המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

ת׳רד המלפפונים 22/23 V3

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת׳רד המלפפונים 22/23 V3

הודעהעל ידי עידן » 28 יוני 2022, 13:07

Jack55 כתב:אנשים מתעלמים מהעובדה שבראון כבר חתם על החוזה
לא ברור למה, חבל על המלל…

כי עד שאין הודעה רשמית - שום דבר לא רשמי. מספיק נכווינו מזה.

רק לא מזמן היה סיפור עם אחד בשם פסקוואל.
עידן

הודעהעל ידי er79 » 28 יוני 2022, 13:07

גל גל כתב:
er79 כתב:יש לסגל הזה 2 חסרונות ברורים ואולי חיסרון שלישי:
1. קו קדמי רע מאוד התקפית וחסר סייז. השילוב של ניבו ופויתרס הוא שילוב רע.
2. קו אחורי חסר יכולת קליעה כמעט לגמרי.
3. לגבי החיסרון השלישי הוא עדיין בסימן השאלה וזה תלוי בסגל הסופי. אבל זה יכול להיות החיסרון הקריטי ביותר. אם יתברר שבראון לא יחתום פה בסוף, שוב תופקד משימת ניהול המשחק לשני קומבואים שאין להם יכולת להשפיע על הקבוצה, אוואנס ו/או בולדווין. זאת טעות כמו שזה כבר שנים טעות לא לתת למנהל משחק אמיתי להוביל את ההתקפה. בהנחה שבראון אכן סגור פה, עולה שאלת אוונס. אם הוא לא נשאר ובולדווין משחק כ-1 מחליף של בראון, מילא (למרות שלא יודע עד כמה הולינס יהיה יעיל כ 2 פותח). אבל אם בולדווין יפתח כ-2 כשהולינס מחליף אותו (מה שנראה לי כמהלך יותר סביר) אנחנו נשארים עם זיו ודיבא שוב כמחליפים הבלעדיים ובלבדיים של בראון. רע מאוד. פשוט רע מאוד. בשורה התחתונה, אם בראון ואוואנס סגורים תבטלו את סעיף 3 שלי. זה יהיה צעד יותר נכון אבל הייתי מתגבר את הקו הזה בהיידיגר כי אף אחד מהם לא נחשב קלעי שלשות טוב. בכלל אין בקבוצה הזאת קלעי שלשות אוטומטיים אלא כאלה שמסוגלים לקלוע. יש מצב שמנקו הקלעי הכי טוב בקבוצה וזה לא מעודד אותי הנתון הזה

לא הייתי אומר חסר קליעה לגמרי
מה שחסר זה מישהו שרץ על חסימות כמו ווילבקין וכו

אבל לא כדי להשאיר לבד את השחקנים, הם לא נגרים
כן חסר איזה קלעי אבסולוטי אני מסכים

אני לא מחפש קלעי אבסולוטי. כמובן שזה תמיד מבורך אבל אני מדבר איתך על קאדר שמסוגל לקלוע אבל אין להם יציבות מהטווח. מניח שכבר לא יהיה מישהו כזה אז לפחות בשוליים לייצב קצת את האספקט הזה. היידיגר למשל מסוגל לקלוע טוב יותר מהרבה שחקנים בסגל הזה.
er79

הודעהעל ידי cifkcv » 28 יוני 2022, 13:09

סינגלטון יכול להיות תוספת מעניינת, השאלה באיזה כושר הוא..
cifkcv

הודעהעל ידי גל גל » 28 יוני 2022, 13:11

er79 כתב:
גל גל כתב:
er79 כתב:יש לסגל הזה 2 חסרונות ברורים ואולי חיסרון שלישי:
1. קו קדמי רע מאוד התקפית וחסר סייז. השילוב של ניבו ופויתרס הוא שילוב רע.
2. קו אחורי חסר יכולת קליעה כמעט לגמרי.
3. לגבי החיסרון השלישי הוא עדיין בסימן השאלה וזה תלוי בסגל הסופי. אבל זה יכול להיות החיסרון הקריטי ביותר. אם יתברר שבראון לא יחתום פה בסוף, שוב תופקד משימת ניהול המשחק לשני קומבואים שאין להם יכולת להשפיע על הקבוצה, אוואנס ו/או בולדווין. זאת טעות כמו שזה כבר שנים טעות לא לתת למנהל משחק אמיתי להוביל את ההתקפה. בהנחה שבראון אכן סגור פה, עולה שאלת אוונס. אם הוא לא נשאר ובולדווין משחק כ-1 מחליף של בראון, מילא (למרות שלא יודע עד כמה הולינס יהיה יעיל כ 2 פותח). אבל אם בולדווין יפתח כ-2 כשהולינס מחליף אותו (מה שנראה לי כמהלך יותר סביר) אנחנו נשארים עם זיו ודיבא שוב כמחליפים הבלעדיים ובלבדיים של בראון. רע מאוד. פשוט רע מאוד. בשורה התחתונה, אם בראון ואוואנס סגורים תבטלו את סעיף 3 שלי. זה יהיה צעד יותר נכון אבל הייתי מתגבר את הקו הזה בהיידיגר כי אף אחד מהם לא נחשב קלעי שלשות טוב. בכלל אין בקבוצה הזאת קלעי שלשות אוטומטיים אלא כאלה שמסוגלים לקלוע. יש מצב שמנקו הקלעי הכי טוב בקבוצה וזה לא מעודד אותי הנתון הזה

לא הייתי אומר חסר קליעה לגמרי
מה שחסר זה מישהו שרץ על חסימות כמו ווילבקין וכו

אבל לא כדי להשאיר לבד את השחקנים, הם לא נגרים
כן חסר איזה קלעי אבסולוטי אני מסכים

אני לא מחפש קלעי אבסולוטי. כמובן שזה תמיד מבורך אבל אני מדבר איתך על קאדר שמסוגל לקלוע אבל אין להם יציבות מהטווח. מניח שכבר לא יהיה מישהו כזה אז לפחות בשוליים לייצב קצת את האספקט הזה. היידיגר למשל מסוגל לקלוע טוב יותר מהרבה שחקנים בסגל הזה.

היליארד קולע מצויין מהשלוש.
הוא גם די יציב
מאמין שהיידיגר יהיה פה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Mmm » 28 יוני 2022, 13:13

סינגלטון בירידה וזקן..לא הייתי רוצה אותו...
Mmm

הודעהעל ידי felix_r » 28 יוני 2022, 13:14

cifkcv כתב:סינגלטון יכול להיות תוספת מעניינת, השאלה באיזה כושר הוא..

אבל סינגלטון קלע העונה 3.9 נקודות למשחק, 23 אחוז לשלוש. זה לא הארבע שאנחנו מחפשים
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 28 יוני 2022, 13:15

Mmm כתב:סינגלטון בירידה וזקן..לא הייתי רוצה אותו...

נכון
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Mmm » 28 יוני 2022, 13:16

גיק מספורט 5 אני מבין שמפחדים שהוא יברח ולכן מנסים לסגור איתו מהר...ממך אני מבין שהוא חתם בוולדוין...?
Mmm

הודעהעל ידי גל גל » 28 יוני 2022, 13:16

הבנאדם התחיל לעקוב אחי פאקינג ליף

אין סרט שהוא לא משחק פה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי cifkcv » 28 יוני 2022, 13:20

מסכים שהוא בירידה(אחרת לא היה אופציה), מצד שני שיחק המון דק' השנה באנדולו, ובואו זאת קבוצה שלא חסר לה קלעים אז טוב שחקן שגם יודע לעמוד בצד ולעשות את העבודה השחורה.
גם בפיינל פור היה רביעי בדקות. ואגב, בקבוצה שנבנית היידיגר חייב להיות, חייב.
cifkcv

הודעהעל ידי Adam » 28 יוני 2022, 13:30

אחדשיודע כתב:
Adam כתב:
TAYO כתב:
Jack55 כתב:כמו שאמרתי, בולדווין סגור פה באופן סופי, בראון כבר חתם בתחילת שבוע והכרזה עליו תהייה בקרוב

מאוד אוהב את הקו האחורי הזה, אני פחות דואג על בעיות ההתנהגות שלו, מאמין שבלאט יודע מה הוא עושה כשהתעקש להחתים אותו

יש לנו קו אחורי פשוט מטורף עם כמות כישרון פסיכית, כולם אתלטיים, כולם בנויים טובים וכולם שומרים מצוין.

הקליעה אמנם לא הצד החזק אבל כולם יודעים לקלוע, אמנם לא ברמה של ווילבקין אבל אם קבוצה תחליף לצופף את הצבע ולהמר על השלשות, אז אלה שחקנים שידפקו את השלשות הפנויות האלה, אין פה איזה דיאנדרה קיין.
אתה אופטימי בלתי נלאה. כמעט בכל החתמה אתה מצליח לראות את הפוטנציאל החיובי… שאפו על זה. בדיוק סוג הלקוחות האהוב על הפדרמנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אין ספק שהוא מעט אופטימי מדי לטעמי, אבל אתה נמצא בדיוק בצד השני של הקיצון (כמו אחרים פה). בעיניי האובר פסימיות פה לא מוצדקת.
בסוף ההנהלה הביאה לכאן (בהנחה שזה קורה כן?) 3 כוכבים "על הנייר" מהעונה שעברה - בראון, בולדווין והיליארד. שניים מתוכם שיחקו בקבוצות פלייאוף (באיירן, קאזאן).
הקו האחורי שלנו דווקא נראה על פניו מאוד איכותי. נכון שיש מעט בעיית קליעה, אבל לא מדובר באוסף של ניק קלאת'סים. כל שחקן שם כן ידע לקלוע את הזריקה הפנויה.
דווקא החשש היחיד שלי קיים בעמדות 4 ו-5. בסוף בעמדה 4 אנחנו הולכים להמר: אף אחד לא יודע איך טי.ג'יי ליף יהיה או מי השחקן הזר שיביאו (מתאר לעצמי שיגיע מישהו זול ולא מוכר). בעמדה 5 אין צורך לפרט, שחקנים מאוד דומים שלא באמת משלימים אחד את השני.

כוכבים? הילארד כוכב? שחקן טוב כשהוא בריא (ולגבי זה יש סימן שאלה), אבל לא צריך להיסחף. אני דווקא אהבתי אותו בימים שהגיע לאירופה מסן אנטוניו, אבל האהבה זאת דעכה. יש לגביו לא מעט סימני שאלה (מעבר לעניין המקצועי בימים רגילים) - במיוחד בכל הקשור לבריאות שלו ולתפוקה שלו במאני-טיים.
בולדווין? דמות בעייתית, אבל כישרון יש. עוד לא התפוצץ ולא הצליח להוביל קבוצה באירופה להישג כלשהו (לעניות דעתי אין לו אפילו תואר אחד). כוכב הוא עדיין לא. כוכב בפוטנציה אולי.
לורנזו בראון? כוכב שקט. לטעמי הכי יעיל מבין השמות הנ"ל, והייתי שמח לראות אותו לצד ווילבקין לדוגמה. כי בכל זאת, עניין ההתאמה חשוב. וקצת מרתיעה ההתאמה בין השלושה.

אמרתי כוכבים על הנייר, כי אם מסתכלים סטטיסטית הם היו השחקנים הכי טובים בקבוצות שלהם.
היליארד לא כוכב מטבעו, אני גם לא חושב שהוא יהיה כזה במכבי, אבל מדובר בסוף בשחקן איכותי מאוד.
בולדווין ובראון היו השחקנים הכי טובים בקבוצה שלהם בעונה האחרונה, והיו לגמרי הכוכבים שלהם.
בעייתי או לא, בולדווין היה הכוכב של באסקוניה. גם סקוטי היה בעייתי עם כדררת - זאת בעיה אחרת אמנם אבל עדיין בעיה.
תיארת את בראון בתור כוכב שקט - הלוואי וכל השחקנים שלנו היו כוכבים שקטים. ביורוליג מנצחים משחקים על טקטיקה ודברים קטנים, לא צריך כוכב רועש כי אנחנו לא ב-NBA.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי cannon » 28 יוני 2022, 13:32

קווינסי אייסי...
cannon

הודעהעל ידי itai7 » 28 יוני 2022, 13:33

Mmm כתב:מי יכול להגיע בעמדה 4 שומר אך קלעי?

אנתוני גיל שהוא חלום רטוב פה של כולם, אבל קשה לי להאמין שיגיע מישהו ברמתו
itai7

הודעהעל ידי גל גל » 28 יוני 2022, 13:36

cannon כתב:קווינסי אייסי...

מועמד ?
או שם שעלה לך בראש
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 יוני 2022, 13:37

Adam כתב:
אחדשיודע כתב:
Adam כתב:
TAYO כתב:
Jack55 כתב:כמו שאמרתי, בולדווין סגור פה באופן סופי, בראון כבר חתם בתחילת שבוע והכרזה עליו תהייה בקרוב

מאוד אוהב את הקו האחורי הזה, אני פחות דואג על בעיות ההתנהגות שלו, מאמין שבלאט יודע מה הוא עושה כשהתעקש להחתים אותו

יש לנו קו אחורי פשוט מטורף עם כמות כישרון פסיכית, כולם אתלטיים, כולם בנויים טובים וכולם שומרים מצוין.

הקליעה אמנם לא הצד החזק אבל כולם יודעים לקלוע, אמנם לא ברמה של ווילבקין אבל אם קבוצה תחליף לצופף את הצבע ולהמר על השלשות, אז אלה שחקנים שידפקו את השלשות הפנויות האלה, אין פה איזה דיאנדרה קיין.
אתה אופטימי בלתי נלאה. כמעט בכל החתמה אתה מצליח לראות את הפוטנציאל החיובי… שאפו על זה. בדיוק סוג הלקוחות האהוב על הפדרמנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אין ספק שהוא מעט אופטימי מדי לטעמי, אבל אתה נמצא בדיוק בצד השני של הקיצון (כמו אחרים פה). בעיניי האובר פסימיות פה לא מוצדקת.
בסוף ההנהלה הביאה לכאן (בהנחה שזה קורה כן?) 3 כוכבים "על הנייר" מהעונה שעברה - בראון, בולדווין והיליארד. שניים מתוכם שיחקו בקבוצות פלייאוף (באיירן, קאזאן).
הקו האחורי שלנו דווקא נראה על פניו מאוד איכותי. נכון שיש מעט בעיית קליעה, אבל לא מדובר באוסף של ניק קלאת'סים. כל שחקן שם כן ידע לקלוע את הזריקה הפנויה.
דווקא החשש היחיד שלי קיים בעמדות 4 ו-5. בסוף בעמדה 4 אנחנו הולכים להמר: אף אחד לא יודע איך טי.ג'יי ליף יהיה או מי השחקן הזר שיביאו (מתאר לעצמי שיגיע מישהו זול ולא מוכר). בעמדה 5 אין צורך לפרט, שחקנים מאוד דומים שלא באמת משלימים אחד את השני.

כוכבים? הילארד כוכב? שחקן טוב כשהוא בריא (ולגבי זה יש סימן שאלה), אבל לא צריך להיסחף. אני דווקא אהבתי אותו בימים שהגיע לאירופה מסן אנטוניו, אבל האהבה זאת דעכה. יש לגביו לא מעט סימני שאלה (מעבר לעניין המקצועי בימים רגילים) - במיוחד בכל הקשור לבריאות שלו ולתפוקה שלו במאני-טיים.
בולדווין? דמות בעייתית, אבל כישרון יש. עוד לא התפוצץ ולא הצליח להוביל קבוצה באירופה להישג כלשהו (לעניות דעתי אין לו אפילו תואר אחד). כוכב הוא עדיין לא. כוכב בפוטנציה אולי.
לורנזו בראון? כוכב שקט. לטעמי הכי יעיל מבין השמות הנ"ל, והייתי שמח לראות אותו לצד ווילבקין לדוגמה. כי בכל זאת, עניין ההתאמה חשוב. וקצת מרתיעה ההתאמה בין השלושה.

אמרתי כוכבים על הנייר, כי אם מסתכלים סטטיסטית הם היו השחקנים הכי טובים בקבוצות שלהם.
היליארד לא כוכב מטבעו, אני גם לא חושב שהוא יהיה כזה במכבי, אבל מדובר בסוף בשחקן איכותי מאוד.
בולדווין ובראון היו השחקנים הכי טובים בקבוצה שלהם בעונה האחרונה, והיו לגמרי הכוכבים שלהם.
בעייתי או לא, בולדווין היה הכוכב של באסקוניה. גם סקוטי היה בעייתי עם כדררת - זאת בעיה אחרת אמנם אבל עדיין בעיה.
תיארת את בראון בתור כוכב שקט - הלוואי וכל השחקנים שלנו היו כוכבים שקטים. ביורוליג מנצחים משחקים על טקטיקה ודברים קטנים, לא צריך כוכב רועש כי אנחנו לא ב-NBA.

אדם, בחייאת. יש כוכב יורוליג ויש שחקן מוביל בליגה גרמנית או שחקן מוביל בקבוצה בינונית של באסקוניה. הם לא כוכבי יורוליג. בולדווין, שאני מכיר עוד לפני שהגיע לאירופה, יכול להיות כזה (והוא עדיין לא). הילארד לא. שחקן טוב (עם ספקות בכל מיני אספקטים חשובים), אבל כאמור לא כוכב.
לורנזו בראון כוכב שקט ואמרתי זאת לזכותו, לא בקטע של זלזול. אני אוהב את השחקן וחושב שיכל להתאים בול לקבוצות הקודמות של מכבי לצד ווילבקין - כי הוא משלים אותו טוב בתכונות. אבל לטעמי ההתאמה בין השלושה הנוכחיים קצת פחות טובה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי itai7 » 28 יוני 2022, 13:38

אם כבר 4 עם קליעה אז הסגנון של ווילאם הווארד מוילרבאן
itai7

הודעהעל ידי cannon » 28 יוני 2022, 13:38

גל גל כתב:

מועמד ?
או שם שעלה לך בראש

שם שעלה בראש
cannon

הודעהעל ידי גל גל » 28 יוני 2022, 13:39

cannon כתב:
גל גל כתב:

מועמד ?
או שם שעלה לך בראש

שם שעלה בראש

לפני הפציעה אולי , אחרי אין סיכוי
הוא סיים עם מדד שלילי את העונה באולימפיאקוס
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 28 יוני 2022, 13:40

itai7 כתב:
Mmm כתב:מי יכול להגיע בעמדה 4 שומר אך קלעי?

אנתוני גיל שהוא חלום רטוב פה של כולם, אבל קשה לי להאמין שיגיע מישהו ברמתו

לא צריך להגזים. גיל שחקן טוב, אבל כרגיל מנפחים אותו פה מעבר ליכולות שלו. עם זאת, יש סיכוי לא רע שכן יישאר ב-NBA הודות דווקא לאישיות הנוחה שלו. זה סוג השחקנים שמחפשים לקצה הספסל ב-NBA, ובוושינגטון אהבו אותו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 28 יוני 2022, 13:43

עידן כתב:
Jack55 כתב:אנשים מתעלמים מהעובדה שבראון כבר חתם על החוזה
לא ברור למה, חבל על המלל…

כי עד שאין הודעה רשמית - שום דבר לא רשמי. מספיק נכווינו מזה.

רק לא מזמן היה סיפור עם אחד בשם פסקוואל.
ההודעה הזאת לא באמת משנה זאת רק הודעה במדיה, אבל בכל מקרה מבטיח לכם שאתם יכולים להיות רגועים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, felix_r, Google Adsense [Bot], Jazzman, Shay_uzan, אדם, מרסר, רנדי וייט, שמוליק ו־48 אורחים