המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 11 נובמבר 2021, 17:58

מילוס כתב:אני חושב שהטעות המרכזית היא להסתכל על משחק יותר או פחות טוב ולצייר מגמה שלמה.
כשהוא נתן כמה סטופים מול יאניס (שעדיין קלע 29) - חגגו בפרובינציה כאילו שהוא דריימונד גרין (אז מה, עכשיו השומרים של ביל הלילה הם שחקני ההגנה של השנה?), וכשהוא קולע 0, הוא חוזר להיות גרוע.
האיש בעונה ורבע נותן ממוצע 5 נק', 29% מהשלוש, ו-97% פסיביות, בלי יציבות ועם גרף שיפור שלילי (ברוב המדדים הוא אפילו נחלש השנה - 54% מהקו!). זו למשל כן מגמה. לא יעזור כמה נמצא איזה אספקט סטטיסטי עלום שהוא מדורג בו 17 בליגה. היוזייג' הנמוך הוא לגמרי תוצאה של הבריחה שלו ממהלכים, וכל עוד זה ככה, אין סיבה שלשחקנים יהיה ביטחון למסור לו.
שאלו אותו באיזה ראיון איך הוא הפך פתאום לשחקן הגנה, והוא ענה איזו תשובה בסגנון "אין לי מושג מה קרה פה". זה נראה קצת כמו התקופה שלו מעבר לים עד עכשיו.
וזה לגמרי מתסכל, כי יש לו מה לתת, יותר מהרבה רוקיז ושחקני עונה שניה שנותנים עבודה, ולגמרי לא ברור לי מה הסיפור שם.

כל מילה. וגם לי לא ברור.

Blazergun כתב:זה פשוט הזיה שבמשחק הראשון שלו איי פעם מול ברוקלין הוא הראה הרבה יותר ביצים מאשר כל משחק אחר בעונה השנייה שלו..

בול מה שחשבתי לעצמי היום. הזיה.
~Box & 1~

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 נובמבר 2021, 18:21

דני צריך להפסיק להשקיע כל כך הרבה אנרגיות בהגנה, ולעשות את המינימום שנדרש ממנו בצד הזה של המגרש.
אין שום סיבה שיצור לעצמו שם של סטופר הגנתי. זה לא הטיקט שישאיר אותו בליגה. פיני נגע בזה היום - הוא שומר טוב אבל "מלהיב". הוא לא שוט בלוקר, לא אתלטי במיוחד. ב NBA לא זוכרים שחקנים כאלו. גם הוא יסיים בטופ 10 בהגנה מבחינת סטטיסטיקה מתקדמת, הוא לא יכנס לחמישיות ההגנה.
לכן אני חושב שהוא צריך לזנוח לחלוטין את הטיקט הזה, ולהתחיל להעיף זריקות בהתקפה. לחדור לסל, להוריד שחקנים נמוכים ממנו לפוסט אפ. גם אם יסיים עם 1/10 כל ערב. זה הסיכוי היחיד שלו להישאר בליגה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 11 נובמבר 2021, 18:28

עידן כתב:מה יהיה עם המנטרה הזו של דרו הנלן, כאילו שכל מי שעובד איתו הופך להיות כוכב על? בקיץ דני עבד כבר עם מאמן אישי, מייק דייויס.

יש פה הרבה מעבר לזה - אולי הוא צריך איזה קאוצ'ר מנטלי, או שאולי הוא פשוט לא מספיק טוב ולא יעזור שום מאמן או אימון כזה או אחר.

עד עכשיו עבודת האימון האישית שעשו עם דני נחלה כישלון חרוץ. כששחקן מגיע לעונה השנייה ולא מגלה גרף שיפור ולו הכי קטן באלמנטים שלא כזה ביג דיל לשפר אותם וכל העולם ואישתו יודעים שהוא צריך לשפר אותם (לנסות לחדור שמאלה, להיות משוחרר עם הכדור ולא רובוט, דברים בסייסיים), זה אומר שתוכנית האימונים הקודמת נכשלה ואפשר לזרוק אותה לזבל. לא מכיר את מייק דייויס הזה ומה הרזומה שלו. חיפוש קצר בגוגל לא מעלה מידע. לא נשמע כזה אטרקטיבי. חוסר הביטחון של דני מראה שמייק דייויס והמנטור הדגול וליקו פרוביץ' (דני אמר שהוא מתייעץ איתו הרבה) לא הביאו אותו מוכן בכלל לעונה הזו. דרו האנלן זה מאמן תותח עם קבלות. אולי המאמן האישי הכי מוכח היום בליגה. לדני יש נתונים התחלתיים טובים אבל בעיה גדולה של ביטחון והלקאה עצמית שמונעת ממנו להביא את הידע התיאורתי שלו לפרקט האן בי איי, מאמן אישי פושר לא יספיק פה. הוא חייב להתאמן אצל הבסט. מישהו שידע לנווט בין הצד התיאורטי לבין הצד של ליישם את זה על הפרקט. והבסט זה דרו האנלן. אני בטוח שכשדני יתאמן אצל דרו, הדבר הראשון שנתחיל לראות אצלו זה שהוא ימתח את הגבולות ויפסיק לפחד לטעות. זה הסימן הראשון למאמן אישי טוב.

ברור שיש פה גם הרבה עניין מנטלי וקואצ'ר כזה יכול גם מאוד לעזור, אבל זה לא צריך לבוא על חשבון הפן הטכני.

כשהוא יגיע לגיל 24 ועדיין יתקע על אותה רמה נוכל לקבוע שהוא לא מספיק טוב. כרגע הוא בגיל של התפתחות.
~Box & 1~

הודעהעל ידי עידן » 11 נובמבר 2021, 19:29

זה מייק דייויס:

https://bit.ly/3qBOPkS

אולי מאמן אישי אחר יעזור. אולי לא. אני חושב שסיכוי גדול יותר שלא. לדעתי יש פה בעיות גדולות יותר מעבר לזה, בין אם זה עניין מנטלי ובין אם כישרון לא מספק. כמו בד"כ, האמת היא כנראה איפשהו באמצע וזה שילוב של השניים.

אני כן חושב שעם מה שדני הראה עד כה, יש לו סיכוי לשרוד בליגה עם הגנה טובה, אבל כמובן שהוא צריך לשפר גם את הקיים ולהראות יציבות, מה שהוא לא מצליח להציג בשום צד של המגרש. עם זאת, עם מה שהראה עד כה בהתקפה - לדעתי הסיפור אבוד או קרוב להיות אבוד.
עידן

הודעהעל ידי עידן » 11 נובמבר 2021, 19:49

שמואל1 כתב: ב NBA לא זוכרים שחקנים כאלו. גם הוא יסיים בטופ 10 בהגנה מבחינת סטטיסטיקה מתקדמת, הוא לא יכנס לחמישיות ההגנה.

עובדתית זה פשוט לא נכון. אומר שוב - שחקן כמו אנדרה רוברסון נכנס לחמישיית הגנה עם נתונים דומים מאוד לאלו של דני - בערך 6 נקודות למשחק, 5 ריבאונדים למשחק, חסימה אחת למשחק ואחוזים מחרידים כמו של דני מהשדה ומהקו.
עידן

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 12 נובמבר 2021, 17:13

בפודקסאט של קווין ברום (Bullets Forever), עיתונאי אנליטיקס של הוויזארדס, דנו על הפוטנציאל של דני ואפשר לומר שנכנסים בו חזק:

ברום: "הוא לא הראה עד עכשיו שום דבר בהתקפה שיגרום לי לחשוב שהוא יהיה שחקן טוב בעתיד. אולי הוא יוכל, אבל הוא לא מראה שום דבר בהתקפה כרגע."

זה שלצידו, רון קוניגהאם, נכנס בו אפילו יותר.

"הוא חייב לפתח כלי התקפי כלשהו שיגרום להגנות לכבד אותו, אחרת הוא יחזור לישראל או לאירופה בעוד כמה שנים. עם כל הכבוד להגנה, זה ענף בידורי, אנשים רוצים לראות סקורינג. אף אחד לא ירצה לשמור אותך בקבוצה אם בחרו אותך 9 בדראפט וכל מה שאתה הופך להיות זה ברוס בראון בהגנה".

הדיון עליו נמשך בערך עשרים דקות. החל מ34:26:

https://anchor.fm/sowizards/episodes/Ar ... od-e1a4i7o

מקווה מאוד שהמדיה הישראלית תפרסם מה שהם אמרו שם עליו ושזה יגיע לאוזניים שלו. הוא והמעטפת המקצועית שלו חייבים ניעור.
~Box & 1~

הודעהעל ידי Blazergun » 12 נובמבר 2021, 18:36

~Box & 1~ כתב:בפודקסאט של קווין ברום (Bullets Forever), עיתונאי אנליטיקס של הוויזארדס, דנו על הפוטנציאל של דני ואפשר לומר שנכנסים בו חזק:

ברום: "הוא לא הראה עד עכשיו שום דבר בהתקפה שיגרום לי לחשוב שהוא יהיה שחקן טוב בעתיד. אולי הוא יוכל, אבל הוא לא מראה שום דבר בהתקפה כרגע."

"הוא חייב לפתח כלי התקפי כלשהו שיגרום להגנות לכבד אותו, אחרת הוא יחזור לישראל או לאירופה בעוד כמה שנים. עם כל הכבוד להגנה, זה ענף בידורי, אנשים רוצים לראות סקורינג. אף אחד לא ירצה לשמור אותך בקבוצה אם בחרו אותך 9 בדראפט וכל מה שאתה הופך להיות זה ברוס בראון בהגנה".

מקווה מאוד שהמדיה הישראלית תפרסם מה שהם אמרו שם עליו ושזה יגיע לאוזניים שלו. הוא והמעטפת המקצועית שלו חייבים ניעור.

מצד אחד כולם מסכימים שיש אצלו בעיה התקפית, אבל מה שאני הכי לא סובל באנליסטים האלה שבחיים לא ראו שנייה של דני מחוץ לאן בי איי והם ישר אומרים שהבעיה היא שפשוט הוא לא יכול ליצור נקודות וכו'.

כל מי שראה אותו במכבי או בנבחרת יודע שהבעיה העיקרית היא מנטלית. רואים את זה גם כל פעם כשהוא מתחיל משחק טוב והוא נכנס למיני זון שבו הוא פשוט לא יכול להחטיא (אפילו באן בי איי ) .

ברור שדני צריך לשפר את ההתקפה שלו אבל הדבר האחרון שאני רוצה לשמוע מאנשים כל כך חסרי מושג לגבי שחקנים שבאים מבחוץ מה היכולות שלו ולמה הוא מסוגל להגיע.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי עידן » 12 נובמבר 2021, 20:25

Blazergun כתב:
~Box & 1~ כתב:בפודקסאט של קווין ברום (Bullets Forever), עיתונאי אנליטיקס של הוויזארדס, דנו על הפוטנציאל של דני ואפשר לומר שנכנסים בו חזק:

מצד אחד כולם מסכימים שיש אצלו בעיה התקפית, אבל מה שאני הכי לא סובל באנליסטים האלה שבחיים לא ראו שנייה של דני מחוץ לאן בי איי והם ישר אומרים שהבעיה היא שפשוט הוא לא יכול ליצור נקודות וכו'.

כל מי שראה אותו במכבי או בנבחרת יודע שהבעיה העיקרית היא מנטלית. רואים את זה גם כל פעם כשהוא מתחיל משחק טוב והוא נכנס למיני זון שבו הוא פשוט לא יכול להחטיא (אפילו באן בי איי ) .

ברור שדני צריך לשפר את ההתקפה שלו אבל הדבר האחרון שאני רוצה לשמוע מאנשים כל כך חסרי מושג לגבי שחקנים שבאים מבחוץ מה היכולות שלו ולמה הוא מסוגל להגיע.

מצטער, אבל אני לא חושב שאתה צודק. דני לא הראה בשום שלב של הקריירה שלו יכולות קליעה משובחות. אתה מדבר פה על נבחרת העתודה, שם היכולות אומרות כלום ושום דבר. גם זוסמן נתן שם מספרים, אז מה?

ביורוליג דני תרם 3-4 נקודות למשחק, וזו גם התרומה שלו בנבא. הפרשנים צודקים לגמרי שהוא לא מראה שום סימנים שזה הולך להשתפר.
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 12 נובמבר 2021, 21:55

מסכים שהמספרים בטורניר עם העתודה מטעים, כמו שגם זוסמן ובלאט והלפרין היו שם כוכבי על.
אבל בעתודה הוא הראה לא מעט יכולות שנראה שהוא פשוט זנח וכאילו שכח. שלשות בתנועה, החזקת כדור, כל הסוואג הזה. אפילו הסטפ-בקים. זה נכון שהרמה אחרת, אבל גם עברו מאז 3 קייצים, שזה ים זמן לשפר מה שצריך ולהתאים הכל לרמה של המקצוענים. וזה לא קרה.
אבדיה מקבל כדור - זה או השלכה מהירה משלוש, או נסיון חדירה כלשהו מצד ימין. זהו. אין משהו אחר. על מה הוא עובד כל הזמן הזה? באמת מעניין אותי מה קורה שם.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 12 נובמבר 2021, 22:13

מילוס כתב:מסכים שהמספרים בטורניר עם העתודה מטעים, כמו שגם זוסמן ובלאט והלפרין היו שם כוכבי על.
אבל בעתודה הוא הראה לא מעט יכולות שנראה שהוא פשוט זנח וכאילו שכח. שלשות בתנועה, החזקת כדור, כל הסוואג הזה. אפילו הסטפ-בקים. זה נכון שהרמה אחרת, אבל גם עברו מאז 3 קייצים, שזה ים זמן לשפר מה שצריך ולהתאים הכל לרמה של המקצוענים. וזה לא קרה.
אבדיה מקבל כדור - זה או השלכה מהירה משלוש, או נסיון חדירה כלשהו מצד ימין. זהו. אין משהו אחר. על מה הוא עובד כל הזמן הזה? באמת מעניין אותי מה קורה שם.

כמו שאמרת, זה לא שהוא שכח, הרמה אחרת והוא כנראה פשוט לא מסוגל. כן, היה זמן לשפר, אבל כמו שאמרתי קודם, צריך לקבל את זה שהוא כנראה פשוט לא יכול להראות את הדברים האלו בנבא, לפחות לא מעבר להבלחות פה ושם אחת לכמה משחקים. החיים זה לא משחק מחשב, וזה לא שעם עוד אימונים כל שחקן יכול לעלות רמות ולשפר את היכולות בגרף שיפור לינארי.

היה ראיון איתו בעונה שעברה לגבי ההתקפה שלו ולמה הוא לא מנסה יותר, והוא אמר בתכל'ס: זה ממש קשה.
עידן

הודעהעל ידי Blazergun » 13 נובמבר 2021, 01:04

עידן כתב:
Blazergun כתב:

מצטער, אבל אני לא חושב שאתה צודק. דני לא הראה בשום שלב של הקריירה שלו יכולות קליעה משובחות. אתה מדבר פה על נבחרת העתודה, שם היכולות אומרות כלום ושום דבר. גם זוסמן נתן שם מספרים, אז מה?

ביורוליג דני תרם 3-4 נקודות למשחק, וזו גם התרומה שלו בנבא. הפרשנים צודקים לגמרי שהוא לא מראה שום סימנים שזה הולך להשתפר.

לא דיברתי על הקליעה, שתמיד לא הייתה יציבה, דיברתי על יצירת נקודות, סיומת בדרך לסל ועוד - כל הדברים הללו קשורים לביטחון אולי מלבד הסיומת שלו ביד שמאל.

אפשר לראות הרבה פעמים במשחק שלדני באמת אין שום בעיה להגיע לצבע וכולנו יודעים שהוא יכול לסיים לייאפס, זה לא משהו שקשור ליכולת שלו אלא לביטחון שלו.

ואם נהיה גם הוגנים - אפילו אם הקליעה שלו לא כזו יציבה היא עדיין לא היה כזו רעה והיו שלבים בעונה שעברה שהיא אפילו נראתה טוב ( ובכל מקרה האחוזים שלו היו הרבה יותר טובים בכללי ). אז האם דני מבחינת יכולת נהיה גרוע יותר או שפשוט יש משהו מעבר לזה? גם לא לדבר על כך שהוא לוקח פחות זריקות בממוצע השנה ועדיין עם אחוזים יותר גרועים.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי felix_r » 13 נובמבר 2021, 03:23

ברדלי ביל לא ישחק נגד אורלנדו במשחק הקרוב בגלל מות סבתו
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 13 נובמבר 2021, 23:26

Blazergun כתב:

אני לגמרי חשוב שאתה ומילוס צודקים שהוא לא מראה אפילו את הדברים שהוא כן הראה שהוא יודע לעשות. לדעתי עידן קצת מפריז בכבוד שהוא נותן לאן בי איי. אם שחקן יודע לעשות משהו מול שחקני יורוליג או אפילו בליגה הישראלית, אין סיבה שהוא לא יעשה את זה לפחות בהבלחות באן בי איי. בשני המשחקים הראשונים שלו אי פעם מול קבוצות אן בי איי, ברוקלין ודטרויט, הוא עשה דברים בביטחון. קלע סלים בדרגת קושי גבוהה, חטף והלך עד הטבעת מול דטרויט וקלע על שני שומרים, מול ברוקלין קלע על הבאזר ויצר לעצמו פלואטר יפה. פתאום כשהוא התחיל לשחק עם ווסטברוק וביל הוא הפך לגופה מהלכת. רק הוא יכול לענות למה.

felix_r כתב:ברדלי ביל לא ישחק נגד אורלנדו במשחק הקרוב בגלל מות סבתו

אם דני לא ייקח הלילה לפחות 10 זריקות במשחק שבו אין ביל, אין האצ'ימורה ואין ברטנס, אז אני כבר לא יודע מתי הוא כן ייקח. אלה מסוג המשחקים שהוא חייב להבליט את הערך שלו.
~Box & 1~

הודעהעל ידי מילוס » 14 נובמבר 2021, 01:17

אני פשוט חושב שגם אם הרמה באמריקה גבוהה, זה לא שהוא עבר לשחק בחלל. אנחנו רואים גם שחקני נבא סבירים שמגיעים לאירופה ולא מסתדרים עם ההגנות. אבדיה נתן קפיצת מדרגה מסויימת בחצי העונה האחרונה שלו ביורוליג, והראה שעם הזמן הוא מצליח יותר ויותר לעבוד מול הגנות קשוחות. ומאז עברו שנתיים.
מאז הוא נתקע, וכרגע אין ספק שזו בעיה מנטלית - אבל גם בעיה של יכולת. לא כי אין אפסייד, אלא כי מכל סיבה שתהיה הוא פשוט לא שיפר אף אספקט במשחק שלו. ואם הוא לא יתחיל להראות שיפור, מתישהו הסיבות לכך כבר לא יהיה משנות.
וזה באמת מדהים שאנחנו זוכרים את הכמה מהלכים שלו במשחקים הראשונים, זה לגמרי ממחיש כמה שהוא הלך אחורה מאז.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 14 נובמבר 2021, 01:48

לא טענתי שדני לא יכול לתת מידי פעם הבלחות. להיפך, אמרתי בדיוק את זה. אני גם לא אומר שהנבא 50 רמות מעל אירופה, אבל יכול להיות שדני לא מתאים לשם, ולא משנה כמה אימונים הוא יעשה או כמה מאמנים יחליף, כמו שחקנים רבים אחרים שמצליחים באירופה ולא בנבא.

לגבי המשחקים שאתם מדברים עליהם נגד ברוקלין ודטרויט - אני שוב לא מבין למה להתייחס למשחקים חסרי משמעות. משחקי קדם עונה בנבא לא מהווים שום אינדיקציה ליכולת עתידית של שחקן. זה לא שהוא פתאום התחיל לשחק גרוע בגלל ביל או ברוקס או ווסטברוק - אלא שהליגה פשוט התחילה. אם זכרוני אינו מטעה אותי, גם כספי הראה יכולת מעולה בכמה משחקי קדם עונה בנבא.
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 14 נובמבר 2021, 11:53

כל הכבוד לוושינגטון, שניצחה ללא כל השחקנים החסרים
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מילוס » 14 נובמבר 2021, 12:01

ברור שאין בהכנה מדד אמיתי, ההתייחסות שלי להכנה היא כדי לטעון שהוא עשה שם מהלכים שעם נסיון של שנה שניה הוא לא מעיז לחשוב עליהם בכלל. אבדיה שעזב את מכבי בגיל 19 נראה כרגע כמו שחקן טוב יותר מבגיל 21 עם נסיון של 80 משחקי נבא.

כספי הראה יכולת טובה גם בשתי העונות הראשונות (דומיננטיות, ביטחון, אחוזים מטורפים ל-3, דאבל פיגרס בעשרות משחקים, 13 נק' עם הרוקיז באולסטאר..). שנה אחורה צחקתי על ההשוואות, כי הייתי בטוח שדני מכוון הרבה יותר גבוה, והיום זה נראה שהוא יכול רק לחלום על חצי ממה שכספי עשה.

דיברנו מלא על הסיטואציה הלא טובה בוויזארדס, היום זה די ברור שאין קשר לסיטואציה. הסגל והמאמן התחלפו, יש מלא פציעות, ואין שום שיפור כרגע. זה עליו. הטרנד של לדבר על ההגנה שלו או על כמות הדילוגים לדקה, נחמד. הטוטאל לא בכיוון כרגע.
נערך לאחרונה על ידי מילוס בתאריך 14 נובמבר 2021, 13:00, נערך פעם אחת בסך הכל.
מילוס

הודעהעל ידי Shay_uzan » 14 נובמבר 2021, 12:20

דני סיים אתמול עם פלוס מינוס 22 ב18 דקות שזה הכי גבוה בקבוצה (בכללי משחק טוב אתמול), למעשה כאשר הוא לא שיחק הוויזארדס הפסידו ב10 הפרש. כל שחקני החמישיה הראשונה עם פלוס מינוס שלילי, הNET RTG של החמישיה הראשונה היה 16- מול 167 של החמישיה שהחליפה אותה אחרי הטיימאוט.
בנוסף לזה שהוא מוביל את הקבוצה בסטטיסטיקה הגנתית הוא גם ראשון בdef rtg וnet rtg לשחקנים שמשחקים יותר מ15 דקות ושני ב+/- עונתי אחרי הארל.
בלי קשר הוויזארדס נראו אתמול הרבה יותר טוב שהוא על המגרש והוא היה אקטיבי (וכן הייתה לו מסירה מיותרת, לא משנה את העובדה שהוא היה אקטיבי) והגנה נהדרת כרגיל.
אגב קלע זריקת חצי מרחק, לא משהו שקורה הרבה אצל דני או אצל הוויזראדס בכללי
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 14 נובמבר 2021, 13:54, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי עידן » 14 נובמבר 2021, 13:50

מילוס כתב:שנה אחורה צחקתי על ההשוואות, כי הייתי בטוח שדני מכוון הרבה יותר גבוה, והיום זה נראה שהוא יכול רק לחלום על חצי ממה שכספי עשה.

לא מבין באופן כללי את הזלזול של הרבה אנשים בכספי ו/או המחשבה שדני יהיה בקלות טוב ממנו בכל אספקט. לכספי הייתה קריירה נפלאה בנבא, ממש לא מובן מאליו להיות שם 10 עונות (ולא בתור שחקן קצה ספסל), גם עם נתוני פתיחה טובים משלו.

אתמול היה לדני משחק סביר. אני מקווה שהוא יראה קצת יציבות והמשכיות לשם שינוי גם במשחקים הבאים. עד כה זה לא קרה.

לגבי זריקת חצי המרחק - זו לא זריקה שלדעתי הוא צריך לקחת, אבל היי, במצב שלו - העיקר שייקח זריקות. אתמול במשחק בלי ביל, בלי האצ'ימורה ובלי ברטאנס (לא מדבר בכלל על בריאנט שעשוי לחזור חודש הבא) - הוא לקח 4 זריקות בסה"כ. לכן אמרתי שהמצב שלו בהתקפה כנראה מקרה אבוד.
עידן

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 14 נובמבר 2021, 14:58

מרגיש לי שאין בינתיים כימיה טובה בין וס אנסלד ג'וניור לאבדיה. זה לא נראה שהוא מעריך את ההגנה הטובה מאוד שלו ושהוא מחפש יותר שחקנים עם ביטחון ותעוזה בהתקפה. זה גם לא נראה שכל כך מעניין אותו להרים את הביטחון של דני. אפילו במשחק כזה שרובו גארבג' טיים הוא נתן לקוודל פופ 31 דקות ולדני רק 18. הדבר שהכי לא ברור לי זה שדני בעצמו לא רואה לאיזה סוג שחקנים המאמן נותן קרדיט? אתה רואה שהוא הפך אותך לשחקן העשירי ברוטציה ושאפילו קיספרט כבר מקבל את אותה כמות דקות ואתה עדיין מעז לקחת רק 4 זריקות במשחק שבו אין ביל ואין האצ'ימורה? הזיה. ועוד דוגמא למעטפת סביבו שבטח כל היום חופרת לו להמשיך להיות שחקן קבוצתי שלא כופה את עצמו ולא לוקח סיכונים. כן, רואים כמה המאמן מעריך את הגישה הזו.

הסממן הכי מובהק לפסיביות שלו זה הנטייה שלו אחרי כל ריבאונד לעמוד במקום 3 שניות ולמסור למישהו את הכדור במקום לטוס למעלה חוף לחוף. ראיתי היום את קיספרט המוגבל לוקח באסרטיביות את הכדור חוף לחוף אחרי ריבאונד לפחות פעמיים, מוציא אותי מדעתי שדני רואה את כולם סביבו מנסים להבליט את עצמם והוא ממשיך להיפטר מכדורים כמו מתפוחי אדמה לוהטים.

אם הפראייר הזה היה משחק באסרטיביות ובגרידיות למספרים הוא היה לוקח בוודאות את המקום של קוודל פופ ברוטציה והיה הופך לשחקן חמישיה של מובילת המזרח. יש לו מספיק כישרון לזה. הפסיביות שלו בלתי נסלחת.
~Box & 1~

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־13 אורחים