המשחק הקרוב: ENG נגד 1345891214151617181920212432455015 ביונינגד13 ביונינגד7 ביונינגד5 ביונינגד2 ביונינגד31 במאינגד28 במאינגד26 במאינגד24 במאינגד22 במאינגד19 במאינגד16 במאינגד10 במאינגד7 במאינגד4 במאינגד2 במאינגד30 באפרילנגד25 באפרילנגד23 באפרילנגד20 באפרילנגד18 באפרילנגד16 באפרילנגד13 באפרילנגד11 באפרילנגד9 באפרילנגד7 באפרילנגד4 באפרילנגד1 באפרילנגד30 במרץנגד27 במרץנגד24 במרץנגד22 במרץנגד19 במרץנגד16 במרץנגד14 במרץנגד10 במרץנגד7 במרץנגד4 במרץנגד29 בפברוארנגד27 בפברוארנגד18 בפברוארנגד16 בפברוארנגד13 בפברוארנגד11 בפברוארנגד8 בפברוארנגד5 בפברוארנגד3 בפברוארנגד1 בפברוארנגד30 בינוארנגד27 בינוארנגד25 בינוארנגד22 בינוארנגד20 בינוארנגד18 בינוארנגד15 בינוארנגד12 בינוארנגד10 בינוארנגד4 בינוארנגד2 בינוארנגד28 בדצמברנגד25 בדצמברנגד23 בדצמברנגד21 בדצמברנגד19 בדצמברנגד14 בדצמברנגד11 בדצמברנגד8 בדצמברנגד6 בדצמברנגד30 בנובמברנגד28 בנובמברנגד23 בנובמברנגד16 בנובמברנגד14 בנובמברנגד9 בנובמברנגד31 באוקטוברנגד26 באוקטוברנגד20 באוקטוברנגד18 באוקטוברנגד5 באוקטוברנגד1 באוקטוברנגד28 בספטמברנגד26 בספטמברנגד23 בספטמברנגד22 בספטמברנגד17 בספטמברנגד15 בספטמברנגד7 בספטמברנגדArt-Up,

ליגת לוטו: חיפה נגד מכבי - שני, 19:35, 5+ LIVE

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת לוטו: חיפה נגד מכבי - שני, 19:35, 5+ LIVE

הודעהעל ידי roy1000 » 28 נובמבר 2011, 22:36

אני לא חושב שאף אחד יכל לצפות את המצב עם שייר. זו הפתעה לרעה לכולנו.
roy1000

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 נובמבר 2011, 22:41

תראה, אני מבין למה אתה מכנה הטעויות האילו כסבירות (והן באמת לא כאלו נוראיות), אך עדיין מדובר בטעויות שקשורות לקבלת החלטות של המאמן בבניית הסגל ולא לדברים אחרים.
נכון, לא היה ניתן לצפות חלק מהדברים שקרו, אבל עדיין מצופה ממאמן כמו בלאט לעשות בחירות טובות יותר.

בכל מקרה, אני לא רואה איך הדברים האילו קשורים להנהלה או ללחץ ופניקה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 28 נובמבר 2011, 22:45

חביב אורנג'ד כתב:תראה, אני מבין למה אתה מכנה הטעויות האילו כסבירות (והן באמת לא כאל נוראיות), אך עדיין מדובר בטעויות שקשורות לקבלת החלטות של המאמן בבניית הסגל.
נכון, לא היה ניתן לצפות חלק מהדברים שקרו, אבל עדיין מצופה ממאמן כמו בלאט לעשות בחירות טובות יותר.

בכל מקרה, אני לא רואה איך הדברים האילו קשורים לההנהלה או ללחץ ופניקה.

הדברים האלה הם באמת לא קשורים להנהלה בכלל, והן טעויות מקצועיות (סבירות).
טעויות כאלה עושים גם אוברדוביץ', מסינה, פרגוסון ונגר ומוריניו. אין מה לעשות - לא עושים, לא טועים.

החלק היחיד אולי שיש להנהלה בעניין הזה הוא ה"צביון" הידוע לשמצה, שבעצם בגללו שייר, טל ואוחיון משחקים שלושתם ביחד במכבי.
אולי בלי הצביון הזה, מכבי היתה מנסה איזה רכז/קלע צעיר סלובני או ליטאי במקום שייר. פחות טוב זה בטח לא היה יכול להיות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי יוסי22 » 28 נובמבר 2011, 22:45

קודם כל מול ירושלים מכבי באה חולה ועייפה בלי שום קשר לפארמר , אפשר לבוא ולומר תירוצים אבל בשורה הסופית לי זה ברור כשמש שזה היה המצב , רוצה לחשוב אחרת? זכותך.

מכבי גם שיחקה בלי סמית שגם אותו אולי לא מעריכים אבל הוא תורם למכבי לא מעט וכמו שאומרים על פארמר אני יכול לומר שעובדתית מכבי התקשתה בלעדיו .

ובעיקר בלי פאפלוקאס או במילים אחרות בלי רכז (כשפארמר כמובן בחוץ) והתיאוריה שלך על אוחיון כגארד המוביל של מכבי לא אוחזת מים כי עובדתית כל פעם שהוא היה אמור להסתדר לבד הוא קרס והפיל את מכבי יחד איתו.

אבל שוב את הוויכוח הזה כבר ניהלנו ועכשיו זה חוזר בגלל המשחק האחרון שהוא בוודאי לא קשור לכלום ובכל זאת לאף אחד אין בעיה להסיק ממשחק הזה על הקבוצה , בעיני זה לא פחות ממגוחך.

הדבר היחיד שאני יכול להסכים איתו זה שמכבי תתקשה עם ההרכבים המאולתרים בליגה אבל למי אכפת ? הרי ההרכבים ההזויים האלו זו בדיוק הסיבה שלמכבי אין מה לחפש פה.

ולסיום יום חמישי לא יהיה ה"מבחן" כי מכבי ממש לא במצב הזה אלא אחד מהמבחנים , עוד מבחן יהיה באדריאטית וזה ימשיך בשבוע העוקב עם המשחקים ביורוליג (שמכבי בכל מקרה לא פייבוריטית אבל נראה איך מכבי נראית ) והאדריאטית , הליגה בכל מקרה לא רלוונטית כל עוד מכבי משחקת עם חצאי הרכבים וכן, הקבוצה הזו לא נבנתה לליגה .
נערך לאחרונה על ידי יוסי22 בתאריך 28 נובמבר 2011, 22:49, נערך פעם אחת בסך הכל.
יוסי22

הודעהעל ידי roy1000 » 28 נובמבר 2011, 22:48

סמית' ניגר יפה מאוד מול ירושלים. כמו גדול. מכבי מתקשה בלי פארמר גם באדריאטית, אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך.
ביום חמישי מבחן ראשון ביורוליג. אני מקווה שאתה צודק.
roy1000

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 נובמבר 2011, 22:49

יוסי, סמית' שיחק מול מגדל.
אולי האנמיות שלו גרמה לך להאמין שהוא לא שיחק (זאת באמת לא אשמתך).
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי יוסי22 » 28 נובמבר 2011, 22:52

roy1000 כתב:סמית' ניגר יפה מאוד מול ירושלים. כמו גדול. מכבי מתקשה בלי פארמר גם באדריאטית, אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך.
ביום חמישי מבחן ראשון ביורוליג. אני מקווה שאתה צודק.

הבעיה היא שאתה וגם יובל מייחסים לשחקנים כוחות על אנושיים , אי אפשר להפריד בין 3 משחקים שנערכו בסופ"ש אחד שאותו סמית התחיל חולה ולא היה אמור לשחק , פיזית שחקן שהיה חולה ושיחק למרות שלא היה אמור לשחק ונגרר משם לעוד 2 משחקים תוך 72 שעות לא יכול לחזור למצב רגיל .

אבל שוב את הוויכוח הזה כבר ניהלנו , הבעיה היא שהיום שוב התחילו המסקנות למרות שפה כבר ברור שהקשר בין הקבוצה הזו והקבוצה שנראה ביום חמישי הוא מקרי בהחלט.
יוסי22

הודעהעל ידי יוסי22 » 28 נובמבר 2011, 22:53

חביב אורנג'ד כתב:יוסי, סמית' שיחק מול מגדל.
אולי האנמיות שלו גרמה לך להאמין שהוא לא שיחק (זאת באמת לא אשמתך).

ומאז הוא שיחק פעמיים (ביורוליג ובאדריטית , קצת יותר משמעותי) והיה מצוין לפחות לסטנדרטים שלי שלא דורשים ממנו להיות קובי בראיינט.
יוסי22

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 נובמבר 2011, 22:57

אני לא יודע מי דורש מסמית' להיות קובי בראיינט.
אני גם לא חושב שלדעת להוריד כדור לרצפה, לחדור לסל ולקלוע באחוזים סבירים מחוץ לקשת, הן דירשות מוגזמות עבור שחקן "סולידי".
סמית' היה רע מאוד מול מגדל ונראה שמכבי בכל זאת מתקשה גם כשהוא כן משחק (בניגוד למה שטענת בפוסט הקודם).

אם המשחקים מול מילאנו וצדביטה (שהן לא מן היריבות היותר קשוחות שמכבי תפגוש העונה) היו משחקים מצויינים של סמית', אז לצערי, די נפלנו איתו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי roy1000 » 28 נובמבר 2011, 22:58

כמו שאמרתי, יש משחק ביום חמישי. אני מאוד מקווה שאתה צודק.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 28 נובמבר 2011, 23:02

חביב אורנג'ד כתב:אני לא יודע מי דורש מסמית' להיות קובי בראיינט.
אני גם לא חושב שלדעת להוריד כדור לרצפה, לחדור לסל וקלוע באחוזים סבירים מחוץ לקשת, הן דירשות מוגזמות עבור שחקן "סולידי".
סמית' היה רע מאוד מול מגדל ונראה שמכבי בכל זאת מתקשה גם כשהוא כן משחק (בניגוד למה שטענת בפוסט הקודם).

אם המשחקים מול מילאנו וצדביטה (שהן לא מן היריבות היותר קשוחות שמכבי תפגוש העונה) היו משחקים מצויינים של סמית', אז לצערי, די נפלנו איתו.

הבעיה הגדולה יותר עם סמית' זה שגם המשחקים ה"סולידיים" שלו הם תוצר של פארמר. אני חושש שבלי פארמר הסמית' ה"אמיתי" הוא זה שראינו מול ירושלים.
roy1000

הודעהעל ידי יוסי22 » 28 נובמבר 2011, 23:03

אני גם לא חושב שלדעת להוריד כדור לרצפה, לחדור לסל וקלוע באחוזים סבירים מחוץ לקשת, הן דירשות מוגזמות עבור שחקן "סולידי".

שוב , זה ממש לא הוגן לשפוט אותו לפי הסופ"ש המוזר ההוא ובשני המשחקים האחרונים הוא היה טוב , נורא פשוט .

אתה חושב שאם זה נקרא משחקים מצויינים הוא נפילה ולטעמי עם כאלו נפילות מי צריך הצלחות.
יוסי22

הודעהעל ידי יוסי22 » 28 נובמבר 2011, 23:07

roy1000 כתב:כמו שאמרתי, יש משחק ביום חמישי. אני מאוד מקווה שאתה צודק.

גם אני .

אבל זה לא רק המשחק בחמישי , למכבי העונה ממש לא חסר משחקים ואחרי 3-4 משחקים בלי פארמר ביורוליג ובאדריאטית(כלומר עד סוף שבוע הבא ) יהיה אפשר באמת לראות לאן אנחנו הולכים .

יכול להיות באמת שאני טועה ומכבי הולכים למקום ממש לא טוב , אני רק לא מקבל את הניסיון להקיש ממשחקים בלי חצי קבוצה לאיך הקבוצה אמורה להיראות בלעדיו.

האמת שאני גם לא חושב שזה כל כך קריטי להחליט מה המצב של מכבי כי לטעמי מכבי בכל מצב תביא מחליף כי אי אפשר להתבסס על פאפס ל-3 ליגות כרכז מוביל ככה שזה לא באמת שמכבי מחכים לראות איך הקבוצה תיראה כדי להחליט על מחליף לפארמר.
יוסי22

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 28 נובמבר 2011, 23:08

יוסי22 כתב:

שוב , זה ממש לא הוגן לשפוט אותו לפי הסופ"ש המוזר ההוא ובשני המשחקים האחרונים הוא היה טוב , נורא פשוט .

אתה חושב שאם זה נקרא משחקים מצויינים הוא נפילה ולטעמי עם כאלו נפילות מי צריך הצלחות.

האמת שזה ממש לא רק לפי הסופ"ש הזה.
הוא היה נוראי גם מול לובליאנה, גם מול מילאנו במחזור פתיחת היורוליג, גם מול פרטיזן, גם מול שרלראוה וגם בפילזן.

אבל יודע מה, הלואי ובאמת אתה צודק.
נקווה לטוב.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yzafrir » 29 נובמבר 2011, 06:03

נראה לי שמכבי צריכה להחליף ספונסר העונה ואני מציעה להם את איקאה , הצבע אותו צבע....
משחק גרוע מאוד של מכבי שלפחות ידעה להתעורר בדקות האחרונות ובהערכה ולנצח אותו .
ולחשוב שהיו פה כאלו שאמרו שאוחיון מנהל משחק יותרטוב מפארמר.....היום הוא הראה לכולם שכמו שהוא לא הצליח להוביל את ירושלים שנה שעברה אז בטח שהוא לא יצליח להוביל את מכבי . הוא שחקן משלים למשימות מיוחדות וזהו רק שהוא הפך להיות הרכז הראשון שלנו . אוי לבושה .
פאפאס היה נראה זוועה כל המשחק אבל ידע בדקות האחרונות להרים את הרמה ולקח החלטות טובות שהביאו את הניצחון בסופו של דבר .
לאנגפורד הראה עוד התקדמות בעיקר בהבנת המשחק , לגבי הקליעה , כשהוא יחזור לקלוע מהעונשין 70-75% כמו שעשה בשנתיים האחרונות זה יהיה המדד לחזרה שלו לכושר מלא , אבל די ברור לי שבמכבי גם בכושר שיא הוא לא יהיה שחקן של 18 נק' למשחק אלא יותר בכיוון 12-14 בגלל הסיגנון השונה ממה שהיה רגיל . בכל מקרה טוב עושה דיויד שהוא נותן לו יד חופשית גם להשתולל קצת במשחקי הקופליג והאדריאטית כי רק כך הוא יחזור לעצמו במצב שיש כרגע (כמעט בלי אימונים בגל עומס המשחקים...) . מה שכן לאנגפורד עשה את הדברים הטובים שלו במשחק בעיקר בדקות המכריעות וזה מעוד מעודד...אגב הוא מקב 750K ולא מליון....

לגבי זה שאנחנו לא רואים את מכבי האמיתית בגלל ששלושה זרים לא משחקים , גם הקבוצות האחרות משחקות עם 4 זרים ואם אנחנו מתקשים מולם עם ה-4 זרים שלנו אז אולי הם לא מספיק טובים ? אין בכלל ספק שמכבי חייבת מחליף לפארמר ודי ברור שבשנים הבאות תמיד נראה פה רכז זר כי פשוט אין שחקן ישראלי שיכול לעשות את זה כרגע .
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קודי » 29 נובמבר 2011, 08:20

יוסי, לא ברור לי מאיפה אתה שואב את האופטימיות המדהימה הזו. הרי גם לפני המשחק נגד חיפה סיפרת על תירוץ אחר בכל משחק בלי פרמאר וגם אחיו אתה ממשיך לטעון שזו לא אינדיקציה לכלום. אז זהו שכן. לא מאמין שעם סופו עמדת הסנטר היתה נותנת יותר ממה שנתנו אתמול הנדריקס וג'יימס, שהיו שניהם מצויינים. לא מאמין שעם סמית היה משחק זה היה עוזר בצורה משמעותית למכבי. העובדה היא שמכבי בלי פרמאר גירדה אתמול 65 נקודות מול קבוצת הגנה זוועתית כמו חיפה וגם זה בעיקר בזכות ריבאונד ההתקפה (שבוודאי שלא היה ברמה הזו עם סופו היה משחק) וניצחה בהארכה את הקבוצה הטיפשה הזו (שהציגה משחק רע) רק בזכות החטאות עונשין, החטאת שלשה חופשית ואיבוד כדור אחרון. אתה יכול להתעלם מהיכולת הזו כמה שאתה רוצה ולטעון שהיו 1001 סיבות לכך אבל זו המציאות.
למכבי יש היום קו אחורי מאוד בינוני שיש בו שחקן אחד עם פוטנציאל (לנגפורד) שכרגע די מסריח את המגרש ועוד רכז ותיק שיכול אולי לתת חצי משחק טוב. כל יתר הגארדים הם במקרה הטוב סותמי חורים. גם כשלנגפורד יחזור לכושר (אם זה יקרה) אז יהיה לה בקו האחורי שחקן וחצי ברמה גבוהה, משהו לא מספיק לרמות הגבוהות ביורוליג אליהן שואפת הקבוצה.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yarinsaky » 29 נובמבר 2011, 08:42

ד"א, זה ממש לא הוגן לבוא בתלונות לבלאט לגבי שאייר, אף אחד באמת לא ידע שהוא במצב כל כך עלוב מנטלית ומקצועית.

אני גם לא מבין מדוע צריך לתת הנחות למכבי במשחק אתמול. למכבי יש סגל של 13 שחקנים עם הישראלים הטובים בליגה, שתיים או שלוש דרגות מעל חיפה, גם בלי אליהו.
נדמה לי שגם חיפה שיחקה בלי זר אחד , עם זר אחד אחרי פציעה ונתנה משחק מאוד בינוני.
זו הבעייה כשאתה בונה סגל כל כך ארוך עם שחקנים בינוניים, 7 או 8 זרים שרק אחד מהם הוא עכשיו יתרון כלשהוא ( וגם זה לא בטוח כי סופו לפעמים מתקשה בליגה יותר מאשר ביורוליג ).

שום תירוץ לא מתקבל לכך שמכבי קלעה 58 נקודות נגד קבוצה בינונית עד הדקה ה 38 , לא זוכר מתי פעם אחרונה זה קרה. הנדריקס וג'יימס היו טובים מאוד אתמול ( יחסית, בעיקר הנדריקס ), לכן הבעייה היא כמובן בקו האחורי. ( איבדו ביחד 12 כדורים, כולל 3 של פאפאס ).
( אפשר לחשוב שסמית הוא שידרוג אדיר לפניני .... ).

גודס אמר שלמכבי יהיה קשה השנה בליגה בגלל סיפור 4 הזרים וזה מוכח. לדעתי יש למכבי בעייה בעיקר עם גארדים זרים אתלטיים שהליגה מוצפת בהם , דווקא באירופה זה פחות בולט. ( מול הקבוצה הבלגית זה כן בלט )
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי יוסי22 » 29 נובמבר 2011, 09:03

קודי כתב:יוסי, לא ברור לי מאיפה אתה שואב את האופטימיות המדהימה הזו. הרי גם לפני המשחק נגד חיפה סיפרת על תירוץ אחר בכל משחק בלי פרמאר וגם אחיו אתה ממשיך לטעון שזו לא אינדיקציה לכלום. אז זהו שכן. לא מאמין שעם סופו עמדת הסנטר היתה נותנת יותר ממה שנתנו אתמול הנדריקס וג'יימס, שהיו שניהם מצויינים. לא מאמין שעם סמית היה משחק זה היה עוזר בצורה משמעותית למכבי. העובדה היא שמכבי בלי פרמאר גירדה אתמול 65 נקודות מול קבוצת הגנה זוועתית כמו חיפה וגם זה בעיקר בזכות ריבאונד ההתקפה (שבוודאי שלא היה ברמה הזו עם סופו היה משחק) וניצחה בהארכה את הקבוצה הטיפשה הזו (שהציגה משחק רע) רק בזכות החטאות עונשין, החטאת שלשה חופשית ואיבוד כדור אחרון. אתה יכול להתעלם מהיכולת הזו כמה שאתה רוצה ולטעון שהיו 1001 סיבות לכך אבל זו המציאות.
למכבי יש היום קו אחורי מאוד בינוני שיש בו שחקן אחד עם פוטנציאל (לנגפורד) שכרגע די מסריח את המגרש ועוד רכז ותיק שיכול אולי לתת חצי משחק טוב. כל יתר הגארדים הם במקרה הטוב סותמי חורים. גם כשלנגפורד יחזור לכושר (אם זה יקרה) אז יהיה לה בקו האחורי שחקן וחצי ברמה גבוהה, משהו לא מספיק לרמות הגבוהות ביורוליג אליהן שואפת הקבוצה.

על איזה אופטימיות מדהימה מדובר בדיוק , סך הכול הערתי את העבודה שלא מכבי שיחקה אתמול אלא שחקנים אחרים עם אותה גופיה ומפה הגיחוך הקל על המסקנות מהמשחק הזה .

תראה מה שלאנגפורד אמר אחרי המשחק - שיחקנו בלי הסנטר הטוב באירופה , הישראלי המוביל , הגארד מה-NBA (גם אם אפשר להסתדר בלעדיו , זה לוקח קצת זמן להתרגל) ואני אוסיף את סמית שהוא שחקן מצוין .

זה פשוט לא רלוונטי כמה סופו או אליהו היו תורמים אלא שהקבוצה כקבוצה פשוט לא היתה אתמול בחיפה , אני מנסה מאוד להבין אבל לא מצליח להבין איך אפשר להסיק מסקנות על כל קבוצה בלי 3 שחקני חמישיה .

אתה באמת לא מבין שכל הסגנון משתנה כשסופו ואליהו שהם שוב שניים מהגבוהים הטובים באירופה לא משחקים ? שסמית שמקבל הרבה מאוד דקות לא משחק ... יכול להיות שאם היו לוקחים את ההרכב אתמול מריצים אותו כמה משחקים ביחד הם אמורים לנצח את חיפה כי בסופו של דבר גם הם טובים בהרבה כאינדבדואלים מהיריבה אבל גם הם לא משחקים ביחד וזו חמישיה מאולתרת שצריכה להתגבש תוך כדי משחק .

כלומר לא רק שמכבי על שחקניה המובילים לא שיחקה אתמול אלא שגם אלו ששיחקו לא מתורגלים ביחד ואמורים להתגבש תוך כדי משחק .

אבל עזוב - גם שבוע שעבר קטלו את הקבוצה ואז ביום חמישי היה תירוץ "פארמר " רק שוכחים שהניצחון רשום על סופו הרבה לפני פארמר רק שממנו נוח להתעלם כי הוא הרי נשאר פה וזה לא משרת את הפאניקה.
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 29 נובמבר 2011, 09:11

אם אתה אומר שלפארמר לא היה חלק ענקי בניצחון אין לך מושג, או שלא ראית את העובדה שהוא הפעיל את סופו מעולה או שלקח על עצמו את ההתקפה ברבע האחרון כשהכול היה תקוע.

לסופו באמת היה חלק ענקי בניצחון, אבל זה מתחלק שווה בשווה עם פארמר. האג'נדות שלך נגד פארמר ממש לא מעניינות כי ראינו כולנו את המשחק. למזלנו.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי קודי » 29 נובמבר 2011, 09:18

יוסי, בלי פרמאר מכבי כנראה לא היתה מנצחת את מילאנו בשבוע שעבר. להזכירך, פרמאר קלע 12 מ-18 הנקודות של מכבי ברבע האחרון ובסה"כ 21 נק' באחוזים מצויינים, 6 ריב' ו-5 אס'. העובדה שסופו היה מצויין לא מורידה מהיכולת של פרמאר ומהעובדה שבלעדיו ההתקפה של מכבי תקועה לחלוטין. לא סתם פרמאר שיחק 35 דקות במשחק הזה, הרבה יותר מכל שחקן אחר בקבוצה.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google [Bot], עידן ו־41 אורחים