המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

יורוליג - המחזור השישי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג - המחזור השישי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 נובמבר 2011, 23:02

asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אני מצפה שהוא יהפוך לשחקן ההגנה של היורוליג? לא..אפילו לא של הליגה הישראלית וגם לא של הליגה הבלקנית..אבל אני כן מצפה שייצא לשחקנים אחרי שעושים סוויץ' ולא ישאיר גארדים לבד..
נמאס לי לראות את הזיוף הזה של הרמת היד ואת הספרינט להתקפה..
אני גם לא מצפה ממנו שישמור טוב על רייס כי אני יודעת שהוא לא שומר טוב על שחקנים פיזיים וכבר השלמתי עם זה..אבל לעשות סוויצ'ים בהגנה זה המינימום של המינימום..על אחת כמה וכמה במכבי..ועד שהוא לא יעשה את זה בלאט לא יפסיק להעדיף את בלו עליו(ואני מניחה שיש סיבה בגלל זה)..

את מדברת כאילו כל משחק עושים עליו 20 פיק אנד רולים והוא תקוע כמו עציץ מתחת לסל. זה כאילו תיארת את סופו. הוא יוצא בסוויץ', אבל לא בספרינט. אם הוא יצא בספירנט עושים לא הטעיה קטנה ועוברים אותו, הוא צריך לצאת בריצה "מתונה", עם יד למעלה כדי להפריעה. הוא עושה את זה, ושחקנים זורקים. פעם זה נכנס, פעם לא, אי אפשר לעצור קבוצות על 0 נקודות, אבל שהוא עושה הגנה טובה אף אחד לא אומר פה מילה, ושהוא מקבל סלים על הפנים כל הפורום יוצא מגדרו. אבל שחלילה שחקנים כמו אוחיון, פניני, בלו, סופו, הנדריקס, ושאר השחקנים, מקבלים סלים בפנים, אף אחד לא מוציא מילה על ההגנה שלהם, והם מקבלים גם הם סלים בפנים.
הפמפום של שלח אולי גורם להגנה של ליאור ליהראות מודגשת יותר במשחק יותר מהשאר, כי רק על זה הוא מדבר, אבל זה לא אומר שצריך לאכול את זה ולהביא את השטויות שלא לפה (וזה לא אליך..)

עם כל הכבוד לליאור(ויש כבוד,אחד ה-PF הטובים באירופה),הוא עדיין לא ברמת התרומה הישירה למכבי כמו סופו,ואני לא מדברת רק על נקודות..
אנשים שאלו באחד מהמשחקים הקודמים למה בלאט הוציא את ליאור אחרי שהוא קלע 9 נקודות..התשובה הייתה הגנה..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 23 נובמבר 2011, 23:04

roy1000 כתב:
asafb96 כתב:מה משפיל מה? הכדור נכנס בטעות. אם ג'יימס שם במקום הנדריקס הוא דופק לו בלוק, כי ליאור שינה לו את כל המצב של הזריקה. גם בלו מקבל את זה בפנים אם הוא שם. אין מה לעשות מול זה. מה משפיל?
רנדל פעם ראשונה מקבל OPEN? אז אני מניח שלא ראית אותו חוגג על בלו ופניני עם הגליל. עשה מהם צחוק הרבה יותר גדול מאשר עשה מליאור.

בכל המשחק, זה היה ה-OPEN היחיד שקיבל רנדל, וזו הייתה גם הפעם היחידה שהוא התחיל מהלך מעבר לקו השלוש כאילו היה רכז. זה משפיל שנותנים לרנדל לעשות עליך OPEN כי הוא ממש לא שחקן של אחד על אחד.

ולא - אין מצב שבלו היה חוטף את הסל הזה. תסתכל שוב על המהלך - הסיבה שרנדל בכלל הצליח להגיע לסל זה כי ליאור בורח במקום לשים את הגוף. לחטוף מנעימי או סטרוברי ב- OPEN זה קורה וזה לא תלוי בשומר. לחטוף מרנדל ב- OPEN מקו השלוש זה משפיל ואם אליהו לא היה שומר עליו, עודד בכלל לא היה מנסה את המהלך הזה.

אתה מגזים מאוד.
קודם כל, רנדל קיבל עוד מהלכים של אחד על אחד, וגם קלע פעם אחת שהוא פוסח על כל ההגנה כאילו לא הייתה, ומסיים בקלילות מתחת לסל (שליאור היה על הספסל), כאילו בלו והנדריקס לא היו קיימים.
משפיל זה לא, וגם בלו לא היה עוצר את זה. אי אפשר לעצור חדירה ששמים גוף. אל תגזים. אם ליאור שם גוף ומשחק צמוד צעד אחד לאחד הצדדים וזריקת ראש למעלה זה עבירה. הוא שמר טוב, ומנע ממנו להגיע לזריקה נוחה. יש גבול לכמה אפשר לדרוש. תגיד לי איך בלו או כל שחקן אחר עוצר את הסל הזה? איך? לעצור חדירה כששמים גוף זה בלתי אפשרי בחוץ, אלא רק שהשחקן מגיע לצבע, וזה מה שליאור עשה. זה שהכדור נכנס בטעות זה משהו אחר. ושוב, עם ג'יימס על המגרש זה בלוק, כי הנדריקס עמד כמו עץ מתחת לסל ולא בא לעזור, למרות שברור שרנדל לוקח את זה על עצמו
asafb96

הודעהעל ידי asafb96 » 23 נובמבר 2011, 23:04

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אני מצפה שהוא יהפוך לשחקן ההגנה של היורוליג? לא..אפילו לא של הליגה הישראלית וגם לא של הליגה הבלקנית..אבל אני כן מצפה שייצא לשחקנים אחרי שעושים סוויץ' ולא ישאיר גארדים לבד..
אני גם לא מצפה ממנו שישמור טוב על רייס כי אני יודעת שהוא לא שומר טוב על שחקנים פיזיים וכבר השלמתי עם זה..אבל לעשות סוויצ'ים בהגנה זה המינימום של המינימום..על אחת כמה וכמה במכבי..ועד שהוא לא יעשה את זה בלאט לא יפסיק להעדיף את בלו עליו(ואני מניחה שיש סיבה בגלל זה)..

את מדברת כאילו כל משחק עושים עליו 20 פיק אנד רולים והוא תקוע כמו עציץ מתחת לסל. זה כאילו תיארת את סופו. הוא יוצא בסוויץ', אבל לא בספרינט. אם הוא יצא בספירנט עושים לא הטעיה קטנה ועוברים אותו, הוא צריך לצאת בריצה "מתונה", עם יד למעלה כדי להפריעה. הוא עושה את זה, ושחקנים זורקים. פעם זה נכנס, פעם לא, אי אפשר לעצור קבוצות על 0 נקודות, אבל שהוא עושה הגנה טובה אף אחד לא אומר פה מילה, ושהוא מקבל סלים על הפנים כל הפורום יוצא מגדרו. אבל שחלילה שחקנים כמו אוחיון, פניני, בלו, סופו, הנדריקס, ושאר השחקנים, מקבלים סלים בפנים, אף אחד לא מוציא מילה על ההגנה שלהם, והם מקבלים גם הם סלים בפנים.
הפמפום של שלח אולי גורם להגנה של ליאור ליהראות מודגשת יותר במשחק יותר מהשאר, כי רק על זה הוא מדבר, אבל זה לא אומר שצריך לאכול את זה ולהביא את השטויות שלא לפה (וזה לא אליך..)

עם כל הכבוד לליאור(ויש כבוד,אחד ה-PF הטובים באירופה),הוא עדיין לא ברמת התרומה הישירה למכבי כמו סופו,ואני לא מדברת רק על נקודות..
אנשים שאלו באחד מהמשחקים הקודמים למה בלאט הוציא את ליאור אחרי שהוא קלע 9 נקודות..התשובה הייתה הגנה..

אמרתי שהוא תורם כמו סופו? איפה בדיוק?
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 נובמבר 2011, 23:06

אתה לא אמרת..אבל השווית את הטעויות שלו בהגנה לטעויות של סופו..
מה גם שאני חושבת שהגודל של סופו קצת פותר אותו מלרדוף אחרי שחקנים לקשת השלוש ו\או לחצי מרחק(למרות שעדיף שהוא היה לידם מלכתחילה)..ליאור לעומת זאת איילה ובגלל זה צריך לרחוק כמו אחת..הוא עושה את זה טוב מאוד בהתקפה אז שיעשה את זה גם בהגנה..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 23 נובמבר 2011, 23:12

Holiday_Armadillo כתב:
asafb96 כתב:

אני חושב שסופו העונה משחק פחות טוב מבעונה שעברה. זה דווקא בא לידי ביטוי יותר בהגנה, במיוחד בהגנה על הפיק אנד רול.
אבל גם חסר לי המשחק שלו בפוסט העמוק. כשהוא מקבל את הכדור קרוב לסל, ושם אפשר לספור 2 נק'. חלק גדול מהאשמה על העניין ההתקפי אצל
סופו, נופל על השחקנים שמקיפים אותו, ופשוט לא קולעים.

לגבי אליהו - מכבי חייבת, פשוט חייבת לשחק עליו יותר. להתחיל התקפות ממנו, לחפש את התנועה שלו בלי כדור, ולתת לו את הכדור בלואו פוסט.
ליאור מצידו, חייב למסור יותר. הוא מוסר נפלא כשהוא רוצה, אבל השנה הוא לא מחפש לייצר לאחרים. או שהוא הולך לסל או מוותר על הכדור מוקדם.

זאת העבודה של דייויד לבנות את ההתקפה העומדת סביב פארמר, סופו ואליהו, ובאופן יותר מסודר ממה שזה עכשיו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 23 נובמבר 2011, 23:36

זיינתפ את האשכול! 3 עמודים על ליאור. נו באמת
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי itai7 » 24 נובמבר 2011, 07:19

felix_r כתב:זיינתפ את האשכול! 3 עמודים על ליאור. נו באמת
itai7

הודעהעל ידי refael » 24 נובמבר 2011, 07:35

אנדרסן טעות של סיינה ? בכל מקרה אני כבר אמרתי שהם לא עוברים את ההצלבה .
תמונה
refael

הודעהעל ידי asafb96 » 24 נובמבר 2011, 07:43

6 לב צהוב כתב:אנדרסן טעות של סיינה ? בכל מקרה אני כבר אמרתי שהם לא עוברים את ההצלבה .

כן גם אני שמתי לב לזה.. קיבל שם חוזה מפוצץ, אבל נראה ממש לא יציב מתחילת השנה.
גם אם הוא יחזור לעצמו, זה לא משנה לדעתי. אין להם בשר מתחת לסל, לא יעזור, ועם כל הכבוד, סנטרים מאסיביים פשוט יאכלו את אנדרסן ורס
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 24 נובמבר 2011, 09:33

אנדרסן כבר מבוגר מידי בשביל לחזור ליכולת של פעם... סיינה הולכם להיות פלופ רציני השנה ואם לא מקאלב (הלוואי עלינו) הם בכל לא היו עוברים שלב...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 24 נובמבר 2011, 10:25

yzafrir כתב:אנדרסן כבר מבוגר מידי בשביל לחזור ליכולת של פעם... סיינה הולכם להיות פלופ רציני השנה ואם לא מקאלב (הלוואי עלינו) הם בכל לא היו עוברים שלב...

לא יודע אם לא היו עוברים שלב, כי בכל זאת, קאוקינס, ראקו, אנדרסן, לאברינוביץ'... שחקנים מוכשרים. אבל גם עם מקאלב, קשה לי לראות אותם מגיעים לפיינל 4 בעונה כזאת, גם אם תסתיים השביתה. בארסה, פנא, מכבי, ריאל, צסק"א, כולם טובות מסיינה. גם מילאנו ופילזן קבוצות שיכולות להדיח אותם במצב שיפגשו אותם בטופ 16/הצלבה
אגב, עכשיו פתאום נראה שהבית הקשה שקיבלנו יצא לנו מצוין. לא רוצה לחשוב על טופ 16 עם פילזן/מילאנו מהמקום ה4/3...
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 24 נובמבר 2011, 13:05

asafb96 כתב:
yzafrir כתב:אנדרסן כבר מבוגר מידי בשביל לחזור ליכולת של פעם... סיינה הולכם להיות פלופ רציני השנה ואם לא מקאלב (הלוואי עלינו) הם בכל לא היו עוברים שלב...

לא יודע אם לא היו עוברים שלב, כי בכל זאת, קאוקינס, ראקו, אנדרסן, לאברינוביץ'... שחקנים מוכשרים. אבל גם עם מקאלב, קשה לי לראות אותם מגיעים לפיינל 4 בעונה כזאת, גם אם תסתיים השביתה. בארסה, פנא, מכבי, ריאל, צסק"א, כולם טובות מסיינה. גם מילאנו ופילזן קבוצות שיכולות להדיח אותם במצב שיפגשו אותם בטופ 16/הצלבה
אגב, עכשיו פתאום נראה שהבית הקשה שקיבלנו יצא לנו מצוין. לא רוצה לחשוב על טופ 16 עם פילזן/מילאנו מהמקום ה4/3...

אלו שחקנים מעבר לשיאם , טוב תעשה סיינה אם תחל בבנייה חדשה שנה הבאה...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 24 נובמבר 2011, 13:15

yzafrir כתב:
asafb96 כתב:

אלו שחקנים מעבר לשיאם , טוב תעשה סיינה אם תחל בבנייה חדשה שנה הבאה...

נכון, אבל זה לא אומר שהם לא טובים. למרות שהם מעבר לשיאם הם עדיין שחקנים טובים מאוד. הם צריכים לבנות מחדש את הקבוצה סביב מקאלב. מוס הוא שחקן לא מבוגר, ואחלה שחקן. שחקן הגנה נפלא, ומאוד קבוצתי. יש להם את ארדורי הצעיר, וכל השאר כמו שאמרת, מעבר לשיאם. אנדרסן עדיין שחקן שיכול לשחק בקבוצות טופ יורוליג, אבל לא כסנטר יחיד. הם צריכים לבנות של מחדש, אבל זה לא אומר שהקבוצה שלהם לא קבוצה טובה. הם קבוצה טובה, אבל בגלל מחסור בבשר מתחת לסל הם יתקשו מאוד להגיע רחוק השנה
asafb96

הודעהעל ידי felix_r » 24 נובמבר 2011, 15:10

כמו שכתבתי עוד לפני המשחק הראשון: לסיינה יש חור גדול מתחת לסל גם בהתקפה וגם בהגנה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי asafb96 » 24 נובמבר 2011, 15:24

felix_r כתב:כמו שכתבתי עוד לפני המשחק הראשון: לסיינה יש חור גדול מתחת לסל גם בהתקפה וגם בהגנה.

יש להם בעיה קצת בהגנה, אבל זה לא בעיה של הקבוצה, אלא פשוט מחסור בסנטר גבוה וחזק מתחת לסל. שחקן כזה היה משפר להם מאוד את ההגנה, כי סך הכל מקאלב, מוס, סטונרוק.. אלה שחקני הגנה טובים מאוד. אנדרסן ורס זה ממש לא רציני מתחת לסל לקבוצה ששאופת ללכת עד הסוף.
asafb96

הודעהעל ידי misha » 24 נובמבר 2011, 19:08

בינתיים צמוד במדריד: 59-57 לריאל על שרלרואה באמצע הרבע השלישי.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Allan Turing » 24 נובמבר 2011, 19:11

misha כתב:בינתיים צמוד במדריד: 59-57 לריאל על שרלרואה באמצע הרבע השלישי.

לא רק לנו קשה מולם.. לא ברור הקטע הזה. קבוצה ברמה של ירושליים +.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי Euro_Basket » 24 נובמבר 2011, 19:31

מוטיונאס ממשיך ביכולת המצוינת שלו מפתיחת העונה.
סמל אישי של המשתמש
Euro_Basket

הודעהעל ידי misha » 24 נובמבר 2011, 20:09

ריאל ניצחה 93-89. קרציות הבלגים האלה, עושים בעיות לכל קבוצה.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Allan Turing » 24 נובמבר 2011, 20:11

אה אה.... קרול עם חד משש מהשלוש, אבל גם ביום כזה יש לו 14 נקודות, ורנק 16.
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], omerk, מרסר ו־31 אורחים