המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

חמישי: 21:45 פרטיזן - מכבי, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: חמישי: 21:45 פרטיזן - מכבי, ערוץ 10

הודעהעל ידי מכביסט24 » 01 דצמבר 2011, 23:28

ההופעה של השופטים בחצי דקה האחרונה הייתה מההזויות, הביזאריות והשערורייתיות שאי פעם ראיתי :eek
מי שורק 2 בלתי ספורטיביות (שלא היו ולא נבראו!) בזמן כל כך קריטי, שיש הפרש כל כך מזערי?!?! אלו שריקות מכריעות שאי אפשר להמנע מהפסד בעיקבותם, פשוט מחדל שיפוטי שמצריך ועדת חקירה..

לפחות הגיע לפרטיזנים לנצח, מה שלא גרם לי להתפוצץ עוד יותר..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 01 דצמבר 2011, 23:52

מכביסט27 כתב:ההופעה של השופטים בחצי דקה האחרונה הייתה מההזויות, הביזאריות והשערורייתיות שאי פעם ראיתי :eek
מי שורק 2 בלתי ספורטיביות (שלא היו ולא נבראו!) בזמן כל כך קריטי, שיש הפרש כל כך מזערי?!?! אלו שריקות מכריעות שאי אפשר להמנע מהפסד בעיקבותם, פשוט מחדל שיפוטי שמצריך ועדת חקירה..

השבוע השופטים האלה בעובדה עם אילנה דיין.
בדוק.
להצמיד אותם למכונת אמת., אני לא צוחק.
~Box & 1~

הודעהעל ידי yzafrir » 01 דצמבר 2011, 23:57

חשבתי לכתוב תגובה על המשחק הזה אבל יש פה כלכך הרבה תגובות שמסכמות את מה שאני חושב כך שזה נראה לי מיותר....
יוסי , פתאום זה כבר לא נראה כלכך הזוי שמכבי תסיים מקום 3 בבית נכון ??
זה טוב שאתה בחור אופטימי אבל צריך גם קצת הגיון והבנה בכדורסל מה שיש להרבה חברה פה ואצלך קצת פחות....מכבי עדיין משחקת פנטסטי העונה ??

משהו על לאנגפורד , בדקות האחרונות הוא לקח את המשחק על עצמו והלך לו די טוב . נכון שזה הזכיר את אנדרסון אבל בשביל זה בדיוק הביאו אותו , כשחקנים אחרים נראו כמו שניראו היום צצריך את השחקן שישבור את השבלונה ויעשה נקודות ,שנה שעברה זה היה פארגו והשנה כנראה שלאנגפורד יעשה את זה , אבל על תסיקו מיזה שכך יראה הסגנון של מכבי מעכשיו .

לגבי המשחק נגד פילזן , ללא פארמר ואם איך שהרבה שחקנים ניריאים בזמן האחרון , יהיה מאוד קשה לנצח אותם הנוקיה שאגב , בתור אחד שמנוי שנים , אני מרגיש ירידה מאוד גדולה ברמת העידוד עד כדי כך שאנשים יוצאים חמש דקות לסוף גם כשהקבוצה מנצחת ואת זה אני לא זוכר שנה שעברה...
עליה להצלבה העונה ללא יתרון ביתיות זה הישג , עליה עם יתרון זה כבר הישג גדול , ופיינל פור זה כבר הפתעה ענקית...
חבל שאין את הפורום הישן כדי שתזכרו איך דיברנו שנה שעברה כשהיינו בשלב הזה....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קובי » 02 דצמבר 2011, 00:00

הפספוס הגדול של מכבי הוא דווקא לא במשחק הזה, שהוא באמת קשה לפיצוח עם האולם הכ"כ ביתי הזה. הפספוס היה במחזור הראשון של היורוליג נגד מילאנו, שעל הנייר הייתה נראית טובה, אך התגלתה כקבוצה חלשה. אילולא השוק של פארמר בשבוע ההוא, היינו שמים להם עשן.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי קובי » 02 דצמבר 2011, 00:01

צפריר, איך אנשים יצאו 5 דקות לפני סיום המשחק, גם כשמנצחים, אם הקבוצה לא הצליחה לדרוס העונה, כדי לסגור סיפור 5 דקות לסיום ?

לא אמין (:
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי where is the love? » 02 דצמבר 2011, 00:13

משחק גרוע של מכבי וגם כואב בקטע של מאצבן, אני מקווה שהוא יחזור אלינו בשנה הבאה, כל שלשה שלו והוא צרח כמו מטורף, כנראה ניסה להראות למכבי.
יש המון דרמות בשנה האחרונה, פרקינס שאהוב על כולנו נפצע, פארגו ברח, פארמר היה כמו לצאת עם מלכת הכיתה ובסוף זה נגמר, מאצבן הולך למקום אחר ושם הוא יפה יותר, ואנחנו נשארים עם הפנים הכבויות של השחקנים והצוות המקצועי.
אין יותר מדי ציפיות מהשנה, אין ספק שהיו המון טעויות.
יש לחץ עצום על הקבוצה והאדריאטית רק מגדילה את הלחץ וזה מרגיש שבלאט חייב לנסות להוציא את הקבוצה מהבוץ.

מה שהיה היה, וזה מה שיש, בלאט והשחקנים חייבים להשתפר ומהר. לצערי הרב אני גם מרגיש כאילו אנחנו באותה עונה ההיא של האדריאטית.

אני יודע שהמון מדברים כאן על בניה מחודשת והכל בשנה הבאה, אבל בשום פנים ואופן אסור לוותר על העונה הזאת וחייבים לנסות להוציא ממנה את המקסימום.

באמת שקשה לשחק בבלגרד ואני תמיד מפחד מהם ומהקהל שלהם, אבל עברנו את זה, בואו נרים את הראש, כי הכל יכול להיות!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי yzafrir » 02 דצמבר 2011, 00:24

קובי כתב:צפריר, איך אנשים יצאו 5 דקות לפני סיום המשחק, גם כשמנצחים, אם הקבוצה לא הצליחה לדרוס העונה, כדי לסגור סיפור 5 דקות לסיום ?

לא אמין (:

אתה מנוי ??
אם כן אז בטח שמת לב לשירה " מי שלא נשאר אדום " שחוזרת על עצמה מספר פעמים כבר השנה....

מכבי אומנם לא דורסנית אבל הניצחונות שלה היו בטוחים כל הפעמים כי היא הובילה בפער מבטיח שרק צומצם בסוף בגלל שהיא קבוצה לא דורסנית....
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי where is the love? » 02 דצמבר 2011, 00:25

וגם מול ריאל הרבה אוהדים ברחו וגם שם היה יחסית צמוד, תארו לכם יורידו את הגוש המעודד למטה אז נהיה כמו פרטיזן בעידוד.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 02 דצמבר 2011, 00:31

where is the love? כתב:וגם מול ריאל הרבה אוהדים ברחו וגם שם היה יחסית צמוד, תארו לכם יורידו את הגוש המעודד למטה אז נהיה כמו פרטיזן בעידוד.

האמת שזה גורם לי להתגעגע לשנות ה90, לפני אוהדי הפרוות והרולקסים.
היה לי מנוי בעונת 99/00, עונה בה אף אחד לא נתן למכבי סיכוי ונמכרו בקושי 4000 מנויים. אבל איזה עידוד היה! איזו רומנטיקה! קבוצה קטנה שאף אחד לא ספר עשתה בית-ספר לכל הגדולות של אירופה.
לפני שלב רבע הגמר כבר היתה היסטריה המונית לכרטיסים. אנשים ישנו ברחבת ההיכל בכדי להתנפל על קופות הכרטיסים והיתה שם מהומה רבה שכללה דחיפות, בכי, שוטרים וסוסים.
הלואי וימים כאלו יחזרו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי יוסי22 » 02 דצמבר 2011, 00:33

yzafrir כתב:חשבתי לכתוב תגובה על המשחק הזה אבל יש פה כלכך הרבה תגובות שמסכמות את מה שאני חושב כך שזה נראה לי מיותר....
יוסי , פתאום זה כבר לא נראה כלכך הזוי שמכבי תסיים מקום 3 בבית נכון ??
זה טוב שאתה בחור אופטימי אבל צריך גם קצת הגיון והבנה בכדורסל מה שיש להרבה חברה פה ואצלך קצת פחות....מכבי עדיין משחקת פנטסטי העונה ??

משהו על לאנגפורד , בדקות האחרונות הוא לקח את המשחק על עצמו והלך לו די טוב . נכון שזה הזכיר את אנדרסון אבל בשביל זה בדיוק הביאו אותו , כשחקנים אחרים נראו כמו שניראו היום צצריך את השחקן שישבור את השבלונה ויעשה נקודות ,שנה שעברה זה היה פארגו והשנה כנראה שלאנגפורד יעשה את זה , אבל על תסיקו מיזה שכך יראה הסגנון של מכבי מעכשיו .

לגבי המשחק נגד פילזן , ללא פארמר ואם איך שהרבה שחקנים ניריאים בזמן האחרון , יהיה מאוד קשה לנצח אותם הנוקיה שאגב , בתור אחד שמנוי שנים , אני מרגיש ירידה מאוד גדולה ברמת העידוד עד כדי כך שאנשים יוצאים חמש דקות לסוף גם כשהקבוצה מנצחת ואת זה אני לא זוכר שנה שעברה...
עליה להצלבה העונה ללא יתרון ביתיות זה הישג , עליה עם יתרון זה כבר הישג גדול , ופיינל פור זה כבר הפתעה ענקית...
חבל שאין את הפורום הישן כדי שתזכרו איך דיברנו שנה שעברה כשהיינו בשלב הזה....

מה בדיוק רואים מהמשחק הזה ?

ריאל שהיא בהחלט קבוצת פיינלפור הפסידה בדיוק באותו מקום , זה אומר משהו עליה ? עוד צווחנית היסטרית שמשנה את הדעה שלה כל שניה .

אני לא אופטימי אלא מסוגל כנראה בשונה מחלקנו לראות את הדברים מעבר לכאן ועכשיו וכתבתי את כבר במקום אחר טוב שפארמר נשאר והיה לא מציאה גדולה ככה נחסך מאיתנו פסטיבל פארמר הערב.

ומכבי עדיין פייבוריטית למקום השני , לא הראשון כי היא אנדרדוג שבוע הבא , אבל מקום שני מכבי בהחלט צריכה לקחת וזה אומר פילזן בבית ושרלואה שאין לה על מה לשחק במחזור האחרון .
יוסי22

הודעהעל ידי Euro_Basket » 02 דצמבר 2011, 00:41

where is the love? כתב:וגם מול ריאל הרבה אוהדים ברחו וגם שם היה יחסית צמוד, תארו לכם יורידו את הגוש המעודד למטה אז נהיה כמו פרטיזן בעידוד.

מה זאת אומרת נהיה כמו פרטיזן בעידוד? אולי במקום שחקנים נקנה מהם אוהדים? :grin
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי felix_r » 02 דצמבר 2011, 00:42

מכביסט27 כתב:ההופעה של השופטים בחצי דקה האחרונה הייתה מההזויות, הביזאריות והשערורייתיות שאי פעם ראיתי :eek

אתה צודק, אבל אם להיות אובייקטיבי, אז פרט לדקה האחרונה השיפוט היה מואד אוהד למכבי.
הדוגמא הכי טובה שממחישה את זה היא סופו. הוא שיחק במשחק הזה הכי הרבה דקות העונה, ונשרקו לעברו רק 2 עבירות.
ואם אתה רוצה דוגמאות ספציפיות, אז אפשר להזכר באותו הקטע, שסופו "חסם" את פקוביץ' מתוך הסל. כן, הכניס את היד לתוך הסל מלמטה, ולא נתן להטבעה של פקוביץ' להכנס. השופטים לא שרקו כלום במקרה הזה, למרות שאלו היו אומורות להיות 2 נקודות של פקוביץ' ללא שום ספק.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי BIG sofo » 02 דצמבר 2011, 02:01

טור יפה על פארמר:
בהבזק אור חולף ייעלם לו מכאן המלאך מניו ג'רזי, עם החיוך הרחב והכדורסל הנפלא. ביום מן הימים עוד נשאל את עצמנו, ההיית או חלמנו חלום?

http://one.co.il/Oppinion/150/191346.html
BIG sofo

הודעהעל ידי itai7 » 02 דצמבר 2011, 07:06

בלאט חייב לתת כמה כאפות לאליהו שיתחיל להתעורר ומהר, הוא הפסיק לעשות תנועה ללא כדור וחוץ מהגויבה שלו הוא מעלה עצבים שהוא שומר בהגנה , לריב' הוא כבר לא מתאמץ. :nono
itai7

הודעהעל ידי מקאדו » 02 דצמבר 2011, 07:10

קודי כתב:מכבי ממש לא פייבוריטית ברורה מול אפס (עם וויאצ'יץ שחתם שם לשנתיים בלי קשר לשביתה ב-NBA). בלי פרמאר הקבוצה הזו היא קבוצת יורוליג בינונית ולא יותר מזה. גם אפס לא קבוצת על אבל יש לה המון כשרון ודווקא העובדה שאיליאסובה לא ישחק אומרת שנקבל את סבאנוביץ להרבה דקות, שזה לא בהכרח דבר טוב. עד המשחק מולנו יחזור אצל הטורקים גם קינסי שיש לו משמעות התקפית והגנתית אדירה וממש לא יפתיע אותי שהם יצאו מכאן עם נצחון.
פרמאר חיפה על המון בעיות שיש לסגל של מכבי ועל האנמיות של יתר השחקנים בעמדות 1-3 ובלעדיו הולכת להיות בעיה התקפית חמורה. אני מאוד שמח שנהנינו מפרמאר אבל חבל לי שזה היה צריך להגיע יחד עם הימור מטורף של ההנהלה, כאשר אם השביתה ב-NBA היתה מסתיימת לפני חודש אני בכלל לא בטוח שהיינו מגיעים לטופ 16. לקבוצה יש כרגע את הקו האחורי החלש ביותר שאני זוכר מאז שאני אוהד את הקבוצה. בתקופת ארויו בוודאי שהקו האחורי היה חזק יותר (ארויו ובראון טובים בהרבה ממה שיש היום).

אולי ארויו יכול גם היום להוות פיתרון ולהיות מחליף ראוי לפארמר ? נכון הוא לא שחקן הגנה מי יודע מה אבל התקפית הוא לא פחות טוב ממנו לדעתי ( ואני יודע שהרבה לא יסכימו איתי 9) אם הוא בכושר משחק ויסכים לבוא הוא אופציה טובה בהרבה ממה שמוזכר עד עכשיו כמחליפים פוטנציאלים , בכל זאת הקבוצה הזו מוכשרת וטובה בהרבה מהזיבלון שאפי בנה , ארויו גם מוסר נהדר ורק לחשוב על שיתוף פעולה עם סופו יכול להזיל ריר וכבר הבנו שקבוצת הגנה גדולה לא תהיה פה , אני לא שותף לפסימיות של הרוב פה הקבוצה הזו עדיין מאוד מוכשרת הבעיה עכשיו זה למצוא רכז ושאליהו פניני בלו יתאפסו קצת ובלאט יפסיק עם משחקיי הכבוד המזיקים עם פאפאס .
מקאדו

הודעהעל ידי roy1000 » 02 דצמבר 2011, 11:00

קודי כתב:מכבי ממש לא פייבוריטית ברורה מול אפס (עם וויאצ'יץ שחתם שם לשנתיים בלי קשר לשביתה ב-NBA). בלי פרמאר הקבוצה הזו היא קבוצת יורוליג בינונית ולא יותר מזה. גם אפס לא קבוצת על אבל יש לה המון כשרון ודווקא העובדה שאיליאסובה לא ישחק אומרת שנקבל את סבאנוביץ להרבה דקות, שזה לא בהכרח דבר טוב. עד המשחק מולנו יחזור אצל הטורקים גם קינסי שיש לו משמעות התקפית והגנתית אדירה וממש לא יפתיע אותי שהם יצאו מכאן עם נצחון.
פרמאר חיפה על המון בעיות שיש לסגל של מכבי ועל האנמיות של יתר השחקנים בעמדות 1-3 ובלעדיו הולכת להיות בעיה התקפית חמורה. אני מאוד שמח שנהנינו מפרמאר אבל חבל לי שזה היה צריך להגיע יחד עם הימור מטורף של ההנהלה, כאשר אם השביתה ב-NBA היתה מסתיימת לפני חודש אני בכלל לא בטוח שהיינו מגיעים לטופ 16. לקבוצה יש כרגע את הקו האחורי החלש ביותר שאני זוכר מאז שאני אוהד את הקבוצה. בתקופת ארויו בוודאי שהקו האחורי היה חזק יותר (ארויו ובראון טובים בהרבה ממה שיש היום).

אפס זה לא בדיוק אימת אירופה. בנוקיה מכבי פייבוריטית מול קבוצות טובות בהרבה מאפס (גם בלי פארמר). בסה"כ זה משחק שמאוד חשוב לנצח, או לפחות לשמור על ההפרש מטורכיה. אני לא מאמין שזה לא יקרה. אני הרבה יותר מודאג מיציאה למדריד עם יוגב אוחיון שמשחק 35 דקות. זה יכול להיגמר לא טוב.
roy1000

הודעהעל ידי קודי » 02 דצמבר 2011, 11:17

roy1000 כתב:

אפס זה לא בדיוק אימת אירופה. בנוקיה מכבי פייבוריטית מול קבוצות טובות בהרבה מאפס (גם בלי פארמר). בסה"כ זה משחק שמאוד חשוב לנצח, או לפחות לשמור על ההפרש מטורכיה. אני לא מאמין שזה לא יקרה. אני הרבה יותר מודאג מיציאה למדריד עם יוגב אוחיון שמשחק 35 דקות. זה יכול להיגמר לא טוב.

במדריד ההפסד די צפוי ומתקבל על הדעת. הפסד ביתי לטורקים יכול לגרום לזעזוע הרבה יותר רציני. ברור שמכבי פייבוריטית מול הטורקים בבית, אבל אני ממש לא חושב שהיא כזו מול קבוצות הרבה יותר טובות ממנה. הפייבוריטיות של מכבי מול אפס היא לא כל כך מוחלטת כמו שניתן לחשוב אלא אולי משהו כמו 55-45 אבל לא מעבר לכך.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי itay92 » 02 דצמבר 2011, 12:04

לא יודע אם כתבו את זה,ואין לי כוח לעבור פה על כל העמודים.
למה ביום כזה שאליהו מסופסל ובלו לא פוגע,בלאט לא משחק עם סופו ביחד עם ג'יימס או הנדריקס ביחד עם ג'יימס?
יותר ריבאונד הגנה יותר סגירה בצבע,ואלי שמירה טובה יותר על מצ'באן.
itay92

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 02 דצמבר 2011, 12:29

בהחלט היה מקום לשתף את ג'יימס ב4. בכלל, לדעתי, זו ה-עמדה שלו ביורוליג. חבל, סתם מתפספס וכנראה שגם עליו נזדכה בסוף העונה מבלי שניתנה לו הזדמנות אמיתית.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 דצמבר 2011, 13:08

מקאדו כתב:

אולי ארויו יכול גם היום להוות פיתרון ולהיות מחליף ראוי לפארמר ? נכון הוא לא שחקן הגנה מי יודע מה אבל התקפית הוא לא פחות טוב ממנו לדעתי ( ואני יודע שהרבה לא יסכימו איתי 9) אם הוא בכושר משחק ויסכים לבוא הוא אופציה טובה בהרבה ממה שמוזכר עד עכשיו כמחליפים פוטנציאלים , בכל זאת הקבוצה הזו מוכשרת וטובה בהרבה מהזיבלון שאפי בנה , ארויו גם מוסר נהדר ורק לחשוב על שיתוף פעולה עם סופו יכול להזיל ריר וכבר הבנו שקבוצת הגנה גדולה לא תהיה פה , אני לא שותף לפסימיות של הרוב פה הקבוצה הזו עדיין מאוד מוכשרת הבעיה עכשיו זה למצוא רכז ושאליהו פניני בלו יתאפסו קצת ובלאט יפסיק עם משחקיי הכבוד המזיקים עם פאפאס .

אז מה אדון מקאדו? מצ'באן לא שחקן? פרטיזן לא קבוצה? העיקר התווכחת איתי לאורך 2 עמודים..
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־31 אורחים