המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

פאפאלוקאס ביקש לעזוב את מכבי ת"א לפני סיום העונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פאפאלוקאס ביקש לעזוב את מכבי ת"א לפני סיום העונה

הודעהעל ידי orelzor » 10 אפריל 2012, 18:32

MTA2311 כתב:
yzafrir כתב:האהבה העוורת שפאפאס זכה פה מאוד מזכירה לי את האהבה שלה זכה חוסיין בשוק . שניהם נחשבו כישלון מיקצועי אבל הצלחה שיווקית אדירה .
לדעתי צריך להחתים את בודירוגה גם כן לעונת קאמבק במכבי , הקהל בטוח יהיה בטרוף...

אתה צודק.. כשמצבת הpg שלנו הייתה יוגב, מאלט(לא שאפשר לקרוא לדבר הזה רכז) ופאפא, זה הגיוני לייבש את תיאו על הספסל.

אני מסכים...
זה כמו שאם נאש, ג'ון לוקאס השלישי ומלקולם לי היו באותה קבוצה אז כמובן שנאש הגרוע המעפן הזה היה יושב על הספסל...
(לוקאס=אוחיון, לי=מאלט). :laugh2
orelzor

הודעהעל ידי refael » 10 אפריל 2012, 18:38

חבל שאפילו בעונה כל כך ארוכה ומלאת משחקים לא זכינו לראות את פאאפלוקס יותר מידי.
מאוד מצער אותי העניין הזה למרות הירידה ביכולת הגיעה לו צאנס לשחק יותר והרבה יותר.
שחקן ברמה הזאת ובקלאסה הזאת לא יגיע בזמן הקרוב למכבי חבל שלא נהינו ממנו יותר.
תחשבו על זה כך בגיל 34 דיאמטידיס במכבי לא הייתם נותנים לו לשחק ?(גם על פאפאלוקס לא הייתם מאמינים).
חבל חבל חבל.
תמונה
refael

הודעהעל ידי yarinsaky » 10 אפריל 2012, 18:39

אני לא בטוח שיצא רע למכבי בסופו של דבר - בלאט בנה לנו כאן רכז צעיר וישראלי לשנים הבאות , שיתרום גם למכבי וגם לכדורסל הישראלי בכלל.
תסלחו לי שאני לא רואה הכול תחת המיקרוסקופ של פיינלפור כזה או אחר, מה גם שלא בטוח שעם פאפאס כן היינו שם, עם כל הכבוד אליו. זו גם לא מכבי שהייתה הולכת עד הסוף בשום מקרה.
פאפאלוקאס כנראה יפרוש בקיץ ואנחנו נישאר עם רכז בית לכמה שנים קדימה.

מי שהאמין שאוחיון ישחק ברמות האלה בסדרה מול פאו שיקום.

במקום רק לחפש את הרע ואת חצי הכוס הריקה , כדאי גם לראות דברים טובים. לא יזיק בכלל.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 אפריל 2012, 18:46

MTA2311 כתב:
yzafrir כתב:האהבה העוורת שפאפאס זכה פה מאוד מזכירה לי את האהבה שלה זכה חוסיין בשוק . שניהם נחשבו כישלון מיקצועי אבל הצלחה שיווקית אדירה .

אתה צודק.. כשמצבת הpg שלנו הייתה יוגב, מאלט(לא שאפשר לקרוא לדבר הזה רכז) ופאפא, זה הגיוני לייבש את תיאו על הספסל.

זה לא עניין של האם נעשה הדבר הנכון עם פאפאלוקאס מבחינת דקות משחק אלא התגובות שיוצאות מאנשים..שמקווים שהוא ינקום במכבי ותגובות נבזיות ואישיות לבלאט..צריך להיות גבול איפשהו..תגובות ביקורתיות נטו על הדקות שהוא לא קיבל? אוקיי אבל כל השאר זה מיותר לחלוטין וזה לא היה קורה אם זה לא היה פאפאלוקאס..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 אפריל 2012, 18:53

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:

זה לא עניין של האם נעשה הדבר הנכון עם פאפאלוקאס מבחינת דקות משחק אלא התגובות שיוצאות מאנשים..שמקווים שהוא ינקום במכבי ותגובות נבזיות ואישיות לבלאט..צריך להיות גבול איפשהו..תגובות ביקורתיות נטו על הדקות שהוא לא קיבל? אוקיי אבל כל השאר זה מיותר לחלוטין וזה לא היה קורה אם זה לא היה פאפאלוקאס..

לא נתקלתי בתגובות כאלה, כמובן שמי שמדבר ככה הוא די טיפש. מה שכן, ראיתי פה כמה תגובות שטוענות שהייבוש היה מוצדק, זה טיפשי לא פחות.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 10 אפריל 2012, 18:57

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:

לא נתקלתי בתגובות כאלה, כמובן שמי שמדבר ככה הוא די טיפש. מה שכן, ראיתי פה כמה תגובות שטוענות שהייבוש היה מוצדק, זה טיפשי לא פחות.

תמיד יהיו ויכוחים על למה היה ייבוש..
יש כאלה שיגידו שפאפאלוקאס לא מה שהיה פעם, יש כאלה שיענו שעדיף מישהו שלא בשיאו מאשר אף רכז מחליף
יש כאלה שיגידו שבלאט רואה באימונים מה שאנחנו לא, יש כאלה שיענו שזה משהו אישי

אני בעיקרון חושבת שאין פה שום דבר אישי אלא מקצועי נטו שהפך לאישי כי מי יהיה מרוצה מזה שהוא לא משחק? אבל אני לא מסכימה עם הטענה שפאפאלוקאס יכול להיות בשיא הכושר עכשיו ובלאט עדיין לא ייתן לו לשחק..בלאט יעשה מה שהכי טוב לקבוצה והפאזל שנקרא ''פאפאלוקאס'' פשוט לא התחבר לו..
יש סקר בוואלה על מי אשם במצב שנגרם ויש רק שתי אפשרויות,או בלאט או פאפאלוקאס..אני חושבת שצריכה להיות אפשרות שלישית של ''אף אחד'' כי דברים כאלה קורים בכדורסל..זה שבמקרה לשחקן קוראים פאפאלוקאס לא משנה את זה..הרי גם בצסק''א היו לו עימותים עם מסינה אבל ההבדל הוא ששם הוא באמת היה בשיאו..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 10 אפריל 2012, 19:00

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:

הייבוש נבע מיכולת לא טובה נקודה . מי שלא רואה את זה הוא מסנוור מהשם פאפאס ....
חלאס להתעסק בו , הוא שחקן עבר ותכניסו לכם את זה לראש . NEXT
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 אפריל 2012, 19:08

yzafrir כתב:
MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:

הייבוש נבע מיכולת לא טובה נקודה . מי שלא רואה את זה הוא מסנוור מהשם פאפאס ....
חלאס להתעסק בו , הוא שחקן עבר ותכניסו לכם את זה לראש . NEXT

אבל הוא הרכז המחליף היחיד שלך. יוגב צריך לשחק 40 דקות? לא מסנוור מאף שם, גם אם אבי בן שימול היה בסיטואציה הזאת, הוא היה צריך לקבל דקות. איך יכול להיות שיש לך בקושי 2 רכזים בסגל, ואחד מהם לא מקבל דקות?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yarinsaky » 10 אפריל 2012, 19:16

צפריר, עוד לא למדת שהספוט מורטם זה הדבר הכי אהוב בפורום הזה ( ליתר דיוק אלה שנשארו בו ) ? נשאר בכלל מקום להנאה ?
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי yzafrir » 10 אפריל 2012, 19:24

לא התכוונתי במובן של לשחרר אותו כבר עכשיו , אלא בעיסוק העצום בו כאילו פיספסנו את המשיח שהיה מביא אותנו לפיינלפור....
במשחקים שנותרו הוא יכול לקבל מספר דקות בשביל לתת ליוגב לנוח , אבל אם הוא יתן דקות טובות יהיו כאלו כבר שיקפצו על המציאה ויגידו להחתים אותו לשנתיים נוספות....
הבחור נכשל במכבי ואין מה לדון בזה יותר מידי . לא היינו צריכים את העונה הזאת כדי לדעת שהוא בירידה גדולה הקריירה שלו ולא סתם הורמו גבות באירופה ששמעו שמכבי מחתימה אותו במקום פארגו שהבריז...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי asafb96 » 10 אפריל 2012, 23:52

לקרוא לפאפאס כישלון במכבי זה מגוחך מאוד. פשוט זה לא הסתדר במכבי, מה לעשות. בלאט אשם בכך שהוא לא שיחק, כי ראינו את פאפאס במשחקים מצוינים, וגם ראינו את יוגב במשחקים זוועתיים. בסופו של דבר, האחד שיחק והשני לא. השאלה היא מה הסיבה, וכנראה שאת התשובות נקבל בסוף השנה.
כך או כך, אי אפשר להאשים את פאפאלוקאס, זה באמת מגוחך.שחקן שלא משחק מבחינתי פשוט לא ניתן לשפוט אותו. כי ברוב המשחקים שהוא כן שיחק, הוא היה מצוין. ובכל זאת כמעט ולא שיחק. אז לא, ברור שזה לא אותו שחקן של צסק"א, ואף אחד לא ציפה לפאפאס של צסק"א, אבל רבאק, הרכז היחיד שהיה העונה למכבי זה אוחיון. נכון, הוא נתן סדרה גדולה, ואני מצדיע לבלאט שבנה אותו כרכז עתיד, באמת כל הכבוד, אבל זה לא חייב לבוא אחד על חשבון השני. אתם יכולים לדבר כמה שאתם רוצים על זה שזה החלטה מקצועית נטו, ושיש פה אהבה עיוורת לפאפאס, אבל משהו פה היה מסריח, חד וחלק. ההחלטה של בלאט ממש ממש לא מקצועית. היה פה משהו מעבר, וחבל על שחקן כזה. כי הוא יכל לתרום המון למכבי, כן, גם מבחינה מקצועית, לא רק בגלל השם הגדול שלו.
הוא זה שהיה סוחף אותנו לגמר? לא. אבל מכבי ממש לא הייתה רחוקה מלהגיעה לפיינל 4. היה חסר לנו את הגרוש ללירה, ובהחלט יכול להיות שפאפאלוקאס היה הגרוש הזה. כי בלעדיו את משחק מספר 2 מאוד יכול להיות שלא היינו מנצחים, ומי יודע, אם הוא היה משחק במשחקים 4 ו5, אולי היינו כן מנצחים.
asafb96

הודעהעל ידי yzafrir » 11 אפריל 2012, 03:31

אסף , את אותו הדבר אנחנו יכולים לומר על שייר או על פוט , בלאט לא נתן לו לשחק ולכן אי אפשר לומר עליו כשלון . אבל אנחנו מספיק חכמים כדי להבין שבלאט ראה באימונים את השחקנים והבין שהם לא יכולים לתרום ולכן לא קיבלו דקות . אצל פאפאס זה אחרת , כשהוא היה טוב אז הוא קיבל דקות וכשהוא נכנס לא טוב למשחק הוא ירד לספסל .
אני מאחל לפאפאס שימשיך לשחק שנה הבאה כדורסל גם בשביל שלא ניחייה בהרגשה שהבחור בא לגזור פה את הקופון האחרון בקריירה שלו וגם בגלל שאולי יבינו סוף סוף שהעונה הזאת לא מקרית והוא פשוט שחקן גמור .
בתחילת העונה בלאט העדיף לתת לפארמר ואוחיון את המושכות כנראה שההחלטה הזאתלא מצאה חן בעניי פאפאס ופגע לו במצב רוח מה שהביא לירידה חדה ביכולת שלו . זה משהו שאני לא מצפה משחקן ותיק ומנוסה שהצהיר כשהוא בא שלא איכפת לו לשחק אפילו 5 דקות למשחק ,העיקר להיות חלק מאירגון כזה...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 11 אפריל 2012, 06:53

אם תאהבו את זה ואם לא- לדעתי האשם בכל זה הוא בלאט. עזבו כרגע מקצועית (יש לו שחקן נהדר והוא פשוט לא משתמש בו), אישית- פאפאלוקאס תומך בכל צעד, מוחא כפיים כל מהלך, נותן טיפים, מאוד פעיל על הספסל ואכפת לו מהקבוצה. ואיך בלאט גומל לו בזה? התעלמות. אני לא מצליח למצוא סיבה אחרת חוץ מאשר משחקי אגו.
הוא אולי הטעות הגדולה ביותר של בלאט העונה.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי yzafrir » 11 אפריל 2012, 08:44

Ido_Maccabi כתב:אם תאהבו את זה ואם לא- לדעתי האשם בכל זה הוא בלאט. עזבו כרגע מקצועית (יש לו שחקן נהדר והוא פשוט לא משתמש בו), אישית- פאפאלוקאס תומך בכל צעד, מוחא כפיים כל מהלך, נותן טיפים, מאוד פעיל על הספסל ואכפת לו מהקבוצה. ואיך בלאט גומל לו בזה? התעלמות. אני לא מצליח למצוא סיבה אחרת חוץ מאשר משחקי אגו.
הוא אולי הטעות הגדולה ביותר של בלאט העונה.

פשוט קשה לאנשים להפנים שהוא היה שחקן נהדר אבל הוא בירידה חדה בקריירה שלו עוד משנה שעברה ודיויד כנראה גילה את זה מאוחר מידי על חשבון הכסף של ההנהלה...
סגל לעונה הבאה
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חנו'ש » 11 אפריל 2012, 09:24

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:

תמיד יהיו ויכוחים על למה היה ייבוש..
יש כאלה שיגידו שפאפאלוקאס לא מה שהיה פעם, יש כאלה שיענו שעדיף מישהו שלא בשיאו מאשר אף רכז מחליף
יש כאלה שיגידו שבלאט רואה באימונים מה שאנחנו לא, יש כאלה שיענו שזה משהו אישי

אני בעיקרון חושבת שאין פה שום דבר אישי אלא מקצועי נטו שהפך לאישי כי מי יהיה מרוצה מזה שהוא לא משחק? אבל אני לא מסכימה עם הטענה שפאפאלוקאס יכול להיות בשיא הכושר עכשיו ובלאט עדיין לא ייתן לו לשחק..בלאט יעשה מה שהכי טוב לקבוצה והפאזל שנקרא ''פאפאלוקאס'' פשוט לא התחבר לו..
יש סקר בוואלה על מי אשם במצב שנגרם ויש רק שתי אפשרויות,או בלאט או פאפאלוקאס..אני חושבת שצריכה להיות אפשרות שלישית של ''אף אחד'' כי דברים כאלה קורים בכדורסל..זה שבמקרה לשחקן קוראים פאפאלוקאס לא משנה את זה..הרי גם בצסק''א היו לו עימותים עם מסינה אבל ההבדל הוא ששם הוא באמת היה בשיאו..

י מסכימה ב-100% עם החלק השני של ההודעה שלך.
בסופו של דבר, כמו בכל דבר אחר האמת היא איפשהו באמצע, ולא צריך להיות קיצוניים לשום כיוון בנושא של פאפא.
צפריר וחביב, גם אתם יכולים קצת לרדת מהעץ שלכם, כי במחינתכם מהרגע שפאפא חתם במכבי לא הייתם מוכנים לתת לו אפילו להינות מהספק רק בגלל שהוא "זקן" ואין לכם שום אמונה במונחים כמו "ניסיון", "ווינריות", וכבוד לעבר.
לא משנה מה פאפא היה עושה השנה, מבחינתכם הוא לא היה צריך להגיע מלכתחילה ולכן יהיה אדיוטי אפילו לנסות להשתמש בו (אפילו שהוא כבר כאן ומכבי כבר משלמת לו את המשכורת).
אתם גם לא צריכים להתנשא מעל אחרים ולטעון שאנשים מסונוורים רק מהאהבה לפאפא, כי אתם לא היחידים שמבינים, מותר גם לכבד דיעות של אחרים בלי לחשוב שזה בא מ"סנוור".
ומהצד השני אסף ויוסי, שגם מגזימים לכיוון השני שהכל באשמתו של בלאט ואם רק היה לבלאט קצת יותר שכל היה יכול להוציא מפאפא יותר.
יכול להיות שפאפא היה צריך לקבל קצת יותר קרדיט מבלאט, ואני בהחלט מאמינה שאם זה היה שאראס במקומו של פאפא, המצב היה זהה, אבל צריך להבין שלמרות שבלאט הוא זה שהביא את פאפא, זה פשוט לא עבד בינהם ולא היתה כימיה כמו שכרמל ציינה, וזה דבר שקורה בכדורסל ולא צריך להאשים את בלאט על זה כי זו זכותו.
ובסופו של דבר, לא נראה לי שמכבי היתה מגיעה רחוק יותר ממה שהגיעה אם פאפא היה משחק יותר (זה גם בטח לא היה יותר גרוע, חביב וצפריר.... :nono ).

אגב, כרמל, גם את קצת הגזמת לגבי התגובות שרוצות שפאפא ינקום במכבי, זו היתה תגובה אחת ביחיד וגם היא זכתה לתגובות נזעמות מרוב המשתמשים פה.
לא משהו מייצג.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי asafb96 » 11 אפריל 2012, 11:05

yzafrir כתב:אסף , את אותו הדבר אנחנו יכולים לומר על שייר או על פוט , בלאט לא נתן לו לשחק ולכן אי אפשר לומר עליו כשלון . אבל אנחנו מספיק חכמים כדי להבין שבלאט ראה באימונים את השחקנים והבין שהם לא יכולים לתרום ולכן לא קיבלו דקות . אצל פאפאס זה אחרת , כשהוא היה טוב אז הוא קיבל דקות וכשהוא נכנס לא טוב למשחק הוא ירד לספסל .
אני מאחל לפאפאס שימשיך לשחק שנה הבאה כדורסל גם בשביל שלא ניחייה בהרגשה שהבחור בא לגזור פה את הקופון האחרון בקריירה שלו וגם בגלל שאולי יבינו סוף סוף שהעונה הזאת לא מקרית והוא פשוט שחקן גמור .
בתחילת העונה בלאט העדיף לתת לפארמר ואוחיון את המושכות כנראה שההחלטה הזאתלא מצאה חן בעניי פאפאס ופגע לו במצב רוח מה שהביא לירידה חדה ביכולת שלו . זה משהו שאני לא מצפה משחקן ותיק ומנוסה שהצהיר כשהוא בא שלא איכפת לו לשחק אפילו 5 דקות למשחק ,העיקר להיות חלק מאירגון כזה...

נכון. רק שפאפאס נתן משחקי יורוליג מצוינים במדי מכבי לעומתם. ופאפאס שחקן הרבה יותר מוכח ובטוח ברמות האלה.
עזוב רגע את התירוץ הזה של ה"אימונים", למה כשהוא היה טוב הוא שיחק, וכשהוא לא היה טוב (וזה ממש לא כשהוא לא היה טוב, אלא טעות אחת קטנה והוא עף), הוא לא שיחק. לעומת אוחיון, שגם שהוא היה לא טוב זכה לקרדיט, או בלו או סמית' שגם שהיו זוועה הם שיחקו?
כנראה שהמאמן מעדיף אותם, ונעול ותקוע עליהם. יש למאמן העדפה, וזה בסדר. אבל זה לא אומר שצריך ללכת בעיוור אחריו, כי אפשר גם לבקר.
אתה לא מצפה לירידה במצב רוח שלו? מה אתה באמת רציני? מה ציפית, שישמח ויחייך כל היום? הבן אדם פשוט הושפל השנה, מה אתה מצפה? מה אתה מצפה משחקן במצבו? 99% מהשחקים כבר היו נוקטים צעד, אני בטוח בזה, תוך כדי השנה. כולל שאראס. לעומת זאת, פאפאלוקאס סתם את הפה וכנראה מחכה לסוף העונה, כדי לא לפגוע בבלאט ובקבוצה.
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 אפריל 2012, 13:28

אגב, כרמל, גם את קצת הגזמת לגבי התגובות שרוצות שפאפא ינקום במכבי, זו היתה תגובה אחת ביחיד וגם היא זכתה לתגובות נזעמות מרוב המשתמשים פה.
לא משהו מייצג.

הלוואי שזאת הייתה רק תגובה אחת אבל ראיתי הרבה יותר ולא רק בפורום :nono
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 11 אפריל 2012, 14:32

Holiday_Armadillo כתב:
לא משהו מייצג.

טוב, אני לא מסתובבת בפורומים אחרים... :cool
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 אפריל 2012, 14:47

חנו'ש כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
לא משהו מייצג.

טוב, אני לא מסתובבת בפורומים אחרים... :cool

גם אני לא(טוב..לא יותר חחח)..התכוונתי בטוקבקים באתרים..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 11 אפריל 2012, 15:40

אז הייתי מציעה לך להפסיק לקרוא טוקבקים כי לרוב מדובר בסתם ילדים משועממים...
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־25 אורחים