המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

יורוליג: טופ 16 - המחזור התשיעי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג: טופ 16 - המחזור התשיעי

הודעהעל ידי er79 » 07 מרץ 2014, 09:16

אני מעדיף את מילאנו על פני כל אחת אחרת, כך שמקום שלישי לא יהיה נורא מבחינתי. מקום שני אמנם יבטיח לנו ביתיות, אבל פנר והיווניות הן יריבות שאני מאוד חושש מהן, היווניות בגלל המסורת המוצלחת בהצלבות, ופנר בגלל זליקו, שלמרות חוסר ההצלחה כרגע יש להם קאדר של כוכבים שיכול להתפוצץ בכל רגע, והמאמן הכי מעוטר במאניטיים. עם לנגפורד נצליח להסתדר לדעתי
er79

הודעהעל ידי roy1000 » 07 מרץ 2014, 10:04

er79 כתב:אני מעדיף את מילאנו על פני כל אחת אחרת, כך שמקום שלישי לא יהיה נורא מבחינתי. מקום שני אמנם יבטיח לנו ביתיות, אבל פנר והיווניות הן יריבות שאני מאוד חושש מהן, היווניות בגלל המסורת המוצלחת בהצלבות, ופנר בגלל זליקו, שלמרות חוסר ההצלחה כרגע יש להם קאדר של כוכבים שיכול להתפוצץ בכל רגע, והמאמן הכי מעוטר במאניטיים. עם לנגפורד נצליח להסתדר לדעתי

אני עדיין חושב שפנר יסיימו במקום השני. למילאנו יש עוד משחק בטורקיה ועוד משחק מול בארצלונה. גם אני חושב שמכבי תעבור את מילאנו. הם תלויים מדי בלנגפורד ובלאט בטוח יצליח לשבש את המשחק שלו.
roy1000

הודעהעל ידי Maccabikid » 07 מרץ 2014, 10:14

er79 כתב:אני מעדיף את מילאנו על פני כל אחת אחרת, כך שמקום שלישי לא יהיה נורא מבחינתי. מקום שני אמנם יבטיח לנו ביתיות, אבל פנר והיווניות הן יריבות שאני מאוד חושש מהן, היווניות בגלל המסורת המוצלחת בהצלבות, ופנר בגלל זליקו, שלמרות חוסר ההצלחה כרגע יש להם קאדר של כוכבים שיכול להתפוצץ בכל רגע, והמאמן הכי מעוטר במאניטיים. עם לנגפורד נצליח להסתדר לדעתי

כבר פגשנו את פנאתיניקוס פעמיים השנה וראינו שאין שם יותר מדי.. אתה באמת חושש מהם?
Maccabikid

הודעהעל ידי er79 » 07 מרץ 2014, 11:08

כן, זו קבוצה עם מסורת ואולם ביתי קשה. בהצלבה הם איכשהו תמיד משתדרגים. פאו שניצחת פעמיים לא תהיה אותה פאו בהצלבה. ולאולי' יש את ספאנוליס, לא צריך להרחיב. אני מעדיף את האיטלקים, מפגש איתם משפר את סיכויי מכבי להעפיל לפיינל פור.
er79

הודעהעל ידי LIAV10 » 07 מרץ 2014, 14:19

הפחד שלי הוא שפנר׳ יסיימו בכל זאת מקום שני.
אין יותר ברצלונה ואולי׳, קאחה ופאו בחוץ והשאר משחקי בית (כולל נגד מילאנו, נצחון של הטורקים עליהם יקדם אותם על חשבון מילאנו).
יכולים לסיים 5-0
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי MTA2311 » 07 מרץ 2014, 14:26

פנר יסיימו במקום השני. לא רואה סיטואציה אחרת.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי מקובי » 07 מרץ 2014, 14:47

יש להם את סדר המשחקים הכי קל- בבית נגד מלאגה, מילאנו (צריכים לנצח מעל 5 הפרש) ואפס במחזור האחרון (שאיבדה סיכוי), ובחוץ נגד פאו (משחק ביתי למאמן...) ולאבוראל (שאיבדה סיכוי)

ככה שבהחלט יש סיכוי שהם ירוצו ל-5 ניצחונות עד סוף הסיבוב.

מצד שני הבית הזה מטורף ואי אפשר להמר שם על כלום בערך.
מקובי

הודעהעל ידי jol9 » 07 מרץ 2014, 15:45

אני מעדיף להמנע ממפגש מול יריבות בעלייה כמו מילאנו.
היווניות עוברות תהליך רגרסיה משמעותי העונה. אני לוקח בהרבה את פאו לפני מילאנו. גם פנר זאת קבוצה שמכבי תלעס בהצלבה ותוכל לעבור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 07 מרץ 2014, 21:37

מקובי כתב:יש להם את סדר המשחקים הכי קל- בבית נגד מלאגה, מילאנו (צריכים לנצח מעל 5 הפרש) ואפס במחזור האחרון (שאיבדה סיכוי), ובחוץ נגד פאו (משחק ביתי למאמן...) ולאבוראל (שאיבדה סיכוי)

ככה שבהחלט יש סיכוי שהם ירוצו ל-5 ניצחונות עד סוף הסיבוב.

מצד שני הבית הזה מטורף ואי אפשר להמר שם על כלום בערך.

למה אתה חושב, שזה סדר משחקים קל לא ממש מובן לי.

1) למלאגה יש אותו מספר נצחונות כמו לפנר וזה עם משחק חסר. פנר הפסידה במלאגה 14 הפרש. ככה שהמשחק הזה ממש לא קל.
2) פאו בחוץ - משחק קשה לכל הדעות, גם אם פאו בירידה (כאילו שפנר בעליה?).
3) מילאנו קבוצה מצוינת. משחק מאוד קשה.

נכון, שני המשחקים האחרונים נגד קוטצ'ה ואפס הם לא משחקים קשים במיוחד, אבל שני המשחקים האלה בהחלט יכולים לא להספיק.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי קודי » 08 מרץ 2014, 00:16

פאו יורה לעצמה ברגל ומצליחה להפסיד בבית לויטוריה החלשה. פאו כנראה סגרה לעצמה את הסיכוי להצלבה. מלאגה, לעומתה, מנצחת את אפס ועולה למקום השלישי. ההבדל בבית הזה בין מקום שני לחמישי יכול להיות איזה סל מקרי. אני חושב שכל עוד לא נקבל את פנר, יש לנו סיכוי סביר לעלות לפיינל פור גם מהמקום השלישי. אגב, אני בהחלט מעדיף לקבל את מילאנו בלי יתרון הביתיות מאשר את פנר עם הביתיות. לפנר יש טונות של כשרון, בעמדות 1,3 ו-4 יש לה שחקנים מהטובים ביבשת, יש לה גובה שיהיה למכבי מאוד קשה להתמודד מולו ויש לה שועל סרבי על הקווים.
לפנר לא יהיה קל לתפוס את המקום השני מאחר שיש לה נחיתות בהפרשים מול אולימפיאקוס ומלאגהאבל הבית הזה כל כך צמוד שהכל יכול לקרות שם, כולל מצב בו שתי היווניות ישארו בחוץ.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי jol9 » 08 מרץ 2014, 00:26

קודי כתב:פאו יורה לעצמה ברגל ומצליחה להפסיד בבית לויטוריה החלשה. פאו כנראה סגרה לעצמה את הסיכוי להצלבה. מלאגה, לעומתה, מנצחת את אפס ועולה למקום השלישי. ההבדל בבית הזה בין מקום שני לחמישי יכול להיות איזה סל מקרי. אני חושב שכל עוד לא נקבל את פנר, יש לנו סיכוי סביר לעלות לפיינל פור גם מהמקום השלישי. אגב, אני בהחלט מעדיף לקבל את מילאנו בלי יתרון הביתיות מאשר את פנר עם הביתיות. לפנר יש טונות של כשרון, בעמדות 1,3 ו-4 יש לה שחקנים מהטובים ביבשת, יש לה גובה שיהיה למכבי מאוד קשה להתמודד מולו ויש לה שועל סרבי על הקווים.
לפנר לא יהיה קל לתפוס את המקום השני מאחר שיש לה נחיתות בהפרשים מול אולימפיאקוס ומלאגהאבל הבית הזה כל כך צמוד שהכל יכול לקרות שם, כולל מצב בו שתי היווניות ישארו בחוץ.

אין ספק שיש שם המון כשרון, אבל הצלבה זה לא רק כשרון, אלא גם הרבה רצון, ציפורניים וחפירות.
כוכבים לפלפים נוהגים להתאדות במעמדים כאלה, ולפנר יש כמה כאלה. לעומת זאת, מכבי היא קבוצה יותר קשוחה ואני מאמין שהיא תוכל לעבור את פנר עם או בלי יתרון ביתיות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 08 מרץ 2014, 00:28

jol9 כתב:
קודי כתב:פאו יורה לעצמה ברגל ומצליחה להפסיד בבית לויטוריה החלשה. פאו כנראה סגרה לעצמה את הסיכוי להצלבה. מלאגה, לעומתה, מנצחת את אפס ועולה למקום השלישי. ההבדל בבית הזה בין מקום שני לחמישי יכול להיות איזה סל מקרי. אני חושב שכל עוד לא נקבל את פנר, יש לנו סיכוי סביר לעלות לפיינל פור גם מהמקום השלישי. אגב, אני בהחלט מעדיף לקבל את מילאנו בלי יתרון הביתיות מאשר את פנר עם הביתיות. לפנר יש טונות של כשרון, בעמדות 1,3 ו-4 יש לה שחקנים מהטובים ביבשת, יש לה גובה שיהיה למכבי מאוד קשה להתמודד מולו ויש לה שועל סרבי על הקווים.

אין ספק שיש שם המון כשרון, אבל הצלבה זה לא רק כשרון, אלא גם הרבה רצון, ציפורניים וחפירות.
כוכבים לפלפים נוהגים להתאדות במעמדים כאלה, ולפנר יש כמה כאלה. לעומת זאת, מכבי היא קבוצה יותר קשוחה ואני מאמין שהיא תוכל לעבור את פנר עם או בלי יתרון ביתיות.

מכבי בהחלט יכולה לעבור את פנר אבל לדעתי זה יהיה יותר קשה מכל קבוצה אחרת מהבית הזה חוץ מברצלונה, לא רק בגלל הכשרון אלא גם בגלל בעיית המצ׳ אפ הצפויה נגדה ובעיקר בגלל השועל הסרבי.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי felix_r » 08 מרץ 2014, 00:32

לא חושב שיש בעית מאטצ'-אפ מול פנר, יש להם סגל מאוד לא מאוזן עם בעיות בעמדות 1 ו 5. לדעתי (חוץ מבארסה) מילאנו הכי קשה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי er79 » 08 מרץ 2014, 00:36

זה סדר העדיפויות שלי (ואני משקלל פה גם את מלאגה כי היא גם נכנסה למירוץ): 1. מילאנו 2. פאו/מלאגה 3. אולימפיאקוס 4. פנר'. כל עוד לא ניפול על פנר' או אולי', זו תהיה יריבה שניתן לעבור, גם בלי ביתיות
er79

הודעהעל ידי קודי » 08 מרץ 2014, 00:39

felix_r כתב:לא חושב שיש בעית מאטצ'-אפ מול פנר, יש להם סגל מאוד לא מאוזן עם בעיות בעמדות 1 ו 5. לדעתי (חוץ מבארסה) מילאנו הכי קשה

מקאלב הוא ממש לא בעיה בעיניי. הבעיות שלהם הם בעמדה 2 וחלקית בעמדה 5. בעיית המצ׳ אפ מולם נובעת מהגובה של השחקנים שלהם בעמדות 3-5 וזו בעיה שלמכבי הנמוכה של השנה לא קל להתמודד איתה. לדעתי אולימפיאקוס די דומה ברמתה למילאנו (אתמול היא שיחקה בלי ספאנוליס) ויש לה אולם הרבה יותר ביתי משל האיטלקים. למילאנו אין יותר מדי מה למכור מתחת לסל ועיקר הכוח שלה מגיע מהקו האחורי בראשות לנגפורד. לא חושב שזה משהו שמכבי לא תדע להתמודד איתו.
נערך לאחרונה על ידי קודי בתאריך 08 מרץ 2014, 08:15, נערך פעם אחת בסך הכל.
קודי

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 08 מרץ 2014, 00:46

התסריט בו אנחנו נפגשים עם מילאנו לקרב על הפיינל פור הוא תרחיש עביר מאוד. זו ממש לא ריאל או צסק"א.
בינתיים זה שאולימפיאקוס, פנר ופאו בועטות בדלי מסתדר לנו יופי יופי.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 08 מרץ 2014, 00:52

חבל להידבק בשמות ולא באיכות הממשית של כל קבוצה וקבוצה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי LIAV10 » 08 מרץ 2014, 01:05

felix_r כתב:חבל להידבק בשמות ולא באיכות הממשית של כל קבוצה וקבוצה

יש להם קו אחורי באמת מצויין כולל ספסל, אבל עמדות פנים חלשות מאוד.
סמואל ממגדל, וואלאס האנמי מברצלונה, קאנגור שחוץ מקליעה כלום וגאני לוואל שהוא דווקא שחקן הגנה טוב.
מעדיף את זה על היווניות ופנר׳.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי felix_r » 08 מרץ 2014, 01:10

LIAV10 כתב:
felix_r כתב:חבל להידבק בשמות ולא באיכות הממשית של כל קבוצה וקבוצה

יש להם קו אחורי באמת מצויין כולל ספסל, אבל עמדות פנים חלשות מאוד.
סמואל ממגדל, וואלאס האנמי מברצלונה, קאנגור שחוץ מקליעה כלום וגאני לוואל שהוא דווקא שחקן הגנה טוב.
מעדיף את זה על היווניות ופנר׳.

נחיה ונראה, כי לדעתי אנחנו כן נקבל את מילאנו
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 08 מרץ 2014, 01:37

לא מבין איך אפשר להעדיף משהו על פאו, שכבר ראינו בדיוק מה הם שווים העונה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־33 אורחים