המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

הסופר קלאסיקו הישראלי: מכבי ת"א נגד הפועל ירושלים,שני, 18:45

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הסופר קלאסיקו הישראלי: מכבי ת"א נגד הפועל ירושלים,שני, 1

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 פברואר 2014, 10:39

misha כתב:המשחק הזה סתם להרבה אנשים את הפה, בעיקר בתקשורת אבל גם פה. מזל שלא הייתי בארץ ולא קראתי את רוב הבולשיט שהיה מסביב. פייבוריטית my ass.
וזה עוד בלי טיוס ואוחיון (מה יהיה עם הפציעות?) שהשאירו אותנו קצרים מבחינת הישראלים ובעיקר בלי בעל הבית בקו האחורי (היקמן מסוגל לשגע כל אחד עם הטיפשות שלו). מזל שיש את לנדסברג, שנראה לי שיחק סביב 36-38 דקות היום, שמתחיל להראות העונה שהוא יכול להיות יתרון גדול בעידן החוק הרוסי, כמו שתכננו כשהבאנו אותו ופניני שממשיך לשחק נהדר. אבל בעיקר בלט שבלאט פשוט התעלל בגרינברג, שלא הגיע מוכן למשחק וניהל אותו כמו טירון. במגדל צריכים להגיד תודה לבלו והיקמן על השטויות שעשו, ולשופטים שהשאירו אותם במשחק במחצית הראשונה. יכל בקלות להיות משחק של 30-40 אבל תהיה עוד הזדמנות לפרק אותם בהמשך העונה.

עם כל השבחים לסמית' - ומגיע לו כי נתן את אחד המשחקים הטובים שלו במכבי - בוא לא נשכח את סופו ששיחק 24! דקות וסיים עם מאה אחוז מהשדה.

אכן.
יש פה איזה שניים שצריכים להתבייש בעצמם.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי er79 » 25 פברואר 2014, 10:40

איזה ביש מזל. יש לו פגיעה ברשתית, עוד לא ידוע מה מצבו בדיוק, זה יתבהר בימים הקרובים. יום חמישי נתקענו עם צמד הליימכים נגד ארויו. לא כוחות. אני מאוד מקווה שזו לא הפציעה ששייר חטף כי זה יגמור את הסיפור שלו. תודה לך, דופרי. :x
er79

הודעהעל ידי Roni1 » 25 פברואר 2014, 10:49

האוזמן ענק
4. התחלנו מהקפטן הצהוב ונסיים בקפטן האדום. יותם הלפרין מפגין את עונתו הטובה ביותר מזה הרבה שנים. אולי הטובה בקריירה שלו. בעין בלתי מזוינת ניתן היה להתרשם, בטעות, שהמחסומים המנטליים העצומים שכבולים לידיו ורגליו הוסרו – תחת הרוגע והביטחון שמעניק לו גרינברג. הכול טוב ויפה, עד שהוא דרך שוב על הפרקט המקולל מבחינתו בנוקיה. ברגע שה GPS סימן על כניסה לשכונת יד אליהו, חזרו כל השדים והמפלצות מהעבר חוזרים והעבירו את הלפרין למוד הפסיבי, הנפסד והמיואש אותו אנחנו (והוא) מכירים יותר מדי טוב. במסגרת "משחק מקדים", כאמור, נערך עימות בסוגיית אוחיון מול הלפרין. לא יאמן, אבל אקס מכבי הצליח שלא לנצח במאצ'אפ אתמול, למרות שהמתחרה שלו שיחק דקה. גם זה סוג של הישג. יכול להיות שהפתרון למצוקתו של הלפרין הוא להוסיף סעיף חוזי שמשחרר אותו מהעול של משחקים נוספים בנוקיה. מהחוויה המפוקפקת שתוכננה במסגרת חצאי הגמר או גמר גביע המדינה, כזכור, הוא הצליח איכשהו לחמוק.

אפשר להמשיך ולדבר על הבריחה וההיעלמות של הגארד הישראלי המוביל באדום מול מכבי. במקום זאת, ניתן את רשות הדיבור ליובל מנדלסון, סולן להקת שייגעצ ז"ל, שאחראי לשיר "אלוף בלפשל":

אני אלוף בלפשל
מה יהיה איתי בסוף אני שואל
ומכיוון שלא קיימת אף ברירה
אולי הדרך חזרה תהיה הרבה יותר קשה

אני אלוף בלהפסיד
וכשעצוב לי את הראש אני מוריד
לספוג רק עוד עלבון אחד קטן
כולם המשיכו בדרכם אבל אני עוד לא מוכן

איזה באסה עם הפציעה של יוגב. יש משחק העונה שהגענו אליו בסגל מלא?
גם טב״ח מהכדורגל נפגע העונה ברשתית ופונה לביה״ח, הוא נעדר שבועיים אם אני לא טועה.
Roni1

הודעהעל ידי roy1000 » 25 פברואר 2014, 11:23

er79 כתב:איזה ביש מזל. יש לו פגיעה ברשתית, עוד לא ידוע מה מצבו בדיוק, זה יתבהר בימים הקרובים. יום חמישי נתקענו עם צמד הליימכים נגד ארויו. לא כוחות. אני מאוד מקווה שזו לא הפציעה ששייר חטף כי זה יגמור את הסיפור שלו. תודה לך, דופרי. :x

הייתי רוצה להאשים את דופרי הנגר, אבל זה באמת היה משהו מוזר של אחד למליון.
roy1000

הודעהעל ידי חנו'ש » 25 פברואר 2014, 20:31

er79 כתב:איזה ביש מזל. יש לו פגיעה ברשתית, עוד לא ידוע מה מצבו בדיוק, זה יתבהר בימים הקרובים. יום חמישי נתקענו עם צמד הליימכים נגד ארויו. לא כוחות. אני מאוד מקווה שזו לא הפציעה ששייר חטף כי זה יגמור את הסיפור שלו. תודה לך, דופרי. :x

לשייר היה היפרדות רשתית שזה באמת פגיעה קשה.
מעניין מה בדיוק הפגיעה של יוגב ואיך לעזאזל זה הגיע לרשתית??
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־21 אורחים