המשחק הקרוב: עירוני רמת גן נגד מכבי Playtika ת"א, 24 במאי, שישי, 14:00

פאפאלוקאס ביקש לעזוב את מכבי ת"א לפני סיום העונה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: פאפאלוקאס ביקש לעזוב את מכבי ת"א לפני סיום העונה

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 11 אפריל 2012, 15:43

חנו'ש כתב:אז הייתי מציעה לך להפסיק לקרוא טוקבקים כי לרוב מדובר בסתם ילדים משועממים...

זה שהם ילדים משועממים לא פוסל את זה שאלה הדעות שלהם..
אני זוכרת שהיו שמועות שאולי כספי יחזור ובסוף בגלל שהיו פערים כספיים אז היו שמועות שהוא ישחק בוילרבאן..מישהו אמר ''אני לא יודע מה יותר בא לי, לראות את כספי בצהוב או לראות אותו משחק נגד מכבי וקורע להם את הצורה''..וזה כביכול אוהד של מכבי..
לא חסרים ''אוהדים'' שהם יותר אוהדים של שחקנים מאשר של הקבוצה..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 11 אפריל 2012, 15:45

ברור שזכותם לחשוב מה שבא להם, אבל אני לא חושבת שזה מה שאוהדים בוגרים ואם יותר לי לקרוא להם "אמיתיים" (ואני לא מדברת בהכרח על השרופים שקופצים ביציעים כל משחק), חושבים.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי Allan Turing » 11 אפריל 2012, 17:51

refael כתב:חבל שאפילו בעונה כל כך ארוכה ומלאת משחקים לא זכינו לראות את פאאפלוקס יותר מידי.
מאוד מצער אותי העניין הזה למרות הירידה ביכולת הגיעה לו צאנס לשחק יותר והרבה יותר.
שחקן ברמה הזאת ובקלאסה הזאת לא יגיע בזמן הקרוב למכבי חבל שלא נהינו ממנו יותר.
תחשבו על זה כך בגיל 34 דיאמטידיס במכבי לא הייתם נותנים לו לשחק ?(גם על פאפאלוקס לא הייתם מאמינים).
חבל חבל חבל.

איזה ירידה? הוא לא קיבל צ'אנס!
אני מזכיר לך, שבמשחק מול מילאנו בחוץ (כן, הראשון ביורוליג), דיוויד העלה אותו, ופאפאס היה המצטיין במכבי.
אם הוא היה משחק לכל אורך העונה, ומקבל את הרושם שסומכים עליו, לי אין ספק שהוא היה נותן עונה טובה. (מי יודע, אלי אפילו היינו עולים לפיינל-פור).
סמל אישי של המשתמש
Allan Turing

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 11 אפריל 2012, 21:23

yzafrir כתב:
Ido_Maccabi כתב:אם תאהבו את זה ואם לא- לדעתי האשם בכל זה הוא בלאט. עזבו כרגע מקצועית (יש לו שחקן נהדר והוא פשוט לא משתמש בו), אישית- פאפאלוקאס תומך בכל צעד, מוחא כפיים כל מהלך, נותן טיפים, מאוד פעיל על הספסל ואכפת לו מהקבוצה. ואיך בלאט גומל לו בזה? התעלמות. אני לא מצליח למצוא סיבה אחרת חוץ מאשר משחקי אגו.
הוא אולי הטעות הגדולה ביותר של בלאט העונה.

פשוט קשה לאנשים להפנים שהוא היה שחקן נהדר אבל הוא בירידה חדה בקריירה שלו עוד משנה שעברה ודיויד כנראה גילה את זה מאוחר מידי על חשבון הכסף של ההנהלה...

תיאו בנוי על חוכמת משחק, ניהול משחק, יכולת מסירה, מנהיגות.. דברים שלא יורדים עם הזמן. אני לא חושב שמישהו ציפה ממנו להיות הרכז האדיר שהוא היה, אבל ברור לכל אחד שמבין אפילו קצת, שהוא שווה יותר מ 4 דקות בממוצע. זה לא רק זה, אלא תלוי בסיטואציה. זה לא שבמקומו אתה מכניס איזה סטיב נאש. אוחיון הרי לא ישחק 40 דקות, ובמקומו נכנסים מאלט (שברור שלא מתאים), ולאנגפורד, שכל דקה שלו בעמדת הרכז היא פגיעה בקבוצה. בקיצור הייבוש הוא לדעתי לא מקצועי.
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי felix_r » 11 אפריל 2012, 22:58

אסור גם לשכוח, ששחקן לא יכול להכנס לכושר משחק כשהוא כמעט ולא משותף, גם אם הוא מייקל ג'ורדן
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 12 אפריל 2012, 11:24

felix_r כתב:אסור גם לשכוח, ששחקן לא יכול להכנס לכושר משחק כשהוא כמעט ולא משותף, גם אם הוא מייקל ג'ורדן

אבל אם להיות הוגנים, אז למייקל ג'ורדן לא היה קורה מצב שבו הוא לא היה משחק.
גם לתיאו יש מניות במצב שלו, אבל ברור שהוא היה צריך לשחק יותר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־26 אורחים