המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

מחשבות לעונת 2019/20

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לעונת 2019/20

הודעהעל ידי Jack55 » 05 אפריל 2019, 00:06

שחקנים מעניינים שאפשר לסמן מאולימפיאקוס ומילאנו שכמעט בוודאות יעשו מהפך בסגלים שלהם לאחר הכישלון העונה :
מילאנו - ג'ף ברוקס, נמניה נדוביץ', קוזמינסקאס, ג'יימס נאנלי, וכמובן מייק ג'יימס אבל זה לא ממש ריאלי .
אולימפיאקוס - בריאנטה וובר, וויליאמס גוס, אקסל טופאן, זאק לידיי .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Adam » 05 אפריל 2019, 10:23

מישהו יודע אם מיצ'יץ' מאנאדולו מסיים חוזה הקיץ?
בשמחה הייתי שם אותו על המשבצת של הרכז הפותח שלנו.

עוד שחקן שאני מאוד אוהב וחושב שהוא סטרץ' פור נהדר וזול זה מארק טולפסן מאשדוד שנותן עונה חלומית, ולמרות שהקבוצה מראה יכולת זוועתית - הוא כשחקן תמיד נשאר יציב לאורך כל העונה (ובאחוזים מדהימים).
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי er79 » 05 אפריל 2019, 11:18

Adam כתב:מישהו יודע אם מיצ'יץ' מאנאדולו מסיים חוזה הקיץ?

עוד שחקן שאני מאוד אוהב וחושב שהוא סטרץ' פור נהדר וזול זה מארק טולפסן מאשדוד שנותן עונה חלומית, ולמרות שהקבוצה מראה יכולת זוועתית - הוא כשחקן תמיד נשאר יציב לאורך כל העונה (ובאחוזים מדהימים).

יש לאפס אופציה עליו. לא סביר שיעזוב אותם. טולפסן אולי חביב לליגה, מה תעשה אתו ביורוליג?
er79

הודעהעל ידי Jack55 » 05 אפריל 2019, 12:11

Adam כתב:מישהו יודע אם מיצ'יץ' מאנאדולו מסיים חוזה הקיץ?

מיצ'יץ' מסיים חוזה אבל אנאדולו כבר במגעים מאוד מתקדמים איתו על הארכת חוזה, ואם לא יישאר שם יקבל הצעות מכובדות מאוד מאריות אירופה, הוא לא אופציה כזאת ריאלית ככה או ככה .
בקשר לטולפסן, הוא שחקן חביב לליגה כמו שer79 כתב ולא יותר מזה, לדעתי יש בליגה שלנו שלושה שחקנים שמתאימים לשחק ביורוליג - ג'יימס פלדין (שכבר האריך בי-ם), קורי וולדן ואלייז'ה בראיינט .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 05 אפריל 2019, 12:34

בראיינט שחקן סתמי לחלוטין.
נמוך, לא שומר גדול, לא אתלט גדול. לא לשם צריך לכוון.

היחיד שיכול להפוך למשהו ברמת יורוליג זה וולדן לטעמי, וגם כאן- אני מדבר על רכז מחליף.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי שמוליק » 05 אפריל 2019, 13:47

החציל האצטקי כתב:בראיינט שחקן סתמי לחלוטין.

היחיד שיכול להפוך למשהו ברמת יורוליג זה וולדן לטעמי, וגם כאן- אני מדבר על רכז מחליף.

בראינט שחקן חכם, סממן שנעדר מכל שחקן מרכזי אצלנו השנה
רכז:
ים מדר, לוקה וילדוסה, איתי מושקוביץ
PG
קייל גאי,פלטין, בן שרף
SF:
JUSTAS FURMANAVICIUS, קליבלנד, ליאור קררה
PF:
סורקין, ג'אסטין סמית, וויל ריימן, קולסון
C:
נמסיס קייטה Neemias Queta (ואם לא יחתום, MFIONDU KABENGELE) , טרביון וויליאמס, מירון רוינה
שמוליק

הודעהעל ידי er79 » 05 אפריל 2019, 13:51

החציל האצטקי כתב:בראיינט שחקן סתמי לחלוטין.

מסכים
ומסכים
er79

הודעהעל ידי yellowaura » 06 אפריל 2019, 02:11

שמסתכלים על כל קבוצות היורוליג שם אירופה נתפסת כמדינה ושחקן כמו סלוקאס כמעט מקומי. צריך לשמור סגל שכולל 8 זרים לפחות.
אין מה לעשות ...הגיוני שבמדינה כמו ישראל יהיו במקסימום 1-2 ישראלים ברמת סגל יורוליג. זה מה יש.

צריך גודל ועומק בגארדים שחקנים כמו ואסילי מי'ציץ', ניקולה קאליניץ', מרקו גודוריץ'..

וסנטר שיכול לעצור מפלצות כמו וולטר טאבארס, ניקולה מוילטנוב, וינסנט פורייר, ארתוראס גוטאידיס

אין פתרון לשחקנים האלו בגלל הגודל.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 06 אפריל 2019, 10:55

סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2019, 11:20

החציל האצטקי כתב:https://sports.walla.co.il/item/3228935
מדוייק למדי.

אכן.
אני בעיקר מתחבר למסקנה לאפשר ליאניס לבנות את הסגל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 07 אפריל 2019, 12:36

בשורה התחתנה קרו 2 דברים שהיוו בסיס לקריסת המועדון. הראשון- הזכייה באליפות אירופה שהיתה החותמת להצדקת ההתנהלות של הבעלים.
השני- זה החתימה על חוזה ל10 שנים עם היורוליג.

(יש עוד אחד אבל- והוא אולי המשמעותי ביותר. השלישי- קנייה מחודשת של מנויים כל עונה מחדש. זה ניתן לשינוי אבל זה פשוט לא קורה)
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי TAYO » 07 אפריל 2019, 13:10

my man כתב:בשורה התחתנה קרו 2 דברים שהיוו בסיס לקריסת המועדון. הראשון- הזכייה באליפות אירופה שהיתה החותמת להצדקת ההתנהלות של הבעלים.
השני- זה החתימה על חוזה ל10 שנים עם היורוליג.

(יש עוד אחד אבל- והוא אולי המשמעותי ביותר. השלישי- קנייה מחודשת של מנויים כל עונה מחדש. זה ניתן לשינוי אבל זה פשוט לא קורה)

בואו נראה עד כמה הציבור מטומטם... אני אומר שגם בעונה הבאה המנויים יזרמו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Jack55 » 08 אפריל 2019, 08:50

מאמצים במכבי תל אביב להאריך את חוזהו של טאריק בלאק לפני תום העונה
הצהובים מפעילים לחץ על הסנטר ונציגיו שהעבירו מסר לאחרונה כי ינסה לשוב ב-NBA. ההצעה החדשה עוברת את רף מיליון הדולר. בינתיים בלאק מתרגש לקראת המפגש מול סטודמאייר וירושלים (18:45, ספורט 5): "גדלתי עליו"
https://sports.walla.co.il/item/3229239 ... cialbutton
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 08 אפריל 2019, 10:41

Jack55 כתב:מאמצים במכבי תל אביב להאריך את חוזהו של טאריק בלאק לפני תום העונה
הצהובים מפעילים לחץ על הסנטר ונציגיו שהעבירו מסר לאחרונה כי ינסה לשוב ב-NBA. ההצעה החדשה עוברת את רף מיליון הדולר. בינתיים בלאק מתרגש לקראת המפגש מול סטודמאייר וירושלים (18:45, ספורט 5): "גדלתי עליו"

שיהיה למכבי בהצלחה.

גם בלאק וגם ווילבקין צריכים להמשיך כאן.
את כל יתר הזרים הייתי משחרר.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Blondjam » 08 אפריל 2019, 10:44

החציל האצטקי כתב:

שיהיה למכבי בהצלחה.

אני מבין שלא התייאשת ממהפכות כל שנה.מה עם קצת המשכיות? לא אומר שמכבי לא צריכה להתחזק אבל לא חושב שנראינו כל כך רע העונה ביורוליג.אפשר להשאיר גם את אובראיינט וקלויארו ולהתחזק בגארד ברמה גבוהה,3 איכותי ועוד 2-3 דומיננטי במקום רול/קיין.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 08 אפריל 2019, 10:49

Blondjam כתב:
החציל האצטקי כתב:

שיהיה למכבי בהצלחה.

אני מבין שלא התייאשת ממהפכות כל שנה.מה עם קצת המשכיות? לא אומר שמכבי לא צריכה להתחזק אבל לא חושב שנראינו כל כך רע העונה ביורוליג.אפשר להשאיר גם את אובראיינט וקלויארו ולהתחזק בגארד ברמה גבוהה,3 איכותי ועוד 2-3 דומיננטי במקום רול/קיין.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

צריך לבחור עם מי ממשיכים.
אני חושב שבלאק וסקוטי מצויינים, אבל צריכים לקבל כל אחד מהם חיזוק נוסף על העמדה.
היתר שצריכים להמשיך זה הגרעין הישראלי- ג'ון די, זוס, אבדיה. הייתי שמח להשאיר גם את טיוס במחיר שפוי, אבל אני לא בטוח שזה אפשרי.

הייתי מחזק את השלד הזה בעומרי כספי וטי ג'יי ליף ונותן לחבר'ה האלה להיות הלב של הקבוצה לכמה שנים.

אין לי בעיה אמיתית עם אובראיינט או קלויארו. שניהם שחקנים שאני בסך הכל מחבב.
מקצועית- אני לא בטוח שנכון להמשיך איתם, כשאובראיינט (הסופר מוכשר לטעמי)- לא בדיוק מציג גרף שיפור וההתאמה שלו לבלאק בעיייתית, וקלויארו- יושב על העמדה של הישראלים הבכירים שלי, בוודאי כשאני שם עין גם על שני פורוורדים ישראלים נוספים...
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 08 אפריל 2019, 10:55

יותר מזה, ואני כותב את זה בנפרד כי יהיה לעניין הזה משמעות: אנחנו בדרך לקיץ שבו המניות של זוסמן ואבדיה הולכות להתחזק.

אבדיה הולך לארח כאן את אליפות אירופה לעתודה ולסחוב אחריו את הנבחרת, אלופת אירופה, כשהוא כנראה השחקן הבולט בתחרות כולה.
לזוסמן יהיה קיץ ראשון של "מנוחה" וזמן לעבודה אישית וליטוש כישורים, כשאני סומך עליו שימצה אותו עד הסוף.

החבר'ה האלה יעשו התקדמות בקיץ, והם צריכים לקחת חלק מכובד יותר בתוכניות של הקבוצה.
לא בטוח שהייתי מנחית להם זרים בינוניים על העמדה. כספי- זה כבר סיפור אחר.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי A.Parker » 08 אפריל 2019, 11:33

החציל האצטקי כתב:יותר מזה, ואני כותב את זה בנפרד כי יהיה לעניין הזה משמעות: אנחנו בדרך לקיץ שבו המניות של זוסמן ואבדיה הולכות להתחזק.

אבדיה הולך לארח כאן את אליפות אירופה לעתודה ולסחוב אחריו את הנבחרת, אלופת אירופה, כשהוא כנראה השחקן הבולט בתחרות כולה.
לזוסמן יהיה קיץ ראשון של "מנוחה" וזמן לעבודה אישית וליטוש כישורים, כשאני סומך עליו שימצה אותו עד הסוף.

החבר'ה האלה יעשו התקדמות בקיץ, והם צריכים לקחת חלק מכובד יותר בתוכניות של הקבוצה.

סלח לי, אבל זה הזוי לתקוף את הסגל הבינוני הזה ואז לכתוב שזוס ואבדיה צריכים לקבל תפקיד משמעותי
הם יקבלו דקות בהתאם ליכולת שלהם, שכרגע מצדיקה את המעמד של כל אחד מהם
A.Parker

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 08 אפריל 2019, 15:35

A.Parker כתב:
החציל האצטקי כתב:יותר מזה, ואני כותב את זה בנפרד כי יהיה לעניין הזה משמעות: אנחנו בדרך לקיץ שבו המניות של זוסמן ואבדיה הולכות להתחזק.

סלח לי, אבל זה הזוי לתקוף את הסגל הבינוני הזה ואז לכתוב שזוס ואבדיה צריכים לקבל תפקיד משמעותי
הם יקבלו דקות בהתאם ליכולת שלהם, שכרגע מצדיקה את המעמד של כל אחד מהם

בוא נרוץ כמה חודשים קדימה לקיץ.
אבדיה יגיע לאליפות אירופה ויראה לעולם כמה הוא מוכשר (ואני חושב שברמות האלה- אין על זה עוררין).
זוסמן יהיה בארה"ב בכל מיני מחנות אימונים וירשים את הסקאוטים עם ידיים ארוכות, הגנה ושכל.
מכבי תסיים עונה בלי אליפות עם מופע ידויים של דיאנדרה ומייקל רול.

האם לא נכון למכבי לתת לדני דקות על העמדה של רול, כשחקן שעולה מהספסל, מטפל בכדור, זורק וחודר, בלי לבנות על ההגנה שלו יותר מדי?
האם לא נכון לתת לזוסמן לשמור על הכוכב של היריבה ולא לקיין? הוא גם יקלע את השלשות באחוזים טובים יותר.

שני החבר'ה האלה יכולים להיות רול פליירס מהספסל. שמכבי תשקיע את הכסף בשחקנים איכותיים יותר. זרים ומקומיים.
הרול פליירס בחצי שקל האלה לא ממש הוכיחו את עצמם.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 08 אפריל 2019, 15:44

עוד יותר מזה, אני בטוח שגם נראה שיפור משמעותי בעונה הבאה אצל שניהם, וזוסמן בעיקר יוכל להיות שחקן לגיטימי מהספסל ביורוליג .
אבדיה קצת פחות כי בכל זאת הוא יותר צעיר, אבל בעונה שהוא הולך להיבחר בה לדראפט בקיץ וכל העיניים יהיו עליו, אני יותר מבטוח שהוא ייתן ממנו את המקסימום בשתי המסגרות, ושיגיע לו לפחות לקבל את ההזדמנות להוכיח את עצמו בתחילת העונה .

אבל לדעתי אין וויכוח שהכסף הגדול קודם כל צריך ללכת על 2-3 שחקני חמישייה, ורק לאחר מכן לפנות למחליפים, לא קודם כל לבזבז את הכסף על המחליפים ואז על הפותחים .
אני חושב שרוב התקציב צריך ללכת על חמישייה מהטופ + סיקסט מאן ברמה גבוהה מהספסל, והשאר על מחליפים, כאשר דיבה וזוסמן שיישארו פה, הוכיחו שהם יכולים לעלות לדקות טובות מהספסל ביורוליג .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־31 אורחים