המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

ת'רד המלפפונים V6 - סיימנו (נכון לעכשיו)

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים V6 - דרוש רכז!

הודעהעל ידי felix_r » 17 אוגוסט 2019, 00:09

בואו ואלמד אתכם חשיבה פוזיטיבית מה היא:

אם אין למכבי רכז, הוא לא יכול להפצע! :laugh1
נערך לאחרונה על ידי felix_r בתאריך 17 אוגוסט 2019, 00:13, נערך פעם אחת בסך הכל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 17 אוגוסט 2019, 00:09

אני חושב שאם זה נכון (יש המון חורים בעלילה שלא מסתדרים לי) אז מכבי ויאניס חשבו על זה ככה
שנה שעברה מאז שיאנס הגיע מכבי הייתה חמישית במאזן, אם עונה שעברה לא היה רכז טבעי אז אם לא יביאו מחליף קומבו גארד מכבי עדיין תישאר באותו מבנה שהוכיח את עצמו ב2 שלישים האחרונים של העונה
אז אם הסגל השנה עבר חיזוק משמעותי בשאר העמדות (והוא עבר) אז אותה עמדה לא קריטית ואפשר להביא 1.5 נוסף במקום
אישיץ לא מת על המחשבה הזאת

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 17 אוגוסט 2019, 00:14

בסירטון הסקאוט שלו כתוב שהוא לא רכז טבעי אבל בעל יכולות ניהול משחק מוכחות , לא יודע מה זה אומר .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי felix_r » 17 אוגוסט 2019, 00:16

מקאדו 3 כתב:בסירטון הסקאוט שלו כתוב שהוא לא רכז טבעי אבל בעל יכולות ניהול משחק מוכחות , לא יודע מה זה אומר .

ברשותך אני אתרגם. זה אומר: שאלוהים יעזור לנו ! :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 17 אוגוסט 2019, 00:19

מה הוא מוסיף לקו האחורי שקיים כרגע? ניהול משחק? הגנה? אתלטיות? יכולת חדירה?

שואל באמת
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוגוסט 2019, 00:22

MTA2311 כתב:מה הוא מוסיף לקו האחורי שקיים כרגע? ניהול משחק? הגנה? אתלטיות? יכולת חדירה?

שואל באמת

פשוט עוד גו טו גאי לצידו של ווילבקין.
ניהול משחק הוא לא יוסיף, ניהול המשחק שלו ברמה סבירה מינוס, אבל הוא כן סקורר מצוין - קלעי טוב מחוץ לקשת, חודר ופינישר מעולה, אתלט טוב וגם שחקן קלאץ' לא רע.
אני חושב שביורוליג הוא יכול להיות סקורר ברמה גבוהה, הבעיה היא ששוב אנחנו מוצאים את עצמו ללא מנהל משחק איכותי.
נערך לאחרונה על ידי Jack55 בתאריך 17 אוגוסט 2019, 00:24, נערך 4 פעמים בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 17 אוגוסט 2019, 00:23

מקאדו 3 כתב:בסירטון הסקאוט שלו כתוב שהוא לא רכז טבעי אבל בעל יכולות ניהול משחק מוכחות , לא יודע מה זה אומר .
אולי הוא הפך לרכז בקיץ ולא סיפרו לנו

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי cifkcv » 17 אוגוסט 2019, 00:30

MTA2311 כתב:מה הוא מוסיף לקו האחורי שקיים כרגע? ניהול משחק? הגנה? אתלטיות? יכולת חדירה?

שואל באמת

האמת שהוא גם לא איזה אתלט על, וכן חסרה לנו אתלטיות בקו האחורי. מה שכן יש לו סייז טוב.
האמת? שגם הקבוצה של יאניס באול' לא הייתה אתלטית יותר מדי בקו האחורי. אבל כן היה לה את מנצריס שהוא שומר טוב על גארדים. ובעונת הפיינל פור גם את האקט(שלא שיחק בפלייאוף ובפיינלפור) שהוא בכלל שחקן הגנה מצוין וגם אתלט לא רע.
בקבוצה הזאת יש את יובל וזהו בערך, מקווה שזה יספיק.

אגב מבחינה סטטיסטית, גם טיילר אניס(שהוא חד משמעית רכז) לא מחזיק בכמות אסיסטים מרשימה. אז אולי אפשר לקוות שכן יש לו יכולת מסירה טובה(לא מכיר אותו מספיק).
נערך לאחרונה על ידי cifkcv בתאריך 17 אוגוסט 2019, 00:32, נערך פעם אחת בסך הכל.
cifkcv

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוגוסט 2019, 00:33

cifkcv כתב:

שואל באמת

האמת שהוא גם לא איזה אתלט על, וכן חסרה לנו אתלטיות בקו האחורי. מה שכן יש לו סייז טוב.
האמת? שגם הקבוצה של יאניס באול' לא הייתה אתלטית יותר מדי בקו האחורי. אבל כן היה לה את מנצריס שהוא שומר טוב על גארדים. ובעונת הפיינל פור גם את האקט(שלא שיחק בפלייאוף ובפיינלפור) שהוא בכלל שחקן הגנה מצוין וגם אתלט לא רע.

אגב מבחינה סטטיסטית, גם טיילר אניס(שהוא חד משמעית רכז) לא מחזיק בכמות אסיסטים מרשימה. אז אולי אפשר לקוות שכן יש לו יכולת מסירה טובה(לא מכיר אותו מספיק).

דווקא מהסרטונים וממה שקראתי בדוחות הסקאוט התרשמתי שהוא אתלט לא רע בכלל.
מה שכן אני לגמרי מסכים שההגנה זה לא הצד החזק שלו.
ואם מסתכלים בפן הכללי, זה שחקן שגם ידע לדבר עם יאניס ויהיה לו חיבור איתו, ועוד שחקן ששיתף פעולה עם עומרי כספי (שנה שעברה בממפיס) :wubyellow
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 17 אוגוסט 2019, 00:33

Jack55 כתב:
cifkcv כתב:

שואל באמת

ואם מסתכלים בפן הכללי, זה שחקן שגם ידע לדבר עם יאניס ויהיה לו חיבור איתו, ועוד שחקן ששיתף פעולה עם עומרי כספי (שנה שעברה בממפיס) :wubyellow
הוא הגיע אחרי שכספי עזב...

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוגוסט 2019, 00:34

Shay_uzan כתב:
Jack55 כתב:
cifkcv כתב:

שואל באמת

הוא הגיע אחרי שכספי עזב...

וואלה?
הייתי בטוח שהם הספיקו לשחק ביחד :disgust:
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי yarin150 » 17 אוגוסט 2019, 00:35

הוא שחקן של 10 נקודות ממוצע בנבא בעונה שעברה בממפיס
שזה 15+ ביורוליג
יוריד עומס התקפי מהקבוצה , יודע ליצור לעצמו
חסרונות : הגנה לא הכי טובה , לא באמת רכז..
yarin150

הודעהעל ידי קובי » 17 אוגוסט 2019, 00:39

שואל באמת

קליעה והובלת כדור.
לגבי מה ששאלת - לא מנהל משחק, הגנה לא טובה, לא אתלט גדול, חודר סביר אבל מסתמך יותר על קליעה.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 אוגוסט 2019, 00:45

מבחינת העמדה שלו וזה שהוא לא רכז..אני מעולם לא קניתי את עניין ווילבקין כ/ב-2, אז מבחינתי היה חסר יותר שחקן לעמדה 2 מרכז, מהבחינה הזאת אני בסדר עם זה שהוא יותר קלעי מכל דבר אחר
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yarin150 » 17 אוגוסט 2019, 00:52

Holiday_Armadillo כתב:מבחינת העמדה שלו וזה שהוא לא רכז..אני מעולם לא קניתי את עניין ווילבקין כ/ב-2, אז מבחינתי היה חסר יותר שחקן לעמדה 2 מרכז, מהבחינה הזאת אני בסדר עם זה שהוא יותר קלעי מכל דבר אחר

מסכים איתך שוולבקין הוא 1 בעמדה שלו
אבל הוא לא רכז
וגם וולטרס הוא עמדה 1 ולא רכז

בקיצור שיטת המשחק תיהיה :
לרוץ תמגרש , לזרוק המון שלשות , וריבאונד התקפה
yarin150

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוגוסט 2019, 00:54

חושב על הפן העתידי :
אם אכן הוא יתגלה כשחקן טוב+ ביורוליג, אנחנו גם נבנה לעצמנו פה שלד ישראלי רציני ביותר לעונות הבאות :
דורסי, דיבה, זוסמן, סנדי כהן, כספי (שאם חס וחלילה לא יפצע יכול לתת לפחות עוד 2 עונות טובות) ואולי גם טי ג'י ליף בעוד עונה-שתיים...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 17 אוגוסט 2019, 00:56

Jack55 כתב:חושב על הפן העתידי :
אם אכן הוא יתגלה כשחקן טוב+ ביורוליג, אנחנו גם נבנה לעצמנו פה שלד ישראלי רציני ביותר לעונות הבאות :
דורסי, דיבה, זוסמן, סנדי כהן, כספי (שאם חס וחלילה לא יפצע יכול לתת לפחות עוד 2 עונות טובות) ואולי גם טי ג'י ליף בעוד עונה-שתיים...
ההתעלמות מכהן כהן מכוונת?

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי NY boy » 17 אוגוסט 2019, 00:57

החתמה שמזכירה בעיקר את ההחתמה של פארמר בקדנציה השנייה. אחרי שכבר הוחתם רוצ'סטי, הייתה הזדמנות להביא את פארמר והביאו למרות שהיה ברור שזה לא מה שצריכים. מקווה מאד שהתוצאות לא יהיו אותו דבר. יש הבדל אחד ברור מהעונה הקודמת לעונה הזאת, אז היו כל מיני גמלים ולייצנים בקו הפנים, עכשיו לפחות יש קו פנים טוב על הנייר.

בסופו של דבר שוב בנו פה קבוצה עקומה לא משנה איך מסתכלים על זה. לא מאוזנת (מבחינת יכולות), לא מגוונת, כן מוכשרת. איך זה יתחבר? השנים האחרונות הוכיחו שתמיד השלם במצב הזה קטן מסך חלקיו. הרבה שחקנים מוכשרים לא אומר שהקבוצה טובה אם זה לא מתחבר כמו שצריך, ובלי לבנות קבוצה מאוזנת הרבה יותר קשה לחבר.

לדעתי בסופו של דבר אחרי שהגיעו למצב שהגיעו עמוק בקיץ, לא הייתה יותר אפשרות לרכז נורמלי עם יכולת מוכחת החליטו בקבוצה שאם להמר על קומבו ולא רכז אז בו נהמר על מישהו מהנבא אבל בעיקר על מישהו שיש לו אזרחות. כן זה לא חשוב בהקשר של זה שאין כבר חוק רוסי, אבל זה מאד משמעותי בהקשר של החוקים החדשים והאפשרות לרשום רק 5 זרים. כי עכשיו פתאום לא צריך להשאיר 3 זרים בחוץ כל משחק, אפשר להשאיר רק 2. עכשיו פתאום משאירים את קלוירו ואת בראיינט בחוץ כל משחק ואף אחד לא באמת שם לב לחסרון שלהם. עכשיו יש סגל של 6 ישראלים (לא מחשיב את כהן כרגע) + 5 זרים בכל משחק ליגה, מידי פעם נותנים למישהו לנוח. לדעתי הסיבה העיקרית להחתמה הזאת כי האפשרות לא להשאיר את הזר הזה בחוץ.
NY boy

הודעהעל ידי NY boy » 17 אוגוסט 2019, 00:59

על פי החוקים החדשים אתה מחוייב להחזיק 4 ישראלים שנולדו בארץ בסגל. יכול להחזיק רק 3 מתאזרחים (אלא אם רושם פחות זרים). ככה שאין מצב שכזה, רוצים להוסיף את ליף יצטרכו להוציא את אחד האחרים. כמובן שגם כהן יצטרך להיות משוחרר.

ולא הייתי בונה על זוסמן. כמו שהסגל הזה בנוי ועם ההייפ ש אבדיה שמחייב לתת את הדקות (בליגה) לו, מניח שזוסמן הולך דיי מהר להעלם מהרוטציה ולא לראות דקות משחק כמעט (זה שהוא שחקן שמאבד ביטחון בקלות בטח לא יעזור לו) והוא יעזוב בסוף השנה.
NY boy

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוגוסט 2019, 01:06

Shay_uzan כתב:
ההתעלמות מכהן כהן מכוונת?

כן, צעיר הוא כבר לא (29) ועוד עונה-שתיים הוא כבר לא יהיה רלוונטי בטח אם נוכל לשים יד על ליף.
לעומת זאת שאר השחקנים שציינתי יכולים להיות שחקנים מובילים (דורסי, ליף וכספי) ולפחות שחקני רוטציה טובים+ ברמת יורוליג (זוסמן וכהן).
דיבה בלי קשר ליכולת שלו לדעתי יישאר עד הפרישה ויהפוך להיות כמו דרק שארפ, הוא יהיה סמל כאן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Avi1508, Google [Bot], יוסי22, מקאדו 3, מרסר, שמואל1 ו־36 אורחים