המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל תל אביב, 17 ביוני, שני, 21:00

אליפות העולם בכדורסל 2023

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אליפות העולם בכדורסל 2023

הודעהעל ידי felix_r » 30 אוגוסט 2023, 12:22

איזה בכיין בלתי נסבל זה גודוריץ'! מהדקה הראשונה שלו על הפרקט הוא לא מפסיק לבכות לשופטים, למרות שסרביה מוביל כמעט ב 30 הפרש.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 30 אוגוסט 2023, 18:22

אני לא מבין מה הבעיות של מתכנן האירועים בפיבא, מה הוא התאהב בבתים כפולים ושמירת תוצאות? מה זה נותן חוץ מלסבך הכל? למה כל הטורנירים בנויים בצורה מוזרה? שלא נדבר על דרכי ההגעה לטורנירים האלה כמו טרום מוקדמות המונדיאל
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי felix_r » 31 אוגוסט 2023, 16:50

דרבי איזורי: מרצים נגד ירדן
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי A.Parker » 01 ספטמבר 2023, 12:48

אימאלה פונטקיו
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2023, 12:58

A.Parker כתב:אימאלה פונטקיו

:sharp:
:dance4 :dance4 :dance4
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2023, 13:03

ניצחון יפה של איטליה.
מזל של סרבים, שזה לא פליי-אוף, אלא בית
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 ספטמבר 2023, 14:00

הטורניר הזה כל כך לא מעניין, שצריך לחפש את הדיווחים על האליפות הזאת בידיעות התחתונות של כל אתר. עוד כישלון של פיב״א
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2023, 14:22

אחדשיודע כתב:הטורניר הזה כל כך לא מעניין, שצריך לחפש את הדיווחים על האליפות הזאת בידיעות התחתונות של כל אתר. עוד כישלון של פיב״א

זה שאתרי הספורט שלנו הם בעיקר אתרי כדורגל, זה פחות בעיה של פיב"א. כשהמתעמלות שלנו זכו באליפות העולם, בקושי הייתה הודעה בתחתית של התחתית באתרי הספורט. היית רואה את זה אחרי שעה של גלגול. לעומת זאת בכותרות היה מה הגרמנים חושבים על נועה קירל, חברתו של פרץ. ראית הרבה כותרות על זכייתו של הרץ הישראלי במדליית כסף בריצת מרתון באליפות העולם באתלטיקה? כמעט כלום, וזה למרות שזאת המדליה הראשונה של ישראל בריצות כולשהן למרחק כולשהו באליפויות העולם מאז ומעולם!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 ספטמבר 2023, 14:32

felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:הטורניר הזה כל כך לא מעניין, שצריך לחפש את הדיווחים על האליפות הזאת בידיעות התחתונות של כל אתר. עוד כישלון של פיב״א

זה שאתרי הספורט שלנו הם בעיקר אתרי כדורגל, זה פחות בעיה של פיב"א. כשהמתעמלות שלנו זכו באליפות העולם, בקושי הייתה הודעה בתחתית של התחתית באתרי הספורט. היית רואה את זה אחרי שעה של גלגול. לעומת זאת בכותרות היה מה הגרמנים חושבים על נועה קירל, חברתו של פרץ. ראית הרבה כותרות על זכייתו של הרץ הישראלי במדליית כסף בריצת מרתון באליפות העולם באתלטיקה? כמעט כלום, וזה למרות שזאת המדליה הראשונה של ישראל בריצות כולשהן למרחק כולשהו באליפויות העולם מאז ומעולם!

אני לא מדבר רק על אתרי ספורט ישראליים. אני מסתכל על עוד מדינות. זה פשוט לא כל כך מעניין. ברוב האתרים יעדיפו לדבר עכשיו על סיום מועד ההעברות בכדורגל (או על ההגרלות למינהן) מאשר על גביע העולם בכדורסל.

ולגבי הבעיות הספציפיות של הטורניר הזה - יותר מידי נבחרות, יותר מידי נבחרות חלשות, כוכבים שלא מגיעים. אין יוקרה. איך פותרים את זה? להקטין בחזרה, לתת הרבה פחות מקומות לנבחרות מאפריקה ואסיה. גם ניו זילנד לא הייתה מצליחה להעפיל אם הייתה נאבקת על מקום דרך אירופה. ולבטל את שלבי המוקדמות המיותרים לגביע העולם ולאולימפיאדה (שההעפלה לשם תתבצע דרך הטורנירים הבישתיים ו/או גביע העולם כמו פעם). כך שגם יהיה פחות עומס על השחקנים.

פיב״א זה ארגון כושל לא מהיום. השינויים שהם עשו בגביע העולם ובדרכי ההעפלה אליו רק פגעו בו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 ספטמבר 2023, 14:47

לטביה מנצחת גם את ספרד
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2023, 14:48

מסכים איתך שפיב"א זה ארגון כושל. אין על זה ויכוח.

אבל הקביעה שלך שאליפות העולם לא מעניינת אף אחד, זו קביעה סובייקטיבית מאוד. אותך אולי היא לא מעניינת, אותי היא כן מעניינת מאוד. לגבי ריבוי הנבחרות, כמו שאני עונה לטענה הזאת במונדיאל בכדורגל: לא מעניין אותך? תתחיל לצפות מהשלב השני.

הינה עוד משחק נהדר שמסתיים עכשיו: לאטביה מנצחת את ספרד! לא מעניין?
נערך לאחרונה על ידי felix_r בתאריך 01 ספטמבר 2023, 14:49, נערך פעם אחת בסך הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 ספטמבר 2023, 14:49

felix_r כתב:מסכים איתך שפיב"א זה ארגון כושל. אין על זה ויכוח.

אבל הקביעה שלך שאליפות העולם לא מעניינת אף אחד, זו קביעה סובייקטיבית מאוד. אותך אולי היא לא מעניינת, אותי היא כן מעניינת מאוד.

לא כתבתי שהיא לא מעניינת אף אחד. תקרא שוב. כתבתי שהיא לא מעניינת. הכל יחסי בחיים, כן? לא מעניינת ביחס להרבה אירועים אחרים.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 01 ספטמבר 2023, 14:51, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2023, 14:50

אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:מסכים איתך שפיב"א זה ארגון כושל. אין על זה ויכוח.

אבל הקביעה שלך שאליפות העולם לא מעניינת אף אחד, זו קביעה סובייקטיבית מאוד. אותך אולי היא לא מעניינת, אותי היא כן מעניינת מאוד.

לא אמרתי שהיא לא מעניינת אף אחד. תקרא שוב. כתבתי שהיא לא מעניינת. הכל יחסי בחיים. לא מעניינת ביחס להרבה אירועים אחרים.

רק אל תשכח להוסיף את המילה "אותי". אותך לא כול כך מעניינת. זכותך.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 ספטמבר 2023, 14:52

פליקס, די להיות טרחן. אני אפילו לא מדבר על עצמי, אני משקף את המציאות כפי שהיא מוצגת באתרי הספורט (בכל העולם, לא רק בארץ) ולפי העניין/רייטינג שהאליפות הזאת יוצרת. אני אישית רואה משחקים ואותי זה יותר מעניין מאשר איזה קבוצות קיבלה מכבי חיפה בליגה האירופית. אבל אני או אתה זה לא העניין
אחדשיודע

הודעהעל ידי סומבץ » 01 ספטמבר 2023, 14:58

felix_r כתב:
A.Parker כתב:אימאלה פונטקיו

:sharp:
:dance4 :dance4 :dance4

שחקן שחקן, ההוא שזוסמן החליף באלבה
סומבץ

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2023, 14:59

אחדשיודע כתב:פליקס, די להיות טרחן. אני אפילו לא מדבר על עצמי, אני משקף את המציאות כפי שמוצגת באתרי הספורט (בכל העולם, לא רק בארץ). אני רואה משחקים ואותי זה יותר מעניין מאשר איזה קבוצות קיבלה מכבי חיפה בליגה האירופית.

כפי שכתבתי, את אתרי הספורט שלנו מעניין בעיקר כדורגל. וגם אם בדרך כלל כדורסל הוא במקום השני מבחינת הכיסוי בישראל, כשנבחרת ישראל לא משתתפת, אז גם זה נעלם
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 ספטמבר 2023, 15:02

felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:פליקס, די להיות טרחן. אני אפילו לא מדבר על עצמי, אני משקף את המציאות כפי שמוצגת באתרי הספורט (בכל העולם, לא רק בארץ). אני רואה משחקים ואותי זה יותר מעניין מאשר איזה קבוצות קיבלה מכבי חיפה בליגה האירופית.

כפי שכתבתי, את אתרי הספורט שלנו מעניין בעיקר כדורגל. וגם אם בדרך כלל כדורסל הוא במקום השני מבחינת הכיסוי בישראל, כשנבחרת ישראל לא משתתפת, אז גם זה נעלם

אבל שוב, זה לא רק אתרי הספורט בארץ. הכדורגל הוא מספר 1 ברוב המדינות בעולם. ועם זאת, הסיקור של הטורניר הזה בעולם הוא הרבה פחות גדול ממה שהיה צריך להיות.

חובבי הכדורסל המושבעים רואים וצופים כנראה (למרות שתאריכי/מועדי המשחקים בעיתיים מאוד), לפחות בחלק מהמשחקים. אבל זה לא מושך יותר מידי אנשים שלא היו חלק מזה לפני כן. וזאת הנקודה המרכזית.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2023, 15:07

אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:

אבל שוב, זה לא רק אתרי הספורט בארץ. הכדורגל הוא מספר 1 ברוב המדינות בעולם. ועם זאת, הסיקור של הטורניר הזה בעולם הוא הרבה פחות גדול ממה שהיה צריך להיות.

טוב, זה משהו אחר. זה לא קשור לאליפות הזאת ספציפית. פשוט הכדורגל הוא אנף הספורט הכי פופולארי בעולם, אין מה לעשות.

זו היא לא רק בעיה של כדורסל. זו בעיה של כול אנפי הספורט שהם לא כדורגל.

סתם לדוגמא - בייסבול. האנף הכי פופולארי ביפן. הוא גם מאוד פופולארי בארה"ב. אבל אם יפגשו בגמר נבחרת יפן נגד נבחרת ארה"ב, חוץ מתושבי שתי המדינות האלה, אולי גם בקובה ירצו לצפות במשחק, ובשאר העולם יעדיפו לצפות בשידור חוזר של מוקדמות "רוקדים עם כוכבים" עונת 2018.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 ספטמבר 2023, 15:13

felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:

טוב, זה משהו אחר. זה לא קשור לאליפות הזאת ספציפית. פשוט הכדורגל הוא אנף הספורט הכי פופולארי בעולם, אין מה לעשות.

זו היא לא רק בעיה של כדורסל. זו בעיה של כול אנפי הספורט שהם לא כדורגל.

סתם לדוגמא - בייסבול. האנף הכי פופולארי ביפן. הוא גם מאוד פופולארי בארה"ב. אבל אם יפגשו בגמר נבחרת יפן נגד נבחרת ארה"ב, חוץ מתושבי שתי המדינות האלה, אולי גם בקובה ירצו לצפות במשחק, ובשאר העולם יעדיפו לצפות בשידור חוזר של מוקדמות "רוקדים עם כוכבים" עונת 2018.

אבל תקרא את המשך המשפט. אתה כל פעם עוצר באמצע ומתווכח על כלום.
למרות שהכדורגל הוא הספורט הפופולרי ביותר בעולם, הסיקור של הטורניר הזה בעולם הוא הרבה פחות גדול ממה שהיה צריך להיות. וזה קודם על פיב״א כמובן. בגלל שיש יותר מידי נבחרות, בגלל שיש יותר מידי נבחרות חלשות (הרבה יותר מידי משחקים לא מעניינים בשלב הבתים), בגלל שהרבה כוכבים מוותרים על האליפות הזאת מראש (בין היתר בגלל שהיוקרה של הטורניר נפגעה - ואולי גם בגלל הסמיכות לאולימפיאדה), בגלל מועד האליפות (סוף אוגוסט, תחילת ספטמבר). ואגב, השיטה הלא ספורטיבית שבה מעפילות נבחרות לאליפות הזאת, גורמת לכך שחלק נמצאות שם שלא בצדק (וזה גם פוגע באיכות).
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2023, 15:17

הוספת את הפסקה אחר כך :)

לגבי אוהדים חדשים... קשה לדעת. אבל אני בטוח שהאליפות הזאת הוסיפה עוד אלפי ילדים לאטבים בחוגי הכדורסל :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Jazzman ו־31 אורחים