה.
אותו מצב עם לנגפורד שהוא שחקן נפלא, היו צריכים להביא שחקן שהיה אפשר והוא היה מספיק להשתלב פה, עכשיו אנשים טוענים שללנגפורד קשה להשתלב ושהוא לא בכושר.. לפחות יצאנו בזול ששחקן ברמה כזאת נותר חופשי בסוף אבל עכשיו לוקח לו זמן להתאקלם.

אם היו עושים את הכל באיזי שיש אפשרויות טובות בשוק, היום הייתה קבוצה ולא היינו תלויים בשחקן זה או אחר.

וזה מבלי להתייחס ל3 המסגרות והליגה האדריאטית שלא השאירה לנו בסופו של דבר את הקו של שנה שעברה.

טוב, אז בוא נעשה קצת סדר בכל הטענות הדי הזויות האלו.

מי שרצה את פאפאלוקאס בקבוצה היה בלאט, הוא ביקש מההנהלה להחתים אותו כבר בסוף העונה שעברה והיא נענתה לבקשתו. אז רצה הגורל והוא הוחתם קרוב לפיצוץ עם פארגו? אף אחד לא אחראי לזה.
שוב, בלאט הוא זה שהביא את פאפלוקאס (החתמה שדוקא זכתה להרבה אהדה כאן) ולכן הביקורת צריכה להיות מופנת אליו. אין אף אחד אחר שקשור למהלך הזה חוץ ממנו.

מה שאתה אומר על פארמר זה מעין אוקיסמורון.
מה זה משנה מתי הוא היה מוחתם אם הוא הובא כבונוס?
גם ככה הוא הוחתם עבור סכום זעום ובתקופה שבה הוא חתם, פשוט לא היה את מי להביא כמחליף. אתה מכיר קומבו-גארד בכיר שהיה פנוי בקיץ, התאים מבחינה תקציבית למכבי ויכל היה לבוא עוד לפני שפארמר חתם? סביר להניח שלא, כי פשוט לא היה כזה.

אותו הדבר עם הדברים שאת שאתה כותב לגבי לנגפורד.
"היו צריכים להביא שחקן שהיה אפשר והוא היה מספיק להשתלב פה" - אני לא באמת מבין מה המשפט הזה בדיוק אומר ומי אילו אותם אנשים ש"היו צריכים", אבל גם את לנגפורד בלאט רצה ושוב ההנהלה נענתה לבקשתו.
לנגפורד לא עונה על הדרישות? שוב, פשלה של בלאט שהיה צריך לבחור שחקן טוב יותר.
ללנגפורד מכבי המתינה הרבה זמן (והתנהלה "באיזי" כמו שהיה צריך לדבריך), ניהלה מו"מ ארוך ופתחה עמוק את הכיס בשביל להביא אותו. אני לא רואה איך ההתנהלות בקיץ בכלל קשורה למה שקרה איתו.
אגב, אם לא לנגפורד בתחלית העונה, את מי היה ניתן להביא בקיץ? קוונסי דובי? קשישאראס? אילו באמת השחקנים שרצית לראות כאן?

לסיכום, כמעט כל הדברים שכתבת אינם נכונים ברמה העובדתית ולא קשורים בנקל להתנהלות בקיץ של ההנהלה (או "פרדמן" כפי שהיא מכונה כאן).
בקיץ ובתחילת העונה נעשו טעויות, אך הן הרבה יותר קשורות להחלטות של בלאט מאשר להתנהלות לא נכונה של מכבי.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 28 נובמבר 2011, 21:22

Ido_Maccabi כתב:מיקי גורקה: "התפתח פה משחק ברמה מאוד גבוהה".
אנחנו ראינו את אותו המשחק? מה שאני ראיתי זה קבוצה זבל שהלך לה טוב, קבוצה טובה שהלך לה זבל, ושופטים שעומדים ושורקים לעצמם כאילו זה מצעד הגאווה. משחק צמוד? כן. משחק ברמה גבוהה? ממש לא.

:laugh2 :laugh2

מצעד הגאווה... מזל ששמרתי על התמימות שלי היום.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 28 נובמבר 2011, 21:25

לא ראיתי את המשחק ברובו, אבל לאנגפורד ממה שראיתי היה לא רע. אם זה בהגנה, בריבאונד, בקבלת ההחלטות. הוא לא רכז אבל אני מאמין שבסופו של דבר גם הסקורינג שלו יתחיל להתיישר כלפי מעלה וזה בסופו של דבר מה שמכבי רוצה ממנו.
שחף

הודעהעל ידי חנו'ש » 28 נובמבר 2011, 21:26

חביב אורנג'ד כתב:מי שרצה את פאפאלוקאס בקבוצה היה בלאט, הוא ביקש מההנהלה להחתים אותו כבר בסוף העונה שעברה והיא נענתה לבקשתו. אז רצה הגורל והוא הוחתם קרוב לפיצוץ עם פארגו? אף אחד לא אחראי לזה.
שוב, בלאט הוא זה שהביא את פאפלוקאס (החתמה שדוקא זכתה להרבה אהדה כאן) ולכן הביקורת צריכה להיות מופנת אליו. אין אף אחד אחר שקשור למהלך הזה חוץ ממנו.

מאיפה המידע? לא שאני מפקפקת בך, אבל סתם מסקרן אותי מאיפה אתה יודע את הדברים הללו?
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי asafb96 » 28 נובמבר 2011, 21:28

חביב אורנג'ד כתב:
Chen כתב:
asafb96 כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
Chen כתב:לדעתי כל הבלאגן הזה הוא תוצר של ההתנהלות האיטית של מכבי בקיץ. אם היו מתקתקים סגל עד תחילת העונה הכל היה בסדר.

מה הקשר להתנהלות בקיץ??

הכל קשור. פדרמן אשם ביכולת הרעה של מכבי, באסונות הטבע, בגרעין האירני, ובבלגאן במזרח התיכון

פאפאלוקאס ישב על הספסל במשחקים האחרונים, בשביל מה הוא יושב על הספסל אני לא יודע הוא שחקן נהדר, מכבי הביאה אותו תחת לחץ שפארגו ברח, אם היו מביאים מישהו קודם עוד שפארגו היה נמצא, לא היה לחץ למהר להביא שחקן שפארגו הלך.
עם פארמר היה צריך להמתין ולהביא אותו רק בסוף אחרי שיודעים שהוא באמת בונוס, גם נתנו להלפרין לעכב אותנו שבועות ובסוף הוא לא הגיע ולא החתמנו אף אחד בזמן הזה.
אותו מצב עם לנגפורד שהוא שחקן נפלא, היו צריכים להביא שחקן שהיה אפשר והוא היה מספיק להשתלב פה, עכשיו אנשים טוענים שללנגפורד קשה להשתלב ושהוא לא בכושר.. לפחות יצאנו בזול ששחקן ברמה כזאת נותר חופשי בסוף אבל עכשיו לוקח לו זמן להתאקלם.

אם היו עושים את הכל באיזי שיש אפשרויות טובות בשוק, היום הייתה קבוצה ולא היינו תלויים בשחקן זה או אחר.

וזה מבלי להתייחס ל3 המסגרות והליגה האדריאטית שלא השאירה לנו בסופו של דבר את הקו של שנה שעברה.

טוב, אז בוא נעשה קצת סדר בכל הטענות הדי הזויות האלו.

מי שרצה את פאפאלוקאס בקבוצה היה בלאט, הוא ביקש מההנהלה להחתים אותו כבר בסוף העונה שעברה והיא נענתה לבקשתו. אז רצה הגורל והוא הוחתם קרוב לפיצוץ עם פארגו? אף אחד לא אחראי לזה.

מה שאתה אומר על פארמר זה מעין אוקיסמורון.
מה זה משנה מתי הוא היה מוחתם אם הוא הובא כבונוס?
גם ככה הוא הוחתם עבור סכום זעום ובתקופה שבה הוא חתם, פשוט לא היה את מי להביא כמחליף. אתה מכיר קומבו-גארד בכיר שהיה פנוי בקיץ, התאים מבחינה תקציבית למכבי ויכל היה לבוא עוד לפני שפארמר חתם? סביר להניח שלא, כי פשוט לא היה כזה.

אותו הדבר עם הדברים שאת שאתה כותב לגבי לנגפורד.
"היו צריכים להביא שחקן שהיה אפשר והוא היה מספיק להשתלב פה" - אני לא באמת מבין מה המשפט הזה בדיוק אומר ומי אילו אותם אנשים ש"היו צריכים", אבל גם את לנגפורד בלאט רצה ושוב ההנהלה נענתה לבקשתו.
לנגפורד לא עונה על הדרישות? שוב, פשלה של בלאט שהיה צריך לבחור שחקן טוב יותר.
ללנגפורד מכבי המתינה הרבה זמן (והתנהלה "באיזי" כמו שהיה צריך לדבריך), ניהלה מו"מ ארוך ופתחה עמוק את הכיס בשביל להביא אותו. אני לא רואה איך ההתנהלות בקיץ בכלל קשורה למה שקרה איתו.
אגב, אם לא לנגפורד בתחלית העונה, את מי היה ניתן להביא בקיץ? קוונסי דובי? קשישאראס? אילו באמת השחקנים שרצית לראות כאן?

לסיכום, כמעט כל הדברים שכתבת אינם נכונים ברמה העובדתית ולא קשורים בנקל להתנהלות בקיץ של ההנהלה (או "פרדמן" כפי שהיא מכונה כאן).
בקיץ ובתחילת העונה נעשו טעויות, אך הן הרבה יותר קשורות להחלטות של בלאט מאשר להתנהלות לא נכונה של מכבי.

אתה נכנס למבוי סתום. לא יעזור לך הנסיונות האלה, הדברים האלה ימשכו לעד כנראה. אני השלמתי עם זה. הדבר הכי טוב כנראה זה פשוט להתעלם, שיתכבתו בנושאים האלה בינם לבין עצמם במקום להיכנס לוויכוח חסר סיכוי...
asafb96

הודעהעל ידי roy1000 » 28 נובמבר 2011, 21:37

asafb96 כתב:לא לא. הגזמת. אפשר להגיד הרבה מאוד דברים על הקוו האחורי של מכבי, אבל אין פליימקר, ממש לא. פאפאס ואוחיון הם פליימקרים נטו. פאפאס הוא אחד הגדולים באירופה בתחומו, בכל ההיסטוריה לטעמי. בשורה אחת עם קורבלן, שאראס, ינאקיס והשאר.
הבעיה זה יכולת הסקור, שתשתפר עם כניסתו לעניינים של לאנגפורד, שמירה על יציבות יותר מסמית' (שהתחיל להתייצב יופי במשחקים האחרונים), ופניני, ופחות דקות לבורשטיין ואוחיון.

היכולת של פאפאס לשבור את ההגנה היא מאוד מוגבלת כרגע. הוא רכז נהדר אבל הוא לא פליימייקר. אוחיון הוא סוג של פליימייקר בליגת קופל ביורוליג לא ממש. לנגפורד צריך לתת 15 נקודות למשחק בשביל לאזן את הפער. לגבי פניני וסמית' - מי בדיוק אמור ליצור להם מצבי קליעה?
roy1000

הודעהעל ידי yarinsaky » 28 נובמבר 2011, 21:38

מה זה באמת חשוב מי אשם ? בלאט זה לא מכבי ? הוא ישות אחרת ? פדרמן נקי מטעויות ?
מכבי עשתה טעות או טעויות הקיץ, ממש לא משנה מי.
לטעמי עיקר הבעייה היא בקו אחורי לא מספיק אתלטי ומגוון ( חסר קלעי ) ל 3 ליגות ותלות גמורה בשחקן אחד שכולם ידעו שיעזוב. כל השאר פרפראות שממש לא מעניינות אותי.
בכל מקרה, המאמן אשם ואיתו סוגרים חשבון, גם אם ההנהלה אשמה בחלק גדול ( ולי אין מושג מי רצה את מי או לא ).
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 נובמבר 2011, 21:39

חנו'ש כתב:
חביב אורנג'ד כתב:מי שרצה את פאפאלוקאס בקבוצה היה בלאט, הוא ביקש מההנהלה להחתים אותו כבר בסוף העונה שעברה והיא נענתה לבקשתו. אז רצה הגורל והוא הוחתם קרוב לפיצוץ עם פארגו? אף אחד לא אחראי לזה.

מאיפה המידע? לא שאני מפקפקת בך, אבל סתם מסקרן אותי מאיפה אתה יודע את הדברים הללו?

זה פורסם לאחר חתימתו של פאפאס, לא זוכר באיזה אתר.
לפי אותו פרסום, בלאט שם את שמו של פאפאלוקאס ברשימת הקניות שלו כבר בתום העונה שעברה.

בכל מקרה, הקביעה לפיה פאפאלוקאס היתה החתמה תחת לחץ שנבעה מן ההברזה של פארגו, היא לא מבוססת בעליל.
זה די ברור שבלאט רצה אותו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yarinsaky » 28 נובמבר 2011, 21:40

חביב אורנג'ד כתב:
חנו'ש כתב:

לפי אותו פרסום, בלאט שם את שמו של פאפאלוקאס ברשימת הקניות שלו כבר בתום העונה שעברה.

בכל מקרה, הקביעה לפיה פאפאלוקאס היתה החתמה תחת לחץ שנבעה מן ההברזה של פארגו, היא לא מבוססת בעליל.

לדעתי אתה טועה ובגדול כאן. זו הייתה החתמת לחץ פר אקסלנס.
בלאט רצה את פארגו והלפרין וסמית', כל השאר זה המצאות של תקשורת.

הפרסום שבלאט רצה אותו (פאפאס ) בקיץ נראה לי שקרי לגמרי.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 נובמבר 2011, 21:44

yarinsaky כתב:מה זה באמת חשוב מי אשם ? בלאט זה לא מכבי ? הוא ישות אחרת ? פדרמן נקי מטעויות ?
לטעמי עיקר הבעייה היא בקו אחורי לא מספיק אתלטי ומגוון ( חסר קלעי ) ל 3 ליגות ותלות גמורה בשחקן אחד שכולם ידעו שיעזוב. כל השאר פרפראות שממש לא מעניינות אותי.
בכל מקרה, המאמן אשם ואיתו סוגרים חשבון, גם אם ההנהלה אשמה בחלק גדול ( ולי אין מושג מי רצה את מי או לא ).

ירין, אתה צודק ב100%.
העניין שתמיד שצצות בעיות מפילים אותן על ההנהלה (או "פדרמן" כפי שהיא בד"כ מכונה כאן) גם היא בכלל לא קשורה למצב.

מכבי של העונה הביאה שחקנים לא מספיק טובים שחלקם גם לא בדיוק מתאים לשחק אחד לצדו של השני.
מי אשם? זה באמת לא כ"כ משנה. אבל מכאן ולהפיל הכל על ההתנהלות של הקבוצה בקיץ, עובר הרבה מאוד. לפני ההנהלה, יש שחקנים ויש גם צוות מקצועי. גם הם עושים טעויות והם לא חסינים מביקורת.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 נובמבר 2011, 21:50

yarinsaky כתב:
חביב אורנג'ד כתב:
חנו'ש כתב:

לדעתי אתה טועה ובגדול כאן. זו הייתה החתמת לחץ פר אקסלנס.
בלאט רצה את פארגו והלפרין וסמית', כל השאר זה המצאות של תקשורת.

הפרסום שבלאט רצה אותו (פאפאס ) בקיץ נראה לי שקרי לגמרי.

לגבי פארגו, הלפרין וסמית' אתה צודק.

לפי כל מה שפורסם, התקבלה תמונה לפיה בלאט רצה מאוד את פאפאלוקאס. יכול להיות שרק כאשר פארגו הבריז, המו"מ עם פאפאס הואץ, אבל אני מאמין באופן די ודאי שפאפאלוקאס היה שחקן שבלאט רצה.

בכל מקרה, לא ידוע לי על שום פרסום או ידיעה כלשהי שמעידה שפאפלוקאס הגיע לכאן בניגוד לרצונו של בלאט או כהנחתה על ראשו של בלאט שנבעה מפניקה ולחץ.
למכבי היתה גם את האפשרות להביא הרבה מאוד שחקנים על-פניו ובכל זאת בחרו בו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי Chen » 28 נובמבר 2011, 21:55

מכבי הייתה צריכה להחתים שחקנים ברוגע ולא להגיע למצב שהיא לחוצה והיא מחתימה תחת לחץ שאין הרבה אופציות. רשימת המלפפונים הייתה ארוכה העונה והיה אפשר לקטוף מלפפונים טובים כבר בהתחלה עוד לפני שהתחילו כל הלחצים עם פארגו ושאר הבעיות של תחילת העונה. שאמרתי איזי לא התכוונתי ללאט, התכוונתי יותר להחתמה בלי לחץ על הראש...
בנוגע לפארמר, אם היה קומבו גארד אחר שיכל לייצב את הקבוצה, הייתה פחות תלות בפארמר, אפשר להגיד שיש את פאפאלוקאס אבל הבעיה שהוא לא מקבל מספיק דקות ויש את לנגפורד שאולי לא רכז אבל הוא שחקן נפלא אבל גם הוא לא מצליח בנתים להיות השחקן הזה.

סה"כ אני טוען שאם היו עושים צעד אחד לפני, היום היינו עם מחליף לפארמר ולא הייתה תלות בו ואולי במקום פאפאלוקאס ולנגפורד היו שחקנים אחרים שהיו מוחתמים בלי לחץ ואז לא הייתה את הביקורת שיש עכשיו.

ד"א חשוב לי להבהיר שאני מאוד אוהב את פאפאלוקאס ולנגפורד ומה שאני אומר זה מה שלדעתי היה מונע את הביקורת שיש היום אחרי שפארמר הלך.

-------------------
אני רואה עכשיו שיש אנשים שמבינים שעשו טעויות, אני מדבר על למנוע את הטעויות האלה לפני שהן קורות ופה נכשלנו לצערי..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Chen

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 נובמבר 2011, 22:06

Chen כתב:מכבי הייתה צריכה להחתים שחקנים ברוגע ולא להגיע למצב שהיא לחוצה והיא מחתימה תחת לחץ שאין הרבה אופציות. רשימת המלפפונים הייתה ארוכה העונה והיה אפשר לקטוף מלפפונים טובים כבר בהתחלה עוד לפני שהתחילו כל הלחצים עם פארגו ושאר הבעיות של תחילת העונה. שאמרתי איזי לא התכוונתי ללאט, התכוונתי יותר להחתמה בלי לחץ על הראש...
בנוגע לפארמר, אם היה קומבו גארד אחר שיכל לייצב את הקבוצה, הייתה פחות תלות בפארמר, אפשר להגיד שיש את פאפאלוקאס אבל הבעיה שהוא לא מקבל מספיק דקות ויש את לנגפורד שאולי לא רכז אבל הוא שחקן נפלא אבל גם הוא לא מצליח בנתים להיות השחקן הזה.

סה"כ אני טוען שאם היו עושים צעד אחד לפני, היום היינו עם מחליף לפארמר ולא הייתה תלות בו ואולי במקום פאפאלוקאס ולנגפורד היו שחקנים אחרים שהיו מוחתמים בלי לחץ ואז לא הייתה את הביקורת שיש עכשיו.

ד"א חשוב לי להבהיר שאני מאוד אוהב את פאפאלוקאס ולנגפורד ומה שאני אומר זה מה שלדעתי היה מונע את הביקורת שיש היום אחרי שפארמר הלך.

-------------------
אני רואה עכשיו שיש אנשים שמבינים שעשו טעויות, אני מדבר על למנוע את הטעויות האלה לפני שהן קורות ופה נכשלנו לצערי..

אבל על איזה לחץ אתה מדבר בדיוק?

סמית' הוחתם מהר, כי אותו בלאט רצה.
ג'יימס הוחתם מהר, כי גם אותו בלאט רצה.
לפי מה שידוע לי, גם את פאפאלוקאס בלאט רצה וגם אותו הוא קיבל.
לגבי לנגפורד, זאת דוגמא מצויינת להחתמה שנעשתה ללא לחץ. מכבי חיכתה הרבה זמן, ניהלה מו"מ ארוך עמו ולבסוף הצליחה להחתים אותו עבור סכום מאוד גבוה.

מכבי התנהלה בצורה די רגועה בקיץ.
הטעויות שנעשו נבעו מבחירה לא נכונה של שחקנים וממש לא מלחץ ופניקה.

אגב, זה קצת מפתיע שכעת אומרים שמכבי התנהלה בלחץ בקיץ, לאחר שבתחילת יולי היתה כאן היסטריה שהסגל עדיין לא סגור ושמכבי מתעסקת בלהחתים את אוחיון ולא מביאה ישר כוכבים אירופאיים. הצטיירה כאן תמונה כאילו לסגור סגל מהר זה דבר טוב ופתאום נאמרים דברים הפוכים... נו שויין.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 28 נובמבר 2011, 22:11

חביב אורנג'ד כתב:
yarinsaky כתב:מה זה באמת חשוב מי אשם ? בלאט זה לא מכבי ? הוא ישות אחרת ? פדרמן נקי מטעויות ?

ירין, אתה צודק ב100%.
העניין שתמיד שצצות בעיות מפילים אותן על ההנהלה (או "פדרמן" כפי שהיא בד"כ מכונה כאן) גם היא בכלל לא קשורה למצב.

מכבי של העונה הביאה שחקנים לא מספיק טובים שחלקם גם לא בדיוק מתאים לשחק אחד לצדו של השני.
מי אשם? זה באמת לא כ"כ משנה. אבל מכאן ולהפיל הכל על ההתנהלות של הקבוצה בקיץ, עובר הרבה מאוד. לפני ההנהלה, יש שחקנים ויש גם צוות מקצועי. גם הם עושים טעויות והם לא חסינים מביקורת.

היו טעויות משמעותיות והיו טעויות סבירות. אני חושב שרוב הביקורת שמופנת להנהלה היא על שני דברים:
1 - העובדה שמכבי יצאה לעונה עם קו אחורי דליל מאוד. הטעות התבררה מהר מאוד ולאנגפורד הוחתם על חוזה גבוה. אם הסגל היה מושלם
עוד בקיץ, סביר להניח שמכבי היתה מקבלת שחקן זול יותר, שהיה נכנס יחד עם כולם לכושר.
2 - העובדה שמכבי בנתה את עצמה סביב שחקן עם חוזה זמני. היום ברור לכולם שפארמר הוא ה-שחקן של מכבי העונה, זה מתבטא גם בסטטיסטיקה, גם בדקות
המשחק וגם בצורת המשחק של הקבוצה איתו ובלעדיו. מה היה קורה נניח, אם פארמר היה עוזב באמצע הסיבוב הראשון? זה משהו שהנהלת מכבי לא התכוננה אליו כראוי.
לצורך העניין אני חייב לציין, שאישית אני גם החזקתי בדעה שלא צריך להעמיס עוד על הסגל, וכל עוד פארמר כאן, צריך להנות ממנו, וזאת כנראה היתה גישה מוטעית.

מעבר לכך, כולם טועים וכולם גם עושים דברים טובים ונכונים.
סה"כ ההתנהלות המתוכננת בקיץ היתה טובה. מכבי הגדילה את התקציב שלה, החתימה את פארגו, ניסתה גם לסכם עם אידסון וכשזה לא הצליח, הביאה שחקן
שדייויד כנראה חשב שייתן לו דברים דומים, החתימה את ג'יימס שעל פניו נראה כמו החתמה טובה, סיכמה עם הלפרין וכו'.
גם התגובות שלה לבלתמים היו סבירות, עד אשר באיזשהו שלב ההנהלה פשוט קפאה והשאירה את הקבוצה עם שני החורים המדוברים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 נובמבר 2011, 22:26

יוני, בגדול אני מסכים איתך, אבל הסוגיות שאתה מעלה הן הרבה יותר מקצועיות מאשר מנהלתיות.

מישהו בצוות המקצועי היה צריך לדעת ששאייר זה לא זה. לא ייתכן ששחקן שהיה אמור להיותר איפשהו בין שחקן מוביל לשחקן רוטציה לגיטימי, מתגלה כנער פוסטר - יש כאן פשלה רצינית מאוד של סקאוטינג. אולי בלאט אשם כאן ואולי זה בכלל אבי אבן, אבל זה לא קשור להנהלה או לפדרמן ואין לזה שום קשר ללחץ או פניקה. טעות מקצועית נטו ואפילו טעות די פשוטה.

אותה טעות קרתה גם אם סמית'. אמרו שהוא פרופסור, שהוא קלעי טוב וכו', אבל בסוף קיבלנו שחקן שלא שייך לרמות אליהם מכבי מכוונת והוא נחות בהרבה ממי שהיה כאן בעונה שעברה בעמדתו (אידסון). שוב, פשלה מקצועית שכנראה נבעה מהערכה לא נכונה של בלאט, אבל היא גם לא קשורה לההנהלה או לכל התאוריות שמופתחות כאן.

את אותם דברים ניתן גם לומר על החתמתו של פאפאס וכמעט על כל החתמה לא טובה שמכבי עשתה.
בעיות מקצועיות תמיד קורות ולדעתי הן די פשוטות. לפתח תאוריות, להאשים את פדרמן ולהפיל את הכל על ההנהלה אילו לא רק דברים לא נכונים, אלא סתם סיבוך של המציאות. אם קבוצת כדורסל לא נראת טוב, אז כנראה שאין לה שחקנים מספיק טובים או אין לה מאמן טוב, זה באמת לא כ"כ מסובך.

אגב, לגבי פארמר, במקרה שלו, אני פשוט לא חושב שלמכבי היתה ברירה.
מכבי לא יכלה להביא מחליף ברמה של פארגו, בטח לאחר התזמון של ההברזה שלו. מכבי הימרה על פארמר על-מנת שיעזור למכבי לצבור מסה קריטית של נצחונות שיבטיחו מקום טוב לקראת הטופ 16 ולמזלינו, זה באמת מה שקרה. אני באמת לא יודע את מי מכבי יכלה להביא כמחליף לפארמר וברור לכולנו שאין שום שחקן ברמה שלו בשוק, אבל נראה שמכבי כן הכינה את עצמה וכבר מספר שמות של מועמדים הועלו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי יוסי22 » 28 נובמבר 2011, 22:28

roy1000 כתב:
מקאדו כתב:הקבוצה הזו היא עם 0 הפסדים באדריאטית , הפסד בודד בקופליג , ומובילה בביטחה את הביית ביורוליג אז בסדר פארמר הולך אבל מהזו ההיסטריה הזו ? כאילו מינימום זה ההרכב של קבוצת אפי עם פישר כסנטר וצ'ארלי גיינס כמחליף וזה עתה הודיעו שארויו עוזב גם הוא וחוזר לאנ בי איי , רבאק למכבי יש שחקנים טובים מאוד גם עכשיו ויביאו מחליף לפארמר ואני מאמין שהוא יהיה מחליף טוב .

מכבי שיחקה ללא 4 שחקניי חמישיה ועדיין ניצחה בלי סופו אליהו סמית ופארמר העוזב מה לא מובן ?

גם אני חשבתי שאין מה לדאוג עד שלישיית המשחקים בלי פארמר שבוע שעבר. הבעיה שהקבוצה הזו נראית כמו שום דבר בלי פארמר, וזה לא משחק אחד או שניים וזה לא כן סופו או לא סופו. אני לא יודע אם ומתי יבוא מחליף לפארמר, רבל יום חמישי הולך להיות מבחן רציני לתיאוריה של מכבי בלי פארמר. אם מכבי נראה כמו פח אשפה, כבר לא יהיו תירוצים.

מה זה כן סופו או לא סופו , כן אליהו או לא אליהו , אתה מבין שאתה מדבר על הסנטר הטוב באירופה ועל אחד הפורוורדים הטובים ביבשת ? בחיי שאני לא מבין את הזלזול בשני השחקנים הכי חשובים של מכבי בקו בקידמי ולטעמי החשובים בכלל בקבוצה , הם נותנים למכבי את היתרון הגדול בקו הקידמי שסוחב את הקבוצה קדימה כבר הרבה מאוד זמן .

לטעמי גם סמית מצוין והוא חסר בכל משחק שהוא לא משחק , עובדתית הוא גם שחקן חמישיה של מכבי אז כנראה שהוא איכשהו כן משפיע על המשחק ברמה כזו או אחרת.

כשקבוצה משחקת בלי 3 שחקני חמישיה זו לא אותה קבוצה ולא יעזור כלום , אפשר לשפוט מפה ועד להודעה חדשה , זה עדיין בדיחה.
יוסי22

הודעהעל ידי roy1000 » 28 נובמבר 2011, 22:33

יוסי22 כתב:מה זה כן סופו או לא סופו , כן אליהו או לא אליהו , אתה מבין שאתה מדבר על הסנטר הטוב באירופה ועל אחד הפורוורדים הטובים ביבשת ? בחיי שאני לא מבין את הזלזול בשני השחקנים הכי חשובים של מכבי בקו בקידמי ולטעמי החשובים בכלל בקבוצה , הם נותנים למכבי את היתרון הגדול בקו הקידמי שסוחב את הקבוצה קדימה כבר הרבה מאוד זמן .

לטעמי גם סמית מצוין והוא חסר בכל משחק שהוא לא משחק , עובדתית הוא גם שחקן חמישיה של מכבי אז כנראה שהוא איכשהו כן משפיע על המשחק ברמה כזו או אחרת.

כשקבוצה משחקת בלי 3 שחקני חמישיה זו לא אותה קבוצה ולא יעזור כלום , אפשר לשפוט מפה ועד להודעה חדשה , זה עדיין בדיחה.

כולם שיחקו מול ירושלים ומה קרה שם? אני יודע - עייפות. לכל משחק יש תירוץ אחר. מה קרה בכל שאר המשחקים ללא פארמר? בוא נראה מה קורה מול פרטיזן ואז אולי נהיה יותר חכמים.
roy1000

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 נובמבר 2011, 22:34

יוסי, מכבי עם סופו, עם אליהו ועם סמית' הפסידה ב14 הפרש למגדל בנוקיה.
הגיע הזמן שנפסיק ליפות את המציאות ונבין שלמכבי לא יהיה קל העונה בליגה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 28 נובמבר 2011, 22:35

חביב אורנג'ד כתב:יוני, בגדול אני מסכים איתך, אבל הסוגיות שאת מעלה הן ה רבה יותר מקצועיות מאשר מנהלתיות.

מישהו בצוות המקצועי היה צריך לתת ששאייר זה לא זה. לא ייתכן ששחקן שהיה אמור להיותר איפשהו בין שחקן מוביל לשחקן רוטציה טוב, מתגלה כנער פוסטר - יש כאן פשלה רצינית מאוד של סקאוטינג. אולי בלאט אשם כאו ואולי זה בכלל אבי אבן, אבל זה לא קשור להנהלה או לפדרמן ואין לזה שום קשר ללחץ או פניקה. טעות מקצועית נטו ואפילו טעות די פשוטה.

אותה טעות קרתה גם אם סמית'. אמרו שהוא פרופסור, שהוא קלעי טוב וכו', אבל בסוף קיבלנו שחקן שלא שייך לרמות אליהם מכבי מכוונת והוא נחות בהרבה ממה שהיה כאן בעונה שעברה (אידסון). שוב, פשלה מקצועית שכנראה נבעה מהערכה לא נכונה של בלאט, אבל היא גם לא קשורה לההנהלה או לכל התאוריות שמופתחות כאן.

את אותם דברים ניתן גם לומר על החתמתו של פאפאס וכמעט על כל החתמה לא טובה שמכבי עשתה.
בעיות מקצועיות תמיד קורות ולדעתי הן די פשוטות. במקום לפתח תאוריות, להאשים את פדרמן ולהפיל את הכל על ההנלה זה לא רק לא נכון, אל סתם סיבוך של המציאות. אם קבוצת כדורסל לא נראת טוב, אז כנראה שאין לה שחקנים טובים או אין לה מאמן טוב, זה באמת לא כ"כ מסובך.

אגב, לגבי פארמר, אני פשוט לא חושב שלמכבי היתה ברירה.
מכבי לא יכלה להביא מחליף לפארגו בטח לאחר התזמון של ההברזה שלו. מכבי הימרה עליו על-מנת שיעזור למכבי לצבור מסה קריטית של נצחונות בכדי להבטיח מקום טוב לקראת הטופ 16 ולמזלינו, זה מה שקרה. אני באמת לא יודע את מי מכבי יכלה להביא כמחליף לפארמר וברור לכולנו שאין שום שחקן ברמה שלו בשוק, אבל נראה שמכבי כן הכינה את עצמה למצב הזה וכנראה שגם יגיע שחקן במקומו.

תראה, מה שאתה מתאר כפשלות מקצועיות, אני כיניתי, בפוסט שלי כטעויות סבירות, שיכולות לקרות בכל מצב ולכל מאמן.
אז עשו טעות עם שייר, ואולי גם עם סמית' (זה עדיין טעון הוכחה), וכנראה שגם לשים את השלישייה אוחיון-טל-פאפאס בקו האחורי, כשידוע שהם לא קלעים טובים בכלל.

אבל אלה סה"כ טעויות סבירות. אני לא חושב למכבי יש שחקנים לא טובים ובטח ובטח יש לה מאמן מצויין, והדברים כן יסתדרו בסופו של דבר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Thorin ו־31 אורחים