המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ירושלים, 5 ביוני, רביעי, 21:00

שאפו למכבי! משחק לחימה הירואי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: שאפו למכבי! משחק לחימה הירואי

הודעהעל ידי MTA2311 » 06 אפריל 2012, 10:39

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:יוני, אפשר להתווכח אם זה צודק או נכון, אבל ליאור כבר איבד את הקרדיט מבלאט. פורוורד מוביל במכבי הוא כבר לא יהיה, וכמו שזכותו של בלאט לא לרצות שחקן כמו סופו, גם זכותו לא לרצות שחקן כמו ליאור. הבעיה היא, שגם את מילאן בלאט לא אוהב, למרות שהוא ריבאונדר פנטסטי ושומר יותר טוב משמעותית גם מליאור וגם מבלו.

לגבי ליאור אני מסכים. הוא איבד את הקרדיט, אבל כמו שהוא איבד, הוא גם יכול לזכות בו בחזרה. סה"כ זה הרבה מאוד תלוי בליאור עצמו.
מצ'באן ממש לא ריבאונדר גדול. טוב יותר מבלו זה בטוח, פיזי יותר מליאור גם כן בטוח, אבל כמו אצל השניים, גם אצל מצ'באן, עיקר הכוח הוא בהתקפה, וכמו שאמרת
גם ממנו בלאט לא ממש מחזיק.

אני לא הייתי מתנגד בכלל שמילאן וליאור יחלקו את עמדה 4, ומעדיף את שניהם, ע"פ איזה נגרון מקפץ.

מצ׳באן לקח השנה כמעט8.5 ריבאונדים למשחק ביורוליג. גם בשנים קודמות הוא היה ריבאונדר מצויין, גם ביורוקאפ.
גם אני הייתי שמח אם עמדה 4 הייתה מורכבת מליאור ומצ׳באן, אבל סביר שבלאט יתאבד לפני שזה יקרה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חנו'ש » 06 אפריל 2012, 10:46

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:יוני, אפשר להתווכח אם זה צודק או נכון, אבל ליאור כבר איבד את הקרדיט מבלאט. פורוורד מוביל במכבי הוא כבר לא יהיה, וכמו שזכותו של בלאט לא לרצות שחקן כמו סופו, גם זכותו לא לרצות שחקן כמו ליאור. הבעיה היא, שגם את מילאן בלאט לא אוהב, למרות שהוא ריבאונדר פנטסטי ושומר יותר טוב משמעותית גם מליאור וגם מבלו.

לגבי ליאור אני מסכים. הוא איבד את הקרדיט, אבל כמו שהוא איבד, הוא גם יכול לזכות בו בחזרה. סה"כ זה הרבה מאוד תלוי בליאור עצמו.
מצ'באן ממש לא ריבאונדר גדול. טוב יותר מבלו זה בטוח, פיזי יותר מליאור גם כן בטוח, אבל כמו אצל השניים, גם אצל מצ'באן, עיקר הכוח הוא בהתקפה, וכמו שאמרת
גם ממנו בלאט לא ממש מחזיק.

אני לא הייתי מתנגד בכלל שמילאן וליאור יחלקו את עמדה 4, ומעדיף את שניהם, ע"פ איזה נגרון מקפץ.

ממה שראינו ממאצבן שנה שעברה, הוא באמת לא היה נראה כמו ריבאונדר טוב, אבל נתוני הריבאונד שלו העונה די מדהימים, 8 ריבאונד בממוצע ביורוליג ובאדריאטית זה מרשים מאוד.
אז אולי הוא שיפר את האספקט הזה והפך לריבאונדר טוב.

עדיין אני לא יודעת אם הוא יחזור ואם הוא מתאים לבלאט, אני רק יודעת שאני לא הייתי רוצה עוד עונה עם בלו כפורוורד המוביל כשאליהו נמחק על הספסל.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2012, 11:05

גם ליאור לקח בעונת השיא שלו מעל ל-6 ריבאונדים למשחק.
8 זה בהחלט מספר מרשים, אבל בוא נראה איך זה ייראה במכבי ולא בפרטיזן מקוצצת התקציב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 06 אפריל 2012, 11:23

jol9 כתב:גם ליאור לקח בעונת השיא שלו מעל ל-6 ריבאונדים למשחק.
8 זה בהחלט מספר מרשים, אבל בוא נראה איך זה ייראה במכבי ולא בפרטיזן מקוצצת התקציב.

זה נכון שאי אפשר לדעת מה יקרה במכבי, אבל ממוצע היורוליג שלו נובע אך ורק מהשלב הראשון שאת רובו הוא שיחק לצד פקוביץ' שלקח ממוצע חביב של 4.6 ריב', כך שזה לא שהוא היה שם הגבוה היחידי שלוקח ריב' ולכן משיג כזה ממוצע.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי משה » 06 אפריל 2012, 12:37

יוני, אם כל הכבוד לליאור אליהו במשחקים הקריטיים מול הקבוצות הבאמת חזקות ביבשת הוא פשוט לא פאקטור, והוא מראה את זה פעם אחר פעם. מילאן מאצ'בן נתן העונה קפיצת מדרגה משמעותית וסביר להניח שהוא יתן עוד קפיצה בעונה הבאה, לדעתי אין מועמד שמתאים יותר ממנו להחליף את בלו ולתפוס אפילו מקום של קבע בחמישיה לעונה הבאה.
משה

הודעהעל ידי jol9 » 06 אפריל 2012, 21:04

משה כתב:יוני, אם כל הכבוד לליאור אליהו במשחקים הקריטיים מול הקבוצות הבאמת חזקות ביבשת הוא פשוט לא פאקטור, והוא מראה את זה פעם אחר פעם. מילאן מאצ'בן נתן העונה קפיצת מדרגה משמעותית וסביר להניח שהוא יתן עוד קפיצה בעונה הבאה, לדעתי אין מועמד שמתאים יותר ממנו להחליף את בלו ולתפוס אפילו מקום של קבע בחמישיה לעונה הבאה.

לא פקטור, כי זאת היתה הבחירה של המאמן. הוא החליט שהוא הולך עם בלו, וזה לגיטימי. אבל זה לא שלמצ'באן היו משחקים קריטיים ביורוליג בכללי, אז זה לא ממש אפשרי
לדעת איך הוא יתפקד בהם במכבי.

כולם מדברים על קפיצת המדרגה של מילאן, ושוכחים, שלליאור היתה עונה לא פחות (ולדעתי אף יותר) טובה מזו של מילאן, לפני שלוש עונות. זה עדיין לא הבטיח לו שבכל עונה שלאחריה
הוא שוב ייתן מספרים כאלה.
את התפקיד של שחקן מוביל צריך לקחת. מצ'באן לא יקבל אותה בחינם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 06 אפריל 2012, 21:07

jol9 כתב:
משה כתב:יוני, אם כל הכבוד לליאור אליהו במשחקים הקריטיים מול הקבוצות הבאמת חזקות ביבשת הוא פשוט לא פאקטור, והוא מראה את זה פעם אחר פעם. מילאן מאצ'בן נתן העונה קפיצת מדרגה משמעותית וסביר להניח שהוא יתן עוד קפיצה בעונה הבאה, לדעתי אין מועמד שמתאים יותר ממנו להחליף את בלו ולתפוס אפילו מקום של קבע בחמישיה לעונה הבאה.

לא פקטור, כי זאת היתה הבחירה של המאמן. הוא החליט שהוא הולך עם בלו, וזה לגיטימי. אבל זה לא שלמצ'באן היו משחקים קריטיים ביורוליג בכללי, אז זה לא ממש אפשרי

כולם מדברים על קפיצת המדרגה של מילאן, ושוכחים, שלליאור היתה עונה לא פחות (ולדעתי אף יותר) טובה מזו של מילאן, לפני שלוש עונות. זה עדיין לא הבטיח לו שבכל עונה שלאחריה

כל מה שמבקשים(אני לפחות), זה שיתנו לו את ההזדמנות לקחת את התפקיד הזה. לדעתי חזרה של מילאן תעשה רק טוב לליאור. אולי מלחמה אמיתית עם שחקן איכותי לא פחות ממנו, תוציא ממנו דברים שלא ראינו עד היום. אני כל כך מקווה שההנהלה לא יוותרו לבלאט בקטע הזה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 אפריל 2012, 22:56

jol9 כתב:

העניין של ליאור לפי דעתי הוא רק רצון..או חוסר רצון יותר נכון..הגיע לפיק שלו בעונה שלפני ויטוריה ופשוט הוריד את הרגל מהגז..
אם לליאור היה את האופי של כספי הוא מזמן היה ב-NBA כי הוא יותר מוכשר מכספי..הבעיה של ליאור זה שהוא עצלן ונוח לו מאוד להישאר ברמה שבה הוא עכשיו..הוא מקבל כסף טוב מאוד,משחק בקבוצה כמו מכבי..מה יש לו להתאמץ?
אלה שאני מדברת איתם יודעים שזה מציק לי אבל אני חייבת להגיד..ליאור בגיל 26 עדיין חי עם ההורים בפ''ת כשהוא מקבל 750K נטו לעונה..כאילו הוא צריך שעדיין יכבסו לו,יבשלו לו,ינקו לו..יש לו עוד הרבה להתבגר אבל לבלו למשל זה קרה רק בסביבות גיל 29-30..
אולי אני מחפשת אותו על קטנות אבל באמת שנגמרה לי הסבלנות :nono
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 07 אפריל 2012, 08:01

MTA, אין ספק שלמילאן מגיעה ההזדמנות. אין ויכוח בינינו בנושא הזה, ואני אמרתי את זה יותר מפעם אחת כאן.
כרמל, מסכים איתך. רצון, רצון, רצון ועבודה קשה. ליאור צריך להפנים, שהוא משחק אצל בלאט, ומה שעבד אצל פיני, לא יעבוד אצל דייויד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 אפריל 2012, 15:17

אני זוכרת בכתבה לפני איזה חודש כשרק התחיל כל העניין שאולי בלו רוצה לפרוש אז התפרסמה כתבה בספורט5 שבה היה רשום שאם בלו יחליט לא לפרוש אז יכול להיות שמילאן יושאל שוב..זאת אומרת שאם בלו כן פורש אז כן מתכננים על מצ'באן?
אני לא יודעת עד כמה בלאט סולד ממצ'באן כמו שחושבים..הוא בעצמו אמר שאם זה היה תלוי בו אז מילאן היה נשאר אבל היו צריכים לפנות מקום לגארד וההנהלה אמרה שזה או 6 גבוהים ובלי גארד או להשאיל גבוה ולהביא גארד ובלאט החליט להשאיר את סוג השחקן שהוא אוהב(הנדריקס=האסל)ולהשאיל שחקן שפחות היה לו מקום בעמדה 4..
אני מקווה שאם בלו יפרוש(ואני לא מאמינה שהוא לא יפרוש בסוף)אז מצ'באן יקבל את הצ'אנס שלו במכבי..למרות שבשביל שהוא לא יסופסל כל שתי שניות הוא חייב לעבוד על האגרסיביות שלו בהגנה..גם אם הוא לא יהיה שחקן ההגנה הטוב ביותר לפחות שיראה שהוא רוצה לעבוד בהגנה..זה כבר יהיה 5 רמות מעל ליאור..
אם לבלאט אין סבלנות לאנשים שעושים טעויות בהגנה אז תארו לכם מה שיהיה שנה הבאה..ליאור פותח בחמישייה,עושה שטות ויורד לספסל, מצ'באן עולה במקומו עושה שטות ומוחלף ע''י ליאור שעושה שטות ומוחלף ע''י מצ'באן..בסוף שניהם יתנו כתבת התמרמרות לגרינוולד..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 07 אפריל 2012, 15:47

בשביל שמאצ'באן יצליח מכבי תצטרך סנטר אמיתי לידו, כמו קרסטיץ' ופקוביץ'. לאו דווקא ברמץ האיכות של השניים האלה(כי מכבי לא תשיג סנטר כזה) אבל כזה שהוא מניה בטוחה מתחת לסל. אני הייתי הולך על דייויס ולו מהסיבה ששילוב של מאריץ' עם מאצ'באן ייצור קו קדמי מאוד איטי ולא אתלטי.
שחף

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 אפריל 2012, 15:54

שחף כתב:בשביל שמאצ'באן יצליח מכבי תצטרך סנטר אמיתי לידו, כמו קרסטיץ' ופקוביץ'. לאו דווקא ברמץ האיכות של השניים האלה(כי מכבי לא תשיג סנטר כזה) אבל כזה שהוא מניה בטוחה מתחת לסל. אני הייתי הולך על דייויס ולו מהסיבה ששילוב של מאריץ' עם מאצ'באן ייצור קו קדמי מאוד איטי ולא אתלטי.

דווקא מאריץ' הוא בדיוק מהטייפ קאסט של פקוביץ'. לדעתי מאוד יתאים ליד מצ'באן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 07 אפריל 2012, 15:55

שחף כתב:בשביל שמאצ'באן יצליח מכבי תצטרך סנטר אמיתי לידו, כמו קרסטיץ' ופקוביץ'. לאו דווקא ברמץ האיכות של השניים האלה(כי מכבי לא תשיג סנטר כזה) אבל כזה שהוא מניה בטוחה מתחת לסל. אני הייתי הולך על דייויס ולו מהסיבה ששילוב של מאריץ' עם מאצ'באן ייצור קו קדמי מאוד איטי ולא אתלטי.

דייויס מהכרותי איתו הוא הרבה יותר שחקן של ראן-ג'אמפ וחצי מרחק. טכני ופחות פיזי, ממש לא שתיים בטוחות ברגע שתניח לו כדור בפוסט.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 אפריל 2012, 16:01

האמת שאני לא מסכימה איתך..
הסיבה שהנדריקס ובלו למשל משתלבים טוב זה בגלל שלהנדריקס אין מה לחפש מחוץ לצבע בזמן שבלו חי בעיקר על שלשות והם לא יצרו פקק בצבע..
אני לא אומרת שמצ'באן שחקן שעומד רק מחוץ לקשת הוא בהחלט שחקן שנע הרבה יותר בין שלשות-חצי מרחק-לייאפ מאשר סנטר כמו מאריץ' שאין לו מה לעשות מחוץ לצבע..
אני גם לא הייתי מביאה את דיוויס..יש לו יותר מדי חסרונות שמציקים לי אבל אם לא תהיה ברירה אחרת אז אפשר..למרות שאני חושבת שאנשים פה יתאכזבו..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 07 אפריל 2012, 16:12

אני חושב שבלאט לא אוהב סנטרים שתקועים בצבע. סופו לדעתי היה ברירת מחדל שלו.
שחף

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 אפריל 2012, 16:16

שחף כתב:אני חושב שבלאט לא אוהב סנטרים שתקועים בצבע. סופו לדעתי היה ברירת מחדל שלו.

יש הבדל בין שחקן שלא זז בתוך הצבע לבין שחקן שיכול לעשות סלים רק ממש מתחת לסל..
מאריץ' למשל לא שחקן של חצי מרחק אבל הוא לא שחקן שחונה וזהו..
כמו שאמרתי..יש הבדל בין שחקן תקוע לבין שחקן פוסט..ההבדל הוא בעיקר באופי של השחקן ובניידות שלו..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 07 אפריל 2012, 16:30

את משווה את מאריץ' לניקולה, האפמן והנדריקס מבחינת מוביליות? אני לא טוען שהאיש לא זז בכלל, אבל אחת הסיבות שהוא לא מקבל דקות בפאנאתנייקוס היא שהוא פיק אנד רולר לא מדהים.
שחף

הודעהעל ידי MTA2311 » 07 אפריל 2012, 16:30

Holiday_Armadillo כתב:
שחף כתב:אני חושב שבלאט לא אוהב סנטרים שתקועים בצבע. סופו לדעתי היה ברירת מחדל שלו.

כמו שאמרתי..יש הבדל בין שחקן תקוע לבין שחקן פוסט..ההבדל הוא בעיקר באופי של השחקן ובניידות שלו..

הוא גם לא שחקן פיק אנד רול, אז מה מבדיל אותו מסופו?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 אפריל 2012, 16:35

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

זה שהוא לא משאית ויכול לזוז בשני צידי המגרש ליותר מ-4 דקות רצוף..

שחף כתב:את משווה את מאריץ' לניקולה, האפמן והנדריקס מבחינת מוביליות? אני לא טוען שהאיש לא זז בכלל, אבל אחת הסיבות שהוא לא מקבל דקות בפאנאתנייקוס היא שהוא פיק אנד רולר לא מדהים.

אני ממש לא משווה אותו לכל השלושה האלה..שחקן מסוג שונה לחלוטין..אבל אתה חייב להסכים שכל שחקן בהשוואה לסופו הוא שחקן תזזיתי..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 07 אפריל 2012, 16:42

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

זה שהוא לא משאית ויכול לזוז בשני צידי המגרש ליותר מ-4 דקות רצוף..

זה לא מסביר את המשפט "מאריץ' למשל לא שחקן של חצי מרחק אבל הוא לא שחקן שחונה וזהו.". מה יש לו למכור בהתקפה חוץ מזה?
גם ראינו מה מאריץ' שווה בשנתיים שלו בפאו. שנה שעברה הוא היה פצוע, אז אי אפשר לבוא אליו בטענות, אבל מה עם השנה? שחקן של 3 נקודות למשחק יותר טוב מסופו?
אם הוא לא הצליח להתחרות בבאטיסט שהוא כבר בן 200, ובוויוקאס, אז הוא לא צריך להיות סנטר ראשון במכבי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־27 אורחים