המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

חמישי: 21:45 פרטיזן - מכבי, ערוץ 10

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: חמישי: 21:45 פרטיזן - מכבי, ערוץ 10

הודעהעל ידי yarinsaky » 02 דצמבר 2011, 13:31

ארויו לא שיחק איזה 7 חודשים ובכל מקרה לא מדובר על השחקן שהיה לפני 3 שנים. לדעתי כדאי לעבור הלאה.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי מקאדו » 02 דצמבר 2011, 13:52

MTA2311 כתב:
מקאדו כתב:
קודי כתב:מכבי ממש לא פייבוריטית ברורה מול אפס (עם וויאצ'יץ שחתם שם לשנתיים בלי קשר לשביתה ב-NBA). בלי פרמאר הקבוצה הזו היא קבוצת יורוליג בינונית ולא יותר מזה. גם אפס לא קבוצת על אבל יש לה המון כשרון ודווקא העובדה שאיליאסובה לא ישחק אומרת שנקבל את סבאנוביץ להרבה דקות, שזה לא בהכרח דבר טוב. עד המשחק מולנו יחזור אצל הטורקים גם קינסי שיש לו משמעות התקפית והגנתית אדירה וממש לא יפתיע אותי שהם יצאו מכאן עם נצחון.
פרמאר חיפה על המון בעיות שיש לסגל של מכבי ועל האנמיות של יתר השחקנים בעמדות 1-3 ובלעדיו הולכת להיות בעיה התקפית חמורה. אני מאוד שמח שנהנינו מפרמאר אבל חבל לי שזה היה צריך להגיע יחד עם הימור מטורף של ההנהלה, כאשר אם השביתה ב-NBA היתה מסתיימת לפני חודש אני בכלל לא בטוח שהיינו מגיעים לטופ 16. לקבוצה יש כרגע את הקו האחורי החלש ביותר שאני זוכר מאז שאני אוהד את הקבוצה. בתקופת ארויו בוודאי שהקו האחורי היה חזק יותר (ארויו ובראון טובים בהרבה ממה שיש היום).

אולי ארויו יכול גם היום להוות פיתרון ולהיות מחליף ראוי לפארמר ? נכון הוא לא שחקן הגנה מי יודע מה אבל התקפית הוא לא פחות טוב ממנו לדעתי ( ואני יודע שהרבה לא יסכימו איתי 9) אם הוא בכושר משחק ויסכים לבוא הוא אופציה טובה בהרבה ממה שמוזכר עד עכשיו כמחליפים פוטנציאלים , בכל זאת הקבוצה הזו מוכשרת וטובה בהרבה מהזיבלון שאפי בנה , ארויו גם מוסר נהדר ורק לחשוב על שיתוף פעולה עם סופו יכול להזיל ריר וכבר הבנו שקבוצת הגנה גדולה לא תהיה פה , אני לא שותף לפסימיות של הרוב פה הקבוצה הזו עדיין מאוד מוכשרת הבעיה עכשיו זה למצוא רכז ושאליהו פניני בלו יתאפסו קצת ובלאט יפסיק עם משחקיי הכבוד המזיקים עם פאפאס .

אז מה אדון מקאדו? מצ'באן לא שחקן? פרטיזן לא קבוצה? העיקר התווכחת איתי לאורך 2 עמודים..

מכבי הפסידה כבר נגד קבוצות חלשות יותר גם בעונות טובות שלה זה עדיין לא עושה את פרטיזן לאיזה קבוצה גדולה או בלתי עבירה , הקהל שלה מדהים זה נכון אבל גם אתמול עם קצת פחות ניגור מהקו או לחילופין פחות שריקה או שתיים הזויות ל ב'ס מכבי בהחלט יכלה לנצח וזה עוד ביום נורא ואיום שלה.
מקאדו

הודעהעל ידי yarinsaky » 02 דצמבר 2011, 13:54

פרטיזן ממש לא קבוצה גדולה, אחרי עזיבת הסנטר שלהם לנ.ב.א הם יהיו קבוצה מאוד בינונית.
מכבי של שנה שעברה הייתה צולחת את המשחק הזה כמעט בוודאות.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 02 דצמבר 2011, 14:01

yarinsaky כתב:פרטיזן ממש לא קבוצה גדולה, אחרי עזיבת הסנטר שלהם לנ.ב.א הם יהיו קבוצה מאוד בינונית.

פרטיזן כבר עכשיו קבוצה די בינונית. ראינו את זה במשחק מול מכבי בנוקיה וגם כאשר פילזן פירקו אותם.
צריכים גם להזכיר את העובדה שאייסי לואו (שכיודע, הוא שחקן מוביל בפרטיזן) לא שיחק אתמול ושמכבי כן שיחקה עם פארמר.

העתיד בלי פארמר נראה מאוד לא מבטיח...
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 דצמבר 2011, 14:02

yarinsaky כתב:פרטיזן ממש לא קבוצה גדולה, אחרי עזיבת הסנטר שלהם לנ.ב.א הם יהיו קבוצה מאוד בינונית.

אבל חשבת שננצח שם בקלות? שיהיה משחק קל? שמצ'באן לא פאקטור? על זה היה הויכוח..
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yarinsaky » 02 דצמבר 2011, 14:14

MTA2311 כתב:

לא, כי גם מכבי לא להיט.
הסגל של מכבי ת"א :

yarinsaky

הודעהעל ידי מקאדו » 02 דצמבר 2011, 14:17

MTA2311 כתב:

אף אחד לא אמר שהולכים לנצח בקלות' שיהיה משחק קל ' וש מאצ'באן הוא לא פקטור , אני עדיין חושב שמכבי הפסידה בגלל יום איום ונורא מהעונשין ובכלל ובגלל 2 שריקות הזויות או מינימום שנויות במחלוקת , למכבי היו הרבה הזדמנויות להשוות או לעלות ליתרון והיא לא ניצלה אותם , אם אחריי קטסטרופה של משחק וליכאורה משחק גדול של פרטיזן עם קצת עזרה מהשופטים זה נגמר רק 3 הפרש זה לא מוכיח שעמדה שם איזה קבוצה כל כך גדולה .

מאצ'באן שחקן טוב אבל לא איזה עילויי בלתי עציר ובגלל הסיטואציה אנשים קצת מאבדים פרופורציה.
מקאדו

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 02 דצמבר 2011, 14:17

MTA2311 כתב:

עם כל הכבוד למצ'באן ופקוביץ', פרטיזן היתה אמורה להיות טרף קל עבור מכבי.
פרטיזן היא קבוצה בעלת רבע מהתקציב של מכבי, אין לה את אותו עומק שיש למכבי, יש לה שחקנים מאוד בינונים כמו לוצ'יץ' וקצ'מן הגמור, ונוסף על כך, היא הופיעה למשחק ללא הרכז הראשון שלה (אייס לואו).
מכבי באה עם סגל מלא, עם ג'ורדן פארמר וכשהיא יודעת שניצחון במשחק הזה כמעט יבטיח ודאית את המקום הראשון בבית.
מכבי היתה צריכה לנצח את המשחק הזה ואפילו לא בקושי רב.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי LIAV10 » 02 דצמבר 2011, 16:50

חביב אורנג'ד כתב:
where is the love? כתב:וגם מול ריאל הרבה אוהדים ברחו וגם שם היה יחסית צמוד, תארו לכם יורידו את הגוש המעודד למטה אז נהיה כמו פרטיזן בעידוד.

האמת שזה גורם לי להתגעגע לשנות ה90, לפני אוהדי הפרוות והרולקסים.
היה לי מנוי בעונת 99/00, עונה בה אף אחד לא נתן למכבי סיכוי ונמכרו בקושי 4000 מנויים. אבל איזה עידוד היה! איזו רומנטיקה! קבוצה קטנה שאף אחד לא ספר עשתה בית-ספר לכל הגדולות של אירופה.
לפני שלב רבע הגמר כבר היתה היסטריה המונית לכרטיסים. אנשים ישנו ברחבת ההיכל בכדי להתנפל על קופות הכרטיסים והיתה שם מהומה רבה שכללה דחיפות, בכי, שוטרים וסוסים.
הלואי וימים כאלו יחזרו.

אני לצערי מנוי מתקופת הפלצנות :::
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי אורי » 03 דצמבר 2011, 09:48

ראיתי את המשחק בשידור חוזר לאחר שנמנע ממני לראות אותו בחמישי, ואני חייב רק לציין שיוגב אוחיון יכל להיות שחקן נהדר אם לא יכולת סיום כ''כ נוראית!
חודר באמת יוצא מהכלל, שליטה מצוינת בכדור וניהול משחק לא רע בכלל, אבל בכל פעם כשהוא מגיע קרוב לטבעת הוא ימות לפני שיכניס את הכדור לטבעת! לא ראיתי דבר כזה.
אורי

הודעהעל ידי קובי » 03 דצמבר 2011, 12:02

חביב אורנג'ד כתב:
where is the love? כתב:וגם מול ריאל הרבה אוהדים ברחו וגם שם היה יחסית צמוד, תארו לכם יורידו את הגוש המעודד למטה אז נהיה כמו פרטיזן בעידוד.

האמת שזה גורם לי להתגעגע לשנות ה90, לפני אוהדי הפרוות והרולקסים.
היה לי מנוי בעונת 99/00, עונה בה אף אחד לא נתן למכבי סיכוי ונמכרו בקושי 4000 מנויים. אבל איזה עידוד היה! איזו רומנטיקה! קבוצה קטנה שאף אחד לא ספר עשתה בית-ספר לכל הגדולות של אירופה.
לפני שלב רבע הגמר כבר היתה היסטריה המונית לכרטיסים. אנשים ישנו ברחבת ההיכל בכדי להתנפל על קופות הכרטיסים והיתה שם מהומה רבה שכללה דחיפות, בכי, שוטרים וסוסים.
הלואי וימים כאלו יחזרו.

יה קקי ! היה לך מנוי ב-99 ???? ואני לא הצלחתי להשיג כרטיסים בכלל... :cry3
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי מקאדו » 03 דצמבר 2011, 12:53

מדהים יש היום משחק של מכבי ושום מילה לא נאמרה או נכתבה , שום תרד ... שום כלום , מכבי ת'א לא נגמרה בגלל הפסד מינימלי ביורוליג...
מקאדו

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 03 דצמבר 2011, 13:19

מקאדו כתב:מדהים יש היום משחק של מכבי ושום מילה לא נאמרה או נכתבה , שום תרד ... שום כלום , מכבי ת'א לא נגמרה בגלל הפסד מינימלי ביורוליג...

לאף אחד לא אכפת מהקבוצות פח האלה ולחלק מהאנשים נמאס לראות את מכבי מקרטעת מחכים לשנה הבאה כנראה
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי מקאדו » 03 דצמבר 2011, 13:45

JasonWilliams12 כתב:
מקאדו כתב:מדהים יש היום משחק של מכבי ושום מילה לא נאמרה או נכתבה , שום תרד ... שום כלום , מכבי ת'א לא נגמרה בגלל הפסד מינימלי ביורוליג...

לאף אחד לא אכפת מהקבוצות פח האלה ולחלק מהאנשים נמאס לראות את מכבי מקרטעת מחכים לשנה הבאה כנראה
אל תדבר בשם כולם ,אותי משחק של מכבי תמיד מעניין יש יותר וייש פחות אבל אני בטח לא יתעלם לחלוטין מהמשחק , מה גם שזה מבחן ראשון ללא פארמר ( גם לא על הספסל ) ויהיה מעניין ליראות מי ישחק כמה ואייך.
מקאדו

הודעהעל ידי jol9 » 03 דצמבר 2011, 13:58

מקאדו כתב:
JasonWilliams12 כתב:

אל תדבר בשם כולם ,אותי משחק של מכבי תמיד מעניין יש יותר וייש פחות אבל אני בטח לא יתעלם לחלוטין מהמשחק , מה גם שזה מבחן ראשון ללא פארמר ( גם לא על הספסל ) ויהיה מעניין ליראות מי ישחק כמה ואייך.

צודק.

לי משום מה יש איזשהי תחושה, שאחרי המשחק היום הפורום יהיה גועש. יהיו קללות של ג'ייסון וויליאמס על אוחיון, יהיו מריבות עם יוסי, יהיו ירידות על בלאט, על פדרמן וכו'.

:grin

ניצחון אחד קטן יכול למנוע חלק מכל אלה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 03 דצמבר 2011, 14:18

אני עדיין מחכה למשחק טוב של לנגפורד
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי JasonWilliams12 » 03 דצמבר 2011, 14:49

אני מחכה לראות את אוחיון על הספסל 40 דקות
סגל לעונה הבאה:
מקאלב הלפרין
לאנגפורד לאנסברג
סאן אמטריו פניני
אליהו בלו מצ'באן
שחורצי בורוסיס הנדריקס

לשחרר את סמית' אוחיון בורשטיין ופאפס!!!
סמל אישי של המשתמש
JasonWilliams12

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 03 דצמבר 2011, 14:50

יותר הגיוני שישחק 40 דקות, למען האמת...
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 03 דצמבר 2011, 15:08

החציל האצטקי כתב:אני עדיין מחכה למשחק טוב של לנגפורד

כבר השבוע תקבל
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי יוסי22 » 03 דצמבר 2011, 16:24

החציל האצטקי כתב:יותר הגיוני שישחק 40 דקות, למען האמת...

וזה נורא עצוב , מה שבעיקר עצוב זה שזה יתן דלק לכל אלו שמחכים לנפילה של הקבוצה , הרבה דקות לאוחיון זה בהחלט צעד גדול לכיוון הזה .

אגב ג'ייסון הפועל מתאימה לך בול גם מעיפים שחקנים כל יומיים כמו שאתה אוהב וגם מפנים את הגב לקבוצה אחרי משחק אחד לא טוב .
יוסי22

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־32 אורחים