המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

טורניר זדאר: מכבי ת"א נגד ליאונינג, ראשון 16:30, 5LIVE

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טורניר זדאר: מכבי ת

הודעהעל ידי jol9 » 23 ספטמבר 2018, 11:32

בסופו של דבר, מכבי תגיע למשחק הראשון ביורוליג, כשהחמישייה הראשונה לא שיתפה פעולה בכלל או כמעט. זה לא אידיאלי.
אני לא יודע אם יש לי משהו נגד תקופת ההכנה הזאת, והטורנירים האלה, הרי אנחנו כמעט תמיד נמצא משהו לא תקין.

כשמשחקים נגד קבוצות יורוליג, אז סיכוי לא רע שנפסיד, אבל זאת לא המטרה של המשחקים האלה.

אני מסכים לגמרי עם מה שנאמר לפני יומיים, שתכנון טוב יותר, היה עשוי למנוע את המצב הזה, קרי - התחלה מוקדמת יותר של
האימונים, ואולי משחק או שניים בליגה המקומית, אבל זה באמת לא כזה חשוב עכשיו.

אני אישית מאמין שהדברים ייראו טוב יותר, ולו מהסיבה שחלק לא מבוטל מהסגל ממשיך לעונה שניה, ולפחות בתחילת העונה, זה אמור
לעזור לנו כך או אחרת.
מנגד, בהחלט יש סיכוי שהבעיות יתחילו מוקדם השנה לאור הלו"ז הקשה שצפוי לנו בפתיחה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 ספטמבר 2018, 11:40

jol9 כתב:בסופו של דבר, מכבי תגיע למשחק הראשון ביורוליג, כשהחמישייה הראשונה לא שיתפה פעולה בכלל או כמעט. זה לא אידיאלי.
אני לא יודע אם יש לי משהו נגד תקופת ההכנה הזאת, והטורנירים האלה, הרי אנחנו כמעט תמיד נמצא משהו לא תקין.

כשמשחקים נגד קבוצות יורוליג, אז סיכוי לא רע שנפסיד, אבל זאת לא המטרה של המשחקים האלה.

אני מסכים לגמרי עם מה שנאמר לפני יומיים, שתכנון טוב יותר, היה עשוי למנוע את המצב הזה, קרי - התחלה מוקדמת יותר של
האימונים, ואולי משחק או שניים בליגה המקומית, אבל זה באמת לא כזה חשוב עכשיו.

אני אישית מאמין שהדברים ייראו טוב יותר, ולו מהסיבה שחלק לא מבוטל מהסגל ממשיך לעונה שניה, ולפחות בתחילת העונה, זה אמור
לעזור לנו כך או אחרת.
מנגד, בהחלט יש סיכוי שהבעיות יתחילו מוקדם השנה לאור הלו"ז הקשה שצפוי לנו בפתיחה.

יש למכבי עוד הזדמנויות לשחק בסגל מלא. יש את טורניר ינאקופולוס בסוף השבוע הבא ולאחר מכן גביע ווינר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

Re: טורניר זדאר: מכבי ת"א נגד ליאונינג, ראשון 16:30, 5LIVE

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 ספטמבר 2018, 11:58

אין מדליות בג'ודו, אולי יעשו טובה ויישדרו את המשחק בערוץ נורמלי? לא..זה כבר בקשה מוגזמת
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 ספטמבר 2018, 12:03

Holiday_Armadillo כתב:אין מדליות בג'ודו, אולי יעשו טובה ויישדרו את המשחק בערוץ נורמלי? לא..זה כבר בקשה מוגזמת

זה בעייתי. כבר שיבצו בלוח השידורים של ספורט 5 את המשחק של ירושלים נגד גלאטסריי בטורניר הרקליון בשעה 17:55.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 ספטמבר 2018, 12:04

הרבה יותר חשוב
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 23 ספטמבר 2018, 12:05

אנסה להשיג לנו לינק , מקווה שיהיו.
למרות שבינינו משחק נגד הסינים(בתקווה) לא אמור להיות מעניין מדי.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 23 ספטמבר 2018, 12:14

הדבר הכי מטריד אותי בהכנה זה שלא ניצחנו בסוף במשחקים הצמודים, שחס וחלילה לא נראה קבוצה גם בהמשך העונה חסרת קילר אינסטקט בסוף.
מבחינת רמת הסגל אני אישית מרוצה אפילו מרוצה +. הקבוצה הזאת יכולה בעיני להגיע גם לפיינל פור אם הדברים יתחברו כמו שצריך.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 23 ספטמבר 2018, 12:29

toja27 כתב:הדבר הכי מטריד אותי בהכנה זה שלא ניצחנו בסוף במשחקים הצמודים, שחס וחלילה לא נראה קבוצה גם בהמשך העונה חסרת קילר אינסטקט בסוף.
מבחינת רמת הסגל אני אישית מרוצה אפילו מרוצה +. הקבוצה הזאת יכולה בעיני להגיע גם לפיינל פור אם הדברים יתחברו כמו שצריך.

יש לנו שני שחקני קלאץ' מטורפים - פארגו וסקוטי .
לקטע הזה אני דווקא לא דואג .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 23 ספטמבר 2018, 12:38

מכבי פרסמו בפייסבוק תמונה ורשום בה שהמשחק ישודר ב5LIVE, סופית .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שועל » 23 ספטמבר 2018, 12:59

toja27 כתב:הדבר הכי מטריד אותי בהכנה זה שלא ניצחנו בסוף במשחקים הצמודים, שחס וחלילה לא נראה קבוצה גם בהמשך העונה חסרת קילר אינסטקט בסוף.

לא היא לא
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי toja27 » 23 ספטמבר 2018, 13:02

Mmm כתב:שוב דמגוגיה לא גן ילדים ולא כלום...אני רוצה בבקשה עובדות...אתם סתם אומרים דברים נגדי ולא מוכנים לשמוע דעה אחרת....יש לכם ראיות הפוכות בכבוד זה הבמה

בוא אני אגיד לך איך אני רואה את זה, אילו דברים חיוביים אני מוצא בקבוצה. אלו לא עובדות או הוכחות של ממש אלא נקודת מבט-

*אתחיל מוולבקין- למרות המשחק האחרון הלא טוב שהיה לו בהתקפה הן מבחינת אחוזי הקליעה והן מבחינת קבלת החלטות פה ושם- רואים כבר עכשיו שמדובר בשחקן שהוא דמות בקו האחורי. נותן הרגשה שיש על מי להישען והוא לא יתחבא באיזו פינה כשהקבוצה תזדקק לעזרתו. כולנו יודעים שהוא קלע הרבה יותר טוב ממה שהראה לנו במשחק האחרון. רואים במשחק שלו שהוא מאותם שחקנים שיודעים לסחוט עבירות בקלות, יודע לשחק עם ההגנות של היריב- סוג של דבר שמאפיין שחקנים רציניים בקו האחורי בסגנון ספאנוליס ודה קולו. הוא מהווה איום רציני מבחוץ ואז משתמש באיום הזה לחדירה או למסירה. בעונה שעברה הוא גם ניצח משחקים כמעט לבד. אז אנחנו יודעים שיש לו את הטאצ' הוינרי בתוכו. אם כל זה לא מספיק, במשחק האחרון ראינו שהוא לא מרשה לעצמו להתעצל בהגנה ומפעל לחץ על שחקני היריבה. זה שיפור עצום ממה שהיה לנו בעונה שעברה כשג'קסון שם *** בהגנה רק כי קלע כמה סלים.
*פארגו- שחקן מנוסה ביורוליג ובמכבי, מנהל משחק , שחקן אקפלוסיבי גם בגילו (בחייאת, כמה שחקנים שצעירים ממנו גם ב10 שנים יכולים לתת דאנק כמו שהוא נתן?) , הוא מנוסה יותר מבעבר, מתון יותר בגישה. ואני חושב שאפילו במשחקי ההכנה ובסוף העונה שעברה קיבלנו הצצה ממה שהוא יכול לספק לקבוצה. אם להשוות את ג'קסון וקול לוולבקין ופארגו אז ההבדל הוא שמיים וארץ- לא פחות.
* רול וקיין- אלה אותם שחקנים מעונה שעברה שממשיכים איתנו לעונה נוספת. יותר ניסיון, יותר תיאום יותר הבנה ממה שנדרש מהם.
*ריי- בעיני הוא לא היה נחוץ לסגל הזה. לא באשמתו, אבל אחרי שהחתימו את פארגו וולבקין היינו צריכים שחקן שונה אולי גם בעמדה שונה. אבל, האמת שציפיתי למשהו פחות, ואני רואה שהבחור לוחץ בהגנה, יודע לחדור ורץ את המגרש. אני גם לא שולל את זה שכמות הטעיות שהוא עושה יקטנו עם הזמן.
*אובראיינט- בעיני שחקן התקפה מרשים ביותר. כן האחוזים יכולים להשתפר אבל איזה ורסטיליות בהתקפה! חזק, יד מבחוץ, משחק פוסט -חבילה שלימה בהתקפה. כמה מאיתנו צפו את זה ? אז כן הוא הפתעה נעימה.
*קלויארו- שחקן משלים נהדר בעיני. אגב לגבי אחוזים מהשלוש, אני חושש שיכול להיות איתו את אותו תהליך שהיה עם פרקינס שהגיע מחיפה למכבי. בחיפה היה שחקן התקפה הרבה יותר טוב וכשהגיע למכבי, תפס את התפקיד של הסטופר ההגנתי. במצבים כאלו כשהשחקן מכניס יותר hustle למשחק שלו, באופן טבעי היד נהיית קצת פחות רגישה בזריקה , רגישות שהכרחית לקלעים. ועדיין גם אם זה מה שיקרה -הבחור היה על איזה 45 אחוז מחוץ לקשת בעונה שעברה! זה לא נתון לילדים כאן, זה נתון די מטורף. גם עם ירד מ45 אחוז לכיוון ה36-38 אחוז מחוץ לקשת, זה יהיה בסדר גמור בעיני. קלויארו מוסר נהדר, קבוצתי, חוטף, רץ את המגרש, אנרגטי ,קופץ לכדורים אבודים. זה בדיוק השחקן שאתה רוצה ליד וולבקין -פארגו -בלאק ולא עוד תומאס כזה ,שנותן רק נקודות בלבד.
*בלאק- לא ראינו אותו עדיין אבל לפי כל העדויות המקדימות , אמור להיות אחד השחקנים הטובים והכריזמטיים בקבוצה.
* תוסיף להם את כל הישראלים הצעירים יותר והצעירים פחות- כולם מלבד טיוס, נמצאים בחלק העולה של הקריירה שלהם. כולם בעלייה, האחד כישרון שהולך להיבחר בדראפט, השני MVP באליפות אירופה עד 20, כהן משתפר מעונה לעונה, דיבה מתחיל עונה שנייה ביורוליג ויתן לנו מהנשמה ולהלב שלו שכל כך חשובים לנו. ויש את לוי שבעיני כנראה ישחק בליגה המקומית.

סה"כ אני מסתכל, ואני רואה כאן קבוצה רצינית, עם כישרון, עם רצון עם שחקנים כריזמטיים ושחקנים שיתנו את התחת שלהם בשביל להשיג עצירה בהגנה ולקחת את הכדור האובד.
בעיני למאמן יש כאן תפקיד חשוב מאוד, וכל מה שנשאר לקבוצה הזאת זה להתחבר ולהישאר בריאה.
בעיני יש בהחלט מספיק סיבות להיות אופטימיים.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 23 ספטמבר 2018, 13:05

שועל כתב:

לא היא לא

כן היא כן.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 ספטמבר 2018, 13:06

אם מישהו מכם מוותר ומפסיק לענות ב''לא היא לא''/''כן היא כן'' אתם מאבדים את כל הסטריט קרד שלכם
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarin150 » 23 ספטמבר 2018, 13:22

לא היא כן ?
yarin150

הודעהעל ידי קובי » 23 ספטמבר 2018, 13:32

זה נחמד לשחק במשחקי לוטו לפני שראינו את מכבי העונה ואת שאר הקבוצות - איך זה מתחבר וכו...

כרגע הכל יכול להיות.
על הנייר, יש מספר קבוצות עם סגלים טובים ממכבי - כאלו שבמנג׳ר היו נותנות לה בראש.

מה שמאוד בולט בסגל הזה של מכבי זה חוסר האיזון של הקבוצה, חוסר בשחקן ברמה גבוהה (או בכלל) בעמדות הפורוורד ולא מעט שחקני קאדר בדרג בינוני עם ביג קווסטשן מארק.
כל זה הופך את החלק של הצוות המקצועי למאוד מאוד משמעותי העונה.
מאחר ואת הצוות המקצועי הזה אנחנו מכירים מהעבר וטוב יותר, מהעונה שעברה, אני מקווה שהוא יראה שיפור ניכר.
אחרת, נישאר במקרה הטוב ברמת הפוטנציאל של הסגל ובמקרה הפחות טוב, עם הרבה פחות.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי שועל » 23 ספטמבר 2018, 13:43

toja27 כתב:
שועל כתב:

לא היא לא

כן היא כן.

לא היא לא
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 ספטמבר 2018, 13:45

היום סוף סוף נראה את טאריק בלאק. חבל שאובראיינט לא משחק, השילוב פעולה ביניהם יכול להיות קריטי להמשך העונה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 23 ספטמבר 2018, 13:50

שועל כתב:
toja27 כתב:
שועל כתב:

לא היא לא

כן היא כן.

לא היא לא

ניצחת.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 ספטמבר 2018, 13:50

אין מנצחים בסיפור הזה
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי toja27 » 23 ספטמבר 2018, 13:52

MTA2311 כתב:אין מנצחים בסיפור הזה

השועל לא יסכים איתך.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר