המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

טופ 16, מחזור 11 - שאר המשחקים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טופ 16, מחזור 11 - שאר המשחקים

הודעהעל ידי toja27 » 22 מרץ 2014, 13:48

ראיתי אתמול את מילאנו ותכל'ס הם לא הרשימו. הדבר העיקרי שאני חושש לקבל אותם זה שהם מארחים את הפיינל פור. אני תמיד מאמין שהקבוצות שמארחות טורניר כלשהו רוצות יותר והמזל נמצא איתן.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 מרץ 2014, 14:11

jol9 כתב:
er79 כתב:זה עניין של כישרון. לז'ליקו, שהוא כשלעצמו שועל קרבות שלא כדאי לפגוש בהצלבה, יש קאדר שחקנים מפוצץ בכישרון שביום נתון יכול להתפוצץ על כל קבוצה באירופה. למילאנו יש רק את לנגפורד, שבהצלבה רק יחזור לשחק אחרי חודש היעדרות, ואין להם ניסיון במעמדים האלה. זו בהחלט קבוצה שאפשר לעקוץ.

אז איפה הכשרון שלהם מוחבא עד עכשיו, שהם נמצאים במצב שהם בכלל לא בטוח עולים להצלבה??

עזוב, אני לא אוהב מיתוסים ואמירות שאין להן כיסוי עובדתי.
בפועל גם פאו יכולה להתפוצץ בסדרה, אבל כולנו ראינו אותה, ונראה לי שאף אחד לא יתנגד לפגוש אותה בהצלבה.
פנר מראה תוצאות בינוניות לאורך כל הטופ 16, ואני ממש לא חושב שהם יכולים פתאום לבוא ולהשתנות ב180 מעלות.

מצד שני מילאנו שדרגה את היכולת ואת הסגל בטופ 16, ומראה תוצאות מעולות.

אני לא אומר שמה שאתה חושב בהכרח לא נכון, אלא שזה נראה לי מגמתי מדי. בפועל, כל קבוצה מהבית המקביל, פרט לברצלונה, היא קבוצה עבירה עם או בלי יתרון ביתיות.

ז'ליקו אומן בלהביא את הקבוצות שלו לכושר שיא ולמקסימום מיצוי יכולת בשלבים המכריעים. הוא עשה כך קריירה. זאת אפשר להוסיף לניסיון העצום שלו ולכישרון הרב שיש ברשות השחקנים שלו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 22 מרץ 2014, 14:22

jol9 כתב:
er79 כתב:זה עניין של כישרון. לז'ליקו, שהוא כשלעצמו שועל קרבות שלא כדאי לפגוש בהצלבה, יש קאדר שחקנים מפוצץ בכישרון שביום נתון יכול להתפוצץ על כל קבוצה באירופה. למילאנו יש רק את לנגפורד, שבהצלבה רק יחזור לשחק אחרי חודש היעדרות, ואין להם ניסיון במעמדים האלה. זו בהחלט קבוצה שאפשר לעקוץ.

אז איפה הכשרון שלהם מוחבא עד עכשיו, שהם נמצאים במצב שהם בכלל לא בטוח עולים להצלבה??

בפועל גם פאו יכולה להתפוצץ בסדרה, אבל כולנו ראינו אותה, ונראה לי שאף אחד לא יתנגד לפגוש אותה בהצלבה.
פנר מראה תוצאות בינוניות לאורך כל הטופ 16, ואני ממש לא חושב שהם יכולים פתאום לבוא ולהשתנות ב180 מעלות.

אני לא אומר שמה שאתה חושב בהכרח לא נכון, אלא שזה נראה לי מגמתי מדי. בפועל, כל קבוצה מהבית המקביל, פרט לברצלונה, היא קבוצה עבירה עם או בלי יתרון ביתיות.

לא אמרתי שהם יציבים, אמרתי שהם מוכשרים. ובנוסף, אתה לא תרצה לפגוש את זליקו בהצלבה, תאמין לי. עדיף לפגוש את באנקי. לכך תוסיף שאוירת הקהל והמגרש בטורקיה תהיה עוינת יותר מאיטליה. אני ממש לא רוצה לפגוש את הטורקים.
er79

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 מרץ 2014, 15:00

ושוב, כשמסתכלים מעבר לכל הדברים האמורפיים יחסית כמו "כישרון" ו"זליקו אלוף בלהביא את הקבוצה שלו בכושר למאני טיים" ו"אווירה וקהל", מכבי פשוט בנויה להתמודד טוב יותר מול מילאנו. המאצ' אפ שלנו מולם טוב יותר ממול פנר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 22 מרץ 2014, 15:15

שמואל1 כתב:
jol9 כתב:

ז'ליקו אומן בלהביא את הקבוצות שלו לכושר שיא ולמקסימום מיצוי יכולת בשלבים המכריעים. הוא עשה כך קריירה. זאת אפשר להוסיף לניסיון העצום שלו ולכישרון הרב שיש ברשות השחקנים שלו.

אתה מבין שאלה סיסמאות נכון?
אני מודע היטב למהו ומיהו ז'ליקו, אבל אי אפשר להסתיר את היכולת של הקבוצה מאחורי הפלקט של ז'ליקו ולהגיד שהכל יהיה בסדר.
כרגע הם במצב שבו הם יכולים לא לעלות. אמנם לוח המשחקים שלהם נוח למדי, ועדיין הם יילחמו בשיניים בשביל לעלות.

גם מילאנו עוד לא הבטיחה את העלייה, ולהם דווקא יש לוח משחקים די קשה, אבל אי אפשר להתעלם מכך, שעד עכשיו הם השיגו 8 ניצחונות בבית צפוף וקשה כמו זה שהם שובצו אליו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 22 מרץ 2014, 15:19

MTA2311 כתב:ושוב, כשמסתכלים מעבר לכל הדברים האמורפיים יחסית כמו "כישרון" ו"זליקו אלוף בלהביא את הקבוצה שלו בכושר למאני טיים" ו"אווירה וקהל", מכבי פשוט בנויה להתמודד טוב יותר מול מילאנו. המאצ' אפ שלנו מולם טוב יותר ממול פנר.

אוקיי. את זה אני בהחלט יכול לקבל.
אני לא בטוח אבל שהקו האחורי שלנו יכול באמת להתמודד עם לאנגפורד והאקט.

מעבר לכך, כמו שאמרתי, מכבי יכולה להתמודד ולנצח כל קבוצה מהבית המקביל למעט בארסה, ולכן אל לנו להיות פסימיים גם אם נוגרל חלילה מול ז'ליקו וחבריו.

ד"א, er79: אני בטוח שגם וויושביץ' לא ממש שמח לקבל את פיני גרשון ומכבי ללא יתרון ביתיות בהצלבה. זה לא ממש עזר לפיני אז.
מאמנים לא משחקים כידוע על המגרש, ויש קבוצות שגם עם ז'ליקו, פופוביץ' או פיל ג'קסון לא יצליחו לנצח, כי הן פשוט לא מספיק טובות.
אני באופן אישי פחות פוחד מקבוצות מלאות בכוכבים ופרימדונות, שלא ממש אוהבים להתעסק בעבודה שחורה ופחות אוהבים להילחם ולשרוט, וזה הדבר שהכי נחוץ
בשביל לנצח סדרה של הטוב מחמש.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 22 מרץ 2014, 15:25

הקבוצה של פיני הייתה מסריחה, לפרטיזן הגיע אז פיינל פור. פנר פשוט יותר מסוכנים ממילאנו , לא משנה המיקום של שניהם כרגע
er79

הודעהעל ידי LIAV10 » 22 מרץ 2014, 16:10

לסיכום הבית המקביל חלש בטירוף חוץ מברצלונה.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי rc4991 » 22 מרץ 2014, 19:54

אפשר לומר שפנר לא הכי חזקה אבל היא בוודאות הכי מסוכנת
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי מקובי » 22 מרץ 2014, 20:20

er79 כתב:הקבוצה של פיני הייתה מסריחה, לפרטיזן הגיע אז פיינל פור.

אני לא כ"כ מסכים, היה לנו מבחינת יכולת נטו שחקן על (אנדרסון) אבל היינו תלויים בו יותר מדי.
ושהוא נעלם אז למכבי היתה בעיה.

לסדרות יש לפעמים חיים משל עצמן, אמנם זה אם לסבתא היו לגלגלים אבל אם פרטיזן לא חוזרת מ20 הפרש במחצית מהמשחק הראשון (ההצגה של קצ'מן) הסדרה נגמרת ב3-1 למכבי לדעתי (לא חושב שפרטיזן היו מרשים לעצמם לקבל סוויפ בבית).
ברגע שהם לקחו את הביתיות אז הסיפור הפך להיות להרבה יותר קשה (הקהל של פרטיזן+קבוצה טובה שהיתה להם) וכל החרא התחיל לצוף.

ליאב, אני פחות מסכים איתך לגבי החולשה של הבית השני- למעט ברצלונה כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. קאחה (שמגיעה מהדרג השני) במקום האחרון בבית הזה, מצד שני פאו מהדרג הרביעי במקום השלישי כרגע (עם יתרון של משחק)
אם מכבי היתה במקרה משובצת בבית הזה היינו יכולים בקלות לסיים גם למטה וגם למעלה (אני אישית חושב שהיינו מסיימים במקום טוב באמצע= 2-6)
אנחנו לא נופלים מאף קבוצה (למע בארסה) אבל מצד שני גם לא יותר טובים מאף קבוצה (אולי פילזן).
מקובי

הודעהעל ידי LIAV10 » 22 מרץ 2014, 20:25

עובדתית מקומות כל הקבוצות שכרגע עולות לשלב הבא מלבד ברצלונה סיימו את הבית המוקדם במאזן 5-5, מילאנו עשתה את זה בבית מביך, את פאו ראינו.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־31 אורחים